Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 128, 129, 130 ... 478, 479, 480  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2014 15:06:04 vasta tsitaadiga

jt234 kirjutas:
Kas link speed mitte ka teleka ruumi ei sisalda?

Sisaldab küll aga see ruum jäi nüüd väiksemaks. Link speed ei muutunud.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2014 15:07:35 vasta tsitaadiga

Nojah, kahe vaatajakohaga samal ajal toimetades max interneti kiirust siis vist enam kätte ei saa.
_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mauro
Kreisi kasutaja
mauro

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2014 16:14:10 vasta tsitaadiga

nt praegu näitab ruuter 11mbit maximum(palju kaabel lubab).

2 telekat järel ja ühendusest jääb järgi ca 1.5mbit.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2014 17:10:50 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
El-Fuego kirjutas:

läbi kahjuks. Samas suhtlesin tarbijakaitsega ja nende jutust selgus, et teenuse pakkuja peab ise oma kulu ja kirjadega seadmed välja vahetama.
Et kui ruuter on katki, garantii läbi siis peab müüja omal kulul seadme välja vahetama? Ei kõla loogiliselt.

Mis mudeliga on tegu? TG780, 716, 546?


Tegu TG780 ruuteriga. ruuter ei ole katki. asi selles, et teleka pilt hakib koik asjad on järgi proovitud kaablid kontrollitud. harukarbist eemaldati mitmed vead kuid jamad pole kadunud. no kui vead ikka teenusepakkuja poolsed siis mina ometi ei hakka oma kuludega uut ruuterit ja asju ostma kui need korras hetkel. see on ikka nendepoolne jama. Kui ma teenuse eest maksan siis soovin ka seda saada mitte tyhja ekraani vahtida.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pankook
HV kasutaja
Pankook

liitunud: 05.01.2011




sõnum 31.07.2014 17:24:46 vasta tsitaadiga

Kui link speed "999 / 11.997" on siis pole VDSLi loota?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2014 17:52:27 vasta tsitaadiga

Pankook kirjutas:
Kui link speed "999 / 11.997" on siis pole VDSLi loota?

Loota on siis kui:
1. Sul on VDSL-i toetav ruuter (TG789vn või Inteno)
2. Asud Elioni sõlmpuntist mitte kaugemal kui 800m (kaablitpidi mõõtes).
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 31.07.2014 17:55:32 vasta tsitaadiga

Pankook kirjutas:
Kui link speed "999 / 11.997" on siis pole VDSLi loota?


Ei,seda need numbrid ei näita. See näitab, et kasutad 12/1 internetipaketti.

Endal VDSL ja kaks telerit mängivad hetkel:


Vaatades lubatud allalaadimiskiiruse langust, tekib küsimus, kuidas 12/1 paketi omanikud kahte vaatajakohta suudavad toita?

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2014 17:59:43 vasta tsitaadiga

jägaja, kahe vaatajakohaga antakse 16 mega alla sel ajal ja siis jääb ikka tsutike telku jaoks ka.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 31.07.2014 18:04:58 vasta tsitaadiga

olafsand, Bandwidth (Up/Down) [kbps/kbps]: 11.999 / 44.999 ehk ka VDSL2 sisaldab IPTV ressurssi. Kiirusetest ei tohiks selliseid nutuseid numbreid ikka näidata.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."


viimati muutis jägaja 31.07.2014 18:05:38, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2014 18:05:33 vasta tsitaadiga

jägaja, Sul oleks nagu 12/10 ühendus, kui kiirusetesti vaadata. Kuidas see võimalik on?
_________________
There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 31.07.2014 18:07:56 vasta tsitaadiga

Küsime seda Elioni asjatundjatelt.

Mul on alati nadi olnud allalaadimine. umbes 20-22 mega. Vahel ka 16 kanti langenud numbrid. Üleslaadimine on siiski testides alati 9-10 vahele jäänud.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2014 18:09:40 vasta tsitaadiga

jägaja, arvuti on ikka kaabliga ruuteri taga?
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2014 18:19:51 vasta tsitaadiga

Olen täna huvi pärast aegajalt kiirusetesti proovinud ja kord on see stabiilselt 28,9 siis jälle ca 39. Vahepeal ka midagi suvalist 30 ja 40 vahel. Tundub nagu Elioni poolt ka testitakse midagi.
_________________
There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2014 18:26:21 vasta tsitaadiga

El-Fuego kirjutas:

Tegu TG780 ruuteriga. ruuter ei ole katki. asi selles, et teleka pilt hakib koik asjad on järgi proovitud kaablid kontrollitud. harukarbist eemaldati mitmed vead kuid jamad pole kadunud. no kui vead ikka teenusepakkuja poolsed siis mina ometi ei hakka oma kuludega uut ruuterit ja asju ostma kui need korras hetkel. see on ikka nendepoolne jama. Kui ma teenuse eest maksan siis soovin ka seda saada mitte tyhja ekraani vahtida.
TG780 on praeguseks pea 10 aastat vana ruuter. Need surevad jah ära, vanematel andis otsad ca 5 aastat tagasi juba. Sümptomid on samad - pilt hakkas hakkima, nett muutus katkendlikuks.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
19Mart94
HV kasutaja

liitunud: 22.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2014 18:29:11 vasta tsitaadiga



thumbs_up.gif Jääb uploadi tõusu ootama icon_smile.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 31.07.2014 18:31:52 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
jägaja, arvuti on ikka kaabliga ruuteri taga?


Jah ja ei. Ehk siis mitu erinevat testarvutit. Tulemused on samasse auku.


Test 1 x3: Kõik võrguseadmed ja kaablid on eemaldatud peale testarvuti.
Spoiler Spoiler Spoiler


Test 2 x3: Kõik seadmet töötavad + kaks IPTV kohta.
Spoiler Spoiler Spoiler


Et siis sedasi. Nagu kiuste, ei esinenud pool tundi peale esimesi järjestikusi teste seda anomaaliat.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2014 18:38:41 vasta tsitaadiga

Olen ma asjast õigesti aru saanud, et kui enne oli maapiirkonnas mul maksimaalne kiirus 12/1, siis nüüd kui ma asun jaamale piisavalt lähedal ning mul on VDSL toega ruuter on võimalus mul saada paremat kiirust sama paketi raames?
Jaam on iseenest kusagil 60m kaugusel icon_razz.gif
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
(b)itiboy
HV kasutaja

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2014 19:20:40 vasta tsitaadiga

Hea turundustrikk ja hinna tõstmise põhjendus.
Siiani oli VDSL 30/10 kahe digiboxiga, kiirused on olnud stabiilselt 28,5 / 9,5 kui mõlemad digiboxid töös.
Täna iseteenindus näitab, et tellitud teenus 40/10, aga kiirusetest 32 / 9,5.
Ehk siis tegelikult kiirust ei tõstetud vaid digiboxide maht lükati ka kiiruse hulka, aga hinda võimalik 2€ nüüd juurde küsida, öeldes, et on 40/10 kiirus.
Geniaalsed turundajad.




viimati muutis (b)itiboy 31.07.2014 19:30:20, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 31.07.2014 19:20:41 vasta tsitaadiga

xheix1712, jaama kaugus on suhteline. Kaabel sinuni võib tulla ka pikemat teed pidi. Kui sul VDSL võimalus peaks olemas olema siis iseteenindus peaks seda ka näitama.
Ruuter VDSL2 toega on väikseim mure. Neid müüb Elion sulle, palju aga soovid.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oncleuno
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003




sõnum 31.07.2014 19:39:14 vasta tsitaadiga

(b)itiboy kirjutas:
Hea turundustrikk ja hinna tõstmise põhjendus.
Siiani oli VDSL 30/10 kahe digiboxiga, kiirused on olnud stabiilselt 28,5 / 9,5 kui mõlemad digiboxid töös.
Täna iseteenindus näitab, et tellitud teenus 40/10, aga kiirusetest 32 / 9,5.
Ehk siis tegelikult kiirust ei tõstetud vaid digiboxide maht lükati ka kiiruse hulka, aga hinda võimalik 2€ nüüd juurde küsida, öeldes, et on 40/10 kiirus.
Geniaalsed turundajad.




Mul oli 2 TV-d järel kui testi tegin, võin hiljem proovida ka 5 TV-d järel ja testi teha huvi pärast icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2014 21:31:49 vasta tsitaadiga

Kasutage matemaatikat, kui liin on korras ja ruuter näitab linki jaamaga 45/12 ja internetipakett on alates homsest 40/10 ning iptv teenus tarbib võrguresurssi vastavalt tv kanalile ca 4Mbit/s siis oskate juba ise liita ja lahutada. Kui kõik digiboksid on ETV vms. sama kanali peal siis tarbitakse ainult 1x võrguresurssi, kui erinevad kanalid erinevates boksides siis vastavalt nende arvule ja kanalile.
Speedtest võib suht suvaliselt villast panna. FTP jms laadimisvõimalused kuvavad reaalajas tegelikku kiirust. Kes vähegi täpsemat tulemust Speedtestiga tahab, IE ja viimane flash ehk näitavad täpsemalt, kui arvutil piisavalt jõudlust on, seda ilmselt juba teatakse, et numberi ei saa olla täpselt 40/10 teatavate kadude tõttu.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2014 21:42:01 vasta tsitaadiga



2 boxi, erinevad kanalid vastavalt ETV/K2. Täitsa viisakas, kui on sama kanal või 1 box töös siis liigub 37Mb/s kanti download. VDSL2
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2014 21:42:15 vasta tsitaadiga

indrekp, isegi 10 boxi ja kõik ETV peal jookseks 12/1 ühendusega välja? Ma ei ironiseeri ega miskit, lihtsalt tehniline küsimus võhiku poolt icon_smile.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oncleuno
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003




sõnum 31.07.2014 22:34:13 vasta tsitaadiga

Reaalselt tuleb Steam serverist 4MB/s alla thumbs_up.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2014 22:39:02 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
indrekp, isegi 10 boxi ja kõik ETV peal jookseks 12/1 ühendusega välja? Ma ei ironiseeri ega miskit, lihtsalt tehniline küsimus võhiku poolt icon_smile.gif
Pane või 100 boksi. Sisse tuleb sul 1 ETV striim.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
(b)itiboy
HV kasutaja

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2014 22:56:30 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Kasutage matemaatikat, kui liin on korras ja ruuter näitab linki jaamaga 45/12 ja internetipakett on alates homsest 40/10 ning iptv teenus tarbib võrguresurssi vastavalt tv kanalile ca 4Mbit/s siis oskate juba ise liita ja lahutada. Kui kõik digiboksid on ETV vms. sama kanali peal siis tarbitakse ainult 1x võrguresurssi, kui erinevad kanalid erinevates boksides siis vastavalt nende arvule ja kanalile.
Speedtest võib suht suvaliselt villast panna. FTP jms laadimisvõimalused kuvavad reaalajas tegelikku kiirust. Kes vähegi täpsemat tulemust Speedtestiga tahab, IE ja viimane flash ehk näitavad täpsemalt, kui arvutil piisavalt jõudlust on, seda ilmselt juba teatakse, et numberi ei saa olla täpselt 40/10 teatavate kadude tõttu.

Kuule mees, seda ma räägingi, et kuni tänaseni olenemata, kas digiboxid sees või väljas, kiirus stabiilselt 28. Aga tänasest kiirus sõltub digiboxide streemi mahust.
Ja tegelikult mingit kiirusetõstmist ei toimunud 40/10 peale vaid tehti turunduslik trikk hinna tõstmiseks. MOTT
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2014 22:58:31 vasta tsitaadiga

tahtsin interneti hinnatõusu pärast odavama vastu vahetada, aga tuleb välja, et ei saa. väidetavalt saab seda ainult korra päevas teha. hea, et elionipoolne hinnatõus selleks loetakse thumbs_down.gif
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oncleuno
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003




sõnum 31.07.2014 22:59:08 vasta tsitaadiga

(b)itiboy kirjutas:
indrekp kirjutas:
Kasutage matemaatikat, kui liin on korras ja ruuter näitab linki jaamaga 45/12 ja internetipakett on alates homsest 40/10 ning iptv teenus tarbib võrguresurssi vastavalt tv kanalile ca 4Mbit/s siis oskate juba ise liita ja lahutada. Kui kõik digiboksid on ETV vms. sama kanali peal siis tarbitakse ainult 1x võrguresurssi, kui erinevad kanalid erinevates boksides siis vastavalt nende arvule ja kanalile.
Speedtest võib suht suvaliselt villast panna. FTP jms laadimisvõimalused kuvavad reaalajas tegelikku kiirust. Kes vähegi täpsemat tulemust Speedtestiga tahab, IE ja viimane flash ehk näitavad täpsemalt, kui arvutil piisavalt jõudlust on, seda ilmselt juba teatakse, et numberi ei saa olla täpselt 40/10 teatavate kadude tõttu.

Kuule mees, seda ma räägingi, et kuni tänaseni olenemata, kas digiboxid sees või väljas, kiirus stabiilselt 28. Aga tänasest kiirus sõltub digiboxide streemi mahust.
Ja tegelikult mingit kiirusetõstmist ei toimunud 40/10 peale vaid tehti turunduslik trikk hinna tõstmiseks. MOTT


Kuidas ei toimunud, enne oli mul allalaadimine ~29 ja nüüd on ~38
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
owndyaa
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2014 23:02:22 vasta tsitaadiga

Varasemast oli siis 30 mbit

nüüd :
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 31.07.2014 23:39:24 vasta tsitaadiga

Ärge nüüd kaklema küll hakake icon_smile.gif - nii kunagine Eesti Telefon kui ka nüüdne Elion on ka varem seda teinud, et teenuseid varem on tööle rakendanud. icon_cool.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2014 00:04:53 vasta tsitaadiga

Südaööst on mõned minutit üle juba, aga Amino kaudu küll ei paku kiiruse kasvu valikut. Küllap peaks restardi tegema, aga proua pärast peab kolmveerandini ootama icon_lol.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2014 00:05:51 vasta tsitaadiga

Tellida ka ei saa veel icon_lol.gif
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2014 00:09:29 vasta tsitaadiga

Ma sisimas tegelikult kuulsin juba alates kell 18:00 ämbrikolinat kui konjaki avasin ja laari kohvi kõrvale tegin beer_yum.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 01.08.2014 00:15:17 vasta tsitaadiga

Lubatud teenuse muudatus, mis pidanuks keskööst hakkama kehtima ei ole ikka veel minuni jõudnud. Jõudis kohale esimene pool ehk siis hinnatõus. Internetipakett ikka veel 30/10.

Kuu aega oli aega ette valmistuda ja ikka ei suudetud tähtajaks kliente üle viia. Vaatame siis õhtul uuesti.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2014 00:22:51 vasta tsitaadiga

jägaja, kle jah, tellida ei lase iseteeninduses, aga hind on 24 asemel ilusti 26 juba icon_eek.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oncleuno
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003




sõnum 01.08.2014 00:55:50 vasta tsitaadiga

Uus kiirus siis Steam serverist allalaadides:

Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2014 01:11:16 vasta tsitaadiga

Teenuse(d) aktiveerime hiljemalt 15.08.2014 või vali omale sobiv aktiveerimise kuupäev.
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nipi1000
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2014 01:32:37 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
jägaja, kle jah, tellida ei lase iseteeninduses, aga hind on 24 asemel ilusti 26 juba icon_eek.gif icon_lol.gif


endalgi ekodu menüüs hind 2 eurot tõusnud, 22eur nüüd...õnneks 4 eurone soodustus veel kestab.
ps. 33 euri on 300/300 ka tellimise nimekirjas, samas hetkel veel pole nõus 11 lisa euri välja käima natuke kiirema neti eest, kui 100/100 juba olemas


viimati muutis Nipi1000 01.08.2014 01:38:39, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2014 01:41:22 vasta tsitaadiga

Digiboksi kaudu sain nüüd 300/300 ära tellitud. thumbs_up.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2014 01:56:49 vasta tsitaadiga

Kas ma loll või ma ei saa iseteeninduses seda ära vahetad ühendust 100 vs 300 vastu, kinnitamisel tahab hakata peale suruma mingit tehniku kohatulemise aega...?
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 01.08.2014 07:17:40 vasta tsitaadiga

chesm6mmi kirjutas:
Kas ma loll või ma ei saa iseteeninduses seda ära vahetad ühendust 100 vs 300 vastu, kinnitamisel tahab hakata peale suruma mingit tehniku kohatulemise aega...?

Äkki peab kusagil switche vahetama?
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2014 08:48:17 vasta tsitaadiga

kiire küsimus, kui ma nüüd tellin teleka kaudu 300/300 yhenduse, kas siis mu nutitv muutub uueks. seal kirjas, et pean uute ekodu tingimustega nõustuma, ma ei taha yllatust saada icon_rolleyes.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaani8
HV kasutaja
jaani8

liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2014 08:50:30 vasta tsitaadiga

Endine mure, Ruckus tapab wifi. Thomson tg784+ 2 vaatajakohta. Üks vaatajakoht üle ruckuse komplekti. Kui ruckuse taga olev digibox sisse lülitada, siis internet hakkab hanguma üle wifi, muutub mega-aeglaseks. Wifi channel vahetatud. Kas võib olla, et ruuter ei vea välja? Ei tohiks ju nii karm olla.

Toon näite, pingisin postimees, algul kõik normaalne. Lülitan ruckuse taga oleva digiboxi tööle ja...ma ei tea, kui palju see näitab, aga uimasemaks muutub kõik...lehti ei lae ära, sest "timed out" jne.

Ping statistics for 213.168.24.209:
Packets: Sent = 100, Received = 99, Lost = 1 (1% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 26ms, Maximum = 1731ms, Average = 302ms

Üle vooluvõrgu ei saa, erinevad faasid.


Kas keegi oskab öelda, kuidas juhtmet pidi ruckussesse saada, et seal midagi muuta
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2014 08:52:05 vasta tsitaadiga

helistan elioni ja automaatvastaja vastan, et mul teenus ei tööta
wtf, kõik töötab ju icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2014 08:56:54 vasta tsitaadiga

p2ep kirjutas:
chesm6mmi kirjutas:
Kas ma loll või ma ei saa iseteeninduses seda ära vahetad ühendust 100 vs 300 vastu, kinnitamisel tahab hakata peale suruma mingit tehniku kohatulemise aega...?

Äkki peab kusagil switche vahetama?
Just. Korterisse tuleb CAT5, eks?

St kui korterisse tuleb optika siis saab kiirust nö. "lennult" muuta. Kui aga tuleb CAT5 siis võib keldris olla 100M portidega switch veel, mis on vaja välja vahetada (sellest ka tehniku jutt).
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2014 08:58:13 vasta tsitaadiga

tellisin ära, midagi on vaja täpsustada, võtavad ühendust 2 päeva jooksul.
peab vist keldri külastust ootama icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mauro
Kreisi kasutaja
mauro

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2014 09:41:52 vasta tsitaadiga

Nutune on kiirusteste vaadata praegu icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

Ehk siis kiiremat pole mõtet võtta juba digitv kaudu (1-2) - kasutavad vabast 11mbit mida liin lubab üljäänu kõik ära.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2014 09:46:09 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
p2ep kirjutas:
chesm6mmi kirjutas:
Kas ma loll või ma ei saa iseteeninduses seda ära vahetad ühendust 100 vs 300 vastu, kinnitamisel tahab hakata peale suruma mingit tehniku kohatulemise aega...?

Äkki peab kusagil switche vahetama?
Just. Korterisse tuleb CAT5, eks?

St kui korterisse tuleb optika siis saab kiirust nö. "lennult" muuta. Kui aga tuleb CAT5 siis võib keldris olla 100M portidega switch veel, mis on vaja välja vahetada (sellest ka tehniku jutt).
Lisaks on vaja ka kliendiseade ära vahetada kui just Inteno ei ole jne
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Motiv8
Kreisi kasutaja
Motiv8

liitunud: 11.07.2003




sõnum 01.08.2014 10:14:02 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi 20Mbit/s/5Mbit/s uus vahepealne kiirus ka tekkinud on, mul ainul sama raha eest 12/1 võimalus ja järgmine juba 40/10 aga see millegipärast puudub?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pulse
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2014 10:39:32 vasta tsitaadiga

Motiv8 kirjutas:
Kas kellelgi 20Mbit/s/5Mbit/s uus vahepealne kiirus ka tekkinud on, mul ainul sama raha eest 12/1 võimalus ja järgmine juba 40/10 aga see millegipärast puudub?

Mul ka puudub 20/5 valik.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 128, 129, 130 ... 478, 479, 480  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.