Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Õllevaatlus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 237, 238, 239 ... 290, 291, 292  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kui palju kulutad keskmiselt käsitööõllele kuus?
Ei kuluta sentigi!!!!
46%
 46%  [ 69 ]
<10€
28%
 28%  [ 43 ]
<30€
17%
 17%  [ 26 ]
<70€
4%
 4%  [ 7 ]
>70€ - ükski uus õlu ei jää maitsmata!
1%
 1%  [ 2 ]
>200€ tavalisele suurtootjate õllele
2%
 2%  [ 3 ]
hääli kokku : 150

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2014 21:38:38 vasta tsitaadiga

Põhjalal mingi eriline "Pesakond" ka, black forest ipa, päris omapärane maitse kui lõhn.

Keegi Westvleteren 12 on kunagi proovida saanud või teab kuskohast seda osta ? icon_lol.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2014 22:45:47 vasta tsitaadiga

Kusagilt poest üldse enam Corona kuuspakki on võimalik saada? Täielik põud paistab olema.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2014 23:37:50 vasta tsitaadiga

Kaupmehe laos viimati nagu nägin.
Miks pudeli kaupa ei kõlba?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 27.07.2014 23:58:16 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
.
Miks pudeli kaupa ei kõlba?

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
que
Kreisi kasutaja
que

liitunud: 27.06.2003




sõnum 28.07.2014 22:33:59 vasta tsitaadiga

Aleksander on kuumadega kuidagi meelaks muutunud icon_confused.gif

krt ma ei saa aru, miks õlledel naiste nimesid pole icon_confused.gif icon_confused.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2014 00:24:21 vasta tsitaadiga

que, see peab siis selline õlu olema, et iga rüüpega muutub iseloom.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2014 11:04:00 vasta tsitaadiga

Jälle uusi eesti käsitööõllesid turule tulnud. Tanker pruulikoda on välja lasknud Sound Check pale ale ja Hopster Käsitööõllelt on tulnud Aotearoa Sauvin (midagi amber ale ja saisoni vahepealset). Aga nimi on küll veider.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2014 11:35:02 vasta tsitaadiga

ei suutnud enam kiirelt leida aga tänases meedias oli artikkel sellest, kuidas soome käsitööõllede tootjad kolivad oma poode ja tootmist tallinnasse, et saaks siit kaudu välismaale minna kuna soome alkoholipoliitika neil seda teha ei võimalda.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2014 11:41:55 vasta tsitaadiga

Kuna üle 4,7% saab vaid Alko poes müüa, siis tootjad ineid oma klientidele ise müüa ei saa.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2014 11:54:24 vasta tsitaadiga

http://www.ohtuleht.ee/590080/soome-olletootjad-panevad-eestis-kaima-olleari

Õlu (PantherMedia / Scanpix)

Eestis avaneb sel sügisel esimene Soome õllede netipood ning rajatakse ka esimene soomlaste õlletehas. Soome väikeõlletootjad näevad Eestis võimalust pääseda oma toodanguga rahvusvahelisele turule, kuna Soome seadused seda takistavad.

Tamperes tegutsev Pyynikki õlletehas, kus õlut valmistatakse käsitööna, asutab Eestisse oma netipoe, kus muude toodete seas võib osta ka Soomes pruulitud õllesid, kirjutab Ilta-Sanomat.

Soome seaduste järgi ei või väikeõlletootja oma tooteid soovijatele otse müüa, nende õllede müügikanalid on kauplused, restoranid ja poekett Alko. Viimase letile on väikeõlletootjal raske pääseda. Soome väikeõlletootjate liidu juhi sõnul tuleb väikeõlletootjatelt aastas kümneid uusi tooteid ja Alko müügiriiulitel ei jätku nende jaoks piisavalt ruumi.

Õlu Tamperest Tallinna ja sealt tagasi Soome

Pyynikki käsitööõllekoda on testinud Eestis netimüüki kevadest saati. Tulemused on nii positiivsed, et sel sügisel kavatseb õlletehas Eesti netipoes Soomes valmistatud jooke müüma hakata.

"Viime õlled Tamperest Tallinna. Soomlased viivad need siis tagasi oma kodumaale," kirjeldas õllemeister Tuomas Pere kujunevat õllekaubandust.

Pyynikkil on Tallinnas selle jaoks nii ladu kui ka kauplus. "Kaalusime ka koostööd Eesti kaupmeestega. Võime tuua tooteid kauplustesse ja Tallinna sadamasse, kus on palju soomlasi," räägib Pere ettevõtte plaanidest.

Eestisse laienemisega läheb Pyynikki mööda Soome ametnikest. Otsemüügikeeld tähendab praktikas seda, et õlletehase 900 aktsionäri ei või oma ettevõtte toodetega tutvuda. Ja kuigi Pyynikki porter pälvis hiljuti selle ala maailmameistrivõistlustel Berliinis kulla, ei saa ta oma rahvusvahelist edu kasutada. "Rootsist ja Itaaliast küsivad õllesõbrad õlut, kuid meie ei või Soomest soovijatele MM-porterit saata," kurtis Pere.

Tänu Eesti netipoele saab Soome õlletootja nüüd rahuldada rahvusvahelist nõudmist.

Väikeõlletootjal on lubatud müüa oma tooteid ka enda toiduainetekioskis, kus peab müügil olema rohkem toiduaineid kui õlut. Tingimuseks on õlledele veel see, et nende kangus ei ületa 4,7 protsenti.

Õlletootmisega alustav Sori Brewing tuli Helsingis järeldusele, et Soome tuuleveskitega ta võidelda ei suuda, toidumüügikioskitega jändama ei hakka ning kõige õigem on asutada Tallinnasse oma õlletehas. "Eestis pääseme rahvusvahelisele turule," ütles Sori Brewingi juht.

Soome õlletootja on saanud Tallinnas tootmiskoha ning kui kõik läheb plaanipäraselt, tulevad esimesed õlled müügile jõuluks.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Black66
HV Guru
Black66

liitunud: 17.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2014 00:55:13 vasta tsitaadiga

Rääkides Soome käsitööõlledest, siis sain tuttavalt mõned õlled, mis sai eile-üleeile ära joodud.

Esimesena läks Stadin Panimo Extra Special Bitter 5,9%
http://www.alko.fi/tuotteet/727294/
Ma ei ole suurem asi Ale tüüpi õllede austaja, seega minule ta kohe mitte ei meeldinud.

Järgmisena sai mekitud Stadin Panimo Vaalea Doppelbock 8,0%
http://www.alko.fi/tuotteet/701134/
Üllatas uskumatult, mahe ning mõnusa järelmaitsega.

Seejärel läks Stadin Panimo Savuruis Portteri 6,5%
http://www.alko.fi/tuotteet/703574/
Jällegi väga omapärane suitsune mekk ning porter tüüpi õllele omane tummisus.

Viimasena Malmgård Dinkel 5,3%
http://www.alko.fi/en/products/745446/
Oli tunda suhteliselt tugevat tsitruse maitset, üldiselt meeldiv elamus.
Kommentaarid: 419 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
phobic
HV kasutaja
phobic

liitunud: 26.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2014 10:27:16 vasta tsitaadiga

San Franciscost tuleb Saarema nimeline eil:
https://www.youtube.com/watch?v=d5LokeNY5C4
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2014 19:22:39 vasta tsitaadiga

tänaseks õhtuks sobiv õlu välja valitud
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 08.08.2014 20:53:41 vasta tsitaadiga

võtsin Järve Selverist paar päeva tagasi selle



tunnistan ausalt, et see oli hea kraam ja kulutatud raha taga ei nuta thumbs_up.gif icon_cool.gif

ostma ajas see, et samalt tootjalt on ka teine õlu Old Engine Oil, millest head mälestused olid

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2014 21:15:54 vasta tsitaadiga

Väga hea valik, kogu seeria on hea. Viimati sai ka Harviestoun Ola Dubh (30 Year Old) ära proovitud. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2014 23:49:22 vasta tsitaadiga

proovisin tankeri ära, pole minu maitse
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Black66
HV Guru
Black66

liitunud: 17.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2014 13:33:53 vasta tsitaadiga

Sai veel proovitud mõned Hollandi õlled + veel nipet näpet.

Kasteel Rouge 8%
http://www.ratebeer.com/beer/kasteel-rouge/9010/
Ilmselt üks parimaid kirsiõllesid mis ma saanud olen. Alguses oli ehk pisut harjumatu, kuid pudeli lõpp muutus järjest meeldivamaks.

Kasteel Donker 11%
http://www.ratebeer.com/beer/kasteelbier-donker/5205/
See meeldis mulle isegi veel rohkem. Väga hea viha ja magusa tasakaal. Lisaks oli tunda ka šokolaadi ja karamelli.

Kasteel Blond 7%
http://www.ratebeer.com/beer/kasteelbier-blond-7/12981/
Viimasel ajal olen hakanud lugu pidama rohkem tumedatest õlledest, kuid polnud ka otseselt paha. Suhteliselt tummise maitsega.

Kaiserdom Kellerbier 4,7%
http://www.ratebeer.com/beer/kaiserdom-kellerbier/138475/
Täiesti keskpärane saksa õlu, ei midagi erilist.

Fuller’s Organic Honey Dew 5%
http://www.ratebeer.com/beer/fullers-organic-honey-dew-pasteurised/295/
Tugeva mee maitsega, suhteliselt magus.

Fuller’s Wild River 4,5%
http://www.ratebeer.com/beer/fullers-wild-river/177003/
Minule kohe üldse ei meeldinud, väga viha.

Edit: Mõned Hollandi õlled veel mekitud.

La Trappe Witte Trappist 5,5%
http://www.ratebeer.com/beer/la-trappe-witte-trappist/6958/
Mahe ja kergelt tsitruseline maitse.

La Trappe Blond 6,5%
http://www.ratebeer.com/beer/la-trappe-blond/10380/
Pole vist nii vahutavat õlut veel joonud, maitselt oli kaugelt tunda puuvilja, tummine õlu. Heleda õlle kohta väga hea.

La Trappe Dubbel 7%
http://www.ratebeer.com/beer/la-trappe-dubbel/4563/
Väga tugev karamelli maitse, väga mõnus maitseelamus jällegi.
Kommentaarid: 419 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 10.08.2014 18:26:35 vasta tsitaadiga

Esimene ja viimane on väga head thumbs_up.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2014 12:20:50 vasta tsitaadiga

Põhjalalt on välja tulnud 8,8% topelt-IPA Põhja Konn.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jako07
HV kasutaja
jako07

liitunud: 08.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2014 14:53:26 vasta tsitaadiga

Tundub epic. Saada ka juba?
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2014 14:59:29 vasta tsitaadiga

Drink shopis oli olemas
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Black66
HV Guru
Black66

liitunud: 17.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2014 15:06:02 vasta tsitaadiga

La Trappe Quadrupel 10%
http://www.ratebeer.com/beer/la-trappe-quadrupel/4565/
Meeletult mõnus õlu, tunda oli rosinate ja ploomide maitset, hästi tummine. Ei ole üleliia magus ega üleliia viha, kõik on täpselt paigas thumbs_up.gif
Kommentaarid: 419 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2014 15:44:48 vasta tsitaadiga

kuidas saab olla meeletult mõnus, selline solk? icon_neutral.gif
Meeletult mõnus on vaid Walter 4.2 icon_idea.gif icon_razz.gif icon_cool.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2014 15:58:05 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
Meeletult mõnus on vaid Walter 4.2
thumbs_up.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Black66
HV Guru
Black66

liitunud: 17.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2014 18:12:44 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:

Meeletult mõnus on vaid Walter 4.2 icon_idea.gif icon_razz.gif icon_cool.gif

Kuidas saab selline solk mõnus olla? icon_neutral.gif
Kommentaarid: 419 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 11.08.2014 18:19:01 vasta tsitaadiga

Black66 kirjutas:
Hiid kirjutas:

Meeletult mõnus on vaid Walter 4.2 icon_idea.gif icon_razz.gif icon_cool.gif

Kuidas saab selline solk mõnus olla? icon_neutral.gif
palava ilmaga välitöödele või siis kuu lõpp, kui taskud tühjad icon_lol.gif

põhja konn olevat täna nooblimatesse selveritesse jõudnud, homsest ehk näeb siis juba lettidel thumbs_up.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Black66
HV Guru
Black66

liitunud: 17.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2014 19:44:20 vasta tsitaadiga

Homme lähen kiikan Võru Selverisse, kuigi vaevalt ta nooblimate hulka kuulub. Ehk ikka midagi õnnestub saada, siiani oma saagi saanud Maksimarketist, aga sealt pole enam suurt midagi võtta.
Kommentaarid: 419 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 11.08.2014 19:47:32 vasta tsitaadiga

Black66 kirjutas:
Homme lähen kiikan Võru Selverisse, kuigi vaevalt ta nooblimate hulka kuulub. Ehk ikka midagi õnnestub saada, siiani oma saagi saanud Maksimarketist, aga sealt pole enam suurt midagi võtta.
nu nooblimad selverid on nood, kus põhjala õlled juba niigi eksisteerivad ja laoseise aktiivselt hoitakse

täna oli näiteks toodud väikesesse tondi selverisse terve laar musta kulda thumbs_up.gif

samas nädal kaks tagasi leidsin Kärdla selverist head käsitööõlut, mida Tondis pole pakutudki

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jako07
HV kasutaja
jako07

liitunud: 08.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2014 09:27:21 vasta tsitaadiga

Musta Kullaga see, et proovige ta kindlasti vaadist ka ära. Kas nüüd väga oluliselt, aga märkimisväärselt parem kindlasti. Julgen öelda, et te ei kahetse icon_smile.gif

Eile proovisin Hiiu Vaskse ära (http://tartugambrinus.blogspot.com/2014/05/hiiu-vaskne.html)
Võib-olla oli liiga soe, aga mulle erilist muljet ei jätnud, kuidagi kerge tundus. Lisaks sellele põgenes pool pudelit õlut kohe sellest välja, ilma, et oleks klaasi jõudnud. Jälle sooja süü vast.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2014 10:37:49 vasta tsitaadiga

Hiiu õlledest on mu lemmik Kõpu Koduõlu. Vormsi Õlu olla muutnud Hele Eripruul ja Vormsi Tume retsepte, väidetavalt paremuse poole.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 12.08.2014 17:19:30 vasta tsitaadiga

põhja konn oli tondi selveris täna olemas thumbs_up.gif
mingi 3,5€ pudel

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jako07
HV kasutaja
jako07

liitunud: 08.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2014 18:23:08 vasta tsitaadiga

Lähen vist läbi sealt pärast trenni icon_smile.gif
Proovinud ka juba keegi?
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2014 22:47:51 vasta tsitaadiga

Peale lõunat käisin tondi selveris, siis küll veel ei olnud. Eks homme võtab.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 12.08.2014 23:08:12 vasta tsitaadiga

maitsesin enda ostetud 2 pudelit ära
mingi tuttav harjumatu lõhn oli, meelde ei tulnudki
kui muidu double ipa on päris hea, siis konkreetsel läks miskit valesti - lõhn vedas vist alt

must kuld on hulka mõnusam kange rüübe põhjalalt thumbs_up.gif
virmalised on põhja konnast mõnusam

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2014 23:57:02 vasta tsitaadiga

Hollandi? Belglased on sellise avalduse peale üsna nördinud.. icon_smile.gif
Kasteeli pruulikoda jääb kodust ca 100km kaugusele...

Black66 kirjutas:
Sai veel proovitud mõned Hollandi õlled + veel nipet näpet.

Kasteel Rouge 8%
http://www.ratebeer.com/beer/kasteel-rouge/9010/
Ilmselt üks parimaid kirsiõllesid mis ma saanud olen. Alguses oli ehk pisut harjumatu, kuid pudeli lõpp muutus järjest meeldivamaks.

Kasteel Donker 11%
http://www.ratebeer.com/beer/kasteelbier-donker/5205/
See meeldis mulle isegi veel rohkem. Väga hea viha ja magusa tasakaal. Lisaks oli tunda ka šokolaadi ja karamelli.

Kasteel Blond 7%
http://www.ratebeer.com/beer/kasteelbier-blond-7/12981/
Viimasel ajal olen hakanud lugu pidama rohkem tumedatest õlledest, kuid polnud ka otseselt paha. Suhteliselt tummise maitsega.

Kaiserdom Kellerbier 4,7%
http://www.ratebeer.com/beer/kaiserdom-kellerbier/138475/
Täiesti keskpärane saksa õlu, ei midagi erilist.

Fuller’s Organic Honey Dew 5%
http://www.ratebeer.com/beer/fullers-organic-honey-dew-pasteurised/295/
Tugeva mee maitsega, suhteliselt magus.

Fuller’s Wild River 4,5%
http://www.ratebeer.com/beer/fullers-wild-river/177003/
Minule kohe üldse ei meeldinud, väga viha.

Edit: Mõned Hollandi õlled veel mekitud.

La Trappe Witte Trappist 5,5%
http://www.ratebeer.com/beer/la-trappe-witte-trappist/6958/
Mahe ja kergelt tsitruseline maitse.

La Trappe Blond 6,5%
http://www.ratebeer.com/beer/la-trappe-blond/10380/
Pole vist nii vahutavat õlut veel joonud, maitselt oli kaugelt tunda puuvilja, tummine õlu. Heleda õlle kohta väga hea.

La Trappe Dubbel 7%
http://www.ratebeer.com/beer/la-trappe-dubbel/4563/
Väga tugev karamelli maitse, väga mõnus maitseelamus jällegi.
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Black66
HV Guru
Black66

liitunud: 17.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2014 08:52:56 vasta tsitaadiga

Belgia jah, mõte ja sõnad läksid sassi icon_redface.gif
Kommentaarid: 419 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri
HV veteran
lauri

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2014 12:53:56 vasta tsitaadiga

Kas keegi on juba oma õllede jahutamiseks selle installeerinud?
http://eng.ecool.dk/

_________________
The sh*t has hit the fan.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
phobic
HV kasutaja
phobic

liitunud: 26.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2014 16:08:12 vasta tsitaadiga

Ääh... ma jõuan keldris ja külmkapi juures ka käia.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
que
Kreisi kasutaja
que

liitunud: 27.06.2003




sõnum 16.08.2014 21:54:46 vasta tsitaadiga

Huvitav kes ja kus seda Meistrite Gildi teeb? Purgil on peal ainult impotija icon_eek.gif icon_eek.gif

Teles tuleb selle reklaami söögi alla ja peale icon_neutral.gif icon_eek.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ragnar7474
HV veteran

liitunud: 14.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2014 00:15:30 vasta tsitaadiga

Hea asi reklaami ei vaja.
_________________
O: Kaevurikraami - Toiteplokid, riserid, emaplaadid, FAN controllerid jms
O/M: NVIDIA 10xx 20xx 30xx videokaarte.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Grayzag
HV kasutaja

liitunud: 24.01.2012




sõnum 17.08.2014 12:32:50 vasta tsitaadiga

Vaatlen, et Montenegro õlu on päris "flat".

Peab importkraami jooma.

_________________
Hello world
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2014 14:16:16 vasta tsitaadiga

que kirjutas:
Huvitav kes ja kus seda Meistrite Gildi teeb? Purgil on peal ainult impotija icon_eek.gif icon_eek.gif

Teles tuleb selle reklaami söögi alla ja peale icon_neutral.gif icon_eek.gif
kas mitte leedus ei tehta seda
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2014 14:48:03 vasta tsitaadiga

Ragnar7474 kirjutas:
Hea asi reklaami ei vaja.

Meistrite Gildi ? Ütleks et ei ole hea lähedalegi.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2014 14:50:36 vasta tsitaadiga

Sellepärast seda nii palju reklaamitaksegi icon_biggrin.gif
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2014 14:54:30 vasta tsitaadiga

The_Boss, pagan, alles nüüd sain pihta, uimane veel icon_lol.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ihvike
HV Guru

liitunud: 01.04.2002




sõnum 17.08.2014 18:55:37 vasta tsitaadiga

Meistrite Gildi Kuldne on väga normaalne jook. See mingi sinine on väga tavapärane lurr, aga Kuldne on igatahes mõnusalt joodav kraam, kui "käsitööõlledest" siiber ette viskama juba kipub.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2014 00:04:56 vasta tsitaadiga

Sai lõpuks äraproovitud Põhja Konn. Mulle meeldis, väga korralik humalane suutäis. Humalane järelmaitse püsib veel pikalt suus.

Lehe pruulikojal ka uus õlu väljas, Tujukas Tuukan 4.2% rukki stout. Kergelt suitsune kuiv stout, milles on ära tuntav mõru šokolaad. thumbs_up.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2014 16:24:41 vasta tsitaadiga

Väike tondi shopping

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2014 17:18:48 vasta tsitaadiga

Eesti käsitööõllede sildid on küll pärast disainifopaa, eriti Põhjala toodang. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 19.08.2014 17:58:03 vasta tsitaadiga

Taux007 kirjutas:
Eesti käsitööõllede sildid on küll pärast disainifopaa, eriti Põhjala toodang. icon_biggrin.gif
mis viga?
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Õllevaatlus mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 237, 238, 239 ... 290, 291, 292  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.