|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kui palju kulutad keskmiselt käsitööõllele kuus? |
| Ei kuluta sentigi!!!! |
|
46% |
[ 69 ] |
| <10€ |
|
28% |
[ 43 ] |
| <30€ |
|
17% |
[ 26 ] |
| <70€ |
|
4% |
[ 7 ] |
| >70€ - ükski uus õlu ei jää maitsmata! |
|
1% |
[ 2 ] |
| >200€ tavalisele suurtootjate õllele |
|
2% |
[ 3 ] |
|
| hääli kokku : 150 |
|
| autor |
|
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
24.07.2014 21:38:38
|
|
|
Põhjalal mingi eriline "Pesakond" ka, black forest ipa, päris omapärane maitse kui lõhn.
Keegi Westvleteren 12 on kunagi proovida saanud või teab kuskohast seda osta ?
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
27.07.2014 22:45:47
|
|
|
| Kusagilt poest üldse enam Corona kuuspakki on võimalik saada? Täielik põud paistab olema.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
27.07.2014 23:37:50
|
|
|
Kaupmehe laos viimati nagu nägin.
Miks pudeli kaupa ei kõlba?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Porno Parm
mugavuspagulane

liitunud: 30.11.2003
|
27.07.2014 23:58:16
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
.
Miks pudeli kaupa ei kõlba? |
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
6 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
que
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.06.2003
|
28.07.2014 22:33:59
|
|
|
Aleksander on kuumadega kuidagi meelaks muutunud
krt ma ei saa aru, miks õlledel naiste nimesid pole
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
29.07.2014 00:24:21
|
|
|
que, see peab siis selline õlu olema, et iga rüüpega muutub iseloom.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
05.08.2014 11:04:00
|
|
|
Jälle uusi eesti käsitööõllesid turule tulnud. Tanker pruulikoda on välja lasknud Sound Check pale ale ja Hopster Käsitööõllelt on tulnud Aotearoa Sauvin (midagi amber ale ja saisoni vahepealset). Aga nimi on küll veider.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
05.08.2014 11:35:02
|
|
|
ei suutnud enam kiirelt leida aga tänases meedias oli artikkel sellest, kuidas soome käsitööõllede tootjad kolivad oma poode ja tootmist tallinnasse, et saaks siit kaudu välismaale minna kuna soome alkoholipoliitika neil seda teha ei võimalda.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
05.08.2014 11:41:55
|
|
|
| Kuna üle 4,7% saab vaid Alko poes müüa, siis tootjad ineid oma klientidele ise müüa ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
05.08.2014 11:54:24
|
|
|
http://www.ohtuleht.ee/590080/soome-olletootjad-panevad-eestis-kaima-olleari
Õlu (PantherMedia / Scanpix)
Eestis avaneb sel sügisel esimene Soome õllede netipood ning rajatakse ka esimene soomlaste õlletehas. Soome väikeõlletootjad näevad Eestis võimalust pääseda oma toodanguga rahvusvahelisele turule, kuna Soome seadused seda takistavad.
Tamperes tegutsev Pyynikki õlletehas, kus õlut valmistatakse käsitööna, asutab Eestisse oma netipoe, kus muude toodete seas võib osta ka Soomes pruulitud õllesid, kirjutab Ilta-Sanomat.
Soome seaduste järgi ei või väikeõlletootja oma tooteid soovijatele otse müüa, nende õllede müügikanalid on kauplused, restoranid ja poekett Alko. Viimase letile on väikeõlletootjal raske pääseda. Soome väikeõlletootjate liidu juhi sõnul tuleb väikeõlletootjatelt aastas kümneid uusi tooteid ja Alko müügiriiulitel ei jätku nende jaoks piisavalt ruumi.
Õlu Tamperest Tallinna ja sealt tagasi Soome
Pyynikki käsitööõllekoda on testinud Eestis netimüüki kevadest saati. Tulemused on nii positiivsed, et sel sügisel kavatseb õlletehas Eesti netipoes Soomes valmistatud jooke müüma hakata.
"Viime õlled Tamperest Tallinna. Soomlased viivad need siis tagasi oma kodumaale," kirjeldas õllemeister Tuomas Pere kujunevat õllekaubandust.
Pyynikkil on Tallinnas selle jaoks nii ladu kui ka kauplus. "Kaalusime ka koostööd Eesti kaupmeestega. Võime tuua tooteid kauplustesse ja Tallinna sadamasse, kus on palju soomlasi," räägib Pere ettevõtte plaanidest.
Eestisse laienemisega läheb Pyynikki mööda Soome ametnikest. Otsemüügikeeld tähendab praktikas seda, et õlletehase 900 aktsionäri ei või oma ettevõtte toodetega tutvuda. Ja kuigi Pyynikki porter pälvis hiljuti selle ala maailmameistrivõistlustel Berliinis kulla, ei saa ta oma rahvusvahelist edu kasutada. "Rootsist ja Itaaliast küsivad õllesõbrad õlut, kuid meie ei või Soomest soovijatele MM-porterit saata," kurtis Pere.
Tänu Eesti netipoele saab Soome õlletootja nüüd rahuldada rahvusvahelist nõudmist.
Väikeõlletootjal on lubatud müüa oma tooteid ka enda toiduainetekioskis, kus peab müügil olema rohkem toiduaineid kui õlut. Tingimuseks on õlledele veel see, et nende kangus ei ületa 4,7 protsenti.
Õlletootmisega alustav Sori Brewing tuli Helsingis järeldusele, et Soome tuuleveskitega ta võidelda ei suuda, toidumüügikioskitega jändama ei hakka ning kõige õigem on asutada Tallinnasse oma õlletehas. "Eestis pääseme rahvusvahelisele turule," ütles Sori Brewingi juht.
Soome õlletootja on saanud Tallinnas tootmiskoha ning kui kõik läheb plaanipäraselt, tulevad esimesed õlled müügile jõuluks.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Black66
HV Guru

liitunud: 17.11.2005
|
06.08.2014 00:55:13
|
|
|
Rääkides Soome käsitööõlledest, siis sain tuttavalt mõned õlled, mis sai eile-üleeile ära joodud.
Esimesena läks Stadin Panimo Extra Special Bitter 5,9%
http://www.alko.fi/tuotteet/727294/
Ma ei ole suurem asi Ale tüüpi õllede austaja, seega minule ta kohe mitte ei meeldinud.
Järgmisena sai mekitud Stadin Panimo Vaalea Doppelbock 8,0%
http://www.alko.fi/tuotteet/701134/
Üllatas uskumatult, mahe ning mõnusa järelmaitsega.
Seejärel läks Stadin Panimo Savuruis Portteri 6,5%
http://www.alko.fi/tuotteet/703574/
Jällegi väga omapärane suitsune mekk ning porter tüüpi õllele omane tummisus.
Viimasena Malmgård Dinkel 5,3%
http://www.alko.fi/en/products/745446/
Oli tunda suhteliselt tugevat tsitruse maitset, üldiselt meeldiv elamus.
|
|
| Kommentaarid: 419 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
343 |
|
| tagasi üles |
|
 |
phobic
HV kasutaja

liitunud: 26.01.2002
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
08.08.2014 19:22:39
|
|
|
tänaseks õhtuks sobiv õlu välja valitud
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
08.08.2014 20:53:41
|
|
|
võtsin Järve Selverist paar päeva tagasi selle
tunnistan ausalt, et see oli hea kraam ja kulutatud raha taga ei nuta
ostma ajas see, et samalt tootjalt on ka teine õlu Old Engine Oil, millest head mälestused olid
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
08.08.2014 21:15:54
|
|
|
Väga hea valik, kogu seeria on hea. Viimati sai ka Harviestoun Ola Dubh (30 Year Old) ära proovitud.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
08.08.2014 23:49:22
|
|
|
proovisin tankeri ära, pole minu maitse
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Black66
HV Guru

liitunud: 17.11.2005
|
10.08.2014 13:33:53
|
|
|
Sai veel proovitud mõned Hollandi õlled + veel nipet näpet.
Kasteel Rouge 8%
http://www.ratebeer.com/beer/kasteel-rouge/9010/
Ilmselt üks parimaid kirsiõllesid mis ma saanud olen. Alguses oli ehk pisut harjumatu, kuid pudeli lõpp muutus järjest meeldivamaks.
Kasteel Donker 11%
http://www.ratebeer.com/beer/kasteelbier-donker/5205/
See meeldis mulle isegi veel rohkem. Väga hea viha ja magusa tasakaal. Lisaks oli tunda ka šokolaadi ja karamelli.
Kasteel Blond 7%
http://www.ratebeer.com/beer/kasteelbier-blond-7/12981/
Viimasel ajal olen hakanud lugu pidama rohkem tumedatest õlledest, kuid polnud ka otseselt paha. Suhteliselt tummise maitsega.
Kaiserdom Kellerbier 4,7%
http://www.ratebeer.com/beer/kaiserdom-kellerbier/138475/
Täiesti keskpärane saksa õlu, ei midagi erilist.
Fuller’s Organic Honey Dew 5%
http://www.ratebeer.com/beer/fullers-organic-honey-dew-pasteurised/295/
Tugeva mee maitsega, suhteliselt magus.
Fuller’s Wild River 4,5%
http://www.ratebeer.com/beer/fullers-wild-river/177003/
Minule kohe üldse ei meeldinud, väga viha.
Edit: Mõned Hollandi õlled veel mekitud.
La Trappe Witte Trappist 5,5%
http://www.ratebeer.com/beer/la-trappe-witte-trappist/6958/
Mahe ja kergelt tsitruseline maitse.
La Trappe Blond 6,5%
http://www.ratebeer.com/beer/la-trappe-blond/10380/
Pole vist nii vahutavat õlut veel joonud, maitselt oli kaugelt tunda puuvilja, tummine õlu. Heleda õlle kohta väga hea.
La Trappe Dubbel 7%
http://www.ratebeer.com/beer/la-trappe-dubbel/4563/
Väga tugev karamelli maitse, väga mõnus maitseelamus jällegi.
|
|
| Kommentaarid: 419 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
343 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
10.08.2014 18:26:35
|
|
|
Esimene ja viimane on väga head
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
11.08.2014 12:20:50
|
|
|
Põhjalalt on välja tulnud 8,8% topelt-IPA Põhja Konn.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jako07
HV kasutaja

liitunud: 08.12.2006
|
11.08.2014 14:53:26
|
|
|
| Tundub epic. Saada ka juba?
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
11.08.2014 14:59:29
|
|
|
Drink shopis oli olemas
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Black66
HV Guru

liitunud: 17.11.2005
|
|
| Kommentaarid: 419 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
343 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
11.08.2014 15:44:48
|
|
|
kuidas saab olla meeletult mõnus, selline solk?
Meeletult mõnus on vaid Walter 4.2
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
11.08.2014 15:58:05
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
| Meeletult mõnus on vaid Walter 4.2 |
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Black66
HV Guru

liitunud: 17.11.2005
|
11.08.2014 18:12:44
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
Meeletult mõnus on vaid Walter 4.2  |
Kuidas saab selline solk mõnus olla?
|
|
| Kommentaarid: 419 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
343 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
11.08.2014 18:19:01
|
|
|
| Black66 kirjutas: |
| Hiid kirjutas: |
Meeletult mõnus on vaid Walter 4.2  |
Kuidas saab selline solk mõnus olla?  |
palava ilmaga välitöödele või siis kuu lõpp, kui taskud tühjad
põhja konn olevat täna nooblimatesse selveritesse jõudnud, homsest ehk näeb siis juba lettidel
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Black66
HV Guru

liitunud: 17.11.2005
|
11.08.2014 19:44:20
|
|
|
| Homme lähen kiikan Võru Selverisse, kuigi vaevalt ta nooblimate hulka kuulub. Ehk ikka midagi õnnestub saada, siiani oma saagi saanud Maksimarketist, aga sealt pole enam suurt midagi võtta.
|
|
| Kommentaarid: 419 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
343 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
11.08.2014 19:47:32
|
|
|
| Black66 kirjutas: |
| Homme lähen kiikan Võru Selverisse, kuigi vaevalt ta nooblimate hulka kuulub. Ehk ikka midagi õnnestub saada, siiani oma saagi saanud Maksimarketist, aga sealt pole enam suurt midagi võtta. |
nu nooblimad selverid on nood, kus põhjala õlled juba niigi eksisteerivad ja laoseise aktiivselt hoitakse
täna oli näiteks toodud väikesesse tondi selverisse terve laar musta kulda
samas nädal kaks tagasi leidsin Kärdla selverist head käsitööõlut, mida Tondis pole pakutudki
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jako07
HV kasutaja

liitunud: 08.12.2006
|
12.08.2014 09:27:21
|
|
|
Musta Kullaga see, et proovige ta kindlasti vaadist ka ära. Kas nüüd väga oluliselt, aga märkimisväärselt parem kindlasti. Julgen öelda, et te ei kahetse
Eile proovisin Hiiu Vaskse ära (http://tartugambrinus.blogspot.com/2014/05/hiiu-vaskne.html)
Võib-olla oli liiga soe, aga mulle erilist muljet ei jätnud, kuidagi kerge tundus. Lisaks sellele põgenes pool pudelit õlut kohe sellest välja, ilma, et oleks klaasi jõudnud. Jälle sooja süü vast.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
12.08.2014 10:37:49
|
|
|
| Hiiu õlledest on mu lemmik Kõpu Koduõlu. Vormsi Õlu olla muutnud Hele Eripruul ja Vormsi Tume retsepte, väidetavalt paremuse poole.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
12.08.2014 17:19:30
|
|
|
põhja konn oli tondi selveris täna olemas
mingi 3,5€ pudel
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jako07
HV kasutaja

liitunud: 08.12.2006
|
12.08.2014 18:23:08
|
|
|
Lähen vist läbi sealt pärast trenni
Proovinud ka juba keegi?
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
12.08.2014 22:47:51
|
|
|
| Peale lõunat käisin tondi selveris, siis küll veel ei olnud. Eks homme võtab.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
12.08.2014 23:08:12
|
|
|
maitsesin enda ostetud 2 pudelit ära
mingi tuttav harjumatu lõhn oli, meelde ei tulnudki
kui muidu double ipa on päris hea, siis konkreetsel läks miskit valesti - lõhn vedas vist alt
must kuld on hulka mõnusam kange rüübe põhjalalt
virmalised on põhja konnast mõnusam
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
12.08.2014 23:57:02
|
|
|
Hollandi? Belglased on sellise avalduse peale üsna nördinud..
Kasteeli pruulikoda jääb kodust ca 100km kaugusele...
| Black66 kirjutas: |
Sai veel proovitud mõned Hollandi õlled + veel nipet näpet.
Kasteel Rouge 8%
http://www.ratebeer.com/beer/kasteel-rouge/9010/
Ilmselt üks parimaid kirsiõllesid mis ma saanud olen. Alguses oli ehk pisut harjumatu, kuid pudeli lõpp muutus järjest meeldivamaks.
Kasteel Donker 11%
http://www.ratebeer.com/beer/kasteelbier-donker/5205/
See meeldis mulle isegi veel rohkem. Väga hea viha ja magusa tasakaal. Lisaks oli tunda ka šokolaadi ja karamelli.
Kasteel Blond 7%
http://www.ratebeer.com/beer/kasteelbier-blond-7/12981/
Viimasel ajal olen hakanud lugu pidama rohkem tumedatest õlledest, kuid polnud ka otseselt paha. Suhteliselt tummise maitsega.
Kaiserdom Kellerbier 4,7%
http://www.ratebeer.com/beer/kaiserdom-kellerbier/138475/
Täiesti keskpärane saksa õlu, ei midagi erilist.
Fuller’s Organic Honey Dew 5%
http://www.ratebeer.com/beer/fullers-organic-honey-dew-pasteurised/295/
Tugeva mee maitsega, suhteliselt magus.
Fuller’s Wild River 4,5%
http://www.ratebeer.com/beer/fullers-wild-river/177003/
Minule kohe üldse ei meeldinud, väga viha.
Edit: Mõned Hollandi õlled veel mekitud.
La Trappe Witte Trappist 5,5%
http://www.ratebeer.com/beer/la-trappe-witte-trappist/6958/
Mahe ja kergelt tsitruseline maitse.
La Trappe Blond 6,5%
http://www.ratebeer.com/beer/la-trappe-blond/10380/
Pole vist nii vahutavat õlut veel joonud, maitselt oli kaugelt tunda puuvilja, tummine õlu. Heleda õlle kohta väga hea.
La Trappe Dubbel 7%
http://www.ratebeer.com/beer/la-trappe-dubbel/4563/
Väga tugev karamelli maitse, väga mõnus maitseelamus jällegi. |
|
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Black66
HV Guru

liitunud: 17.11.2005
|
13.08.2014 08:52:56
|
|
|
Belgia jah, mõte ja sõnad läksid sassi
|
|
| Kommentaarid: 419 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
343 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri
HV veteran

liitunud: 05.11.2001
|
13.08.2014 12:53:56
|
|
|
Kas keegi on juba oma õllede jahutamiseks selle installeerinud?
http://eng.ecool.dk/
_________________ The sh*t has hit the fan. |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
phobic
HV kasutaja

liitunud: 26.01.2002
|
13.08.2014 16:08:12
|
|
|
| Ääh... ma jõuan keldris ja külmkapi juures ka käia.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
que
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.06.2003
|
16.08.2014 21:54:46
|
|
|
Huvitav kes ja kus seda Meistrite Gildi teeb? Purgil on peal ainult impotija
Teles tuleb selle reklaami söögi alla ja peale
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ragnar7474
HV veteran
liitunud: 14.03.2006
|
17.08.2014 00:15:30
|
|
|
Hea asi reklaami ei vaja.
_________________ O: Kaevurikraami - Toiteplokid, riserid, emaplaadid, FAN controllerid jms
O/M: NVIDIA 10xx 20xx 30xx videokaarte. |
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Grayzag
HV kasutaja
liitunud: 24.01.2012
|
17.08.2014 12:32:50
|
|
|
Vaatlen, et Montenegro õlu on päris "flat".
Peab importkraami jooma.
_________________ Hello world |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
17.08.2014 14:16:16
|
|
|
| que kirjutas: |
Huvitav kes ja kus seda Meistrite Gildi teeb? Purgil on peal ainult impotija
Teles tuleb selle reklaami söögi alla ja peale  |
kas mitte leedus ei tehta seda
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
17.08.2014 14:48:03
|
|
|
| Ragnar7474 kirjutas: |
| Hea asi reklaami ei vaja. |
Meistrite Gildi ? Ütleks et ei ole hea lähedalegi.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
17.08.2014 14:50:36
|
|
|
Sellepärast seda nii palju reklaamitaksegi
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
17.08.2014 14:54:30
|
|
|
The_Boss, pagan, alles nüüd sain pihta, uimane veel
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ihvike
HV Guru
liitunud: 01.04.2002
|
17.08.2014 18:55:37
|
|
|
| Meistrite Gildi Kuldne on väga normaalne jook. See mingi sinine on väga tavapärane lurr, aga Kuldne on igatahes mõnusalt joodav kraam, kui "käsitööõlledest" siiber ette viskama juba kipub.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
19.08.2014 00:04:56
|
|
|
Sai lõpuks äraproovitud Põhja Konn. Mulle meeldis, väga korralik humalane suutäis. Humalane järelmaitse püsib veel pikalt suus.
Lehe pruulikojal ka uus õlu väljas, Tujukas Tuukan 4.2% rukki stout. Kergelt suitsune kuiv stout, milles on ära tuntav mõru šokolaad.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
19.08.2014 16:24:41
|
|
|
Väike tondi shopping
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taux007
HV veteran

liitunud: 27.08.2005
|
19.08.2014 17:18:48
|
|
|
Eesti käsitööõllede sildid on küll pärast disainifopaa, eriti Põhjala toodang.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
19.08.2014 17:58:03
|
|
|
| Taux007 kirjutas: |
Eesti käsitööõllede sildid on küll pärast disainifopaa, eriti Põhjala toodang.  |
mis viga?
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|