Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 273, 274, 275 ... 383, 384, 385  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
trt
HV vaatleja

liitunud: 06.12.2006




sõnum 21.06.2014 13:11:28 vasta tsitaadiga

Tomv kirjutas:
Kas LG (LB670) webOSiga ei saagi Plexi kaudu arvutiga pairida? Proovisin nii windowsisse kui mäkki installida Plex media serveri ja vajalikud kaustad lisada, kuid SmartShare search ei leia neid.. Ei leia normaalset dokumentatsiooni ka selle kohta...

Edit: Kas LG webOS Appstore peaks töötama? Mul ei õnnestu sinna sisse saada...


Uuema firmware ja webOS-iga Plex töötab, kontrollisin.
Värskema softi saamiseks pead muutma asukohamaa näiteks UK-ks, menüü-üldine-sellest telerist-otsi uuendusi. fw 03.23.17, webOS 1.2.0-2717. Pärast uuendamist võid Eesti tagasi panna.

SmartShare seadmete nimekirja peaks pärast Plex serveri käivitamist ilmuma selle nimi. Seejärel vali parempoolsest menüüst "Lioendi vaate" asemel "Kaustade vaade"

Äppide valik, mida saab meie regioonis alla laadida, on väike. Teiste regioonide omad ei pruugi kõik toimida.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2014 17:28:14 vasta tsitaadiga

Kusagil poes Panasonic AS650 Eestis poes vaadata saab? Expert müüb, aga väljas pole. AS600 oli väljas, aga selle pilt küll ei meeldinud. Küll oli kõrval Samsung H7000 mille pilt meeldis. Hinnapoolest meeldiks rohkem H6400, kuid Elionis selle pilt polnud nii hea kui H7000 oma. Saaks kusagil Samsungi H6400 vs H7000 kõrvuti vaadata, siis oleks valik veidi lihtsam. Kristiine Keskuses on H6400 (Elion) ja H7000 (Euronics) olemas, aga Euronicsis ei tahetud sellele antenni järgi panna, et oleksin saanud sama saadet võrrelda.

Muidugi omaette dilemma on jälle 40" vs 46".
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2014 18:14:01 vasta tsitaadiga

Vahur, poes H6400 seadeid muuta saad?
tsitaat:
H6400 55 INCH
Calibration Equipment: Sencore OTC1000 Meter, AV Foundry VideoForge Source, Direct Display Control
Samsung H6400 3D LED LCD TV Review


Muidu katsetasin oma AS650E meediamängimise ära - mängis paari "sissesöödetud" .mkv faili üle SMB kenasti. Subtiitrid ka tulid.
3D faile (SBS) ka mängis aga 3D ta neist automaatselt ei tuvastanud, tahtis puldilt nupuvajutust selleks.

DLNA võimalused vajavad veel veidi katsetamist.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2014 23:00:43 vasta tsitaadiga

bladerunner, küsin homme kas lubatakse või öeldakse, et ei saa või pult kadunud vmt.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2014 00:42:52 vasta tsitaadiga

Kas keegi saab hea hinnaga laost telereid?
Otsin usaldusväärset inimest kelle käest üks 65" 3D 4k LED teler osta.. odavaim Samsung põhimõtteliselt. HDMI 2.0 peaks olema.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2014 00:56:31 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
Kas keegi saab hea hinnaga laost telereid?
Otsin usaldusväärset inimest kelle käest üks 65" 3D 4k LED teler osta.. odavaim Samsung põhimõtteliselt. HDMI 2.0 peaks olema.


viskad äkki täpse mudeli ja siis saaks sulle teha pakkumise.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2014 01:18:26 vasta tsitaadiga

Ilmselt see.. põhimõtteliselt oleks tore kui oleks mingi valik.
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/338223/

Aga, mis imestama paneb, et nad peavad olema HDMI 2.0? Praegu vist videokaarte polegi sellise pesaga :S et max 30FPS?


edit: Uurisin nüüd siin pikemalt ja tuleb välja, et alla 2014a mudeli vist pole väga mõtet osta. See parim valik vist:
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/448996/

HDMI 2.0 olemas.. nüüd vaja videokaarti oodata :S ajuvaba... võiksid juba mingi firmware update välja lasta, mis uuendaks videokaardid HDMI 2.0 peale.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel


viimati muutis HDTanel 26.06.2014 01:36:36, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2014 01:35:44 vasta tsitaadiga

Sõber ostis omale kalli suure uhd teleka, kuid ei leia midagi, mida selle pealt vaadata icon_lol.gif On mõni koht olemas, kus ma saaks kõvakettale 4k filme tõmmata? Võib olla täitsa legaalne sait, ju tal jätkub selle jaoks ka raha.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2014 01:42:42 vasta tsitaadiga

lauri23, mängida ka ei saa praegu nii, et päris kole seis icon_biggrin.gif krt peaks nVidia kontorisse sisse astuma ja lööma rusikaga lauale, et kus HDMI 2.0 on icon_biggrin.gif


edit: KÜSIMUS... kas võimalik telerist saada rohkem kui 30Hz kätte kui lihtsalt downscaled 1080p peale?? Ala elaks 1080p peal niikaua rahulikult siis kui hdmi 2.0 videokaardid lõpuks tulevad. Samas ma tean praegusest telerist, et kui panen mingi 1280x1024 reso siis uber distorted ja võimatu isegi mängida nii koleda pildiga :S rääkimata Windowsis olles.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2014 01:53:47 vasta tsitaadiga

Eks katsuge leida kaart mis 3840x2160 resol midagi mõistlikku ja silmailu pakkuvat ka välja veaks.
Kui tekstuurid ikka viletsad siis mis kasu sellest 4K-st on kui pilt nagu antennikaudu SD signaal välja näeb.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2014 05:47:32 vasta tsitaadiga

bladerunner, vähem sikksakke näha icon_rolleyes.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001



Online
sõnum 26.06.2014 09:12:30 vasta tsitaadiga

4k telekatel (suhtkoht enamikel) on praegu päris jõhker hdmi lag, seega puht gaming setupiks need väga hästi veel ei kõlba. Seda data't on ikka kamaluga, et siva videoadapterist telkusse sööta.
hetkel hdmi 1.4-ga on juba 2160p60 supporditud, aga seda "lossy" ideoloogiaga, sest muidu ei mahuks see 1.4 bandwidth spetsifikatsiooni ära. Muidu tuleb r3xx seeriat oodata, seal lubati juba ilusti 2160p60 üle hdmi. displayport peaks juba praegu seda supportima, aga muidugi ei ole telkut DP pordiga (tõesti, miks ei võiks olla).
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2014 09:33:35 vasta tsitaadiga

Pana WT600 ja AX800/AXW804 mudelil on DP.
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_4K_monitors,_TVs_and_projectors
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 26.06.2014 09:46:16 vasta tsitaadiga

lauri23 kirjutas:
Sõber ostis omale kalli suure uhd teleka, kuid ei leia midagi, mida selle pealt vaadata icon_lol.gif On mõni koht olemas, kus ma saaks kõvakettale 4k filme tõmmata? Võib olla täitsa legaalne sait, ju tal jätkub selle jaoks ka raha.

YouTube igatahes reklaamib, et neil on nüüd ka 4K tugi olemas.

Ja kui Elisa tegi oma LTE-A promoüritust siis nemad igatahes olevat näidanud 4K videot YouTubest.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2014 09:50:29 vasta tsitaadiga

Eilne Google I/O avalikustas,et aastal 2015 tulevad Sony, Sharp ja Philips telerid Android L tarkvaraga:
http://www.engadget.com/2014/06/25/android-tv-is-coming-to-sony-sharp-and-philips-tvs-next-year/

Näide oli suht kena, kuigi jah, video jäi loadima icon_smile.gif
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2014 10:00:25 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
lauri23 kirjutas:
Sõber ostis omale kalli suure uhd teleka, kuid ei leia midagi, mida selle pealt vaadata icon_lol.gif On mõni koht olemas, kus ma saaks kõvakettale 4k filme tõmmata? Võib olla täitsa legaalne sait, ju tal jätkub selle jaoks ka raha.

YouTube igatahes reklaamib, et neil on nüüd ka 4K tugi olemas.

Ja kui Elisa tegi oma LTE-A promoüritust siis nemad igatahes olevat näidanud 4K videot YouTubest.

http://www.youtube.com/results?search_query=4K+Videos
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.06.2014 10:44:35 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Eilne Google I/O avalikustas,et aastal 2015 tulevad Sony, Sharp ja Philips telerid Android L tarkvaraga:
http://www.engadget.com/2014/06/25/android-tv-is-coming-to-sony-sharp-and-philips-tvs-next-year/

Näide oli suht kena, kuigi jah, video jäi loadima icon_smile.gif
samsa, lg võitlevad vastu ja kaotavad selle ralli. aeg oleks yhtsele platformile minna
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2014 21:08:04 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
Soovitage programmi DLNA jaoks PCle mis suudaks mängida filmi telekasse KOOS supakatega.

xxlmaster kirjutas:
ivokas kirjutas:
xxlmaster, Serviio.

http://serviio.org/

See on ka väga hea jah aga ma tegelikult otsin midagi sellist
Spoiler Spoiler Spoiler

See windowse enda oma aga see ei anna supakaid kuidagi. Serviio toimib läbi teleka valides aga tahaks enamus ajast ikka arvutist faili valida kuna telekas lappamine ikka jube tüütu.
Ma ise kasutan Mezzmo-t. Teoorias peaks nii sellega kui ka eelpoolmainitud Serviioo-ga ka saama aga ise ma katsetanud pole.
http://forum.conceiva.com/showthread.php/5825-Play-to

Siin on juttu kuidas asju XBOX poole "pushida" aga muus osas peaks kõik ülejäänu asjakohane olema:
http://123kinect.com/kinect-forums/thread-4877.html

Proovisin. Võtsin WMP abil oma Mezzmo DLNA kataloogist filmi ja ütlesin et "Play To" nüüd telekasse.
Hakkas kenasti mängima ja subtiiitrid olid ka seal olemas. thumbs_up.gif
Arvatavasti toimib see iga DLNA serveriga kenasti, pead ainult WMP-d kui Digital Media Controller-t kasutama.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vonets
Kreisi kasutaja
vonets

liitunud: 09.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2014 09:36:14 vasta tsitaadiga

Teler on ikka teler, mitte mängimiseks mõeldud 1m kauguselt. Seega mängimiseks ikka monitor. Minu uhd upscaleb etv pilti paremini kui mõni pana plasma. Jalkat küll hea vaadata. 3m kauguselt siis. Hd pildist juba aru ei saa, et piksleid vähem oleks...
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2014 16:53:21 vasta tsitaadiga

Milline teler oleks hetke seisuga mõistlik osta max 700eur. 42 ja üles diagonaal, fullhd, smart tv. 3D tugi ei oma tähtsust. Wifi oleks cool.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2014 12:48:57 vasta tsitaadiga

Käisin vaatasin ja kruttisin seda Samsung H6400 seeria telerit uuesti poes. Ei olnud see ikka päris see see mida oleksin tahtnud.

Langetasin otsuse hoopis Samsung H6670 seeria järgi. H6XXX seeria erinevustest on siin juttu: http://reviews-tvled.blogspot.com/2014/06/difference-samsung-h6400-h6500-h6700.html Lisaks on tal minu silmale meeldivam jalg (välimus ka loeb).

bladerunner, ega Sa leia kuskult H6670 teleri kalibreeringu tulemusi? Endal ei ole õnnestunud leida. Mitte, et värvidel praegu midagi viga oleks, kuid tahaks need ikka võimalikult tõetruuks saada. Peaks kuskilt uurima, äkki laenutatakse kuskil Eestis TV kalibreerimise seadet. Saaks täpsemalt paika. Juhul kui hind muidugi röögatult suur pole.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2014 14:09:38 vasta tsitaadiga

Vahur, karta on, et ega igat mudelit seeriast ei pruugitagi testida, samas H6670 tundub sama mis H6700 olema, vahe tundub on ainult 1 lisatuuner mõnedel andmetel.

Välismaal maksab kalibreerimine ligikaudu 300£, arvestades tarkvara ja tehnika hinda siis vaevalt keegi sulle seda siin laenab.
Lihtsam on vast mõne spets blu-ray järgi ise paika ajada kodus oma silmale meelepäraselt.

Juhul kui sul on olemas LCD kalibraator, siis ka sellega saab nii mõndagi teha:
http://www.curtpalme.com/forum/viewtopic.php?t=10457

Mul omal on eye-one Display 2 olemas aga pole olnud mahti/viitsimist sellega veel mässata.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2014 22:19:41 vasta tsitaadiga

Panin teleka seinale ja tegin seina augud, et kipsi tagant kaablid vedada. Päris ilus jäi. Loodetavasti alla ei kuku. Paar kruvi said talasse ka. Seinas topeltkips.
Nüüd pean mõtlema, kuhu ma digiboxi, võimendi, vinüülimängija jne panen...
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2014 23:49:04 vasta tsitaadiga

Galadoris päris hea hinnaga - https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/444497/

kui just mingi viga hinnas ei ole icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2014 23:58:49 vasta tsitaadiga

raxz, conaxi moodulit sa ilmselt kasutada ei saa?
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2014 00:05:08 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
raxz, conaxi moodulit sa ilmselt kasutada ei saa?

Kusjuures isegi mahub sisse ilusti.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2014 03:11:13 vasta tsitaadiga

Timo1337 kirjutas:
Galadoris päris hea hinnaga - https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/444497/

kui just mingi viga hinnas ei ole icon_biggrin.gif


OT: internetis võiks kehtida sama seadus mis poeski. pead saama kauba sama hinnaga, mis sildil kirjas ja seda isegi siis kui keegi on eksinud hinna välja panemisega icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 02.07.2014 06:37:11 vasta tsitaadiga

MummikAl kirjutas:
Timo1337 kirjutas:
Galadoris päris hea hinnaga - https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/444497/

kui just mingi viga hinnas ei ole icon_biggrin.gif


OT: internetis võiks kehtida sama seadus mis poeski. pead saama kauba sama hinnaga, mis sildil kirjas ja seda isegi siis kui keegi on eksinud hinna välja panemisega icon_biggrin.gif


Misajast eestis selline asi kehtib ?

_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raidov
HV kasutaja

liitunud: 21.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2014 08:12:26 vasta tsitaadiga

Kui kaup on poes õige (tootekood) ja on võimalik kohe osta ja raha üle kanda, siis ma olen päris kindel, et seda ostu ei tühistata.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajee
HV kasutaja
ajee

liitunud: 26.08.2003




sõnum 02.07.2014 12:09:22 vasta tsitaadiga

Telekatele müüakse ka sarnaselt mobiilidele peegeldumisvastaseid kilesid. On keegi mõnda proovinud? Olen kuulnud, et muudavad vaatenurka ka palju kehvemaks...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.07.2014 12:42:42 vasta tsitaadiga

ajee kirjutas:
Telekatele müüakse ka sarnaselt mobiilidele peegeldumisvastaseid kilesid. On keegi mõnda proovinud? Olen kuulnud, et muudavad vaatenurka ka palju kehvemaks...
soovitan kindlasti proovida, kindlasti võiks olla veel kriimude kindel thumbs_up.gif


järgmine kord soovitaks õige telekas osta õigesse kohta

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warkriss
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2014 17:14:24 vasta tsitaadiga

Selline mure, et teleka puldil (LG 32LH3000) ei tööta enam mõned nupud. Eriti kriitiline on see, et ei tööta Input nupp, millega sisendit valida. Patareid pole väga vanad ning kuna teised nupud töötavad, siis kahtlen, et selles viga on. Viga tekkis pärast seda, kui LG Optimus G2 miniga sai proovitud quickremote appi selle teleka peal. Oskab keegi midagi soovitada?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajee
HV kasutaja
ajee

liitunud: 26.08.2003




sõnum 02.07.2014 18:01:12 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
ajee kirjutas:
Telekatele müüakse ka sarnaselt mobiilidele peegeldumisvastaseid kilesid. On keegi mõnda proovinud? Olen kuulnud, et muudavad vaatenurka ka palju kehvemaks...
soovitan kindlasti proovida, kindlasti võiks olla veel kriimude kindel thumbs_up.gif
järgmine kord soovitaks õige telekas osta õigesse kohta


Teed nalja, jah?
Vaata nt seda ja ütle veel, et ma pingutan üle. Antud teler on küll välja lülitatud, kuid tumedates stseenides teeb sama välja. Plasma ja isegi LED telerid peegeldavad piisavalt.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.07.2014 18:25:01 vasta tsitaadiga

Osta ruloo
Mul telekas ka peegeldab vahel, aga ruloo teeb head tööd kui vajadus tekib

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2014 20:07:24 vasta tsitaadiga

ajee, mu telekas ei peegelda suurt miskit. Üldiselt tuleb sellised asjad omale ENNE ostu selgeks teha.
Peegeldava pealispinnaga teleka võid omale kuhugi hämarasse filmivaatamistuppa muretseda, mitte elutuppa kus aknast päike või laest lambid ekraanile paista saavad.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2014 20:42:40 vasta tsitaadiga

Minu plasma ei peegelda ka toas midagi. Ega ilmaasjata ei tehta kalleid kattekihte ja ilma lisaklaasita ühes tükis paneele. Igast sitta võid peale kleepida, aga see kõik tõmbab kvaliteeti alla.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2014 20:47:38 vasta tsitaadiga

Samsung lõpetab plasmatelerite tootmise icon_sad.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2014 20:49:56 vasta tsitaadiga

OLED on tulemas.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2014 20:53:09 vasta tsitaadiga

anubis, vastupidi, OLED ei ole pigem tulemas icon_arrow.gif Sony ja Panasonic lõpetavad koostöö OLED-telerite alal

tsitaat:
Sony ja Panasonic lõpetavad käesoleva aastaga koostöö odavamate OLED-telerite arendamisel ja tootmisel, kuna ettevõtted ei suutnud tootmis- ja arenduskulusid vähendades muuta OLEd-telerite hindu tarbijatele sobivamateks.
Mõlemad ettevõtted soovivad edaspidi keskenduda hulga populaarsemale 4K pildikvaliteediga LCD telerite sektorile.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2014 21:02:23 vasta tsitaadiga

OLED kohe kindlasti on tulemas. See, et Sony ja Pana otsustavad mitte investeerida (või noh, mida iganes, arendusrahasid mitte pooleks jagada) ei tähenda pikas perspektiivis suurt midagi.

Ilus pilt krt OLED telekatel.

Hinnad on juba ka, enamvähem söödavad... mööndustega.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 02.07.2014 21:20:06 vasta tsitaadiga

anubis, ooo, hakkad ise tootma, et söandad jugelt väita?
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2014 21:29:19 vasta tsitaadiga

Trollida on ikka vaja?

Toode on turul ja pilt on parem kui LCDdel. Samsungil kogemusi igapäeva OLEDite tootmisel juba aastaid ja aastaid, saanu telefonidel rahulikult toodet arendada.

http://www.displaymate.com/OLED_Galaxy_S123_ShootOut_1.htm

S4 ja S5 on veel samm edasi.

http://www.displaymate.com/Galaxy_S4_ShootOut_1.htm
http://www.displaymate.com/Galaxy_S5_ShootOut_1.htm

LG OLEDi kohta ka
http://www.displaymate.com/LG_OLED_TV_ShootOut_1.htm


viimati muutis anubis 02.07.2014 21:34:24, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2014 21:29:52 vasta tsitaadiga

Saksas täna:
Samsung UE..HU6900

40" 849.-
50" 1029.-
55" 1277.-
(alates)


viimati muutis p3000 02.07.2014 21:34:26, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2014 21:33:11 vasta tsitaadiga

Sinine OLED kulub palju kiiremini. Sellest pole veel minu teada lahti saadud. Ilmselt see ongi põhjus, miks veel väga häid OLED ekraane turul pole. Neid peaks pidevalt kalibreerima ja uuena oleksid värvid üleküllastunud. Telefonil ei ole vahet, aga tippklassi telekal peaks pilt ikka kalibreeritud olema.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2014 21:41:33 vasta tsitaadiga

Läheb veel aasta-paar enne kui OLED telekate aeg tuleb, aga midagi on juba turul.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.07.2014 21:49:13 vasta tsitaadiga

Seda juttu räägitakse juba 5+ aastat, et paari aasta pärast asi küps icon_neutral.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2014 21:54:58 vasta tsitaadiga

Jah, vahe on see, et nüüd võimalik poest igaühel (jah, mööndustega https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/417911/ ) osta.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2014 22:04:02 vasta tsitaadiga

Eks aeg oleks paneelidel edasi liikuda küll, siiani tuleb pisar silma, kui oma uue Nexus 5 hetkeks kõrvale panen ja naisele antud 3 aastat vana Samsung Galaxy S2 kätte võtan ja seda erksust ning värve vaatan, kõik on viimasepeal.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 02.07.2014 22:33:51 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Trollida on ikka vaja?
htm


Ma vaatan, et sul on pime ja vankumatu usk OLED ekraanide elujõulisusse.
Eks tehnikahuvilised mäleta seda esimest Sony 15 tollist ekraani hea hinnaga. Pikki aastaid on seda asja arendatud ja nüüd kaks suurt hiidu otsustasid lõpuks arendamise ja tootmise lõpetada.
LG OLED jääb kindlasti ka üksikuks pääsukeseks. Vaevalt et üks suhteliselt pisitootja suudab üksinda neid paneele arendada ja paari üksiku ostujõulise jaoks toota.
Igasugu laser jm. tehnoloogiaid on aastaid lubatud kohe-kohe massiturule tarnida. Pole aga midagi näha.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2014 22:48:11 vasta tsitaadiga

Pisitootja? icon_rolleyes.gif

LG oli 2013 teisel kohal, Samsungi järgi.

Pisitootjad Sony+Toshiba+Panasonic tootsid [vähem koos kui LG üksinda] kokku samapalju kui LG üksinda.

edit: parandus.


viimati muutis anubis 02.07.2014 22:49:59, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 273, 274, 275 ... 383, 384, 385  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.