|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
07.07.2014 13:47:10
|
|
|
Igatahes kui serveri vastu huvi on, siis toetajad võivad mulle PS'i teada anda. Serveri võtaks meeleldi samast kohast, kust eelmine kord, performance oli väga hea
Edit: Mõned huvilised on toetusesoovist teada andnud ja toetus teele saadetud. Mida rohkem toetajaid saab, seda suurema serveri saab võtta = seda rohkem funi on
Edit2: Tundub, et väga palju huvilisi siiski pole..
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
07.07.2014 18:51:06
|
|
|
Arma rämedalt populaarne ikka hetkel 19,271 In-Game, üle 900 serveri, mida ingame browser luges.
Sai eile CTI -d tehtud üle mitme kuu, suurepärane mäng ikka. + kuuma ilmaga ei ajanud ventikaid isegi pöördesse
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jack.igg
HV kasutaja

liitunud: 10.02.2013
|
07.07.2014 21:26:24
|
|
|
| In-game browser loeb jah 900 kanti aga tegelikult hetkel on püsiservereid kokku 5200 kuid suur osa seisab tühjana.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
08.07.2014 16:35:01
|
|
|
Sain Arma 3 serveri võetud. Vastavalt toetuste arvule siis saab serverit ka suuremaks teha.
Tuleks kokku leppida suuremate madistamise ajad. Tõenäoliselt siis nädalavahetustel millalgi?
Teiseks, milliseid mode ja missioone inimesed näha tahavad? Omalt poolt kindlasti paneks peale NATO SF and Russian Spetsnaz Weapons modi, kuna Arma 3 default relvad on nagu nad on, mulle väga ei istu. Panen spoilerisse nimekirja, mis relvi see pakk sisaldab.
Kui suudame kokku leppida, mis modid peale lähevad, teen neist kokku ühe paki ja laen üles, et oleks kõigil lihtsam kätte saada neid.
Spoiler 
NATO SF Weapons:
- M4A1, M4A1 M203, M4A1 AG36 black, desert, woodland and CQB versions
- HK416, HK416 M203, HK416 AG36 black, desert, woodland and CQB versions
- M16, M16 M203 black versions
- G3, G3 M203 fixed and folding stock versions
- FN FAL, FN FAL M203
- HK417, SR25 black, desert and woodland versions
- M24 black, desert and woodland versions
- M107 black, desert and woodland versions
- M249 black, desert and woodland versions
- MK48(placeholder) black, desert and woodland versions
- M240 black
- MP5A5, MP5SD6 black, desert, woodland and underwater versions
- Beretta M9, Glock 17, USP, ACP.
- Benelli M1014 shotgun.
- Anti-Tank launchers: M136 AT-4, M3 MAAWS.
- Anti-Air launcher: FIM-92 Stinger.
Spetsnaz GRU Weapons:
- AK74M, AK74M GL black and camo versions
- AK74M, AK74M GL SF Rails versions black and camo
- AKS74, AKS74 GL versions
- AKMS, AKMS GL black and camo versions
- AKM, AKM GL versions
- SVD
- KSVK black and camo versions
- RPK
- PKM
- Zastava M70s , M72 and M91
- AK74U black and camo versions
- Bizon
- Makarov.
- Saiga 12 shotgun.
- Anti-Tank launchers: RPG 7, RPG 18.
- Anti-Air launcher: SA-7 Strela.
Optics and gear:
- Pisto suppressor
- Rifle Suppressor
- Acog, Aimpoint, Sniper optics (NV capable), ANPEQ15 laser pointer
- PSO, PSO Sniper (NV capable)
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KurjaJuur
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2007
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fragile
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.10.2006
|
08.07.2014 20:27:11
|
|
|
Kas keegi omab kogemusi Arma 3 TMR modpackiga?
_________________ Steam profiil
Children play Call of Duty.. Boys play Battlefield.. Men play ARMA |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
08.07.2014 20:46:09
|
|
|
| Uurige parem AGM'i.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KurjaJuur
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2007
|
11.07.2014 22:06:40
|
|
|
Tundub asjalik.
Spoiler 
Teeme siis mängu mingi aeg?
_________________ Steam|Last.fm| |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
11.07.2014 22:14:00
|
|
|
| tsitaat: |
Teeme siis mängu mingi aeg?
|
Jah, kindlasti. Minu poolest sobib nii homne õhtu kui ka kogu pühapäev. Rahvas võib teada anda, kumb neile sobib ja teeme ära
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KurjaJuur
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2007
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jack.igg
HV kasutaja

liitunud: 10.02.2013
|
11.07.2014 23:41:12
|
|
|
| Proovisin seda missiooni ja päris mängitav on. Ise tõstsin kellaaja 4 pealt 10le kuna ei viitsinud nightvisioniga pikalt möllata.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
12.07.2014 00:26:34
|
|
|
Mumble on hetkel olemas küll.
kellelgi teamspeaki oleks pakkuda, oleks eriti vinge, kuna tollele radio modid olemas.
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chesm6mmi
HV Guru

liitunud: 08.01.2004
|
12.07.2014 00:49:54
|
|
|
| 90.191.68.165 on TS täitsa olemas, miskit kanalit vaja siis teada anda
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
13.07.2014 13:29:47
|
|
|
Väga hea, saab siis seda kasutada
Mis kella ajal siis kogunemise teeks?
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KurjaJuur
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2007
|
13.07.2014 13:32:45
|
|
|
Kahest või kolmest? Käiks tiiru poes enne hea meelega. Enne jalkat peaks kindlasti tegema midagi
_________________ Steam|Last.fm| |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
13.07.2014 13:47:06
|
|
|
| pohmakas, kirjutas: |
Mumble on hetkel olemas küll.
kellelgi teamspeaki oleks pakkuda, oleks eriti vinge, kuna tollele radio modid olemas. |
taavi.pw
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KurjaJuur
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2007
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
14.07.2014 17:12:34
|
|
|
ACRE siiski hetkel peale ei lähe. Sellega vaja vähe suuremat seadistamist teha, ehk siis jääb järgmise korra peale see.
Edit: Steamis mitu huvilist mulle ära öelnud, et nad keset päeva ei viitsi madistada. Ning oma jaoks on õhtul jalka. Siit küsimus, kas lükata edasi mõne tööpäeva õhtusse?
Kes täna madistada soovivad, siis öelge, mis missiooni ning panen peale. Täna õhtust ülehomseni olen ise kodust eemal.
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fragile
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.10.2006
|
14.07.2014 17:48:31
|
|
|
Kas täna õhtul tuleb mäng? Palju huvilisi oleks?
_________________ Steam profiil
Children play Call of Duty.. Boys play Battlefield.. Men play ARMA |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
14.07.2014 21:45:10
|
|
|
Kui mäng hakkab servereid otsima siis kaob mul netti ligipääs browseriga
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
samurai7
HV vaatleja
liitunud: 10.10.2004
|
15.07.2014 17:42:29
|
|
|
| fragile kirjutas: |
| Kas täna õhtul tuleb mäng? Palju huvilisi oleks? |
Ehk on täna huvilisi? Kas kasutusse tuleb mumble või ts?
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KurjaJuur
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2007
|
15.07.2014 17:52:33
|
|
|
Teamspeak arvatavasti.
| chesm6mmi kirjutas: |
| 90.191.68.165 on TS täitsa olemas, miskit kanalit vaja siis teada anda |
Kuna viimast apdeiti pole serveril peal ja pohmakas ka eemal, siis selles ei saa. Küll aga võib mingisse suvalisse serverisse minna.
_________________ Steam|Last.fm| |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
samurai7
HV vaatleja
liitunud: 10.10.2004
|
15.07.2014 18:39:26
|
|
|
| KurjaJuur kirjutas: |
Teamspeak arvatavasti.
| chesm6mmi kirjutas: |
| 90.191.68.165 on TS täitsa olemas, miskit kanalit vaja siis teada anda |
Kuna viimast apdeiti pole serveril peal ja pohmakas ka eemal, siis selles ei saa. Küll aga võib mingisse suvalisse serverisse minna. |
Võib, lisasin steamis friendsi.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chesm6mmi
HV Guru

liitunud: 08.01.2004
|
15.07.2014 18:56:09
|
|
|
| KurjaJuur kirjutas: |
Teamspeak arvatavasti.
| chesm6mmi kirjutas: |
| 90.191.68.165 on TS täitsa olemas, miskit kanalit vaja siis teada anda |
Kuna viimast apdeiti pole serveril peal ja pohmakas ka eemal, siis selles ei saa. Küll aga võib mingisse suvalisse serverisse minna. |
Ei kujuta ette kuidas see segab seal olemist just, aga uuendasin ära igastahes =)
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
samurai7
HV vaatleja
liitunud: 10.10.2004
|
15.07.2014 19:00:57
|
|
|
| Jutt oli ilmselt arma updatest, mitte teamspeaki.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KurjaJuur
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2007
|
15.07.2014 19:03:33
|
|
|
Jutt oli jah armast mitte ts-ist.
_________________ Steam|Last.fm| |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chesm6mmi
HV Guru

liitunud: 08.01.2004
|
15.07.2014 20:55:16
|
|
|
mybad, mul ts oli ka uuendamata
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
16.07.2014 13:29:34
|
|
|
Minu paha, ei osanud ennustada, et uuendus tuleb, kui eemal olen
Nüüd peaks nagu uuendatud olema, ning endiselt ootan missioone, mida mängida soovite : D
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KurjaJuur
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2007
|
16.07.2014 16:37:17
|
|
|
CBA key on serverist puudu. Tähendab, et ma ei saa serverisse kui mul cba peal on. Ja tegemist on vajaliku asjaga. See nädalavahetus võiks mingi aja kokku leppida kui kõik kogunevad. Eks siis ole näha palju rahvast kokku saame üldse. Missiooni võib niikaua otsida. Raske on leida midagi selllist millel ainult see relvamod vajalik on. Tavaliselt muid asju ka lisaks veel. Muidugi võib alati ise kokku klopsida miskit.
Ja see on ka vajalik: http://www.armaholic.com/page.php?id=26208
Kuigi tundub, et see muudab ainult usa relvade soundi configi.
_________________ Steam|Last.fm| |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
16.07.2014 19:04:21
|
|
|
CBA key täiesti olemas
MCC'ga pole kellelgi kogemusi?
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fragile
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.10.2006
|
18.07.2014 00:44:52
|
|
|
@mas relvade helid ei tööta.
ja
selle parandusega ei saa serverisse(Massi's Weapons Pack Audio Fix by Pepe Hal).
_________________ Steam profiil
Children play Call of Duty.. Boys play Battlefield.. Men play ARMA |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
18.07.2014 16:59:53
|
|
|
| fragile kirjutas: |
@mas relvade helid ei tööta.
ja
selle parandusega ei saa serverisse(Massi's Weapons Pack Audio Fix by Pepe Hal). |
Panen homme esimese asjana selle fixi key serverisse.
Edit: Sellel fixil pole eraldi keyd ning @mas key on olemas. Ise proovides sain küll fixiga sisse
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fragile
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.10.2006
|
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
20.07.2014 12:48:01
|
|
|
Kontrolli oma mäng üle, kuna see key on eilsest hommikust sees olnud. Kui mõni key on puudu, siis ta serverisse minnes seda ütlebki. Proovisin ning mul kõik töötab.
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri23
HV veteran

liitunud: 17.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
21.07.2014 17:07:00
|
|
|
| Korduvalt juba üritatud huviliste punt kokku ajada, aga välja pole kedagi ilmunud. Ise olen muidu suht iga päev valmis madistama olnud, täna õhtul olen eemal, kuid server püsti ja saaks madistada.
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
samurai7
HV vaatleja
liitunud: 10.10.2004
|
21.07.2014 17:48:21
|
|
|
| pohmakas, kirjutas: |
| Ise olen muidu suht iga päev valmis madistama olnud |
Sama
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fragile
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.10.2006
|
21.07.2014 17:55:32
|
|
|
| samurai7 kirjutas: |
| pohmakas, kirjutas: |
| Ise olen muidu suht iga päev valmis madistama olnud |
Sama |
+1
_________________ Steam profiil
Children play Call of Duty.. Boys play Battlefield.. Men play ARMA |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KurjaJuur
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2007
|
21.07.2014 18:19:14
|
|
|
Nädalavahetusel oli jöle palju tegemist. Nüüd valmis jälle.
_________________ Steam|Last.fm| |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fragile
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.10.2006
|
28.07.2014 19:27:07
|
|
|
- Massi's Weapons Pack Audio Fix by Pepe Hal & Raz0rLëgend v1.4.
v1.4
- All Silencers Fixed and minor change sounds.
Link
E:
v1.4 oli fu*kup MP jaoks.
Ja hea uudis:
| tsitaat: |
Originally Posted by massi
Hi,
there'll be no need to remake the signatures files since I'm releasing an updated version of the weapons soon this week-end, wich will include updated sounds, SCARs and other small fixies (like launchers optics zoom, ecc...)
thanks to Pepe Hal for the temporary fix again
best regards
massi |
E:
@mas v1.3 update
http://forums.bistudio.com/showthread.php?160599-NATO-SF-and-Russian-Spetsnaz-WEAPONS-for-A3
_________________ Steam profiil
Children play Call of Duty.. Boys play Battlefield.. Men play ARMA |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
03.08.2014 16:03:58
|
|
|
| Palju siin "breaking point" modi mänginuid? Muljetage. Ps. Hetkel kusagil hää hinnaga ka arma 3 saadaval? Steam sale magasin suvel maha.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xonix
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.07.2010
|
03.08.2014 18:10:15
|
|
|
| Timberg, kui vene versioon ei häiri(saad vaid eestis mängida ja inglise keelne täiesti), siis gamekexist peaksid uurima oli 15 jevro kandis.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
03.08.2014 21:01:05
|
|
|
| üle pika aja oli aega arma3 käima tõmmata ja uurida, mis uut. virtual reality stuff on päris lahe. augustis pidi beeta patchi tulema uus lennumudel kah.
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
03.08.2014 21:07:13
|
|
|
| xonix kirjutas: |
| Timberg, kui vene versioon ei häiri(saad vaid eestis mängida ja inglise keelne täiesti), siis gamekexist peaksid uurima oli 15 jevro kandis. |
Kuidas see inglise keeles vene veriga mängimine käib?
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dohc-48v12
Aeg maha 1p

liitunud: 28.07.2008
|
03.08.2014 22:20:01
|
|
|
vpn peaks olema märksõna.
_________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid! |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xonix
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.07.2010
|
03.08.2014 22:56:49
|
|
|
dohc-48v12, eip. Saad mängida ja aktiveerida ilma VPNita, mõni meil lihtsalt väliseestlane ning ei saa neid mõnusi nautida
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
03.08.2014 23:08:23
|
|
|
| xonix kirjutas: |
dohc-48v12, eip. Saad mängida ja aktiveerida ilma VPNita, mõni meil lihtsalt väliseestlane ning ei saa neid mõnusi nautida  |
Eestis elades võib vene key aktiveerida ilma vpnita ja kohe allalaadides on mäng inglise keeles?
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xonix
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.07.2010
|
03.08.2014 23:50:24
|
|
|
| Timberg, Just nii ongi.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|