Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Sony Xperia Z1 Compact märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 19, 20, 21  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2014 12:45:43 vasta tsitaadiga

GTC, tahad 2 kilet korraga panna?` icon_eek.gif
Mis mõte sellel asjal oleks? Pane siis kohe odav kile.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GTC
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2014 12:54:28 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
GTC, tahad 2 kilet korraga panna?` icon_eek.gif
Mis mõte sellel asjal oleks? Pane siis kohe odav kile.


odav kile kaitseks siis kallist kilet.. icon_razz.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2014 13:15:10 vasta tsitaadiga

Eee... Siis on ju mõttekam hunnik odavaid kilesi osta ja kui vigastada saab, siis vahetad välja. Kaitsekile mõte on ikkagi ekraani kaitsta, mitte teist kile. Mis mõttega üldse teist kile alla panna? Ehk tuleb mõte veel panna sellele odavale ka veel kolmas veel odavam kile peale? Või telefon hoopiski šeifi panna? Enne muidugi pakendada mingisse pehmesse materjali.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2014 05:28:00 vasta tsitaadiga

kas compactil pole mitte tehase poolt kile juba paigaldatud? kui hoolega vaadata ...justkui paistab midagi serva moodi....
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ants40
HV kasutaja

liitunud: 07.09.2004




sõnum 01.07.2014 08:47:10 vasta tsitaadiga

... ja seda kilet puutuda ei tohi! Kohe kaob garantii!
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qrime
HV vaatleja
qrime

liitunud: 10.07.2007




sõnum 01.07.2014 17:29:47 vasta tsitaadiga

masmre kirjutas:
kas compactil pole mitte tehase poolt kile juba paigaldatud? kui hoolega vaadata ...justkui paistab midagi serva moodi....

Minu mäletamist mööda on kõikidel Sonydel alates Rayst tehase poolt paigaldatud kile.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2014 17:57:52 vasta tsitaadiga

Z1 Compactil vist tuleb ka tehasekile mahavõtmisega Sony logo ära. Siis kaob jah garantii ära. Kuid on ka telefone Sonyl (enda mäletamist mööda ka Z perekonnast mõned), millel ei tule see logo maha ja siis võib julgelt tehase oma maha kiskuda, kui soovi.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 01.07.2014 18:21:34 vasta tsitaadiga

Siim159 kirjutas:
Z1 Compactil vist tuleb ka tehasekile mahavõtmisega Sony logo ära. Siis kaob jah garantii ära. Kuid on ka telefone Sonyl (enda mäletamist mööda ka Z perekonnast mõned), millel ei tule see logo maha ja siis võib julgelt tehase oma maha kiskuda, kui soovi.
Ma ei saa sellele garantiiloogikale pihta, kuidas sony logoga kile eemaldamine garantii ära kaotab. See kõlab sama jaburalt, kui uuel autol radikalt embleemi maha võtan on kogu garantii autole kadunud. Kas garantii loogika ei peaks käima ikkagi juhtumite kohta, kus tegemist on tootjapoolse veaga. See, et kile on maha võetud ei tohiks mõjutada, et aku lakkab töötamast või mõni muu tehniline rike. Saan aru, kui tootja saab tagasi telefoni millel on ekraan kahjustatud ja kile on ekraanilt eemaldatud, sel juhul võib tootja tõesti garantiist põhjendatult keelduda, sest kasutaja on ekraani kaitsva kile eemaldanud ja see võib olla aidanud kaasa ekraani edasisele kahjustamisele.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2014 18:27:14 vasta tsitaadiga

See on Sonypoolne vastus minule. Sai nii inglise supportist kui ka Eesti omast (ehk siin Baltimaades midagi teist) küsitud ning mõlemast öeldi, et kaob garantii, kuna Sony logo tuleb maha. Garantii saab "taastada", kui siis uus see ekraan (või kas just päris tervet ekraaniosa vaja) ära vahetada, kuna uuel on see kile peal.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2014 20:02:46 vasta tsitaadiga

Xda's kirjutatakse, et garantii kehtib ikka edasi.
Seoses selle kännuka kilega selline küsimus veel, et kas on sama libe, kui orikas ja kas kogub staatilist tolmu ka sama 'hästi'? Ja kas seda kännuka kilet kannatab sony orika peale panna või peab ikka tehase oma maha kiskuma?
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2014 20:06:57 vasta tsitaadiga

Ma võtaks ikka tõsisemalt Sony enda vastust kui mingi foorumikasutajate. icon_rolleyes.gif
Kuigi kui seal räägitakse olukorrast, et kile oli eemaldatud, kuid garantiiremonti võeti vastu, siis ehk oleneb garantiiteostajast endast.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2014 20:10:29 vasta tsitaadiga

On 4.4.4 reaalslet juba saadaval, sest telefon uuendust ei paku ?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taifunk
HV Guru
taifunk

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2014 20:32:44 vasta tsitaadiga

Läbi arvuti sain eile peale 4.4.4
_________________
Remember this day, men, for it will be yours for all time.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DevilsCry
HV vaatleja

liitunud: 03.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2014 20:43:58 vasta tsitaadiga

Endal ei ole siiamaani kuskil tulnud teadet, et oleks uundus.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2014 21:02:19 vasta tsitaadiga

taifunk kirjutas:
Läbi arvuti sain eile peale 4.4.4

kelle võrgus oled?
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taifunk
HV Guru
taifunk

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2014 22:45:50 vasta tsitaadiga

Elisa võrgus olen.

Aga nagu ütlesin siis läbi arvuti Sony PC Companion pakkus mulle uuendust. OTA kaudu ei leidnud mingit uuendust.

_________________
Remember this day, men, for it will be yours for all time.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parimikk
HV vaatleja
parimikk

liitunud: 23.08.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2014 12:58:55 vasta tsitaadiga

noxton kirjutas:


http://www.aliexpress.com/item/MOQ-1PC-For-Sony-Xperia-Z1-Compact-M51W-NILLKIN-Amazing-H-Nanometer-Anti-Explosion-Tempered-Glass/1811920131.html?s=p

Kas neid kaitseklaase on kusagil Eestis ka saada?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2014 13:02:21 vasta tsitaadiga

Seda sama vaevalt. Eestis üldse väga nigel selliste asjade poolest või kui ongi, siis kena juurdehindlus otsa pandud.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DevilsCry
HV vaatleja

liitunud: 03.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2014 16:50:57 vasta tsitaadiga

taifunk kirjutas:
Elisa võrgus olen.

Aga nagu ütlesin siis läbi arvuti Sony PC Companion pakkus mulle uuendust. OTA kaudu ei leidnud mingit uuendust.

Ise olen ka Elisa võrgus aga ei midagi nii telefonis endas kui ka PC Companionis.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2014 17:00:17 vasta tsitaadiga

DevilsCry, eestis ei mõjuta update saamist see, et kelle võrgus oled!!! Olen 2-3 erinevat telefoni uuendanud üldse ilma SIM kaardita üle wifi. Update jagatakse IMEI vahemike järgi ja korraga ei anta kõigile, sest siis oleks serverid kummuli.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 02.07.2014 22:30:54 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
DevilsCry, eestis ei mõjuta update saamist see, et kelle võrgus oled!!! Olen 2-3 erinevat telefoni uuendanud üldse ilma SIM kaardita üle wifi. Update jagatakse IMEI vahemike järgi ja korraga ei anta kõigile, sest siis oleks serverid kummuli.

Võib ka nii olla, mulle ka ei paku viimast uuendust. Kuskilt väljamaa foorumist jäi mulje, et uuenduste laekumine sõltus kasutatavast keelest, aga see võis ka ekslik olla. Et inglise ja suuremad keeled saavad uuenduse, kui väiksemaid keeli alles tõlgitakse.
Kas siin teemas viimase uuenduse juba saanud kasutavad oma telefonis eesti keelt või mõnda muud?
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2014 22:33:32 vasta tsitaadiga

Tõlkimise taga vaevalt asi on, kuna iga kell saab ju keelt muuta. Nt kui isegi oleks selline asi, et inglise omad saavad varem, siis saavad nad peale uuendust ikka kohe eesti keele peale ju panna ja seetõttu ei saa öelda, et midagi seal tõlkimisega soetud.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 02.07.2014 22:35:53 vasta tsitaadiga

Paremal juhul saaks ROMi ja operaatori järgi seda veel jagada aga ega see IMEI kood ka paha eristaja pole.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2014 10:58:20 vasta tsitaadiga

Kui tahate näha mingi mudeli Xperia puhul, mis regioonides on uuendus kättesaadavaks tehtud:
http://www.xda-developers.com/android/check-whether-your-sony-device-has-received-an-update-with-xperia-update-checker/

Kahjuks see tööriist töötab vahelduva eduga, mäletan et paar kuud tagasi töötas hästi, samas eelmine kuu ei töötanud. Uuendatakse suht tihti.
See peaks põhimõtteliselt küsitlema Sony uuenduste servereid.

Ja mis puutub Inglismaasse siis vähemalt Xperia SP puhul olid nad küll suht viimased kes 4.3 uuenduse said. Miks, ei oska öelda.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taifunk
HV Guru
taifunk

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2014 00:13:42 vasta tsitaadiga

Täna siis hakkas ekraan lõplikult streikima. Klahhvilukku maha võttes oli virvendus juba mõni päev tagasi ees aga see kadus tavaliselt 5-8 sek pärast.
Praegu aga seis nagu manusel näha. On keegi taolise veaga varem kokku puutunud?

Kas MTTC võtab telefoni otse remonti isegi kui see on ostetud väljaspool eestit, näiteks USA-st? Tahavad näha ostudokumenti ka või piisab IMEI koodist/ seeria nr-st?
Manus
z1c
z1c


_________________
Remember this day, men, for it will be yours for all time.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2014 00:20:58 vasta tsitaadiga

Minu teada Sonyl ei ole rahvusvahelist garantiid. Ehk siis telefoni garantii kehtib vaid seal riigis, kus selle ostsid.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 04.07.2014 08:17:21 vasta tsitaadiga

Mitte riigis vaid regioonis.
Viimati uurides kehtis neil üle Euroopa ühine garantii Euroopast ostetud toodetele ja USAst toodutele see ei laiene.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
av.
HV vaatleja

liitunud: 30.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2014 13:51:07 vasta tsitaadiga

Keegi autosse sellist hoidjat ei oska soovitada, millega magnetlaadija kasutamine võimalik oleks? Praegu jäi silma selline, aga äkki leidub midagi odavamat.
http://www.ebay.com/itm/WIND-SHIELD-CAR-HOLDER-FOR-SONY-XPERIA-Z1-COMPACT-VEHICLE-WINDOW-MOUNT-PHONE-/400736631338?pt=US_Mounts_Holders&hash=item5d4dc3ba2a
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heix85
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2014 23:30:50 vasta tsitaadiga

Kas z1 compactil on kõlar vaid vasakul pool ääres all?

Kui ma vasaku poole kõlari avast kinni kattan, siis paremalt poolt ei kosta mitte midagi ja üldsegi mul on tunne, et see kõlar mängib liiga vaikselt, võrreldes näiteks arc-ga.

Kuidas teil on, kas paremalt poolt alt kostab ka heli?

_________________
Cry me a river!
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2014 09:34:05 vasta tsitaadiga

heix85, paremal pool on mikrofon ju icon_wink.gif
Ei ole kahte kõlarit.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
McCoffin
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2014 21:23:55 vasta tsitaadiga

PC Suite andis kah lõpuks 4.4.4 uuenduse kätte, EMTist ostetud telefon (mitte Klick). Hommikul veel ei olnud uuendust.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2014 09:31:06 vasta tsitaadiga

McCoffin kirjutas:
PC Suite andis kah lõpuks 4.4.4 uuenduse kätte, EMTist ostetud telefon (mitte Klick). Hommikul veel ei olnud uuendust.

Kuidas muljed on?
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tarts5
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2014 21:00:14 vasta tsitaadiga

Kust selle telefoni kõige odavamalt leida võiks. Äkki kuskilt netist tellida või kas oskab keegi soovitada?
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
r3nx
HV veteran

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2014 23:28:43 vasta tsitaadiga

http://www.1a.ee/mobiil_telefonid/mobiiltelefonid/sony_d5503_xperia_z1_compact_black ei ole odavamalt näinud kuskil (379.-).
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2014 05:54:57 vasta tsitaadiga

Panin ka 4.4.4 peale ja esialgsed muljed on positiivsed. Kõik nodi ja settingud jäid alles. Root uuesti peale ja igati bueno jälle. thumbs_up.gif
Aku peab ka vist paremini...vähemalt tunne on selline...
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
HV veteran
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.07.2014 07:45:32 vasta tsitaadiga

Mina pole mitte midagi aru saanud, et muutunud oleks. Telefoniraamat näeb teistmoodi välja
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
grt
HV vaatleja

liitunud: 06.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2014 11:08:46 vasta tsitaadiga

masmre kirjutas:
Panin ka 4.4.4 peale ja esialgsed muljed on positiivsed. Kõik nodi ja settingud jäid alles. Root uuesti peale ja igati bueno jälle. thumbs_up.gif
Aku peab ka vist paremini...vähemalt tunne on selline...


Millega rootisid?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tarts5
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2014 13:19:28 vasta tsitaadiga

http://www.ebay.com/itm/BRAND-NEW-SONY-XPERIA-Z1-COMPACT-4G-D5503-Black-16GB-UNLOCKED-TO-ANY-NETWORK-/331259381429?pt=UK_Mobile_Phones&hash=item4d209906b5 siin on umbes 286 EURi, mida arvata, kas keegi on netis tellinud. Kuidas garantiiga ebayst tellides on?
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2014 13:27:42 vasta tsitaadiga

No müüja käest pead küsima, kuidas garantiiga lood. eBays saab asju müügile panna igaüks.
Kuigi konkreetselt sinu väljatoodud telefonil on kirjelduses kirjas, et 1-aastane garantii.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ants40
HV kasutaja

liitunud: 07.09.2004




sõnum 16.07.2014 13:49:21 vasta tsitaadiga

grt kirjutas:
masmre kirjutas:
Panin ka 4.4.4 peale ja esialgsed muljed on positiivsed. Kõik nodi ja settingud jäid alles. Root uuesti peale ja igati bueno jälle. thumbs_up.gif
Aku peab ka vist paremini...vähemalt tunne on selline...


Millega rootisid?
Näit. EasyRoot v9 http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2784900 ja siis Backup TA partition/DRM keys ning veel dualrecovery thumbs_up.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hgg
HV vaatleja

liitunud: 20.11.2012




sõnum 16.07.2014 14:57:49 vasta tsitaadiga

Tarts5 kirjutas:
http://www.ebay.com/itm/BRAND-NEW-SONY-XPERIA-Z1-COMPACT-4G-D5503-Black-16GB-UNLOCKED-TO-ANY-NETWORK-/331259381429?pt=UK_Mobile_Phones&hash=item4d209906b5 siin on umbes 286 EURi, mida arvata, kas keegi on netis tellinud. Kuidas garantiiga ebayst tellides on?

Juhin tähelepanu, et telefon tuleb Hong Kongist ja kui see kunagi peask kohale jõudma, siis suure täenöosusega küsib maksuamet oma osa.
Palju parem variant oleks tellida Saksamaalt 349+14.90. Jõuab kiiresti kohale ja mingeid lisatasusid ei tule. Tšeki saab ka kaasa.

http://www.ebay.de/sch/Handys-ohne-Vertrag-/9355/i.html?_from=R40&_nkw=z1+compact
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2014 15:02:57 vasta tsitaadiga

Või miks mitte juba Amazonist? Saksa Amazonis maksab Z1 Compact 345€ + post ~9€. Amazoni teenindus on tasemel, s.h kui peaks garantiiga tegemisi tulema.
//EDIT: Kuigi vaatan, et Eestist ei saa nüüd kuigi kallimalt. On üldse mõtet välismaalt tellida?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
grt
HV vaatleja

liitunud: 06.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2014 15:06:53 vasta tsitaadiga

ants40 kirjutas:
grt kirjutas:
masmre kirjutas:
Panin ka 4.4.4 peale ja esialgsed muljed on positiivsed. Kõik nodi ja settingud jäid alles. Root uuesti peale ja igati bueno jälle. thumbs_up.gif
Aku peab ka vist paremini...vähemalt tunne on selline...


Millega rootisid?
Näit. EasyRoot v9 http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2784900 ja siis Backup TA partition/DRM keys ning veel dualrecovery thumbs_up.gif


Ok. 4.4.2 on mul rooditud nii: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2620794
Ei saagi aru, kas 4.4.2 DooMLoRDi moditud stock kerneliga (http://doomlord.xperia-files.com/download.php?dlid=WjFjX0Rvb01Mb1JEX0FkdlN0a0tlcm5lbF9GVy03NTdfdjA0) saab ka hakkama...
Siin (http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=54148391&postcount=157) väidetakse, et saab. Samas, tahaks jääda ainult CWM recovery peale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2014 15:45:00 vasta tsitaadiga

Mõtlesin samuti selle telefoni peale ning igaks juhuks küsin, et on mingeid idiootlike anomaaliaid? Füüsilised kulumised? Tarkvaralised v2rdjad?

PS: Tänapäeval on vastikult ulme, kui suured labidad müügil. Otsin just pisemat, aga samas võimsat (hea kaamera ning perf). Filme saab ka arvutist, tahvlist vaadata icon_smile.gif

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hgg
HV vaatleja

liitunud: 20.11.2012




sõnum 16.07.2014 15:53:32 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Mõtlesin samuti selle telefoni peale ning igaks juhuks küsin, et on mingeid idiootlike anomaaliaid? Füüsilised kulumised? Tarkvaralised v2rdjad?

PS: Tänapäeval on vastikult ulme, kui suured labidad müügil. Otsin just pisemat, aga samas võimsat (hea kaamera ning perf). Filme saab ka arvutist, tahvlist vaadata icon_smile.gif

Telefoni füüsilisteks miinusteks võiks nimetada ainult seda, et näpujäljed on kerged tekkima ja tolmu pidavat külge tõmbama. Neid puudujääke saab mingilmääral siluda kui panna kohe kvaliteetsed kiled ümber.
Tarkvaraliselt mäletan paari bugi, mis olid KitKati alguses, aga nüüd on need vist fixitud.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2014 16:27:49 vasta tsitaadiga

Rootimiseks on EasyRoot tool väga hea. Ise kasutasin v9.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2014 18:26:47 vasta tsitaadiga

Lugesin, et tol telefonil on räige kaamera resolutsioon, aga kvaliteet annab ikka mõnuga soovida - jääb alla S4 jms "sama klassi" nutikatele.

Mingeid näpunäiteid, kuidas kvaliteeti tõsta? Alandada resolutsiooni? Muuta "tehaseseadeid" (pärast rootimist peaks kõik avatud olema)?

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee


viimati muutis LKits 16.07.2014 18:48:28, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ants40
HV kasutaja

liitunud: 07.09.2004




sõnum 16.07.2014 18:30:50 vasta tsitaadiga

hgg kirjutas:
ja tolmu pidavat külge tõmbama. Neid puudujääke saab mingilmääral siluda kui panna kohe kvaliteetsed kiled ümber.
Vot tolmumagnet oli ta tõesti oma originaalkilega!!
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2014 19:48:24 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Lugesin, et tol telefonil on räige kaamera resolutsioon, aga kvaliteet annab ikka mõnuga soovida - jääb alla S4 jms "sama klassi" nutikatele.

Mingeid näpunäiteid, kuidas kvaliteeti tõsta? Alandada resolutsiooni? Muuta "tehaseseadeid" (pärast rootimist peaks kõik avatud olema)?

Anna rohkem valgust. Telefoni kaamera ei ole võrreldav isegi mitte korraliku seebikarbi omaga.
Kusjuures dpreview ei arva, et jääb alla.
http://connect.dpreview.com/post/8514631047/shootout-sony-xperia-z1-compact-vs-htc-one-mini-vs-samsung-galaxy-s4-mini?page=3
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
grt
HV vaatleja

liitunud: 06.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2014 00:42:21 vasta tsitaadiga

grt kirjutas:
ants40 kirjutas:
grt kirjutas:
masmre kirjutas:
Panin ka 4.4.4 peale ja esialgsed muljed on positiivsed. Kõik nodi ja settingud jäid alles. Root uuesti peale ja igati bueno jälle. thumbs_up.gif
Aku peab ka vist paremini...vähemalt tunne on selline...


Millega rootisid?
Näit. EasyRoot v9 http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2784900 ja siis Backup TA partition/DRM keys ning veel dualrecovery thumbs_up.gif


Ok. 4.4.2 on mul rooditud nii: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2620794
Ei saagi aru, kas 4.4.2 DooMLoRDi moditud stock kerneliga (http://doomlord.xperia-files.com/download.php?dlid=WjFjX0Rvb01Mb1JEX0FkdlN0a0tlcm5lbF9GVy03NTdfdjA0) saab ka hakkama...
Siin (http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=54148391&postcount=157) väidetakse, et saab. Samas, tahaks jääda ainult CWM recovery peale.


Pealegi, polegi vist mõtet 14.4.0.108-t peale lasta, uus juba tulemas: http://www.gizmobolt.com/2014/07/16/14-4-0-118-firmware-certified-xperia-z1-compact-z-ultra/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Sony Xperia Z1 Compact mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 19, 20, 21  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.