Caspianis avastasin mingi veealuse toru kuhu saab sisse sukelduda ja siis jõuad kuskile mäe peale välja
Ja kuskohas see värav seal on mida tõsta langetada saab et mingit assigmenti ära teha? _________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
PS4 peal single player täiesti katki omadega. Koguaeg corruptib save file ära. Mingi 4 korda olen uuesti alustanud juba, enam ei viitsi . Ebareaalne kuidas nii vigane saab olla üks mäng
Mul pole single playeriga mingeid probleeme seni olnud. Aga krt multiplayer ajab närvi. Saan natuke mängida ja siis tuimalt viskab välja ning ytleb, et connection lost to EA servers. Ajab nii närvi
Lisage mind ka, TheWeeknd707
Muidu selline küsmus, et kuidas ma saan oma embleemi mängu sisse, mis ma battlelogis olen endale teinud. Mitte kuskilt ei näe teda ingame, küll on aga embleem salvestatud. Või on probleem selles, et mul pole sealt pandud "Share with everyone"?
Kui on battlelogis pandud siis peakski kõik olema. Hüppa mingist sõidukist korra välja kui piloot oled ja näed oma embleemi sõiduki küljel. _________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Ps4 peal MP hetkel täiesti mängimatu. Kõigepealt kaob heli siis relv siis tuleb freez ja ps4 tuleb pmst seinast välja tõmmata, et ta üldse shutdowni teeks.
8 meest noti maha Assault rifle tüüpi relvaga _________________ M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Naval Strike also introduces five new weapons, the amphibious hovercraft vehicle, ten assignments and the all-new Carrier Assault mode, which is an homage to the fan-favorite, Titan mode from Battlefield 2142.
KEY FEATURES
4 all-new multiplayer maps set in the South China Sea
Lost Islands
Nansha Strike
Wave Breaker
Operation Mortar
5 weapons all-new to Battlefield 4
Introducing the amphibious hovercraft vehicle
2 additional gadgets
3GL (3 grenade launcher) attachment for the Assault class
Anti-Heli Mine; an aircraft disabling projectile for the Engineer class
So how is a match of Carrier Assault played out? There are two ways of destroying the enemy carrier: either by full map control or assaulting the carrier as infantry. Each round is divided into 2 stages, starting with map control and ending with carrier attack. Both teams start on their own carrier and race to control the missile launchers placed on the map, by capturing the control points near them. This will automatically launch missiles towards the enemy carrier throughout the round, eventually destroying its hull and making it open for infantry attacks.
When this happens for one or both teams, the carrier assault state is started. The team can then either drive a boat out to the carrier and climb aboard, or use the parachute spawn points above it. Once inside, the team must destroy two M-COM stations, which will open up new areas to the carrier, with the engine room being the final one.
Destroying the two M-COM’s, or bringing down the carrier hull’s health to 0%, will win the match for your team.
-------------
E: Pimp my tank
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
PS4 64p serveris ja pilt hüppab...
Vähe rahvast siis on ok, kui server täis läheb hakkab peale...
network smoothing ei mõju üldse, pole vahet kas on 0 või 60...
http://bf4central.com/2014/03/battlefield-4-rubber-banding/
----
Snaipri 40x optika on küll mõttetu... Liiga kerge on 1000m+ headshotte saada, istu oma baasis ja anna tuld... Lasin Caspianis oma baasist vastase baasis mingi venna maha sain sõimata, et pussy cheater bla bla bla...
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
uurisin pikalt ,et kuidas on pc vs ps4 ja kõik kohad kiitsid:)
võtsin siis endale ka ligi ja millise suure pettumuse osaliseks ma sain:S
see tervaus ja textuurid tänu nõrgemale resole on ikka kohutav:S next gen my ass.
arvutil pilt 2x ilusam:S aga seal cheatereid palju ,et lootsin konsoolil normi elamust:/
samas NBA 2k14 on tõesti next gen title vääriline.
noh, oleksid sa PS3 pealt tulnud siis näeksid erinevust paremuse suunas...
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
uurisin pikalt ,et kuidas on pc vs ps4 ja kõik kohad kiitsid:)
võtsin siis endale ka ligi ja millise suure pettumuse osaliseks ma sain:S
see tervaus ja textuurid tänu nõrgemale resole on ikka kohutav:S next gen my ass.
arvutil pilt 2x ilusam:S aga seal cheatereid palju ,et lootsin konsoolil normi elamust:/
samas NBA 2k14 on tõesti next gen title vääriline.
Sa niikuinii müüd selle pleisi mingi aeg ju maha. Mis sul seal ikka vahet on. Kes ajab graafikat taga, kes mängib mängu.
siven, kui asjad endale ennem selgeks teha, mida tähendab konsooli next gen, siis oleks ka pettumus väiksem. Ühegi konsooli uus generatsioon ei ole võrreldav arvuti pideva arenguga..ehk siis need kaks liiguvad omasoodu.
uurisin pikalt ,et kuidas on pc vs ps4 ja kõik kohad kiitsid:)
võtsin siis endale ka ligi ja millise suure pettumuse osaliseks ma sain:S
see tervaus ja textuurid tänu nõrgemale resole on ikka kohutav:S next gen my ass.
arvutil pilt 2x ilusam:S aga seal cheatereid palju ,et lootsin konsoolil normi elamust:/
samas NBA 2k14 on tõesti next gen title vääriline.
Sa niikuinii müüd selle pleisi mingi aeg ju maha. Mis sul seal ikka vahet on. Kes ajab graafikat taga, kes mängib mängu.
Metros on see küljeuks kinni laotud mingi prügiga ja tunnelis väike koridor samuti...
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Äkki mängid mingit teist mode'i, kus on väiksem Metro map? Ma pole ise kindel, kuna pole mänginud väiksemat Metro mapi ja kas üldse on, kuid teistel mapidel küll.
aa, ok, nüüd kus oma serverid on tulnud, siis võib jah neid vist leida, eelnevalt olid kõik 64p DICE ametlikud serverid. 32 olid kõik tühjad sinna ei sattunud.
Aga huvitav miks? Võiks just kõik uksed lahtikäivad olla, kasvõi, et pead ise lõhkuma... Seal 32p mäpis lõhkusin seda prügihunnikut midagi ei juhtund, suicide ainult...
-------------
http://battlelog.battlefield.com/bf4/news/view/premium-trailer-dragons-teeth/
Link _________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kust saab premiumi ps4-jale soodsamalt kui £39.99?
E: atliner sa ikka custom ja sealt pane settingud ka milliseid mappe ja värke tahad mängida. Mul ka ennem ei andnud yhtegi kuni otsingu sätted paika said. _________________
3LV
selline imelik server. PS3 peal sai pidevalt nalja kui meie olime kaotamas ja vastastiimist hakkas mehi kaduma...
Praegu on seal mingi "no sniper class" reegel, ähvardatakse bänniga, samas on pidevalt snaiprid mängus... _________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
No recon class jah, ja pooldajaid ja sõnumi saatjaid kellele meeldib nii , on tohutult. Bänniga ei ähvardata vaid karm reaalsus kui vaid ban list oleks suurem kui 100 mängijat või siis saaks kõiki mängijaid bännida (mingi 25 % sab ainult kickida). 1 päev serverit online = kusagil 60-80 bännitavat, vist ei osata lugeda. Miks tihti reconid sees kuigi on serveri nimes teisiti on see et inimestel muu elu kah kui koguaeg serveris rekoone taga ajada, kuigi adminne serveril 7 siis mänguajad ei ühti ja piisab vaid 30 minutitst kui olukord on õõvastav.
Kahjuks ei saa ka paljud aru et kui server on võetud siis tahaks ise kah mängida mitte koguaeg teistele meelejärgi olla ja squad listis tuhnida ja pooli vahetada et näha olemasolevaid reconeid. Sõimajaid on ka mõningaid kuigi võiks teise serveri valida hoopis mitte vastuvoolu ujuda ja pärast kiunuda kui jalaga tagumikku saades serverist välja visatud.
Kel huvi mängida PS4 peal BF4 ilma recon klassita (kui adminnid sees) siis teate kust meid leida ja olete oodatud , lahinguväljal näeme!
Sellist nalja seal ei tehta et visatakse eestlast lõvidele söödaks. Nimelt server ise balanseerib peale igat roundi (roundi keskel vist mitte), squade ta üldjuhul ei lõhu aga squade võib üle visata küll. Seega 1 hetk leiadki end teiselt poolt kui sa pole meie squadis olnud. Üldjuhul on party ka üleval kui adminnid sees, seega astu läbi. Nime panen sul VIP listi (laseb vist natuke varem sisse isegi kui oled järjekorras 3/3).
Kas siin on kedagi, kes ka tavalist, mitte-hardcore'i mängiks PS4-l ning oleks nõus mikriga mängima ja korralikku koostööd tegema? Siis kellegi sellisega võiks koos mängida, minu psn on: katlakivi
Mõni mäng on ikka räige, tund aega ja 1600 ticketit vist oli, viimasel minutil on seis 1:1 mõlemal samapalju elusi alles, ei julge enam sisse ka minna, siis viimasel viiel sekundil hakkab vastaste nr vähenema...
http://battlelog.battlefield.com/bf4/battlereport/show/32/476799017360999744/189440062/ _________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kas siin on kedagi, kes ka tavalist, mitte-hardcore'i mängiks PS4-l ning oleks nõus mikriga mängima ja korralikku koostööd tegema? Siis kellegi sellisega võiks koos mängida, minu psn on: katlakivi
Olen kaks Hardline koodi saanud supordist, kumbki ei hakka tööle, psn ütleb, et:
The Prepaid Card code you entered is incorrect or is no longer valid _________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.