Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung I9100 Galaxy S II märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 138, 139, 140, 141, 142, 143  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Eesti L6vi
HV kasutaja
Eesti L6vi

liitunud: 08.09.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2014 10:15:44 vasta tsitaadiga

Küsimus ,et palju läheks maksma home nuppu vahetus ?
Ja kas kellelgi on probleeme olnud esikaameraga kuna kui panen esikaamera siis jookseb kokku ja utleb et nurjus vms .Tegin algul telefoni taastme aga ikka sama asi ,algul korra tootas aga siis läägas icon_sad.gif keegi oskab öelda milles probleem ?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kussake
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2014 15:34:50 vasta tsitaadiga

Ega kellelgi mingit ekraani üle pole, endal läks katki täielikult kukkus asfalti peale ja auk tuli läbi klaasi(displei) läbi vms .. Võtsin täielikult lahti
Kui kellelgi on sellist asjandust, koos pealmise raamiga oleks hea

PM postkasti, kui kellelgi on
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2014 01:23:38 vasta tsitaadiga

lasin prooviks peale viimase Cyanogen-i (cm-11-20140618-NIGHTLY-i9100) ja oleks seda ehk pikemalt proovinud. aga raisk küll, ei saa kohe kuidagi Google 2-step verifikatsioonist mööda icon_mad.gif
isegi jõuga peale surutud "Google Authenticator.apk" ei andnud midagi, see tahtis ka sisselogimist viisill mida ei anna teostada icon_rolleyes.gif

edit: lasin selle uue Android L Developer Preview klaviatuuri peale, täitsa kena teine icon_smile.gif

Spoiler Spoiler Spoiler


edit2: tänase õhtu katsetus - C-RoM-KK-v7.1-20140622-i9100

Spoiler Spoiler Spoiler


esmapilgul tundub, et sellega võib isegi harjuda. kuigi paar asja on KitKat-i juures, mis on tõsiselt häirivad. kõige olulisem vast Phone app. app drawer pole ka eriti meeltmööda.
plussiks muidugi see, et kuradima hästi jookseb, nagu oleks uue telefoni ostnud thumbs_up.gif

edit: tahtsin restore-da korraks vana head stock JB, et S Planner-ist nänn pilve viia ja siis C-ROM-i üle tuua. ja ülla-ülla - selle C-ROM-iga kaasneb jälle lollus-kuubis TWRP, mis ei kõlba kuskile icon_mad.gif tuli uuesti Odiniga vana hea CWM peale lasta, siis restore-da JB.
keegi võiks JB kasutajaliidese ristata KitKat-i jõudlusega - see oleks lihtsalt nii ilus icon_biggrin.gif

muidu jah, mulle meeldib siin üksi monoloogi pidada icon_razz1.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaPTiLE
Kreisi kasutaja
RaPTiLE

liitunud: 28.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2014 01:26:14 vasta tsitaadiga

Krt, kas sain vastu pükse?
Tellisin Hiinamaalt sellise tüki, et see asendada, aga tundub et tegemist võimatu üritusega?
http://www.aliexpress.com/item/2-pcs-lot-Replacement-Camera-Len-Cover-for-Samsung-Galaxy-S-i9100-Black-Silver/1809879523.html
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2014 01:40:04 vasta tsitaadiga

RaPTiLE kirjutas:
Krt, kas sain vastu pükse?
Tellisin Hiinamaalt sellise tüki, et see asendada, aga tundub et tegemist võimatu üritusega?
http://www.aliexpress.com/item/2-pcs-lot-Replacement-Camera-Len-Cover-for-Samsung-Galaxy-S-i9100-Black-Silver/1809879523.html

möh? ei saa aru milles point.

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaPTiLE
Kreisi kasutaja
RaPTiLE

liitunud: 28.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2014 13:37:57 vasta tsitaadiga

Kakkusin eile öösel selle tagumise korpuse lahti ning tundus et antud tükk polegi üldse vahetatav, või oskab keegi nõu anda kuidas see käib?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2014 13:58:17 vasta tsitaadiga

päris huvitav loogika - tellime jupi ja siis jõuame järeldusele, et see pole vahetatav icon_lol.gif
juutuubis mustmiljon videot, https://www.youtube.com/watch?v=bHtNobJXz2g näiteks.

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaPTiLE
Kreisi kasutaja
RaPTiLE

liitunud: 28.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2014 18:41:58 vasta tsitaadiga

Krt, värske peaga vaadates ja seda videot ka vaadates sain asjast lõpuks jagu.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2014 12:11:54 vasta tsitaadiga

panin uuesti CM11 peale (seekord lasin migreeruda) ja püha pa$k - nii vana telefoni kaamera oskab by default sellist pilti teha icon_eek.gif (jõhkralt cropitud, aga suur siiski)

Spoiler Spoiler Spoiler


originaal 3264x2448, ülal olev 1854x873px.

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margus0000
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2014 01:00:28 vasta tsitaadiga

Kas keegi on ebayst akut tellinud s2 , missugust oleks mõttekas osta , et korralik oleks .
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xenover
HV kasutaja
xenover

liitunud: 09.12.2008




sõnum 21.07.2014 17:47:54 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on veel kaamera previewle ning tehtud piltidele must täpp ilmunud?
Näidis - http://www.upload.ee/image/4167378/20140426_192427.jpg

Kuna mul garantii enam ei kehti, siis ma proovisin telefoni lahti muukida ja kaamera ära puhastada. Kahjuks ei toonud see tulu.
Milles asi võib olla ja kui raske/kulukas seda prandada on?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaPTiLE
Kreisi kasutaja
RaPTiLE

liitunud: 28.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2014 16:36:22 vasta tsitaadiga

Just tellisin hiinast kaamera silma ja vahetasin ära, selle plastikkatte siis. Hägune kui ma ei tea mis.
Hind oli 2,50€ ja vahetamiseks kulus umbes 10 minutit.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2014 11:25:25 vasta tsitaadiga

RaPTiLE kirjutas:
Just tellisin hiinast kaamera silma ja vahetasin ära, selle plastikkatte siis. Hägune kui ma ei tea mis.
Hind oli 2,50€ ja vahetamiseks kulus umbes 10 minutit.


Hägune oli siis enne või pärast ka?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2014 11:36:58 vasta tsitaadiga

käekellasid ju poleeritekse miskite pastadega. tea kas sama asi kaamera pilku ei võiks klaarimaks lüüa?
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2014 11:40:44 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
käekellasid ju poleeritekse miskite pastadega. tea kas sama asi kaamera pilku ei võiks klaarimaks lüüa?


LG G2 või G3 teemas on sellest juttu, et igasugu hamba- ja muude pastadega lükatakse klaase klaariks. Neil on konkreetselt mingi spetskiht klaasil, mis saab kergesti rikutud ning selle kihi eemaldamisel on jälle pildid normaalsed.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaPTiLE
Kreisi kasutaja
RaPTiLE

liitunud: 28.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2014 14:15:25 vasta tsitaadiga

Hägune oli enne, st see kaamera silma ees olev klaas kulus ära.
Nüüd klaar.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2014 18:55:05 vasta tsitaadiga

Uurin enne siit kui garantiisse hakkan jooksma. Telefon lülitub välja, kui käima panna siis vahepeal ütleb nagu aku oleks tühi, teisel korral võib näidata nagu aku on poole peal. Kui laadija sappa visata siis näitab, et aku tase on 56% peal, samas kui juhe välja tõmmata viskab pildi tasku. On keegi sarnase probleemida kokku puutunud? Ilmselt on aku omadega läbi, pole teist akut võtta ka testimiseks.

Tundub, et andmeside on üks põhjustajaid mis telefoni pildi tasku ajab. Homme viin garantiisse, ei saa enam üldse kasutada.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2014 19:57:48 vasta tsitaadiga

R3negadeX, S2 on nii vana telefon juba, et kuidas sellel üldse veel garantiid on? Või on viimase paari aasta sees seda veel müüa olnud?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakukeo
HV Guru

liitunud: 24.04.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2014 19:59:56 vasta tsitaadiga

Ka praegu on veel osades poodides müügis olnud( Elisa vähemalt 3kuud tagasi müüs)
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2014 20:03:21 vasta tsitaadiga

Orig või Plus?
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2014 20:11:24 vasta tsitaadiga

Originaali ei müü minuarust ammu meil enam keegi, see mis müügil on S2 Plus.
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kermo144
Kreisi kasutaja
kermo144

liitunud: 01.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2014 20:33:40 vasta tsitaadiga

Keegi head custom rommi oskab soovitada? icon_smile.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2014 21:11:28 vasta tsitaadiga

ma ostsin enda originaal-S2 üsna viimasel hetkel, siis kui S2 ja S2 Plus koos müügil olid. ja see oli 28.02.2013. ehk mul päris mitu kuud veel garantiid icon_smile.gif
originaal kadus mingi aprillis vast.

edit:
kermo144, kellelgi pole sügavat mõtet ühtegi ROMi soovitada, kuna iga ROMi iseärasused ja nende meeldimine või mitte meeldimine on sügavalt individuaalne. ma olen üsna mitut proovinud, aga lõpetanud ikka stock JellyBean-i peal icon_razz.gif samas mõni on rahul Cyanogen jt ROMidega.
kohe hakkan vaatama mis 4.4.4 baasil AICP ROM endast kujutab...

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xenover
HV kasutaja
xenover

liitunud: 09.12.2008




sõnum 25.07.2014 23:37:39 vasta tsitaadiga

Endal jookseb Cyanogenmod 11 (Android 4.4.4 Kitkat) - väga viis ROM on ja flashimine on võrdlemisi lihtne. Paar bugi leidub aegajalt aga siiski piisavalt stabiilne, et kasutada daily'na.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2014 06:48:05 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
kohe hakkan vaatama mis 4.4.4 baasil AICP ROM endast kujutab...

see oli vist kõige viletsam ROM mida näinud icon_lol.gif tundus CM baasil olema.
esimene 4.4.4-baasil ROM mis läägis ja isegi puutetundlikkus tundus vähenenud olevat icon_eek.gif
ja läheb edasi stock JB...

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tom1245
HV veteran

liitunud: 09.05.2003




sõnum 26.07.2014 10:16:41 vasta tsitaadiga

mulle on läbi aegade meeldinud Resurrection Remix thumbs_up.gif
_________________
Ehitusteemalised arutelud:
https://www.ehitusfoorum.com
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kermo144
Kreisi kasutaja
kermo144

liitunud: 01.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2014 14:40:44 vasta tsitaadiga

Ma ise olen päris paljud ära proovinud, kuid ikkagi ei ole seda õiget leidnud. Praegu stock peal jällegi ja mõtlen midagi muud vahelduseks peale lasta. icon_smile.gif
Ise tahaks midagi sellist mis akut säästab ja ramme vähe kasutab. icon_rolleyes.gif
E: Viimane rom, millega ma rahul oli Carbonrom KitKat.
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirka55
HV kasutaja

liitunud: 01.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2014 15:07:14 vasta tsitaadiga

http://www.upload.ee/files/4175217/Screenshot_2014-07-26-14-59-19.png.html

selline probleem siis et kui kasutan default internet browserit siis mobile view saidid ei tööta normaalselt.
desktop view töötab normaalselt ning chrome appiga ka mobile saidid.
milles võib viga olla?
võimalusel saatke pm kui teate.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2014 16:43:27 vasta tsitaadiga

Wanamlite on sellele torule päris ok. Väljanägemiselt stock, aga kiirem, stabiilsem, akusäästlikum ja mõnede lisadega.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kermo144
Kreisi kasutaja
kermo144

liitunud: 01.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2014 17:32:57 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Wanamlite on sellele torule päris ok. Väljanägemiselt stock, aga kiirem, stabiilsem, akusäästlikum ja mõnede lisadega.

Proovin kohe järele. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2014 20:22:12 vasta tsitaadiga

mõtsin ka proovida. esimesega astusin ämbrisse (GT-I9100_WanamLite.XXLPH.V8.9.NO-WIPE ja bootloop), oma viga. aga nüüd tõmbab hirmaeglaselt v. 14.6 ehk kirjade järgi viimane. ja see raip on ebanormaalselt suur, 665MB icon_confused.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kermo144
Kreisi kasutaja
kermo144

liitunud: 01.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2014 21:09:06 vasta tsitaadiga

Sain peale. Tundub tõesti stock olevat. Eks näeb, kas võtab vähem akut või mitte. icon_razz.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2014 21:22:36 vasta tsitaadiga

Minupoolt ka plussid Wanamile. Kui tahad stock romi aga parendustega siis see on just sinule sobilik variant. Kõvasti kiirem ja stabiilsem pealekauba.
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2014 21:50:40 vasta tsitaadiga

tsitaat:

ja stabiilsem pealekauba

mul küll ikka veel tõmbab ja lähema tunni jooksul ehk lõpetab. ja kõige muuga võiks teoreetiliselt nõustuda. aga mis valemiga saab üks ROM stabiilsem olla kui 100% stabiilne stock ROM? icon_razz.gif
kui ta oleks nii ebastabiilne, siis ma kindlasti poleks oodanud aastat, et üldse teiste ROM-idega katsetama hakata. veel vähem revert-iks alati ebastabiilsele ROM-ile icon_rolleyes.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tom1245
HV veteran

liitunud: 09.05.2003




sõnum 26.07.2014 21:53:58 vasta tsitaadiga

wanamlite't kitkatiga s2-le vist ei ole?
_________________
Ehitusteemalised arutelud:
https://www.ehitusfoorum.com
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2014 22:05:16 vasta tsitaadiga

ei, JB-põhine 14.6 on viimane.
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tom1245
HV veteran

liitunud: 09.05.2003




sõnum 26.07.2014 22:12:28 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
ei, JB-põhine 14.6 on viimane.

siiski soovitaks aku vastupidavuse parandamiseks kitkat romme thumbs_up.gif

_________________
Ehitusteemalised arutelud:
https://www.ehitusfoorum.com
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2014 23:40:02 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:

mul küll ikka veel tõmbab ja lähema tunni jooksul ehk lõpetab. ja kõige muuga võiks teoreetiliselt nõustuda. aga mis valemiga saab üks ROM stabiilsem olla kui 100% stabiilne stock ROM? icon_razz.gif

Wanam, teeb küll põhimõtteliselt stock rome aga ta paneb mõningaid bugfixe, cherrypicke sisse, lisaks deodexed, jne. Kokkuvõttes on kogu rom stabiilsem ja kiirem. See ongi üks põhjus miks paljudele tema romid meeldivad. Loomulikult pole ka need ideaalsed aga enamasti öeldakse kogemuste põhjal, et paremad kui stockid.

tom1245 kirjutas:
wanamlite't kitkatiga s2-le vist ei ole?

Wanam tegeleb jah vaid seadmele ametlikult välja tulnud romidega. JB 4.2.2 jäi S2 jaoks viimaseks ametlikuks romiks.

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2014 09:52:38 vasta tsitaadiga

Wanam võiks isegi tore olla, aga ainus töötav mirror lõppeb mingi poolakeelse jurakaga icon_confused.gif käisin tunde järgi kõik setingud läbi ja ei leidnud inglise keelt kuskilt.
et kui kellelgi on viimast inglise keelset Wanamit pakkuda, siis tänud ette!

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2014 14:51:06 vasta tsitaadiga

arm2004, Wanam 14.6
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2014 17:54:54 vasta tsitaadiga

kriist, tänan icon_smile.gif

edit: sama jama, võõrkeelne kräpp! lootsin, et samanimelisest failist tuleb midagi paremat. naiivne mina...


_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2014 18:29:27 vasta tsitaadiga

Mul on ühel telefonil täpselt samanimeline peal ja eng kenasti olemas. Krt, vaatasin just menüüst, et isegi eesti keel on olemas.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2014 18:53:44 vasta tsitaadiga

arm2004, Olen selle failiga korduvalt flashinud ja alati ilusti inglis keelne olnud.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.08.2014 19:43:15 vasta tsitaadiga

nii palju kui ma neid wanameid kunagi kasutasin, siis estonski oli alati olemas, inglise omast rääkimata.
arm2004, kusagil oln sinu kala icon_rolleyes.gif
ses suhtes, see ju orika rom baasil, vaevalt keeled eemaldatud on

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2014 20:05:32 vasta tsitaadiga

ot:
kuna ma ka saarlane, siis vöin kinnitada, et seal igast asjad vöimalikud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2014 08:39:23 vasta tsitaadiga

installides saab valitud küll inglise keel, aga miskipärast väänab ikka vale keele peale. ei tea milles kala icon_rolleyes.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivar80
HV kasutaja
ivar80

liitunud: 25.10.2004




sõnum 04.08.2014 09:15:12 vasta tsitaadiga

See on Sloveeni keeles. Vali Nastavitve-Jezik in vnos-Jezik ja vali sealt siis omale mingi arusaadavam keel icon_smile.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
symmi
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2006




sõnum 13.08.2014 15:00:40 vasta tsitaadiga

ot:
Siin teemas käis vahepeal läbi, et keegi ostis katkisi või mingite anomaaliatega telefone? Endal üks S2 seisab millel paar kerget anomaaliat. Oskab keegi öelda kes ta oli? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mightythor
HV veteran
mightythor

liitunud: 02.12.2004




sõnum 21.08.2014 23:58:44 vasta tsitaadiga

Mul ilmnesid Samsung Galaxy S II I9100 telefonil laadimisprobleemid. Laadija järgi ühendamisel ei näidanud telefon, et ta laeks, st aku tühjenes ning patareiikoonile ei tekinud välgu ikooni. Battery Widget'i kohaselt oli aku ise korras. Proovisin teise laadijaga ja puhastasin suruõhuga micro-USB pesa, kuid see ei aidanud. Lülitasin telefoni välja ning proovisin siis laadida, kuid laadimise asemel bootis telefon laadija järgi ühendamise järel üles. Järgmise sammuna tegin factory-reset'i, kuid see ei aidanud. Seejärel paigaldasin telefonile uusima firmware, kuid ka see ei muutnud midagi. Kohati peale bootimist telefon laadis minuti või paar. Lisaks täheldasin seda, et digitizer ei tundnud enam nii hästi minu puudutusi. Näiteks sõnumite scrollimine oli kuidagi katkendlik. Samamoodi teinekord pidin klaviatuuril tähti korduvalt vajutama. Vaatamata nendele lühiajalistele laadimistele sai lõpuks mul telefoni aku tähjaks ning ma võtsin telefoni lahti, et veenduda, et kõik kinnitused on korralikult kinni ning et visuaalselt mingeid rikkeid ei paista. Midagi veidrat ma ei täheldanud.
Kas kellegi on I9100 sarnaselt käitunud? Mis siis probleemiks oli? Kas on võimalik, et sellist käitumist põhjustab katkine laadimismoodul? Viimane näib olevat väga lihtne detail, mille puhul tekib kahtlusi, kas selle katki olek võib sääraseid sümptomeid esile kutsuda icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakukeo
HV Guru

liitunud: 24.04.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2014 00:14:20 vasta tsitaadiga

mightythor kirjutas:
Mul ilmnesid Samsung Galaxy S II I9100 telefonil laadimisprobleemid. Laadija järgi ühendamisel ei näidanud telefon, et ta laeks, st aku tühjenes ning patareiikoonile ei tekinud välgu ikooni. Battery Widget'i kohaselt oli aku ise korras. Proovisin teise laadijaga ja puhastasin suruõhuga micro-USB pesa, kuid see ei aidanud. Lülitasin telefoni välja ning proovisin siis laadida, kuid laadimise asemel bootis telefon laadija järgi ühendamise järel üles. Järgmise sammuna tegin factory-reset'i, kuid see ei aidanud. Seejärel paigaldasin telefonile uusima firmware, kuid ka see ei muutnud midagi. Kohati peale bootimist telefon laadis minuti või paar. Lisaks täheldasin seda, et digitizer ei tundnud enam nii hästi minu puudutusi. Näiteks sõnumite scrollimine oli kuidagi katkendlik. Samamoodi teinekord pidin klaviatuuril tähti korduvalt vajutama. Vaatamata nendele lühiajalistele laadimistele sai lõpuks mul telefoni aku tähjaks ning ma võtsin telefoni lahti, et veenduda, et kõik kinnitused on korralikult kinni ning et visuaalselt mingeid rikkeid ei paista. Midagi veidrat ma ei täheldanud.
Kas kellegi on I9100 sarnaselt käitunud? Mis siis probleemiks oli? Kas on võimalik, et sellist käitumist põhjustab katkine laadimismoodul? Viimane näib olevat väga lihtne detail, mille puhul tekib kahtlusi, kas selle katki olek võib sääraseid sümptomeid esile kutsuda icon_rolleyes.gif

Tühja akuga võib ka telefon vahel lolliks minna.
Laadimis pesa soovitan jälgida hoolega, kummalgi pool peab olema väikene klemm mis kannab voolu, üks on pluss ja teine miinus. Need painduvad,oksüdeeruvad ning murduvad, usb-laadimispesa on s2 tüüpviga.
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung I9100 Galaxy S II mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 138, 139, 140, 141, 142, 143  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.