|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
15.06.2014 21:59:49
|
|
|
kes teil neid uimaseid SSD osta käsib kui kiirus nii oluline on ?
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dohc-48v12
Aeg maha 1p

liitunud: 28.07.2008
|
15.06.2014 22:14:36
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
kes teil neid uimaseid SSD osta käsib kui kiirus nii oluline on ?  |
+1
_________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid! |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
15.06.2014 22:18:58
|
|
|
Pakun, et tänapäeva arvutite pudelikaelaks on pigem tarkvara kui miski riistvara komponent.
Sleep käsud kuskil sees.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
15.06.2014 22:31:31
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
Pakun, et tänapäeva arvutite pudelikaelaks on pigem tarkvara kui miski riistvara komponent.
Sleep käsud kuskil sees.  |
Septembrist lubatakse igasugu hüper-uusi emaplaate ja superkiireid SSD-sid. Nii, et kigest möni kuu veel oodata.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
makipull
HV kasutaja

liitunud: 18.04.2011
|
16.06.2014 07:21:57
|
|
|
No täpselt ei teagi praegu mida kasutan aga pentium 1.4ghz vist ja siis 4gb ram 5000rpm hdd.... Igatahes mingi asuse arvuti on
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
16.06.2014 12:23:02
|
|
|
| ot: |
No see arvatavalt ühetuumaline pentium ongi, mis sul pidurdab. Ainukesena.
Kui tegemist siiski uuema prosega (kahetuumalisega), siis on arvuti lihtsalt "paska" täis ja tahab suurpuhastust. |
Ja peale seda siis kõvaketta asemele SSD. See on sul igati .
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
makipull
HV kasutaja

liitunud: 18.04.2011
|
16.06.2014 17:43:37
|
|
|
| ewur kirjutas: |
| ot: |
No see arvatavalt ühetuumaline pentium ongi, mis sul pidurdab. Ainukesena.
Kui tegemist siiski uuema prosega (kahetuumalisega), siis on arvuti lihtsalt "paska" täis ja tahab suurpuhastust. |
Ja peale seda siis kõvaketta asemele SSD. See on sul igati . |
Arvuti on uus, sygisel ostetud. Ja 30gb ainult kasutatud HDD.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
17.06.2014 10:58:56
|
|
|
link :: The SSD Endurance Experiment: Casualties on the way to a petabyte
"We started with six SSDs: the Corsair Neutron GTX 240GB, Intel 335 Series 240GB, Samsung 840 Series 250GB, Samsung 840 Pro 256GB, and two Kingston HyperX 3K 240GB. They all exceeded their endurance specifications early on, successfully writing hundreds of terabytes without issue. That's a heck of a lot of data, and certainly more than most folks will write in the lifetimes of their drives.
The last time we checked in, the SSDs had just passed the 600TB mark. They were all functional, but the 840 Series was burning through its TLC cells at a steady pace, and even some of the MLC drives were starting to show cracks. We've now written over a petabyte, and only half of the SSDs remain. Three drives failed at different points—and in different ways—before reaching the 1PB milestone. We've performed autopsies on the casualties and our usual battery of tests on the survivors, and there is much to report."
Maakeeli - testitakse kui palju SSD'd kannatavad kirjutamist, kuuest isendist kolm on jõudnud 1PB (petabait, 1000TB, miljon gigabaiti) piirini. Aga mis seisus on ellujääjad? Kuidas ja millal surid kolm SSD'd?
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dex
HV veteran

liitunud: 06.09.2004
|
17.06.2014 11:17:47
|
|
|
Naersin südamest: "Our SSD Endurance Experiment has killed off more main characters than a season of Game of Thrones. "
_________________ Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami... |
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
17.06.2014 21:54:34
|
|
|
Paistab, et samsa 840 pro ost oli siis enamvähem õige valik Mul küll alles 3 tb kirjutatud kettale, seega pikk ma veel minna
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
17.06.2014 21:58:19
|
|
|
| eltso kirjutas: |
Paistab, et samsa 840 pro ost oli siis enamvähem õige valik Mul küll alles 3 tb kirjutatud kettale, seega pikk ma veel minna  |
Kui pika perioodi jooksul? Endal 0,7tb 2 kuu jooksul.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
17.06.2014 22:15:53
|
|
|
| 6 kuu jooksul, aga sellest 2 kuud oli see mul ühes kaevuris ja oli kirjutamine nullilähedane, nüüd on jälle igapäeva (torrent+kõik muu teema masinas) ja eks nüüd liigub jälle mõnuga andmeid.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
17.06.2014 23:19:16
|
|
|
mul on 2 ssd-d hetkel masinas. 180gb g2 intel on saanud 3,3tb pooleteise aasta jooksul, 120gb 840pro ~9 kuuga 2,4tb.
840pro on praegu süsteemiketas, koos temp/pagefile/jms kaasaskäiva juraga. inteli ssd oli süsteemiketas kuni 840proni ja nüüd on mängude ketas.
pole vist põhjust muretsemiseks.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
S.I.L.L.U
HV veteran

liitunud: 26.06.2003
|
18.06.2014 02:42:52
|
|
|
Enda SP600 Pro tegi nalja täna, arvuit käima pannes tuli ette tore kiri: BootMGR is missing.
Jätsin siis arvuti tööle kuskil 30 mintsaks ilma data kaablita ja peale seda sain W8.1 jooksma. Kui veel nii teeb, siis garantii poole liikuma?
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oncleuno
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.01.2003
|
18.06.2014 11:58:07
|
|
|
| S.I.L.L.U kirjutas: |
Enda SP600 Pro tegi nalja täna, arvuit käima pannes tuli ette tore kiri: BootMGR is missing.
Jätsin siis arvuti tööle kuskil 30 mintsaks ilma data kaablita ja peale seda sain W8.1 jooksma. Kui veel nii teeb, siis garantii poole liikuma? |
Kui sa oled kindel et sul tarkvaraga (Windows) kõik korras siis võib jah ketta poole vaadata aga ise prooviks kõigepealt tarkvara puhtalt peale lasta enne kui garantii poole saadaks.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
18.06.2014 15:07:41
|
|
|
Niih, läksin üle 240GB (2,5" Kingston V300 SATA) pealt 480GB (mSATA Crucial M500) peale.
Spoiler 
SSD on arvutiga ühendatud niimodi
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
18.06.2014 15:51:49
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
DVDRW, Korpuses ruumi vähe või miks sa SATA pealt mSATA peale läksid lauaarvuti puhul?  |
Siis on kodus ja tööl sama OS SSD
Eks näeb kuda ühendus nii vastu peab.
2,5" on liiga kolakas taskus tassimiseks + mSATA SSD oli ~20€ odavam.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ertai
HV veteran

liitunud: 11.05.2007
|
18.06.2014 16:03:43
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
| Tomorrow kirjutas: |
DVDRW, Korpuses ruumi vähe või miks sa SATA pealt mSATA peale läksid lauaarvuti puhul?  |
Siis on kodus ja tööl sama OS SSD
Eks näeb kuda ühendus nii vastu peab.
2,5" on liiga kolakas taskus tassimiseks + mSATA SSD oli ~20€ odavam. |
Mis taskud sul siis on, et 2,5 liiga suur taskus on ?
Aga igatahes, kui oli 20€ odavam, siis õigustatud ost.
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
18.06.2014 16:11:15
|
|
|
mSATA hea rahakotti panna
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
24.06.2014 21:25:54
|
|
|
Jäi silma kirjatükk kus siis Linuxi-maailma kasutajatele jagatakse SSD tarbeks optimeerimise näpunäiteid.
Ja ehk kulub kellelegi ära, et SSD Linuxiga optimeeritult tööle saada.
How To Optimize Linux For SSDs
http://www.makeuseof.com/tag/optimize-linux-ssds/
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cancer
HV kasutaja
liitunud: 03.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liiv
HV Guru

liitunud: 21.11.2009
|
27.06.2014 01:33:23
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
| liiv kirjutas: |
| Küsimus, miks te ei kasuta kõige kiiremaid PCIe siinil SSD variante. |
Teine asi on Windowsi bootimine. Juhul, kui emaplaadi tootja ja SSD tootja on vaeva näinud, siis isegi toimib, aga hiljutise Samsung XP941 M.2 näitel jällegi ei toimi |
Mis sellel Samsungil siis ei toiminud? Ma kiikasin ise ka selle poole aga minu hinnakirja järgi on selle saadavus alles juuli teiseks nädalaks ja valisingi Plextori
|
|
| Kommentaarid: 627 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
6 :: |
517 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
01.07.2014 20:54:12
|
|
|
SSD valitseja on kohal: Samsung 850 Pro
Hea ülevade SIIN
Nii värskelt välja tulnud, et meie maale pole veel jõudnud, vist. Tahaks € hindu teada.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
01.07.2014 23:12:34
|
|
|
| miga kirjutas: |
SSD valitseja on kohal: Samsung 850 Pro
Hea ülevade SIIN
Nii värskelt välja tulnud, et meie maale pole veel jõudnud, vist. Tahaks € hindu teada. |
Peaks siis välja tulema 21 Juuli. Ehk siis meil võib arvestada selle kuu lõpuga. Kui võtta MSRP (mis on tavaliselt veidi madal lõpphinnast, kuna lõpphinnale lisanduvad maksud) ja panna see eurodesse, siis oleks hinnad järgmised (sulgudes 840 Pro hind HV andmetel):
128GB - 95€ (102€)
256GB - 146€ (174€)
512GB - 292€ (326€)
1TB - 512€
Ehk siis peaks suht sama hinnaga tulema mis 840 Pro. Kes odavamat tahab peab ootama 850 EVO, kus on siis loodetavasti TLC V-NAND.
Aga 850 Pro on kõva sõna igas mõttes
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erik111
HV Guru
liitunud: 21.05.2012
|
02.07.2014 00:08:52
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
| miga kirjutas: |
SSD valitseja on kohal: Samsung 850 Pro
Hea ülevade SIIN
Nii värskelt välja tulnud, et meie maale pole veel jõudnud, vist. Tahaks € hindu teada. |
Peaks siis välja tulema 21 Juuli. Ehk siis meil võib arvestada selle kuu lõpuga. Kui võtta MSRP (mis on tavaliselt veidi madal lõpphinnast, kuna lõpphinnale lisanduvad maksud) ja panna see eurodesse, siis oleks hinnad järgmised (sulgudes 840 Pro hind HV andmetel):
128GB - 95€ (102€)
256GB - 146€ (174€)
512GB - 292€ (326€)
1TB - 512€
Ehk siis peaks suht sama hinnaga tulema mis 840 Pro. Kes odavamat tahab peab ootama 850 EVO, kus on siis loodetavasti TLC V-NAND.
Aga 850 Pro on kõva sõna igas mõttes  |
Pean ka kunagi SSD sisse panema.
Peab ka siis 850 EVO ära ootama. Millal see 850 EVO Eestise jõuab muidu?
|
|
| Kommentaarid: 183 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
02.07.2014 00:46:33
|
|
|
850 Evo't ei ole minuteada olemas veel, on olemas 850 PRO mille hinnatase on suht kirves.
Crucial MX100 512GB saab juba ~180€ eest kätte ja vaevalt, et tavakasutajana sa mingit erilist kiirusevahet märkad v.a benchides.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
02.07.2014 00:57:48
|
|
|
Kas 840 evo jääb kõvasti alla? Arvuti sai vähem kui aasta tagsi ostetud ja ei tahaks veel uuendama hakata.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oncleuno
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.01.2003
|
02.07.2014 01:19:10
|
|
|
| angel kirjutas: |
850 Evo't ei ole minuteada olemas veel, on olemas 850 PRO mille hinnatase on suht kirves.
Crucial MX100 512GB saab juba ~180€ eest kätte ja vaevalt, et tavakasutajana sa mingit erilist kiirusevahet märkad v.a benchides. |
Homme saabub minu Crucial 512GB ja tean juba ette et olen rahul, hetkel Samsung EVO 250GB ja mahust jäi lihtsalt puudu...
| Dave20 kirjutas: |
Kas 840 evo jääb kõvasti alla? Arvuti sai vähem kui aasta tagsi ostetud ja ei tahaks veel uuendama hakata.  |
Samsung 840 EVO väga hea seeria, lihtsalt Cruciali saab praegu parema hinna eest suurema ketta kätte
viimati muutis oncleuno 02.07.2014 01:22:30, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
02.07.2014 01:21:58
|
|
|
Dave20, evo ja pro vahe on märgatav. milleks upgradeda kui just ei ole hirmsat vajadust pidevalt kõige parema peal olla (sel juhul, miks sul on 840 evo, mitte 840 pro)?
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oncleuno
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.01.2003
|
02.07.2014 01:23:50
|
|
|
| londiste kirjutas: |
| Dave20, evo ja pro vahe on märgatav. milleks upgradeda kui just ei ole hirmsat vajadust pidevalt kõige parema peal olla (sel juhul, miks sul on 840 evo, mitte 840 pro)? |
Märgatav vahe on testides ja teatud olukordades aga reaalselt tavakasutaja seda vahet ei märka
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
02.07.2014 01:33:29
|
|
|
| Mul muidu nii on arvutis, et ssd peal on windows ja hdd peal on filmid muusika ja mängud. Ei tea kas nii õige, aga kui arvutit ostsin, siis nii soovitati.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
02.07.2014 01:41:37
|
|
|
eelpool postitasin Samsung 840 Evo 250 vs Crucial M500 240GB ja kiiruse erinevust suurt ei olnud, v.a samsungi kirjutamis kiirus oli parem.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
02.07.2014 07:26:49
|
|
|
| Vaatab, mis hinnaga see 850 pro reaalselt siia müüki jõuab ja ehk siis kolin 840 Pro 128Gb pealt üle 850 Pro 256GB peale.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spezwend
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
03.07.2014 12:37:22
|
|
|
| miga kirjutas: |
| Vaatab, mis hinnaga see 850 pro reaalselt siia müüki jõuab ja ehk siis kolin 840 Pro 128Gb pealt üle 850 Pro 256GB peale. |
Palju nendel 4k read/write vahe on, kas tõesti tasub vahetada?
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010
|
07.07.2014 13:29:01
|
|
|
omal masinas 840 EVO 120GB ja hammas sügeleb 250GB isendi järele eks näis, kas 840 PRO või siis miskit 850 liinist
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oncleuno
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.01.2003
|
08.07.2014 22:51:28
|
|
|
| caramis kirjutas: |
omal masinas 840 EVO 120GB ja hammas sügeleb 250GB isendi järele eks näis, kas 840 PRO või siis miskit 850 liinist |
Endal oli 250GB EVO ja läksin üle Crucial MX100 512GB peale, ei kahetse.
Mõlemad sama kiired kettad aga Crucial lihtsalt hetkel soodsam, 512GB ~ 190.-
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erik111
HV Guru
liitunud: 21.05.2012
|
08.07.2014 22:59:38
|
|
|
Peaks ka varsti mingi SSD ketta sisse viskama enda PC'sse.Praegu HDD 1TB ja 160GB sees.120GB peaks vist sobima mulle.Windows peale ja mõned paremad mängud.Mis soovitate 70€ eest?Samsung,Intel jne.. Mis parim 70€ eest?120GB väga ok ju esimeseks?
|
|
| Kommentaarid: 183 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chesm6mmi
HV Guru

liitunud: 08.01.2004
|
08.07.2014 23:03:08
|
|
|
no ütleme nii suures laastus et 60gb tomib täitsa normaalselt puhtalt tööarvutisse kus natsa tööd tehakse dokumentidega ja netis käiakse, 120gb sobib kenasti win ja programmide ja paari põhi pela jaoks ( aga ainult paari väikse ), 250gb on juba selline kus saad rahulikult asju pealevisata ilma muretsemata. Suures joones nii aga eks on ka erandeid ühte ja teistpidi kindlasti . Aga ssd puhul on sama viga kui kiire auto ostad... sigakiire on aga mingi hetkepärast läheb hammas verele ja tahaks järjest kiiremat ssd puhul siis nö suuremat ketast =)
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erik111
HV Guru
liitunud: 21.05.2012
|
08.07.2014 23:08:17
|
|
|
| Paneks peale näiteks BF4.256GB Crucial maksab 90€ vms.. Või võta see 120GB?
|
|
| Kommentaarid: 183 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krist2an
HV veteran

liitunud: 24.08.2008
|
08.07.2014 23:15:10
|
|
|
| erik111 kirjutas: |
| Paneks peale näiteks BF4.256GB Crucial maksab 90€ vms.. Või võta see 120GB? |
Võta juba 256, endal ka esimeseks SSD'ks M500 120GB ning juba jääb ruumi väheks.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erik111
HV Guru
liitunud: 21.05.2012
|
|
| Kommentaarid: 183 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
09.07.2014 00:13:29
|
|
|
| erik111, arvuta ja mõtle ise. Osad saavad hakkama 60GB'ga ja osa on tühi. Mõned ei suuda alla 1TB hakkama saada süsteemikettal. Kust meie teame mis Su soov on. See on sügavalt igaühe peakujus kinni. Mina näiteks valisin omal ajal suhteliselt kalli SSD (tollal ja seni vist parima kodukasutaja SSD) kuna tahtsin saada võimalikult turvalist tulemust. Mõned teised annavad natuke kvaliteedis järgi ja ostavad endiselt täitsa hea SSD.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
09.07.2014 06:01:10
|
|
|
| No 120GB võib isegi mahutada midagi, 60GB on see mis on täitsa mõttetu: Titanfall 50giga ja kui OS ka veel tahta peale lasta siis üks neist ei mahu;) Aga jah kui ühele mängule korraga keskenduda, siis 120-ne "hetkel" sobib. Tuleviku suhtes ei või pead anda, ise olin ka 60-ses kindel, 1a pärast jäi väikseks...
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
09.07.2014 07:57:22
|
|
|
| Kuna kiriklikku laulatust ei toimu, saad igal hetkel suurema vastu vahetada. Kuna ma enam ammu mängida ei viitsi, siis mulle 64-sest täiesti piisab. Data on muidugi HDD peal. Sealt ka erisus lauamasina ja läpaka vahel - kui läpakasse lisaks veel HDD-d pista ei taha, võiks SSD mahukam olla, kuna väline karp on ringi liikudes tülikas. Arhiivi ja backupi jaoks võiks ta aga ikkagi olemas olla.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
09.07.2014 09:15:39
|
|
|
Osta siis see pildil olev
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erik111
HV Guru
liitunud: 21.05.2012
|
09.07.2014 14:45:32
|
|
|
Ostan siis selle Samsung 840 EVO 120GB kuna hea hinnaga ja kiirused on head.
|
|
| Kommentaarid: 183 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
09.07.2014 15:02:34
|
|
|
Tomorrow, see näeb välja odav kökats. ketaste vahel puudub igasugune ruum, õhk liikuma ei mahu, see 4-5cm vent lärmab niiehknaa päris negatiivselt.
lisaprobleemidena nii lähedal olevate ketaste juures tekib sul juhtmete paigutamise küsimus.
korralikud kettaboksid on uskumatult kirveste hindadega.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|