|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
av.
HV vaatleja
liitunud: 30.11.2010
|
17.07.2014 00:48:34
|
|
|
| hgg kirjutas: |
| LKits kirjutas: |
Mõtlesin samuti selle telefoni peale ning igaks juhuks küsin, et on mingeid idiootlike anomaaliaid? Füüsilised kulumised? Tarkvaralised v2rdjad?
PS: Tänapäeval on vastikult ulme, kui suured labidad müügil. Otsin just pisemat, aga samas võimsat (hea kaamera ning perf). Filme saab ka arvutist, tahvlist vaadata  |
Telefoni füüsilisteks miinusteks võiks nimetada ainult seda, et näpujäljed on kerged tekkima ja tolmu pidavat külge tõmbama. Neid puudujääke saab mingilmääral siluda kui panna kohe kvaliteetsed kiled ümber.
Tarkvaraliselt mäletan paari bugi, mis olid KitKati alguses, aga nüüd on need vist fixitud. |
Endal nüüd peaaegu 2 kuud olnud. Kaitsekile sai see võetud http://www.ebay.co.uk/itm/Sony-Xperia-Z1-Compact-FULL-BODY-MAXIMUM-SHIELD-Invisible-Screen-Protector-/111294468158? ja praegu ei oska kurta midagi. Täna kukkus telefon ligi tunniks ajaks vett täis ämbrisse, peale leidmist pole häda midagi. Kellelgi äkki kogemust magnet laadijatega. Ebayst sai üks tellitud aga laeb umbes 3% tunniga ainult. Lihtsalt jama laadija või laebki nii aeglaselt?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dateight
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.01.2006
|
17.07.2014 13:26:15
|
|
|
Kaamera on sellel telefonil sama sitt nagu kõigil neil uuematel Xperiatel. Vähe hämaram on, siis väga ikka pilti ei tee. S4/S5 ei ole muidugi ka paremad. Kui korraliku kaameraga nutikat tahad, siis vaata mujale. Endale tundus viimase iPhone oma kõigi seni proovitud nutikate omadest seni parim.
_________________ Ma ei tee ettemaksu ega saada kaupa enne kasutajatele, kellel on väiksem tehingute ajalugu kui minul. Kui see ei sobi, siis ära minu müügiteemasse pakkumist tee või minu pakkumist oma müügiteemas arvesta! |
|
| Kommentaarid: 214 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
179 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
17.07.2014 13:29:30
|
|
|
| Nende uuemate Xperiate kaamerad (eelkõige Z2) pidi olema ju üks parimaid nutitelefonide kaamerate seas.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dateight
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.01.2006
|
17.07.2014 15:01:04
|
|
|
Tõsi, Z2 ma ei ole proovinud aga ülejäänud viimased mudelid on kõik sama puuga löödud - Z, Z1, Z1 compact. Viimast kasutan siis praegu. Mulle endale ei ole telefoni kaamera kuigi oluline - kui mingid hädavajalikud plõksud tehtud saab, siis on hea küll. Aga eks see oleneb kasutusvajadusest ja mõnele võib see telefonivalikul põhiargument olla olla.
Androidi kaameratest olin ma positiivselt üllatunud uue HTC One M8 omast. Need ultrapikslid ei salvestanud küll iga pildi kohta väga palju infot aga välja nägid küll suurepärased. Kahe kaamera abil sügavusega mängimine pildistamisel oli ka äge. M8 oli muidu ka suurepärane telefon - jõudlus, aku, koostekvaliteet, UI kasutusmugavus jne. Kahjuks jäi minu jaoks liiga labidaks ja tuli compactile kolida.
_________________ Ma ei tee ettemaksu ega saada kaupa enne kasutajatele, kellel on väiksem tehingute ajalugu kui minul. Kui see ei sobi, siis ära minu müügiteemasse pakkumist tee või minu pakkumist oma müügiteemas arvesta! |
|
| Kommentaarid: 214 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
179 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
22.07.2014 13:01:51
|
|
|
kas ebayst vms. tellides mingi rahvusvahelise garantii raames Eestis garantiisse ka saab saata asja?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
22.07.2014 13:05:00
|
|
|
| Ma olen aru saanud, et Sonyl (vähemalt mitte telefonidel) ei ole mingit seesugust rahvusvahelise garantii asjandust. Või mõnes tootes seda väidetakse, saaksid viidata?
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
23.07.2014 11:24:25
|
|
|
Uuri tarbijakaitsest, minuteada kui oled asja Euroopa piires soetanud siis peaks ikka garantii kehtima.
Samas võin valesti mäletada...
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
23.07.2014 15:42:11
|
|
|
| Ostsin ka ära. Kas need luugi tihendid tasuks õrnalt käekellades kasutatava silikooniga õrnalt yle tõmmata või on nad korralikud? Laadimiseks ostsin docki
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
23.07.2014 15:47:15
|
|
|
| Ei pea millegagi üle tõmbama. Need ei lase vett läbi, kui muidugi sa mingi praagi ei saanud. Lase vee alt läbi, vaata, kas laseb läbi või mitte. Garantiikorras vahetatakse välja, kui juhtub, et lasebki läbi.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
23.07.2014 17:39:18
|
|
|
| Super AMOLED kirjutas: |
| Ostsin ka ära. Kas need luugi tihendid tasuks õrnalt käekellades kasutatava silikooniga õrnalt yle tõmmata või on nad korralikud? Laadimiseks ostsin docki |
kust docki ostsid?
kui suur see vahe on tal, kus magnet on, kas koos vutlariga mahub sisse?
ma võtsin ebayst mingi ligi, aga sinna läheb ainult puhas telefon sisse.
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
23.07.2014 18:05:10
|
|
|
| Emt'st. 22 eur midagi sentidega. Vutlariga vist ei mahu. Kuigi z1 adapteriga on veidi lõdvem ja kui adapter yldse ära võtta, siis ehk saab
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
23.07.2014 20:05:19
|
|
|
| LKits, roodi ära ja oledki neist prii.
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
24.07.2014 08:40:49
|
|
|
Kui kellelgi on yle tavalist magnetiga laadimise juhet või on plaanis tellida, siis võin yhe ära võtta. Ei taha autos koguaeg laadimisel seda luuki lahti tirida.
Edit: tellisin paar juhet ja telefonihoidikut mida saab statiivile panna. Manuaalreziimis teeb ju täiesti häid pilte ka hämaras, pead vaid paari seadet näppima ja telefoni stabiilsena hoidma.
| masmre kirjutas: |
| LKits, roodi ära ja oledki neist prii. |
Ei pea rootima, et seda bloati eemaldada. Seaded>Rakendused>Kõik valiku alt saad uuendused ja andmed kustutada ja keelata nende rakenduste käivitumise. Igasugu xperia ja google asjad panin eile nii kinni mida ma kunagi ei kasuta. Samas sealt on võimalik need alati uuesti aktiveerida.
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trib3
HV kasutaja
liitunud: 20.03.2005
|
24.07.2014 10:02:43
|
|
|
| Magnetiga laadur laeb muide aeglasemalt, lihtsalt infoks aga ei ole üle
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
markox
HV vaatleja
liitunud: 10.10.2009
|
24.07.2014 12:59:08
|
|
|
| Super AMOLED kirjutas: |
| Emt'st. 22 eur midagi sentidega. Vutlariga vist ei mahu. Kuigi z1 adapteriga on veidi lõdvem ja kui adapter yldse ära võtta, siis ehk saab |
Oleneb kestast/vutlarist. Aga endal ka see originaal dock ning telefonil ümber Kruselli plastikust kest. Kui see lisaliist sealt dockist ära võtta saab ilusti laadida koos ümbrisega.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
28.07.2014 08:17:01
|
|
|
| Mis brauserit kasutate? Samsungi brauseri pealt tulles on see chrome suht peavalu. Samsa puhul meeldis see zoomi astme ja auto fit seadistamine. Chromel seda nagu pole.
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
H_K
Aeg Maha 2n

liitunud: 09.01.2002
|
28.07.2014 18:50:18
|
|
|
| Super AMOLED kirjutas: |
| Mis brauserit kasutate? Samsungi brauseri pealt tulles on see chrome suht peavalu. Samsa puhul meeldis see zoomi astme ja auto fit seadistamine. Chromel seda nagu pole. |
Ise kasutan https://play.google.com/store/apps/details?id=com.boatbrowser.free brauserit, ei tea kas on hea, lihtsalt harjumusest, paar häirivat asja on ka mida ei oska või ole viitsinud kõrvaldada.
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nipi1000
HV kasutaja
liitunud: 25.10.2010
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hode
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2003
|
02.08.2014 13:09:50
|
|
|
| Üleeile pakkus mingi Filmilooja allalaadimiseks. See vist mingi sony enda äpp? On keegi sellega midagi teha ka saanud? Ei toimi nagu....
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ants40
HV kasutaja
liitunud: 07.09.2004
|
02.08.2014 14:07:48
|
|
|
| hode kirjutas: |
| Üleeile pakkus mingi Filmilooja allalaadimiseks. See vist mingi sony enda äpp? On keegi sellega midagi teha ka saanud? Ei toimi nagu.... |
Niipalju kui juhtusin väljamaa foorumitest lugema, siis teeb see sinu piltidest slideshow. Aga pidi olema küllaltki "pirtsakas" piltide valikuga - et kõik heledus ja valguse balanss sobiksid.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
07.08.2014 13:10:47
|
|
|
kas keegi teab, kas seda telefoni saab uuest peast, garantiiga kuskilt odavamalt kui näitab, ehk alla €368? Üldse ei tahaks uut telefoni osta hetkel, a olud sunnivad
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
c4v6
HV veteran

liitunud: 15.05.2008
|
07.08.2014 21:34:53
|
|
|
Selle raha eest on telefoni küll. Võta mõnele sõbra firmale
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WaHur
HV kasutaja
liitunud: 21.02.2003
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
13.08.2014 13:07:27
|
|
|
küsiks omajatelt veel selle kohta, et mingit fixi kaamera freeze'imisele on? õe oma kasutasin nüüd natukene ja sel kaamera jooksis kokku päris mitu korda vahepeal ja üldse oli nats uimane kui järjest pilte teha tavarežiimiga...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
13.08.2014 15:39:05
|
|
|
| Ma olen ka täheldanud. Eriti siis kui kaamera nupuga pildistada millegipärast
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
H_K
Aeg Maha 2n

liitunud: 09.01.2002
|
13.08.2014 16:08:43
|
|
|
| Ka minul on selle telefoniga pildi tegemine heitlik, algselt oli fokuseerimisega jama - selle sai uuendusega korda. Ma ei tea mida selle "freeze'imise" all mõeldakse, aga viimasel ajal on juhtund, kus pilti tehes ei saa kaamera rakendusest koheselt välja - ekraan nagu ei reageeriks, aitab kui küljel olevast nupust ekraan pimedaks ja uuesti ekraan aktiivseks - siis saab kaamera ekraanilt sulgeda. Ise arvasin, et see probleem on mul seotud OneDrive-ga, kuhu mul pildid sünkima on pandud - pärast esimesi tehtud fotosid tõmbab OneDrive sünkimine ja andmeside end püsti ja see põhjustab vist koos parasjagu käimasoleva kaamerarakendusega mingi "hetkelise" telefoni kooma või ülekoormuse - see on ainult arvamus, ja ei ole viitsinud uurida kas nii on või mitte, vabalt võib olla mingi kaamera softi probleem, kui teised ka halavad.
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
13.08.2014 16:49:21
|
|
|
| H_K kirjutas: |
| Ka minul on selle telefoniga pildi tegemine heitlik, algselt oli fokuseerimisega jama - selle sai uuendusega korda. Ma ei tea mida selle "freeze'imise" all mõeldakse, aga viimasel ajal on juhtund, kus pilti tehes ei saa kaamera rakendusest koheselt välja - ekraan nagu ei reageeriks, aitab kui küljel olevast nupust ekraan pimedaks ja uuesti ekraan aktiivseks - siis saab kaamera ekraanilt sulgeda. Ise arvasin, et see probleem on mul seotud OneDrive-ga, kuhu mul pildid sünkima on pandud - pärast esimesi tehtud fotosid tõmbab OneDrive sünkimine ja andmeside end püsti ja see põhjustab vist koos parasjagu käimasoleva kaamerarakendusega mingi "hetkelise" telefoni kooma või ülekoormuse - see on ainult arvamus, ja ei ole viitsinud uurida kas nii on või mitte, vabalt võib olla mingi kaamera softi probleem, kui teised ka halavad. |
Kui minul tõmbab kaamera kooma, siis seda viimasena tehtud pilti ei salvesta ta kuskile kahjuks.
Aga no see juhtub nii 1 kord 20 pildi jooksul ehk... ja vaid kaamera appiga pilti tehes. Messengeri, instagrami, facebookiga jms seda jama ei ole. Vb oleks pidanud peale kitkat uuendust tehaseseaded taastama aga ma ei viitsi jälle kõiki homescreene ja valikuid sättida.
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
13.08.2014 16:58:21
|
|
|
kurb, et selline jama on, pildistamine on suurim asi peale helistamise jms. mujaoks telefoni puhul... samas peab selle vist ikka ligi võtma... "z2c" kohta pole uudiseid? pidi muu nimega vist tulema vms.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hode
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2003
|
13.08.2014 20:27:02
|
|
|
| Ma pean siis vist õnnelik olema, mul pole kordagi kaameraga probleeme olnud. Filmitud ja pildistatud on päris palju. See 4k teema, mida ülevalpool mainiti, tundub ka huvitav. Aga kas nüüd sellepärast rootima hakkaks......
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hgg
HV vaatleja
liitunud: 20.11.2012
|
13.08.2014 22:24:24
|
|
|
| rmc kirjutas: |
| "z2c" kohta pole uudiseid? pidi muu nimega vist tulema vms. |
z3 compact. aga see pidavat ka labidaks minema - 4.6-4.7 inchi
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mõttetumees
HV Guru
liitunud: 18.07.2003
|
13.08.2014 22:46:03
|
|
|
No mul poleks midagi selle vastu, kui välismõõtmed jäävad samaks, ekraaniservad peenemaks ja ekraan suts suuremaks.
Z1C 127 x 64.9 x 9.5 mm
Z3C 129 x 64.9 x 8.8 mm väidetavalt. Stereokõlarite jutt compactile käib ka.
|
|
| Kommentaarid: 659 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
534 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
14.08.2014 03:25:42
|
|
|
| Mõttetu mees kirjutas: |
No mul poleks midagi selle vastu, kui välismõõtmed jäävad samaks, ekraaniservad peenemaks ja ekraan suts suuremaks.
Z1C 127 x 64.9 x 9.5 mm
Z3C 129 x 64.9 x 8.8 mm väidetavalt. Stereokõlarite jutt compactile käib ka. |
Ise eelistaks, et välismõõtmed väheneks ja ekraaniservad peenemaks muutuks, ekraan samasuureks jääks; Suurus (või õigemini väiksus) on mulle selle telefoni meeldimise puhul oluliseks faktoriks. Kusjuures tänu unlock nupu õigele paigutusele tundub ta käes parem kui Iphone5 näiteks.
Kaameraparandused, stereokõlar kõlaks ka hästi ja aku võiks ka alati tänapäevastel telefonidel muarust parem olla .
sorry for slight OT, ent tundub nagu mahuks teemasse järeltulija ka:
mõõtmetest:
Z1C: Dimensions 127 x 64.9 x 9.5 mm (5.0 x 2.56 x 0.37 in)
"And the physical footprint? 129 x 64.9 x 8.8 mm, according to a leaked CAD drawing of the Z3 Compact."
kommentaaridest:
| tsitaat: |
| Chris.P please edit the size of the Z3 Compact... according to the CAD drawing is 126 mm, not 129. |
Loodan, et akuga karuteenet ei tehta
ekraani kohta:
Z1C: Size 720 x 1280 pixels, 4.3 inches (~342 ppi pixel density)
"Unlike the Xperia Z3, we already have some indication as to the size of the Z3 Compact's screen -- 4.6 inches, and a 720 x 1280 resolution, or a pixel density of 326 ppi."
Kuidas Z1C pildi selgus tundub, kannatab lisainchid ära see 720p?
Kaamera kohta:
| tsitaat: |
Spoiler 
Sony's new, curved CMOS sensor
Soon after Sony released the Xperia Z1, the 20.7-megapixel Exmor RS sensor found within quickly turned into its most stand-out feature. Indeed, the sheer number of available pixels is usually enough to get most sold on the Z line's cameras, even though advanced users know that these do not necessarily translate into an awesome snap. To avoid confusion, this is not to say that the images that the Z1 -- and even more so, the Z2 -- produce are disappointing at all. In fact, in our experience they're just shy of costing the Galaxy S5's crown in the camera department.
|
| tsitaat: |
| All this talk about the 20.7MP snapper on current Sony devices probably was clue enough for some of you, but here goes: right now, we're led to believe that Sony will stick with it for another generation, and both the Xperia Z3 and Xperia Z3 Compact will sport one. That's not necessarily a bad thing, especially considering how important camera software has become, so there's probably room for improvement anyway. |
| tsitaat: |
Spoiler 
On an equally speculative note, Sony has revealed that it's making good progress on a new kind of CMOS sensors that are curved, much alike to the human eye. The company says that the new piece will introduce minimal vignetting and aberrations at the corners of images, which is usually a problem with flat sensors. Even better, Sony is apparently ready to produce a full-frame curved sensor, along with a 1/2.3''-sized one for smartphones. Said otherwise, Sony may have a surprise up its sleeve, so we may end up seeing this new tech in action sooner rather than later.
|
release:
| tsitaat: |
| 2. Internal document from Vodafone Germany indicates that the Xperia Z3/Z3 Compact may likely be released in September |
i agree with:
| tsitaat: |
| 1. itsdeepak4u2000 (Posts: 2415; Member since: 03 Nov 2012) Only one thing Sony, make it available ASAP after announcement. |
Z2C mittetulemine jms:
| tsitaat: |
The other thing I don't get about articles/sites like this is them wondering about a Z2 compact. No there will not be one. Here's a hint... Xperia Z ZTablet, Z1, Z1C, Z2, Z2 Tablet.. Z3, Z3C. Get it PA? It's a super simple device model..
Phone + Tablet.. then Phone + mini. Rinse and repeat |
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oliver112
HV veteran
liitunud: 13.01.2004
|
15.08.2014 19:46:34
|
|
|
| Keegi oskab öelda, kas eesti keel on sel telefonil olemas? Saksast tellides näiteks? Tellisin kunagi amazon.de kaudu xperia Z Ultra ja tollel igatahes on, aga tahaks kindel olla kuna telefoni ei hakka ma ise kasutama ning see on üsna oluline kriteerium.
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eddvin
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2008
|
16.08.2014 01:33:46
|
|
|
| Oliver112 kirjutas: |
| Keegi oskab öelda, kas eesti keel on sel telefonil olemas? Saksast tellides näiteks? Tellisin kunagi amazon.de kaudu xperia Z Ultra ja tollel igatahes on, aga tahaks kindel olla kuna telefoni ei hakka ma ise kasutama ning see on üsna oluline kriteerium. |
Eestist ostetud compactil on igastahes väga palju keeli ja ka saksa keel. Võib vast oletada, et ka saksast tellides on telefonil eesti keel?
Muidu leidsin veel hea kasutuse oma telefonile - saab välku pildistada ja päris ägedad pildid saab;)
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
16.08.2014 01:36:59
|
|
|
eddvin, räägi täpsemalt!
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eddvin
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2008
|
16.08.2014 01:48:19
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
eddvin, räägi täpsemalt!  |
sellel telefonil on siis kaamerarežiim "timeshift burst" ja toimib siis nii, et oled valmis pildistama ja kui vajutad nuppu, siis ta jäädvustab sekund enne vajutust ja 2 sek peale seda pilte ning kokku peaks nii 60 pilti tulema kokku 3 sek jooksul siis.
Telefoni kohta ütleks, et pole paha:)
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mõttetumees
HV Guru
liitunud: 18.07.2003
|
16.08.2014 09:26:58
|
|
|
| eddvin kirjutas: |
| olafsand kirjutas: |
eddvin, räägi täpsemalt!  |
sellel telefonil on siis kaamerarežiim "timeshift burst" ja toimib siis nii, et oled valmis pildistama ja kui vajutad nuppu, siis ta jäädvustab sekund enne vajutust ja 2 sek peale seda pilte ning kokku peaks nii 60 pilti tulema kokku 3 sek jooksul siis.
Telefoni kohta ütleks, et pole paha:) |
Sai Z2-ga sama funktsiooni kasutatud. Seda s--a andis pärast Dropboxist kustutada Elisa 4G-ga laadis kõik need burstid ülesse, nii et ei saanud arugi.
|
|
| Kommentaarid: 659 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
534 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
16.08.2014 10:06:40
|
|
|
| milliseid xposed moduleid kasutate? (mul tõmbas xblast tools moodul telefoni kooma (ui stopped aken ees ja pilt läheb roosaks), midagi teha ei saa. ) nüüd jälle korras, aga lihtsalt tahaks miskit ühe vajutusega recent app killerit.
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eddvin
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2008
|
16.08.2014 14:59:59
|
|
|
no super...
tegin täna pilte...ja kaamerarakendus jooksis kokku ja ei lasknud pilte teha, pool aastat pole probleeme olnud:(
aitas ainult restart
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Re-Flex-
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.08.2005
|
24.08.2014 10:31:16
|
|
|
| Endal ka mure pildistamisega ,et "freezib" ehk jookseb vahepeal kokku ja ei salvesta viimast pilti seljuhul jne nagu eelnevalt on siin räägitud...Kuid kas asjal on ka mingisugune lahendus või tuleb oodata ja loota uut uuendust mille viga see olla võib ?
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
24.08.2014 12:00:34
|
|
|
-Re-Flex-, ise pakuks softiviga ja loodaks, et see uuendusega ära parandatakse.. samas, kes teab :p
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
24.08.2014 12:10:22
|
|
|
| -Re-Flex- kirjutas: |
| Endal ka mure pildistamisega ,et "freezib" ehk jookseb vahepeal kokku ja ei salvesta viimast pilti seljuhul jne nagu eelnevalt on siin räägitud...Kuid kas asjal on ka mingisugune lahendus või tuleb oodata ja loota uut uuendust mille viga see olla võib ? |
mul ei tahtnud sd kaardi peale salvestada (vahel ikka salvestas, vahel mitte), aga oma sise mällu salvestab küll korralikult.
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dohc-48v12
Aeg maha 1p

liitunud: 28.07.2008
|
24.08.2014 13:31:55
|
|
|
Z1-le on tulnud järjest uuendusi. 4.4.4-ni.
mingi versioon jooksutas ka tavalise z1 kenasti kokku.
Peale selle kalase versiooni tuli suht rutt uuendus.
Enda z2 kohta niipalju et 4K videosi tehes kuumeneb üle, ja lülitab filmimise välja. Seda kuskil 4-dal minutil.
_________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid! |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
24.08.2014 19:57:27
|
|
|
| ot: |
| LG G3 on 4k filmimisel automaatselt piirang 5 minutit ka. Seda siis kohe filmima pannes, 5 minutit hakkab maha tiksuma. |
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raul050
HV vaatleja
liitunud: 07.08.2006
|
26.08.2014 01:04:04
|
|
|
Japsis tuli vahepeal müügile xperia a2. Pigem tuleb ehk midagi sarnast lähimatel kuudel xperia z2 compactina euroopas müüki, kui et tuleks mingi z3 compact. Isegi kui ta tuleb, siis tõenäoliselt on ta mõned kuud kindlasti jdm exclusive ja docomo sildiga. Enne z1 compacti oli vist kõva 6 kuud vähemalt suvaliste nohikublogide reliiss deite ja "spiooniteemat". Alles mitu kuud pärast japside z1f sai ülejäänud maailm compacti.
Kuigi hetkel hakkab z1 compact juba vaikselt ära tüütama- kõik on vaikselt paika loksunud ja telefoni ei pane enam tähelegi. Alguses oli ta lihtsalt huvitav ja pärast seda sai telefoni pekki keeranud uuendustele uuendusi oodatud, aga nüüd on ta lihtsalt rutiin.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
03.09.2014 21:11:06
|
|
|
eelmise posti jätkuks:
Z3 Compact kuulutati välja, võrdlus gsmarenas z1c ja z3c:
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=5753&idPhone2=6538
kokkuvõte:
Spoiler 
z1c ja z3c võrdlus... 0.3mm pikem... 0.9mm õhem.. 8 grammi kergem
ip58 asemel ip68
4.3" asemel 4.6"
stereo kõlarid mono asemel...
video = 1080p @ 60fps 30 asemel ja 2160p @ 30 juures... 720p@120fps
esikaamera= 2.2mp 2 asemel...
snapdragon 801 800 asemel, prosele 300mhz clocki juurde pandud (loodan, et temp ja aku kestvus on okei ikka  )
värvides on pink & lime asemel green & orange valikus...
aku on 2300mah asemel 2600 = WIN.. non removable ikkagi =
ootan juba saadavust ja reviewsid jne.
edit, hands on
_________________

viimati muutis rmc 03.09.2014 23:47:28, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|