|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002

|
09.07.2014 13:23:19
|
|
|
Jyrx2, aga miks mitte nende kodukat külastada? Seal ju kenasti kirjas, et viimase uuendusega asi ei tööta.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KoldK
HV veteran

liitunud: 05.07.2011
|
10.07.2014 21:06:59
|
|
|
Keegi mõnda head modide lehte oskab soovitada, kuhu ikka lisatakse ka uusi mod'e...
Ise siiani enamjaolt kasutanud seda: http://ets2.lt/
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
looder123
HV kasutaja

liitunud: 21.09.2006
|
24.07.2014 22:17:31
|
|
|
| Mõni eestlane ka veel seal multiplayeris tegutseb ?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
304nt
HV vaatleja
liitunud: 08.10.2008
|
24.07.2014 23:57:42
|
|
|
| looder123 kirjutas: |
| Mõni eestlane ka veel seal multiplayeris tegutseb ? |
Ikka tegutseb. Ma ise aegajalt, päris mitte iga õhtu. Kui töölt vaba ja hobidega ei mölla, siis päeval ka sees olnud. Sõidan nime all -=nemo=- [EST].
Kui ma õieti mäletan, siis paar päeva tagasi sa sõitsid mulle vastu. Steamis leiab mind sama nime alt üles.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
MarkoP
HV vaatleja

liitunud: 07.08.2010
|
25.07.2014 00:13:00
|
|
|
| Peale viimaseid beta uuendusi on hakanud mängus ilmuma artifactid ja kohati ka pilti taskusse loopima. Kahtlen, et kaart hakkab koolema sest palju nõudlikumad mängud ei tekita miskit probleeme.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KoldK
HV veteran

liitunud: 05.07.2011
|
25.07.2014 13:07:10
|
|
|
MarkoP, pea igapäevaselt on tulnud ka 16-17MB uuendused (täna näiteks 17.3MB). Ilmselgelt lapitakse miskit.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
looder123
HV kasutaja

liitunud: 21.09.2006
|
25.07.2014 21:01:00
|
|
|
| 304nt kirjutas: |
| looder123 kirjutas: |
| Mõni eestlane ka veel seal multiplayeris tegutseb ? |
Ikka tegutseb. Ma ise aegajalt, päris mitte iga õhtu. Kui töölt vaba ja hobidega ei mölla, siis päeval ka sees olnud. Sõidan nime all -=nemo=- [EST].
Kui ma õieti mäletan, siis paar päeva tagasi sa sõitsid mulle vastu. Steamis leiab mind sama nime alt üles. |
Selge pilt, ei jõua kõiki nimesid lugeda kes vastu tuleb.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dagonath
HV kasutaja

liitunud: 20.05.2008
|
26.07.2014 10:21:17
|
|
|
| Ma mängin tavaliselt [ST] Dagonath nime all multiplayeris
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gnjack
HV kasutaja
liitunud: 07.11.2012
|
27.07.2014 21:02:17
|
|
|
| 304nt, Sõitsid täna mulle vastu. Minu nimi mängus jakobs08. Kas seda in-game nime saab muuta ka kuidagi?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JRISETH
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.04.2011
|
27.07.2014 22:18:40
|
|
|
| gnjack kirjutas: |
| 304nt, Sõitsid täna mulle vastu. Minu nimi mängus jakobs08. Kas seda in-game nime saab muuta ka kuidagi? |
Ainult kui steami nime muudad.
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
203 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
27.07.2014 22:23:23
|
|
|
ETS2 näitab ju seda nime, mis on mängus sees profiilile pandud. See ei sõltu Steamist.
Aga ise jään hetkel vastuse võlgu, kas ETS2 profiili nime muuta saab olemasoleval profiilil. Ei ole hetkel ETS2-le juurdepääsu. Nt kui mängu sisse lähed, kus peab kasutajasse/profiili sisse logima, siis kas seal kuskil pole "muuda" nuppu?
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jack.igg
HV kasutaja

liitunud: 10.02.2013
|
27.07.2014 23:36:28
|
|
|
| Siim159 kirjutas: |
ETS2 näitab ju seda nime, mis on mängus sees profiilile pandud. See ei sõltu Steamist.
Aga ise jään hetkel vastuse võlgu, kas ETS2 profiili nime muuta saab olemasoleval profiilil. Ei ole hetkel ETS2-le juurdepääsu. Nt kui mängu sisse lähed, kus peab kasutajasse/profiili sisse logima, siis kas seal kuskil pole "muuda" nuppu? |
Multiplayer on seotud su steam-i kontoga ja nimi mängus sees on su steami profiili nimi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
27.07.2014 23:38:39
|
|
|
| Ei ole Steami nimi. See nimi, mis sul ETS2 profiili nimeks pandud. Endal on ju samuti. Steami nimi on hoopis midagi muud mul kui ETS2-s olev nimi.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jack.igg
HV kasutaja

liitunud: 10.02.2013
|
27.07.2014 23:40:09
|
|
|
| minul on igatahes steami profiili nimi kui mängin multiplayerit ja avan lähedal liikuvate sõitjate nimekirja.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
27.07.2014 23:42:13
|
|
|
| Kui sul ETS2 profiili nimi sama pole Steami omaga, siis tõepoolest ei tea ma, miks ta sul Steami nime võtab. Minul näitab ta ETS2 profiili nime.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jack.igg
HV kasutaja

liitunud: 10.02.2013
|
27.07.2014 23:45:47
|
|
|
| mängus sees on mul oma õige nimi ja kui multiplayerisse minna siis tabelis on steami nimi.... kui multiplayer välja tuli vahetasin steami profiili jackEST nime vastu ja mängus sees muutus ka nimi...nüüd 4 nädalat tagasi mängides panin uuesti vana nime tagasi ja praegult ka mängus sees Jack.igg kuigi pole üksikmängus seda kasutanud. Teised eestlased küll mind näinud ja selle nimega ära tundnud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
27.07.2014 23:55:01
|
|
|
| Panin mängu käima, et kontrollida üle... No on ikka ETS2 profiili nimi, mitte Steami oma. Muuseas, kas sul on muidu ETS2 kasutaja online'is ka registreeritud? ETS2 profiili sisselogimise kasutaja juures peaks ringi käima ka Maakera ikoon sel juhul. https://www.worldoftrucks.com saab regada ning sisse logida saab ETS2 profiili sisselogimise koha peal "Muuda" ja seal saab. Ehk sellest ka sõltub, ei oska öelda. Iseenesest kasutajat luues seal võib mingi suvalise kasutajanime panna, kuid kui ETS2 mängus sisse logida selle kontoga, siis ehk seob ETS2 tolle profiiliga ära äkki ja seetõttu võtabki nime vaid ETS2-st.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jack.igg
HV kasutaja

liitunud: 10.02.2013
|
27.07.2014 23:57:05
|
|
|
world of trucksi konto on mul juba ammu kuid see ei mõjuta mul nime ...... tõmbasin nüüd uuenduse kuna pole ammu mänginud ja läksin kontrollisin siis üle ega ei eksi oma jutus kuna uus versioon ikkagi väljas....... tulemus sama.....tabelis on steami nimi......kellelgi oli kunagi mingi probleem ka selle MP modiga ja hiljem selgus et steami profiil ei tohi olla private staatuses.... ei mäleta ainult täpsemalt mis kala tal oli sellega.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
27.07.2014 23:59:41
|
|
|
Ilmselt selle private asjus ei saanud ta MP mode'i alla laadida (ei tohi konto private all olla). Ning mul ei ole siiani too private (kui see peaks nime kuidagi mõjutama).
No siis ei tea, millest see nimi oleneb seal, et kus kohast mäng nime võtab.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gnjack
HV kasutaja
liitunud: 07.11.2012
|
28.07.2014 11:13:17
|
|
|
| Mul näitab ka steami nime, profiili nimi on üldse teine ja olen ka onlines ära reganud. Kui muutsin nüüd steami nime ära, siis näitab mängus ka seda muudetud nime.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
28.07.2014 11:21:31
|
|
|
Ma olen VIP-liige
//EDIT: Muidu, sellest uuest DLC-st ka midagi vahepeal kuulda on olnud?
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UB
HV Guru

liitunud: 26.12.2002
|
28.07.2014 11:32:37
|
|
|
| Äkki see nimevärk tuleb sellest, et kuidas keegi on ennast registreerinud, antakse ju võimalus nii Steami kaudu sisse logida kui ka lihtsalt registreeruda.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiirP
HV Guru

liitunud: 07.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
28.07.2014 12:28:13
|
|
|
| Kuidas ma seal registeerisin, seda ma ei mäletagi. Sellest olenebki? Et kui võtmega, siis võtab nime mängu profiilist?
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDvurle
HV pensionär

liitunud: 03.04.2002
|
30.07.2014 22:21:48
|
|
|
1.11.1 on väljas
_________________ Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur. |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
01.08.2014 19:03:53
|
|
|
| HDvurle kirjutas: |
| 1.11.1 on väljas |
Viimane versioon MP-st ei tööta sellega. Tuleb ära oodata uus MP versioon....
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
01.08.2014 19:05:26
|
|
|
| Steamis saad vanema versiooni tagasi panna ja mängida seni MP-d edasi.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
01.08.2014 19:35:38
|
|
|
| Siim159 kirjutas: |
| Steamis saad vanema versiooni tagasi panna ja mängida seni MP-d edasi. |
Mul vanemat versiooni valides andis teada, et salvestused poel sobivad ja ongi kõik
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KRJ
HV vaatleja

liitunud: 30.05.2009
|
02.08.2014 11:25:31
|
|
|
| ETS2 teeb ju iga versiooni uuendusega profiilist automaatse backupi. Backupid on "My Documents/Euro Truck Simulator 2".
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MarkoP
HV vaatleja

liitunud: 07.08.2010
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jyrx2
HV vaatleja
liitunud: 05.11.2012
|
18.08.2014 16:02:57
|
|
|
Tervist.!
Pole 2kuud mänginud,kas midagi muutunud ka on mängus vahepeal ?
Kuidas keegi endale kaarte tõmbab,leidsin tna TSM uue versiooni ,kas neid torrentiga alla tirida ei saa ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KoldK
HV veteran

liitunud: 05.07.2011
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
punkarvill
HV vaatleja

liitunud: 26.10.2013
|
18.08.2014 21:31:08
|
|
|
Hei!
Ega kellegi kaudu seda uut High Power Cargo Pack'i osta ei saa?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
18.08.2014 23:19:12
|
|
|
| punkarvill kirjutas: |
Hei!
Ega kellegi kaudu seda uut High Power Cargo Pack'i osta ei saa? |
saada ps ja ikka saab. vahest le allkirju ka :p siis näed kes aitavad ostudega näiteks
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
punkarvill
HV vaatleja

liitunud: 26.10.2013
|
18.08.2014 23:25:07
|
|
|
Ahah, okei
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jyrx2
HV vaatleja
liitunud: 05.11.2012
|
20.08.2014 20:49:37
|
|
|
Terv.!
Küsimus,mängin ets2 ja järsku sõidupealt jookseb mäng kokku,ja viskab pildi eest ära steam has stopped work ets2,milles point olla võib ? Kas mõni Mod või uus TSM maps ? Oskab keegi kosta midagi ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KoldK
HV veteran

liitunud: 05.07.2011
|
20.08.2014 22:57:57
|
|
|
| Jyrx2, ilmselt mõni mod tekitab jep.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rallih007
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.06.2009
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jyrx2
HV vaatleja
liitunud: 05.11.2012
|
21.08.2014 21:30:24
|
|
|
EKS näis mis sealt välja tuleb ja kunas .
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mauno001
HV vaatleja
liitunud: 23.11.2012
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kratt1123
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2007
|
26.08.2014 17:59:33
|
|
|
| Aga millal tuleb uus DAF
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mauno001
HV vaatleja
liitunud: 23.11.2012
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiirP
HV Guru

liitunud: 07.01.2005
|
26.08.2014 19:55:47
|
|
|
| Tea, kas "achivements" ka plaanis neil implementeerida? Just kui kunagi oli jutuks.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
26.08.2014 19:57:07
|
|
|
| Cofy kirjutas: |
| Tea, kas "achivements" ka plaanis neil implementeerida? Just kui kunagi oli jutuks. |
Spoiler 
Midagi nagu oleks
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alec
HV kasutaja

liitunud: 26.02.2003
|
27.08.2014 15:00:27
|
|
|
ets2mp 90 km/h limiit on ikka liiga väike. Ei jõua kuhugi sellise kiirusega
_________________ You win again, gravity!
C-4 can make a dull day fun
there are very few problems that can't be remedied with the proper application of explosives |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
27.08.2014 18:27:41
|
|
|
| gan3b kirjutas: |
| Cofy kirjutas: |
| Tea, kas "achivements" ka plaanis neil implementeerida? Just kui kunagi oli jutuks. |
Spoiler 
Midagi nagu oleks |
Need ei funka
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rene p
HV veteran
liitunud: 05.11.2002
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eero78
HV vaatleja
liitunud: 06.01.2013
|
28.08.2014 21:51:03
|
|
|
| alec kirjutas: |
| ets2mp 90 km/h limiit on ikka liiga väike. Ei jõua kuhugi sellise kiirusega |
Jõuab küll väga ilusti, kusjuures ongi parem, et 90kmh on. Trollijate ja rammijate poolest on see parem.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Audioman
HV vaatleja

liitunud: 27.02.2012
|
29.08.2014 01:02:40
|
|
|
Minul väike mure!
Juba tükkaega mängitud ETS2 ja nüüd sai siiber nende üksluisete koormate vedu. Mõtlesin et panen juurde mõned lahedamad treilerid ehk trailer pack-i. Mängu tööle pannes ja modi lubamise kinnitanud vaatasin veoturu üle ja ühtegi sellist koormat mis lisasin valikus pole . Milles on probleem?
Mod ise selline.: http://ets.modhoster.com/mods/25-roadhunter-trailer-in-ein-pack
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Jack.igg
HV kasutaja

liitunud: 10.02.2013
|
29.08.2014 08:58:18
|
|
|
| Audioman kirjutas: |
Minul väike mure!
Juba tükkaega mängitud ETS2 ja nüüd sai siiber nende üksluisete koormate vedu. Mõtlesin et panen juurde mõned lahedamad treilerid ehk trailer pack-i. Mängu tööle pannes ja modi lubamise kinnitanud vaatasin veoturu üle ja ühtegi sellist koormat mis lisasin valikus pole . Milles on probleem?
Mod ise selline.: http://ets.modhoster.com/mods/25-roadhunter-trailer-in-ein-pack |
Vajuta gps-i peale F7 ja siis Enter ja auto läheb automaatselt servisesse ja seal ava uuesti tööde leht ja vaata kas on ilmunud uusi töö tüüpe juurde.
Proovisin ise järgi ja nii saad kindlasti asja tööle kuna endal ka algul kohe polnud uusi veoseid tööturu lehel.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|