Kasutasin druidi, temaga läks kõige rohkem aega, stoneskin gargoyle + taunt on väga, aga turn 6 tal alati 1 spell mis tapab kõike
HHeigan
Spoiler
Sai tehtud sama druidiga läbi 2 või 3 katsel, stonesil gargoyle + 4 elu + taunt kestis väga kaua tema vastu
HLoatheb
Spoiler
Selle bossi AI on väga nõrk, kasutasin hunterit, boar + Hmark et taunt ära tappa, spore ei tohi puutuda, muidu ta hakkab removale kasutama, peale 5 käiku hakkas ta kasutama facelece sporide peal. mul oli laual dragonhawk ja windfury farseer + veel mõned minioni kasutasin explosive shoti et saada suur damage bonus, unleashini ei jõudnudki.
viimati muutis zeso 30.07.2014 14:16:50, muudetud 1 kord
Nu ma ei saa, mingi uus kuradi meta või, warlock zoo, kõige tüütum deck mis iganes välja mõeldud ja bljaa iga teine on "mina ka zoo" deck
Ja no muidugi kunagi ei tule vajalik kaart pakist välja, " kui midagi saab sitasti minna, siis ta ka läheb"
Kui suur mängijaskond Eesti HearthStone mängus on? Kui suur on huvi online tournament, mille auhinnafondiks oleks nii rahaline kui ka mänguvarustust? Arvatavasti toimuks turniir online - ja alates playoffidest offline (kui price pool piisavalt motiveeriv). Keegi oskab öelda kaudselt numbreid mängijatest, kes mängivad... Turniir toimuks paari kuu jooksul kuna soovime pakkuda osalejatele laitmatut elamust!
Muidugi kellele pakub huvi või tahaks kaasa lüüa turniiri korralduses, palun kirjad (CUBE e-Sports) postkasti!
Kas 80 mängijat 1on1 muidu on reaalne tulemus või liiga utoopiline? Tegelikult piiranguid Me seadma ei hakka - võivad ka naaberriikidest mängijad osaleda. Hetkel kaalume mitme variandi vahel, kas teha algul online kvalifikatsoonid/alagrupid ning Playoffi pääsejad tulevad ühte kindlasse kohta kokku. Teine variant ainult HearthStone mängijatele võrgupidu, aga siis oleks piiratud arv osalejaid.
Teine suur väljakutse on tasu küsimine, kui toimuks osaliselt online - ja parimad pääsevad offline tournamentile, kas on õigustatud tasu küsimine või mitte...
Ootan huviga tagasiside, kuidas peaks turniir toimuma! Tänu Teie ideedele kujundame tunriiri.
Üle piiri neid turniire küll ja küll, usun, et ka Eestis saaks korraliku bändi kokku. Ise oleks ka käpp kindlasti, oleks täitsa huvitav _________________
Üle piiri neid turniire küll ja küll, usun, et ka Eestis saaks korraliku bändi kokku. Ise oleks ka käpp kindlasti, oleks täitsa huvitav
Kas 80 mängijat 1on1 muidu on reaalne tulemus või liiga utoopiline? Tegelikult piiranguid Me seadma ei hakka - võivad ka naaberriikidest mängijad osaleda. Hetkel kaalume mitme variandi vahel, kas teha algul online kvalifikatsoonid/alagrupid ning Playoffi pääsejad tulevad ühte kindlasse kohta kokku. Teine variant ainult HearthStone mängijatele võrgupidu, aga siis oleks piiratud arv osalejaid.
Teine suur väljakutse on tasu küsimine, kui toimuks osaliselt online - ja parimad pääsevad offline tournamentile, kas on õigustatud tasu küsimine või mitte...
Ootan huviga tagasiside, kuidas peaks turniir toimuma! Tänu Teie ideedele kujundame tunriiri.
Üle piiri neid turniire küll ja küll, usun, et ka Eestis saaks korraliku bändi kokku. Ise oleks ka käpp kindlasti, oleks täitsa huvitav
Kas 80 mängijat 1on1 muidu on reaalne tulemus või liiga utoopiline? Tegelikult piiranguid Me seadma ei hakka - võivad ka naaberriikidest mängijad osaleda. Hetkel kaalume mitme variandi vahel, kas teha algul online kvalifikatsoonid/alagrupid ning Playoffi pääsejad tulevad ühte kindlasse kohta kokku. Teine variant ainult HearthStone mängijatele võrgupidu, aga siis oleks piiratud arv osalejaid.
Teine suur väljakutse on tasu küsimine, kui toimuks osaliselt online - ja parimad pääsevad offline tournamentile, kas on õigustatud tasu küsimine või mitte...
Ootan huviga tagasiside, kuidas peaks turniir toimuma! Tänu Teie ideedele kujundame tunriiri.
Üle piiri neid turniire küll ja küll, usun, et ka Eestis saaks korraliku bändi kokku. Ise oleks ka käpp kindlasti, oleks täitsa huvitav
Kas 80 mängijat 1on1 muidu on reaalne tulemus või liiga utoopiline? Tegelikult piiranguid Me seadma ei hakka - võivad ka naaberriikidest mängijad osaleda. Hetkel kaalume mitme variandi vahel, kas teha algul online kvalifikatsoonid/alagrupid ning Playoffi pääsejad tulevad ühte kindlasse kohta kokku. Teine variant ainult HearthStone mängijatele võrgupidu, aga siis oleks piiratud arv osalejaid.
Teine suur väljakutse on tasu küsimine, kui toimuks osaliselt online - ja parimad pääsevad offline tournamentile, kas on õigustatud tasu küsimine või mitte...
Ootan huviga tagasiside, kuidas peaks turniir toimuma! Tänu Teie ideedele kujundame tunriiri.
Sõltub puhtalt sellest kui head promo organiseerimismeeskond teeb.
Selle pärast ei tasuks väga muretseda. Promo tuleb vääriline iseasi, kas 80 mängijat saaks kokku. Ma arvan, et tasuline turniir ei kutsu palju rahvast kohale, kui turniir toimuks online - ja parimad saaksid mõõtu võtta offline ning kõik peaksid maksma isegi need, kes edasi ei pääse. Või teha täiesti tasuta turniir online/offline puhul ning kui otsustame ainult offline kasuks, siis tuleb kindlasti osavõtutasu. _________________
Asian meta'ga ei pruugi EU's üleüldse läbi lüüa. Rank 5'ni läheb libedalt (win streak tõttu), kuid sealt edasi enam ainult ühe pakiga läbi ei löö. Ideaalis võiks olla ~3 decki (vastavalt konkreetse seasoni ja serveri metale), mis üksteist ringsüsteemselt vmt counterivad ning mille vahel saab vastavalt op'ile, keda sõltuvalt päevast enam kohtad varieerida. Ise rank 3 (4 tärni) maksimaalselt jõudnud, legendary on suht müstika.
big game hunter (kuldne) <pakk 1
millhouse manastorm, king krush <pakk 2
Legendaryde puhul muidugi selllest kahju, et üpris halvad legendaryd.
krushiga ei oska nagu midyagi teha. Ei tundu, et see hunteri decki kuidagi sobiks praeguse metaga.
Manastorm veel hullem. Vb disenchantida, 800 pulbrit ka hea.
Mõtisklen siin sellle üle, kas kaardipakkidest utlevad kaardid on tõesti suvalised või on seal migni seos. Suve esimesel poolel sai päris palju areeni mängitud ja tihti tuli päevas mitu kaardipakki. Samas siis ühtegi legendary ei kukkunud. Nüüd tuli väike paus areeniga sisse (mõni nädal umbes) ja kohe... pakk 1 kuld, pakk 2 2x legendary. Nagu meelitaks rohkem mängima.
Mul kah oli pikka aega Hunter lemmik, sain lvl 58 peale isegi, aga hetkel meeldib warrior kõige rohkem, kui on norm kaardi jooks on päris fun mängida, tegin mingi sihkse decki
troldenis oli video, kus oli 4 tüdrukut ja antonidas aga lahe jah, kui nii juhtub.
Keegi eile sattus Reynadi streami peale, kus käis Lord Of The Arena 2 turniir? Hea formaat, kus deckid tehti arena valikutest lähtuvalt, kordades põnevam, kui ühte ja samasid decke näha _________________
troldenis oli video, kus oli 4 tüdrukut ja antonidas
Mis siis?
Leeroyle ka ner tulemas. Seega peaks saama 22.09 leeroy disenchantida 1600/3200 pulbri varstu. Hetkel mõtlen, kas disenchantida... ning kui disenchantida, siis mida ehitada.
Kaalun ühte nendest: Cairne, Sylvanas, Ysera, The Black Knight, Alexstrasza (hogger ja ragnaros olemas).
Soovitusi?
Black knight kasuks räägib see, et kui tõmbad õigel hetkel välja, hävitab vaenlase ja counterit pole.
Alexstranszaga ka sama asi. Ei ole võimalik counterida.
Cairne ja sylvanas on väga hea väärtusega, aga neid võimalik counterida.
Eks sõltub, mis klasse mängid.
Ise võtaksin neist vast Cairne kui juba olemas poleks.
Peamiselt warlocki. Aga minevikus päris palju mängitud hunterit ja warriorit ja roogi ja druidi. Shamaan ka tundub sümpaatne, kuigi pole veel "õppinud" sellega stabiilselt hästi mängima. Kõige vähem tõmbab priest. Olen korduvalt proovinud, aga klassi mängustiil üldse ei istu.
Mängin tegelikult vaheulduva eduga kõiki klasse, kuid võimaluse korral väldin priesti
edit: hehehehee, arena reward pakist Lord Jaraxxus
Tulekul siis järgmisel kolmapäeval Eesti Hearthstone turniir, kus kaasmaalased saavad üksteiselt mõõtu võtta. Eelmisel kolmapäeval toimus ka - kahjuks kõigest 6 osalejaga.
Sain eile mingi e-maili...
"LAST CHANCE! Log in before Sept 30 and unlock Curse of Naxxramas’ Arachnid Quarter FREE"
Mõtlesin, et tühja kah ja tõmban uuesti mängu alla omal. Eelmine kord sai seda mängu näpuotsaga tonksatud ja ei jõudnud päris süveneda mängu. Tekkis küsimus, et kuidas ma tolle tasuta kaardi saan ja veel tekkis küsimus, et kuidas seal noid' samuseid haruldasi kaarte omale hankida? Craftides või tehes suvalisi matche? Kas kaardid jäävad igaveseks, e. siis ma võin näiteks aasta aega pausi panna ja tagasi tulles on mul ikka samad kaardid alles?
Võib olla totaalselt lollid küsimused, aga oleks tore kui mõni targem onu mind valgustaks.
Sain eile mingi e-maili...
"LAST CHANCE! Log in before Sept 30 and unlock Curse of Naxxramas’ Arachnid Quarter FREE"
Mõtlesin, et tühja kah ja tõmban uuesti mängu alla omal. Eelmine kord sai seda mängu näpuotsaga tonksatud ja ei jõudnud päris süveneda mängu. Tekkis küsimus, et kuidas ma tolle tasuta kaardi saan ja veel tekkis küsimus, et kuidas seal noid' samuseid haruldasi kaarte omale hankida? Craftides või tehes suvalisi matche? Kas kaardid jäävad igaveseks, e. siis ma võin näiteks aasta aega pausi panna ja tagasi tulles on mul ikka samad kaardid alles?
Võib olla totaalselt lollid küsimused, aga oleks tore kui mõni targem onu mind valgustaks.
Naxxramasega on asi sedasi - kaardide saamiseks pead võitma kõik bossid "normal" tasemega igas Quarteris. Iga quarter annab kaarte + igas quarteris on kaks klass chalenge. Mis oma korda annavad antud klassi kaarde.
Naxx kaarte craftida ei saa, ainult naxx kaudu. Üle jäänud teisi kaarde, saad kas kaardi pakkidest või siis craftimise teel. va basic kaardid mida said/saad kui lv up heros lv10.
Praegu on ladder actually fun, netdeckimist ei ole lihtsalt. Iga vastane potentsiaalselt üllatab sind.
Ei ole haruldane, et mõlemal saavad kaardid otsa ja läheb higistamiseks.
Mul olnud turn 3 game overeid. 5 pole eriti muljetavaldav
Vingumist. Areenil suhteliselt masendav mängida inimestega, kes hakkavad afkima (ja viimasel hetkel käike tegema) nii kui tundub, et neil mäng enam ei jookse. Ütleme nii, et vihale ei aja, aga kui päris lauamängus seltskonnas mõni inimene nii käituks, siis ütleks küll midagi Kergelt kopp ees halbadest kaotajatest. Tunned, et kaotad, aga proovida ei taha - anna alla! Ei lähe mäng enam hästi? Proovi ikka, äkki võidad. Aga noh... eks lastetoad ei ole võrdsed olnud ja oleks vale eeldada, et "kõik" mängijad suudavad kaotust väärikalt taluda.
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.