Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Arma 3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 39, 40, 41  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2014 13:47:10 vasta tsitaadiga

Igatahes kui serveri vastu huvi on, siis toetajad võivad mulle PS'i teada anda. Serveri võtaks meeleldi samast kohast, kust eelmine kord, performance oli väga hea thumbs_up.gif

Edit: Mõned huvilised on toetusesoovist teada andnud ja toetus teele saadetud. Mida rohkem toetajaid saab, seda suurema serveri saab võtta = seda rohkem funi on icon_smile.gif
Edit2: Tundub, et väga palju huvilisi siiski pole..
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 07.07.2014 18:51:06 vasta tsitaadiga

Arma rämedalt populaarne ikka hetkel 19,271 In-Game, üle 900 serveri, mida ingame browser luges.
Sai eile CTI -d tehtud üle mitme kuu, suurepärane mäng ikka. thumbs_up.gif + kuuma ilmaga ei ajanud ventikaid isegi pöördesse icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jack.igg
HV kasutaja
Jack.igg

liitunud: 10.02.2013




sõnum 07.07.2014 21:26:24 vasta tsitaadiga

In-game browser loeb jah 900 kanti aga tegelikult hetkel on püsiservereid kokku 5200 kuid suur osa seisab tühjana.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2014 16:35:01 vasta tsitaadiga

Sain Arma 3 serveri võetud. Vastavalt toetuste arvule siis saab serverit ka suuremaks teha.
Tuleks kokku leppida suuremate madistamise ajad. Tõenäoliselt siis nädalavahetustel millalgi?
Teiseks, milliseid mode ja missioone inimesed näha tahavad? Omalt poolt kindlasti paneks peale NATO SF and Russian Spetsnaz Weapons modi, kuna Arma 3 default relvad on nagu nad on, mulle väga ei istu. Panen spoilerisse nimekirja, mis relvi see pakk sisaldab.
Kui suudame kokku leppida, mis modid peale lähevad, teen neist kokku ühe paki ja laen üles, et oleks kõigil lihtsam kätte saada neid.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KurjaJuur
HV kasutaja
KurjaJuur

liitunud: 17.07.2007



Online
sõnum 08.07.2014 18:45:30 vasta tsitaadiga

No enamvähem kohustuslik mod oleks CBA, kui plaanis mingeid moode külge toppida. Lisaks sellele relvapakile võiks võtta ka üksused sama autori poolt, sest ka nood pole just kiita (mariinid, rangerid, devgru ja delta force, gru ja omon, britid, itaallased).

Kuigi ilmselt hakkab see moodide vajalikkus sõltuma missioonidest, kui muidugi keegi neid ise tegema ei hakka.

FHQ Accessories pack
ASDG Joint Rails
TMR
ShackTac Fireteam HUD
ASR AI - seda kasutasin ise Arma 2, aga ehk on ka A3 asjalik.
JSRS2.1

_________________
Steam|Last.fm|
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fragile
Kreisi kasutaja
fragile

liitunud: 13.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2014 20:27:11 vasta tsitaadiga

Kas keegi omab kogemusi Arma 3 TMR modpackiga?
_________________
Steam profiil
Children play Call of Duty.. Boys play Battlefield.. Men play ARMA
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 08.07.2014 20:46:09 vasta tsitaadiga

Uurige parem AGM'i.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KurjaJuur
HV kasutaja
KurjaJuur

liitunud: 17.07.2007



Online
sõnum 11.07.2014 22:06:40 vasta tsitaadiga

Tundub asjalik.

Spoiler Spoiler Spoiler



Teeme siis mängu mingi aeg?

_________________
Steam|Last.fm|
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2014 22:14:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Teeme siis mängu mingi aeg?

Jah, kindlasti. Minu poolest sobib nii homne õhtu kui ka kogu pühapäev. Rahvas võib teada anda, kumb neile sobib ja teeme ära icon_wink.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KurjaJuur
HV kasutaja
KurjaJuur

liitunud: 17.07.2007



Online
sõnum 11.07.2014 22:17:25 vasta tsitaadiga

Paremini sobiks pühapäev. Hansapäevad ja värki käimas siin Taaralinnas...

Missiooniks võiks proovida seda: http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=283032283
Saab noid mode ka proovida.

Mingi suhtluskanal ka olemas on veel?

_________________
Steam|Last.fm|
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jack.igg
HV kasutaja
Jack.igg

liitunud: 10.02.2013




sõnum 11.07.2014 23:41:12 vasta tsitaadiga

Proovisin seda missiooni ja päris mängitav on. Ise tõstsin kellaaja 4 pealt 10le kuna ei viitsinud nightvisioniga pikalt möllata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2014 00:26:34 vasta tsitaadiga

Mumble on hetkel olemas küll.
kellelgi teamspeaki oleks pakkuda, oleks eriti vinge, kuna tollele radio modid olemas.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2014 00:49:54 vasta tsitaadiga

90.191.68.165 on TS täitsa olemas, miskit kanalit vaja siis teada anda
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2014 13:29:47 vasta tsitaadiga

Väga hea, saab siis seda kasutada thumbs_up.gif

Mis kella ajal siis kogunemise teeks?
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KurjaJuur
HV kasutaja
KurjaJuur

liitunud: 17.07.2007



Online
sõnum 13.07.2014 13:32:45 vasta tsitaadiga

Kahest või kolmest? Käiks tiiru poes enne hea meelega. Enne jalkat peaks kindlasti tegema midagi icon_razz.gif
_________________
Steam|Last.fm|
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2014 13:47:06 vasta tsitaadiga

pohmakas, kirjutas:
Mumble on hetkel olemas küll.
kellelgi teamspeaki oleks pakkuda, oleks eriti vinge, kuna tollele radio modid olemas.


taavi.pw

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2014 14:45:15 vasta tsitaadiga

Ehk 3-4 ajal sobiks. Hetkel server ei soovi mode omaks võtta, üritan sellele lahenduse leida.
See on lahendatud, nüüd sobivat missiooni vaja.

Modide nimekirjas on siis
FHQ Accessories pack
ASDG Joint Rails
TMR
ShackTac Fireteam HUD
ASR AI
NATO SF and Russian Spetsnaz Weapons
rohkem vist pole.. icon_rolleyes.gif

Nüüd vaja vaid missiooni, mida kõik sooviksid mängida. Eelnevalt pakutud jääb hetkel ära, kuna vajab 5GB suurust map packi.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KurjaJuur
HV kasutaja
KurjaJuur

liitunud: 17.07.2007



Online
sõnum 13.07.2014 14:48:33 vasta tsitaadiga

Ma ka mõtlesin selle peale kui olin selle siia linkinud.

CBA unustasid ära: http://www.armaholic.com/page.php?id=18767

E: vaatasin, et tuleb acre'iga kaasa

_________________
Steam|Last.fm|
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2014 17:12:34 vasta tsitaadiga

KurjaJuur kirjutas:
Ma ka mõtlesin selle peale kui olin selle siia linkinud.

CBA unustasid ära: http://www.armaholic.com/page.php?id=18767

E: vaatasin, et tuleb acre'iga kaasa

ACRE siiski hetkel peale ei lähe. Sellega vaja vähe suuremat seadistamist teha, ehk siis jääb järgmise korra peale see.

Edit: Steamis mitu huvilist mulle ära öelnud, et nad keset päeva ei viitsi madistada. Ning oma jaoks on õhtul jalka. Siit küsimus, kas lükata edasi mõne tööpäeva õhtusse? icon_rolleyes.gif

Kes täna madistada soovivad, siis öelge, mis missiooni ning panen peale. Täna õhtust ülehomseni olen ise kodust eemal.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fragile
Kreisi kasutaja
fragile

liitunud: 13.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2014 17:48:31 vasta tsitaadiga

Kas täna õhtul tuleb mäng? Palju huvilisi oleks?
_________________
Steam profiil
Children play Call of Duty.. Boys play Battlefield.. Men play ARMA
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 14.07.2014 21:45:10 vasta tsitaadiga

Kui mäng hakkab servereid otsima siis kaob mul netti ligipääs browseriga icon_lol.gif eusa_wall.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
samurai7
HV vaatleja

liitunud: 10.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2014 17:42:29 vasta tsitaadiga

fragile kirjutas:
Kas täna õhtul tuleb mäng? Palju huvilisi oleks?


Ehk on täna huvilisi? Kas kasutusse tuleb mumble või ts?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KurjaJuur
HV kasutaja
KurjaJuur

liitunud: 17.07.2007



Online
sõnum 15.07.2014 17:52:33 vasta tsitaadiga

Teamspeak arvatavasti.
chesm6mmi kirjutas:
90.191.68.165 on TS täitsa olemas, miskit kanalit vaja siis teada anda


Kuna viimast apdeiti pole serveril peal ja pohmakas ka eemal, siis selles ei saa. Küll aga võib mingisse suvalisse serverisse minna.

_________________
Steam|Last.fm|
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
samurai7
HV vaatleja

liitunud: 10.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2014 18:39:26 vasta tsitaadiga

KurjaJuur kirjutas:
Teamspeak arvatavasti.
chesm6mmi kirjutas:
90.191.68.165 on TS täitsa olemas, miskit kanalit vaja siis teada anda


Kuna viimast apdeiti pole serveril peal ja pohmakas ka eemal, siis selles ei saa. Küll aga võib mingisse suvalisse serverisse minna.


Võib, lisasin steamis friendsi.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2014 18:56:09 vasta tsitaadiga

KurjaJuur kirjutas:
Teamspeak arvatavasti.
chesm6mmi kirjutas:
90.191.68.165 on TS täitsa olemas, miskit kanalit vaja siis teada anda


Kuna viimast apdeiti pole serveril peal ja pohmakas ka eemal, siis selles ei saa. Küll aga võib mingisse suvalisse serverisse minna.


Ei kujuta ette kuidas see segab seal olemist just, aga uuendasin ära igastahes =)
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
samurai7
HV vaatleja

liitunud: 10.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2014 19:00:57 vasta tsitaadiga

Jutt oli ilmselt arma updatest, mitte teamspeaki.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KurjaJuur
HV kasutaja
KurjaJuur

liitunud: 17.07.2007



Online
sõnum 15.07.2014 19:03:33 vasta tsitaadiga

Jutt oli jah armast mitte ts-ist.
_________________
Steam|Last.fm|
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2014 20:55:16 vasta tsitaadiga

mybad, mul ts oli ka uuendamata icon_lol.gif icon_redface.gif
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2014 13:29:34 vasta tsitaadiga

Minu paha, ei osanud ennustada, et uuendus tuleb, kui eemal olen icon_sad.gif
Nüüd peaks nagu uuendatud olema, ning endiselt ootan missioone, mida mängida soovite : D
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KurjaJuur
HV kasutaja
KurjaJuur

liitunud: 17.07.2007



Online
sõnum 16.07.2014 16:37:17 vasta tsitaadiga

CBA key on serverist puudu. Tähendab, et ma ei saa serverisse kui mul cba peal on. Ja tegemist on vajaliku asjaga. See nädalavahetus võiks mingi aja kokku leppida kui kõik kogunevad. Eks siis ole näha palju rahvast kokku saame üldse. Missiooni võib niikaua otsida. Raske on leida midagi selllist millel ainult see relvamod vajalik on. Tavaliselt muid asju ka lisaks veel. Muidugi võib alati ise kokku klopsida miskit.

Ja see on ka vajalik: http://www.armaholic.com/page.php?id=26208
Kuigi tundub, et see muudab ainult usa relvade soundi configi.

_________________
Steam|Last.fm|
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2014 19:04:21 vasta tsitaadiga

CBA key täiesti olemas icon_rolleyes.gif

MCC'ga pole kellelgi kogemusi?
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2014 19:26:39 vasta tsitaadiga



testiks

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fragile
Kreisi kasutaja
fragile

liitunud: 13.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2014 00:44:52 vasta tsitaadiga

@mas relvade helid ei tööta.
ja
selle parandusega ei saa serverisse(Massi's Weapons Pack Audio Fix by Pepe Hal).

_________________
Steam profiil
Children play Call of Duty.. Boys play Battlefield.. Men play ARMA
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2014 16:59:53 vasta tsitaadiga

fragile kirjutas:
@mas relvade helid ei tööta.
ja
selle parandusega ei saa serverisse(Massi's Weapons Pack Audio Fix by Pepe Hal).

Panen homme esimese asjana selle fixi key serverisse.
Edit: Sellel fixil pole eraldi keyd ning @mas key on olemas. Ise proovides sain küll fixiga sisse icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fragile
Kreisi kasutaja
fragile

liitunud: 13.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2014 03:36:14 vasta tsitaadiga

Mul peksab juba pikemat aega "session lost".
Oskab keegi hüva nõu anda?

E:
Mina fixiga mängida ei saa. Session lost peale mõnda sekundit. Palun lisa võti mille saab allolevalt lingilt.

19/07/2014 :
- Added signature key for MP usage.

http://forums.bistudio.com/showthread.php?180267-Massi-s-Weapons-Pack-Audio-Fix

_________________
Steam profiil
Children play Call of Duty.. Boys play Battlefield.. Men play ARMA
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2014 12:48:01 vasta tsitaadiga

fragile kirjutas:
Mul peksab juba pikemat aega "session lost".
Oskab keegi hüva nõu anda?

E:
Mina fixiga mängida ei saa. Session lost peale mõnda sekundit. Palun lisa võti mille saab allolevalt lingilt.

19/07/2014 :
- Added signature key for MP usage.

http://forums.bistudio.com/showthread.php?180267-Massi-s-Weapons-Pack-Audio-Fix

Kontrolli oma mäng üle, kuna see key on eilsest hommikust sees olnud. Kui mõni key on puudu, siis ta serverisse minnes seda ütlebki. Proovisin ning mul kõik töötab.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2014 16:59:53 vasta tsitaadiga

Täna mingit märulit pole plaanis?
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2014 17:07:00 vasta tsitaadiga

Korduvalt juba üritatud huviliste punt kokku ajada, aga välja pole kedagi ilmunud. Ise olen muidu suht iga päev valmis madistama olnud, täna õhtul olen eemal, kuid server püsti ja saaks madistada.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
samurai7
HV vaatleja

liitunud: 10.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2014 17:48:21 vasta tsitaadiga

pohmakas, kirjutas:
Ise olen muidu suht iga päev valmis madistama olnud

Sama
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fragile
Kreisi kasutaja
fragile

liitunud: 13.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2014 17:55:32 vasta tsitaadiga

samurai7 kirjutas:
pohmakas, kirjutas:
Ise olen muidu suht iga päev valmis madistama olnud

Sama

+1

_________________
Steam profiil
Children play Call of Duty.. Boys play Battlefield.. Men play ARMA
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KurjaJuur
HV kasutaja
KurjaJuur

liitunud: 17.07.2007



Online
sõnum 21.07.2014 18:19:14 vasta tsitaadiga

Nädalavahetusel oli jöle palju tegemist. Nüüd valmis jälle.
_________________
Steam|Last.fm|
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fragile
Kreisi kasutaja
fragile

liitunud: 13.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2014 19:27:07 vasta tsitaadiga

- Massi's Weapons Pack Audio Fix by Pepe Hal & Raz0rLëgend v1.4.

v1.4
- All Silencers Fixed and minor change sounds.
Link

E:
v1.4 oli fu*kup MP jaoks.

Ja hea uudis:
tsitaat:
Originally Posted by massi
Hi,

there'll be no need to remake the signatures files since I'm releasing an updated version of the weapons soon this week-end, wich will include updated sounds, SCARs and other small fixies (like launchers optics zoom, ecc...)

thanks to Pepe Hal for the temporary fix again
best regards

massi


E:
@mas v1.3 update
http://forums.bistudio.com/showthread.php?160599-NATO-SF-and-Russian-Spetsnaz-WEAPONS-for-A3

_________________
Steam profiil
Children play Call of Duty.. Boys play Battlefield.. Men play ARMA
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2014 16:03:58 vasta tsitaadiga

Palju siin "breaking point" modi mänginuid? Muljetage. Ps. Hetkel kusagil hää hinnaga ka arma 3 saadaval? Steam sale magasin suvel maha.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2014 18:10:15 vasta tsitaadiga

Timberg, kui vene versioon ei häiri(saad vaid eestis mängida ja inglise keelne täiesti), siis gamekexist peaksid uurima oli 15 jevro kandis.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2014 21:01:05 vasta tsitaadiga

üle pika aja oli aega arma3 käima tõmmata ja uurida, mis uut. virtual reality stuff on päris lahe. augustis pidi beeta patchi tulema uus lennumudel kah.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2014 21:07:13 vasta tsitaadiga

xonix kirjutas:
Timberg, kui vene versioon ei häiri(saad vaid eestis mängida ja inglise keelne täiesti), siis gamekexist peaksid uurima oli 15 jevro kandis.

Kuidas see inglise keeles vene veriga mängimine käib?
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2014 22:20:01 vasta tsitaadiga

vpn peaks olema märksõna.
_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2014 22:56:49 vasta tsitaadiga

dohc-48v12, eip. Saad mängida ja aktiveerida ilma VPNita, mõni meil lihtsalt väliseestlane ning ei saa neid mõnusi nautida icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2014 23:08:23 vasta tsitaadiga

xonix kirjutas:
dohc-48v12, eip. Saad mängida ja aktiveerida ilma VPNita, mõni meil lihtsalt väliseestlane ning ei saa neid mõnusi nautida icon_biggrin.gif

Eestis elades võib vene key aktiveerida ilma vpnita ja kohe allalaadides on mäng inglise keeles?
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2014 23:50:24 vasta tsitaadiga

Timberg, Just nii ongi.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Arma 3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 39, 40, 41  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.