Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Kõvad kettad »  Milliseid SSD-sid vältida märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
mauro
Kreisi kasutaja
mauro

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2014 23:57:15 Milliseid SSD-sid vältida vasta tsitaadiga

Lähiajal plaanis hdd välja vahetada SSD vastu.
Arvatavasti nii 160-256 vahepal.

Aga milliseid firmasid peaks vältima? Nt vilets eluiga/näitajad viletsamad kui lubatud vms - või lihtsalt tihti rikki kipuvad minema?

Või on hoopiski midagi uut/suurt tulema lähiajal ja tasub oodata?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
traks
HV Guru

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2014 01:34:09 vasta tsitaadiga

crucial, ocz.... hell kõik peale samsungi
_________________
The greatest trick the devil ever pulled
was convincing the world glossy widescreen is the way to go.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 304
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andrus Luht
itimees.ee
Andrus Luht

liitunud: 11.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2014 01:42:27 vasta tsitaadiga

traks, +1 thumbs_up.gif
_________________
Äriklassi serverilahenduste müük, paigaldus ja haldus. SaaS / PaaS / IaaS lahendused
Kasutatud äriklassi serverite, andmesalvede ja võrguseadmete ost-müük-rent
Tier-3 privaatpilvede, virtuaal- ja virtuaal-privaat-serverite lahendused. 24/7 haldus, monitooring
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 318
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mega
HV Guru
mega

liitunud: 12.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2014 01:48:46 vasta tsitaadiga

lisaksin Samasale ka Inteli, aga jah ülejäänud on nigu on.
_________________
- censored -
Kommentaarid: 270 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 237
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2014 02:03:33 vasta tsitaadiga

Ma hoiaks omast kogemusest intelist kaarega eemale ...
_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mauro
Kreisi kasutaja
mauro

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2014 03:48:50 vasta tsitaadiga

ei tea - pole ühtegi ssd olnud.. aga inteli nime nähes tulid külmavärinad peale Oo
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puer
Kreisi kasutaja
puer

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2014 05:49:44 vasta tsitaadiga

Nälga, katku ja viletust tuleks vältida - muu pärast pole vaja muretseda icon_lol.gif
Vigase tehnika katab garantii. Näitajate pärast ei pea muretsema - 2a pärast on tehnika teinud SSD maailmas kindlasti suured muutused... ja kas 10% perfomance'it sinna-tänna on koduarvutis tuntav? 10% odavam hind kindlasti icon_wink.gif

Lihtsam on küsida, et mis hetkel on parim SSD (näitajate või siis hinna-kvaliteedi osas) - tõenäoliselt vastus on endiselt Samsung Evo...

ps. oman cruciali ~5a - probleeme pole olnud.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
commer
HV Guru
commer

liitunud: 03.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2014 09:09:36 vasta tsitaadiga

Üks corsair F60 suri hiljuti icon_neutral.gif
_________________
Arvutite hooldus ja komplekteerimine Tartumaal
Tasuta dropboxi konto + lisa 500mb ruumi

Kommentaarid: 928 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 714
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2014 09:26:23 vasta tsitaadiga

Ainult intelit, muud surevad lamppi nagu kärbsed...Samsa kaasarvatud...
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2014 09:46:46 vasta tsitaadiga

Crucial M500 on ainult kiidetud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 02.07.2014 10:15:45 vasta tsitaadiga

endal 80gb inteli ssd pikemat aega süsteemi kettana kasutuses olnud ja pole mitte 1 probleem olnud. x-25m g2 vms. niiet üsna vana mudel ka. isegi sata2 liidesega veel.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mixxer
Kreisi kasutaja
mixxer

liitunud: 10.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.07.2014 10:16:57 vasta tsitaadiga

Enda Intel ostetud kasutatud peast. Seni ei ole probleeme täheldanud
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TauC
HV Guru
TauC

liitunud: 23.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2014 10:23:59 vasta tsitaadiga

Minu käest on omajagu Inteli toodangut läbi käinud ja ka ise kasutan, seni pole ühtegi probleemset isendit veel kohanud. Samsungiga on ka kokkupuudet olnud, samuti pole midagi halba öelda. Ülejäänud asjadest olen ilmselt veidi eelarvamusega mööda vaadanud.

Üldiselt on garantiiga asi siiski kindla peale minek, olenemata tootjast. Crucial'ga oli kunagi palju RMA juhtumeid, aga viimastel aegadel tundub olevat kvaliteet tõusnud ja uuemad mudelid suhteliselt probleemivabad. OCZ, mis oli kunagi SSD vallas kiiruspioneer, on vist üldse ajalukku jäämas majandusliku olukorra tõttu.

Corsair kui bränd on igati soliidne, kvaliteetsed ja head asjad, ainult SSD'de kohta ei oska midagi öelda ega arvata. SanDisk Extreme on ka kiitust saanud. Lisaks on turul veel odavama hinnaklassiga Kingston, PNY, AData, Transcend.

Tänapäeval ei saa ükski tootja endale meeletut kehva kvaliteeti lubada, niiet on vähe tõenäoline, et just sina saad katkise isendi, aga siiski. Eks maitse ja rahakott otsustavad lõpuks, vajadusel päästab garantii ja tuleb järjekordne kogemus beer_yum.gif
Kommentaarid: 328 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 02.07.2014 10:25:55 vasta tsitaadiga

Tegelikult on väga raske valida, et kelle tehnoloogia on töökindlam kui kellegi teise oma. Seda siis pöhjusel, et pidevalt toimub tehnoloogiate muutmine ja lahenduste muutmine. Näiteks viimaste päevade kuumim uudis on Samsungi uus tehnoloogiline lahendus. Jälle sama küsimus, et kas on siis palju parem ning oluliselt töökindlam kui vanem lahendus. icon_cool.gif

PS: Ja keda see uus lahendus huvitab, leiab selle kirjatüki Uudisvihjete alamfoormumist. beer_yum.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 02.07.2014 16:44:10 vasta tsitaadiga

Mulle tundub ainukesena Kingstoni madalama seeria v300 petukaubana, kuna testide ja tava SSD-d erineva kvaliteediga juppidest kokku pandud. Ehks siis testides näitab häid tulemusi, tegelikult saad saasta.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ThedEviL
HV Guru
ThedEviL

liitunud: 13.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2014 19:17:06 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kuna testide ja tava SSD-d erineva kvaliteediga juppidest kokku pandud. Ehks siis testides näitab häid tulemusi, tegelikult saad saasta.

Wat? Täpsustad?
V300 eripära: mida väiksema võtad, seda aeglasema saad:

Incompressible Data Transfer
(AS-SSD and CrystalDiskMark) 2
60GB — 150MB/s Read and 50MB/s Write
120GB — 180MB/s Read and 133MB/s Write
240GB — 191MB/s Read and 142MB/s Write
480GB — 450MB/s Read and 208MB/s Write

Mina isiklikult väldiks kettaid, mille read/write jääb alla 450. Üle selle on nagunii juba mingi tilli pikkuse mõõtmisel mikromeetrite tagaajamine.
Samas on enne selle põhimõtte kinnitumist suutnud ka V300 kettaid kokku osta. Umbes 5st on 1 laibastunud.(kontra lendas pimedaks)
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriimsilm
HV kasutaja
kriimsilm

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2014 19:27:33 vasta tsitaadiga

Hinnavaatluse esilehelgi oli uudis:
Kingston ja PNY tabati pettuselt - SSD sisu vahetati pärast testide väljatulekut odavamaks

Vanasti olid JMicron-i kontrolleriga SSD-d need, mida kindlasti vältida.

ThedEviL kirjutas:
tsitaat:

kuna testide ja tava SSD-d erineva kvaliteediga juppidest kokku pandud. Ehks siis testides näitab häid tulemusi, tegelikult saad saasta.

Wat? Täpsustad?
V300 eripära: mida väiksema võtad, seda aeglasema saad:

Incompressible Data Transfer
(AS-SSD and CrystalDiskMark) 2
60GB — 150MB/s Read and 50MB/s Write
120GB — 180MB/s Read and 133MB/s Write
240GB — 191MB/s Read and 142MB/s Write
480GB — 450MB/s Read and 208MB/s Write

Mina isiklikult väldiks kettaid, mille read/write jääb alla 450. Üle selle on nagunii juba mingi tilli pikkuse mõõtmisel mikromeetrite tagaajamine.
Samas on enne selle põhimõtte kinnitumist suutnud ka V300 kettaid kokku osta. Umbes 5st on 1 laibastunud.(kontra lendas pimedaks)
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mauro
Kreisi kasutaja
mauro

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2014 01:00:58 vasta tsitaadiga

just nägin uudiseid, et samsungil uus samsung evo 850 - oma uue 3d-vnand mäludega.

http://www.anandtech.com/show/8216/samsung-ssd-850-pro-128gb-256gb-1tb-review-enter-the-3d-era


Ehk tasub natuke oodata kuni uus mälutehnoloogia turule jõuab. Samsung tundub üsna kindel oma uues tootes olema - 10 aastast garantiid pakub.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.07.2014 10:22:35 vasta tsitaadiga

Ootama ei saa siin midagi jääda, sest SSD on antud hetkel kuum teema ja areneb vägakiiresti niiet siis ootad igavesti. Näiteks paari aastapärast (kuna praeguse garantii on niikaua) on tõenäoliselt terabaidine SSD seal 150.- eurtsa juures ja praegu ostetud 240GB/250GB isend olematu väärtusega. Ehk siis tuleb arvestada, et on SSD vallas käimas selline tõenäoliselt 3-5 aastat kestev äkilisem areng enne kui jõutakse mingisuguse rahulikuma perioodini. Seega praegu oleks mõistlik võtta mingi hea bang for buck suhtega SSD millepuhul tead ette, et paari kolme aastapärast vahetad niikuinii välja.

Nüüd tulles tagasi ketaste juure siis terve nett on täis SSD endurance teste kus jukerdavad ja feilivad misiganes firmade kettad - samas mis on oluline on see, et enamjaolt nad lasevad kõik ikka tugevalt üle selle mahu kirjutada mis nende eluaeaks tootjapoolt lubatakse. Seega igasugune jauramine, et aint samsa EVO on hea ja kõik teised plahtavad hetkel mis kasti paned on stiilis a'la "sõbral läks kunagi BMW katki, BMW on vägakehv auto, ärge kunagi ostke".
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mauro
Kreisi kasutaja
mauro

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2014 19:19:13 vasta tsitaadiga

maht eriti ei huvita - pole palju vaja. Samuti enamus kvaliteet ssd kiirus on hdd-st igati üle niikuinii.


Aga lihtsalt - kui lähiajal on tulemas uus mälutehnoloogia millel pikem eluiga - siis ehk see 1 kuu on ootamist väärt.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TauC
HV Guru
TauC

liitunud: 23.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2014 20:23:48 vasta tsitaadiga

mauro kirjutas:
maht eriti ei huvita - pole palju vaja. Samuti enamus kvaliteet ssd kiirus on hdd-st igati üle niikuinii.

Aga lihtsalt - kui lähiajal on tulemas uus mälutehnoloogia millel pikem eluiga - siis ehk see 1 kuu on ootamist väärt.


Kuu aja pärast ei juhtu veel midagi, ehk aasta lõpuks tuleb kõige varem.
Kommentaarid: 328 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CurJam
HV kasutaja
CurJam

liitunud: 05.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2014 22:00:53 vasta tsitaadiga

Laptopis tiksub alates 2010 oktoobrist Inteli Intel X25-V 40 GB SSD ja pole mingeid probleeme.
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 04.07.2014 05:55:10 vasta tsitaadiga

See Samsung PRO 850 peaks tulema müüki 240$ ehk siis Eestis tuleks vast ka samasse hinnaklassi... Sama raha eest saab juba topelt.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2014 09:28:10 vasta tsitaadiga

Isiklikult väldiks odava otsa Kingstoni ome ja OCZ (nüüd Toshiba). Crucial, Samsung ja Intel on kolm parimat imo. Crucial siis, kui tahad parimat bang for buck (MX100 seeria). Intel siis, kui tahad max stabiilsust ja vastupidavust (ei oska seeriat soovitada) ja Samsung siis, kui tahad max kiirust (EVO ja Pro siis vastavalt maitsele ja rahakotile).
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2014 09:35:28 vasta tsitaadiga

CurJam kirjutas:
Laptopis tiksub alates 2010 oktoobrist Inteli Intel X25-V 40 GB SSD ja pole mingeid probleeme.

+1 (mu elu muutus tol ajal seetõttu icon_cool.gif )
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 05.07.2014 10:41:58 vasta tsitaadiga

TauC kirjutas:
mauro kirjutas:
maht eriti ei huvita - pole palju vaja. Samuti enamus kvaliteet ssd kiirus on hdd-st igati üle niikuinii.

Aga lihtsalt - kui lähiajal on tulemas uus mälutehnoloogia millel pikem eluiga - siis ehk see 1 kuu on ootamist väärt.


Kuu aja pärast ei juhtu veel midagi, ehk aasta lõpuks tuleb kõige varem.


21. juulil lastakse välja, vaevalt, et Eestisse jõudmiega aasta lõpuni aega läheb.

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2014 10:55:53 vasta tsitaadiga

Viimati sai otsitud ja valitud, kui poest ostan siis pigem valin bränditoodet, Intel või Samsung ning uurin, ega vastaval mudeliseerial tüüpvigu ei eksisteeri. Lõpuks hinna/mahu suhe.
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutikomponendid/K%C3%B5vakettad+-+SSD/408844/
läks elukaaslase sülerisse, krm, ketaste hinnad kukuvad kolinal, mõne nädalaga 10€ juba odavam.

Foorumist sai kunagi OZ Vertex 4 128GB ostetud, google kiitis heaks icon_smile.gif
http://ocz.com/consumer/vertex-4-sata-3-ssd
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mauro
Kreisi kasutaja
mauro

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2014 18:34:42 vasta tsitaadiga

ega enne ca 1 kuud raha niiguinii pole t osta - ehk siis läheb hästi ja jõuab uus mudel eestisse - kui kallis, siis vähemalt uus tehnoloogia kipub tihti vanematel vähemalt hinda alla tirima.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2014 20:16:25 vasta tsitaadiga

Endal masinates igalpool Samsa kettad ja pole ühekagi miskit juhtund halba, samas igasugu kriitilisemates kohtades oleme alati kasutanud inteli kettaid, lihtsalt tunduvad parimad vastupidavuse poolepealt niiet soovitaks esirinnas neid thumbs_up.gif
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 07.07.2014 20:22:29 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Foorumist sai kunagi OCZ Vertex 4 128GB ostetud, google kiitis heaks icon_smile.gif
http://ocz.com/consumer/vertex-4-sata-3-ssd


Vertex 4 on väga hea. thumbs_up.gif

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2014 20:38:10 vasta tsitaadiga

Kuna paistab, et DELL kasutab massiliselt Samsungi SSD kettaid, siis peab hea kraam olema. Intel igal juhul võrdväärne valik sest nad SSD algusaegadest alates neid kettaid tootnud, kogemused kindlasti olemas.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 07.07.2014 21:42:54 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
indrekp kirjutas:
Foorumist sai kunagi OCZ Vertex 4 128GB ostetud, google kiitis heaks icon_smile.gif
http://ocz.com/consumer/vertex-4-sata-3-ssd


Vertex 4 on väga hea. thumbs_up.gif

Mul vahepeal jukerdas pisut kuid teise emaplaadiga pole siiani probleeme enam märganud, Samsung 840 EVO 250GB aga müüsin maha, ei vastanud mu lootustele.
OCZ Vertex 4 pole enam müügil ja sama hinna eest saab muidugi topelt mahuga SSD.
Üldiselt aga juba vastati siin millist SSD`d tuleks vältida.
Kui sa ei märganud, siis kordame:
ot:
Mina isiklikult väldiks kettaid, mille read/write jääb alla 450

Ja valida tuleb hinna järgi, mida soodsamalt sa sellise isendi saad, tootja ei oma tähtsust, seda paremini see su rahakotile mõjub ja seda väärilisem HinnaVaatluse foorumi liige sa oled, või mis on sul siia foorumisse asja kui sa hindasid ei võrdle.
indrekp kirjutas:
Kuna paistab, et DELL kasutab massiliselt Samsungi SSD kettaid, siis peab hea kraam olema ...

Tütrel mingi HP äriklassi sülearvuti ja selles samuti mingi Samsungi SSD sees mis sisaldab hullult palju vigaseid sektoreid, muidu töötab, aga vigaseid sektoreid üle kontrollida - parandada ei lase, hangub ära, nii-et kõik toodavad saasta.

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Kõvad kettad »  Milliseid SSD-sid vältida
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.