Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Sony Xperia Z1 Compact märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 19, 20, 21  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
av.
HV vaatleja

liitunud: 30.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2014 00:48:34 vasta tsitaadiga

hgg kirjutas:
LKits kirjutas:
Mõtlesin samuti selle telefoni peale ning igaks juhuks küsin, et on mingeid idiootlike anomaaliaid? Füüsilised kulumised? Tarkvaralised v2rdjad?

PS: Tänapäeval on vastikult ulme, kui suured labidad müügil. Otsin just pisemat, aga samas võimsat (hea kaamera ning perf). Filme saab ka arvutist, tahvlist vaadata icon_smile.gif

Telefoni füüsilisteks miinusteks võiks nimetada ainult seda, et näpujäljed on kerged tekkima ja tolmu pidavat külge tõmbama. Neid puudujääke saab mingilmääral siluda kui panna kohe kvaliteetsed kiled ümber.
Tarkvaraliselt mäletan paari bugi, mis olid KitKati alguses, aga nüüd on need vist fixitud.


Endal nüüd peaaegu 2 kuud olnud. Kaitsekile sai see võetud http://www.ebay.co.uk/itm/Sony-Xperia-Z1-Compact-FULL-BODY-MAXIMUM-SHIELD-Invisible-Screen-Protector-/111294468158? ja praegu ei oska kurta midagi. Täna kukkus telefon ligi tunniks ajaks vett täis ämbrisse, peale leidmist pole häda midagi. Kellelgi äkki kogemust magnet laadijatega. Ebayst sai üks tellitud aga laeb umbes 3% tunniga ainult. Lihtsalt jama laadija või laebki nii aeglaselt?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2014 08:19:00 vasta tsitaadiga

No võrreldes Galaxy S4 I9505 ja Xperia Z1 Compact GSMArena näidete põhjal, siis S4 kaamera tundub kuidagi teravam :/
Milleks neid megapiksleid, kui teravus puudub :/

http://www.gsmarena.com/piccmp.php3?idType=1&idPhone1=5371&idPhone2=5753

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dateight
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.01.2006




sõnum 17.07.2014 13:26:15 vasta tsitaadiga

Kaamera on sellel telefonil sama sitt nagu kõigil neil uuematel Xperiatel. Vähe hämaram on, siis väga ikka pilti ei tee. S4/S5 ei ole muidugi ka paremad. Kui korraliku kaameraga nutikat tahad, siis vaata mujale. Endale tundus viimase iPhone oma kõigi seni proovitud nutikate omadest seni parim.
_________________
Ma ei tee ettemaksu ega saada kaupa enne kasutajatele, kellel on väiksem tehingute ajalugu kui minul. Kui see ei sobi, siis ära minu müügiteemasse pakkumist tee või minu pakkumist oma müügiteemas arvesta!
Kommentaarid: 214 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2014 13:29:30 vasta tsitaadiga

Nende uuemate Xperiate kaamerad (eelkõige Z2) pidi olema ju üks parimaid nutitelefonide kaamerate seas.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dateight
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.01.2006




sõnum 17.07.2014 15:01:04 vasta tsitaadiga

Tõsi, Z2 ma ei ole proovinud aga ülejäänud viimased mudelid on kõik sama puuga löödud - Z, Z1, Z1 compact. Viimast kasutan siis praegu. Mulle endale ei ole telefoni kaamera kuigi oluline - kui mingid hädavajalikud plõksud tehtud saab, siis on hea küll. Aga eks see oleneb kasutusvajadusest ja mõnele võib see telefonivalikul põhiargument olla olla.

Androidi kaameratest olin ma positiivselt üllatunud uue HTC One M8 omast. Need ultrapikslid ei salvestanud küll iga pildi kohta väga palju infot aga välja nägid küll suurepärased. Kahe kaamera abil sügavusega mängimine pildistamisel oli ka äge. M8 oli muidu ka suurepärane telefon - jõudlus, aku, koostekvaliteet, UI kasutusmugavus jne. Kahjuks jäi minu jaoks liiga labidaks ja tuli compactile kolida.

_________________
Ma ei tee ettemaksu ega saada kaupa enne kasutajatele, kellel on väiksem tehingute ajalugu kui minul. Kui see ei sobi, siis ära minu müügiteemasse pakkumist tee või minu pakkumist oma müügiteemas arvesta!
Kommentaarid: 214 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2014 13:01:51 vasta tsitaadiga

kas ebayst vms. tellides mingi rahvusvahelise garantii raames Eestis garantiisse ka saab saata asja?
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2014 13:05:00 vasta tsitaadiga

Ma olen aru saanud, et Sonyl (vähemalt mitte telefonidel) ei ole mingit seesugust rahvusvahelise garantii asjandust. Või mõnes tootes seda väidetakse, saaksid viidata?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2014 11:24:25 vasta tsitaadiga

Uuri tarbijakaitsest, minuteada kui oled asja Euroopa piires soetanud siis peaks ikka garantii kehtima.
Samas võin valesti mäletada...
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2014 15:42:11 vasta tsitaadiga

Ostsin ka ära. Kas need luugi tihendid tasuks õrnalt käekellades kasutatava silikooniga õrnalt yle tõmmata või on nad korralikud? Laadimiseks ostsin docki
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2014 15:47:15 vasta tsitaadiga

Ei pea millegagi üle tõmbama. Need ei lase vett läbi, kui muidugi sa mingi praagi ei saanud. Lase vee alt läbi, vaata, kas laseb läbi või mitte. Garantiikorras vahetatakse välja, kui juhtub, et lasebki läbi.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.07.2014 17:39:18 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Ostsin ka ära. Kas need luugi tihendid tasuks õrnalt käekellades kasutatava silikooniga õrnalt yle tõmmata või on nad korralikud? Laadimiseks ostsin docki

kust docki ostsid?
kui suur see vahe on tal, kus magnet on, kas koos vutlariga mahub sisse?
ma võtsin ebayst mingi ligi, aga sinna läheb ainult puhas telefon sisse.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2014 18:05:10 vasta tsitaadiga

Emt'st. 22 eur midagi sentidega. Vutlariga vist ei mahu. Kuigi z1 adapteriga on veidi lõdvem ja kui adapter yldse ära võtta, siis ehk saab
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2014 19:52:39 vasta tsitaadiga

Sain ka näppida tutikat ning peab mainima, et on kiire ja kõike, AGA ikka täiega rämpsu täis. Igasugu Sony vidinad programmid ja lahendused. Esimesed 10-15 minutit loopis ette iga programmi käivitamisel mingeid kastikesi, et kas soovid mõnda "featuuri" käivitada jne.
Kui seda saab kusagilt välja lülitada, siis palun juhendage icon_smile.gif

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.07.2014 20:05:19 vasta tsitaadiga

LKits, roodi ära ja oledki neist prii.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2014 20:11:09 vasta tsitaadiga

Ei öelnudki, et takistuseks on nende eemaldamine - lihtsalt, koheselt default-ina on neid VÄGA palju. Tuleb juba meelde, miks Sony telefonid kunagi ei meeldinud icon_biggrin.gif

Peab nüüd välja uurima, mis on need edevad lisad, mida teistel Androididel ei ole ning mis reaalselt ka rakendust leiavad...

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2014 08:40:49 vasta tsitaadiga

Kui kellelgi on yle tavalist magnetiga laadimise juhet või on plaanis tellida, siis võin yhe ära võtta. Ei taha autos koguaeg laadimisel seda luuki lahti tirida.

Edit: tellisin paar juhet ja telefonihoidikut mida saab statiivile panna. Manuaalreziimis teeb ju täiesti häid pilte ka hämaras, pead vaid paari seadet näppima ja telefoni stabiilsena hoidma.

masmre kirjutas:
LKits, roodi ära ja oledki neist prii.


Ei pea rootima, et seda bloati eemaldada. Seaded>Rakendused>Kõik valiku alt saad uuendused ja andmed kustutada ja keelata nende rakenduste käivitumise. Igasugu xperia ja google asjad panin eile nii kinni mida ma kunagi ei kasuta. Samas sealt on võimalik need alati uuesti aktiveerida.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trib3
HV kasutaja

liitunud: 20.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2014 10:02:43 vasta tsitaadiga

Magnetiga laadur laeb muide aeglasemalt, lihtsalt infoks aga ei ole üle
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
markox
HV vaatleja

liitunud: 10.10.2009




sõnum 24.07.2014 12:59:08 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Emt'st. 22 eur midagi sentidega. Vutlariga vist ei mahu. Kuigi z1 adapteriga on veidi lõdvem ja kui adapter yldse ära võtta, siis ehk saab


Oleneb kestast/vutlarist. Aga endal ka see originaal dock ning telefonil ümber Kruselli plastikust kest. Kui see lisaliist sealt dockist ära võtta saab ilusti laadida koos ümbrisega.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2014 08:17:01 vasta tsitaadiga

Mis brauserit kasutate? Samsungi brauseri pealt tulles on see chrome suht peavalu. Samsa puhul meeldis see zoomi astme ja auto fit seadistamine. Chromel seda nagu pole.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 28.07.2014 18:50:18 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Mis brauserit kasutate? Samsungi brauseri pealt tulles on see chrome suht peavalu. Samsa puhul meeldis see zoomi astme ja auto fit seadistamine. Chromel seda nagu pole.

Ise kasutan https://play.google.com/store/apps/details?id=com.boatbrowser.free brauserit, ei tea kas on hea, lihtsalt harjumusest, paar häirivat asja on ka mida ei oska või ole viitsinud kõrvaldada.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nipi1000
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2014 19:19:04 vasta tsitaadiga

browseriks firefox : https://play.google.com/store/apps/details?id=org.mozilla.firefox&hl=en
lisaks add-on:
always zoom: https ://addons.mozilla.org/bn-BD/android/addon/always-zoom/
tabs in foreground: https://addons.mozilla.org/bn-BD/android/addon/tabsinforeground/?src=search
desktop by default : https://addons.mozilla.org/bn-BD/android/addon/desktop-by-default/?src=search
fixed toobar : https://addons.mozilla.org/bn-BD/android/addon/fixed-toolbar/?src=search
quitnow : https://addons.mozilla.org/bn-BD/android/addon/quitnow/?src=search

lisaks tõmba mõni vanem flash mis androidil töötab(endal 11.1) ja koos nende lisadega on kasutusmugavus pea samahea kui arvutis
ps. settingutest enable plugins kui soovi, muidu pead iga flashi nõudva banneri peal korra clickama
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hode
HV kasutaja
hode

liitunud: 12.01.2003




sõnum 02.08.2014 13:09:50 vasta tsitaadiga

Üleeile pakkus mingi Filmilooja allalaadimiseks. See vist mingi sony enda äpp? On keegi sellega midagi teha ka saanud? Ei toimi nagu....
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ants40
HV kasutaja

liitunud: 07.09.2004




sõnum 02.08.2014 14:07:48 vasta tsitaadiga

hode kirjutas:
Üleeile pakkus mingi Filmilooja allalaadimiseks. See vist mingi sony enda äpp? On keegi sellega midagi teha ka saanud? Ei toimi nagu....
Niipalju kui juhtusin väljamaa foorumitest lugema, siis teeb see sinu piltidest slideshow. Aga pidi olema küllaltki "pirtsakas" piltide valikuga - et kõik heledus ja valguse balanss sobiksid.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2014 13:10:47 vasta tsitaadiga

kas keegi teab, kas seda telefoni saab uuest peast, garantiiga kuskilt odavamalt kui näitab, ehk alla €368? Üldse ei tahaks uut telefoni osta hetkel, a olud sunnivad icon_razz.gif
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
HV veteran
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2014 21:34:53 vasta tsitaadiga

Selle raha eest on telefoni küll. Võta mõnele sõbra firmale icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WaHur
HV kasutaja

liitunud: 21.02.2003




sõnum 12.08.2014 08:51:24 vasta tsitaadiga

Kas keegi Timeshift videot on proovinud külge pookida:
http://www.xperiablog.net/2014/06/05/4k-and-timeshift-video-ported-to-xperia-z1-and-z1-compact/
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2014 13:07:27 vasta tsitaadiga

küsiks omajatelt veel selle kohta, et mingit fixi kaamera freeze'imisele on? õe oma kasutasin nüüd natukene ja sel kaamera jooksis kokku päris mitu korda vahepeal ja üldse oli nats uimane kui järjest pilte teha tavarežiimiga...
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2014 15:39:05 vasta tsitaadiga

Ma olen ka täheldanud. Eriti siis kui kaamera nupuga pildistada millegipärast
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 13.08.2014 16:08:43 vasta tsitaadiga

Ka minul on selle telefoniga pildi tegemine heitlik, algselt oli fokuseerimisega jama - selle sai uuendusega korda. Ma ei tea mida selle "freeze'imise" all mõeldakse, aga viimasel ajal on juhtund, kus pilti tehes ei saa kaamera rakendusest koheselt välja - ekraan nagu ei reageeriks, aitab kui küljel olevast nupust ekraan pimedaks ja uuesti ekraan aktiivseks - siis saab kaamera ekraanilt sulgeda. Ise arvasin, et see probleem on mul seotud OneDrive-ga, kuhu mul pildid sünkima on pandud - pärast esimesi tehtud fotosid tõmbab OneDrive sünkimine ja andmeside end püsti ja see põhjustab vist koos parasjagu käimasoleva kaamerarakendusega mingi "hetkelise" telefoni kooma või ülekoormuse - see on ainult arvamus, ja ei ole viitsinud uurida kas nii on või mitte, vabalt võib olla mingi kaamera softi probleem, kui teised ka halavad.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2014 16:49:21 vasta tsitaadiga

H_K kirjutas:
Ka minul on selle telefoniga pildi tegemine heitlik, algselt oli fokuseerimisega jama - selle sai uuendusega korda. Ma ei tea mida selle "freeze'imise" all mõeldakse, aga viimasel ajal on juhtund, kus pilti tehes ei saa kaamera rakendusest koheselt välja - ekraan nagu ei reageeriks, aitab kui küljel olevast nupust ekraan pimedaks ja uuesti ekraan aktiivseks - siis saab kaamera ekraanilt sulgeda. Ise arvasin, et see probleem on mul seotud OneDrive-ga, kuhu mul pildid sünkima on pandud - pärast esimesi tehtud fotosid tõmbab OneDrive sünkimine ja andmeside end püsti ja see põhjustab vist koos parasjagu käimasoleva kaamerarakendusega mingi "hetkelise" telefoni kooma või ülekoormuse - see on ainult arvamus, ja ei ole viitsinud uurida kas nii on või mitte, vabalt võib olla mingi kaamera softi probleem, kui teised ka halavad.


Kui minul tõmbab kaamera kooma, siis seda viimasena tehtud pilti ei salvesta ta kuskile kahjuks.

Aga no see juhtub nii 1 kord 20 pildi jooksul ehk... ja vaid kaamera appiga pilti tehes. Messengeri, instagrami, facebookiga jms seda jama ei ole. Vb oleks pidanud peale kitkat uuendust tehaseseaded taastama aga ma ei viitsi jälle kõiki homescreene ja valikuid sättida.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2014 16:58:21 vasta tsitaadiga

kurb, et selline jama on, pildistamine on suurim asi peale helistamise jms. mujaoks telefoni puhul... samas peab selle vist ikka ligi võtma... "z2c" kohta pole uudiseid? pidi muu nimega vist tulema vms.
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hode
HV kasutaja
hode

liitunud: 12.01.2003




sõnum 13.08.2014 20:27:02 vasta tsitaadiga

Ma pean siis vist õnnelik olema, mul pole kordagi kaameraga probleeme olnud. Filmitud ja pildistatud on päris palju. See 4k teema, mida ülevalpool mainiti, tundub ka huvitav. Aga kas nüüd sellepärast rootima hakkaks......
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hgg
HV vaatleja

liitunud: 20.11.2012




sõnum 13.08.2014 22:24:24 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
"z2c" kohta pole uudiseid? pidi muu nimega vist tulema vms.

z3 compact. aga see pidavat ka labidaks minema - 4.6-4.7 inchi
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetumees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2014 22:46:03 vasta tsitaadiga

No mul poleks midagi selle vastu, kui välismõõtmed jäävad samaks, ekraaniservad peenemaks ja ekraan suts suuremaks.
Z1C 127 x 64.9 x 9.5 mm
Z3C 129 x 64.9 x 8.8 mm väidetavalt. Stereokõlarite jutt compactile käib ka.
Kommentaarid: 659 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 534
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2014 23:25:11 vasta tsitaadiga

Jep, tänapäeval ekraani suurust ei saagi väga enam vaadata, sest osad telefonid on ikka täiega labidad, aga ekraan palju väiksem, kui teistel.

Vaatame, mis sügis toob - äkki ostan endalegi selle Z1 Compacti, kui too soodsamaks läheb icon_biggrin.gif

EDIT: Minu "nõudmistele" vastavat telefoni on ikka väga keeruline leida icon_biggrin.gif

http://goo.gl/Xquyfw

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2014 03:25:42 vasta tsitaadiga

Mõttetu mees kirjutas:
No mul poleks midagi selle vastu, kui välismõõtmed jäävad samaks, ekraaniservad peenemaks ja ekraan suts suuremaks.
Z1C 127 x 64.9 x 9.5 mm
Z3C 129 x 64.9 x 8.8 mm väidetavalt. Stereokõlarite jutt compactile käib ka.

Ise eelistaks, et välismõõtmed väheneks ja ekraaniservad peenemaks muutuks, ekraan samasuureks jääks; Suurus (või õigemini väiksus) on mulle selle telefoni meeldimise puhul oluliseks faktoriks. Kusjuures tänu unlock nupu õigele paigutusele tundub ta käes parem kui Iphone5 näiteks.
Kaameraparandused, stereokõlar kõlaks ka hästi ja aku võiks ka alati tänapäevastel telefonidel muarust parem olla icon_smile.gif.

sorry for slight OT, ent tundub nagu mahuks teemasse järeltulija ka:
tsitaat:
as fans of the company will know, it has officially transitioned towards a 6-month flagship release cycle.

mõõtmetest:
Z1C: Dimensions 127 x 64.9 x 9.5 mm (5.0 x 2.56 x 0.37 in)
"And the physical footprint? 129 x 64.9 x 8.8 mm, according to a leaked CAD drawing of the Z3 Compact."
kommentaaridest:
tsitaat:
Chris.P please edit the size of the Z3 Compact... according to the CAD drawing is 126 mm, not 129.

Loodan, et akuga karuteenet ei tehta

ekraani kohta:
Z1C: Size 720 x 1280 pixels, 4.3 inches (~342 ppi pixel density)
"Unlike the Xperia Z3, we already have some indication as to the size of the Z3 Compact's screen -- 4.6 inches, and a 720 x 1280 resolution, or a pixel density of 326 ppi."
Kuidas Z1C pildi selgus tundub, kannatab lisainchid ära see 720p?

Kaamera kohta:
tsitaat:
Spoiler Spoiler Spoiler


tsitaat:
All this talk about the 20.7MP snapper on current Sony devices probably was clue enough for some of you, but here goes: right now, we're led to believe that Sony will stick with it for another generation, and both the Xperia Z3 and Xperia Z3 Compact will sport one. That's not necessarily a bad thing, especially considering how important camera software has become, so there's probably room for improvement anyway.


tsitaat:
Spoiler Spoiler Spoiler


release:
tsitaat:
2. Internal document from Vodafone Germany indicates that the Xperia Z3/Z3 Compact may likely be released in September

i agree with:
tsitaat:
1. itsdeepak4u2000 (Posts: 2415; Member since: 03 Nov 2012) Only one thing Sony, make it available ASAP after announcement.


Z2C mittetulemine jms:
tsitaat:
The other thing I don't get about articles/sites like this is them wondering about a Z2 compact. No there will not be one. Here's a hint... Xperia Z ZTablet, Z1, Z1C, Z2, Z2 Tablet.. Z3, Z3C. Get it PA? It's a super simple device model..
Phone + Tablet.. then Phone + mini. Rinse and repeat

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliver112
HV veteran

liitunud: 13.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2014 19:46:34 vasta tsitaadiga

Keegi oskab öelda, kas eesti keel on sel telefonil olemas? Saksast tellides näiteks? Tellisin kunagi amazon.de kaudu xperia Z Ultra ja tollel igatahes on, aga tahaks kindel olla kuna telefoni ei hakka ma ise kasutama ning see on üsna oluline kriteerium.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eddvin
HV kasutaja
eddvin

liitunud: 28.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2014 01:33:46 vasta tsitaadiga

Oliver112 kirjutas:
Keegi oskab öelda, kas eesti keel on sel telefonil olemas? Saksast tellides näiteks? Tellisin kunagi amazon.de kaudu xperia Z Ultra ja tollel igatahes on, aga tahaks kindel olla kuna telefoni ei hakka ma ise kasutama ning see on üsna oluline kriteerium.

Eestist ostetud compactil on igastahes väga palju keeli ja ka saksa keel. Võib vast oletada, et ka saksast tellides on telefonil eesti keel?

Muidu leidsin veel hea kasutuse oma telefonile - saab välku pildistada ja päris ägedad pildid saab;)
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2014 01:36:59 vasta tsitaadiga

eddvin, räägi täpsemalt! icon_smile.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eddvin
HV kasutaja
eddvin

liitunud: 28.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2014 01:48:19 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
eddvin, räägi täpsemalt! icon_smile.gif

sellel telefonil on siis kaamerarežiim "timeshift burst" ja toimib siis nii, et oled valmis pildistama ja kui vajutad nuppu, siis ta jäädvustab sekund enne vajutust ja 2 sek peale seda pilte ning kokku peaks nii 60 pilti tulema kokku 3 sek jooksul siis.
Telefoni kohta ütleks, et pole paha:)
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetumees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2014 09:26:58 vasta tsitaadiga

eddvin kirjutas:
olafsand kirjutas:
eddvin, räägi täpsemalt! icon_smile.gif

sellel telefonil on siis kaamerarežiim "timeshift burst" ja toimib siis nii, et oled valmis pildistama ja kui vajutad nuppu, siis ta jäädvustab sekund enne vajutust ja 2 sek peale seda pilte ning kokku peaks nii 60 pilti tulema kokku 3 sek jooksul siis.
Telefoni kohta ütleks, et pole paha:)


Sai Z2-ga sama funktsiooni kasutatud. Seda s--a andis pärast Dropboxist kustutada icon_lol.gif Elisa 4G-ga laadis kõik need burstid ülesse, nii et ei saanud arugi.
Kommentaarid: 659 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 534
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.08.2014 10:06:40 vasta tsitaadiga

milliseid xposed moduleid kasutate? (mul tõmbas xblast tools moodul telefoni kooma (ui stopped aken ees ja pilt läheb roosaks), midagi teha ei saa. ) nüüd jälle korras, aga lihtsalt tahaks miskit ühe vajutusega recent app killerit.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eddvin
HV kasutaja
eddvin

liitunud: 28.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2014 14:59:59 vasta tsitaadiga

no super...
tegin täna pilte...ja kaamerarakendus jooksis kokku ja ei lasknud pilte teha, pool aastat pole probleeme olnud:(
aitas ainult restart eusa_wall.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Re-Flex-
Kreisi kasutaja
-Re-Flex-

liitunud: 30.08.2005




sõnum 24.08.2014 10:31:16 vasta tsitaadiga

Endal ka mure pildistamisega ,et "freezib" ehk jookseb vahepeal kokku ja ei salvesta viimast pilti seljuhul jne nagu eelnevalt on siin räägitud...Kuid kas asjal on ka mingisugune lahendus või tuleb oodata ja loota uut uuendust mille viga see olla võib ?
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2014 12:00:34 vasta tsitaadiga

-Re-Flex-, ise pakuks softiviga ja loodaks, et see uuendusega ära parandatakse.. samas, kes teab :p
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.08.2014 12:10:22 vasta tsitaadiga

-Re-Flex- kirjutas:
Endal ka mure pildistamisega ,et "freezib" ehk jookseb vahepeal kokku ja ei salvesta viimast pilti seljuhul jne nagu eelnevalt on siin räägitud...Kuid kas asjal on ka mingisugune lahendus või tuleb oodata ja loota uut uuendust mille viga see olla võib ?

mul ei tahtnud sd kaardi peale salvestada (vahel ikka salvestas, vahel mitte), aga oma sise mällu salvestab küll korralikult.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2014 13:31:55 vasta tsitaadiga

Z1-le on tulnud järjest uuendusi. 4.4.4-ni.
mingi versioon jooksutas ka tavalise z1 kenasti kokku.

Peale selle kalase versiooni tuli suht rutt uuendus.
Enda z2 kohta niipalju et 4K videosi tehes kuumeneb üle, ja lülitab filmimise välja. Seda kuskil 4-dal minutil.

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2014 19:57:27 vasta tsitaadiga

ot:
LG G3 on 4k filmimisel automaatselt piirang 5 minutit ka. Seda siis kohe filmima pannes, 5 minutit hakkab maha tiksuma.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raul050
HV vaatleja

liitunud: 07.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2014 01:04:04 vasta tsitaadiga

Japsis tuli vahepeal müügile xperia a2. Pigem tuleb ehk midagi sarnast lähimatel kuudel xperia z2 compactina euroopas müüki, kui et tuleks mingi z3 compact. Isegi kui ta tuleb, siis tõenäoliselt on ta mõned kuud kindlasti jdm exclusive ja docomo sildiga. Enne z1 compacti oli vist kõva 6 kuud vähemalt suvaliste nohikublogide reliiss deite ja "spiooniteemat". Alles mitu kuud pärast japside z1f sai ülejäänud maailm compacti.
Kuigi hetkel hakkab z1 compact juba vaikselt ära tüütama- kõik on vaikselt paika loksunud ja telefoni ei pane enam tähelegi. Alguses oli ta lihtsalt huvitav ja pärast seda sai telefoni pekki keeranud uuendustele uuendusi oodatud, aga nüüd on ta lihtsalt rutiin.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2014 21:11:06 vasta tsitaadiga

eelmise posti jätkuks:

Z3 Compact kuulutati välja, võrdlus gsmarenas z1c ja z3c:
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=5753&idPhone2=6538

kokkuvõte:
Spoiler Spoiler Spoiler


ootan juba saadavust ja reviewsid jne.

edit, hands on

_________________


viimati muutis rmc 03.09.2014 23:47:28, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Sony Xperia Z1 Compact mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 19, 20, 21  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.