Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Hearthstone: Heroes of Warcraft märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 39, 40, 41  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas mängid Hearthstone'i?
Jah
62%
 62%  [ 5 ]
Ei
37%
 37%  [ 3 ]
hääli kokku : 8

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
karm
HV vaatleja

liitunud: 23.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2014 08:20:01 vasta tsitaadiga

Õnnitlused, mis deckiga põhiliselt?
(Screenshotist võiks oletada midagi Zoo taolist)
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maksud
HV vaatleja

liitunud: 14.11.2010




sõnum 26.07.2014 14:37:57 vasta tsitaadiga

Oligi Zoo'ga tegemist icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2014 11:58:07 vasta tsitaadiga

hea winning streak oli, rank 13 pealt rank 7le ja 1 võit jäi puudu rank 6st...
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zeso
HV vaatleja

liitunud: 26.11.2011




sõnum 30.07.2014 04:33:39 vasta tsitaadiga

HNoth
Spoiler Spoiler Spoiler

HHeigan
Spoiler Spoiler Spoiler

HLoatheb
Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis zeso 30.07.2014 14:16:50, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_Knight_
HV vaatleja
_Knight_

liitunud: 19.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2014 13:50:46 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002




sõnum 30.07.2014 14:40:27 vasta tsitaadiga

Täitsa huvitav oli see osa thumbs_up.gif
_________________
icon_razz1.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2014 15:03:03 vasta tsitaadiga

esimene oli nii igav, et teise ostmiseks küll mingit huvi hetkel pole.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002




sõnum 30.07.2014 15:12:59 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
icon_razz1.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karm
HV vaatleja

liitunud: 23.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2014 21:59:55 vasta tsitaadiga

rääkige kuidas teil on õnnestunud üldse osta ligipääas wing2te icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2014 22:21:46 vasta tsitaadiga

karm kirjutas:
rääkige kuidas teil on õnnestunud üldse osta ligipääas wing2te icon_biggrin.gif

Ei õnnestunudki, kulla arvestasid maha, aga mängida ei saa. Vast parandavad selle vea ära.
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2014 15:34:53 vasta tsitaadiga

Nu ma ei saa, mingi uus kuradi meta või, warlock zoo, kõige tüütum deck mis iganes välja mõeldud ja bljaa iga teine on "mina ka zoo" deck icon_evil.gif
Ja no muidugi kunagi ei tule vajalik kaart pakist välja, " kui midagi saab sitasti minna, siis ta ka läheb"
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 01.08.2014 18:40:06 vasta tsitaadiga

Firefly kirjutas:
karm kirjutas:
rääkige kuidas teil on õnnestunud üldse osta ligipääas wing2te icon_biggrin.gif

Ei õnnestunudki, kulla arvestasid maha, aga mängida ei saa. Vast parandavad selle vea ära.
mul vedas, sain paypaliga kohe kui wing avanes ära osta thumbs_up.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2014 18:55:48 vasta tsitaadiga

Kullaga sai ostetud kui välja tuli, siiani ootan icon_razz.gif Sisse ei saa. Humoorikas ka see, et areenile ka sama vea tõttu ei saa icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zeso
HV vaatleja

liitunud: 26.11.2011




sõnum 01.08.2014 23:29:39 vasta tsitaadiga

Mina tulin umbes 3 öösel koju, und polnud ja kohe läbi tegema, probleeme polnud.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rkO
HV vaatleja
rkO

liitunud: 14.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2014 20:40:33 vasta tsitaadiga

Kui suur mängijaskond Eesti HearthStone mängus on? Kui suur on huvi online tournament, mille auhinnafondiks oleks nii rahaline kui ka mänguvarustust? Arvatavasti toimuks turniir online - ja alates playoffidest offline (kui price pool piisavalt motiveeriv). Keegi oskab öelda kaudselt numbreid mängijatest, kes mängivad... Turniir toimuks paari kuu jooksul kuna soovime pakkuda osalejatele laitmatut elamust!

Muidugi kellele pakub huvi või tahaks kaasa lüüa turniiri korralduses, palun kirjad (CUBE e-Sports) postkasti!

Kas 80 mängijat 1on1 muidu on reaalne tulemus või liiga utoopiline? Tegelikult piiranguid Me seadma ei hakka - võivad ka naaberriikidest mängijad osaleda. Hetkel kaalume mitme variandi vahel, kas teha algul online kvalifikatsoonid/alagrupid ning Playoffi pääsejad tulevad ühte kindlasse kohta kokku. Teine variant ainult HearthStone mängijatele võrgupidu, aga siis oleks piiratud arv osalejaid.

Teine suur väljakutse on tasu küsimine, kui toimuks osaliselt online - ja parimad pääsevad offline tournamentile, kas on õigustatud tasu küsimine või mitte...

Ootan huviga tagasiside, kuidas peaks turniir toimuma! Tänu Teie ideedele kujundame tunriiri.

Tagasisidet ootame: https://docs.google.com/forms/d/1F7XkmZz9V2shc4tMRZKHyRDun-9XcmHlTIddDbkaMxE/viewform

_________________


viimati muutis rkO 03.08.2014 01:34:55, muudetud 4 korda
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002




sõnum 02.08.2014 20:55:10 vasta tsitaadiga

Üle piiri neid turniire küll ja küll, usun, et ka Eestis saaks korraliku bändi kokku. Ise oleks ka käpp kindlasti, oleks täitsa huvitav thumbs_up.gif
_________________
icon_razz1.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rkO
HV vaatleja
rkO

liitunud: 14.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2014 21:20:32 vasta tsitaadiga

Plin500 kirjutas:
Üle piiri neid turniire küll ja küll, usun, et ka Eestis saaks korraliku bändi kokku. Ise oleks ka käpp kindlasti, oleks täitsa huvitav thumbs_up.gif


Kas 80 mängijat 1on1 muidu on reaalne tulemus või liiga utoopiline? Tegelikult piiranguid Me seadma ei hakka - võivad ka naaberriikidest mängijad osaleda. Hetkel kaalume mitme variandi vahel, kas teha algul online kvalifikatsoonid/alagrupid ning Playoffi pääsejad tulevad ühte kindlasse kohta kokku. Teine variant ainult HearthStone mängijatele võrgupidu, aga siis oleks piiratud arv osalejaid.

Teine suur väljakutse on tasu küsimine, kui toimuks osaliselt online - ja parimad pääsevad offline tournamentile, kas on õigustatud tasu küsimine või mitte...

Ootan huviga tagasiside, kuidas peaks turniir toimuma! Tänu Teie ideedele kujundame tunriiri.

Tagasisideks ootame huvitavaid ettepanekuid jpm: https://docs.google.com/forms/d/1F7XkmZz9V2shc4tMRZKHyRDun-9XcmHlTIddDbkaMxE/viewform

_________________


viimati muutis rkO 03.08.2014 01:35:10, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kusti85
Tavaline kasutaja

liitunud: 11.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2014 21:47:11 vasta tsitaadiga

rkO kirjutas:
Plin500 kirjutas:
Üle piiri neid turniire küll ja küll, usun, et ka Eestis saaks korraliku bändi kokku. Ise oleks ka käpp kindlasti, oleks täitsa huvitav thumbs_up.gif


Kas 80 mängijat 1on1 muidu on reaalne tulemus või liiga utoopiline? Tegelikult piiranguid Me seadma ei hakka - võivad ka naaberriikidest mängijad osaleda. Hetkel kaalume mitme variandi vahel, kas teha algul online kvalifikatsoonid/alagrupid ning Playoffi pääsejad tulevad ühte kindlasse kohta kokku. Teine variant ainult HearthStone mängijatele võrgupidu, aga siis oleks piiratud arv osalejaid.

Teine suur väljakutse on tasu küsimine, kui toimuks osaliselt online - ja parimad pääsevad offline tournamentile, kas on õigustatud tasu küsimine või mitte...

Ootan huviga tagasiside, kuidas peaks turniir toimuma! Tänu Teie ideedele kujundame tunriiri.

Tagasisideks ootame huvitavaid ettepanekuid jpm: https://docs.google.com/forms/d/1F7XkmZz9V2shc4tMRZKHyRDun-9XcmHlTIddDbkaMxE/viewform?usp=send_form

Sõltub puhtalt sellest kui head promo organiseerimismeeskond teeb.

_________________
Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
Kommentaarid: 220 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 184
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rkO
HV vaatleja
rkO

liitunud: 14.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2014 22:07:25 vasta tsitaadiga

kusti85 kirjutas:
rkO kirjutas:
Plin500 kirjutas:
Üle piiri neid turniire küll ja küll, usun, et ka Eestis saaks korraliku bändi kokku. Ise oleks ka käpp kindlasti, oleks täitsa huvitav thumbs_up.gif


Kas 80 mängijat 1on1 muidu on reaalne tulemus või liiga utoopiline? Tegelikult piiranguid Me seadma ei hakka - võivad ka naaberriikidest mängijad osaleda. Hetkel kaalume mitme variandi vahel, kas teha algul online kvalifikatsoonid/alagrupid ning Playoffi pääsejad tulevad ühte kindlasse kohta kokku. Teine variant ainult HearthStone mängijatele võrgupidu, aga siis oleks piiratud arv osalejaid.

Teine suur väljakutse on tasu küsimine, kui toimuks osaliselt online - ja parimad pääsevad offline tournamentile, kas on õigustatud tasu küsimine või mitte...

Ootan huviga tagasiside, kuidas peaks turniir toimuma! Tänu Teie ideedele kujundame tunriiri.

Tagasisideks ootame huvitavaid ettepanekuid jpm: https://docs.google.com/forms/d/1F7XkmZz9V2shc4tMRZKHyRDun-9XcmHlTIddDbkaMxE/viewform?usp=send_form

Sõltub puhtalt sellest kui head promo organiseerimismeeskond teeb.


Selle pärast ei tasuks väga muretseda. Promo tuleb vääriline iseasi, kas 80 mängijat saaks kokku. Ma arvan, et tasuline turniir ei kutsu palju rahvast kohale, kui turniir toimuks online - ja parimad saaksid mõõtu võtta offline ning kõik peaksid maksma isegi need, kes edasi ei pääse. Või teha täiesti tasuta turniir online/offline puhul ning kui otsustame ainult offline kasuks, siis tuleb kindlasti osavõtutasu.

_________________
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2014 22:34:36 vasta tsitaadiga

Mis hetkel kõige lollikindlam deck? Mitte et ma usuks, et suudan seda, aga üritaks legend ranki ära mängida icon_razz.gif
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 03.08.2014 22:39:16 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Mis hetkel kõige lollikindlam deck? Mitte et ma usuks, et suudan seda, aga üritaks legend ranki ära mängida icon_razz.gif
zoo, aga imo on sellega väga igav grindida
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2014 22:40:12 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
Timberg kirjutas:
Mis hetkel kõige lollikindlam deck? Mitte et ma usuks, et suudan seda, aga üritaks legend ranki ära mängida icon_razz.gif
zoo, aga imo on sellega väga igav grindida

Viitsid mingi lingi visata? Millist zood mõtled? Neid päris palju erinevaid icon_razz.gif
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 03.08.2014 23:28:00 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
ertr2 kirjutas:
Timberg kirjutas:
Mis hetkel kõige lollikindlam deck? Mitte et ma usuks, et suudan seda, aga üritaks legend ranki ära mängida icon_razz.gif
zoo, aga imo on sellega väga igav grindida

Viitsid mingi lingi visata? Millist zood mõtled? Neid päris palju erinevaid icon_razz.gif
sooovitaks trumpi oma, kiiruga leidsin googlest selle, loodan et on viimane:

Here's one that Trump made:
2x Soulfire
2x Abusive Sergeant
2x Argent Squire
2x Flame Imp
2x Voidwalker
2x Dire Wolf Alpha
2x Haunted Creeper
2x Knife Juggler
2x Nerubian Egg
2x Harvest Golem
2x Scarlet Crusader
2x Shattered Sun Cleric
2x Dark Iron Dwarf
2x Defender of Argus
2x Doomguard
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2014 23:54:18 vasta tsitaadiga

https://sites.google.com/site/trumpdecks/

tema deckid.

shockadin on ka üsna fun to play... zoo'dest minuarust üks lõbusamaid icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
htilga
HV vaatleja

liitunud: 04.12.2004




sõnum 04.08.2014 00:23:56 vasta tsitaadiga

Asian meta'ga ei pruugi EU's üleüldse läbi lüüa. Rank 5'ni läheb libedalt (win streak tõttu), kuid sealt edasi enam ainult ühe pakiga läbi ei löö. Ideaalis võiks olla ~3 decki (vastavalt konkreetse seasoni ja serveri metale), mis üksteist ringsüsteemselt vmt counterivad ning mille vahel saab vastavalt op'ile, keda sõltuvalt päevast enam kohtad varieerida. Ise rank 3 (4 tärni) maksimaalselt jõudnud, legendary on suht müstika.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2014 15:51:33 vasta tsitaadiga

Vedas kahe pakiga, mis järjest tulid.

big game hunter (kuldne) <pakk 1
millhouse manastorm, king krush <pakk 2

Legendaryde puhul muidugi selllest kahju, et üpris halvad legendaryd.
krushiga ei oska nagu midyagi teha. Ei tundu, et see hunteri decki kuidagi sobiks praeguse metaga.
Manastorm veel hullem. Vb disenchantida, 800 pulbrit ka hea.

Mõtisklen siin sellle üle, kas kaardipakkidest utlevad kaardid on tõesti suvalised või on seal migni seos. Suve esimesel poolel sai päris palju areeni mängitud ja tihti tuli päevas mitu kaardipakki. Samas siis ühtegi legendary ei kukkunud. Nüüd tuli väike paus areeniga sisse (mõni nädal umbes) ja kohe... pakk 1 kuld, pakk 2 2x legendary. Nagu meelitaks rohkem mängima. icon_rolleyes.gif icon_razz.gif
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sten260
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2009




sõnum 20.08.2014 19:59:28 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
.. utlevad kaardid on tõesti suvalised või on seal migni seos.


nope, rng on bitch
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2014 15:05:42 vasta tsitaadiga

Sai ka mäng ligi võetud. Hetkel lemmik on Hunter. Lvl 18 peal olen. Isegi abikaasa sai mängima meelitatud icon_biggrin.gif
_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2014 15:42:37 vasta tsitaadiga

Mul kah oli pikka aega Hunter lemmik, sain lvl 58 peale isegi, aga hetkel meeldib warrior kõige rohkem, kui on norm kaardi jooks on päris fun mängida, tegin mingi sihkse decki
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2014 17:22:27 vasta tsitaadiga

Teen Hunteri lvl 20 peale ära, siis katsetab Warriorit thumbs_up.gif
_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ak_47
HV kasutaja
Ak_47

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2014 19:04:52 vasta tsitaadiga

Kahjuks vastane diskos icon_lol.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002




sõnum 15.09.2014 21:10:20 vasta tsitaadiga

troldenis oli video, kus oli 4 tüdrukut ja antonidas icon_smile.gif aga lahe jah, kui nii juhtub.

Keegi eile sattus Reynadi streami peale, kus käis Lord Of The Arena 2 turniir? Hea formaat, kus deckid tehti arena valikutest lähtuvalt, kordades põnevam, kui ühte ja samasid decke näha thumbs_down.gif

_________________
icon_razz1.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2014 12:29:37 vasta tsitaadiga

Plin500 kirjutas:
troldenis oli video, kus oli 4 tüdrukut ja antonidas icon_smile.gif

Mis siis?



Leeroyle ka ner tulemas. Seega peaks saama 22.09 leeroy disenchantida 1600/3200 pulbri varstu. Hetkel mõtlen, kas disenchantida... ning kui disenchantida, siis mida ehitada.

Kaalun ühte nendest: Cairne, Sylvanas, Ysera, The Black Knight, Alexstrasza (hogger ja ragnaros olemas).
Soovitusi?

Black knight kasuks räägib see, et kui tõmbad õigel hetkel välja, hävitab vaenlase ja counterit pole.
Alexstranszaga ka sama asi. Ei ole võimalik counterida.


Cairne ja sylvanas on väga hea väärtusega, aga neid võimalik counterida.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2014 13:22:10 vasta tsitaadiga

Eks sõltub, mis klasse mängid.
Ise võtaksin neist vast Cairne kui juba olemas poleks.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2014 14:58:36 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
Eks sõltub, mis klasse mängid.
Ise võtaksin neist vast Cairne kui juba olemas poleks.

Peamiselt warlocki. Aga minevikus päris palju mängitud hunterit ja warriorit ja roogi ja druidi. Shamaan ka tundub sümpaatne, kuigi pole veel "õppinud" sellega stabiilselt hästi mängima. Kõige vähem tõmbab priest. Olen korduvalt proovinud, aga klassi mängustiil üldse ei istu.

Mängin tegelikult vaheulduva eduga kõiki klasse, kuid võimaluse korral väldin priesti icon_razz.gif

edit: hehehehee, arena reward pakist Lord Jaraxxus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002




sõnum 16.09.2014 16:59:45 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Plin500 kirjutas:
troldenis oli video, kus oli 4 tüdrukut ja antonidas icon_smile.gif

Mis siis?


Ei juhtu just iga päev sellist asja icon_rolleyes.gif

Alates 2:51


Link

_________________
icon_razz1.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jannu39
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2014 20:08:39 vasta tsitaadiga

Endal Golden Leeroy + Tavaline leeroy = Kenasti dusti icon_biggrin.gif Ja vaatasin Lord of the Arenat ka, täitsa thumbs_up.gif oli.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maksud
HV vaatleja

liitunud: 14.11.2010




sõnum 18.09.2014 19:57:55 vasta tsitaadiga

Tulekul siis järgmisel kolmapäeval Eesti Hearthstone turniir, kus kaasmaalased saavad üksteiselt mõõtu võtta. Eelmisel kolmapäeval toimus ka - kahjuks kõigest 6 osalejaga.

Rohkem infot siin: http://challonge.com/EestiSwiss

Lisaks veel on olemas Eesti Hearthstone facebooki grupp kus juba 171 liiget ning seal seda turniiri reklaamitaksegi..
https://www.facebook.com/groups/hearthstoneest/

Lihtsalt edastan infot, ma ei korralda turniiri icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_Knight_
HV vaatleja
_Knight_

liitunud: 19.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2014 14:17:17 vasta tsitaadiga

Tänud info eest Maksud, liitusin ise eile. Loodetavasti tuleb inimesi veel juurde.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2014 14:52:02 vasta tsitaadiga

liitusin ka, aga ma maalt ja hobusega, kuidas see värk käib seal?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avila
HV vaatleja

liitunud: 16.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2014 09:18:35 vasta tsitaadiga

pärast leeroy ja hunteri nerfi on uus meta murloc druid ja teda counterivad taunt mage ja taunt shaman. Hämmastav turn on 4 ajal kaotada.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 24.09.2014 09:49:14 vasta tsitaadiga

Sain eile mingi e-maili...
"LAST CHANCE! Log in before Sept 30 and unlock Curse of Naxxramas’ Arachnid Quarter FREE"

Mõtlesin, et tühja kah ja tõmban uuesti mängu alla omal. Eelmine kord sai seda mängu näpuotsaga tonksatud ja ei jõudnud päris süveneda mängu. Tekkis küsimus, et kuidas ma tolle tasuta kaardi saan ja veel tekkis küsimus, et kuidas seal noid' samuseid haruldasi kaarte omale hankida? Craftides või tehes suvalisi matche? Kas kaardid jäävad igaveseks, e. siis ma võin näiteks aasta aega pausi panna ja tagasi tulles on mul ikka samad kaardid alles?

Võib olla totaalselt lollid küsimused, aga oleks tore kui mõni targem onu mind valgustaks. icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maksud
HV vaatleja

liitunud: 14.11.2010




sõnum 24.09.2014 17:32:13 vasta tsitaadiga

thargun kirjutas:
liitusin ka, aga ma maalt ja hobusega, kuidas see värk käib seal?


Täna kell 6 algab, enne seda tuleb check-in ära teha.
Raidcalli on ka vaja tulla(EstonianHS). Edasise informatsiooni peaks sealt saama.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_Knight_
HV vaatleja
_Knight_

liitunud: 19.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2014 21:33:10 vasta tsitaadiga

Athunik kirjutas:
Sain eile mingi e-maili...
"LAST CHANCE! Log in before Sept 30 and unlock Curse of Naxxramas’ Arachnid Quarter FREE"

Mõtlesin, et tühja kah ja tõmban uuesti mängu alla omal. Eelmine kord sai seda mängu näpuotsaga tonksatud ja ei jõudnud päris süveneda mängu. Tekkis küsimus, et kuidas ma tolle tasuta kaardi saan ja veel tekkis küsimus, et kuidas seal noid' samuseid haruldasi kaarte omale hankida? Craftides või tehes suvalisi matche? Kas kaardid jäävad igaveseks, e. siis ma võin näiteks aasta aega pausi panna ja tagasi tulles on mul ikka samad kaardid alles?

Võib olla totaalselt lollid küsimused, aga oleks tore kui mõni targem onu mind valgustaks. icon_smile.gif

Naxxramasega on asi sedasi - kaardide saamiseks pead võitma kõik bossid "normal" tasemega igas Quarteris. Iga quarter annab kaarte + igas quarteris on kaks klass chalenge. Mis oma korda annavad antud klassi kaarde.

Naxx kaarte craftida ei saa, ainult naxx kaudu. Üle jäänud teisi kaarde, saad kas kaardi pakkidest või siis craftimise teel. va basic kaardid mida said/saad kui lv up heros lv10.

Kaardid kuhugi ära ei kaua, kui ei mängi.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2014 22:20:53 vasta tsitaadiga

avila kirjutas:
pärast leeroy ja hunteri nerfi on uus meta murloc druid ja teda counterivad taunt mage ja taunt shaman. Hämmastav turn on 4 ajal kaotada.

Jaga decki.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avila
HV vaatleja

liitunud: 16.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2014 09:35:51 vasta tsitaadiga

Praegu on ladder actually fun, netdeckimist ei ole lihtsalt. Iga vastane potentsiaalselt üllatab sind.
Ei ole haruldane, et mõlemal saavad kaardid otsa ja läheb higistamiseks.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2014 08:07:41 vasta tsitaadiga

Haha turn 5 game over
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2014 19:49:51 vasta tsitaadiga

Mul olnud turn 3 game overeid. 5 pole eriti muljetavaldav icon_razz.gif

Vingumist. Areenil suhteliselt masendav mängida inimestega, kes hakkavad afkima (ja viimasel hetkel käike tegema) nii kui tundub, et neil mäng enam ei jookse. Ütleme nii, et vihale ei aja, aga kui päris lauamängus seltskonnas mõni inimene nii käituks, siis ütleks küll midagi icon_razz.gif Kergelt kopp ees halbadest kaotajatest. Tunned, et kaotad, aga proovida ei taha - anna alla! Ei lähe mäng enam hästi? Proovi ikka, äkki võidad. Aga noh... eks lastetoad ei ole võrdsed olnud ja oleks vale eeldada, et "kõik" mängijad suudavad kaotust väärikalt taluda.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hotspot666
HV vaatleja

liitunud: 09.10.2014




sõnum 09.10.2014 12:01:38 vasta tsitaadiga

Botter striimib juba 20h jutti ja kommenteerib chatis oma tegevust striimi asukoht
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2014 12:05:34 vasta tsitaadiga

Kõrgele need botid üleüldse jõuda suudavad?
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Hearthstone: Heroes of Warcraft mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 39, 40, 41  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.