|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus? |
| Jah |
|
9% |
[ 51 ] |
| Ei |
|
43% |
[ 228 ] |
| Mul juba olemas |
|
38% |
[ 202 ] |
| Kolin mujale |
|
9% |
[ 49 ] |
|
| hääli kokku : 530 |
|
| autor |
|
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
15.06.2014 13:24:06
|
|
|
| No mis teha. See tuleb ju yle 4G
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T1000
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2007
|
15.06.2014 19:13:33
|
|
|
Kellele seda ca 300x... resose kvaliteediga slideshow'd mis hetkel jookseb laulupeo kanalil .. üldse vaja on?
Selle asemel oleks võinud kasvõi asjaliku streami teha ETV'st jalka ajaks ja üldse käima jättagi. (SD streame ju kvaliteetsemaks ei tehta)
Kasutaja Tigekala postitus digi-tv foorumis:
Levira nn. ETV HD mittestuudiosaade - https://dl.dropboxusercontent.com/u/74366116/levir.jpg
Starmani nn. ETV HD mittestuudiosaade - https://dl.dropboxusercontent.com/u/74366116/starm.jpg
Elioni SD'd palun ärge hakake üldse lisamagi.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
15.06.2014 20:21:49
|
|
|
Tõsiselt hea fps laulupeo kanalil, umbes 1 kaader 30 sekundiga, pm seisev pilt
Sssd heal juhul, hd nime ma suhu igaks juhuks ei võta
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
15.06.2014 21:21:43
|
|
|
/OT/ Milleks sellist udukogu siia postitada, 10a vanune digikas teeb ka paremaid pilte kui see S4 M föön. Pildilt on vaevu aru saada et pildistatud on telekat.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007

|
15.06.2014 21:27:42
|
|
|
Vaevalt, et see S4 Miniga tehtud pilt on...nii kräppi pilti vaevalt et see telfu teeb
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
15.06.2014 21:35:13
|
|
|
Galazy S4 M-ga ikka, vaata exif infot.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
15.06.2014 21:35:33
|
|
|
/OT/ olafsand, Exif infost: SAMSUNG GT-I9195 I9195XXUBMJ7
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
15.06.2014 22:11:15
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
/OT/ Milleks sellist udukogu siia postitada, 10a vanune digikas teeb ka paremaid pilte kui see S4 M föön. Pildilt on vaevu aru saada et pildistatud on telekat.  |
nii juhitakse probleem teemast eemale.......tase.
Kama2 see pilt, s4, diivanil tehtud, rasvased käed yle kaamera käinud....
Härrad äkki syveneks sellesse, et pilt liigub iga 30 sekundi tagant, kui sedagi
Ot, s4 mini teeb muidu väga ok pilti kui on normaalne valgus
Hetkel päike ei paista, valguse ja akna vahel on rõdu, teisel aknal ruloo ees
Naised, ega see pildivaatlus pole, pilt oli lihtsalt niisama. Seisvast pildist tehtud seisev pilt
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
viimati muutis jeesus188 16.06.2014 10:22:31, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
15.06.2014 22:21:40
|
|
|
jeesus188, ja mismoodi me sellest seisvast pildist tehtud pildist pidime aru saama, et see selline on? Teinud siis video.
Teemasse kah: tundub, et ETV on jalka feed-i parandanud, nii Elionist kui pseudo "HD" pealt tuleb hetkel veidi parem pilt kui eelmisest mängust.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
15.06.2014 22:21:46
|
|
|
See kanal näitab ilmekalt EMT 4G üleriigilist katvust
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
15.06.2014 22:24:34
|
|
|
Tahtsin just filmima hakata, jummal küll, inimesed on liikuma hakanud
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vysnap007
HV kasutaja
liitunud: 27.10.2008
|
16.06.2014 22:04:10
|
|
|
Kas on võimalik Samsungi telekal vanema firmware versioonile tagasi minna?
Hetkel on mul H6400 ja firmware 1112 ning Elioni viimane nutiTV app peal. Probleem selles, et vahepeal, kui telekat käivitades käivitub nutiTV app, siis on pilt ees ~10-20 sekki, siis jookseb app lihtsalt kokku ja mingi aja jooksul teeb telekas lihtsalt restarti. Siis jätkub kõik põhimõtteliselt samamoodi. Aga kui telekat käivitada teise allika peal ja siis alles nutiTV api peale minna, ei tundu seda probleemi olevat, et kokku jookseks.
Vaatasin, et samsa kodukal oli FW 1108 saadaval, kuid mul on uuem, 1112, peal, seega äkki see pole veel official ning on vigane.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
16.06.2014 22:29:01
|
|
|
| Tundub, et Elion on Fox kanalite ssubtiitrite probleemi ära lahendanud. Tervelt kuu võttis aega.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
17.06.2014 13:46:01
|
|
|
| Tompa kirjutas: |
Mis jama nüüd siis? Motorolaga ei ole enam võimalik valida ekraani seadete alt Pillarbox 16:9? Ei aita ei boksi restart ega algseadete taastamine?
Oleks ma seda teadnud poleks ma Letterbox 4:3 proovima hakanud.
 |
Viga on jah sees
Tundub, et Pillarboxi valiku juures kuvatakse letterboxi pilt ja vastupidi. Tegelikkuses reziimi muudetakse, kuigi ütleb, et mittetoetatav toimib.
Arendajad teavad.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
17.06.2014 13:49:32
|
|
|
| alpha kirjutas: |
| Tundub, et Elion on Fox kanalite ssubtiitrite probleemi ära lahendanud. Tervelt kuu võttis aega. |
Kui ma paar nädalat tagasi supporti helistasin, siis öeldi, et 17.06 parandatakse ära. Pidasidki sõna.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
armjan
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.05.2008
|
17.06.2014 14:49:15
|
|
|
| Pailaps kirjutas: |
| Tompa kirjutas: |
Mis jama nüüd siis? Motorolaga ei ole enam võimalik valida ekraani seadete alt Pillarbox 16:9? Ei aita ei boksi restart ega algseadete taastamine?
Oleks ma seda teadnud poleks ma Letterbox 4:3 proovima hakanud.
 |
Viga on jah sees
Tundub, et Pillarboxi valiku juures kuvatakse letterboxi pilt ja vastupidi. Tegelikkuses reziimi muudetakse, kuigi ütleb, et mittetoetatav toimib.
Arendajad teavad. |
HDMI taga toimib. 16:9 valikul tuleb infoteks et ei toeta aga featuuri aktiveerib.
SCART taga hetkel ei toimi. Viga teada.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
17.06.2014 15:04:51
|
|
|
| Millise valiku ma NutiTV menüüs pildiresolutsiooni nimekirjas 1080p, 1080i jms seast peaks tegema? FullHD teler ja ühendatud HDMI kaudu VIP1003 digiboksiga. Milline 1080-variant neist ideaalseim on?
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
armjan
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.05.2008
|
17.06.2014 15:33:20
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Millise valiku ma NutiTV menüüs pildiresolutsiooni nimekirjas 1080p, 1080i jms seast peaks tegema? FullHD teler ja ühendatud HDMI kaudu VIP1003 digiboksiga. Milline 1080-variant neist ideaalseim on? |
1080i on seadete alt valikuna eemaldatud. Kas Sa siiani näed seda? versioonis 4.17.13, Motorola.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
17.06.2014 15:40:06
|
|
|
Võin õhtul vaadata, mis versioon ja mis nimekirjas täpsemalt on. Päris mitmeid variante 1080 kombineerituna SCART, HDMI, RGB jne. Ei oskagi nagu sealt miskit valida. Poleks muidu torkima hakanud, aga digiboks kas jooksis eelmisel nädalal kokku või sai uuenduse - igatahes tegi järjest kolm restarti ja pärast seda oli teleka pilt tunduvalt halvem, mistõttu uurisin digiboksi seadistusi. Nädalavahetusel tuli lisaks otsa veel televiisori enda tarkvarauuendus, mis kõik televiisori pildi ja heli seadistused ära resettis
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Donald
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2003
|
17.06.2014 16:07:45
|
|
|
| armjan kirjutas: |
| Betamax kirjutas: |
| Millise valiku ma NutiTV menüüs pildiresolutsiooni nimekirjas 1080p, 1080i jms seast peaks tegema? FullHD teler ja ühendatud HDMI kaudu VIP1003 digiboksiga. Milline 1080-variant neist ideaalseim on? |
1080i on seadete alt valikuna eemaldatud. Kas Sa siiani näed seda? versioonis 4.17.13, Motorola. |
Mul on 1080i olemas seadmete all, tegu küll vana DigiTV-ga, aga Motorola boxiga.
Valikuid on palju. Ma tean, mis tähendab 1080i, 1080p, HDMi, Scart jne, aga see nimekiri ei ütle mulle küll midagi, mida sealt kasutama peaks.
Ei leia ka vastavat infot kuskilt Elioni lehtedelt.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
17.06.2014 16:34:48
|
|
|
Nimekiri nimekirjaks, kysimus on, mis vahet neil on, kui SD signal tuleb kõigile sisse?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
armjan
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.05.2008
|
17.06.2014 16:38:05
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| Nimekiri nimekirjaks, kysimus on, mis vahet neil on, kui SD signal tuleb kõigile sisse? |
HDMI juhtmega:
videolaenutud SD - Full HD
HD kanalid
Motorola suudab neid näidata. Sealt ka vahe
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
17.06.2014 16:46:36
|
|
|
Ma rohkem mõtlesin, ilma laenutuseta ja hd kanaliteta
720p, 1080i, 1080p peaks ju täpselt sama näitama
Samas pange nad kõik yhe valiku alla, 1080p, ega signaal siis halvemaks lähe, kui valid suurema resoga valiku
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
17.06.2014 16:50:38
|
|
|
| Donald kirjutas: |
Mul on 1080i olemas seadmete all, tegu küll vana DigiTV-ga, aga Motorola boxiga.
Valikuid on palju. Ma tean, mis tähendab 1080i, 1080p, HDMi, Scart jne, aga see nimekiri ei ütle mulle küll midagi, mida sealt kasutama peaks.
Ei leia ka vastavat infot kuskilt Elioni lehtedelt. |
Jep, samasugune nimekiri ka mul. Samuti kasutuses endiselt vana NutiTV.
Seega, kui videolaenutust ei kasuta, siis on ükskõik, millise 1080 valin?
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
17.06.2014 17:14:46
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
Ma rohkem mõtlesin, ilma laenutuseta ja hd kanaliteta
720p, 1080i, 1080p peaks ju täpselt sama näitama
Samas pange nad kõik yhe valiku alla, 1080p, ega signaal siis halvemaks lähe, kui valid suurema resoga valiku |
Küll aga teeb topeltskaleerimine pilti kehvemaks, ehk kui lasta boksist välja 576p ning lasta siis see telekal sisemiselt 1080p peale keerata, on tulemus kehvem kui lasta boksist kohe 1080p välja.
Samas mul on üks nö HD Ready ehk 720p vanake telekas kodus, sinna jällegi pole mõtet 1080p sisse sööta, 720p on täiesti piisav.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
17.06.2014 17:22:59
|
|
|
| Üldjuhul peaks kaasaegne telekas saama skaleerimisega paremini hakkama kui Motorola digiboks.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
17.06.2014 17:38:16
|
|
|
Six, sissetulev signaal on interlaced, ehk siis vastavalt 576i või 1080i. Kui boks sellest 576p teeb, siis on ta juba pildi "solkimisega" algust teinud ja kui telekas veel siia omakorda 576p->1080p teeb on tulemus igatahes mul 2 keskmisest kallima teleka puhul kehvem kui lasta boksil kohe 1080p teha.
Kaabli kaudu sissetulevat 576i suudab jah telekas kenasti ülesse skaleerida.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
18.06.2014 10:24:24
|
|
|
Elioni kliendina panen selle siia
http://www.ohtuleht.ee/584308/miks-ei-sara-jalgpalli-mm-eestis-hd-kvaliteedis
Iga aasta lubavad järgmine aasta, ei usu, et järgmine aasta midagi banaanias muutub
Samas võinuks elioni starmani teha ja ikkagi võltsitud HD listi võtta
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
18.06.2014 10:30:37
|
|
|
Betamax, 720i ja 1080i on mõlemad saatanast, jätavad ridasid vahele, vajalik vaid vanadele telekatele mis ei toeta siis 720p või 1080p'd.
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
18.06.2014 15:21:16
|
|
|
| kunagi käis läbi, et samsungi pult töötab motorola digiboxiga. Keegi oskab linki õpetusele anda kuidas pairida. Täna lihtsalt sai siiber sellest "uuest nutiTVst".
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
armjan
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.05.2008
|
18.06.2014 15:37:45
|
|
|
| xxlmaster kirjutas: |
| kunagi käis läbi, et samsungi pult töötab motorola digiboxiga. Keegi oskab linki õpetusele anda kuidas pairida. Täna lihtsalt sai siiber sellest "uuest nutiTVst". |
Samsungi enda pult ei tööta motorolal. Töötab uus NutiTV pult kui see seadistada motorola koodidele.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
loox
HV kasutaja
liitunud: 25.06.2006
|
18.06.2014 18:03:35
|
|
|
| armjan kirjutas: |
| Betamax kirjutas: |
| Millise valiku ma NutiTV menüüs pildiresolutsiooni nimekirjas 1080p, 1080i jms seast peaks tegema? FullHD teler ja ühendatud HDMI kaudu VIP1003 digiboksiga. Milline 1080-variant neist ideaalseim on? |
1080i on seadete alt valikuna eemaldatud. Kas Sa siiani näed seda? versioonis 4.17.13, Motorola. |
Milleks see 1080i eemladamine hea peaks olema? Kas Motorola deinterlace algoritmi peetakse maailma parimaks, või tahetakse võrdlust telekate algoritmidega takistada?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
18.06.2014 20:42:03
|
|
|
Samsung F6400 ärkab peale nupu pressimist jälle kummaliselt kaua, täpsemalt minut ja natuke peale. Äpi versioon oli midagi 4.0 jne
Peale mingit uuendust oli nagu startupi kestvus suht mõistlik, misasi see nüüd jälle hapuks on läinud
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pulse
HV kasutaja
liitunud: 17.07.2003
|
18.06.2014 23:50:05
|
|
|
| armjan kirjutas: |
| xxlmaster kirjutas: |
| kunagi käis läbi, et samsungi pult töötab motorola digiboxiga. Keegi oskab linki õpetusele anda kuidas pairida. Täna lihtsalt sai siiber sellest "uuest nutiTVst". |
Samsungi enda pult ei tööta motorolal. Töötab uus NutiTV pult kui see seadistada motorola koodidele. |
Vana menüüga Motorolal töötab raudselt ja väga hästi. Ise pole uut peale pannud nii et selle kohta ei oska kommenteerida.
Samsungi menüüs, kui pulti paaritada otsi Elioni.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JazZ
HV kasutaja
liitunud: 25.12.2012
|
19.06.2014 11:33:45
|
|
|
| ivokas kirjutas: |
Samsung F6400 ärkab peale nupu pressimist jälle kummaliselt kaua, täpsemalt minut ja natuke peale. Äpi versioon oli midagi 4.0 jne
Peale mingit uuendust oli nagu startupi kestvus suht mõistlik, misasi see nüüd jälle hapuks on läinud  |
Ma olen F9000 peal sama täheldanud, app käivitub jälle üsna aeglaselt ja jookseb jälle paar korda päevas kokku. App'i versioon ei ole muutunud.
Samas menüüd liiguvad F9000 peal kiiremini ja sujuvamalt kui HU8500/SEK-2500U peal. Kui spec'e uskuda, siis peaks HU8500/SEK-2500U 2x kiirem/võimsam olema.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
19.06.2014 11:39:48
|
|
|
Käivitub kauem jah, vahel mitu korda punast nuppu vajutanud, sest kahtlus tekkinud, et eelmine kord ei vajutanud. nüüd jälgi punast tulukest
F5300
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
19.06.2014 11:56:19
|
|
|
| pulse kirjutas: |
| armjan kirjutas: |
| xxlmaster kirjutas: |
| kunagi käis läbi, et samsungi pult töötab motorola digiboxiga. Keegi oskab linki õpetusele anda kuidas pairida. Täna lihtsalt sai siiber sellest "uuest nutiTVst". |
Samsungi enda pult ei tööta motorolal. Töötab uus NutiTV pult kui see seadistada motorola koodidele. |
Vana menüüga Motorolal töötab raudselt ja väga hästi. Ise pole uut peale pannud nii et selle kohta ei oska kommenteerida.
Samsungi menüüs, kui pulti paaritada otsi Elioni. |
No minulgi on vana menüü. Aga kuidas seda siis paaritada?
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pulse
HV kasutaja
liitunud: 17.07.2003
|
19.06.2014 13:54:11
|
|
|
| xxlmaster kirjutas: |
| pulse kirjutas: |
| armjan kirjutas: |
| xxlmaster kirjutas: |
| kunagi käis läbi, et samsungi pult töötab motorola digiboxiga. Keegi oskab linki õpetusele anda kuidas pairida. Täna lihtsalt sai siiber sellest "uuest nutiTVst". |
Samsungi enda pult ei tööta motorolal. Töötab uus NutiTV pult kui see seadistada motorola koodidele. |
Vana menüüga Motorolal töötab raudselt ja väga hästi. Ise pole uut peale pannud nii et selle kohta ei oska kommenteerida.
Samsungi menüüs, kui pulti paaritada otsi Elioni. |
No minulgi on vana menüü. Aga kuidas seda siis paaritada? |
Ronid Samsungi menüüs sinna kohta, kus see pultide/seadmete kammajaa asub - mul on nii et "Source" menüüs ülal paremas nurgas on "Remote manager" või mingi analoogse kirjaga nupp. Vajutad sinna, ja seal saab otsida seadme nimetusi, mida Samsa puldiga juhtida tahad. Otsid "Elion'i" nimelist seadet (mul leidis vägemalt niimoodi). Kui leiab siis toimid edasisite juhiste järgi - tõenäoliselt pressid OK ja peakski kombes olema. Kui "Elion" ei peaks misiganes põhjusel midagi andma siis proovi VIP1003 või mis iganes box sul on.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
19.06.2014 15:33:58
|
|
|
| pulse kirjutas: |
| xxlmaster kirjutas: |
| pulse kirjutas: |
| armjan kirjutas: |
| xxlmaster kirjutas: |
| kunagi käis läbi, et samsungi pult töötab motorola digiboxiga. Keegi oskab linki õpetusele anda kuidas pairida. Täna lihtsalt sai siiber sellest "uuest nutiTVst". |
Samsungi enda pult ei tööta motorolal. Töötab uus NutiTV pult kui see seadistada motorola koodidele. |
Vana menüüga Motorolal töötab raudselt ja väga hästi. Ise pole uut peale pannud nii et selle kohta ei oska kommenteerida.
Samsungi menüüs, kui pulti paaritada otsi Elioni. |
No minulgi on vana menüü. Aga kuidas seda siis paaritada? |
Ronid Samsungi menüüs sinna kohta, kus see pultide/seadmete kammajaa asub - mul on nii et "Source" menüüs ülal paremas nurgas on "Remote manager" või mingi analoogse kirjaga nupp. Vajutad sinna, ja seal saab otsida seadme nimetusi, mida Samsa puldiga juhtida tahad. Otsid "Elion'i" nimelist seadet (mul leidis vägemalt niimoodi). Kui leiab siis toimid edasisite juhiste järgi - tõenäoliselt pressid OK ja peakski kombes olema. Kui "Elion" ei peaks misiganes põhjusel midagi andma siis proovi VIP1003 või mis iganes box sul on. |
Nojh, F5300 ei ole sellist asja olemas üldse menüüs
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pulse
HV kasutaja
liitunud: 17.07.2003
|
19.06.2014 15:51:25
|
|
|
| xxlmaster kirjutas: |
| pulse kirjutas: |
| xxlmaster kirjutas: |
| pulse kirjutas: |
| armjan kirjutas: |
| xxlmaster kirjutas: |
| kunagi käis läbi, et samsungi pult töötab motorola digiboxiga. Keegi oskab linki õpetusele anda kuidas pairida. Täna lihtsalt sai siiber sellest "uuest nutiTVst". |
Samsungi enda pult ei tööta motorolal. Töötab uus NutiTV pult kui see seadistada motorola koodidele. |
Vana menüüga Motorolal töötab raudselt ja väga hästi. Ise pole uut peale pannud nii et selle kohta ei oska kommenteerida.
Samsungi menüüs, kui pulti paaritada otsi Elioni. |
No minulgi on vana menüü. Aga kuidas seda siis paaritada? |
Ronid Samsungi menüüs sinna kohta, kus see pultide/seadmete kammajaa asub - mul on nii et "Source" menüüs ülal paremas nurgas on "Remote manager" või mingi analoogse kirjaga nupp. Vajutad sinna, ja seal saab otsida seadme nimetusi, mida Samsa puldiga juhtida tahad. Otsid "Elion'i" nimelist seadet (mul leidis vägemalt niimoodi). Kui leiab siis toimid edasisite juhiste järgi - tõenäoliselt pressid OK ja peakski kombes olema. Kui "Elion" ei peaks misiganes põhjusel midagi andma siis proovi VIP1003 või mis iganes box sul on. |
Nojh, F5300 ei ole sellist asja olemas üldse menüüs |
Kuidas ei ole? https://pood.elion.ee/productFile/17531/Kasutusjuhend_Samsung_F5300_telerile_EST.pdf
Ametlikus juhendis isegi kirjas selline koht - Eestikeeles ja ametlik nimetus "Universaalpuldi seadistus". Pikem teekond on ka sama kohani: Ekraanimenüü > Süsteem > Seadmehaldur > Universaalpuldi seadistus
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tompa
HV kasutaja
liitunud: 11.02.2014
|
19.06.2014 15:59:24
|
|
|
| armjan kirjutas: |
| Pailaps kirjutas: |
| Tompa kirjutas: |
Mis jama nüüd siis? Motorolaga ei ole enam võimalik valida ekraani seadete alt Pillarbox 16:9? Ei aita ei boksi restart ega algseadete taastamine?
Oleks ma seda teadnud poleks ma Letterbox 4:3 proovima hakanud.
 |
Viga on jah sees
Tundub, et Pillarboxi valiku juures kuvatakse letterboxi pilt ja vastupidi. Tegelikkuses reziimi muudetakse, kuigi ütleb, et mittetoetatav toimib.
Arendajad teavad. |
HDMI taga toimib. 16:9 valikul tuleb infoteks et ei toeta aga featuuri aktiveerib.
SCART taga hetkel ei toimi. Viga teada. |
Minul ongi HDMIga. Valides Pillarbox 16:9 annab veateate ja asi ei toimi, valides aga Letterbox 4:3 toimib nagu oleks valitud Pillarbox 16:9
Kaks versiooni tagasi kõik toimis, nii et arendajad suutsid kahjuks toimiva asja ära lõhkuda.
viimati muutis Tompa 20.06.2014 15:29:24, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
JazZ
HV kasutaja
liitunud: 25.12.2012
|
19.06.2014 16:01:48
|
|
|
| Kas 5ndal seerial on ir blaster kaasas? Ma nagu kahtlen selles.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
19.06.2014 16:02:28
|
|
|
| pulse kirjutas: |
| xxlmaster kirjutas: |
| pulse kirjutas: |
| xxlmaster kirjutas: |
| pulse kirjutas: |
| armjan kirjutas: |
| xxlmaster kirjutas: |
| kunagi käis läbi, et samsungi pult töötab motorola digiboxiga. Keegi oskab linki õpetusele anda kuidas pairida. Täna lihtsalt sai siiber sellest "uuest nutiTVst". |
Samsungi enda pult ei tööta motorolal. Töötab uus NutiTV pult kui see seadistada motorola koodidele. |
Vana menüüga Motorolal töötab raudselt ja väga hästi. Ise pole uut peale pannud nii et selle kohta ei oska kommenteerida.
Samsungi menüüs, kui pulti paaritada otsi Elioni. |
No minulgi on vana menüü. Aga kuidas seda siis paaritada? |
Ronid Samsungi menüüs sinna kohta, kus see pultide/seadmete kammajaa asub - mul on nii et "Source" menüüs ülal paremas nurgas on "Remote manager" või mingi analoogse kirjaga nupp. Vajutad sinna, ja seal saab otsida seadme nimetusi, mida Samsa puldiga juhtida tahad. Otsid "Elion'i" nimelist seadet (mul leidis vägemalt niimoodi). Kui leiab siis toimid edasisite juhiste järgi - tõenäoliselt pressid OK ja peakski kombes olema. Kui "Elion" ei peaks misiganes põhjusel midagi andma siis proovi VIP1003 või mis iganes box sul on. |
Nojh, F5300 ei ole sellist asja olemas üldse menüüs |
Kuidas ei ole? https://pood.elion.ee/productFile/17531/Kasutusjuhend_Samsung_F5300_telerile_EST.pdf
Ametlikus juhendis isegi kirjas selline koht - Eestikeeles ja ametlik nimetus "Universaalpuldi seadistus". Pikem teekond on ka sama kohani: Ekraanimenüü > Süsteem > Seadmehaldur > Universaalpuldi seadistus |
Spoiler 
Lihtsalt ei ole sellist asja seal.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mixman
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2006
|
19.06.2014 19:59:37
|
|
|
| Minul ka ei ole sellist sätet F5300-l. Mina saan asjast aru nii, et peab olema smart touch pult...
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pulse
HV kasutaja
liitunud: 17.07.2003
|
19.06.2014 22:06:29
|
|
|
| mixman kirjutas: |
| Minul ka ei ole sellist sätet F5300-l. Mina saan asjast aru nii, et peab olema smart touch pult... |
Siis on küll kummaline. Huvitav miks juhend siis näitab et peab saama? Vb siis ongi asi puuduvas IR blasteris (kui külge ühendada siis ilmub valik)? Kummaline on veel see, et mina oma F8000'e pole seda ealesgi külge ühendanud ja mul kõik toimib SmartTouch'iga.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taifunk
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
19.06.2014 23:21:43
|
|
|
Amino + IR pikendus ning Samsung F5300 puldist saab mõlemat juhtida. Samsungi menüüst oli vaja amino tuttavaks ka teha telekaga ikka.
_________________ Remember this day, men, for it will be yours for all time. |
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pulse
HV kasutaja
liitunud: 17.07.2003
|
20.06.2014 08:23:54
|
|
|
| taifunk kirjutas: |
| Amino + IR pikendus ning Samsung F5300 puldist saab mõlemat juhtida. Samsungi menüüst oli vaja amino tuttavaks ka teha telekaga ikka. |
Nojah aga see "tuttavaks tegemise koht" ongi ju see mida neil meestel seal ei ole. Ma arvangi et äkki see koht tekib kui IR jubin külge ühendada?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
20.06.2014 09:31:54
|
|
|
Loogika ütleb, et universaalpuldi seadistus on võimalik vaid nendel mudelitel, millel on kaasas teine e universaalpult.
Minu teada tuli Smart Touch Control kaasa alates F6400 (plasmal alates 5500).
Targemad parandavad, kui ma eksin.
| pulse kirjutas: |
| taifunk kirjutas: |
| Amino + IR pikendus ning Samsung F5300 puldist saab mõlemat juhtida. Samsungi menüüst oli vaja amino tuttavaks ka teha telekaga ikka. |
Nojah aga see "tuttavaks tegemise koht" ongi ju see mida neil meestel seal ei ole. Ma arvangi et äkki see koht tekib kui IR jubin külge ühendada? |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
22.06.2014 21:50:34
|
|
|
Krt ikka täielik juust kanalivalik on - mitte pussugi pole kaeda, pooled veel takka otsas Putini toetusega kanalid
Kahju, et maal maja 10m vales kohas on, muidu võtaks 30/10 ja striimiks sealse kanalivaliku korterisse
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
24.06.2014 20:45:44
|
|
|
Mõni minut tagasi F6400 meeletult ruudutama ja viskas lõpuks musta pildi ette. Telku kinni, uuesti käima, minutikene pallikeste vahtimist, siis jälle ruudumöll ja must pilt. Motorola teise teleri taga toimib ideaalselt.
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|