Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  WAZE 4.x - tasuta community based navi nutikatele märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 42, 43, 44  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2014 13:55:33 vasta tsitaadiga

märk maha, vinge asi ja nexus 5 peal probleeme ei ole.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mao
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2014 14:07:49 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
mao kirjutas:
deathdog kirjutas:
Waze WP <b>variant</b> peaks olema nüüd akusõbralikum kui nii on juhtund jagage teistega seda röömusõnumit


Sai ka prooviks Lumia 820 aparaati Waze tõmmatud ja u.8 min test sõit ka tehtud - täitsa toimis icon_smile.gif Aga kui sai Waze suletud, siis nii rõõmus ei olnud - 68% akust oli alles 57% ja laadija oli ka järgi icon_sad.gif Algul mõtlesin, et laadija peetis aga sama kaua ilma Waze`ta telefoni laadimist lisas 4% akut !

Minu test akusõbralikkust ei täheldanud !


Ma sinu asemel vaataks laadijat kriitilise pilguga. 0,5A või palju selle väljund olla võib, et nii kehvasti esineb.
Võiks olla ikkagi 1+ amprit väljundiga, muidu tundub, et sa ei saa laadimise ajal midagi teha, eeldusel, et soovid näha akulaetuse kasvu samal ajal.


Laadijaks on Velleman CARSUSB1 1a max - eks jah võiks vähe parem ja kangem olla aga ma arvan, et Waze puhul ei aitaks isegi 2a laadija, kui u.8min sõitu röövib u.15% akut.

Eks ootab veel kommentaare kas on keegi suutnud WP telefoniga Waze ja laadijat kasutades akut samal ajal ka laadida icon_smile.gif
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deathdog
HV kasutaja

liitunud: 22.03.2009




sõnum 20.02.2014 15:28:37 vasta tsitaadiga

Nii et jutt akusõbralikumaks muutumisest ei päde
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anduke88
Kreisi kasutaja
anduke88

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2014 15:45:51 vasta tsitaadiga

Hakkasin ka kasutama.
Väga hea ja mugav. Teised kasutajad kaardil on huvitavad. Eriti kui kellegist maanteel mööda sõidad näiteks.
3G-ga päris hea asi.
Ainukene on jah see, et sööb akut korralikult. Tavalaadijast ei piisa, peab olema mingi 1+A.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2014 15:47:44 vasta tsitaadiga

anduke88 kirjutas:
Teised kasutajad kaardil on huvitavad. Eriti kui kellegist maanteel mööda sõidad näiteks.
Aga reaalselt sa endiselt ei tea kuna sa tast möödusid kuna delay oli vist miski 5 minutit.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2014 15:49:59 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
anduke88 kirjutas:
Teised kasutajad kaardil on huvitavad. Eriti kui kellegist maanteel mööda sõidad näiteks.
Aga reaalselt sa endiselt ei tea kuna sa tast möödusid kuna delay oli vist miski 5 minutit.


Tipptunnil on kesklinna osas kaart nii kirju, et teiste kasutajate näitamine sai kiirelt maha katkutud.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2014 17:29:04 vasta tsitaadiga

Ise kasutan nexus 5 ja ütleks aku söömise kohapealt, et ükskord õgib akut, samas teinekord mitte. Käisin Tartus, telefon oli laetud ja autolaadia oli taga. Minnes hakkas aku tühjenema, kohale kõudes oli mingi 17% järel. Tagasitulles sai samuti waze'i kasutatud, siis ei vähenenud aku täituvus üldse, vaid laadis isegi puuduoleva 10% veel juurde ja koju jõudes oli aku näit 100%. Arusaamatu, millest selline vahe tuli.

Endiselt on mulle kõige suuremaks probleemiks bluetooth. Sooviks nii, et telefon oleks ühendatud bluetoothi kaudu auto käed-vaba süsteemiga, autoraadio mängiks ja waze märguanded tuleks telefoni kõlari kaudu. Kuid kahjuks see nii ei toimi. Vana LG Optimus G'ga probleeme ei olnud. Tundub, et viga on Kit-Katis, aga see vaid minu arvamus.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Johan11
HV kasutaja
Johan11

liitunud: 11.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2014 17:36:35 vasta tsitaadiga

Tegelikult viimane väljahõigatud uuendus ei ole veel WP marketisse jõudnudki icon_wink.gif
Lähiajal peaks uuenduse saama.


viimati muutis Johan11 20.02.2014 20:44:07, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spezwend
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2014 20:07:50 vasta tsitaadiga

Mul uuendas ära juba. Laadijatest rääkides, siis mul oli 2A, nüüd 3A ja pole kordagi probleemi olnud.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2014 20:19:47 vasta tsitaadiga

Viimane uuendus tahab su kalendrit lugeda.
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ksl
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 20.02.2014 21:26:40 vasta tsitaadiga

Facebookis on Waze välja hõisanud, et eesti keel ka nüüd olemas. Kuidas see toimida võiks?
_________________
KES SOOVIB, SEE PROOVIB
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitzzzz
HV vaatleja
raitzzzz

liitunud: 28.07.2010




sõnum 20.02.2014 22:59:12 vasta tsitaadiga

Waze foorumi Eesti osast lugedes selgub, et osadel on juba eesti keelne menüü olemas, aga paljudel jälle mitte. Ei teagi mille järgi seda jagatud on, ise olen juba ca 2 aastat kasutanud, aga sellist valikut lihtsalt ei ilmu, proovisin nii uuesti installi, kui ka tänast uuendust - ikka ei midagi icon_sad.gif
Ja aku kasutus on ka androidil minu arvates kasvanud, varem mul 1A laadiga autos probleemi ei olnud, nüüd eriti kaua kasutada ei saa, kuna aku jookseb tühjaks. Kui kasutan öö reziimi ja taustavalgus miinimumi peal, siis püsib aku enam vähem samal tasemel.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2014 23:02:40 vasta tsitaadiga

Uuendasin waze ära, laadis veel mingit languaget alla, eestit ei kusagil. Välja on hõigatud tõesti, et eesti on olemas.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2014 23:15:35 vasta tsitaadiga

raitzzzz kirjutas:
Waze foorumi Eesti osast lugedes selgub, et osadel on juba eesti keelne menüü olemas, aga paljudel jälle mitte.
Olen ma pime või? Aga mina küll sellist teemat seal ei näe...

EDIT: OK, sisse peab logima.

Lugege tähelepanelikult! BETA reliisis on eesti keel olemas.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crypto
Kreisi kasutaja
crypto

liitunud: 05.03.2005




sõnum 21.02.2014 04:01:02 vasta tsitaadiga

Laadimise kohta ääremärkus. Endal on mingi ebayst ostetud usb väljundiga sigareti süütajasse käiv julla. Sellega kaasa tulnud kaabel ei suuda telefoni laadida waze'i kasutades, vaid vähendab tühjaks saamise kiirust, st. aku protsent vaikselt langeb. Kasutades telefoniga kaasa tulnud juhet, pole mingi probleem seda täis laadida.
_________________
61. Logistikapataljoni võitleja
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anduke88
Kreisi kasutaja
anduke88

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2014 16:07:31 vasta tsitaadiga

Hmm, uuendusega tekkis mullegi eesti menüükeel. Pole paha thumbs_up.gif
Aga eesti keelset häält ikka ei ole? Menüüs küll ei leia. Või saab seda peale panna, ala helifail kaardil kuskile õigesse kausta. Ala mingi Eesti Jüri vms see hääljuhiste vend/naine olidki....
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2014 17:23:33 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif
http://blog.waze.com/2014/03/waze-acquires-israeli-startup.html

EDIT: Sky+ on hakanud Waze promoma.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hode
HV kasutaja
hode

liitunud: 12.01.2003




sõnum 26.04.2014 07:37:26 vasta tsitaadiga

Telefonis on ekraani pöörmine lubatud, aga waze ei pööra. Mis teema sellega olla võib? Telefon on galaxy s.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 26.04.2014 22:57:50 vasta tsitaadiga

hode kirjutas:
Telefonis on ekraani pöörmine lubatud, aga waze ei pööra. Mis teema sellega olla võib? Telefon on galaxy s.

proovi telefonis korraks rotation maha võtta ja uuesti peale panna..tee telefonile rebu?

_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2014 17:40:05 vasta tsitaadiga

Olen kasutamisel avastanud, et peale mitte kasutamist jääb miski asi tööle. Nii, et tel. isegi laua peal seistes läheb soojaks ja aku imetakse 2-4h tühjaks. Tuleb peale kasutamist tel. restart teha.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2014 17:43:02 vasta tsitaadiga

Tihti teisi liiklejaid uuendatakse? Seda kiiremaks panna ei saa?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2014 17:45:02 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Tihti teisi liiklejaid uuendatakse? Seda kiiremaks panna ei saa?
~2 minutit vist oli see aeg

Vajadusel saab kuskilt mingi lingi sõpradele saata, kust on su liikumine lives näha.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2014 12:31:05 vasta tsitaadiga

Panen ka märgi maha copy-paste tekstiga -

Hiljutise politsei karistuskampaania: " Igale 1km/h kiiremini sõitjale 50€ trahv", vastulöögiks selline programmikene - WAZE. Mida rohkem kasutajaid on, seda efektiivsemalt see töötab. Põhimõte on lihtne, kui telefonis Waze töötab ja näed politseipatrulli, siis kahe ekraani puudutusega saad sellest teada anda ka teistele. Kui nüüd keegi teine samasse kohta satub, siis annab telefon aegsasti märku, et varsti ootab ees politseipatrull, kui satud sinna näiteks 20 minuti pärast ja patrull on sõõrikuid järama suundunud, saad märkida, et politsei on minema läinud. Kui mitu kasutajat märgivad, et patrulli pole, siis kaob ka märge selle kohta kaardilt. Lisaks politseipatrullidele on olemas hoiatused kaamerate, avariide, ohtlike liiklusolukordade, ummikute jms. kohta. Samuti saab suhelda teiste Waze kasutajatega, kes teepeal on ning peale Facebookiga sünkroniseerimist ka teisi oma tuttavaid seal kohata. Programmist ei puudu ka navigatsioon, mis peale teekonna sisestamist teatab kõik võimalikud ohud, mis teele jäävad. Minul pole siiani veel õnnestunud kohata ühtegi seisvat patrulli, mida wazes kirjas poleks, ehk siis kasutajaid on hetkelgi päris palju(kindlasti ka tänu SkyPlus-i kampaaniale) aga egas neid võib ju alati rohkem olla. Programm on täiesti tasuta ja leiab selle telefoni appstorest kenasti üles. Arvutis näeb samuti kaarti - http://www.waze.com/livemap
Põhimõtteliselt kunagise Trapsteri edasiarendus, mis tänu infotehnoloogia arengule toimib palju paremini, kui vanasti Trapster toimis.

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2014 13:22:57 vasta tsitaadiga

Lisaks eelnevale, et waze'i on väga operatiivselt ja täpselt sisse pandud ka suuremad teeehitused nagu näiteks see praegune Pärnu mnt trammitee remont - rakendus ise pakub võimalikud möödasõidud.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
germo123
HV kasutaja
germo123

liitunud: 26.09.2010




sõnum 06.05.2014 16:31:40 vasta tsitaadiga

kas see waze offlines ka töötab? Või vajab koguaeg netti?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2014 16:40:17 vasta tsitaadiga

Et reaalaja infot saada ja navigeerida oskaks, on netti vaja.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2014 17:45:18 vasta tsitaadiga

Sõidan ka ise pikki otsi vahest ja ei ole mul õnnestunud kordagi politseid märkida. Keegi on ennem ette jõudnud. Tundub tõesti, et aktiivsus on kõrge.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
spezwend
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2014 20:31:30 vasta tsitaadiga

Viimasel ajal on tekkinud ühe politsei kohta 4-5 märkimist, huvitav kas see tuleb sellest ~2min värskendusajast ja kasutajate aktiivsuse tõusuga? Üks märgib ära ja teisele pole veel tekkinud ja paneb ka hoiatuse. Navi pakub ka aeg-ajalt valesti. Reeglina pakub suuremat/laiemat/kiiremat teed, kuid kogemuse ja loogika järgi valin ise teise (ka otsema) tee ja kui navi on teekonna ümber arvutanud näitab ETA mõned minutid isegi lühemat aega, veider.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crypto
Kreisi kasutaja
crypto

liitunud: 05.03.2005




sõnum 06.05.2014 21:30:01 vasta tsitaadiga

Mulle tundub, et paljud ei saa ka sellest aru, et kui esimest korda repordi peale vajutad, siis juba salvestab kordinaadid sellest ja siis võid hiljem reporti juba täiustada ja ülesse laadida kasvõi kilomeetreid hiljem. Väga paljud märked on tehtud piisavate vahedega (kuni paarsada meetrit). Jääb mulje, et paljud sõidavad mentidest mööda, enne kui raporti teevad või siis juba tunduvalt varem.

Ise klikin repordi peale, kui satun mendi ligidale, teetööde algusesse, roadkilli kõrvale ja kui juba plats puhas/eemal/foori taga, siis täpsustan mis oli, kus reas ja alles siis "send" icon_rolleyes.gif

_________________
61. Logistikapataljoni võitleja
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2014 19:50:34 vasta tsitaadiga

... Tehnika TV näppis Waze:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Petz
HV Guru

liitunud: 05.11.2001




sõnum 04.06.2014 14:33:15 vasta tsitaadiga

On keegi aru saanud süsteemist, kuidas teisi kasutajaid kaardil positsioneeritakse? Kas see toimub kindla perioodi tagant või täiesti suvaliselt? Pole õnnestunud mingit objektiivset infot selle kohta leida... ainult nii palju, et kuvamine toimub viivisega...
Kui ma pargin kusagil ja Waze töötab, olen ma siis nähtav? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Invention
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2014 14:40:42 vasta tsitaadiga

Petz kirjutas:
On keegi aru saanud süsteemist, kuidas teisi kasutajaid kaardil positsioneeritakse? Kas see toimub kindla perioodi tagant või täiesti suvaliselt? Pole õnnestunud mingit objektiivset infot selle kohta leida... ainult nii palju, et kuvamine toimub viivisega...
Kui ma pargin kusagil ja Waze töötab, olen ma siis nähtav? icon_rolleyes.gif


1 minut peaks olema viivitus

_________________
Soovite oma üritusele/pulma kvaliteetset (tantsu)muusikat? Võtke julgelt ühendust!
https://www.facebook.com/danceophones/
www.danceophones.eu
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2014 14:41:37 vasta tsitaadiga

Petz, jah oled nähtav aga viivitusega.
Samuti on võimalik see äpis kinni keerata, et sind kaardil kuvatakse.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2014 15:05:39 vasta tsitaadiga

Ma olen näinud ka isikut, kes asub X kohas, kuigi 40 minutit tagasi läks juba sealt Y kohta. Seega toimib see suht kaootiliselt.
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Petz
HV Guru

liitunud: 05.11.2001




sõnum 04.06.2014 15:06:08 vasta tsitaadiga

tsitaat:
1 minut peaks olema viivitus
Ok. Erinevad allikad andsid kahest viie minutini. Siis peaks sama teed kulgev tüüp pidevalt kusagil pildil olema - mulle tundus Tln-Trt teel asi väga stiihiline, aga ma mõni päev ainult kasutanud. icon_redface.gif
salatoimik kirjutas:
Petz, jah oled nähtav aga viivitusega.
Samuti on võimalik see äpis kinni keerata, et sind kaardil kuvatakse.
Nojah, aga kui ma tund aega sama koha peal seisan, siis ei tähenda see minutine viivitus midagi. icon_smile.gif Kinni saab muidugi keerata... lihtsalt põhimõtet tahaks teada, kuidas asjad toimivad.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2014 15:43:29 vasta tsitaadiga

See nihe reaalajast on tõesti tobe. Võimalik, et see on hetkel maksimum, mida mõistliku andmesidekasutuse ja liikleja teekonna etteennustamise baasil teha annab, võimalik, et mängus on ka privaatsuse küsimus. Aga jah, hetkel ei ole mõtet roolis käppa püsti visata, kui kaardil roosa põrsake vastu sibab.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fukiku
Kreisi kasutaja
Fukiku

liitunud: 06.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2014 16:00:05 vasta tsitaadiga

Petz kirjutas:
Nojah, aga kui ma tund aega sama koha peal seisan, siis ei tähenda see minutine viivitus midagi. icon_smile.gif Kinni saab muidugi keerata... lihtsalt põhimõtet tahaks teada, kuidas asjad toimivad.
Tund aega koha peal seistes oleks viisakas ka waze välja lükata, mitte permanentset ummikumärgist genereerida kaardile. icon_smile.gif
_________________
Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfer
HV Guru
smurfer

liitunud: 15.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2014 22:45:41 vasta tsitaadiga

Fukiku kirjutas:
Petz kirjutas:
Nojah, aga kui ma tund aega sama koha peal seisan, siis ei tähenda see minutine viivitus midagi. icon_smile.gif Kinni saab muidugi keerata... lihtsalt põhimõtet tahaks teada, kuidas asjad toimivad.
Tund aega koha peal seistes oleks viisakas ka waze välja lükata, mitte permanentset ummikumärgist genereerida kaardile. icon_smile.gif


Waze ju küsib, kui pikemalt seisad, et kas oled liikulses.
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2014 22:51:58 vasta tsitaadiga

Viimasel ajal pole enam küsinud icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfer
HV Guru
smurfer

liitunud: 15.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2014 23:43:52 vasta tsitaadiga

Täna õhtul küsis, kui koju jõudsin thumbs_up.gif

EDIT: uuendus tuli kah.
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2014 09:09:05 vasta tsitaadiga

Kellegi käsi ei ulatu nii kaugele, et saaks korraliku eestikeelse juhendamise ka seadmesse? Igasugune latvia ja lietuva on olemas aga e-riik on puudu. Hetkel see nina kinni inglane hakkab vaikselt vastu.

Ei ole paremat navi kusagilt leidnud kui Waze, ühildab liiklusinfo reaalajas, suht täpse kaardi ning võimaluse valida sihtpunkt kalendrist vastavalt ürituse aadressile.

Puudust tunneb vaid korraliku selge puhta heliga eestikeelsete juhiste andmisest (mõni teine navi suudab seda) ning veel paremate küla ja talude navigeerimise võimalusest. (on juhtunud, et pole asulatki otsingus võimalik leida)
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2014 10:35:13 vasta tsitaadiga

indrekp, aga tee valmis eestikeelsed audiofailid ja saada waze arendajatele.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spezwend
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2014 12:06:24 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Ei ole paremat navi kusagilt leidnud kui Waze, ühildab liiklusinfo reaalajas, suht täpse kaardi ning võimaluse valida sihtpunkt kalendrist vastavalt ürituse aadressile.

Puudust tunneb vaid korraliku selge puhta heliga eestikeelsete juhiste andmisest (mõni teine navi suudab seda) ning veel paremate küla ja talude navigeerimise võimalusest. (on juhtunud, et pole asulatki otsingus võimalik leida)

No kust otsast Waze nüüd niii hea navi on? Majade nr on paljud puudu. Eile otsisin Mustamäel Vilde teel maja mida waze ei leidnud. Samuti ei leidnud Ehitajate teel. Suured vanad majad 60ndatest mõlemad, mitte uued. Google maps leidis mõlemad kohe. Navigeerimiseks waze ei kõlba, google maps on kõvasti etem ja arvestab ka liiklust. Lisaks juhatab Waze pea alati Tehnika tänavale kus viimasel ajal koguaeg suured ummikud, kuigi on valitud kiireim teekond.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2014 16:14:16 vasta tsitaadiga

spezwend kirjutas:
indrekp kirjutas:
Ei ole paremat navi kusagilt leidnud kui Waze, ühildab liiklusinfo reaalajas, suht täpse kaardi ning võimaluse valida sihtpunkt kalendrist vastavalt ürituse aadressile.

Puudust tunneb vaid korraliku selge puhta heliga eestikeelsete juhiste andmisest (mõni teine navi suudab seda) ning veel paremate küla ja talude navigeerimise võimalusest. (on juhtunud, et pole asulatki otsingus võimalik leida)

No kust otsast Waze nüüd niii hea navi on? Majade nr on paljud puudu. Eile otsisin Mustamäel Vilde teel maja mida waze ei leidnud. Samuti ei leidnud Ehitajate teel. Suured vanad majad 60ndatest mõlemad, mitte uued. Google maps leidis mõlemad kohe. Navigeerimiseks waze ei kõlba, google maps on kõvasti etem ja arvestab ka liiklust. Lisaks juhatab Waze pea alati Tehnika tänavale kus viimasel ajal koguaeg suured ummikud, kuigi on valitud kiireim teekond.

Wazes ju google aadressiotsing ka olemas (facepalm)
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spezwend
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2014 17:15:12 vasta tsitaadiga

Spezz kirjutas:
Wazes ju google aadressiotsing ka olemas (facepalm)

Olla ju võib, aga mis sellest kasu on kui ei leia otsitavat aadressi. Google maps leiab. (double facepalm)
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2014 22:31:44 vasta tsitaadiga

Kui leiab Google Maps, siis leiab ka Waze. Teine asi on muidugi, kui Waze'i kasutada ei oska.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2014 22:34:40 vasta tsitaadiga

naljakas juhtum: olin juba ammusest ajast area manager ja kasutasin waze sisselogimist enamasti seotud facebooki kaudu, kasutajanimi oli ka olemas. paar kuud tagasi loobusin facebookist ja täna tegin programmi uuenduse ning logisin siis sisse ning sõbrad kadunud ja enam ei ole area manageri valikuid ka icon_biggrin.gif kas sõbrad olid siis vaid facebooki kaudu ja wazes neid salvestatud ei olnud? üldiselt suva aga lihtsalt oli huvitav teinekord sõites jälgida.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2014 22:46:46 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
Kui leiab Google Maps, siis leiab ka Waze. Teine asi on muidugi, kui Waze'i kasutada ei oska.

Täpselt nii. Waze sees on seesama google maps.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2014 23:05:03 vasta tsitaadiga

Area manager kaob igaljuhul ära, kui mõnda aega ei tegele.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2014 23:08:20 vasta tsitaadiga

Ma iga nädal tegelesin, nüüd lihtsalt enam facebookiga ei olnud seotud ja tänu sellele läks mingi info kaduma, sest punktid ja kõik muu on ka kadunud ma avastasin.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  WAZE 4.x - tasuta community based navi nutikatele mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 42, 43, 44  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.