|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
20.02.2014 13:55:33
|
|
|
| märk maha, vinge asi ja nexus 5 peal probleeme ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mao
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.03.2006
|
20.02.2014 14:07:49
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
| mao kirjutas: |
| deathdog kirjutas: |
| Waze WP <b>variant</b> peaks olema nüüd akusõbralikum kui nii on juhtund jagage teistega seda röömusõnumit |
Sai ka prooviks Lumia 820 aparaati Waze tõmmatud ja u.8 min test sõit ka tehtud - täitsa toimis Aga kui sai Waze suletud, siis nii rõõmus ei olnud - 68% akust oli alles 57% ja laadija oli ka järgi Algul mõtlesin, et laadija peetis aga sama kaua ilma Waze`ta telefoni laadimist lisas 4% akut !
Minu test akusõbralikkust ei täheldanud ! |
Ma sinu asemel vaataks laadijat kriitilise pilguga. 0,5A või palju selle väljund olla võib, et nii kehvasti esineb.
Võiks olla ikkagi 1+ amprit väljundiga, muidu tundub, et sa ei saa laadimise ajal midagi teha, eeldusel, et soovid näha akulaetuse kasvu samal ajal. |
Laadijaks on Velleman CARSUSB1 1a max - eks jah võiks vähe parem ja kangem olla aga ma arvan, et Waze puhul ei aitaks isegi 2a laadija, kui u.8min sõitu röövib u.15% akut.
Eks ootab veel kommentaare kas on keegi suutnud WP telefoniga Waze ja laadijat kasutades akut samal ajal ka laadida
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
deathdog
HV kasutaja
liitunud: 22.03.2009
|
20.02.2014 15:28:37
|
|
|
| Nii et jutt akusõbralikumaks muutumisest ei päde
|
|
| tagasi üles |
|
 |
anduke88
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2007
|
20.02.2014 15:45:51
|
|
|
Hakkasin ka kasutama.
Väga hea ja mugav. Teised kasutajad kaardil on huvitavad. Eriti kui kellegist maanteel mööda sõidad näiteks.
3G-ga päris hea asi.
Ainukene on jah see, et sööb akut korralikult. Tavalaadijast ei piisa, peab olema mingi 1+A.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
20.02.2014 15:47:44
|
|
|
| anduke88 kirjutas: |
Teised kasutajad kaardil on huvitavad. Eriti kui kellegist maanteel mööda sõidad näiteks.
|
Aga reaalselt sa endiselt ei tea kuna sa tast möödusid kuna delay oli vist miski 5 minutit.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
20.02.2014 15:49:59
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| anduke88 kirjutas: |
Teised kasutajad kaardil on huvitavad. Eriti kui kellegist maanteel mööda sõidad näiteks.
|
Aga reaalselt sa endiselt ei tea kuna sa tast möödusid kuna delay oli vist miski 5 minutit. |
Tipptunnil on kesklinna osas kaart nii kirju, et teiste kasutajate näitamine sai kiirelt maha katkutud.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
20.02.2014 17:29:04
|
|
|
Ise kasutan nexus 5 ja ütleks aku söömise kohapealt, et ükskord õgib akut, samas teinekord mitte. Käisin Tartus, telefon oli laetud ja autolaadia oli taga. Minnes hakkas aku tühjenema, kohale kõudes oli mingi 17% järel. Tagasitulles sai samuti waze'i kasutatud, siis ei vähenenud aku täituvus üldse, vaid laadis isegi puuduoleva 10% veel juurde ja koju jõudes oli aku näit 100%. Arusaamatu, millest selline vahe tuli.
Endiselt on mulle kõige suuremaks probleemiks bluetooth. Sooviks nii, et telefon oleks ühendatud bluetoothi kaudu auto käed-vaba süsteemiga, autoraadio mängiks ja waze märguanded tuleks telefoni kõlari kaudu. Kuid kahjuks see nii ei toimi. Vana LG Optimus G'ga probleeme ei olnud. Tundub, et viga on Kit-Katis, aga see vaid minu arvamus.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Johan11
HV kasutaja

liitunud: 11.12.2004
|
20.02.2014 17:36:35
|
|
|
Tegelikult viimane väljahõigatud uuendus ei ole veel WP marketisse jõudnudki
Lähiajal peaks uuenduse saama.
viimati muutis Johan11 20.02.2014 20:44:07, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spezwend
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
20.02.2014 20:07:50
|
|
|
| Mul uuendas ära juba. Laadijatest rääkides, siis mul oli 2A, nüüd 3A ja pole kordagi probleemi olnud.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003

|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksl
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
20.02.2014 21:26:40
|
|
|
Facebookis on Waze välja hõisanud, et eesti keel ka nüüd olemas. Kuidas see toimida võiks?
_________________ KES SOOVIB, SEE PROOVIB |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raitzzzz
HV vaatleja

liitunud: 28.07.2010
|
20.02.2014 22:59:12
|
|
|
Waze foorumi Eesti osast lugedes selgub, et osadel on juba eesti keelne menüü olemas, aga paljudel jälle mitte. Ei teagi mille järgi seda jagatud on, ise olen juba ca 2 aastat kasutanud, aga sellist valikut lihtsalt ei ilmu, proovisin nii uuesti installi, kui ka tänast uuendust - ikka ei midagi
Ja aku kasutus on ka androidil minu arvates kasvanud, varem mul 1A laadiga autos probleemi ei olnud, nüüd eriti kaua kasutada ei saa, kuna aku jookseb tühjaks. Kui kasutan öö reziimi ja taustavalgus miinimumi peal, siis püsib aku enam vähem samal tasemel.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olc
HV Guru

liitunud: 28.11.2001
|
20.02.2014 23:02:40
|
|
|
| Uuendasin waze ära, laadis veel mingit languaget alla, eestit ei kusagil. Välja on hõigatud tõesti, et eesti on olemas.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
20.02.2014 23:15:35
|
|
|
| raitzzzz kirjutas: |
| Waze foorumi Eesti osast lugedes selgub, et osadel on juba eesti keelne menüü olemas, aga paljudel jälle mitte. |
Olen ma pime või? Aga mina küll sellist teemat seal ei näe...
EDIT: OK, sisse peab logima.
Lugege tähelepanelikult! BETA reliisis on eesti keel olemas.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crypto
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2005
|
21.02.2014 04:01:02
|
|
|
Laadimise kohta ääremärkus. Endal on mingi ebayst ostetud usb väljundiga sigareti süütajasse käiv julla. Sellega kaasa tulnud kaabel ei suuda telefoni laadida waze'i kasutades, vaid vähendab tühjaks saamise kiirust, st. aku protsent vaikselt langeb. Kasutades telefoniga kaasa tulnud juhet, pole mingi probleem seda täis laadida.
_________________ 61. Logistikapataljoni võitleja |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anduke88
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2007
|
07.03.2014 16:07:31
|
|
|
Hmm, uuendusega tekkis mullegi eesti menüükeel. Pole paha
Aga eesti keelset häält ikka ei ole? Menüüs küll ei leia. Või saab seda peale panna, ala helifail kaardil kuskile õigesse kausta. Ala mingi Eesti Jüri vms see hääljuhiste vend/naine olidki....
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hode
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2003
|
26.04.2014 07:37:26
|
|
|
| Telefonis on ekraani pöörmine lubatud, aga waze ei pööra. Mis teema sellega olla võib? Telefon on galaxy s.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
limp
HV Guru

liitunud: 11.08.2003
|
26.04.2014 22:57:50
|
|
|
| hode kirjutas: |
| Telefonis on ekraani pöörmine lubatud, aga waze ei pööra. Mis teema sellega olla võib? Telefon on galaxy s. |
proovi telefonis korraks rotation maha võtta ja uuesti peale panna..tee telefonile rebu?
_________________ Ärgake lapsed, maailm on hädaohus
Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta! |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
04.05.2014 17:40:05
|
|
|
| Olen kasutamisel avastanud, et peale mitte kasutamist jääb miski asi tööle. Nii, et tel. isegi laua peal seistes läheb soojaks ja aku imetakse 2-4h tühjaks. Tuleb peale kasutamist tel. restart teha.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
04.05.2014 17:43:02
|
|
|
Tihti teisi liiklejaid uuendatakse? Seda kiiremaks panna ei saa?
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
04.05.2014 17:45:02
|
|
|
| Super AMOLED kirjutas: |
| Tihti teisi liiklejaid uuendatakse? Seda kiiremaks panna ei saa? |
~2 minutit vist oli see aeg
Vajadusel saab kuskilt mingi lingi sõpradele saata, kust on su liikumine lives näha.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
06.05.2014 12:31:05
|
|
|
Panen ka märgi maha copy-paste tekstiga -
Hiljutise politsei karistuskampaania: " Igale 1km/h kiiremini sõitjale 50€ trahv", vastulöögiks selline programmikene - WAZE. Mida rohkem kasutajaid on, seda efektiivsemalt see töötab. Põhimõte on lihtne, kui telefonis Waze töötab ja näed politseipatrulli, siis kahe ekraani puudutusega saad sellest teada anda ka teistele. Kui nüüd keegi teine samasse kohta satub, siis annab telefon aegsasti märku, et varsti ootab ees politseipatrull, kui satud sinna näiteks 20 minuti pärast ja patrull on sõõrikuid järama suundunud, saad märkida, et politsei on minema läinud. Kui mitu kasutajat märgivad, et patrulli pole, siis kaob ka märge selle kohta kaardilt. Lisaks politseipatrullidele on olemas hoiatused kaamerate, avariide, ohtlike liiklusolukordade, ummikute jms. kohta. Samuti saab suhelda teiste Waze kasutajatega, kes teepeal on ning peale Facebookiga sünkroniseerimist ka teisi oma tuttavaid seal kohata. Programmist ei puudu ka navigatsioon, mis peale teekonna sisestamist teatab kõik võimalikud ohud, mis teele jäävad. Minul pole siiani veel õnnestunud kohata ühtegi seisvat patrulli, mida wazes kirjas poleks, ehk siis kasutajaid on hetkelgi päris palju(kindlasti ka tänu SkyPlus-i kampaaniale) aga egas neid võib ju alati rohkem olla. Programm on täiesti tasuta ja leiab selle telefoni appstorest kenasti üles. Arvutis näeb samuti kaarti - http://www.waze.com/livemap
Põhimõtteliselt kunagise Trapsteri edasiarendus, mis tänu infotehnoloogia arengule toimib palju paremini, kui vanasti Trapster toimis.
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
06.05.2014 13:22:57
|
|
|
| Lisaks eelnevale, et waze'i on väga operatiivselt ja täpselt sisse pandud ka suuremad teeehitused nagu näiteks see praegune Pärnu mnt trammitee remont - rakendus ise pakub võimalikud möödasõidud.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
germo123
HV kasutaja

liitunud: 26.09.2010
|
06.05.2014 16:31:40
|
|
|
| kas see waze offlines ka töötab? Või vajab koguaeg netti?
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
06.05.2014 16:40:17
|
|
|
| Et reaalaja infot saada ja navigeerida oskaks, on netti vaja.
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
06.05.2014 17:45:18
|
|
|
| Sõidan ka ise pikki otsi vahest ja ei ole mul õnnestunud kordagi politseid märkida. Keegi on ennem ette jõudnud. Tundub tõesti, et aktiivsus on kõrge.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spezwend
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
06.05.2014 20:31:30
|
|
|
| Viimasel ajal on tekkinud ühe politsei kohta 4-5 märkimist, huvitav kas see tuleb sellest ~2min värskendusajast ja kasutajate aktiivsuse tõusuga? Üks märgib ära ja teisele pole veel tekkinud ja paneb ka hoiatuse. Navi pakub ka aeg-ajalt valesti. Reeglina pakub suuremat/laiemat/kiiremat teed, kuid kogemuse ja loogika järgi valin ise teise (ka otsema) tee ja kui navi on teekonna ümber arvutanud näitab ETA mõned minutid isegi lühemat aega, veider.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crypto
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2005
|
06.05.2014 21:30:01
|
|
|
Mulle tundub, et paljud ei saa ka sellest aru, et kui esimest korda repordi peale vajutad, siis juba salvestab kordinaadid sellest ja siis võid hiljem reporti juba täiustada ja ülesse laadida kasvõi kilomeetreid hiljem. Väga paljud märked on tehtud piisavate vahedega (kuni paarsada meetrit). Jääb mulje, et paljud sõidavad mentidest mööda, enne kui raporti teevad või siis juba tunduvalt varem.
Ise klikin repordi peale, kui satun mendi ligidale, teetööde algusesse, roadkilli kõrvale ja kui juba plats puhas/eemal/foori taga, siis täpsustan mis oli, kus reas ja alles siis "send"
_________________ 61. Logistikapataljoni võitleja |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
28.05.2014 19:50:34
|
|
|
... Tehnika TV näppis Waze:
Spoiler 
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Petz
HV Guru
liitunud: 05.11.2001
|
04.06.2014 14:33:15
|
|
|
On keegi aru saanud süsteemist, kuidas teisi kasutajaid kaardil positsioneeritakse? Kas see toimub kindla perioodi tagant või täiesti suvaliselt? Pole õnnestunud mingit objektiivset infot selle kohta leida... ainult nii palju, et kuvamine toimub viivisega...
Kui ma pargin kusagil ja Waze töötab, olen ma siis nähtav?
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Invention
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.02.2005
|
04.06.2014 14:40:42
|
|
|
| Petz kirjutas: |
On keegi aru saanud süsteemist, kuidas teisi kasutajaid kaardil positsioneeritakse? Kas see toimub kindla perioodi tagant või täiesti suvaliselt? Pole õnnestunud mingit objektiivset infot selle kohta leida... ainult nii palju, et kuvamine toimub viivisega...
Kui ma pargin kusagil ja Waze töötab, olen ma siis nähtav?  |
1 minut peaks olema viivitus
_________________ Soovite oma üritusele/pulma kvaliteetset (tantsu)muusikat? Võtke julgelt ühendust!
https://www.facebook.com/danceophones/
www.danceophones.eu |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
04.06.2014 14:41:37
|
|
|
Petz, jah oled nähtav aga viivitusega.
Samuti on võimalik see äpis kinni keerata, et sind kaardil kuvatakse.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
04.06.2014 15:05:39
|
|
|
Ma olen näinud ka isikut, kes asub X kohas, kuigi 40 minutit tagasi läks juba sealt Y kohta. Seega toimib see suht kaootiliselt.
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Petz
HV Guru
liitunud: 05.11.2001
|
04.06.2014 15:06:08
|
|
|
| tsitaat: |
| 1 minut peaks olema viivitus |
Ok. Erinevad allikad andsid kahest viie minutini. Siis peaks sama teed kulgev tüüp pidevalt kusagil pildil olema - mulle tundus Tln-Trt teel asi väga stiihiline, aga ma mõni päev ainult kasutanud.
| salatoimik kirjutas: |
Petz, jah oled nähtav aga viivitusega.
Samuti on võimalik see äpis kinni keerata, et sind kaardil kuvatakse. |
Nojah, aga kui ma tund aega sama koha peal seisan, siis ei tähenda see minutine viivitus midagi. Kinni saab muidugi keerata... lihtsalt põhimõtet tahaks teada, kuidas asjad toimivad.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
04.06.2014 15:43:29
|
|
|
| See nihe reaalajast on tõesti tobe. Võimalik, et see on hetkel maksimum, mida mõistliku andmesidekasutuse ja liikleja teekonna etteennustamise baasil teha annab, võimalik, et mängus on ka privaatsuse küsimus. Aga jah, hetkel ei ole mõtet roolis käppa püsti visata, kui kaardil roosa põrsake vastu sibab.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fukiku
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.11.2003
|
04.06.2014 16:00:05
|
|
|
| Petz kirjutas: |
Nojah, aga kui ma tund aega sama koha peal seisan, siis ei tähenda see minutine viivitus midagi. Kinni saab muidugi keerata... lihtsalt põhimõtet tahaks teada, kuidas asjad toimivad. |
Tund aega koha peal seistes oleks viisakas ka waze välja lükata, mitte permanentset ummikumärgist genereerida kaardile.
_________________ Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist. |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smurfer
HV Guru

liitunud: 15.08.2006
|
20.06.2014 22:45:41
|
|
|
| Fukiku kirjutas: |
| Petz kirjutas: |
Nojah, aga kui ma tund aega sama koha peal seisan, siis ei tähenda see minutine viivitus midagi. Kinni saab muidugi keerata... lihtsalt põhimõtet tahaks teada, kuidas asjad toimivad. |
Tund aega koha peal seistes oleks viisakas ka waze välja lükata, mitte permanentset ummikumärgist genereerida kaardile.  |
Waze ju küsib, kui pikemalt seisad, et kas oled liikulses.
|
|
| Kommentaarid: 351 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
299 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
20.06.2014 22:51:58
|
|
|
Viimasel ajal pole enam küsinud
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smurfer
HV Guru

liitunud: 15.08.2006
|
20.06.2014 23:43:52
|
|
|
Täna õhtul küsis, kui koju jõudsin
EDIT: uuendus tuli kah.
|
|
| Kommentaarid: 351 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
299 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
21.06.2014 09:09:05
|
|
|
Kellegi käsi ei ulatu nii kaugele, et saaks korraliku eestikeelse juhendamise ka seadmesse? Igasugune latvia ja lietuva on olemas aga e-riik on puudu. Hetkel see nina kinni inglane hakkab vaikselt vastu.
Ei ole paremat navi kusagilt leidnud kui Waze, ühildab liiklusinfo reaalajas, suht täpse kaardi ning võimaluse valida sihtpunkt kalendrist vastavalt ürituse aadressile.
Puudust tunneb vaid korraliku selge puhta heliga eestikeelsete juhiste andmisest (mõni teine navi suudab seda) ning veel paremate küla ja talude navigeerimise võimalusest. (on juhtunud, et pole asulatki otsingus võimalik leida)
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
21.06.2014 10:35:13
|
|
|
indrekp, aga tee valmis eestikeelsed audiofailid ja saada waze arendajatele.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spezwend
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
21.06.2014 12:06:24
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
Ei ole paremat navi kusagilt leidnud kui Waze, ühildab liiklusinfo reaalajas, suht täpse kaardi ning võimaluse valida sihtpunkt kalendrist vastavalt ürituse aadressile.
Puudust tunneb vaid korraliku selge puhta heliga eestikeelsete juhiste andmisest (mõni teine navi suudab seda) ning veel paremate küla ja talude navigeerimise võimalusest. (on juhtunud, et pole asulatki otsingus võimalik leida) |
No kust otsast Waze nüüd niii hea navi on? Majade nr on paljud puudu. Eile otsisin Mustamäel Vilde teel maja mida waze ei leidnud. Samuti ei leidnud Ehitajate teel. Suured vanad majad 60ndatest mõlemad, mitte uued. Google maps leidis mõlemad kohe. Navigeerimiseks waze ei kõlba, google maps on kõvasti etem ja arvestab ka liiklust. Lisaks juhatab Waze pea alati Tehnika tänavale kus viimasel ajal koguaeg suured ummikud, kuigi on valitud kiireim teekond.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
21.06.2014 16:14:16
|
|
|
| spezwend kirjutas: |
| indrekp kirjutas: |
Ei ole paremat navi kusagilt leidnud kui Waze, ühildab liiklusinfo reaalajas, suht täpse kaardi ning võimaluse valida sihtpunkt kalendrist vastavalt ürituse aadressile.
Puudust tunneb vaid korraliku selge puhta heliga eestikeelsete juhiste andmisest (mõni teine navi suudab seda) ning veel paremate küla ja talude navigeerimise võimalusest. (on juhtunud, et pole asulatki otsingus võimalik leida) |
No kust otsast Waze nüüd niii hea navi on? Majade nr on paljud puudu. Eile otsisin Mustamäel Vilde teel maja mida waze ei leidnud. Samuti ei leidnud Ehitajate teel. Suured vanad majad 60ndatest mõlemad, mitte uued. Google maps leidis mõlemad kohe. Navigeerimiseks waze ei kõlba, google maps on kõvasti etem ja arvestab ka liiklust. Lisaks juhatab Waze pea alati Tehnika tänavale kus viimasel ajal koguaeg suured ummikud, kuigi on valitud kiireim teekond. |
Wazes ju google aadressiotsing ka olemas (facepalm)
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spezwend
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
21.06.2014 17:15:12
|
|
|
| Spezz kirjutas: |
| Wazes ju google aadressiotsing ka olemas (facepalm) |
Olla ju võib, aga mis sellest kasu on kui ei leia otsitavat aadressi. Google maps leiab. (double facepalm)
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
21.06.2014 22:31:44
|
|
|
| Kui leiab Google Maps, siis leiab ka Waze. Teine asi on muidugi, kui Waze'i kasutada ei oska.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
21.06.2014 22:34:40
|
|
|
naljakas juhtum: olin juba ammusest ajast area manager ja kasutasin waze sisselogimist enamasti seotud facebooki kaudu, kasutajanimi oli ka olemas. paar kuud tagasi loobusin facebookist ja täna tegin programmi uuenduse ning logisin siis sisse ning sõbrad kadunud ja enam ei ole area manageri valikuid ka kas sõbrad olid siis vaid facebooki kaudu ja wazes neid salvestatud ei olnud? üldiselt suva aga lihtsalt oli huvitav teinekord sõites jälgida.
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
21.06.2014 22:46:46
|
|
|
| alpha kirjutas: |
| Kui leiab Google Maps, siis leiab ka Waze. Teine asi on muidugi, kui Waze'i kasutada ei oska. |
Täpselt nii. Waze sees on seesama google maps.
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
21.06.2014 23:05:03
|
|
|
Area manager kaob igaljuhul ära, kui mõnda aega ei tegele.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
21.06.2014 23:08:20
|
|
|
| Ma iga nädal tegelesin, nüüd lihtsalt enam facebookiga ei olnud seotud ja tänu sellele läks mingi info kaduma, sest punktid ja kõik muu on ka kadunud ma avastasin.
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|