|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
trt
HV vaatleja
liitunud: 06.12.2006
|
21.06.2014 13:11:28
|
|
|
| Tomv kirjutas: |
Kas LG (LB670) webOSiga ei saagi Plexi kaudu arvutiga pairida? Proovisin nii windowsisse kui mäkki installida Plex media serveri ja vajalikud kaustad lisada, kuid SmartShare search ei leia neid.. Ei leia normaalset dokumentatsiooni ka selle kohta...
Edit: Kas LG webOS Appstore peaks töötama? Mul ei õnnestu sinna sisse saada... |
Uuema firmware ja webOS-iga Plex töötab, kontrollisin.
Värskema softi saamiseks pead muutma asukohamaa näiteks UK-ks, menüü-üldine-sellest telerist-otsi uuendusi. fw 03.23.17, webOS 1.2.0-2717. Pärast uuendamist võid Eesti tagasi panna.
SmartShare seadmete nimekirja peaks pärast Plex serveri käivitamist ilmuma selle nimi. Seejärel vali parempoolsest menüüst "Lioendi vaate" asemel "Kaustade vaade"
Äppide valik, mida saab meie regioonis alla laadida, on väike. Teiste regioonide omad ei pruugi kõik toimida.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
25.06.2014 17:28:14
|
|
|
Kusagil poes Panasonic AS650 Eestis poes vaadata saab? Expert müüb, aga väljas pole. AS600 oli väljas, aga selle pilt küll ei meeldinud. Küll oli kõrval Samsung H7000 mille pilt meeldis. Hinnapoolest meeldiks rohkem H6400, kuid Elionis selle pilt polnud nii hea kui H7000 oma. Saaks kusagil Samsungi H6400 vs H7000 kõrvuti vaadata, siis oleks valik veidi lihtsam. Kristiine Keskuses on H6400 (Elion) ja H7000 (Euronics) olemas, aga Euronicsis ei tahetud sellele antenni järgi panna, et oleksin saanud sama saadet võrrelda.
Muidugi omaette dilemma on jälle 40" vs 46".
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
25.06.2014 18:14:01
|
|
|
Vahur, poes H6400 seadeid muuta saad?
Muidu katsetasin oma AS650E meediamängimise ära - mängis paari "sissesöödetud" .mkv faili üle SMB kenasti. Subtiitrid ka tulid.
3D faile (SBS) ka mängis aga 3D ta neist automaatselt ei tuvastanud, tahtis puldilt nupuvajutust selleks.
DLNA võimalused vajavad veel veidi katsetamist.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
25.06.2014 23:00:43
|
|
|
| bladerunner, küsin homme kas lubatakse või öeldakse, et ei saa või pult kadunud vmt.
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
26.06.2014 00:42:52
|
|
|
Kas keegi saab hea hinnaga laost telereid?
Otsin usaldusväärset inimest kelle käest üks 65" 3D 4k LED teler osta.. odavaim Samsung põhimõtteliselt. HDMI 2.0 peaks olema.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MummikAl
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.07.2006
|
26.06.2014 00:56:31
|
|
|
| HDTanel kirjutas: |
Kas keegi saab hea hinnaga laost telereid?
Otsin usaldusväärset inimest kelle käest üks 65" 3D 4k LED teler osta.. odavaim Samsung põhimõtteliselt. HDMI 2.0 peaks olema. |
viskad äkki täpse mudeli ja siis saaks sulle teha pakkumise.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri23
HV veteran

liitunud: 17.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
26.06.2014 01:42:42
|
|
|
lauri23, mängida ka ei saa praegu nii, et päris kole seis krt peaks nVidia kontorisse sisse astuma ja lööma rusikaga lauale, et kus HDMI 2.0 on
edit: KÜSIMUS... kas võimalik telerist saada rohkem kui 30Hz kätte kui lihtsalt downscaled 1080p peale?? Ala elaks 1080p peal niikaua rahulikult siis kui hdmi 2.0 videokaardid lõpuks tulevad. Samas ma tean praegusest telerist, et kui panen mingi 1280x1024 reso siis uber distorted ja võimatu isegi mängida nii koleda pildiga :S rääkimata Windowsis olles.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
26.06.2014 01:53:47
|
|
|
Eks katsuge leida kaart mis 3840x2160 resol midagi mõistlikku ja silmailu pakkuvat ka välja veaks.
Kui tekstuurid ikka viletsad siis mis kasu sellest 4K-st on kui pilt nagu antennikaudu SD signaal välja näeb.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
26.06.2014 05:47:32
|
|
|
bladerunner, vähem sikksakke näha
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001

|
26.06.2014 09:12:30
|
|
|
4k telekatel (suhtkoht enamikel) on praegu päris jõhker hdmi lag, seega puht gaming setupiks need väga hästi veel ei kõlba. Seda data't on ikka kamaluga, et siva videoadapterist telkusse sööta.
hetkel hdmi 1.4-ga on juba 2160p60 supporditud, aga seda "lossy" ideoloogiaga, sest muidu ei mahuks see 1.4 bandwidth spetsifikatsiooni ära. Muidu tuleb r3xx seeriat oodata, seal lubati juba ilusti 2160p60 üle hdmi. displayport peaks juba praegu seda supportima, aga muidugi ei ole telkut DP pordiga (tõesti, miks ei võiks olla).
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p3000
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.09.2008
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
26.06.2014 09:46:16
|
|
|
| lauri23 kirjutas: |
Sõber ostis omale kalli suure uhd teleka, kuid ei leia midagi, mida selle pealt vaadata On mõni koht olemas, kus ma saaks kõvakettale 4k filme tõmmata? Võib olla täitsa legaalne sait, ju tal jätkub selle jaoks ka raha. |
YouTube igatahes reklaamib, et neil on nüüd ka 4K tugi olemas.
Ja kui Elisa tegi oma LTE-A promoüritust siis nemad igatahes olevat näidanud 4K videot YouTubest.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p3000
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.09.2008
|
26.06.2014 10:00:25
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
| lauri23 kirjutas: |
Sõber ostis omale kalli suure uhd teleka, kuid ei leia midagi, mida selle pealt vaadata On mõni koht olemas, kus ma saaks kõvakettale 4k filme tõmmata? Võib olla täitsa legaalne sait, ju tal jätkub selle jaoks ka raha. |
YouTube igatahes reklaamib, et neil on nüüd ka 4K tugi olemas.
Ja kui Elisa tegi oma LTE-A promoüritust siis nemad igatahes olevat näidanud 4K videot YouTubest. |
http://www.youtube.com/results?search_query=4K+Videos
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
26.06.2014 10:44:35
|
|
|
samsa, lg võitlevad vastu ja kaotavad selle ralli. aeg oleks yhtsele platformile minna
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
26.06.2014 21:08:04
|
|
|
| xxlmaster kirjutas: |
| Soovitage programmi DLNA jaoks PCle mis suudaks mängida filmi telekasse KOOS supakatega. |
| xxlmaster kirjutas: |
See on ka väga hea jah aga ma tegelikult otsin midagi sellist
Spoiler 
See windowse enda oma aga see ei anna supakaid kuidagi. Serviio toimib läbi teleka valides aga tahaks enamus ajast ikka arvutist faili valida kuna telekas lappamine ikka jube tüütu. |
Ma ise kasutan Mezzmo-t. Teoorias peaks nii sellega kui ka eelpoolmainitud Serviioo-ga ka saama aga ise ma katsetanud pole.
http://forum.conceiva.com/showthread.php/5825-Play-to
Siin on juttu kuidas asju XBOX poole "pushida" aga muus osas peaks kõik ülejäänu asjakohane olema:
http://123kinect.com/kinect-forums/thread-4877.html
Proovisin. Võtsin WMP abil oma Mezzmo DLNA kataloogist filmi ja ütlesin et "Play To" nüüd telekasse.
Hakkas kenasti mängima ja subtiiitrid olid ka seal olemas.
Arvatavasti toimib see iga DLNA serveriga kenasti, pead ainult WMP-d kui Digital Media Controller-t kasutama.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vonets
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.02.2010
|
27.06.2014 09:36:14
|
|
|
| Teler on ikka teler, mitte mängimiseks mõeldud 1m kauguselt. Seega mängimiseks ikka monitor. Minu uhd upscaleb etv pilti paremini kui mõni pana plasma. Jalkat küll hea vaadata. 3m kauguselt siis. Hd pildist juba aru ei saa, et piksleid vähem oleks...
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
28.06.2014 16:53:21
|
|
|
| Milline teler oleks hetke seisuga mõistlik osta max 700eur. 42 ja üles diagonaal, fullhd, smart tv. 3D tugi ei oma tähtsust. Wifi oleks cool.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
29.06.2014 12:48:57
|
|
|
Käisin vaatasin ja kruttisin seda Samsung H6400 seeria telerit uuesti poes. Ei olnud see ikka päris see see mida oleksin tahtnud.
Langetasin otsuse hoopis Samsung H6670 seeria järgi. H6XXX seeria erinevustest on siin juttu: http://reviews-tvled.blogspot.com/2014/06/difference-samsung-h6400-h6500-h6700.html Lisaks on tal minu silmale meeldivam jalg (välimus ka loeb).
bladerunner, ega Sa leia kuskult H6670 teleri kalibreeringu tulemusi? Endal ei ole õnnestunud leida. Mitte, et värvidel praegu midagi viga oleks, kuid tahaks need ikka võimalikult tõetruuks saada. Peaks kuskilt uurima, äkki laenutatakse kuskil Eestis TV kalibreerimise seadet. Saaks täpsemalt paika. Juhul kui hind muidugi röögatult suur pole.
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
29.06.2014 14:09:38
|
|
|
Vahur, karta on, et ega igat mudelit seeriast ei pruugitagi testida, samas H6670 tundub sama mis H6700 olema, vahe tundub on ainult 1 lisatuuner mõnedel andmetel.
Välismaal maksab kalibreerimine ligikaudu 300£, arvestades tarkvara ja tehnika hinda siis vaevalt keegi sulle seda siin laenab.
Lihtsam on vast mõne spets blu-ray järgi ise paika ajada kodus oma silmale meelepäraselt.
Juhul kui sul on olemas LCD kalibraator, siis ka sellega saab nii mõndagi teha:
http://www.curtpalme.com/forum/viewtopic.php?t=10457
Mul omal on eye-one Display 2 olemas aga pole olnud mahti/viitsimist sellega veel mässata.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
29.06.2014 22:19:41
|
|
|
Panin teleka seinale ja tegin seina augud, et kipsi tagant kaablid vedada. Päris ilus jäi. Loodetavasti alla ei kuku. Paar kruvi said talasse ka. Seinas topeltkips.
Nüüd pean mõtlema, kuhu ma digiboxi, võimendi, vinüülimängija jne panen...
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timo1337
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.10.2008
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
02.07.2014 00:05:08
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| raxz, conaxi moodulit sa ilmselt kasutada ei saa? |
Kusjuures isegi mahub sisse ilusti.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MummikAl
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.07.2006
|
02.07.2014 03:11:13
|
|
|
OT: internetis võiks kehtida sama seadus mis poeski. pead saama kauba sama hinnaga, mis sildil kirjas ja seda isegi siis kui keegi on eksinud hinna välja panemisega
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miq1988
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.01.2006
|
02.07.2014 06:37:11
|
|
|
| MummikAl kirjutas: |
OT: internetis võiks kehtida sama seadus mis poeski. pead saama kauba sama hinnaga, mis sildil kirjas ja seda isegi siis kui keegi on eksinud hinna välja panemisega  |
Misajast eestis selline asi kehtib ?
_________________ I don't need anger management. I need people to stop pissing me off ! |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raidov
HV kasutaja
liitunud: 21.10.2005
|
02.07.2014 08:12:26
|
|
|
| Kui kaup on poes õige (tootekood) ja on võimalik kohe osta ja raha üle kanda, siis ma olen päris kindel, et seda ostu ei tühistata.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ajee
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003
|
02.07.2014 12:09:22
|
|
|
| Telekatele müüakse ka sarnaselt mobiilidele peegeldumisvastaseid kilesid. On keegi mõnda proovinud? Olen kuulnud, et muudavad vaatenurka ka palju kehvemaks...
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
02.07.2014 12:42:42
|
|
|
| ajee kirjutas: |
| Telekatele müüakse ka sarnaselt mobiilidele peegeldumisvastaseid kilesid. On keegi mõnda proovinud? Olen kuulnud, et muudavad vaatenurka ka palju kehvemaks... |
soovitan kindlasti proovida, kindlasti võiks olla veel kriimude kindel
järgmine kord soovitaks õige telekas osta õigesse kohta
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
warkriss
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.05.2007
|
02.07.2014 17:14:24
|
|
|
| Selline mure, et teleka puldil (LG 32LH3000) ei tööta enam mõned nupud. Eriti kriitiline on see, et ei tööta Input nupp, millega sisendit valida. Patareid pole väga vanad ning kuna teised nupud töötavad, siis kahtlen, et selles viga on. Viga tekkis pärast seda, kui LG Optimus G2 miniga sai proovitud quickremote appi selle teleka peal. Oskab keegi midagi soovitada?
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ajee
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003
|
02.07.2014 18:01:12
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| ajee kirjutas: |
| Telekatele müüakse ka sarnaselt mobiilidele peegeldumisvastaseid kilesid. On keegi mõnda proovinud? Olen kuulnud, et muudavad vaatenurka ka palju kehvemaks... |
soovitan kindlasti proovida, kindlasti võiks olla veel kriimude kindel
järgmine kord soovitaks õige telekas osta õigesse kohta |
Teed nalja, jah?
Vaata nt seda ja ütle veel, et ma pingutan üle. Antud teler on küll välja lülitatud, kuid tumedates stseenides teeb sama välja. Plasma ja isegi LED telerid peegeldavad piisavalt.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
02.07.2014 18:25:01
|
|
|
Osta ruloo
Mul telekas ka peegeldab vahel, aga ruloo teeb head tööd kui vajadus tekib
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
02.07.2014 20:07:24
|
|
|
ajee, mu telekas ei peegelda suurt miskit. Üldiselt tuleb sellised asjad omale ENNE ostu selgeks teha.
Peegeldava pealispinnaga teleka võid omale kuhugi hämarasse filmivaatamistuppa muretseda, mitte elutuppa kus aknast päike või laest lambid ekraanile paista saavad.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
02.07.2014 20:42:40
|
|
|
| Minu plasma ei peegelda ka toas midagi. Ega ilmaasjata ei tehta kalleid kattekihte ja ilma lisaklaasita ühes tükis paneele. Igast sitta võid peale kleepida, aga see kõik tõmbab kvaliteeti alla.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
02.07.2014 20:49:56
|
|
|
| OLED on tulemas.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
02.07.2014 21:02:23
|
|
|
OLED kohe kindlasti on tulemas. See, et Sony ja Pana otsustavad mitte investeerida (või noh, mida iganes, arendusrahasid mitte pooleks jagada) ei tähenda pikas perspektiivis suurt midagi.
Ilus pilt krt OLED telekatel.
Hinnad on juba ka, enamvähem söödavad... mööndustega.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
02.07.2014 21:20:06
|
|
|
anubis, ooo, hakkad ise tootma, et söandad jugelt väita?
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p3000
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.09.2008
|
02.07.2014 21:29:52
|
|
|
Saksas täna:
Samsung UE..HU6900
40" 849.-
50" 1029.-
55" 1277.-
(alates)
viimati muutis p3000 02.07.2014 21:34:26, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
02.07.2014 21:33:11
|
|
|
| Sinine OLED kulub palju kiiremini. Sellest pole veel minu teada lahti saadud. Ilmselt see ongi põhjus, miks veel väga häid OLED ekraane turul pole. Neid peaks pidevalt kalibreerima ja uuena oleksid värvid üleküllastunud. Telefonil ei ole vahet, aga tippklassi telekal peaks pilt ikka kalibreeritud olema.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
02.07.2014 21:41:33
|
|
|
| Läheb veel aasta-paar enne kui OLED telekate aeg tuleb, aga midagi on juba turul.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
02.07.2014 21:49:13
|
|
|
Seda juttu räägitakse juba 5+ aastat, et paari aasta pärast asi küps
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
02.07.2014 22:04:02
|
|
|
| Eks aeg oleks paneelidel edasi liikuda küll, siiani tuleb pisar silma, kui oma uue Nexus 5 hetkeks kõrvale panen ja naisele antud 3 aastat vana Samsung Galaxy S2 kätte võtan ja seda erksust ning värve vaatan, kõik on viimasepeal.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
02.07.2014 22:33:51
|
|
|
| anubis kirjutas: |
Trollida on ikka vaja?
htm |
Ma vaatan, et sul on pime ja vankumatu usk OLED ekraanide elujõulisusse.
Eks tehnikahuvilised mäleta seda esimest Sony 15 tollist ekraani hea hinnaga. Pikki aastaid on seda asja arendatud ja nüüd kaks suurt hiidu otsustasid lõpuks arendamise ja tootmise lõpetada.
LG OLED jääb kindlasti ka üksikuks pääsukeseks. Vaevalt et üks suhteliselt pisitootja suudab üksinda neid paneele arendada ja paari üksiku ostujõulise jaoks toota.
Igasugu laser jm. tehnoloogiaid on aastaid lubatud kohe-kohe massiturule tarnida. Pole aga midagi näha.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
02.07.2014 22:48:11
|
|
|
Pisitootja?
LG oli 2013 teisel kohal, Samsungi järgi.
Pisitootjad Sony+Toshiba+Panasonic tootsid [vähem koos kui LG üksinda] kokku samapalju kui LG üksinda.
edit: parandus.
viimati muutis anubis 02.07.2014 22:49:59, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|