Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Euro Truck Simulator 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 65, 66, 67 ... 81, 82, 83  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2014 13:23:19 vasta tsitaadiga

Jyrx2, aga miks mitte nende kodukat külastada? Seal ju kenasti kirjas, et viimase uuendusega asi ei tööta.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KoldK
HV veteran
KoldK

liitunud: 05.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2014 21:06:59 vasta tsitaadiga

Keegi mõnda head modide lehte oskab soovitada, kuhu ikka lisatakse ka uusi mod'e...
Ise siiani enamjaolt kasutanud seda: http://ets2.lt/
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
looder123
HV kasutaja
looder123

liitunud: 21.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2014 22:17:31 vasta tsitaadiga

Mõni eestlane ka veel seal multiplayeris tegutseb ?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
304nt
HV vaatleja

liitunud: 08.10.2008




sõnum 24.07.2014 23:57:42 vasta tsitaadiga

looder123 kirjutas:
Mõni eestlane ka veel seal multiplayeris tegutseb ?

Ikka tegutseb. Ma ise aegajalt, päris mitte iga õhtu. Kui töölt vaba ja hobidega ei mölla, siis päeval ka sees olnud. Sõidan nime all -=nemo=- [EST].
Kui ma õieti mäletan, siis paar päeva tagasi sa sõitsid mulle vastu. Steamis leiab mind sama nime alt üles.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MarkoP
HV vaatleja
MarkoP

liitunud: 07.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.07.2014 00:13:00 vasta tsitaadiga

Peale viimaseid beta uuendusi on hakanud mängus ilmuma artifactid ja kohati ka pilti taskusse loopima. Kahtlen, et kaart hakkab koolema sest palju nõudlikumad mängud ei tekita miskit probleeme.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KoldK
HV veteran
KoldK

liitunud: 05.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2014 13:07:10 vasta tsitaadiga

MarkoP, pea igapäevaselt on tulnud ka 16-17MB uuendused (täna näiteks 17.3MB). Ilmselgelt lapitakse miskit. icon_wink.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
looder123
HV kasutaja
looder123

liitunud: 21.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2014 21:01:00 vasta tsitaadiga

304nt kirjutas:
looder123 kirjutas:
Mõni eestlane ka veel seal multiplayeris tegutseb ?

Ikka tegutseb. Ma ise aegajalt, päris mitte iga õhtu. Kui töölt vaba ja hobidega ei mölla, siis päeval ka sees olnud. Sõidan nime all -=nemo=- [EST].
Kui ma õieti mäletan, siis paar päeva tagasi sa sõitsid mulle vastu. Steamis leiab mind sama nime alt üles.

Selge pilt, ei jõua kõiki nimesid lugeda kes vastu tuleb.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dagonath
HV kasutaja
Dagonath

liitunud: 20.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2014 10:21:17 vasta tsitaadiga

Ma mängin tavaliselt [ST] Dagonath nime all multiplayeris
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gnjack
HV kasutaja

liitunud: 07.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2014 21:02:17 vasta tsitaadiga

304nt, Sõitsid täna mulle vastu. Minu nimi mängus jakobs08. Kas seda in-game nime saab muuta ka kuidagi?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JRISETH
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.04.2011




sõnum 27.07.2014 22:18:40 vasta tsitaadiga

gnjack kirjutas:
304nt, Sõitsid täna mulle vastu. Minu nimi mängus jakobs08. Kas seda in-game nime saab muuta ka kuidagi?


Ainult kui steami nime muudad.
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2014 22:23:23 vasta tsitaadiga

ETS2 näitab ju seda nime, mis on mängus sees profiilile pandud. See ei sõltu Steamist.
Aga ise jään hetkel vastuse võlgu, kas ETS2 profiili nime muuta saab olemasoleval profiilil. Ei ole hetkel ETS2-le juurdepääsu. Nt kui mängu sisse lähed, kus peab kasutajasse/profiili sisse logima, siis kas seal kuskil pole "muuda" nuppu?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jack.igg
HV kasutaja
Jack.igg

liitunud: 10.02.2013




sõnum 27.07.2014 23:36:28 vasta tsitaadiga

Siim159 kirjutas:
ETS2 näitab ju seda nime, mis on mängus sees profiilile pandud. See ei sõltu Steamist.
Aga ise jään hetkel vastuse võlgu, kas ETS2 profiili nime muuta saab olemasoleval profiilil. Ei ole hetkel ETS2-le juurdepääsu. Nt kui mängu sisse lähed, kus peab kasutajasse/profiili sisse logima, siis kas seal kuskil pole "muuda" nuppu?


Multiplayer on seotud su steam-i kontoga ja nimi mängus sees on su steami profiili nimi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2014 23:38:39 vasta tsitaadiga

Ei ole Steami nimi. See nimi, mis sul ETS2 profiili nimeks pandud. Endal on ju samuti. Steami nimi on hoopis midagi muud mul kui ETS2-s olev nimi.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jack.igg
HV kasutaja
Jack.igg

liitunud: 10.02.2013




sõnum 27.07.2014 23:40:09 vasta tsitaadiga

minul on igatahes steami profiili nimi kui mängin multiplayerit ja avan lähedal liikuvate sõitjate nimekirja.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2014 23:42:13 vasta tsitaadiga

Kui sul ETS2 profiili nimi sama pole Steami omaga, siis tõepoolest ei tea ma, miks ta sul Steami nime võtab. Minul näitab ta ETS2 profiili nime.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jack.igg
HV kasutaja
Jack.igg

liitunud: 10.02.2013




sõnum 27.07.2014 23:45:47 vasta tsitaadiga

mängus sees on mul oma õige nimi ja kui multiplayerisse minna siis tabelis on steami nimi.... kui multiplayer välja tuli vahetasin steami profiili jackEST nime vastu ja mängus sees muutus ka nimi...nüüd 4 nädalat tagasi mängides panin uuesti vana nime tagasi ja praegult ka mängus sees Jack.igg kuigi pole üksikmängus seda kasutanud. Teised eestlased küll mind näinud ja selle nimega ära tundnud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2014 23:55:01 vasta tsitaadiga

Panin mängu käima, et kontrollida üle... No on ikka ETS2 profiili nimi, mitte Steami oma. Muuseas, kas sul on muidu ETS2 kasutaja online'is ka registreeritud? ETS2 profiili sisselogimise kasutaja juures peaks ringi käima ka Maakera ikoon sel juhul. https://www.worldoftrucks.com saab regada ning sisse logida saab ETS2 profiili sisselogimise koha peal "Muuda" ja seal saab. Ehk sellest ka sõltub, ei oska öelda. Iseenesest kasutajat luues seal võib mingi suvalise kasutajanime panna, kuid kui ETS2 mängus sisse logida selle kontoga, siis ehk seob ETS2 tolle profiiliga ära äkki ja seetõttu võtabki nime vaid ETS2-st.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jack.igg
HV kasutaja
Jack.igg

liitunud: 10.02.2013




sõnum 27.07.2014 23:57:05 vasta tsitaadiga

world of trucksi konto on mul juba ammu kuid see ei mõjuta mul nime icon_smile.gif...... tõmbasin nüüd uuenduse kuna pole ammu mänginud ja läksin kontrollisin siis üle ega ei eksi oma jutus kuna uus versioon ikkagi väljas....... tulemus sama.....tabelis on steami nimi......kellelgi oli kunagi mingi probleem ka selle MP modiga ja hiljem selgus et steami profiil ei tohi olla private staatuses.... ei mäleta ainult täpsemalt mis kala tal oli sellega.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2014 23:59:41 vasta tsitaadiga

Ilmselt selle private asjus ei saanud ta MP mode'i alla laadida (ei tohi konto private all olla). Ning mul ei ole siiani too private (kui see peaks nime kuidagi mõjutama).
No siis ei tea, millest see nimi oleneb seal, et kus kohast mäng nime võtab.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gnjack
HV kasutaja

liitunud: 07.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2014 11:13:17 vasta tsitaadiga

Mul näitab ka steami nime, profiili nimi on üldse teine ja olen ka onlines ära reganud. Kui muutsin nüüd steami nime ära, siis näitab mängus ka seda muudetud nime.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2014 11:21:31 vasta tsitaadiga

Ma olen VIP-liige icon_cool.gif

//EDIT: Muidu, sellest uuest DLC-st ka midagi vahepeal kuulda on olnud?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2014 11:32:37 vasta tsitaadiga

Äkki see nimevärk tuleb sellest, et kuidas keegi on ennast registreerinud, antakse ju võimalus nii Steami kaudu sisse logida kui ka lihtsalt registreeruda.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tiirP
HV Guru
tiirP

liitunud: 07.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2014 12:23:17 vasta tsitaadiga

Siim159 kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Sa registreerisid läbi Steam'i või võtmega?
https://www.worldoftrucks.com/en/join.php
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2014 12:28:13 vasta tsitaadiga

Kuidas ma seal registeerisin, seda ma ei mäletagi. Sellest olenebki? Et kui võtmega, siis võtab nime mängu profiilist?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 30.07.2014 22:21:48 vasta tsitaadiga

1.11.1 on väljas
_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2014 19:03:53 vasta tsitaadiga

HDvurle kirjutas:
1.11.1 on väljas

Viimane versioon MP-st ei tööta sellega. Tuleb ära oodata uus MP versioon....
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2014 19:05:26 vasta tsitaadiga

Steamis saad vanema versiooni tagasi panna ja mängida seni MP-d edasi.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2014 19:35:38 vasta tsitaadiga

Siim159 kirjutas:
Steamis saad vanema versiooni tagasi panna ja mängida seni MP-d edasi.

Mul vanemat versiooni valides andis teada, et salvestused poel sobivad ja ongi kõik icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KRJ
HV vaatleja
KRJ

liitunud: 30.05.2009




sõnum 02.08.2014 11:25:31 vasta tsitaadiga

ETS2 teeb ju iga versiooni uuendusega profiilist automaatse backupi. Backupid on "My Documents/Euro Truck Simulator 2".
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MarkoP
HV vaatleja
MarkoP

liitunud: 07.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.08.2014 15:09:46 vasta tsitaadiga

wuup wuup
http://www.amazon.de/Euro-Truck-Simulator-Scandinavia-Add-/dp/B00LTVVX3M/ref=sr_1_3?s=videogames&ie=UTF8&qid=1407354751&sr=1-3&keywords=euro+truck+simulator+2
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jyrx2
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2012




sõnum 18.08.2014 16:02:57 vasta tsitaadiga

Tervist.!

Pole 2kuud mänginud,kas midagi muutunud ka on mängus vahepeal ? icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Kuidas keegi endale kaarte tõmbab,leidsin tna TSM uue versiooni ,kas neid torrentiga alla tirida ei saa ? icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KoldK
HV veteran
KoldK

liitunud: 05.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2014 18:17:54 vasta tsitaadiga

DAF XF Euro 6 on oodata septembri teises pooles: http://blog.scssoft.com/2014/08/the-new-daf-xf-euro-6-tease-images.html
Jyrx2, kõige lihtsam, et olla kursis ETS 2 tegemistega on aeg-ajalt külastada SCS blogi: http://blog.scssoft.com/
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punkarvill
HV vaatleja
punkarvill

liitunud: 26.10.2013




sõnum 18.08.2014 21:31:08 vasta tsitaadiga

Hei!
Ega kellegi kaudu seda uut High Power Cargo Pack'i osta ei saa?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2014 23:19:12 vasta tsitaadiga

punkarvill kirjutas:
Hei!
Ega kellegi kaudu seda uut High Power Cargo Pack'i osta ei saa?


saada ps ja ikka saab. vahest le allkirju ka :p siis näed kes aitavad ostudega näiteks icon_smile.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punkarvill
HV vaatleja
punkarvill

liitunud: 26.10.2013




sõnum 18.08.2014 23:25:07 vasta tsitaadiga

Ahah, okei icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jyrx2
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2012




sõnum 20.08.2014 20:49:37 vasta tsitaadiga

Terv.!

Küsimus,mängin ets2 ja järsku sõidupealt jookseb mäng kokku,ja viskab pildi eest ära steam has stopped work ets2,milles point olla võib ? Kas mõni Mod või uus TSM maps ? Oskab keegi kosta midagi ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KoldK
HV veteran
KoldK

liitunud: 05.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2014 22:57:57 vasta tsitaadiga

Jyrx2, ilmselt mõni mod tekitab jep.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rallih007
Kreisi kasutaja
Rallih007

liitunud: 01.06.2009




sõnum 21.08.2014 20:55:53 vasta tsitaadiga

http://www.promods.net/viewtopic.php?f=2&t=633&p=25959#p25959
Pole paha, tore ettevõtmine icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jyrx2
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2012




sõnum 21.08.2014 21:30:24 vasta tsitaadiga

Rallih007 kirjutas:
http://www.promods.net/viewtopic.php?f=2&t=633&p=25959#p25959
Pole paha, tore ettevõtmine icon_biggrin.gif


EKS näis mis sealt välja tuleb ja kunas . icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mauno001
HV vaatleja

liitunud: 23.11.2012




sõnum 26.08.2014 15:45:44 vasta tsitaadiga

Lõpuks ometi uudiseid ka MB fännidele! http://steamcommunity.com/games/227300/announcements/detail/153441075111540070 nüüd veel mõni aasta ootamist ja valmis ta ongi icon_lol.gif tegelt loodetavasti vast ei lähe nii kaua ikka icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kratt1123
HV kasutaja
kratt1123

liitunud: 19.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2014 17:59:33 vasta tsitaadiga

Aga millal tuleb uus DAF
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mauno001
HV vaatleja

liitunud: 23.11.2012




sõnum 26.08.2014 18:05:49 vasta tsitaadiga

Uus DAF XF Euro 6 on tulemas septembri teises pooles,kui kõik läheb neil plaanipäraselt.Nii et suht varsti icon_smile.gif

http://steamcommunity.com/games/227300/announcements/detail/154566432070191860
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiirP
HV Guru
tiirP

liitunud: 07.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2014 19:55:47 vasta tsitaadiga

Tea, kas "achivements" ka plaanis neil implementeerida? Just kui kunagi oli jutuks.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2014 19:57:07 vasta tsitaadiga

Cofy kirjutas:
Tea, kas "achivements" ka plaanis neil implementeerida? Just kui kunagi oli jutuks.

Spoiler Spoiler Spoiler

Midagi nagu oleks
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alec
HV kasutaja
alec

liitunud: 26.02.2003




sõnum 27.08.2014 15:00:27 vasta tsitaadiga

ets2mp 90 km/h limiit on ikka liiga väike. Ei jõua kuhugi sellise kiirusega
_________________
You win again, gravity!
C-4 can make a dull day fun
there are very few problems that can't be remedied with the proper application of explosives
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2014 18:27:41 vasta tsitaadiga

gan3b kirjutas:
Cofy kirjutas:
Tea, kas "achivements" ka plaanis neil implementeerida? Just kui kunagi oli jutuks.

Spoiler Spoiler Spoiler

Midagi nagu oleks
Need ei funka
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rene p
HV veteran

liitunud: 05.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2014 19:27:02 vasta tsitaadiga

miki kirjutas:
gan3b kirjutas:
Cofy kirjutas:
Tea, kas "achivements" ka plaanis neil implementeerida? Just kui kunagi oli jutuks.

Spoiler Spoiler Spoiler

Midagi nagu oleks
Need ei funka

Versioon 1.13 hakkab tööle, praegu peaks veel 1.12 olema.
http://steamcommunity.com/games/227300/announcements/detail/153441074669339971
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eero78
HV vaatleja

liitunud: 06.01.2013




sõnum 28.08.2014 21:51:03 vasta tsitaadiga

alec kirjutas:
ets2mp 90 km/h limiit on ikka liiga väike. Ei jõua kuhugi sellise kiirusega

Jõuab küll väga ilusti, kusjuures ongi parem, et 90kmh on. Trollijate ja rammijate poolest on see parem.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Audioman
HV vaatleja


liitunud: 27.02.2012




sõnum 29.08.2014 01:02:40 vasta tsitaadiga

Minul väike mure!
Juba tükkaega mängitud ETS2 ja nüüd sai siiber nende üksluisete koormate vedu. Mõtlesin et panen juurde mõned lahedamad treilerid ehk trailer pack-i. Mängu tööle pannes ja modi lubamise kinnitanud vaatasin veoturu üle ja ühtegi sellist koormat mis lisasin valikus pole icon_sad.gif . Milles on probleem?
Mod ise selline.: http://ets.modhoster.com/mods/25-roadhunter-trailer-in-ein-pack
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jack.igg
HV kasutaja
Jack.igg

liitunud: 10.02.2013




sõnum 29.08.2014 08:58:18 vasta tsitaadiga

Audioman kirjutas:
Minul väike mure!
Juba tükkaega mängitud ETS2 ja nüüd sai siiber nende üksluisete koormate vedu. Mõtlesin et panen juurde mõned lahedamad treilerid ehk trailer pack-i. Mängu tööle pannes ja modi lubamise kinnitanud vaatasin veoturu üle ja ühtegi sellist koormat mis lisasin valikus pole icon_sad.gif . Milles on probleem?
Mod ise selline.: http://ets.modhoster.com/mods/25-roadhunter-trailer-in-ein-pack


Vajuta gps-i peale F7 ja siis Enter ja auto läheb automaatselt servisesse ja seal ava uuesti tööde leht ja vaata kas on ilmunud uusi töö tüüpe juurde.
Proovisin ise järgi ja nii saad kindlasti asja tööle kuna endal ka algul kohe polnud uusi veoseid tööturu lehel.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Euro Truck Simulator 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 65, 66, 67 ... 81, 82, 83  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.