|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
31.07.2014 15:06:04
|
|
|
| jt234 kirjutas: |
| Kas link speed mitte ka teleka ruumi ei sisalda? |
Sisaldab küll aga see ruum jäi nüüd väiksemaks. Link speed ei muutunud.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jt234
HV veteran

liitunud: 12.04.2005
|
31.07.2014 15:07:35
|
|
|
Nojah, kahe vaatajakohaga samal ajal toimetades max interneti kiirust siis vist enam kätte ei saa.
_________________ Dima oli siin |
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
124 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mauro
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.04.2006
|
31.07.2014 16:14:10
|
|
|
nt praegu näitab ruuter 11mbit maximum(palju kaabel lubab).
2 telekat järel ja ühendusest jääb järgi ca 1.5mbit.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
31.07.2014 17:10:50
|
|
|
| Mark0 kirjutas: |
| El-Fuego kirjutas: |
läbi kahjuks. Samas suhtlesin tarbijakaitsega ja nende jutust selgus, et teenuse pakkuja peab ise oma kulu ja kirjadega seadmed välja vahetama. |
Et kui ruuter on katki, garantii läbi siis peab müüja omal kulul seadme välja vahetama? Ei kõla loogiliselt.
Mis mudeliga on tegu? TG780, 716, 546? |
Tegu TG780 ruuteriga. ruuter ei ole katki. asi selles, et teleka pilt hakib koik asjad on järgi proovitud kaablid kontrollitud. harukarbist eemaldati mitmed vead kuid jamad pole kadunud. no kui vead ikka teenusepakkuja poolsed siis mina ometi ei hakka oma kuludega uut ruuterit ja asju ostma kui need korras hetkel. see on ikka nendepoolne jama. Kui ma teenuse eest maksan siis soovin ka seda saada mitte tyhja ekraani vahtida.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pankook
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2011
|
31.07.2014 17:24:46
|
|
|
| Kui link speed "999 / 11.997" on siis pole VDSLi loota?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
31.07.2014 17:52:27
|
|
|
| Pankook kirjutas: |
| Kui link speed "999 / 11.997" on siis pole VDSLi loota? |
Loota on siis kui:
1. Sul on VDSL-i toetav ruuter (TG789vn või Inteno)
2. Asud Elioni sõlmpuntist mitte kaugemal kui 800m (kaablitpidi mõõtes).
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
31.07.2014 17:55:32
|
|
|
| Pankook kirjutas: |
| Kui link speed "999 / 11.997" on siis pole VDSLi loota? |
Ei,seda need numbrid ei näita. See näitab, et kasutad 12/1 internetipaketti.
Endal VDSL ja kaks telerit mängivad hetkel:
Vaatades lubatud allalaadimiskiiruse langust, tekib küsimus, kuidas 12/1 paketi omanikud kahte vaatajakohta suudavad toita?
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
31.07.2014 17:59:43
|
|
|
| jägaja, kahe vaatajakohaga antakse 16 mega alla sel ajal ja siis jääb ikka tsutike telku jaoks ka.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
31.07.2014 18:04:58
|
|
|
olafsand, Bandwidth (Up/Down) [kbps/kbps]: 11.999 / 44.999 ehk ka VDSL2 sisaldab IPTV ressurssi. Kiirusetest ei tohiks selliseid nutuseid numbreid ikka näidata.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
viimati muutis jägaja 31.07.2014 18:05:38, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
31.07.2014 18:05:33
|
|
|
jägaja, Sul oleks nagu 12/10 ühendus, kui kiirusetesti vaadata. Kuidas see võimalik on?
_________________ There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't. |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
31.07.2014 18:07:56
|
|
|
Küsime seda Elioni asjatundjatelt.
Mul on alati nadi olnud allalaadimine. umbes 20-22 mega. Vahel ka 16 kanti langenud numbrid. Üleslaadimine on siiski testides alati 9-10 vahele jäänud.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002

|
31.07.2014 18:09:40
|
|
|
jägaja, arvuti on ikka kaabliga ruuteri taga?
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
31.07.2014 18:19:51
|
|
|
Olen täna huvi pärast aegajalt kiirusetesti proovinud ja kord on see stabiilselt 28,9 siis jälle ca 39. Vahepeal ka midagi suvalist 30 ja 40 vahel. Tundub nagu Elioni poolt ka testitakse midagi.
_________________ There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't. |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
31.07.2014 18:26:21
|
|
|
| El-Fuego kirjutas: |
Tegu TG780 ruuteriga. ruuter ei ole katki. asi selles, et teleka pilt hakib koik asjad on järgi proovitud kaablid kontrollitud. harukarbist eemaldati mitmed vead kuid jamad pole kadunud. no kui vead ikka teenusepakkuja poolsed siis mina ometi ei hakka oma kuludega uut ruuterit ja asju ostma kui need korras hetkel. see on ikka nendepoolne jama. Kui ma teenuse eest maksan siis soovin ka seda saada mitte tyhja ekraani vahtida. |
TG780 on praeguseks pea 10 aastat vana ruuter. Need surevad jah ära, vanematel andis otsad ca 5 aastat tagasi juba. Sümptomid on samad - pilt hakkas hakkima, nett muutus katkendlikuks.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
19Mart94
HV kasutaja
liitunud: 22.06.2010
|
31.07.2014 18:29:11
|
|
|
Jääb uploadi tõusu ootama
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
31.07.2014 18:31:52
|
|
|
| Renka kirjutas: |
| jägaja, arvuti on ikka kaabliga ruuteri taga? |
Jah ja ei. Ehk siis mitu erinevat testarvutit. Tulemused on samasse auku.
Test 1 x3: Kõik võrguseadmed ja kaablid on eemaldatud peale testarvuti.
Spoiler 
Test 2 x3: Kõik seadmet töötavad + kaks IPTV kohta.
Spoiler 
Et siis sedasi. Nagu kiuste, ei esinenud pool tundi peale esimesi järjestikusi teste seda anomaaliat.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xheix1712
HV Guru

liitunud: 24.06.2006
|
31.07.2014 18:38:41
|
|
|
Olen ma asjast õigesti aru saanud, et kui enne oli maapiirkonnas mul maksimaalne kiirus 12/1, siis nüüd kui ma asun jaamale piisavalt lähedal ning mul on VDSL toega ruuter on võimalus mul saada paremat kiirust sama paketi raames?
Jaam on iseenest kusagil 60m kaugusel
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
(b)itiboy
HV kasutaja
liitunud: 29.12.2003
|
31.07.2014 19:20:40
|
|
|
Hea turundustrikk ja hinna tõstmise põhjendus.
Siiani oli VDSL 30/10 kahe digiboxiga, kiirused on olnud stabiilselt 28,5 / 9,5 kui mõlemad digiboxid töös.
Täna iseteenindus näitab, et tellitud teenus 40/10, aga kiirusetest 32 / 9,5.
Ehk siis tegelikult kiirust ei tõstetud vaid digiboxide maht lükati ka kiiruse hulka, aga hinda võimalik 2€ nüüd juurde küsida, öeldes, et on 40/10 kiirus.
Geniaalsed turundajad.
viimati muutis (b)itiboy 31.07.2014 19:30:20, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
31.07.2014 19:20:41
|
|
|
xheix1712, jaama kaugus on suhteline. Kaabel sinuni võib tulla ka pikemat teed pidi. Kui sul VDSL võimalus peaks olemas olema siis iseteenindus peaks seda ka näitama.
Ruuter VDSL2 toega on väikseim mure. Neid müüb Elion sulle, palju aga soovid.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oncleuno
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.01.2003
|
31.07.2014 19:39:14
|
|
|
| (b)itiboy kirjutas: |
Hea turundustrikk ja hinna tõstmise põhjendus.
Siiani oli VDSL 30/10 kahe digiboxiga, kiirused on olnud stabiilselt 28,5 / 9,5 kui mõlemad digiboxid töös.
Täna iseteenindus näitab, et tellitud teenus 40/10, aga kiirusetest 32 / 9,5.
Ehk siis tegelikult kiirust ei tõstetud vaid digiboxide maht lükati ka kiiruse hulka, aga hinda võimalik 2€ nüüd juurde küsida, öeldes, et on 40/10 kiirus.
Geniaalsed turundajad.
 |
Mul oli 2 TV-d järel kui testi tegin, võin hiljem proovida ka 5 TV-d järel ja testi teha huvi pärast
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
31.07.2014 21:31:49
|
|
|
Kasutage matemaatikat, kui liin on korras ja ruuter näitab linki jaamaga 45/12 ja internetipakett on alates homsest 40/10 ning iptv teenus tarbib võrguresurssi vastavalt tv kanalile ca 4Mbit/s siis oskate juba ise liita ja lahutada. Kui kõik digiboksid on ETV vms. sama kanali peal siis tarbitakse ainult 1x võrguresurssi, kui erinevad kanalid erinevates boksides siis vastavalt nende arvule ja kanalile.
Speedtest võib suht suvaliselt villast panna. FTP jms laadimisvõimalused kuvavad reaalajas tegelikku kiirust. Kes vähegi täpsemat tulemust Speedtestiga tahab, IE ja viimane flash ehk näitavad täpsemalt, kui arvutil piisavalt jõudlust on, seda ilmselt juba teatakse, et numberi ei saa olla täpselt 40/10 teatavate kadude tõttu.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrikU
HV veteran
liitunud: 14.12.2001
|
31.07.2014 21:42:01
|
|
|
2 boxi, erinevad kanalid vastavalt ETV/K2. Täitsa viisakas, kui on sama kanal või 1 box töös siis liigub 37Mb/s kanti download. VDSL2
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
31.07.2014 21:42:15
|
|
|
indrekp, isegi 10 boxi ja kõik ETV peal jookseks 12/1 ühendusega välja? Ma ei ironiseeri ega miskit, lihtsalt tehniline küsimus võhiku poolt
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oncleuno
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.01.2003
|
31.07.2014 22:34:13
|
|
|
Reaalselt tuleb Steam serverist 4MB/s alla
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
31.07.2014 22:39:02
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
indrekp, isegi 10 boxi ja kõik ETV peal jookseks 12/1 ühendusega välja? Ma ei ironiseeri ega miskit, lihtsalt tehniline küsimus võhiku poolt  |
Pane või 100 boksi. Sisse tuleb sul 1 ETV striim.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
(b)itiboy
HV kasutaja
liitunud: 29.12.2003
|
31.07.2014 22:56:30
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
Kasutage matemaatikat, kui liin on korras ja ruuter näitab linki jaamaga 45/12 ja internetipakett on alates homsest 40/10 ning iptv teenus tarbib võrguresurssi vastavalt tv kanalile ca 4Mbit/s siis oskate juba ise liita ja lahutada. Kui kõik digiboksid on ETV vms. sama kanali peal siis tarbitakse ainult 1x võrguresurssi, kui erinevad kanalid erinevates boksides siis vastavalt nende arvule ja kanalile.
Speedtest võib suht suvaliselt villast panna. FTP jms laadimisvõimalused kuvavad reaalajas tegelikku kiirust. Kes vähegi täpsemat tulemust Speedtestiga tahab, IE ja viimane flash ehk näitavad täpsemalt, kui arvutil piisavalt jõudlust on, seda ilmselt juba teatakse, et numberi ei saa olla täpselt 40/10 teatavate kadude tõttu. |
Kuule mees, seda ma räägingi, et kuni tänaseni olenemata, kas digiboxid sees või väljas, kiirus stabiilselt 28. Aga tänasest kiirus sõltub digiboxide streemi mahust.
Ja tegelikult mingit kiirusetõstmist ei toimunud 40/10 peale vaid tehti turunduslik trikk hinna tõstmiseks. MOTT
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taavi
HV veteran
liitunud: 04.02.2002
|
31.07.2014 22:58:31
|
|
|
tahtsin interneti hinnatõusu pärast odavama vastu vahetada, aga tuleb välja, et ei saa. väidetavalt saab seda ainult korra päevas teha. hea, et elionipoolne hinnatõus selleks loetakse
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oncleuno
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.01.2003
|
31.07.2014 22:59:08
|
|
|
| (b)itiboy kirjutas: |
| indrekp kirjutas: |
Kasutage matemaatikat, kui liin on korras ja ruuter näitab linki jaamaga 45/12 ja internetipakett on alates homsest 40/10 ning iptv teenus tarbib võrguresurssi vastavalt tv kanalile ca 4Mbit/s siis oskate juba ise liita ja lahutada. Kui kõik digiboksid on ETV vms. sama kanali peal siis tarbitakse ainult 1x võrguresurssi, kui erinevad kanalid erinevates boksides siis vastavalt nende arvule ja kanalile.
Speedtest võib suht suvaliselt villast panna. FTP jms laadimisvõimalused kuvavad reaalajas tegelikku kiirust. Kes vähegi täpsemat tulemust Speedtestiga tahab, IE ja viimane flash ehk näitavad täpsemalt, kui arvutil piisavalt jõudlust on, seda ilmselt juba teatakse, et numberi ei saa olla täpselt 40/10 teatavate kadude tõttu. |
Kuule mees, seda ma räägingi, et kuni tänaseni olenemata, kas digiboxid sees või väljas, kiirus stabiilselt 28. Aga tänasest kiirus sõltub digiboxide streemi mahust.
Ja tegelikult mingit kiirusetõstmist ei toimunud 40/10 peale vaid tehti turunduslik trikk hinna tõstmiseks. MOTT |
Kuidas ei toimunud, enne oli mul allalaadimine ~29 ja nüüd on ~38
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
owndyaa
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.11.2006
|
31.07.2014 23:02:22
|
|
|
Varasemast oli siis 30 mbit
nüüd :
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
31.07.2014 23:39:24
|
|
|
Ärge nüüd kaklema küll hakake - nii kunagine Eesti Telefon kui ka nüüdne Elion on ka varem seda teinud, et teenuseid varem on tööle rakendanud.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
01.08.2014 00:04:53
|
|
|
Südaööst on mõned minutit üle juba, aga Amino kaudu küll ei paku kiiruse kasvu valikut. Küllap peaks restardi tegema, aga proua pärast peab kolmveerandini ootama
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
01.08.2014 00:09:29
|
|
|
Ma sisimas tegelikult kuulsin juba alates kell 18:00 ämbrikolinat kui konjaki avasin ja laari kohvi kõrvale tegin
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
01.08.2014 00:15:17
|
|
|
Lubatud teenuse muudatus, mis pidanuks keskööst hakkama kehtima ei ole ikka veel minuni jõudnud. Jõudis kohale esimene pool ehk siis hinnatõus. Internetipakett ikka veel 30/10.
Kuu aega oli aega ette valmistuda ja ikka ei suudetud tähtajaks kliente üle viia. Vaatame siis õhtul uuesti.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
01.08.2014 00:22:51
|
|
|
jägaja, kle jah, tellida ei lase iseteeninduses, aga hind on 24 asemel ilusti 26 juba
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oncleuno
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.01.2003
|
01.08.2014 00:55:50
|
|
|
Uus kiirus siis Steam serverist allalaadides:
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
01.08.2014 01:11:16
|
|
|
Teenuse(d) aktiveerime hiljemalt 15.08.2014 või vali omale sobiv aktiveerimise kuupäev.
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nipi1000
HV kasutaja
liitunud: 25.10.2010
|
01.08.2014 01:32:37
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
jägaja, kle jah, tellida ei lase iseteeninduses, aga hind on 24 asemel ilusti 26 juba  |
endalgi ekodu menüüs hind 2 eurot tõusnud, 22eur nüüd...õnneks 4 eurone soodustus veel kestab.
ps. 33 euri on 300/300 ka tellimise nimekirjas, samas hetkel veel pole nõus 11 lisa euri välja käima natuke kiirema neti eest, kui 100/100 juba olemas
viimati muutis Nipi1000 01.08.2014 01:38:39, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
01.08.2014 01:41:22
|
|
|
Digiboksi kaudu sain nüüd 300/300 ära tellitud.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chesm6mmi
HV Guru

liitunud: 08.01.2004
|
01.08.2014 01:56:49
|
|
|
| Kas ma loll või ma ei saa iseteeninduses seda ära vahetad ühendust 100 vs 300 vastu, kinnitamisel tahab hakata peale suruma mingit tehniku kohatulemise aega...?
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
01.08.2014 07:17:40
|
|
|
| chesm6mmi kirjutas: |
| Kas ma loll või ma ei saa iseteeninduses seda ära vahetad ühendust 100 vs 300 vastu, kinnitamisel tahab hakata peale suruma mingit tehniku kohatulemise aega...? |
Äkki peab kusagil switche vahetama?
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
01.08.2014 08:48:17
|
|
|
kiire küsimus, kui ma nüüd tellin teleka kaudu 300/300 yhenduse, kas siis mu nutitv muutub uueks. seal kirjas, et pean uute ekodu tingimustega nõustuma, ma ei taha yllatust saada
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaani8
HV kasutaja

liitunud: 27.09.2004
|
01.08.2014 08:50:30
|
|
|
Endine mure, Ruckus tapab wifi. Thomson tg784+ 2 vaatajakohta. Üks vaatajakoht üle ruckuse komplekti. Kui ruckuse taga olev digibox sisse lülitada, siis internet hakkab hanguma üle wifi, muutub mega-aeglaseks. Wifi channel vahetatud. Kas võib olla, et ruuter ei vea välja? Ei tohiks ju nii karm olla.
Toon näite, pingisin postimees, algul kõik normaalne. Lülitan ruckuse taga oleva digiboxi tööle ja...ma ei tea, kui palju see näitab, aga uimasemaks muutub kõik...lehti ei lae ära, sest "timed out" jne.
Ping statistics for 213.168.24.209:
Packets: Sent = 100, Received = 99, Lost = 1 (1% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 26ms, Maximum = 1731ms, Average = 302ms
Üle vooluvõrgu ei saa, erinevad faasid.
Kas keegi oskab öelda, kuidas juhtmet pidi ruckussesse saada, et seal midagi muuta
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
01.08.2014 08:52:05
|
|
|
helistan elioni ja automaatvastaja vastan, et mul teenus ei tööta
wtf, kõik töötab ju
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
01.08.2014 08:56:54
|
|
|
| p2ep kirjutas: |
| chesm6mmi kirjutas: |
| Kas ma loll või ma ei saa iseteeninduses seda ära vahetad ühendust 100 vs 300 vastu, kinnitamisel tahab hakata peale suruma mingit tehniku kohatulemise aega...? |
Äkki peab kusagil switche vahetama? |
Just. Korterisse tuleb CAT5, eks?
St kui korterisse tuleb optika siis saab kiirust nö. "lennult" muuta. Kui aga tuleb CAT5 siis võib keldris olla 100M portidega switch veel, mis on vaja välja vahetada (sellest ka tehniku jutt).
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
01.08.2014 08:58:13
|
|
|
tellisin ära, midagi on vaja täpsustada, võtavad ühendust 2 päeva jooksul.
peab vist keldri külastust ootama
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mauro
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.04.2006
|
01.08.2014 09:41:52
|
|
|
Nutune on kiirusteste vaadata praegu
Spoiler 
Ehk siis kiiremat pole mõtet võtta juba digitv kaudu (1-2) - kasutavad vabast 11mbit mida liin lubab üljäänu kõik ära.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002

|
01.08.2014 09:46:09
|
|
|
| Mark0 kirjutas: |
| p2ep kirjutas: |
| chesm6mmi kirjutas: |
| Kas ma loll või ma ei saa iseteeninduses seda ära vahetad ühendust 100 vs 300 vastu, kinnitamisel tahab hakata peale suruma mingit tehniku kohatulemise aega...? |
Äkki peab kusagil switche vahetama? |
Just. Korterisse tuleb CAT5, eks?
St kui korterisse tuleb optika siis saab kiirust nö. "lennult" muuta. Kui aga tuleb CAT5 siis võib keldris olla 100M portidega switch veel, mis on vaja välja vahetada (sellest ka tehniku jutt). |
Lisaks on vaja ka kliendiseade ära vahetada kui just Inteno ei ole jne
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Motiv8
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2003
|
01.08.2014 10:14:02
|
|
|
| Kas kellelgi 20Mbit/s/5Mbit/s uus vahepealne kiirus ka tekkinud on, mul ainul sama raha eest 12/1 võimalus ja järgmine juba 40/10 aga see millegipärast puudub?
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pulse
HV kasutaja
liitunud: 17.07.2003
|
01.08.2014 10:39:32
|
|
|
| Motiv8 kirjutas: |
| Kas kellelgi 20Mbit/s/5Mbit/s uus vahepealne kiirus ka tekkinud on, mul ainul sama raha eest 12/1 võimalus ja järgmine juba 40/10 aga see millegipärast puudub? |
Mul ka puudub 20/5 valik.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|