Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  WAZE 4.x - tasuta community based navi nutikatele märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 42, 43, 44  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2014 14:15:40 vasta tsitaadiga

Eestis on nende kiirusepiirangutega üldse keeruline teema, igal aasta need muutuvad. 110km/h oleneb väga teede olukorrast, Peterburi maanteel päris mitmeid 90km/h alasid neljarealisel tee. Sama moodi linnas remontide ja muudel põhjustel need vahelduvad. Parem juba ilma kiirusepiiranguteta, kui et pidevalt vale info ees.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2014 14:20:47 vasta tsitaadiga

no editoris annaks neid suht täpselt toppida.
Lisaks veel juurde luua ajalised kiirusepiirangud vms, saaks kenasti terveks suveks 110 panna ja sügisel läheks iseseisvalt 90 peale tagasi. Sama teema remonttöödega.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 07.07.2014 14:28:54 vasta tsitaadiga

väike täpsustus, kiirusepiirangute näitamine ei ole mitte 'kahe silma vahele' jäetud, vaid lihtsalt hetkel valitseb seisukoht et seda funktsionaalust ei lisata, tegu pole mitte hooletuse/ükskõiksuse, vaid teadliku valikuga. Nii kaua kuni kiirusepiirangute infi ei ole võimalik kuskilt autoriteetsest allikast live's kätte saada, ei saa seda funktsionaalsust navis piisava usaldusväärsusega realiseerida, arendajad teadvustavad endale täiesti kui mugav selline featuur oleks ning et see võib kallutada juhte liigselt lootma waze infole ning jätma tähelepanuta 'tegelike' teeäärsete liiklusmärkide infi.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2014 15:34:37 vasta tsitaadiga

pppd kirjutas:
väike täpsustus, kiirusepiirangute näitamine ei ole mitte 'kahe silma vahele' jäetud, vaid lihtsalt hetkel valitseb seisukoht et seda funktsionaalust ei lisata, tegu pole mitte hooletuse/ükskõiksuse, vaid teadliku valikuga. Nii kaua kuni kiirusepiirangute infi ei ole võimalik kuskilt autoriteetsest allikast live's kätte saada, ei saa seda funktsionaalsust navis piisava usaldusväärsusega realiseerida, arendajad teadvustavad endale täiesti kui mugav selline featuur oleks ning et see võib kallutada juhte liigselt lootma waze infole ning jätma tähelepanuta 'tegelike' teeäärsete liiklusmärkide infi.

mõistlik
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2014 16:04:46 vasta tsitaadiga

pppd kirjutas:
väike täpsustus, kiirusepiirangute näitamine ei ole mitte 'kahe silma vahele' jäetud, vaid lihtsalt hetkel valitseb seisukoht et seda funktsionaalust ei lisata, tegu pole mitte hooletuse/ükskõiksuse, vaid teadliku valikuga. Nii kaua kuni kiirusepiirangute infi ei ole võimalik kuskilt autoriteetsest allikast live's kätte saada, ei saa seda funktsionaalsust navis piisava usaldusväärsusega realiseerida, arendajad teadvustavad endale täiesti kui mugav selline featuur oleks ning et see võib kallutada juhte liigselt lootma waze infole ning jätma tähelepanuta 'tegelike' teeäärsete liiklusmärkide infi.

... ja kogu muu info, mida kasutajad ise sisestavad on siis mingi viisil usaldusväärsem ja ei võimalda soovimatute tagajärgede teket ? Üsna bullshit põhjendus ma ütleks ...

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 07.07.2014 16:09:04 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
pppd kirjutas:
väike täpsustus, kiirusepiirangute näitamine ei ole mitte 'kahe silma vahele' jäetud, vaid lihtsalt hetkel valitseb seisukoht et seda funktsionaalust ei lisata, tegu pole mitte hooletuse/ükskõiksuse, vaid teadliku valikuga. Nii kaua kuni kiirusepiirangute infi ei ole võimalik kuskilt autoriteetsest allikast live's kätte saada, ei saa seda funktsionaalsust navis piisava usaldusväärsusega realiseerida, arendajad teadvustavad endale täiesti kui mugav selline featuur oleks ning et see võib kallutada juhte liigselt lootma waze infole ning jätma tähelepanuta 'tegelike' teeäärsete liiklusmärkide infi.

... ja kogu muu info, mida kasutajad ise sisestavad on siis mingi viisil usaldusväärsem ja ei võimalda soovimatute tagajärgede teket ? Üsna bullshit põhjendus ma ütleks ...

Mõtle nüüd ise, kas näidata tegelikkusest suuremat lubatud kiirust, mille trahvid ja tagajärjed oleks karmid (ja vb peaks hakkama waze kohut käima, et tõendada ennast mitte süüdi olevat) versus on valesti märgitud vihmasadu, remonttööd teepeal, teeääres seisev auto või kiirust mõõtev patrull...

_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 07.07.2014 16:19:09 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
... ja kogu muu info, mida kasutajad ise sisestavad on siis mingi viisil usaldusväärsem ja ei võimalda soovimatute tagajärgede teket ? Üsna bullshit põhjendus ma ütleks ...

Jäägu Sulle Sinu arvamus, navisofte on sadu ja tõenäoliselt leidub igaühe jaoks kuskil see õige ja ideaalne...

Samas ei saa märkimata jätta et kiirusepiirangute info tundub tegelikult tõesti natukene teisest kategooriast olevat kui puhas navigeerimis- või ummikuinf, õnneks kuuleb seliste lollakate kohta, kes pimesi navi juhiseid uskudes kuskil kuristikust alla või vette sõitnud, ainult 'kahtlase päritoluga välismaa uudistest' (TM), ka eksliku ummikuinfo pärast võib kahju olla maksimaalselt mõnedkümned minutid kulutatud aega, aga kiirusepiirangute info järgi valivad juhid teadlikult oma sõidukiirust ning valele infile lootma jäämine võib tähendada väga konkreetseid tagajärgi kas rahakotile või juhtimisõigusele. Waze tiim tundub ka suht kohtupelglik olevat, hiljuti oli kogukonnas suur kisma kui nad Saksamaa jaoks kiiruskaamerad maha võtsid, kuna mingi tõlgenduse järgi olla selline asi seal ebaseaduslik, päris palju auru läks enne kui see tagasi toodi.

EDIT: kirjavead ja tsitaat


viimati muutis pppd 07.07.2014 16:27:57, muudetud 4 korda
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2014 16:19:18 vasta tsitaadiga

-KRANTS- kirjutas:
DigeBeni kirjutas:
pppd kirjutas:
väike täpsustus, kiirusepiirangute näitamine ei ole mitte 'kahe silma vahele' jäetud, vaid lihtsalt hetkel valitseb seisukoht et seda funktsionaalust ei lisata, tegu pole mitte hooletuse/ükskõiksuse, vaid teadliku valikuga. Nii kaua kuni kiirusepiirangute infi ei ole võimalik kuskilt autoriteetsest allikast live's kätte saada, ei saa seda funktsionaalsust navis piisava usaldusväärsusega realiseerida, arendajad teadvustavad endale täiesti kui mugav selline featuur oleks ning et see võib kallutada juhte liigselt lootma waze infole ning jätma tähelepanuta 'tegelike' teeäärsete liiklusmärkide infi.

... ja kogu muu info, mida kasutajad ise sisestavad on siis mingi viisil usaldusväärsem ja ei võimalda soovimatute tagajärgede teket ? Üsna bullshit põhjendus ma ütleks ...

Mõtle nüüd ise, kas näidata tegelikkusest suuremat lubatud kiirust, mille trahvid ja tagajärjed oleks karmid (ja vb peaks hakkama waze kohut käima, et tõendada ennast mitte süüdi olevat) versus on valesti märgitud vihmasadu, remonttööd teepeal, teeääres seisev auto või kiirust mõõtev patrull...

... võib-olla hakkaks siis navi kasutajatele IQ testi tegema ? Mõni suudab äkki navi tõttu "autoga vanni" sõita doh.gif totaalne amerikaniseerumine on maad võtmas thumbs_down.gif

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2014 17:36:30 vasta tsitaadiga

Ega ei peagi ju kiiruspiiranguid laskma seada igal tondil. Võiks vaid nendel, kes juba vähe pikemalt kaarti täiendanud on. Sel juhul saaks välistada, et mõni teeb nalja pärast konto ja hakkab suvalisi piiranguid toppima.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2014 20:18:07 vasta tsitaadiga

Päris karm töö saaks see olema, sest neid teid on hästi palju, kus piiratakse seoses kehvade teeoludega piirkiirust.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2014 20:15:18 vasta tsitaadiga

krt viimasel ajal see waze jukerdab. Ei suuda teekonda arvutada ja ümber arvutust teha. Ei saagi aru kas asi on suures koormuses waze serveris või on asi tele2 sitas neti ühenduses.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2014 20:30:24 vasta tsitaadiga

Eelmine nädal igatahes probleeme ise ei kohanud. Netti jagab samas teine firma.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 03.11.2014 20:52:22 vasta tsitaadiga

Ei ole Tele2'ga veel probleemi olnud Wazega.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2014 21:15:43 vasta tsitaadiga

ei tea, pole ka probleemi olnud (samuti T2 kasutusel)
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spezwend
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2014 21:47:58 vasta tsitaadiga

Mul on esinened sellist asja siis kui levi on nõrk.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 18.11.2014 17:59:16 vasta tsitaadiga

Ma pole nüüd paar kuud waze kasutanud ja täna sisselogides tabas mind ebameeldiv üllatus. Kogu minu punktid ja ranking on nullis. Tuli ette vaid mingi ingliskeelne tekst, a la :"kadunud atmosfääri". Wtf? Tagasi ei saa kuidagi seda infot?
_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2014 18:01:19 vasta tsitaadiga

Mul tuli mingi paari päeva pärast ise tagasi. Mul oli see teema, et varem olin sidunud facebookiga selle logimise ja mingi hetk kustutasin fb konto ära ja siis logisin waze'i kasutajanime ja parooliga.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 18.11.2014 18:04:26 vasta tsitaadiga

Mul pole vahepeal sellist asja olnud. Koguaeg seotud ja täna logisin kõigepealt sisse mobiiltelefoni numbriga ja siis tuligi see atmosfääri jutt. Pärast logisin fb kontoga ning kasutajanimi/parooliga ja ikka sama jant, et punkte pole, aga siis polnud enam atmosfääri teemat.
_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2014 18:05:21 vasta tsitaadiga

-KRANTS-, logi veebis sisse ja kae mis seal on
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 18.11.2014 18:39:02 vasta tsitaadiga

Veebis näitab et ma olen 29 august mingi üle 300km maha sõitnud (mis on kaheldav) aga punkte ei leidnud. Mille all see olla võiks, või mida jälgida?
_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2014 19:19:01 vasta tsitaadiga

nime taga mutter (hammasratas vms), vajuta sinna ja seal lehel peaks punktid ja asjad näha olema.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kurv
HV kasutaja

liitunud: 22.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2014 19:24:40 vasta tsitaadiga

Minul kõik millegi pärast seal nullid..
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taifunk
HV Guru
taifunk

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2014 20:27:16 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab lahendust kuidas vältida kruusateid?
Või Waze polegi võimeline neist hoiduma, sest praegu leian ainult võimaluse pindamata (dirt) teid vältida?

Kas mingi muu navigaator on intelligentsem selle koha pealt, et ei suuna asfaldilt maha kui ma seda määran seadetest?

_________________
Remember this day, men, for it will be yours for all time.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2014 22:37:01 vasta tsitaadiga

taifunk kirjutas:
Kas keegi teab lahendust kuidas vältida kruusateid?
pole
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivar1988
Kreisi kasutaja
aivar1988

liitunud: 01.08.2007




sõnum 11.01.2015 15:35:27 vasta tsitaadiga

Ei ole igapäeva kasutaja aga märkasin, et Terry Crews voice on kadunud. Kas keegi teab kust saaks tema soundpacki? Netis otsides sattusin sellise asja peale icon_biggrin.gif

Link

Siin on link Kevin Hart soundbackile:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Battlelog: Aivar1988
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2015 21:39:42 vasta tsitaadiga

kuhu selle soundbacki viskama peab?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woo456
Kreisi kasutaja
woo456

liitunud: 23.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2015 14:44:29 vasta tsitaadiga

waze/sound folderisse. Ma asendasin selle soundbacki failidega ühe teise hääle. Ei oska öelda kas niisama kausta sinna sisse loopimisega toimib ka.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivar1988
Kreisi kasutaja
aivar1988

liitunud: 01.08.2007




sõnum 12.01.2015 23:57:05 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
kuhu selle soundbacki viskama peab?

Wazes tõmbad alla mõne uue suvalise hääle. Pärast arvutiga ühendamist tuleb uue hääle kaustas kõik failid asendada uutega. Hääle nime kahjuks muuta vist ei saa, sest siis tunneb waze ära, et midagi on valesti ja laseb ise jälle originaali tagasi.

_________________
Battlelog: Aivar1988
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2015 11:25:30 vasta tsitaadiga

http://majandus24.postimees.ee/3069783/google-ilt-noutakse-politseipatrullide-asukohtade-varjamist
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2015 19:16:53 vasta tsitaadiga

Üks peamine point, miks seda sõidu ajal üldse jooksutada....
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2015 20:13:57 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
http://majandus24.postimees.ee/3069783/google-ilt-noutakse-politseipatrullide-asukohtade-varjamist

rex kirjutas:
Üks peamine point, miks seda sõidu ajal üldse jooksutada....


meil võtavad järjepidevalt politseinikud ise ennast sealt maha, ju nad ka targaks saanud, vähemalt mõnes piirkonnas.
Küll aga on see online traffic map igal juhul abiks, ma ei näe veel millegipärast infot meediast, miks seda kaarti ei kasuta kõik meie olulised ametkonnad info ammutamiseks, nii politsei, päästeamet kui kiirabi saaks sealt olulist infot, samuti teedehooldusega tegelevad ettevõtted, augud, libe tee jms.
Miks mitte ka omavalitsused kes planeerivad teedevõrku, märkamaks kus on igapäevaselt kohutavad ummikud jms.

See peaks olema tavapärane, et nuhkimisvõimalusega tarkvara, mille kiiresti omandas google, pannakse tööle ka valitsus organisatsioonides, kõik ainult tavainimese heaks. icon_wink.gif
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 27.01.2015 22:19:00 vasta tsitaadiga

Mõned patrullid kasutavad omal algatusel.
Ametkondade raames tuleb siiski koostöö firmaga teostada. Pöörduda tuleks pigem siis vastava ameti poole, et innustada neid.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2015 23:44:35 vasta tsitaadiga

Mitme erineva kasutaja kinnitust tal vaja läheb, et miski üles ja maha läheks?
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2015 06:21:42 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
http://majandus24.postimees.ee/3069783/google-ilt-noutakse-politseipatrullide-asukohtade-varjamist


Väga õige. Politsei asukohtade kuvamine tulebki blokeerida.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 28.01.2015 07:50:13 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
DigeBeni kirjutas:
http://majandus24.postimees.ee/3069783/google-ilt-noutakse-politseipatrullide-asukohtade-varjamist


Väga õige. Politsei asukohtade kuvamine tulebki blokeerida.

Sel juhul kaotab see programm igasuguse pointi ja üle poole kasutajaskonnast kindlasti.

Kas nad tõesti arvavad, et pätt vaatab wazest kus pollar on ja lendab püssiga laivi ja kukub kõmmutama? Kui waze pole ja tahab mendi maha lasta, siis sõidab mendist mööda, vaatab "ou wazes pole märgitud, teda ma ei puutu" ja sõidab edasi? icon_biggrin.gif

Teine lootus muidugi see, et USAs palutakse see võimalus eemaldada, see ei pruugi euroopa turule kajastuda. USAs tahetakse kõike keelustada, mis kuidagimoodi, kaudselt võib ohtlik olla. Ka nätsu närimine...
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dinkz
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2008




sõnum 28.01.2015 08:30:04 vasta tsitaadiga

Mina tegelikult samuti pooldan, et politsei patrullide asukoha info eemaldada. Vähemalt minu jaoks on see täiesti kasutu informatsioon, kui seadust ei riku, siis ei ole ka midagi karta. icon_smile.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2015 08:54:57 vasta tsitaadiga

Dinkz, täpselt.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikulaine
HV vaatleja

liitunud: 01.10.2014




sõnum 28.01.2015 09:29:43 vasta tsitaadiga

Dinkz kirjutas:
Mina tegelikult samuti pooldan, et politsei patrullide asukoha info eemaldada. Vähemalt minu jaoks on see täiesti kasutu informatsioon, kui seadust ei riku, siis ei ole ka midagi karta. icon_smile.gif


Kui võrrelda, kas ohutum on kui politsei on peidus või wazes märgitud, siis ma oleks teise variandi poolt. Esimesel juhul kihutaja lendab oma hooga mööda sealt ja okei, jääb vahele ka. Teisel juhul võtab inimene hoo maha ja see on ohutum.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV Guru
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2015 09:39:05 vasta tsitaadiga

...jääb vahele ka.. politsei võtab sappa ja kihutaja proovib eest ära sõita, nii võivad inimesed surma saada ju icon_neutral.gif . Muidugi on teine variant ohutum.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dinkz
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2008




sõnum 28.01.2015 09:59:09 vasta tsitaadiga

mikulaine kirjutas:
Dinkz kirjutas:
Mina tegelikult samuti pooldan, et politsei patrullide asukoha info eemaldada. Vähemalt minu jaoks on see täiesti kasutu informatsioon, kui seadust ei riku, siis ei ole ka midagi karta. icon_smile.gif


Kui võrrelda, kas ohutum on kui politsei on peidus või wazes märgitud, siis ma oleks teise variandi poolt. Esimesel juhul kihutaja lendab oma hooga mööda sealt ja okei, jääb vahele ka. Teisel juhul võtab inimene hoo maha ja see on ohutum.


Põhimõtteliselt sama, mis kiiruskaamerategagi, et enne kaamerat elatakse täie rauaga piduripedaali otsas ja kohati isegi pidurdatakse 90 km/h piirangu alas suisa isegi 70 km/h peale. Kohe kui kaamerast või siis antud juhul Waze´s märgitud kohast möödas siis kohe peale seda kupatatakse täie rauaga edasi. Ei näe küll kust otsast see ohutu oleks.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Petz
HV Guru

liitunud: 05.11.2001




sõnum 28.01.2015 11:02:58 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Mitme erineva kasutaja kinnitust tal vaja läheb, et miski üles ja maha läheks?
See vist oleneb mitmest asjast, põhiliselt muidugi märkija staažist. Omal on nagu alati märk maha jäänud, isegi kui üksi öösel kusagil karup...es sõidad... Päris beebiveizerina oli ehk rohkem kinnitusi vaja.

tsitaat:
Põhimõtteliselt sama, mis kiiruskaamerategagi, et enne kaamerat elatakse täie rauaga piduripedaali otsas ja kohati isegi pidurdatakse 90 km/h piirangu alas suisa isegi 70 km/h peale. Kohe kui kaamerast või siis antud juhul Waze´s märgitud kohast möödas siis kohe peale seda kupatatakse täie rauaga edasi. Ei näe küll kust otsast see ohutu oleks.
Wazega saad oma tegemisi ilma äkkpidurdusteta planeerida - kui näed, et kaamerad kaardil, sätid kiiruse juba varakult sobivaks (autopiloot sisse või silm spidomeetrile). Ja politsei kaardil ei tähenda seda, et ta konkreetse põõsa taga istub - enamasti on ta märgitud kohast juba kadunud, aga teadmine, et patrull liikvel, sunnib korrektselt käituma icon_wink.gif

Piduritallajad on just need, kellel mingist Waze-ist ega GPS-ist aimugi pole - vahivad seierit, mis niigi vähemalt 3-4km/h rohkem näitab ja igaks juhuks jätavad veel 5 km/h varuks, et mitte mingil juhul seadust rikkuda. icon_smile.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 28.01.2015 11:44:56 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Mitme erineva kasutaja kinnitust tal vaja läheb, et miski üles ja maha läheks?


Sõltub kasutaja nö usaldusväärsusest ehk sellest kui mitu korda ta eelnevad raportid on thumbs up'i saanud ja mitu "maha hääletatud."

-KRANTS- kirjutas:
Märt. kirjutas:

Väga õige. Politsei asukohtade kuvamine tulebki blokeerida.

Sel juhul kaotab see programm igasuguse pointi ja üle poole kasutajaskonnast kindlasti.


Waze'i eesmärk ei ole ainult politsei asukohtadest teavitada. Selle eesmärk on juht võimalikult kiirelt sihtpunkti aidata.
Politsei tarvis on teisigi rakendusi. Waze on hetkel lihtsalt ainus all-in-one lahendus, mis ka suurepäraselt toimib.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dinkz
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2008




sõnum 28.01.2015 12:20:39 vasta tsitaadiga

Petz kirjutas:
Wazega saad oma tegemisi ilma äkkpidurdusteta planeerida - kui näed, et kaamerad kaardil, sätid kiiruse juba varakult sobivaks (autopiloot sisse või silm spidomeetrile). Ja politsei kaardil ei tähenda seda, et ta konkreetse põõsa taga istub - enamasti on ta märgitud kohast juba kadunud, aga teadmine, et patrull liikvel, sunnib korrektselt käituma icon_wink.gif


Ja samas oleks lihtsam kohe sõita kiiruse piirangu piirides, siis ei pea ka muretsema igasugu kiiruskaamerate ja patrullide pärast. icon_wink.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikulaine
HV vaatleja

liitunud: 01.10.2014




sõnum 28.01.2015 12:39:13 vasta tsitaadiga

Dinkz kirjutas:
mikulaine kirjutas:
Dinkz kirjutas:
Mina tegelikult samuti pooldan, et politsei patrullide asukoha info eemaldada. Vähemalt minu jaoks on see täiesti kasutu informatsioon, kui seadust ei riku, siis ei ole ka midagi karta. icon_smile.gif


Kui võrrelda, kas ohutum on kui politsei on peidus või wazes märgitud, siis ma oleks teise variandi poolt. Esimesel juhul kihutaja lendab oma hooga mööda sealt ja okei, jääb vahele ka. Teisel juhul võtab inimene hoo maha ja see on ohutum.


Põhimõtteliselt sama, mis kiiruskaamerategagi, et enne kaamerat elatakse täie rauaga piduripedaali otsas ja kohati isegi pidurdatakse 90 km/h piirangu alas suisa isegi 70 km/h peale. Kohe kui kaamerast või siis antud juhul Waze´s märgitud kohast möödas siis kohe peale seda kupatatakse täie rauaga edasi. Ei näe küll kust otsast see ohutu oleks.


Läheb OT'ks, aga sel juhul kiiruskaamera teeb oma tööd väga hästi, kuna need paigaldatakse ohtlike kohtade juurde ja seal võetakse tänu kaamerale hoog maha.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 28.01.2015 13:52:26 vasta tsitaadiga

Waze näitab piisava varuga kaamerate asukohta. Normaalne juht võtab juba aegsasti hoo maha, mitte ei pidurda enne kaamerat.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2015 14:30:02 vasta tsitaadiga

... eks siin ole igat sorti teooriad, mina pooldaks siiski näitamist sest kui politsei aktiivselt linnas oma tööd teeb, jääb sellest jälg maha ka Waze, mis omakorda rahustab liiklust kaugemal, kui politsei mõju muidu ulatuks. Paraku on meil teatud piirkondades liiklusjärelvalvet tegev politsei pigem võrreldav paranähtusega ja eesmärgiks paistab olevat plaanipäraselt liiklejate vahele võtmine, mitte niiväga üldise liikluskultuuri mõjutamine. Seega jah, mida me siis õigupoolest taotleme? Rääkides paadunud rikkujatest, siis need ei kao kuhugi, isegi praegu saadakse puhumisreidide ajal kätte kümneid joobes juhte ja see arv pole ühes ega teises suunas väga muutunud, sama ka kiiruskaamerate ja mõõtmistega, ometi on need reeglina Wazes olemas. Rääkides juba suurematest probleemidest, pole enam Waze teemaks, viidata ohule liikluspatrullidele on täiesti absurdne ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 28.01.2015 15:19:29 vasta tsitaadiga

mikulaine kirjutas:
Dinkz kirjutas:
Mina tegelikult samuti pooldan, et politsei patrullide asukoha info eemaldada. Vähemalt minu jaoks on see täiesti kasutu informatsioon, kui seadust ei riku, siis ei ole ka midagi karta. icon_smile.gif


Kui võrrelda, kas ohutum on kui politsei on peidus või wazes märgitud, siis ma oleks teise variandi poolt. Esimesel juhul kihutaja lendab oma hooga mööda sealt ja okei, jääb vahele ka. Teisel juhul võtab inimene hoo maha ja see on ohutum.

Kui on pikk sirge ja hea nähtavus, siis on politsei ammu enne seda juba kiiruse fikseerinud, kui waze hoiatab patrulli olemasolust.
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2015 16:50:49 vasta tsitaadiga

Üldiselt need padukihutajad nagunii waze ei kasuta, seega on need mendid seal või ei - pointi pole.

US teemadel - et tuleb ära keelata kuna mente rünnatakse. Ega inimesed ilma waze kasutamata ei näe jah, et mendid on tänaval icon_confused.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2015 20:48:30 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Üldiselt need padukihutajad nagunii waze ei kasuta, seega on need mendid seal või ei - pointi pole.
US teemadel - et tuleb ära keelata kuna mente rünnatakse. Ega inimesed ilma waze kasutamata ei näe jah, et mendid on tänaval icon_confused.gif


Täpselt, vaevalt automaadi või pumbaga varustatud psühh wazest lähimat menti otsima hakkab, et teda maha lasta.

Igal juhul, kuna ameerika on nagu suur isa keda Eesti President koos Riigikoguga järgib, siis kui Eestis peaks see ära keelatama, teeme kokkuleppe, edaspidi ei märgi me politseisid vaid "oht teel, prügikast" vms.

Mul on muudki teha, kui oma kiirust vahtida, püsikiirus peale ja cruise. Küsimus on lihtsalt selles, et igasugused seisvad autod suurtel teedel põhjustavad piisavalt ohtu, seda enam kui politsei seal lahtiste ustega vehib ja kedagi puhuma üritab panna. Youtubes videosid küll kus kas uksed minema sõidetakse või veel hullem, koos inimestega seal vahel. Märguanded hoiatavad ehk pisut ette, et tuleb ettevaatlik olla.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2015 08:10:18 vasta tsitaadiga

Reaalselt pole ju sul tarvis teada, kus poitsei tööd teeb. Kui sõidad korrektselt, siis pole ju tarvidust. Pigem on kasu ummikuinfost.
Infost on kasu vaid neile, kes teavad siis selles piirkonnas ontlikud olla, et siis pärast "ohuala" läbimist kõigele vilistada. Ilma selle infota oldaks ehk rohkem ontlikumad.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  WAZE 4.x - tasuta community based navi nutikatele mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 42, 43, 44  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.