Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 570, 571, 572 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2014 13:24:06 vasta tsitaadiga

No mis teha. See tuleb ju yle 4G
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T1000
HV kasutaja
T1000

liitunud: 19.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2014 19:13:33 vasta tsitaadiga

Kellele seda ca 300x... resose kvaliteediga slideshow'd mis hetkel jookseb laulupeo kanalil .. üldse vaja on?
Selle asemel oleks võinud kasvõi asjaliku streami teha ETV'st jalka ajaks ja üldse käima jättagi. (SD streame ju kvaliteetsemaks ei tehta)

Kasutaja Tigekala postitus digi-tv foorumis:
Levira nn. ETV HD mittestuudiosaade - https://dl.dropboxusercontent.com/u/74366116/levir.jpg
Starmani nn. ETV HD mittestuudiosaade - https://dl.dropboxusercontent.com/u/74366116/starm.jpg

Elioni SD'd palun ärge hakake üldse lisamagi. icon_smile.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2014 20:21:49 vasta tsitaadiga


Tõsiselt hea fps laulupeo kanalil, umbes 1 kaader 30 sekundiga, pm seisev pilt thumbs_up.gif
Sssd heal juhul, hd nime ma suhu igaks juhuks ei võta

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2014 21:21:43 vasta tsitaadiga

/OT/ Milleks sellist udukogu siia postitada, 10a vanune digikas teeb ka paremaid pilte kui see S4 M föön. Pildilt on vaevu aru saada et pildistatud on telekat. icon_lol.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2014 21:27:42 vasta tsitaadiga

Vaevalt, et see S4 Miniga tehtud pilt on...nii kräppi pilti vaevalt et see telfu teeb icon_eek.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2014 21:35:13 vasta tsitaadiga

Galazy S4 M-ga ikka, vaata exif infot.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2014 21:35:33 vasta tsitaadiga

/OT/ olafsand, Exif infost: SAMSUNG GT-I9195 I9195XXUBMJ7
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2014 22:11:15 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
/OT/ Milleks sellist udukogu siia postitada, 10a vanune digikas teeb ka paremaid pilte kui see S4 M föön. Pildilt on vaevu aru saada et pildistatud on telekat. icon_lol.gif
nii juhitakse probleem teemast eemale.......tase.
Kama2 see pilt, s4, diivanil tehtud, rasvased käed yle kaamera käinud....
Härrad äkki syveneks sellesse, et pilt liigub iga 30 sekundi tagant, kui sedagi icon_idea.gif


Ot, s4 mini teeb muidu väga ok pilti kui on normaalne valgus
Hetkel päike ei paista, valguse ja akna vahel on rõdu, teisel aknal ruloo ees
Naised, ega see pildivaatlus pole, pilt oli lihtsalt niisama. Seisvast pildist tehtud seisev pilt icon_cool.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"


viimati muutis jeesus188 16.06.2014 10:22:31, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2014 22:21:40 vasta tsitaadiga

jeesus188, ja mismoodi me sellest seisvast pildist tehtud pildist pidime aru saama, et see selline on? Teinud siis video.

Teemasse kah: tundub, et ETV on jalka feed-i parandanud, nii Elionist kui pseudo "HD" pealt tuleb hetkel veidi parem pilt kui eelmisest mängust.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2014 22:21:46 vasta tsitaadiga

See kanal näitab ilmekalt EMT 4G üleriigilist katvust thumbs_up.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2014 22:24:34 vasta tsitaadiga

Tahtsin just filmima hakata, jummal küll, inimesed on liikuma hakanud icon_biggrin.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vysnap007
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2014 22:04:10 vasta tsitaadiga

Kas on võimalik Samsungi telekal vanema firmware versioonile tagasi minna?
Hetkel on mul H6400 ja firmware 1112 ning Elioni viimane nutiTV app peal. Probleem selles, et vahepeal, kui telekat käivitades käivitub nutiTV app, siis on pilt ees ~10-20 sekki, siis jookseb app lihtsalt kokku ja mingi aja jooksul teeb telekas lihtsalt restarti. Siis jätkub kõik põhimõtteliselt samamoodi. Aga kui telekat käivitada teise allika peal ja siis alles nutiTV api peale minna, ei tundu seda probleemi olevat, et kokku jookseks.
Vaatasin, et samsa kodukal oli FW 1108 saadaval, kuid mul on uuem, 1112, peal, seega äkki see pole veel official ning on vigane.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2014 22:29:01 vasta tsitaadiga

Tundub, et Elion on Fox kanalite ssubtiitrite probleemi ära lahendanud. Tervelt kuu võttis aega.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2014 13:46:01 vasta tsitaadiga

Tompa kirjutas:
Mis jama nüüd siis? Motorolaga ei ole enam võimalik valida ekraani seadete alt Pillarbox 16:9? Ei aita ei boksi restart ega algseadete taastamine?
Oleks ma seda teadnud poleks ma Letterbox 4:3 proovima hakanud. icon_evil.gif


Viga on jah sees
Tundub, et Pillarboxi valiku juures kuvatakse letterboxi pilt ja vastupidi. Tegelikkuses reziimi muudetakse, kuigi ütleb, et mittetoetatav toimib.
Arendajad teavad.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2014 13:49:32 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
Tundub, et Elion on Fox kanalite ssubtiitrite probleemi ära lahendanud. Tervelt kuu võttis aega.

Kui ma paar nädalat tagasi supporti helistasin, siis öeldi, et 17.06 parandatakse ära. Pidasidki sõna. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 17.06.2014 14:49:15 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
Tompa kirjutas:
Mis jama nüüd siis? Motorolaga ei ole enam võimalik valida ekraani seadete alt Pillarbox 16:9? Ei aita ei boksi restart ega algseadete taastamine?
Oleks ma seda teadnud poleks ma Letterbox 4:3 proovima hakanud. icon_evil.gif


Viga on jah sees
Tundub, et Pillarboxi valiku juures kuvatakse letterboxi pilt ja vastupidi. Tegelikkuses reziimi muudetakse, kuigi ütleb, et mittetoetatav toimib.
Arendajad teavad.


HDMI taga toimib. 16:9 valikul tuleb infoteks et ei toeta aga featuuri aktiveerib.
SCART taga hetkel ei toimi. Viga teada.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2014 15:04:51 vasta tsitaadiga

Millise valiku ma NutiTV menüüs pildiresolutsiooni nimekirjas 1080p, 1080i jms seast peaks tegema? FullHD teler ja ühendatud HDMI kaudu VIP1003 digiboksiga. Milline 1080-variant neist ideaalseim on?
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 17.06.2014 15:33:20 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Millise valiku ma NutiTV menüüs pildiresolutsiooni nimekirjas 1080p, 1080i jms seast peaks tegema? FullHD teler ja ühendatud HDMI kaudu VIP1003 digiboksiga. Milline 1080-variant neist ideaalseim on?


1080i on seadete alt valikuna eemaldatud. Kas Sa siiani näed seda? versioonis 4.17.13, Motorola.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2014 15:40:06 vasta tsitaadiga

Võin õhtul vaadata, mis versioon ja mis nimekirjas täpsemalt on. Päris mitmeid variante 1080 kombineerituna SCART, HDMI, RGB jne. Ei oskagi nagu sealt miskit valida. Poleks muidu torkima hakanud, aga digiboks kas jooksis eelmisel nädalal kokku või sai uuenduse - igatahes tegi järjest kolm restarti ja pärast seda oli teleka pilt tunduvalt halvem, mistõttu uurisin digiboksi seadistusi. Nädalavahetusel tuli lisaks otsa veel televiisori enda tarkvarauuendus, mis kõik televiisori pildi ja heli seadistused ära resettis icon_lol.gif
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Donald
HV kasutaja
Donald

liitunud: 25.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2014 16:07:45 vasta tsitaadiga

armjan kirjutas:
Betamax kirjutas:
Millise valiku ma NutiTV menüüs pildiresolutsiooni nimekirjas 1080p, 1080i jms seast peaks tegema? FullHD teler ja ühendatud HDMI kaudu VIP1003 digiboksiga. Milline 1080-variant neist ideaalseim on?


1080i on seadete alt valikuna eemaldatud. Kas Sa siiani näed seda? versioonis 4.17.13, Motorola.


Mul on 1080i olemas seadmete all, tegu küll vana DigiTV-ga, aga Motorola boxiga.



Valikuid on palju. Ma tean, mis tähendab 1080i, 1080p, HDMi, Scart jne, aga see nimekiri ei ütle mulle küll midagi, mida sealt kasutama peaks.
Ei leia ka vastavat infot kuskilt Elioni lehtedelt.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2014 16:34:48 vasta tsitaadiga

Nimekiri nimekirjaks, kysimus on, mis vahet neil on, kui SD signal tuleb kõigile sisse?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 17.06.2014 16:38:05 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Nimekiri nimekirjaks, kysimus on, mis vahet neil on, kui SD signal tuleb kõigile sisse?


HDMI juhtmega:
videolaenutud SD - Full HD
HD kanalid

Motorola suudab neid näidata. Sealt ka vahe
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2014 16:46:36 vasta tsitaadiga

Ma rohkem mõtlesin, ilma laenutuseta ja hd kanaliteta
720p, 1080i, 1080p peaks ju täpselt sama näitama

Samas pange nad kõik yhe valiku alla, 1080p, ega signaal siis halvemaks lähe, kui valid suurema resoga valiku

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2014 16:50:38 vasta tsitaadiga

Donald kirjutas:
Mul on 1080i olemas seadmete all, tegu küll vana DigiTV-ga, aga Motorola boxiga.



Valikuid on palju. Ma tean, mis tähendab 1080i, 1080p, HDMi, Scart jne, aga see nimekiri ei ütle mulle küll midagi, mida sealt kasutama peaks.
Ei leia ka vastavat infot kuskilt Elioni lehtedelt.

Jep, samasugune nimekiri ka mul. Samuti kasutuses endiselt vana NutiTV.
Seega, kui videolaenutust ei kasuta, siis on ükskõik, millise 1080 valin? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2014 17:14:46 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Ma rohkem mõtlesin, ilma laenutuseta ja hd kanaliteta
720p, 1080i, 1080p peaks ju täpselt sama näitama

Samas pange nad kõik yhe valiku alla, 1080p, ega signaal siis halvemaks lähe, kui valid suurema resoga valiku
Küll aga teeb topeltskaleerimine pilti kehvemaks, ehk kui lasta boksist välja 576p ning lasta siis see telekal sisemiselt 1080p peale keerata, on tulemus kehvem kui lasta boksist kohe 1080p välja. icon_exclaim.gif
Samas mul on üks nö HD Ready ehk 720p vanake telekas kodus, sinna jällegi pole mõtet 1080p sisse sööta, 720p on täiesti piisav.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2014 17:22:59 vasta tsitaadiga

Üldjuhul peaks kaasaegne telekas saama skaleerimisega paremini hakkama kui Motorola digiboks.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2014 17:38:16 vasta tsitaadiga

Six, sissetulev signaal on interlaced, ehk siis vastavalt 576i või 1080i. Kui boks sellest 576p teeb, siis on ta juba pildi "solkimisega" algust teinud ja kui telekas veel siia omakorda 576p->1080p teeb on tulemus igatahes mul 2 keskmisest kallima teleka puhul kehvem kui lasta boksil kohe 1080p teha.
Kaabli kaudu sissetulevat 576i suudab jah telekas kenasti ülesse skaleerida.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2014 10:24:24 vasta tsitaadiga

Elioni kliendina panen selle siia
http://www.ohtuleht.ee/584308/miks-ei-sara-jalgpalli-mm-eestis-hd-kvaliteedis
Iga aasta lubavad järgmine aasta, ei usu, et järgmine aasta midagi banaanias muutub

Samas võinuks elioni starmani teha ja ikkagi võltsitud HD listi võtta

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2014 10:30:37 vasta tsitaadiga

Betamax, 720i ja 1080i on mõlemad saatanast, jätavad ridasid vahele, vajalik vaid vanadele telekatele mis ei toeta siis 720p või 1080p'd.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2014 15:21:16 vasta tsitaadiga

kunagi käis läbi, et samsungi pult töötab motorola digiboxiga. Keegi oskab linki õpetusele anda kuidas pairida. Täna lihtsalt sai siiber sellest "uuest nutiTVst".
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 18.06.2014 15:37:45 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
kunagi käis läbi, et samsungi pult töötab motorola digiboxiga. Keegi oskab linki õpetusele anda kuidas pairida. Täna lihtsalt sai siiber sellest "uuest nutiTVst".


Samsungi enda pult ei tööta motorolal. Töötab uus NutiTV pult kui see seadistada motorola koodidele.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
loox
HV kasutaja

liitunud: 25.06.2006




sõnum 18.06.2014 18:03:35 vasta tsitaadiga

armjan kirjutas:
Betamax kirjutas:
Millise valiku ma NutiTV menüüs pildiresolutsiooni nimekirjas 1080p, 1080i jms seast peaks tegema? FullHD teler ja ühendatud HDMI kaudu VIP1003 digiboksiga. Milline 1080-variant neist ideaalseim on?


1080i on seadete alt valikuna eemaldatud. Kas Sa siiani näed seda? versioonis 4.17.13, Motorola.

Milleks see 1080i eemladamine hea peaks olema? Kas Motorola deinterlace algoritmi peetakse maailma parimaks, või tahetakse võrdlust telekate algoritmidega takistada?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2014 20:42:03 vasta tsitaadiga

Samsung F6400 ärkab peale nupu pressimist jälle kummaliselt kaua, täpsemalt minut ja natuke peale. Äpi versioon oli midagi 4.0 jne
Peale mingit uuendust oli nagu startupi kestvus suht mõistlik, misasi see nüüd jälle hapuks on läinud icon_question.gif icon_rolleyes.gif

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pulse
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2014 23:50:05 vasta tsitaadiga

armjan kirjutas:
xxlmaster kirjutas:
kunagi käis läbi, et samsungi pult töötab motorola digiboxiga. Keegi oskab linki õpetusele anda kuidas pairida. Täna lihtsalt sai siiber sellest "uuest nutiTVst".


Samsungi enda pult ei tööta motorolal. Töötab uus NutiTV pult kui see seadistada motorola koodidele.


Vana menüüga Motorolal töötab raudselt ja väga hästi. Ise pole uut peale pannud nii et selle kohta ei oska kommenteerida.
Samsungi menüüs, kui pulti paaritada otsi Elioni.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 19.06.2014 11:33:45 vasta tsitaadiga

ivokas kirjutas:
Samsung F6400 ärkab peale nupu pressimist jälle kummaliselt kaua, täpsemalt minut ja natuke peale. Äpi versioon oli midagi 4.0 jne
Peale mingit uuendust oli nagu startupi kestvus suht mõistlik, misasi see nüüd jälle hapuks on läinud icon_question.gif icon_rolleyes.gif

Ma olen F9000 peal sama täheldanud, app käivitub jälle üsna aeglaselt ja jookseb jälle paar korda päevas kokku. App'i versioon ei ole muutunud.

Samas menüüd liiguvad F9000 peal kiiremini ja sujuvamalt kui HU8500/SEK-2500U peal. Kui spec'e uskuda, siis peaks HU8500/SEK-2500U 2x kiirem/võimsam olema.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2014 11:39:48 vasta tsitaadiga

Käivitub kauem jah, vahel mitu korda punast nuppu vajutanud, sest kahtlus tekkinud, et eelmine kord ei vajutanud. nüüd jälgi punast tulukest
F5300

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2014 11:56:19 vasta tsitaadiga

pulse kirjutas:
armjan kirjutas:
xxlmaster kirjutas:
kunagi käis läbi, et samsungi pult töötab motorola digiboxiga. Keegi oskab linki õpetusele anda kuidas pairida. Täna lihtsalt sai siiber sellest "uuest nutiTVst".


Samsungi enda pult ei tööta motorolal. Töötab uus NutiTV pult kui see seadistada motorola koodidele.


Vana menüüga Motorolal töötab raudselt ja väga hästi. Ise pole uut peale pannud nii et selle kohta ei oska kommenteerida.
Samsungi menüüs, kui pulti paaritada otsi Elioni.

No minulgi on vana menüü. Aga kuidas seda siis paaritada?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pulse
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2014 13:54:11 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
pulse kirjutas:
armjan kirjutas:
xxlmaster kirjutas:
kunagi käis läbi, et samsungi pult töötab motorola digiboxiga. Keegi oskab linki õpetusele anda kuidas pairida. Täna lihtsalt sai siiber sellest "uuest nutiTVst".


Samsungi enda pult ei tööta motorolal. Töötab uus NutiTV pult kui see seadistada motorola koodidele.


Vana menüüga Motorolal töötab raudselt ja väga hästi. Ise pole uut peale pannud nii et selle kohta ei oska kommenteerida.
Samsungi menüüs, kui pulti paaritada otsi Elioni.

No minulgi on vana menüü. Aga kuidas seda siis paaritada?


Ronid Samsungi menüüs sinna kohta, kus see pultide/seadmete kammajaa asub - mul on nii et "Source" menüüs ülal paremas nurgas on "Remote manager" või mingi analoogse kirjaga nupp. Vajutad sinna, ja seal saab otsida seadme nimetusi, mida Samsa puldiga juhtida tahad. Otsid "Elion'i" nimelist seadet (mul leidis vägemalt niimoodi). Kui leiab siis toimid edasisite juhiste järgi - tõenäoliselt pressid OK ja peakski kombes olema. Kui "Elion" ei peaks misiganes põhjusel midagi andma siis proovi VIP1003 või mis iganes box sul on.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2014 15:33:58 vasta tsitaadiga

pulse kirjutas:
xxlmaster kirjutas:
pulse kirjutas:
armjan kirjutas:
xxlmaster kirjutas:
kunagi käis läbi, et samsungi pult töötab motorola digiboxiga. Keegi oskab linki õpetusele anda kuidas pairida. Täna lihtsalt sai siiber sellest "uuest nutiTVst".


Samsungi enda pult ei tööta motorolal. Töötab uus NutiTV pult kui see seadistada motorola koodidele.


Vana menüüga Motorolal töötab raudselt ja väga hästi. Ise pole uut peale pannud nii et selle kohta ei oska kommenteerida.
Samsungi menüüs, kui pulti paaritada otsi Elioni.

No minulgi on vana menüü. Aga kuidas seda siis paaritada?


Ronid Samsungi menüüs sinna kohta, kus see pultide/seadmete kammajaa asub - mul on nii et "Source" menüüs ülal paremas nurgas on "Remote manager" või mingi analoogse kirjaga nupp. Vajutad sinna, ja seal saab otsida seadme nimetusi, mida Samsa puldiga juhtida tahad. Otsid "Elion'i" nimelist seadet (mul leidis vägemalt niimoodi). Kui leiab siis toimid edasisite juhiste järgi - tõenäoliselt pressid OK ja peakski kombes olema. Kui "Elion" ei peaks misiganes põhjusel midagi andma siis proovi VIP1003 või mis iganes box sul on.

Nojh, F5300 ei ole sellist asja olemas üldse menüüs
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pulse
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2014 15:51:25 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
pulse kirjutas:
xxlmaster kirjutas:
pulse kirjutas:
armjan kirjutas:
xxlmaster kirjutas:
kunagi käis läbi, et samsungi pult töötab motorola digiboxiga. Keegi oskab linki õpetusele anda kuidas pairida. Täna lihtsalt sai siiber sellest "uuest nutiTVst".


Samsungi enda pult ei tööta motorolal. Töötab uus NutiTV pult kui see seadistada motorola koodidele.


Vana menüüga Motorolal töötab raudselt ja väga hästi. Ise pole uut peale pannud nii et selle kohta ei oska kommenteerida.
Samsungi menüüs, kui pulti paaritada otsi Elioni.

No minulgi on vana menüü. Aga kuidas seda siis paaritada?


Ronid Samsungi menüüs sinna kohta, kus see pultide/seadmete kammajaa asub - mul on nii et "Source" menüüs ülal paremas nurgas on "Remote manager" või mingi analoogse kirjaga nupp. Vajutad sinna, ja seal saab otsida seadme nimetusi, mida Samsa puldiga juhtida tahad. Otsid "Elion'i" nimelist seadet (mul leidis vägemalt niimoodi). Kui leiab siis toimid edasisite juhiste järgi - tõenäoliselt pressid OK ja peakski kombes olema. Kui "Elion" ei peaks misiganes põhjusel midagi andma siis proovi VIP1003 või mis iganes box sul on.

Nojh, F5300 ei ole sellist asja olemas üldse menüüs


Kuidas ei ole? https://pood.elion.ee/productFile/17531/Kasutusjuhend_Samsung_F5300_telerile_EST.pdf
Ametlikus juhendis isegi kirjas selline koht - Eestikeeles ja ametlik nimetus "Universaalpuldi seadistus". Pikem teekond on ka sama kohani: Ekraanimenüü > Süsteem > Seadmehaldur > Universaalpuldi seadistus
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tompa
HV kasutaja

liitunud: 11.02.2014




sõnum 19.06.2014 15:59:24 vasta tsitaadiga

armjan kirjutas:
Pailaps kirjutas:
Tompa kirjutas:
Mis jama nüüd siis? Motorolaga ei ole enam võimalik valida ekraani seadete alt Pillarbox 16:9? Ei aita ei boksi restart ega algseadete taastamine?
Oleks ma seda teadnud poleks ma Letterbox 4:3 proovima hakanud. icon_evil.gif


Viga on jah sees
Tundub, et Pillarboxi valiku juures kuvatakse letterboxi pilt ja vastupidi. Tegelikkuses reziimi muudetakse, kuigi ütleb, et mittetoetatav toimib.
Arendajad teavad.


HDMI taga toimib. 16:9 valikul tuleb infoteks et ei toeta aga featuuri aktiveerib.
SCART taga hetkel ei toimi. Viga teada.

Minul ongi HDMIga. Valides Pillarbox 16:9 annab veateate ja asi ei toimi, valides aga Letterbox 4:3 toimib nagu oleks valitud Pillarbox 16:9 thumbs_up.gif
Kaks versiooni tagasi kõik toimis, nii et arendajad suutsid kahjuks toimiva asja ära lõhkuda. icon_biggrin.gif


viimati muutis Tompa 20.06.2014 15:29:24, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 19.06.2014 16:01:48 vasta tsitaadiga

Kas 5ndal seerial on ir blaster kaasas? Ma nagu kahtlen selles.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2014 16:02:28 vasta tsitaadiga

pulse kirjutas:
xxlmaster kirjutas:
pulse kirjutas:
xxlmaster kirjutas:
pulse kirjutas:
armjan kirjutas:
xxlmaster kirjutas:
kunagi käis läbi, et samsungi pult töötab motorola digiboxiga. Keegi oskab linki õpetusele anda kuidas pairida. Täna lihtsalt sai siiber sellest "uuest nutiTVst".


Samsungi enda pult ei tööta motorolal. Töötab uus NutiTV pult kui see seadistada motorola koodidele.


Vana menüüga Motorolal töötab raudselt ja väga hästi. Ise pole uut peale pannud nii et selle kohta ei oska kommenteerida.
Samsungi menüüs, kui pulti paaritada otsi Elioni.

No minulgi on vana menüü. Aga kuidas seda siis paaritada?


Ronid Samsungi menüüs sinna kohta, kus see pultide/seadmete kammajaa asub - mul on nii et "Source" menüüs ülal paremas nurgas on "Remote manager" või mingi analoogse kirjaga nupp. Vajutad sinna, ja seal saab otsida seadme nimetusi, mida Samsa puldiga juhtida tahad. Otsid "Elion'i" nimelist seadet (mul leidis vägemalt niimoodi). Kui leiab siis toimid edasisite juhiste järgi - tõenäoliselt pressid OK ja peakski kombes olema. Kui "Elion" ei peaks misiganes põhjusel midagi andma siis proovi VIP1003 või mis iganes box sul on.

Nojh, F5300 ei ole sellist asja olemas üldse menüüs


Kuidas ei ole? https://pood.elion.ee/productFile/17531/Kasutusjuhend_Samsung_F5300_telerile_EST.pdf
Ametlikus juhendis isegi kirjas selline koht - Eestikeeles ja ametlik nimetus "Universaalpuldi seadistus". Pikem teekond on ka sama kohani: Ekraanimenüü > Süsteem > Seadmehaldur > Universaalpuldi seadistus

Spoiler Spoiler Spoiler

Lihtsalt ei ole sellist asja seal.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mixman
HV kasutaja
mixman

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2014 19:59:37 vasta tsitaadiga

Minul ka ei ole sellist sätet F5300-l. Mina saan asjast aru nii, et peab olema smart touch pult...
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pulse
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2014 22:06:29 vasta tsitaadiga

mixman kirjutas:
Minul ka ei ole sellist sätet F5300-l. Mina saan asjast aru nii, et peab olema smart touch pult...


Siis on küll kummaline. Huvitav miks juhend siis näitab et peab saama? Vb siis ongi asi puuduvas IR blasteris (kui külge ühendada siis ilmub valik)? Kummaline on veel see, et mina oma F8000'e pole seda ealesgi külge ühendanud ja mul kõik toimib SmartTouch'iga.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taifunk
HV Guru
taifunk

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2014 23:21:43 vasta tsitaadiga

Amino + IR pikendus ning Samsung F5300 puldist saab mõlemat juhtida. Samsungi menüüst oli vaja amino tuttavaks ka teha telekaga ikka.
_________________
Remember this day, men, for it will be yours for all time.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pulse
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2014 08:23:54 vasta tsitaadiga

taifunk kirjutas:
Amino + IR pikendus ning Samsung F5300 puldist saab mõlemat juhtida. Samsungi menüüst oli vaja amino tuttavaks ka teha telekaga ikka.


Nojah aga see "tuttavaks tegemise koht" ongi ju see mida neil meestel seal ei ole. Ma arvangi et äkki see koht tekib kui IR jubin külge ühendada?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2014 09:31:54 vasta tsitaadiga

Loogika ütleb, et universaalpuldi seadistus on võimalik vaid nendel mudelitel, millel on kaasas teine e universaalpult.
Minu teada tuli Smart Touch Control kaasa alates F6400 (plasmal alates 5500).
Targemad parandavad, kui ma eksin.

pulse kirjutas:
taifunk kirjutas:
Amino + IR pikendus ning Samsung F5300 puldist saab mõlemat juhtida. Samsungi menüüst oli vaja amino tuttavaks ka teha telekaga ikka.


Nojah aga see "tuttavaks tegemise koht" ongi ju see mida neil meestel seal ei ole. Ma arvangi et äkki see koht tekib kui IR jubin külge ühendada?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2014 21:50:34 vasta tsitaadiga

Krt ikka täielik juust kanalivalik on - mitte pussugi pole kaeda, pooled veel takka otsas Putini toetusega kanalid thumbs_down.gif

Kahju, et maal maja 10m vales kohas on, muidu võtaks 30/10 ja striimiks sealse kanalivaliku korterisse icon_neutral.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2014 20:45:44 vasta tsitaadiga

Mõni minut tagasi F6400 meeletult ruudutama ja viskas lõpuks musta pildi ette. Telku kinni, uuesti käima, minutikene pallikeste vahtimist, siis jälle ruudumöll ja must pilt. Motorola teise teleri taga toimib ideaalselt.
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 570, 571, 572 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.