|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
07.07.2014 14:15:40
|
|
|
| Eestis on nende kiirusepiirangutega üldse keeruline teema, igal aasta need muutuvad. 110km/h oleneb väga teede olukorrast, Peterburi maanteel päris mitmeid 90km/h alasid neljarealisel tee. Sama moodi linnas remontide ja muudel põhjustel need vahelduvad. Parem juba ilma kiirusepiiranguteta, kui et pidevalt vale info ees.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
07.07.2014 14:20:47
|
|
|
no editoris annaks neid suht täpselt toppida.
Lisaks veel juurde luua ajalised kiirusepiirangud vms, saaks kenasti terveks suveks 110 panna ja sügisel läheks iseseisvalt 90 peale tagasi. Sama teema remonttöödega.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
07.07.2014 14:28:54
|
|
|
| väike täpsustus, kiirusepiirangute näitamine ei ole mitte 'kahe silma vahele' jäetud, vaid lihtsalt hetkel valitseb seisukoht et seda funktsionaalust ei lisata, tegu pole mitte hooletuse/ükskõiksuse, vaid teadliku valikuga. Nii kaua kuni kiirusepiirangute infi ei ole võimalik kuskilt autoriteetsest allikast live's kätte saada, ei saa seda funktsionaalsust navis piisava usaldusväärsusega realiseerida, arendajad teadvustavad endale täiesti kui mugav selline featuur oleks ning et see võib kallutada juhte liigselt lootma waze infole ning jätma tähelepanuta 'tegelike' teeäärsete liiklusmärkide infi.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
07.07.2014 15:34:37
|
|
|
| pppd kirjutas: |
| väike täpsustus, kiirusepiirangute näitamine ei ole mitte 'kahe silma vahele' jäetud, vaid lihtsalt hetkel valitseb seisukoht et seda funktsionaalust ei lisata, tegu pole mitte hooletuse/ükskõiksuse, vaid teadliku valikuga. Nii kaua kuni kiirusepiirangute infi ei ole võimalik kuskilt autoriteetsest allikast live's kätte saada, ei saa seda funktsionaalsust navis piisava usaldusväärsusega realiseerida, arendajad teadvustavad endale täiesti kui mugav selline featuur oleks ning et see võib kallutada juhte liigselt lootma waze infole ning jätma tähelepanuta 'tegelike' teeäärsete liiklusmärkide infi. |
mõistlik
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
07.07.2014 16:04:46
|
|
|
| pppd kirjutas: |
| väike täpsustus, kiirusepiirangute näitamine ei ole mitte 'kahe silma vahele' jäetud, vaid lihtsalt hetkel valitseb seisukoht et seda funktsionaalust ei lisata, tegu pole mitte hooletuse/ükskõiksuse, vaid teadliku valikuga. Nii kaua kuni kiirusepiirangute infi ei ole võimalik kuskilt autoriteetsest allikast live's kätte saada, ei saa seda funktsionaalsust navis piisava usaldusväärsusega realiseerida, arendajad teadvustavad endale täiesti kui mugav selline featuur oleks ning et see võib kallutada juhte liigselt lootma waze infole ning jätma tähelepanuta 'tegelike' teeäärsete liiklusmärkide infi. |
... ja kogu muu info, mida kasutajad ise sisestavad on siis mingi viisil usaldusväärsem ja ei võimalda soovimatute tagajärgede teket ? Üsna bullshit põhjendus ma ütleks ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
07.07.2014 16:09:04
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
| pppd kirjutas: |
| väike täpsustus, kiirusepiirangute näitamine ei ole mitte 'kahe silma vahele' jäetud, vaid lihtsalt hetkel valitseb seisukoht et seda funktsionaalust ei lisata, tegu pole mitte hooletuse/ükskõiksuse, vaid teadliku valikuga. Nii kaua kuni kiirusepiirangute infi ei ole võimalik kuskilt autoriteetsest allikast live's kätte saada, ei saa seda funktsionaalsust navis piisava usaldusväärsusega realiseerida, arendajad teadvustavad endale täiesti kui mugav selline featuur oleks ning et see võib kallutada juhte liigselt lootma waze infole ning jätma tähelepanuta 'tegelike' teeäärsete liiklusmärkide infi. |
... ja kogu muu info, mida kasutajad ise sisestavad on siis mingi viisil usaldusväärsem ja ei võimalda soovimatute tagajärgede teket ? Üsna bullshit põhjendus ma ütleks ... |
Mõtle nüüd ise, kas näidata tegelikkusest suuremat lubatud kiirust, mille trahvid ja tagajärjed oleks karmid (ja vb peaks hakkama waze kohut käima, et tõendada ennast mitte süüdi olevat) versus on valesti märgitud vihmasadu, remonttööd teepeal, teeääres seisev auto või kiirust mõõtev patrull...
_________________ Kui keegi mandariini tahab, siis helistab
Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/ |
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
07.07.2014 16:19:09
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
| ... ja kogu muu info, mida kasutajad ise sisestavad on siis mingi viisil usaldusväärsem ja ei võimalda soovimatute tagajärgede teket ? Üsna bullshit põhjendus ma ütleks ... |
Jäägu Sulle Sinu arvamus, navisofte on sadu ja tõenäoliselt leidub igaühe jaoks kuskil see õige ja ideaalne...
Samas ei saa märkimata jätta et kiirusepiirangute info tundub tegelikult tõesti natukene teisest kategooriast olevat kui puhas navigeerimis- või ummikuinf, õnneks kuuleb seliste lollakate kohta, kes pimesi navi juhiseid uskudes kuskil kuristikust alla või vette sõitnud, ainult 'kahtlase päritoluga välismaa uudistest' (TM), ka eksliku ummikuinfo pärast võib kahju olla maksimaalselt mõnedkümned minutid kulutatud aega, aga kiirusepiirangute info järgi valivad juhid teadlikult oma sõidukiirust ning valele infile lootma jäämine võib tähendada väga konkreetseid tagajärgi kas rahakotile või juhtimisõigusele. Waze tiim tundub ka suht kohtupelglik olevat, hiljuti oli kogukonnas suur kisma kui nad Saksamaa jaoks kiiruskaamerad maha võtsid, kuna mingi tõlgenduse järgi olla selline asi seal ebaseaduslik, päris palju auru läks enne kui see tagasi toodi.
EDIT: kirjavead ja tsitaat
viimati muutis pppd 07.07.2014 16:27:57, muudetud 4 korda |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
07.07.2014 16:19:18
|
|
|
| -KRANTS- kirjutas: |
| DigeBeni kirjutas: |
| pppd kirjutas: |
| väike täpsustus, kiirusepiirangute näitamine ei ole mitte 'kahe silma vahele' jäetud, vaid lihtsalt hetkel valitseb seisukoht et seda funktsionaalust ei lisata, tegu pole mitte hooletuse/ükskõiksuse, vaid teadliku valikuga. Nii kaua kuni kiirusepiirangute infi ei ole võimalik kuskilt autoriteetsest allikast live's kätte saada, ei saa seda funktsionaalsust navis piisava usaldusväärsusega realiseerida, arendajad teadvustavad endale täiesti kui mugav selline featuur oleks ning et see võib kallutada juhte liigselt lootma waze infole ning jätma tähelepanuta 'tegelike' teeäärsete liiklusmärkide infi. |
... ja kogu muu info, mida kasutajad ise sisestavad on siis mingi viisil usaldusväärsem ja ei võimalda soovimatute tagajärgede teket ? Üsna bullshit põhjendus ma ütleks ... |
Mõtle nüüd ise, kas näidata tegelikkusest suuremat lubatud kiirust, mille trahvid ja tagajärjed oleks karmid (ja vb peaks hakkama waze kohut käima, et tõendada ennast mitte süüdi olevat) versus on valesti märgitud vihmasadu, remonttööd teepeal, teeääres seisev auto või kiirust mõõtev patrull... |
... võib-olla hakkaks siis navi kasutajatele IQ testi tegema ? Mõni suudab äkki navi tõttu "autoga vanni" sõita totaalne amerikaniseerumine on maad võtmas
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
07.07.2014 17:36:30
|
|
|
Ega ei peagi ju kiiruspiiranguid laskma seada igal tondil. Võiks vaid nendel, kes juba vähe pikemalt kaarti täiendanud on. Sel juhul saaks välistada, et mõni teeb nalja pärast konto ja hakkab suvalisi piiranguid toppima.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
07.07.2014 20:18:07
|
|
|
| Päris karm töö saaks see olema, sest neid teid on hästi palju, kus piiratakse seoses kehvade teeoludega piirkiirust.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003

|
03.11.2014 20:15:18
|
|
|
| krt viimasel ajal see waze jukerdab. Ei suuda teekonda arvutada ja ümber arvutust teha. Ei saagi aru kas asi on suures koormuses waze serveris või on asi tele2 sitas neti ühenduses.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oliverk
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
03.11.2014 20:30:24
|
|
|
| Eelmine nädal igatahes probleeme ise ei kohanud. Netti jagab samas teine firma.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
03.11.2014 20:52:22
|
|
|
| Ei ole Tele2'ga veel probleemi olnud Wazega.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
03.11.2014 21:15:43
|
|
|
ei tea, pole ka probleemi olnud (samuti T2 kasutusel)
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spezwend
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
03.11.2014 21:47:58
|
|
|
| Mul on esinened sellist asja siis kui levi on nõrk.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
18.11.2014 17:59:16
|
|
|
Ma pole nüüd paar kuud waze kasutanud ja täna sisselogides tabas mind ebameeldiv üllatus. Kogu minu punktid ja ranking on nullis. Tuli ette vaid mingi ingliskeelne tekst, a la :"kadunud atmosfääri". Wtf? Tagasi ei saa kuidagi seda infot?
_________________ Kui keegi mandariini tahab, siis helistab
Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/ |
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
18.11.2014 18:01:19
|
|
|
| Mul tuli mingi paari päeva pärast ise tagasi. Mul oli see teema, et varem olin sidunud facebookiga selle logimise ja mingi hetk kustutasin fb konto ära ja siis logisin waze'i kasutajanime ja parooliga.
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
18.11.2014 18:04:26
|
|
|
Mul pole vahepeal sellist asja olnud. Koguaeg seotud ja täna logisin kõigepealt sisse mobiiltelefoni numbriga ja siis tuligi see atmosfääri jutt. Pärast logisin fb kontoga ning kasutajanimi/parooliga ja ikka sama jant, et punkte pole, aga siis polnud enam atmosfääri teemat.
_________________ Kui keegi mandariini tahab, siis helistab
Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/ |
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
18.11.2014 18:05:21
|
|
|
-KRANTS-, logi veebis sisse ja kae mis seal on
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
18.11.2014 18:39:02
|
|
|
Veebis näitab et ma olen 29 august mingi üle 300km maha sõitnud (mis on kaheldav) aga punkte ei leidnud. Mille all see olla võiks, või mida jälgida?
_________________ Kui keegi mandariini tahab, siis helistab
Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/ |
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
18.11.2014 19:19:01
|
|
|
nime taga mutter (hammasratas vms), vajuta sinna ja seal lehel peaks punktid ja asjad näha olema.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kurv
HV kasutaja
liitunud: 22.02.2013
|
18.11.2014 19:24:40
|
|
|
| Minul kõik millegi pärast seal nullid..
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taifunk
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
18.11.2014 20:27:16
|
|
|
Kas keegi teab lahendust kuidas vältida kruusateid?
Või Waze polegi võimeline neist hoiduma, sest praegu leian ainult võimaluse pindamata (dirt) teid vältida?
Kas mingi muu navigaator on intelligentsem selle koha pealt, et ei suuna asfaldilt maha kui ma seda määran seadetest?
_________________ Remember this day, men, for it will be yours for all time. |
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
18.11.2014 22:37:01
|
|
|
| taifunk kirjutas: |
Kas keegi teab lahendust kuidas vältida kruusateid?
|
pole
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aivar1988
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.08.2007
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
11.01.2015 21:39:42
|
|
|
kuhu selle soundbacki viskama peab?
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woo456
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2006
|
12.01.2015 14:44:29
|
|
|
| waze/sound folderisse. Ma asendasin selle soundbacki failidega ühe teise hääle. Ei oska öelda kas niisama kausta sinna sisse loopimisega toimib ka.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aivar1988
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.08.2007
|
12.01.2015 23:57:05
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| kuhu selle soundbacki viskama peab? |
Wazes tõmbad alla mõne uue suvalise hääle. Pärast arvutiga ühendamist tuleb uue hääle kaustas kõik failid asendada uutega. Hääle nime kahjuks muuta vist ei saa, sest siis tunneb waze ära, et midagi on valesti ja laseb ise jälle originaali tagasi.
_________________ Battlelog: Aivar1988 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
27.01.2015 19:16:53
|
|
|
| Üks peamine point, miks seda sõidu ajal üldse jooksutada....
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
27.01.2015 20:13:57
|
|
|
| rex kirjutas: |
| Üks peamine point, miks seda sõidu ajal üldse jooksutada.... |
meil võtavad järjepidevalt politseinikud ise ennast sealt maha, ju nad ka targaks saanud, vähemalt mõnes piirkonnas.
Küll aga on see online traffic map igal juhul abiks, ma ei näe veel millegipärast infot meediast, miks seda kaarti ei kasuta kõik meie olulised ametkonnad info ammutamiseks, nii politsei, päästeamet kui kiirabi saaks sealt olulist infot, samuti teedehooldusega tegelevad ettevõtted, augud, libe tee jms.
Miks mitte ka omavalitsused kes planeerivad teedevõrku, märkamaks kus on igapäevaselt kohutavad ummikud jms.
See peaks olema tavapärane, et nuhkimisvõimalusega tarkvara, mille kiiresti omandas google, pannakse tööle ka valitsus organisatsioonides, kõik ainult tavainimese heaks.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
27.01.2015 22:19:00
|
|
|
Mõned patrullid kasutavad omal algatusel.
Ametkondade raames tuleb siiski koostöö firmaga teostada. Pöörduda tuleks pigem siis vastava ameti poole, et innustada neid.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
27.01.2015 23:44:35
|
|
|
| Mitme erineva kasutaja kinnitust tal vaja läheb, et miski üles ja maha läheks?
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
28.01.2015 06:21:42
|
|
|
Väga õige. Politsei asukohtade kuvamine tulebki blokeerida.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
28.01.2015 07:50:13
|
|
|
| Märt. kirjutas: |
Väga õige. Politsei asukohtade kuvamine tulebki blokeerida. |
Sel juhul kaotab see programm igasuguse pointi ja üle poole kasutajaskonnast kindlasti.
Kas nad tõesti arvavad, et pätt vaatab wazest kus pollar on ja lendab püssiga laivi ja kukub kõmmutama? Kui waze pole ja tahab mendi maha lasta, siis sõidab mendist mööda, vaatab "ou wazes pole märgitud, teda ma ei puutu" ja sõidab edasi?
Teine lootus muidugi see, et USAs palutakse see võimalus eemaldada, see ei pruugi euroopa turule kajastuda. USAs tahetakse kõike keelustada, mis kuidagimoodi, kaudselt võib ohtlik olla. Ka nätsu närimine...
|
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dinkz
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.04.2008
|
28.01.2015 08:30:04
|
|
|
Mina tegelikult samuti pooldan, et politsei patrullide asukoha info eemaldada. Vähemalt minu jaoks on see täiesti kasutu informatsioon, kui seadust ei riku, siis ei ole ka midagi karta.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
28.01.2015 08:54:57
|
|
|
Dinkz, täpselt.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikulaine
HV vaatleja
liitunud: 01.10.2014
|
28.01.2015 09:29:43
|
|
|
| Dinkz kirjutas: |
Mina tegelikult samuti pooldan, et politsei patrullide asukoha info eemaldada. Vähemalt minu jaoks on see täiesti kasutu informatsioon, kui seadust ei riku, siis ei ole ka midagi karta.  |
Kui võrrelda, kas ohutum on kui politsei on peidus või wazes märgitud, siis ma oleks teise variandi poolt. Esimesel juhul kihutaja lendab oma hooga mööda sealt ja okei, jääb vahele ka. Teisel juhul võtab inimene hoo maha ja see on ohutum.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
artur-
HV Guru

liitunud: 06.07.2004
|
28.01.2015 09:39:05
|
|
|
...jääb vahele ka.. politsei võtab sappa ja kihutaja proovib eest ära sõita, nii võivad inimesed surma saada ju . Muidugi on teine variant ohutum.
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dinkz
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.04.2008
|
28.01.2015 09:59:09
|
|
|
| mikulaine kirjutas: |
| Dinkz kirjutas: |
Mina tegelikult samuti pooldan, et politsei patrullide asukoha info eemaldada. Vähemalt minu jaoks on see täiesti kasutu informatsioon, kui seadust ei riku, siis ei ole ka midagi karta.  |
Kui võrrelda, kas ohutum on kui politsei on peidus või wazes märgitud, siis ma oleks teise variandi poolt. Esimesel juhul kihutaja lendab oma hooga mööda sealt ja okei, jääb vahele ka. Teisel juhul võtab inimene hoo maha ja see on ohutum. |
Põhimõtteliselt sama, mis kiiruskaamerategagi, et enne kaamerat elatakse täie rauaga piduripedaali otsas ja kohati isegi pidurdatakse 90 km/h piirangu alas suisa isegi 70 km/h peale. Kohe kui kaamerast või siis antud juhul Waze´s märgitud kohast möödas siis kohe peale seda kupatatakse täie rauaga edasi. Ei näe küll kust otsast see ohutu oleks.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Petz
HV Guru
liitunud: 05.11.2001
|
28.01.2015 11:02:58
|
|
|
| rex kirjutas: |
| Mitme erineva kasutaja kinnitust tal vaja läheb, et miski üles ja maha läheks? |
See vist oleneb mitmest asjast, põhiliselt muidugi märkija staažist. Omal on nagu alati märk maha jäänud, isegi kui üksi öösel kusagil karup...es sõidad... Päris beebiveizerina oli ehk rohkem kinnitusi vaja.
| tsitaat: |
| Põhimõtteliselt sama, mis kiiruskaamerategagi, et enne kaamerat elatakse täie rauaga piduripedaali otsas ja kohati isegi pidurdatakse 90 km/h piirangu alas suisa isegi 70 km/h peale. Kohe kui kaamerast või siis antud juhul Waze´s märgitud kohast möödas siis kohe peale seda kupatatakse täie rauaga edasi. Ei näe küll kust otsast see ohutu oleks. |
Wazega saad oma tegemisi ilma äkkpidurdusteta planeerida - kui näed, et kaamerad kaardil, sätid kiiruse juba varakult sobivaks (autopiloot sisse või silm spidomeetrile). Ja politsei kaardil ei tähenda seda, et ta konkreetse põõsa taga istub - enamasti on ta märgitud kohast juba kadunud, aga teadmine, et patrull liikvel, sunnib korrektselt käituma
Piduritallajad on just need, kellel mingist Waze-ist ega GPS-ist aimugi pole - vahivad seierit, mis niigi vähemalt 3-4km/h rohkem näitab ja igaks juhuks jätavad veel 5 km/h varuks, et mitte mingil juhul seadust rikkuda.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
28.01.2015 11:44:56
|
|
|
| rex kirjutas: |
| Mitme erineva kasutaja kinnitust tal vaja läheb, et miski üles ja maha läheks? |
Sõltub kasutaja nö usaldusväärsusest ehk sellest kui mitu korda ta eelnevad raportid on thumbs up'i saanud ja mitu "maha hääletatud."
| -KRANTS- kirjutas: |
| Märt. kirjutas: |
Väga õige. Politsei asukohtade kuvamine tulebki blokeerida. |
Sel juhul kaotab see programm igasuguse pointi ja üle poole kasutajaskonnast kindlasti.
|
Waze'i eesmärk ei ole ainult politsei asukohtadest teavitada. Selle eesmärk on juht võimalikult kiirelt sihtpunkti aidata.
Politsei tarvis on teisigi rakendusi. Waze on hetkel lihtsalt ainus all-in-one lahendus, mis ka suurepäraselt toimib.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dinkz
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.04.2008
|
28.01.2015 12:20:39
|
|
|
| Petz kirjutas: |
Wazega saad oma tegemisi ilma äkkpidurdusteta planeerida - kui näed, et kaamerad kaardil, sätid kiiruse juba varakult sobivaks (autopiloot sisse või silm spidomeetrile). Ja politsei kaardil ei tähenda seda, et ta konkreetse põõsa taga istub - enamasti on ta märgitud kohast juba kadunud, aga teadmine, et patrull liikvel, sunnib korrektselt käituma  |
Ja samas oleks lihtsam kohe sõita kiiruse piirangu piirides, siis ei pea ka muretsema igasugu kiiruskaamerate ja patrullide pärast.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikulaine
HV vaatleja
liitunud: 01.10.2014
|
28.01.2015 12:39:13
|
|
|
| Dinkz kirjutas: |
| mikulaine kirjutas: |
| Dinkz kirjutas: |
Mina tegelikult samuti pooldan, et politsei patrullide asukoha info eemaldada. Vähemalt minu jaoks on see täiesti kasutu informatsioon, kui seadust ei riku, siis ei ole ka midagi karta.  |
Kui võrrelda, kas ohutum on kui politsei on peidus või wazes märgitud, siis ma oleks teise variandi poolt. Esimesel juhul kihutaja lendab oma hooga mööda sealt ja okei, jääb vahele ka. Teisel juhul võtab inimene hoo maha ja see on ohutum. |
Põhimõtteliselt sama, mis kiiruskaamerategagi, et enne kaamerat elatakse täie rauaga piduripedaali otsas ja kohati isegi pidurdatakse 90 km/h piirangu alas suisa isegi 70 km/h peale. Kohe kui kaamerast või siis antud juhul Waze´s märgitud kohast möödas siis kohe peale seda kupatatakse täie rauaga edasi. Ei näe küll kust otsast see ohutu oleks. |
Läheb OT'ks, aga sel juhul kiiruskaamera teeb oma tööd väga hästi, kuna need paigaldatakse ohtlike kohtade juurde ja seal võetakse tänu kaamerale hoog maha.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
28.01.2015 13:52:26
|
|
|
Waze näitab piisava varuga kaamerate asukohta. Normaalne juht võtab juba aegsasti hoo maha, mitte ei pidurda enne kaamerat.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
28.01.2015 14:30:02
|
|
|
... eks siin ole igat sorti teooriad, mina pooldaks siiski näitamist sest kui politsei aktiivselt linnas oma tööd teeb, jääb sellest jälg maha ka Waze, mis omakorda rahustab liiklust kaugemal, kui politsei mõju muidu ulatuks. Paraku on meil teatud piirkondades liiklusjärelvalvet tegev politsei pigem võrreldav paranähtusega ja eesmärgiks paistab olevat plaanipäraselt liiklejate vahele võtmine, mitte niiväga üldise liikluskultuuri mõjutamine. Seega jah, mida me siis õigupoolest taotleme? Rääkides paadunud rikkujatest, siis need ei kao kuhugi, isegi praegu saadakse puhumisreidide ajal kätte kümneid joobes juhte ja see arv pole ühes ega teises suunas väga muutunud, sama ka kiiruskaamerate ja mõõtmistega, ometi on need reeglina Wazes olemas. Rääkides juba suurematest probleemidest, pole enam Waze teemaks, viidata ohule liikluspatrullidele on täiesti absurdne ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
28.01.2015 15:19:29
|
|
|
| mikulaine kirjutas: |
| Dinkz kirjutas: |
Mina tegelikult samuti pooldan, et politsei patrullide asukoha info eemaldada. Vähemalt minu jaoks on see täiesti kasutu informatsioon, kui seadust ei riku, siis ei ole ka midagi karta.  |
Kui võrrelda, kas ohutum on kui politsei on peidus või wazes märgitud, siis ma oleks teise variandi poolt. Esimesel juhul kihutaja lendab oma hooga mööda sealt ja okei, jääb vahele ka. Teisel juhul võtab inimene hoo maha ja see on ohutum. |
Kui on pikk sirge ja hea nähtavus, siis on politsei ammu enne seda juba kiiruse fikseerinud, kui waze hoiatab patrulli olemasolust.
|
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
28.01.2015 16:50:49
|
|
|
Üldiselt need padukihutajad nagunii waze ei kasuta, seega on need mendid seal või ei - pointi pole.
US teemadel - et tuleb ära keelata kuna mente rünnatakse. Ega inimesed ilma waze kasutamata ei näe jah, et mendid on tänaval
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
28.01.2015 20:48:30
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
Üldiselt need padukihutajad nagunii waze ei kasuta, seega on need mendid seal või ei - pointi pole.
US teemadel - et tuleb ära keelata kuna mente rünnatakse. Ega inimesed ilma waze kasutamata ei näe jah, et mendid on tänaval  |
Täpselt, vaevalt automaadi või pumbaga varustatud psühh wazest lähimat menti otsima hakkab, et teda maha lasta.
Igal juhul, kuna ameerika on nagu suur isa keda Eesti President koos Riigikoguga järgib, siis kui Eestis peaks see ära keelatama, teeme kokkuleppe, edaspidi ei märgi me politseisid vaid "oht teel, prügikast" vms.
Mul on muudki teha, kui oma kiirust vahtida, püsikiirus peale ja cruise. Küsimus on lihtsalt selles, et igasugused seisvad autod suurtel teedel põhjustavad piisavalt ohtu, seda enam kui politsei seal lahtiste ustega vehib ja kedagi puhuma üritab panna. Youtubes videosid küll kus kas uksed minema sõidetakse või veel hullem, koos inimestega seal vahel. Märguanded hoiatavad ehk pisut ette, et tuleb ettevaatlik olla.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
29.01.2015 08:10:18
|
|
|
Reaalselt pole ju sul tarvis teada, kus poitsei tööd teeb. Kui sõidad korrektselt, siis pole ju tarvidust. Pigem on kasu ummikuinfost.
Infost on kasu vaid neile, kes teavad siis selles piirkonnas ontlikud olla, et siis pärast "ohuala" läbimist kõigele vilistada. Ilma selle infota oldaks ehk rohkem ontlikumad.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|