|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Eesti L6vi
HV kasutaja

liitunud: 08.09.2012
|
13.06.2014 10:15:44
|
|
|
Küsimus ,et palju läheks maksma home nuppu vahetus ?
Ja kas kellelgi on probleeme olnud esikaameraga kuna kui panen esikaamera siis jookseb kokku ja utleb et nurjus vms .Tegin algul telefoni taastme aga ikka sama asi ,algul korra tootas aga siis läägas keegi oskab öelda milles probleem ?
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kussake
HV kasutaja
liitunud: 08.03.2012
|
19.06.2014 15:34:50
|
|
|
Ega kellelgi mingit ekraani üle pole, endal läks katki täielikult kukkus asfalti peale ja auk tuli läbi klaasi(displei) läbi vms .. Võtsin täielikult lahti
Kui kellelgi on sellist asjandust, koos pealmise raamiga oleks hea
PM postkasti, kui kellelgi on
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
12.07.2014 01:23:38
|
|
|
lasin prooviks peale viimase Cyanogen-i (cm-11-20140618-NIGHTLY-i9100) ja oleks seda ehk pikemalt proovinud. aga raisk küll, ei saa kohe kuidagi Google 2-step verifikatsioonist mööda
isegi jõuga peale surutud "Google Authenticator.apk" ei andnud midagi, see tahtis ka sisselogimist viisill mida ei anna teostada
edit: lasin selle uue Android L Developer Preview klaviatuuri peale, täitsa kena teine
Spoiler 
edit2: tänase õhtu katsetus - C-RoM-KK-v7.1-20140622-i9100
Spoiler 
esmapilgul tundub, et sellega võib isegi harjuda. kuigi paar asja on KitKat-i juures, mis on tõsiselt häirivad. kõige olulisem vast Phone app. app drawer pole ka eriti meeltmööda.
plussiks muidugi see, et kuradima hästi jookseb, nagu oleks uue telefoni ostnud
edit: tahtsin restore-da korraks vana head stock JB, et S Planner-ist nänn pilve viia ja siis C-ROM-i üle tuua. ja ülla-ülla - selle C-ROM-iga kaasneb jälle lollus-kuubis TWRP, mis ei kõlba kuskile tuli uuesti Odiniga vana hea CWM peale lasta, siis restore-da JB.
keegi võiks JB kasutajaliidese ristata KitKat-i jõudlusega - see oleks lihtsalt nii ilus
muidu jah, mulle meeldib siin üksi monoloogi pidada
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RaPTiLE
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2006
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
12.07.2014 01:40:04
|
|
|
möh? ei saa aru milles point.
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RaPTiLE
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2006
|
12.07.2014 13:37:57
|
|
|
| Kakkusin eile öösel selle tagumise korpuse lahti ning tundus et antud tükk polegi üldse vahetatav, või oskab keegi nõu anda kuidas see käib?
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RaPTiLE
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2006
|
13.07.2014 18:41:58
|
|
|
| Krt, värske peaga vaadates ja seda videot ka vaadates sain asjast lõpuks jagu.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
19.07.2014 12:11:54
|
|
|
panin uuesti CM11 peale (seekord lasin migreeruda) ja püha pa$k - nii vana telefoni kaamera oskab by default sellist pilti teha (jõhkralt cropitud, aga suur siiski)
Spoiler 
originaal 3264x2448, ülal olev 1854x873px.
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margus0000
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.01.2004
|
21.07.2014 01:00:28
|
|
|
| Kas keegi on ebayst akut tellinud s2 , missugust oleks mõttekas osta , et korralik oleks .
|
|
| Kommentaarid: 99 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xenover
HV kasutaja

liitunud: 09.12.2008
|
21.07.2014 17:47:54
|
|
|
Kas kellelgi on veel kaamera previewle ning tehtud piltidele must täpp ilmunud?
Näidis - http://www.upload.ee/image/4167378/20140426_192427.jpg
Kuna mul garantii enam ei kehti, siis ma proovisin telefoni lahti muukida ja kaamera ära puhastada. Kahjuks ei toonud see tulu.
Milles asi võib olla ja kui raske/kulukas seda prandada on?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RaPTiLE
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2006
|
22.07.2014 16:36:22
|
|
|
Just tellisin hiinast kaamera silma ja vahetasin ära, selle plastikkatte siis. Hägune kui ma ei tea mis.
Hind oli 2,50€ ja vahetamiseks kulus umbes 10 minutit.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
23.07.2014 11:25:25
|
|
|
| RaPTiLE kirjutas: |
Just tellisin hiinast kaamera silma ja vahetasin ära, selle plastikkatte siis. Hägune kui ma ei tea mis.
Hind oli 2,50€ ja vahetamiseks kulus umbes 10 minutit. |
Hägune oli siis enne või pärast ka?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
23.07.2014 11:36:58
|
|
|
käekellasid ju poleeritekse miskite pastadega. tea kas sama asi kaamera pilku ei võiks klaarimaks lüüa?
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
23.07.2014 11:40:44
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
| käekellasid ju poleeritekse miskite pastadega. tea kas sama asi kaamera pilku ei võiks klaarimaks lüüa? |
LG G2 või G3 teemas on sellest juttu, et igasugu hamba- ja muude pastadega lükatakse klaase klaariks. Neil on konkreetselt mingi spetskiht klaasil, mis saab kergesti rikutud ning selle kihi eemaldamisel on jälle pildid normaalsed.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RaPTiLE
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2006
|
23.07.2014 14:15:25
|
|
|
Hägune oli enne, st see kaamera silma ees olev klaas kulus ära.
Nüüd klaar.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R3negadeX
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.10.2010
|
23.07.2014 18:55:05
|
|
|
Uurin enne siit kui garantiisse hakkan jooksma. Telefon lülitub välja, kui käima panna siis vahepeal ütleb nagu aku oleks tühi, teisel korral võib näidata nagu aku on poole peal. Kui laadija sappa visata siis näitab, et aku tase on 56% peal, samas kui juhe välja tõmmata viskab pildi tasku. On keegi sarnase probleemida kokku puutunud? Ilmselt on aku omadega läbi, pole teist akut võtta ka testimiseks.
Tundub, et andmeside on üks põhjustajaid mis telefoni pildi tasku ajab. Homme viin garantiisse, ei saa enam üldse kasutada.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
25.07.2014 19:57:48
|
|
|
| R3negadeX, S2 on nii vana telefon juba, et kuidas sellel üldse veel garantiid on? Või on viimase paari aasta sees seda veel müüa olnud?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kakukeo
HV Guru
liitunud: 24.04.2013
|
25.07.2014 19:59:56
|
|
|
| Ka praegu on veel osades poodides müügis olnud( Elisa vähemalt 3kuud tagasi müüs)
|
|
| Kommentaarid: 238 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
192 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
25.07.2014 20:03:21
|
|
|
| Orig või Plus?
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Equinox
HV veteran

liitunud: 05.04.2002
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kermo144
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2009
|
25.07.2014 20:33:40
|
|
|
Keegi head custom rommi oskab soovitada?
|
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
25.07.2014 21:11:28
|
|
|
ma ostsin enda originaal-S2 üsna viimasel hetkel, siis kui S2 ja S2 Plus koos müügil olid. ja see oli 28.02.2013. ehk mul päris mitu kuud veel garantiid
originaal kadus mingi aprillis vast.
edit:
kermo144, kellelgi pole sügavat mõtet ühtegi ROMi soovitada, kuna iga ROMi iseärasused ja nende meeldimine või mitte meeldimine on sügavalt individuaalne. ma olen üsna mitut proovinud, aga lõpetanud ikka stock JellyBean-i peal samas mõni on rahul Cyanogen jt ROMidega.
kohe hakkan vaatama mis 4.4.4 baasil AICP ROM endast kujutab...
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xenover
HV kasutaja

liitunud: 09.12.2008
|
25.07.2014 23:37:39
|
|
|
| Endal jookseb Cyanogenmod 11 (Android 4.4.4 Kitkat) - väga viis ROM on ja flashimine on võrdlemisi lihtne. Paar bugi leidub aegajalt aga siiski piisavalt stabiilne, et kasutada daily'na.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
26.07.2014 06:48:05
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
| kohe hakkan vaatama mis 4.4.4 baasil AICP ROM endast kujutab... |
see oli vist kõige viletsam ROM mida näinud tundus CM baasil olema.
esimene 4.4.4-baasil ROM mis läägis ja isegi puutetundlikkus tundus vähenenud olevat
ja läheb edasi stock JB...
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tom1245
HV veteran
liitunud: 09.05.2003
|
26.07.2014 10:16:41
|
|
|
mulle on läbi aegade meeldinud Resurrection Remix
_________________ Ehitusteemalised arutelud:
https://www.ehitusfoorum.com |
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kermo144
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2009
|
26.07.2014 14:40:44
|
|
|
Ma ise olen päris paljud ära proovinud, kuid ikkagi ei ole seda õiget leidnud. Praegu stock peal jällegi ja mõtlen midagi muud vahelduseks peale lasta.
Ise tahaks midagi sellist mis akut säästab ja ramme vähe kasutab.
E: Viimane rom, millega ma rahul oli Carbonrom KitKat.
|
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mirka55
HV kasutaja
liitunud: 01.02.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
26.07.2014 16:43:27
|
|
|
| Wanamlite on sellele torule päris ok. Väljanägemiselt stock, aga kiirem, stabiilsem, akusäästlikum ja mõnede lisadega.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kermo144
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2009
|
26.07.2014 17:32:57
|
|
|
| rex kirjutas: |
| Wanamlite on sellele torule päris ok. Väljanägemiselt stock, aga kiirem, stabiilsem, akusäästlikum ja mõnede lisadega. |
Proovin kohe järele.
|
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
26.07.2014 20:22:12
|
|
|
mõtsin ka proovida. esimesega astusin ämbrisse (GT-I9100_WanamLite.XXLPH.V8.9.NO-WIPE ja bootloop), oma viga. aga nüüd tõmbab hirmaeglaselt v. 14.6 ehk kirjade järgi viimane. ja see raip on ebanormaalselt suur, 665MB
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kermo144
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2009
|
26.07.2014 21:09:06
|
|
|
Sain peale. Tundub tõesti stock olevat. Eks näeb, kas võtab vähem akut või mitte.
|
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Equinox
HV veteran

liitunud: 05.04.2002
|
26.07.2014 21:22:36
|
|
|
Minupoolt ka plussid Wanamile. Kui tahad stock romi aga parendustega siis see on just sinule sobilik variant. Kõvasti kiirem ja stabiilsem pealekauba.
_________________ Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015 |
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
26.07.2014 21:50:40
|
|
|
| tsitaat: |
ja stabiilsem pealekauba
|
mul küll ikka veel tõmbab ja lähema tunni jooksul ehk lõpetab. ja kõige muuga võiks teoreetiliselt nõustuda. aga mis valemiga saab üks ROM stabiilsem olla kui 100% stabiilne stock ROM?
kui ta oleks nii ebastabiilne, siis ma kindlasti poleks oodanud aastat, et üldse teiste ROM-idega katsetama hakata. veel vähem revert-iks alati ebastabiilsele ROM-ile
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tom1245
HV veteran
liitunud: 09.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
26.07.2014 22:05:16
|
|
|
ei, JB-põhine 14.6 on viimane.
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tom1245
HV veteran
liitunud: 09.05.2003
|
26.07.2014 22:12:28
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
| ei, JB-põhine 14.6 on viimane. |
siiski soovitaks aku vastupidavuse parandamiseks kitkat romme
_________________ Ehitusteemalised arutelud:
https://www.ehitusfoorum.com |
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Equinox
HV veteran

liitunud: 05.04.2002
|
26.07.2014 23:40:02
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
mul küll ikka veel tõmbab ja lähema tunni jooksul ehk lõpetab. ja kõige muuga võiks teoreetiliselt nõustuda. aga mis valemiga saab üks ROM stabiilsem olla kui 100% stabiilne stock ROM?
|
Wanam, teeb küll põhimõtteliselt stock rome aga ta paneb mõningaid bugfixe, cherrypicke sisse, lisaks deodexed, jne. Kokkuvõttes on kogu rom stabiilsem ja kiirem. See ongi üks põhjus miks paljudele tema romid meeldivad. Loomulikult pole ka need ideaalsed aga enamasti öeldakse kogemuste põhjal, et paremad kui stockid.
| tom1245 kirjutas: |
| wanamlite't kitkatiga s2-le vist ei ole? |
Wanam tegeleb jah vaid seadmele ametlikult välja tulnud romidega. JB 4.2.2 jäi S2 jaoks viimaseks ametlikuks romiks.
_________________ Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015 |
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
02.08.2014 09:52:38
|
|
|
Wanam võiks isegi tore olla, aga ainus töötav mirror lõppeb mingi poolakeelse jurakaga käisin tunde järgi kõik setingud läbi ja ei leidnud inglise keelt kuskilt.
et kui kellelgi on viimast inglise keelset Wanamit pakkuda, siis tänud ette!
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kriist
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
02.08.2014 17:54:54
|
|
|
kriist, tänan
edit: sama jama, võõrkeelne kräpp! lootsin, et samanimelisest failist tuleb midagi paremat. naiivne mina...
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
02.08.2014 18:29:27
|
|
|
| Mul on ühel telefonil täpselt samanimeline peal ja eng kenasti olemas. Krt, vaatasin just menüüst, et isegi eesti keel on olemas.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kriist
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
02.08.2014 18:53:44
|
|
|
| arm2004, Olen selle failiga korduvalt flashinud ja alati ilusti inglis keelne olnud.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
02.08.2014 19:43:15
|
|
|
nii palju kui ma neid wanameid kunagi kasutasin, siis estonski oli alati olemas, inglise omast rääkimata.
arm2004, kusagil oln sinu kala
ses suhtes, see ju orika rom baasil, vaevalt keeled eemaldatud on
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
02.08.2014 20:05:32
|
|
|
| ot: |
kuna ma ka saarlane, siis vöin kinnitada, et seal igast asjad vöimalikud  |
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
04.08.2014 08:39:23
|
|
|
installides saab valitud küll inglise keel, aga miskipärast väänab ikka vale keele peale. ei tea milles kala
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivar80
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2004
|
04.08.2014 09:15:12
|
|
|
See on Sloveeni keeles. Vali Nastavitve-Jezik in vnos-Jezik ja vali sealt siis omale mingi arusaadavam keel
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
symmi
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.10.2006
|
13.08.2014 15:00:40
|
|
|
| ot: |
Siin teemas käis vahepeal läbi, et keegi ostis katkisi või mingite anomaaliatega telefone? Endal üks S2 seisab millel paar kerget anomaaliat. Oskab keegi öelda kes ta oli? |
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mightythor
HV veteran

liitunud: 02.12.2004
|
21.08.2014 23:58:44
|
|
|
Mul ilmnesid Samsung Galaxy S II I9100 telefonil laadimisprobleemid. Laadija järgi ühendamisel ei näidanud telefon, et ta laeks, st aku tühjenes ning patareiikoonile ei tekinud välgu ikooni. Battery Widget'i kohaselt oli aku ise korras. Proovisin teise laadijaga ja puhastasin suruõhuga micro-USB pesa, kuid see ei aidanud. Lülitasin telefoni välja ning proovisin siis laadida, kuid laadimise asemel bootis telefon laadija järgi ühendamise järel üles. Järgmise sammuna tegin factory-reset'i, kuid see ei aidanud. Seejärel paigaldasin telefonile uusima firmware, kuid ka see ei muutnud midagi. Kohati peale bootimist telefon laadis minuti või paar. Lisaks täheldasin seda, et digitizer ei tundnud enam nii hästi minu puudutusi. Näiteks sõnumite scrollimine oli kuidagi katkendlik. Samamoodi teinekord pidin klaviatuuril tähti korduvalt vajutama. Vaatamata nendele lühiajalistele laadimistele sai lõpuks mul telefoni aku tähjaks ning ma võtsin telefoni lahti, et veenduda, et kõik kinnitused on korralikult kinni ning et visuaalselt mingeid rikkeid ei paista. Midagi veidrat ma ei täheldanud.
Kas kellegi on I9100 sarnaselt käitunud? Mis siis probleemiks oli? Kas on võimalik, et sellist käitumist põhjustab katkine laadimismoodul? Viimane näib olevat väga lihtne detail, mille puhul tekib kahtlusi, kas selle katki olek võib sääraseid sümptomeid esile kutsuda
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kakukeo
HV Guru
liitunud: 24.04.2013
|
22.08.2014 00:14:20
|
|
|
| mightythor kirjutas: |
Mul ilmnesid Samsung Galaxy S II I9100 telefonil laadimisprobleemid. Laadija järgi ühendamisel ei näidanud telefon, et ta laeks, st aku tühjenes ning patareiikoonile ei tekinud välgu ikooni. Battery Widget'i kohaselt oli aku ise korras. Proovisin teise laadijaga ja puhastasin suruõhuga micro-USB pesa, kuid see ei aidanud. Lülitasin telefoni välja ning proovisin siis laadida, kuid laadimise asemel bootis telefon laadija järgi ühendamise järel üles. Järgmise sammuna tegin factory-reset'i, kuid see ei aidanud. Seejärel paigaldasin telefonile uusima firmware, kuid ka see ei muutnud midagi. Kohati peale bootimist telefon laadis minuti või paar. Lisaks täheldasin seda, et digitizer ei tundnud enam nii hästi minu puudutusi. Näiteks sõnumite scrollimine oli kuidagi katkendlik. Samamoodi teinekord pidin klaviatuuril tähti korduvalt vajutama. Vaatamata nendele lühiajalistele laadimistele sai lõpuks mul telefoni aku tähjaks ning ma võtsin telefoni lahti, et veenduda, et kõik kinnitused on korralikult kinni ning et visuaalselt mingeid rikkeid ei paista. Midagi veidrat ma ei täheldanud.
Kas kellegi on I9100 sarnaselt käitunud? Mis siis probleemiks oli? Kas on võimalik, et sellist käitumist põhjustab katkine laadimismoodul? Viimane näib olevat väga lihtne detail, mille puhul tekib kahtlusi, kas selle katki olek võib sääraseid sümptomeid esile kutsuda  |
Tühja akuga võib ka telefon vahel lolliks minna.
Laadimis pesa soovitan jälgida hoolega, kummalgi pool peab olema väikene klemm mis kannab voolu, üks on pluss ja teine miinus. Need painduvad,oksüdeeruvad ning murduvad, usb-laadimispesa on s2 tüüpviga.
|
|
| Kommentaarid: 238 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
192 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|