Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Paypal & eBay üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 258, 259, 260 ... 353, 354, 355  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2014 16:23:38 vasta tsitaadiga

Kui tellin Hiinast midagi näiteks Võrumaale, siis peab see ju ikka sadamast või lennujaamast Eestisiseselt sihtkohta liikuma ja enamasti liigub ikka kiiremini kui 1-2 kuud icon_wink.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2014 11:20:38 vasta tsitaadiga

BananaPi jõudis kohale. Tuli hiinast 2 nädalaga vaid icon_eek.gif
Tollist lipsas ka õnneks mööda thumbs_up.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2014 19:02:44 vasta tsitaadiga

ot:
Kas Sa sellest BananaPi`st väikest maakeelset ülevaadet kirjutada ei viitsi? Kui esimesed katsetused tehtud ja muljed olemas. Või omaette teemat rauafoorumis avada. Tundub selline huvitav vigur olema. icon_cool.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2014 20:55:36 vasta tsitaadiga

tcumen kirjutas:
ot:
Kas Sa sellest BananaPi`st väikest maakeelset ülevaadet kirjutada ei viitsi? Kui esimesed katsetused tehtud ja muljed olemas. Või omaette teemat rauafoorumis avada. Tundub selline huvitav vigur olema. icon_cool.gif
Võin miskit kokku kirjutada aga ilmselt miski kuu pärast alles. Toiteadapter, korpus, mälukaart ja usb pulk veel puudu (toide tulemas hiinast, krt teab kuna jõuab).
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2014 22:35:30 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Võin miskit kokku kirjutada aga ilmselt miski kuu pärast alles. Toiteadapter, korpus, mälukaart ja usb pulk veel puudu (toide tulemas hiinast, krt teab kuna jõuab).

Ei sellega nii ei põlegi.Ma isegi alles Sinu postist üldse selle märksõnagi leidsin.
Aga huvitav märksõna tundus: GBLAN, SATA, kahetuumaline prose, pm. kõik see, mis Pi-l seni puudu.
Et kui oma asjad kätte saad, muljeta. Usun, et huvilisi on veel peale minu.
Arvan, et tellin omale ka ühe katsetamiseks, palgapäeval. See on nüüd küll kaugemal kui kuu. icon_razz1.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2014 22:42:45 vasta tsitaadiga

ma pole päriselt läbi närinud mis selliste aparaatide point on. s.t mis nendega tehakse?
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2014 22:56:22 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
ma pole päriselt läbi närinud mis selliste aparaatide point on. s.t mis nendega tehakse?

Igasugu huvitavaid asju. Alates multimeediast lõpetades valveseadmete või millega iganes.
Märksõnad selle teema juures on madal voolutarve (ARM prose) ja Linuxil (enamasti Debian või sel baseeeruv) tarkvara, mis piisavate oskuste/kogemuste/huvi puhul võimaldab vajaliku tulemuse saavutamist.
Tõenäoliselt on sarnase tulemi saavutamine võimalik ka valmistoodet ostes, kuigi mitte alati.
Ühesõnaga, eks ta üks elektroonikahullude teema ole. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2014 23:03:17 vasta tsitaadiga

no multimeedia osas ma küll ei näe sellisel aparaadil sügavat pointi. sama targalt võib panna mõne (vana) Android nutitelefoni meediapleieriks. HDMI-d, wifid, DLNA-s, USB-d jmt möllud olemas. ainult tõmba äpp icon_razz1.gif
aga muus osas - selge icon_smile.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bbyte
HV vaatleja

liitunud: 09.06.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2014 23:01:52 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on kogemusi Paypalist krediitkaardile raha kandmisega? Kas see töötab ka VISA electron kaardiga (krediitkaardi omadustega deebekaart)? Kahjuks ei ole võimalik hetkel seda local bank withdrawalit kasutada.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2014 01:31:11 vasta tsitaadiga

VISA electron ei ole mittemingit pidi krediitkaardi omadustga! Tegu on kõige puhtamakujulise deebetkaardiga.

EDIT: tuleb välja, et see piir siiski nii selge ei ole. Netimakseteks võib isegi täitsa sobiv olla - kuid päris krediitkaardiomadusi siiki ei oma electron.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2014 11:32:21 vasta tsitaadiga

VISA electron tähendab, et sellega ei saa teha offline tehinguid. Näiteks laevas ja lennukis ja mõnel pool ka taksodes selle kaardiga maksta ei saa.

Aga ei saa mainimata jätta, et krediitkaardi omadus on siiski see, et sellega annab pank krediiti(ehk nö. laenu), mille peab hiljem tagasi maksma. Netimaksete ja krediitkaardi omaduse vahel mingit otsest seost ei ole, nii mõneski kohas saab ka tavalise VISA electron kaardiga maksta. Üks põhjus, miks paljude Eestis väljaantud VISA electron kaartidega netimakseid teha ei saa, on tegelikult selles et mingil põhjusel ei ole neil tihti seda kolmekohalist CSV koodi, mida makse tegemiseks vaja on.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2014 12:21:35 vasta tsitaadiga

7tp Hiinast WTF icon_eek.gif
http://www.ebay.com/itm/281295707582?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bbyte
HV vaatleja

liitunud: 09.06.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2014 12:30:02 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
VISA electron tähendab, et sellega ei saa teha offline tehinguid. Näiteks laevas ja lennukis ja mõnel pool ka taksodes selle kaardiga maksta ei saa.

Aga ei saa mainimata jätta, et krediitkaardi omadus on siiski see, et sellega annab pank krediiti(ehk nö. laenu), mille peab hiljem tagasi maksma. Netimaksete ja krediitkaardi omaduse vahel mingit otsest seost ei ole, nii mõneski kohas saab ka tavalise VISA electron kaardiga maksta. Üks põhjus, miks paljude Eestis väljaantud VISA electron kaartidega netimakseid teha ei saa, on tegelikult selles et mingil põhjusel ei ole neil tihti seda kolmekohalist CSV koodi, mida makse tegemiseks vaja on.


Aga kui see kood on olemas ja netimakseid saab teha, kas siis on võimalik Paypalist ka sinna raha peale kanda?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2014 12:41:33 vasta tsitaadiga

Pole kunagi proovinud paypal-ga deebetkaarti siduda, aga ei näe põhjust miks ei peaks saama.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2014 17:16:27 vasta tsitaadiga

Järgmine hiina pakk eestisse jõudnud.
2.5 nädalat peale tellimist (täpselt 2 nädalat peale posti panekut). Tea mis nad nüüd kiiremini tulevad kui varem

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fortran
HV kasutaja
Fortran

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2014 02:18:28 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Järgmine hiina pakk eestisse jõudnud.
2.5 nädalat peale tellimist (täpselt 2 nädalat peale posti panekut). Tea mis nad nüüd kiiremini tulevad kui varem


Oleme praegu nende mõistes täpselt keskel - ei ole ei uusaasta ega "vabariigi" sünnipäev. icon_smile.gif Mis siis muud, kui et teevad tööd ...
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Th3NewGuy
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.08.2013




sõnum 23.07.2014 12:22:57 vasta tsitaadiga

Eile tagastati ebayst raha ja see siis tuleb paypalyst panga kontole.
See vist peaks täna kohale tulema või kaua see aega võtab ?
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2014 13:13:57 vasta tsitaadiga

Th3NewGuy, PP tagastab raha sinna, kust makse tuli - kui pangakonto/-kaart, siis mul tulnud 1 tööpäeva jooksul.
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Th3NewGuy
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.08.2013




sõnum 23.07.2014 13:20:00 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
Th3NewGuy, PP tagastab raha sinna, kust makse tuli - kui pangakonto/-kaart, siis mul tulnud 1 tööpäeva jooksul.

Tean jep, raha tuli juba arvele. Väga kiirelt käivad ikka need asjad
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tupsu
HV Guru
Tupsu

liitunud: 02.10.2002




sõnum 24.07.2014 15:36:24 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
VISA electron tähendab, et sellega ei saa teha offline tehinguid. Näiteks laevas ja lennukis ja mõnel pool ka taksodes selle kaardiga maksta ei saa.

Aga ei saa mainimata jätta, et krediitkaardi omadus on siiski see, et sellega annab pank krediiti(ehk nö. laenu), mille peab hiljem tagasi maksma. Netimaksete ja krediitkaardi omaduse vahel mingit otsest seost ei ole, nii mõneski kohas saab ka tavalise VISA electron kaardiga maksta. Üks põhjus, miks paljude Eestis väljaantud VISA electron kaartidega netimakseid teha ei saa, on tegelikult selles et mingil põhjusel ei ole neil tihti seda kolmekohalist CSV koodi, mida makse tegemiseks vaja on.


Kredediitkaarte on siiski samuti mitut sorti.
Näiteks Danske pank annab soovi korral kas tavalise deebetkaardi, krediitkaardi või krediitkaardi omadustega deebetkaardi.

Viimasel saad kasutada täpselt seda raha krediidiks, mis ise arvele paned.
Aga sobib paypal jaoks, interneti poodide makseteks ja isegi autode ja hotellitubade broneeringuks. Eeldusel muidugi, et broneering läbi läheb, ehk siis raha peab arvel olema.
Tavalise krediitkaardiga oli mul vahepeal pidevalt jama, et pärast raha krediitkaardi arvele panekut tuli paypal makse jaoks enne internetipangas limiiti suurendada, et makse läbi läheks.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 11 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2014 15:45:57 vasta tsitaadiga

"Tavalise" krediitkaardiga on limiidi jama ainult määratud maksega krediitkaardi puhul. Vaba tagasimaksega krediitkaardiga ei pea limiiti suurendama, mul näiteks on limiit ainult 300€ kanti ja kui sinna raha juurde kanda, siis on see ka koheselt kasutatav nii poes kui netis maksmiseks. Isiklikult ei saa ma määratud maksega krediitkaartide mõttest üldse aru, vaba tagasimaksega kaardil on samuti 40 päeva intressivaba, aga pole mingeid totakaid piiranguid. Tehnilise poole pealt vaadates paistab, et need on kas lihtsalt iganenud ja pärinevad ajast, kui alati ei saanud pangast online infot vabade vahendite kohta või siis inimestele, kellel oleks vastasel juhul kaart konstantselt miinuses ja ei saaks sellega midagi osta.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2014 16:04:49 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
"Tavalise" krediitkaardiga on limiidi jama ainult määratud maksega krediitkaardi puhul. Vaba tagasimaksega krediitkaardiga ei pea limiiti suurendama, mul näiteks on limiit ainult 300€ kanti ja kui sinna raha juurde kanda, siis on see ka koheselt kasutatav nii poes kui netis maksmiseks. Isiklikult ei saa ma määratud maksega krediitkaartide mõttest üldse aru, vaba tagasimaksega kaardil on samuti 40 päeva intressivaba, aga pole mingeid totakaid piiranguid. Tehnilise poole pealt vaadates paistab, et need on kas lihtsalt iganenud ja pärinevad ajast, kui alati ei saanud pangast online infot vabade vahendite kohta või siis inimestele, kellel oleks vastasel juhul kaart konstantselt miinuses ja ei saaks sellega midagi osta.


mul on määratud tagasimaksega krediitkaart (swedbanki mastercard) ja kogu raha, mis on krediitkaardi kontole kantud, on kasutatav. limiit on samamoodi ~250€. mis limiidi jama?
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2014 16:16:20 vasta tsitaadiga

Vastasin kasutaja Tupsu postitusele. Aga kui mälu nüüd ei peta, siis kunagi just swedi kaartide kohta lugesin ja oligi nii kirjas, et on kuulimiit ja isegi kui raha juurde kannad, ei saa rohkem kasutada. See oli muidugi hea mitu aastat tagasi, võibolla on nüüd midagi muutunud.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2014 16:33:56 vasta tsitaadiga

Naisukesel on ka määrtud maksetega krediitkaart, samas keegi ei keela kogu raha korraga tagasi kanda kui soovid, intressivaba 30 päeva.
Üldjuhul ei kasuta seda, rohkem trippide jaoks võetud igaks juhuks

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tupsu
HV Guru
Tupsu

liitunud: 02.10.2002




sõnum 24.07.2014 20:04:39 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Vastasin kasutaja Tupsu postitusele. Aga kui mälu nüüd ei peta, siis kunagi just swedi kaartide kohta lugesin ja oligi nii kirjas, et on kuulimiit ja isegi kui raha juurde kannad, ei saa rohkem kasutada. See oli muidugi hea mitu aastat tagasi, võibolla on nüüd midagi muutunud.



Minul kogemus SEB omaga (kunagi oli magnet) , millel miinimum tagasimakse summa. Kui kaardi limiit täis saab, siis ilma limiiti muutmata rohkem kasutada ei saa, isegi kui sinna üle kaardi summa arvele juurde kanda. Mis on ka väga loomulik, sest milleks siis üldse limiidid on. Eriti, kui neid internetipangas ise muuta saad.

Kogemus ka Swed visaplatinum kaardiga, millel aastamaks ja iga kuu määratud tähtpäevaks tuleb kogu kulutatud krediidisumma tagastada. Protsenti ei ole, aga kuna puudub ka konkreetne kaardiarve kuhu raha kanda saaks, siis üle limiidi kulutada ei saa. Samuti mitte lepingut muutmata ise limiite suurendada.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 11 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2014 22:03:45 vasta tsitaadiga

nexus4 kirjutas:
Tupsu kirjutas:
nexus4 kirjutas:
Esimest korda sattusin nüüd sita kauba otsa. Tellisin autole porilapatsid, tulid reaalselt 2 korda väiksemad kui originaalid, olgugi et aukude järgi saaks paigaldada. Product page polnud mõõtmeid kirjas ja jutt oli ka selline et ei oleks ilmaski kahtlust tekitanud. Avasin case ja vaatab mis saama hakkab.


Kas 2x väiksemad või 2x lühemad?


lühemad, augud ENAMVÄHEM õiged, tegu ilmselt ikka mingite universaalidega sest üks lisaauk on ka mida hiluxil pole. Kuigi jutt oli konkreetse auto kohta ja pilt sama mis orig, mõõte polnud antud ja ei oskand kahtlustada. Muidu veits kogemust on seal keskkonnas ja siiani olen "valesid" tellimusi suutnud vältida.


Full refund koos shippinguga. Punnis igati vastu, küsis pilte ja muud paska. Ebay sekkus, raha naksti tagasi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 24.07.2014 22:10:45 vasta tsitaadiga

nexus4 kirjutas:
nexus4 kirjutas:
Tupsu kirjutas:
nexus4 kirjutas:
Esimest korda sattusin nüüd sita kauba otsa. Tellisin autole porilapatsid, tulid reaalselt 2 korda väiksemad kui originaalid, olgugi et aukude järgi saaks paigaldada. Product page polnud mõõtmeid kirjas ja jutt oli ka selline et ei oleks ilmaski kahtlust tekitanud. Avasin case ja vaatab mis saama hakkab.


Kas 2x väiksemad või 2x lühemad?


lühemad, augud ENAMVÄHEM õiged, tegu ilmselt ikka mingite universaalidega sest üks lisaauk on ka mida hiluxil pole. Kuigi jutt oli konkreetse auto kohta ja pilt sama mis orig, mõõte polnud antud ja ei oskand kahtlustada. Muidu veits kogemust on seal keskkonnas ja siiani olen "valesid" tellimusi suutnud vältida.


Full refund koos shippinguga. Punnis igati vastu, küsis pilte ja muud paska. Ebay sekkus, raha naksti tagasi thumbs_up.gif


Hea värk, Ebay viitsib sekkuda. Ilmselt maine ja usaldusväärsuse nimel tehakse tööd thumbs_up.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2014 22:14:07 vasta tsitaadiga

No jah, see kaup oli fake ja kirjelduses ei olnud miskit infot kirjas, et oleks võinud vahet teha. Nüüd alles tolvanina vaatasin müüja feedback'e ja leidsin sealt samasuguse venna nagu mina (ka hilux ja rääkis, et vale suurus). Viitasin sellele ja ei hakanud mingeid pilte tegema ega viitsinud mõõtma neid hakata - paningi tuimalt, et sa tead ise väga hästi mis size and shape nad on. Jätsin esimese neutraalse. muidu kõik positiivsed olnud
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2014 11:53:05 vasta tsitaadiga

eh, 9 päevaga hiinast kohal järjekordne asi icon_eek.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
germo123
HV kasutaja
germo123

liitunud: 26.09.2010




sõnum 25.07.2014 20:42:44 vasta tsitaadiga

kuidas peaks toimima? Tellisin ebayst telefonile kesta, koahle jõudes aga nägi mõnest koihast kohati puretud välja. Pakk väliselt ise ideaalses korras. Kuidas to case avamine käib jne? Pole veel seda hinnangut ära andnud ka. Mis, kuidas toimida?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2014 21:23:15 vasta tsitaadiga

germo123, esialgu võta müüjaga ühendust. My eBay alt kust näed oma oste, võta "Contact seller", ning järgmisest valikust võta "Other" ja kurda muret. küll müüja vastu tuleb icon_wink.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2014 22:52:56 vasta tsitaadiga

Normaalne, tellisin Hiinast päikeseprillid ning olin juba vaikselt lootust kaotamas, sest prille ei tule ega tule. Mõtlesin juba, et kuradi Tang Xin, võttis raha ja prille ei saatnudki icon_evil.gif Aga 23nda juuli hommikul oli pakiteade lõpuks postkastis! Mis oli eriti tore oli see, et pakiteade saadeti välja 12ndal... icon_rolleyes.gif
_________________
Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2014 23:39:12 vasta tsitaadiga

on see midagi üllatavat Ona-mina puhul?
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
germo123
HV kasutaja
germo123

liitunud: 26.09.2010




sõnum 26.07.2014 00:04:06 vasta tsitaadiga

lubavad tagastada raha või saata uue, kui olen jätnud neilie 5 punga. Kas loota ja uskuda, iseenesest pole suur summa.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007



Online
sõnum 26.07.2014 00:16:50 vasta tsitaadiga

Ära usu seda sitta. Neil ainult positive feedback vaja.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2014 00:17:35 vasta tsitaadiga

germo123 kirjutas:
lubavad tagastada raha või saata uue, kui olen jätnud neilie 5 punga. Kas loota ja uskuda, iseenesest pole suur summa.
mul lubati ka saata uus 2€ jublakas, saadavad juba 3 aastat icon_lol.gif
ennem tasuks ikka tagastada raha ja siis saavad tähekesi vms tahavad.
samas, mul ka tagastatud raha, aga pakk jõudnud 3 kuud hiljem kohale......

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2014 00:22:34 vasta tsitaadiga

germo123 kirjutas:
lubavad tagastada raha või saata uue, kui olen jätnud neilie 5 punga. Kas loota ja uskuda, iseenesest pole suur summa.

enne ei jäta mingit hinnangut kui korralik asi kohal, punkt! (kui korrallikku toodet ei taha anda, siis ähvarda negatiivsega... )
asi pole summas, asi on usaldusväärsuses.

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
germo123
HV kasutaja
germo123

liitunud: 26.09.2010




sõnum 26.07.2014 11:04:43 vasta tsitaadiga

okei, sai raha tagasi ja panin neile punnid ka ära. Nu läks hästi
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.07.2014 11:24:53 vasta tsitaadiga

Oli siis 5 punkti vääriline su ostukogemus selle müüjaga või?
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
germo123
HV kasutaja
germo123

liitunud: 26.09.2010




sõnum 26.07.2014 11:53:28 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
Oli siis 5 punkti vääriline su ostukogemus selle müüjaga või?


Kes ütles, et ma 5 punni panin icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2014 14:04:44 vasta tsitaadiga

germo123 kirjutas:
Dijital kirjutas:
Oli siis 5 punkti vääriline su ostukogemus selle müüjaga või?


Kes ütles, et ma 5 punni panin icon_biggrin.gif


Somebody gonna' get a hurt icon_biggrin.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2014 07:44:31 vasta tsitaadiga

Kui kaua tavaliselt UPSiga USAst pakk tuleb? Mul on tunne, et müüa tõmbab mind. Andis vale tracking koodi ka. Pakk juba kellelegi USAst kohale toimetatud.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2014 15:15:31 vasta tsitaadiga

Umbes nädalaga võiks tulla, mulle on isegi tavalise postiga nädalaga kohale jõudnud, aga UPS toimetab enamasti nobedamalt. Kui tracking vale on, siis kontakteeru kohe müüjaga ja uuri milles jama on.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2014 20:43:30 vasta tsitaadiga

Mis posti firmat sellist trackingut kasutab? UPAAA000000065926081
USAst on teele pandud ja ebay alt näitab paki infot aga mis firmaga see liigub, sellest aru ei saa.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2014 20:51:57 vasta tsitaadiga

kuidas see tolli teema nüüd tuli et mis summast pean makse maksma hakkama?

Kui tellin hiinast ja kui tellin USA-st


Küsin kuna jäi silma 32eur asi hiinast kui ka USA st

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tupsu
HV Guru
Tupsu

liitunud: 02.10.2002




sõnum 29.07.2014 20:56:02 vasta tsitaadiga

Wusses kirjutas:
kuidas see tolli teema nüüd tuli et mis summast pean makse maksma hakkama?

Kui tellin hiinast ja kui tellin USA-st


Küsin kuna jäi silma 32eur asi hiinast kui ka USA st


Piir on 22.- eurot ilma postikuluta.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 11 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2014 20:59:31 vasta tsitaadiga

huvitab just see tegelt mul on hiinast ikka ja jälle tulnud kaup mis on olnud üle 22eur . Ja ei mingit maksu kuid seevastu USA-st tellides on alati olnud
_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tupsu
HV Guru
Tupsu

liitunud: 02.10.2002




sõnum 29.07.2014 21:28:37 vasta tsitaadiga

Wusses kirjutas:
huvitab just see tegelt mul on hiinast ikka ja jälle tulnud kaup mis on olnud üle 22eur . Ja ei mingit maksu kuid seevastu USA-st tellides on alati olnud


Mul tuli hiinast BTC kaevur täpselt sellise arve summaga, nagu müüjalt palusin. Mis siin ikka imestada. Nad on ju kommunismi ehitamise ieoloogiaga hästi kursis- võta , jaga ja valitse, et kõik oleks lõpuks palja peega. Seega oskavad ka teiste eest makse optimeerida.

Meie maksuamet ju avastas ka ainukesena euroopas, et BTC tehingud tuleb maksustada käibemaksuga. Ikkagi esimesed euroopas, kui veel 4 sarnast riiki peaks leiduma, siis ikka esimese 5 hulgas. USA-s käibemaksu ega impordimaksu eraisikule pole, seega ei oska nad ka vale arveid kirjutada.

Loeb aga ka Hiina puhul see, mis arvele märgitud. Kui alla 22 euro, tulebki otse postkontorisse.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 11 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2014 21:39:54 vasta tsitaadiga

mnjaa... ma unustasin selle teema ära ja sai tellitud 32eur telefon (post sees) ja pakk on kahjuks juba teel :/ Kuid saatsin sellest hoolimata kirja et teada saada kas on toll olemas või mitte
_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2014 22:13:55 vasta tsitaadiga

Wusses kirjutas:
huvitab just see tegelt mul on hiinast ikka ja jälle tulnud kaup mis on olnud üle 22eur . Ja ei mingit maksu kuid seevastu USA-st tellides on alati olnud

idast joppab, läänest mitte? icon_rolleyes.gif
yldjuhul USAst mingit odavat kräppi ei tellita, selleks hiina.
see 22€ peaks ikka postiga olema.
nii piiri peal olevate summade puhul märgitakse yldiseks pakile väiksem hind kui tollisumma. ses suhtes klient ei kaota, kui neile tundub, et rohkem, esitad arve, maksad selle pealt. kui tollikas läaseb läbi,...pole probleemi

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Paypal & eBay üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 258, 259, 260 ... 353, 354, 355  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.