|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
16.07.2014 16:23:38
|
|
|
Kui tellin Hiinast midagi näiteks Võrumaale, siis peab see ju ikka sadamast või lennujaamast Eestisiseselt sihtkohta liikuma ja enamasti liigub ikka kiiremini kui 1-2 kuud
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
18.07.2014 11:20:38
|
|
|
BananaPi jõudis kohale. Tuli hiinast 2 nädalaga vaid
Tollist lipsas ka õnneks mööda
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
avrn
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.02.2007
|
18.07.2014 19:02:44
|
|
|
| ot: |
Kas Sa sellest BananaPi`st väikest maakeelset ülevaadet kirjutada ei viitsi? Kui esimesed katsetused tehtud ja muljed olemas. Või omaette teemat rauafoorumis avada. Tundub selline huvitav vigur olema. |
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
18.07.2014 20:55:36
|
|
|
| tcumen kirjutas: |
| ot: |
Kas Sa sellest BananaPi`st väikest maakeelset ülevaadet kirjutada ei viitsi? Kui esimesed katsetused tehtud ja muljed olemas. Või omaette teemat rauafoorumis avada. Tundub selline huvitav vigur olema. |
|
Võin miskit kokku kirjutada aga ilmselt miski kuu pärast alles. Toiteadapter, korpus, mälukaart ja usb pulk veel puudu (toide tulemas hiinast, krt teab kuna jõuab).
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
avrn
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.02.2007
|
18.07.2014 22:35:30
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| Võin miskit kokku kirjutada aga ilmselt miski kuu pärast alles. Toiteadapter, korpus, mälukaart ja usb pulk veel puudu (toide tulemas hiinast, krt teab kuna jõuab). |
Ei sellega nii ei põlegi.Ma isegi alles Sinu postist üldse selle märksõnagi leidsin.
Aga huvitav märksõna tundus: GBLAN, SATA, kahetuumaline prose, pm. kõik see, mis Pi-l seni puudu.
Et kui oma asjad kätte saad, muljeta. Usun, et huvilisi on veel peale minu.
Arvan, et tellin omale ka ühe katsetamiseks, palgapäeval. See on nüüd küll kaugemal kui kuu.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
18.07.2014 22:42:45
|
|
|
ma pole päriselt läbi närinud mis selliste aparaatide point on. s.t mis nendega tehakse?
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
avrn
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.02.2007
|
18.07.2014 22:56:22
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
| ma pole päriselt läbi närinud mis selliste aparaatide point on. s.t mis nendega tehakse? |
Igasugu huvitavaid asju. Alates multimeediast lõpetades valveseadmete või millega iganes.
Märksõnad selle teema juures on madal voolutarve (ARM prose) ja Linuxil (enamasti Debian või sel baseeeruv) tarkvara, mis piisavate oskuste/kogemuste/huvi puhul võimaldab vajaliku tulemuse saavutamist.
Tõenäoliselt on sarnase tulemi saavutamine võimalik ka valmistoodet ostes, kuigi mitte alati.
Ühesõnaga, eks ta üks elektroonikahullude teema ole.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
18.07.2014 23:03:17
|
|
|
no multimeedia osas ma küll ei näe sellisel aparaadil sügavat pointi. sama targalt võib panna mõne (vana) Android nutitelefoni meediapleieriks. HDMI-d, wifid, DLNA-s, USB-d jmt möllud olemas. ainult tõmba äpp
aga muus osas - selge
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bbyte
HV vaatleja
liitunud: 09.06.2011
|
21.07.2014 23:01:52
|
|
|
| Kas kellelgi on kogemusi Paypalist krediitkaardile raha kandmisega? Kas see töötab ka VISA electron kaardiga (krediitkaardi omadustega deebekaart)? Kahjuks ei ole võimalik hetkel seda local bank withdrawalit kasutada.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
22.07.2014 01:31:11
|
|
|
VISA electron ei ole mittemingit pidi krediitkaardi omadustga! Tegu on kõige puhtamakujulise deebetkaardiga.
EDIT: tuleb välja, et see piir siiski nii selge ei ole. Netimakseteks võib isegi täitsa sobiv olla - kuid päris krediitkaardiomadusi siiki ei oma electron.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
22.07.2014 11:32:21
|
|
|
VISA electron tähendab, et sellega ei saa teha offline tehinguid. Näiteks laevas ja lennukis ja mõnel pool ka taksodes selle kaardiga maksta ei saa.
Aga ei saa mainimata jätta, et krediitkaardi omadus on siiski see, et sellega annab pank krediiti(ehk nö. laenu), mille peab hiljem tagasi maksma. Netimaksete ja krediitkaardi omaduse vahel mingit otsest seost ei ole, nii mõneski kohas saab ka tavalise VISA electron kaardiga maksta. Üks põhjus, miks paljude Eestis väljaantud VISA electron kaartidega netimakseid teha ei saa, on tegelikult selles et mingil põhjusel ei ole neil tihti seda kolmekohalist CSV koodi, mida makse tegemiseks vaja on.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bbyte
HV vaatleja
liitunud: 09.06.2011
|
22.07.2014 12:30:02
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
VISA electron tähendab, et sellega ei saa teha offline tehinguid. Näiteks laevas ja lennukis ja mõnel pool ka taksodes selle kaardiga maksta ei saa.
Aga ei saa mainimata jätta, et krediitkaardi omadus on siiski see, et sellega annab pank krediiti(ehk nö. laenu), mille peab hiljem tagasi maksma. Netimaksete ja krediitkaardi omaduse vahel mingit otsest seost ei ole, nii mõneski kohas saab ka tavalise VISA electron kaardiga maksta. Üks põhjus, miks paljude Eestis väljaantud VISA electron kaartidega netimakseid teha ei saa, on tegelikult selles et mingil põhjusel ei ole neil tihti seda kolmekohalist CSV koodi, mida makse tegemiseks vaja on. |
Aga kui see kood on olemas ja netimakseid saab teha, kas siis on võimalik Paypalist ka sinna raha peale kanda?
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
22.07.2014 12:41:33
|
|
|
| Pole kunagi proovinud paypal-ga deebetkaarti siduda, aga ei näe põhjust miks ei peaks saama.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
22.07.2014 17:16:27
|
|
|
Järgmine hiina pakk eestisse jõudnud.
2.5 nädalat peale tellimist (täpselt 2 nädalat peale posti panekut). Tea mis nad nüüd kiiremini tulevad kui varem
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fortran
HV kasutaja

liitunud: 19.10.2004
|
23.07.2014 02:18:28
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
Järgmine hiina pakk eestisse jõudnud.
2.5 nädalat peale tellimist (täpselt 2 nädalat peale posti panekut). Tea mis nad nüüd kiiremini tulevad kui varem |
Oleme praegu nende mõistes täpselt keskel - ei ole ei uusaasta ega "vabariigi" sünnipäev. Mis siis muud, kui et teevad tööd ...
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Th3NewGuy
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.08.2013
|
23.07.2014 12:22:57
|
|
|
Eile tagastati ebayst raha ja see siis tuleb paypalyst panga kontole.
See vist peaks täna kohale tulema või kaua see aega võtab ?
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
23.07.2014 13:13:57
|
|
|
Th3NewGuy, PP tagastab raha sinna, kust makse tuli - kui pangakonto/-kaart, siis mul tulnud 1 tööpäeva jooksul.
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Th3NewGuy
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.08.2013
|
23.07.2014 13:20:00
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
| Th3NewGuy, PP tagastab raha sinna, kust makse tuli - kui pangakonto/-kaart, siis mul tulnud 1 tööpäeva jooksul. |
Tean jep, raha tuli juba arvele. Väga kiirelt käivad ikka need asjad
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tupsu
HV Guru

liitunud: 02.10.2002
|
24.07.2014 15:36:24
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
VISA electron tähendab, et sellega ei saa teha offline tehinguid. Näiteks laevas ja lennukis ja mõnel pool ka taksodes selle kaardiga maksta ei saa.
Aga ei saa mainimata jätta, et krediitkaardi omadus on siiski see, et sellega annab pank krediiti(ehk nö. laenu), mille peab hiljem tagasi maksma. Netimaksete ja krediitkaardi omaduse vahel mingit otsest seost ei ole, nii mõneski kohas saab ka tavalise VISA electron kaardiga maksta. Üks põhjus, miks paljude Eestis väljaantud VISA electron kaartidega netimakseid teha ei saa, on tegelikult selles et mingil põhjusel ei ole neil tihti seda kolmekohalist CSV koodi, mida makse tegemiseks vaja on. |
Kredediitkaarte on siiski samuti mitut sorti.
Näiteks Danske pank annab soovi korral kas tavalise deebetkaardi, krediitkaardi või krediitkaardi omadustega deebetkaardi.
Viimasel saad kasutada täpselt seda raha krediidiks, mis ise arvele paned.
Aga sobib paypal jaoks, interneti poodide makseteks ja isegi autode ja hotellitubade broneeringuks. Eeldusel muidugi, et broneering läbi läheb, ehk siis raha peab arvel olema.
Tavalise krediitkaardiga oli mul vahepeal pidevalt jama, et pärast raha krediitkaardi arvele panekut tuli paypal makse jaoks enne internetipangas limiiti suurendada, et makse läbi läheks.
|
|
| Kommentaarid: 234 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
11 :: |
200 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
24.07.2014 15:45:57
|
|
|
| "Tavalise" krediitkaardiga on limiidi jama ainult määratud maksega krediitkaardi puhul. Vaba tagasimaksega krediitkaardiga ei pea limiiti suurendama, mul näiteks on limiit ainult 300€ kanti ja kui sinna raha juurde kanda, siis on see ka koheselt kasutatav nii poes kui netis maksmiseks. Isiklikult ei saa ma määratud maksega krediitkaartide mõttest üldse aru, vaba tagasimaksega kaardil on samuti 40 päeva intressivaba, aga pole mingeid totakaid piiranguid. Tehnilise poole pealt vaadates paistab, et need on kas lihtsalt iganenud ja pärinevad ajast, kui alati ei saanud pangast online infot vabade vahendite kohta või siis inimestele, kellel oleks vastasel juhul kaart konstantselt miinuses ja ei saaks sellega midagi osta.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taavi
HV veteran
liitunud: 04.02.2002
|
24.07.2014 16:04:49
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
| "Tavalise" krediitkaardiga on limiidi jama ainult määratud maksega krediitkaardi puhul. Vaba tagasimaksega krediitkaardiga ei pea limiiti suurendama, mul näiteks on limiit ainult 300€ kanti ja kui sinna raha juurde kanda, siis on see ka koheselt kasutatav nii poes kui netis maksmiseks. Isiklikult ei saa ma määratud maksega krediitkaartide mõttest üldse aru, vaba tagasimaksega kaardil on samuti 40 päeva intressivaba, aga pole mingeid totakaid piiranguid. Tehnilise poole pealt vaadates paistab, et need on kas lihtsalt iganenud ja pärinevad ajast, kui alati ei saanud pangast online infot vabade vahendite kohta või siis inimestele, kellel oleks vastasel juhul kaart konstantselt miinuses ja ei saaks sellega midagi osta. |
mul on määratud tagasimaksega krediitkaart (swedbanki mastercard) ja kogu raha, mis on krediitkaardi kontole kantud, on kasutatav. limiit on samamoodi ~250€. mis limiidi jama?
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
24.07.2014 16:16:20
|
|
|
| Vastasin kasutaja Tupsu postitusele. Aga kui mälu nüüd ei peta, siis kunagi just swedi kaartide kohta lugesin ja oligi nii kirjas, et on kuulimiit ja isegi kui raha juurde kannad, ei saa rohkem kasutada. See oli muidugi hea mitu aastat tagasi, võibolla on nüüd midagi muutunud.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
24.07.2014 16:33:56
|
|
|
Naisukesel on ka määrtud maksetega krediitkaart, samas keegi ei keela kogu raha korraga tagasi kanda kui soovid, intressivaba 30 päeva.
Üldjuhul ei kasuta seda, rohkem trippide jaoks võetud igaks juhuks
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tupsu
HV Guru

liitunud: 02.10.2002
|
24.07.2014 20:04:39
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
| Vastasin kasutaja Tupsu postitusele. Aga kui mälu nüüd ei peta, siis kunagi just swedi kaartide kohta lugesin ja oligi nii kirjas, et on kuulimiit ja isegi kui raha juurde kannad, ei saa rohkem kasutada. See oli muidugi hea mitu aastat tagasi, võibolla on nüüd midagi muutunud. |
Minul kogemus SEB omaga (kunagi oli magnet) , millel miinimum tagasimakse summa. Kui kaardi limiit täis saab, siis ilma limiiti muutmata rohkem kasutada ei saa, isegi kui sinna üle kaardi summa arvele juurde kanda. Mis on ka väga loomulik, sest milleks siis üldse limiidid on. Eriti, kui neid internetipangas ise muuta saad.
Kogemus ka Swed visaplatinum kaardiga, millel aastamaks ja iga kuu määratud tähtpäevaks tuleb kogu kulutatud krediidisumma tagastada. Protsenti ei ole, aga kuna puudub ka konkreetne kaardiarve kuhu raha kanda saaks, siis üle limiidi kulutada ei saa. Samuti mitte lepingut muutmata ise limiite suurendada.
|
|
| Kommentaarid: 234 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
11 :: |
200 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nexus4
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.03.2012
|
24.07.2014 22:03:45
|
|
|
| nexus4 kirjutas: |
| Tupsu kirjutas: |
| nexus4 kirjutas: |
| Esimest korda sattusin nüüd sita kauba otsa. Tellisin autole porilapatsid, tulid reaalselt 2 korda väiksemad kui originaalid, olgugi et aukude järgi saaks paigaldada. Product page polnud mõõtmeid kirjas ja jutt oli ka selline et ei oleks ilmaski kahtlust tekitanud. Avasin case ja vaatab mis saama hakkab. |
Kas 2x väiksemad või 2x lühemad? |
lühemad, augud ENAMVÄHEM õiged, tegu ilmselt ikka mingite universaalidega sest üks lisaauk on ka mida hiluxil pole. Kuigi jutt oli konkreetse auto kohta ja pilt sama mis orig, mõõte polnud antud ja ei oskand kahtlustada. Muidu veits kogemust on seal keskkonnas ja siiani olen "valesid" tellimusi suutnud vältida. |
Full refund koos shippinguga. Punnis igati vastu, küsis pilte ja muud paska. Ebay sekkus, raha naksti tagasi
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ertai
HV veteran

liitunud: 11.05.2007
|
24.07.2014 22:10:45
|
|
|
| nexus4 kirjutas: |
| nexus4 kirjutas: |
| Tupsu kirjutas: |
| nexus4 kirjutas: |
| Esimest korda sattusin nüüd sita kauba otsa. Tellisin autole porilapatsid, tulid reaalselt 2 korda väiksemad kui originaalid, olgugi et aukude järgi saaks paigaldada. Product page polnud mõõtmeid kirjas ja jutt oli ka selline et ei oleks ilmaski kahtlust tekitanud. Avasin case ja vaatab mis saama hakkab. |
Kas 2x väiksemad või 2x lühemad? |
lühemad, augud ENAMVÄHEM õiged, tegu ilmselt ikka mingite universaalidega sest üks lisaauk on ka mida hiluxil pole. Kuigi jutt oli konkreetse auto kohta ja pilt sama mis orig, mõõte polnud antud ja ei oskand kahtlustada. Muidu veits kogemust on seal keskkonnas ja siiani olen "valesid" tellimusi suutnud vältida. |
Full refund koos shippinguga. Punnis igati vastu, küsis pilte ja muud paska. Ebay sekkus, raha naksti tagasi  |
Hea värk, Ebay viitsib sekkuda. Ilmselt maine ja usaldusväärsuse nimel tehakse tööd
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nexus4
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.03.2012
|
24.07.2014 22:14:07
|
|
|
| No jah, see kaup oli fake ja kirjelduses ei olnud miskit infot kirjas, et oleks võinud vahet teha. Nüüd alles tolvanina vaatasin müüja feedback'e ja leidsin sealt samasuguse venna nagu mina (ka hilux ja rääkis, et vale suurus). Viitasin sellele ja ei hakanud mingeid pilte tegema ega viitsinud mõõtma neid hakata - paningi tuimalt, et sa tead ise väga hästi mis size and shape nad on. Jätsin esimese neutraalse. muidu kõik positiivsed olnud
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
25.07.2014 11:53:05
|
|
|
eh, 9 päevaga hiinast kohal järjekordne asi
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
germo123
HV kasutaja

liitunud: 26.09.2010
|
25.07.2014 20:42:44
|
|
|
| kuidas peaks toimima? Tellisin ebayst telefonile kesta, koahle jõudes aga nägi mõnest koihast kohati puretud välja. Pakk väliselt ise ideaalses korras. Kuidas to case avamine käib jne? Pole veel seda hinnangut ära andnud ka. Mis, kuidas toimida?
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
25.07.2014 21:23:15
|
|
|
germo123, esialgu võta müüjaga ühendust. My eBay alt kust näed oma oste, võta "Contact seller", ning järgmisest valikust võta "Other" ja kurda muret. küll müüja vastu tuleb
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krist2an
HV veteran

liitunud: 24.08.2008
|
25.07.2014 22:52:56
|
|
|
Normaalne, tellisin Hiinast päikeseprillid ning olin juba vaikselt lootust kaotamas, sest prille ei tule ega tule. Mõtlesin juba, et kuradi Tang Xin, võttis raha ja prille ei saatnudki Aga 23nda juuli hommikul oli pakiteade lõpuks postkastis! Mis oli eriti tore oli see, et pakiteade saadeti välja 12ndal...
_________________ Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
25.07.2014 23:39:12
|
|
|
on see midagi üllatavat Ona-mina puhul?
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
germo123
HV kasutaja

liitunud: 26.09.2010
|
26.07.2014 00:04:06
|
|
|
| lubavad tagastada raha või saata uue, kui olen jätnud neilie 5 punga. Kas loota ja uskuda, iseenesest pole suur summa.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007
|
26.07.2014 00:16:50
|
|
|
| Ära usu seda sitta. Neil ainult positive feedback vaja.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
26.07.2014 00:17:35
|
|
|
| germo123 kirjutas: |
| lubavad tagastada raha või saata uue, kui olen jätnud neilie 5 punga. Kas loota ja uskuda, iseenesest pole suur summa. |
mul lubati ka saata uus 2€ jublakas, saadavad juba 3 aastat
ennem tasuks ikka tagastada raha ja siis saavad tähekesi vms tahavad.
samas, mul ka tagastatud raha, aga pakk jõudnud 3 kuud hiljem kohale......
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
26.07.2014 00:22:34
|
|
|
| germo123 kirjutas: |
| lubavad tagastada raha või saata uue, kui olen jätnud neilie 5 punga. Kas loota ja uskuda, iseenesest pole suur summa. |
enne ei jäta mingit hinnangut kui korralik asi kohal, punkt! (kui korrallikku toodet ei taha anda, siis ähvarda negatiivsega... )
asi pole summas, asi on usaldusväärsuses.
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
germo123
HV kasutaja

liitunud: 26.09.2010
|
26.07.2014 11:04:43
|
|
|
| okei, sai raha tagasi ja panin neile punnid ka ära. Nu läks hästi
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
germo123
HV kasutaja

liitunud: 26.09.2010
|
26.07.2014 11:53:28
|
|
|
| Dijital kirjutas: |
| Oli siis 5 punkti vääriline su ostukogemus selle müüjaga või? |
Kes ütles, et ma 5 punni panin
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
26.07.2014 14:04:44
|
|
|
| germo123 kirjutas: |
| Dijital kirjutas: |
| Oli siis 5 punkti vääriline su ostukogemus selle müüjaga või? |
Kes ütles, et ma 5 punni panin  |
Somebody gonna' get a hurt
Spoiler 
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
29.07.2014 07:44:31
|
|
|
| Kui kaua tavaliselt UPSiga USAst pakk tuleb? Mul on tunne, et müüa tõmbab mind. Andis vale tracking koodi ka. Pakk juba kellelegi USAst kohale toimetatud.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
29.07.2014 15:15:31
|
|
|
| Umbes nädalaga võiks tulla, mulle on isegi tavalise postiga nädalaga kohale jõudnud, aga UPS toimetab enamasti nobedamalt. Kui tracking vale on, siis kontakteeru kohe müüjaga ja uuri milles jama on.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
29.07.2014 20:43:30
|
|
|
Mis posti firmat sellist trackingut kasutab? UPAAA000000065926081
USAst on teele pandud ja ebay alt näitab paki infot aga mis firmaga see liigub, sellest aru ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wusses
mehine eesti muffin

liitunud: 31.03.2008
|
29.07.2014 20:51:57
|
|
|
kuidas see tolli teema nüüd tuli et mis summast pean makse maksma hakkama?
Kui tellin hiinast ja kui tellin USA-st
Küsin kuna jäi silma 32eur asi hiinast kui ka USA st
_________________ Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele. |
|
| Kommentaarid: 345 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
282 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tupsu
HV Guru

liitunud: 02.10.2002
|
29.07.2014 20:56:02
|
|
|
| Wusses kirjutas: |
kuidas see tolli teema nüüd tuli et mis summast pean makse maksma hakkama?
Kui tellin hiinast ja kui tellin USA-st
Küsin kuna jäi silma 32eur asi hiinast kui ka USA st |
Piir on 22.- eurot ilma postikuluta.
|
|
| Kommentaarid: 234 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
11 :: |
200 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wusses
mehine eesti muffin

liitunud: 31.03.2008
|
29.07.2014 20:59:31
|
|
|
huvitab just see tegelt mul on hiinast ikka ja jälle tulnud kaup mis on olnud üle 22eur . Ja ei mingit maksu kuid seevastu USA-st tellides on alati olnud
_________________ Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele. |
|
| Kommentaarid: 345 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
282 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tupsu
HV Guru

liitunud: 02.10.2002
|
29.07.2014 21:28:37
|
|
|
| Wusses kirjutas: |
| huvitab just see tegelt mul on hiinast ikka ja jälle tulnud kaup mis on olnud üle 22eur . Ja ei mingit maksu kuid seevastu USA-st tellides on alati olnud |
Mul tuli hiinast BTC kaevur täpselt sellise arve summaga, nagu müüjalt palusin. Mis siin ikka imestada. Nad on ju kommunismi ehitamise ieoloogiaga hästi kursis- võta , jaga ja valitse, et kõik oleks lõpuks palja peega. Seega oskavad ka teiste eest makse optimeerida.
Meie maksuamet ju avastas ka ainukesena euroopas, et BTC tehingud tuleb maksustada käibemaksuga. Ikkagi esimesed euroopas, kui veel 4 sarnast riiki peaks leiduma, siis ikka esimese 5 hulgas. USA-s käibemaksu ega impordimaksu eraisikule pole, seega ei oska nad ka vale arveid kirjutada.
Loeb aga ka Hiina puhul see, mis arvele märgitud. Kui alla 22 euro, tulebki otse postkontorisse.
|
|
| Kommentaarid: 234 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
11 :: |
200 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wusses
mehine eesti muffin

liitunud: 31.03.2008
|
29.07.2014 21:39:54
|
|
|
mnjaa... ma unustasin selle teema ära ja sai tellitud 32eur telefon (post sees) ja pakk on kahjuks juba teel :/ Kuid saatsin sellest hoolimata kirja et teada saada kas on toll olemas või mitte
_________________ Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele. |
|
| Kommentaarid: 345 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
282 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
29.07.2014 22:13:55
|
|
|
| Wusses kirjutas: |
| huvitab just see tegelt mul on hiinast ikka ja jälle tulnud kaup mis on olnud üle 22eur . Ja ei mingit maksu kuid seevastu USA-st tellides on alati olnud |
idast joppab, läänest mitte?
yldjuhul USAst mingit odavat kräppi ei tellita, selleks hiina.
see 22€ peaks ikka postiga olema.
nii piiri peal olevate summade puhul märgitakse yldiseks pakile väiksem hind kui tollisumma. ses suhtes klient ei kaota, kui neile tundub, et rohkem, esitad arve, maksad selle pealt. kui tollikas läaseb läbi,...pole probleemi
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|