Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3/PS4/X360/X1] Battlefield 4 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Squekky
HV vaatleja

liitunud: 24.08.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2014 15:36:07 vasta tsitaadiga

Kirjutage mulle psni kui keegi viitsib mikriga bf4 teha Jerox1337 psniks.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2014 16:03:21 vasta tsitaadiga

Caspianis avastasin mingi veealuse toru kuhu saab sisse sukelduda ja siis jõuad kuskile mäe peale välja icon_biggrin.gif
Ja kuskohas see värav seal on mida tõsta langetada saab et mingit assigmenti ära teha?

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2014 16:07:45 vasta tsitaadiga

PS4 peal single player täiesti katki omadega. Koguaeg corruptib save file ära. Mingi 4 korda olen uuesti alustanud juba, enam ei viitsi icon_biggrin.gif. Ebareaalne kuidas nii vigane saab olla üks mäng
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2014 18:44:12 vasta tsitaadiga

juhtus ka ps3 peal vist korra, sul psn+ pole? siis saad pilvest eilse seivi alla tõmmata.
thumbs_up.gif

Link

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Artyr615
HV kasutaja

liitunud: 26.06.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2014 21:03:16 vasta tsitaadiga

Mul pole single playeriga mingeid probleeme seni olnud. Aga krt multiplayer ajab närvi. Saan natuke mängida ja siis tuimalt viskab välja ning ytleb, et connection lost to EA servers. Ajab nii närvi thumbs_down.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KaksKuus
HV vaatleja

liitunud: 28.01.2009




sõnum 20.02.2014 23:48:43 vasta tsitaadiga

Tulistaks ka teiste eestlastega koos (PS4 kasutaja: ADentInTheRoad)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maaartin
HV vaatleja

liitunud: 16.07.2012




sõnum 21.02.2014 14:19:59 vasta tsitaadiga

Lisage mind ka, TheWeeknd707
Muidu selline küsmus, et kuidas ma saan oma embleemi mängu sisse, mis ma battlelogis olen endale teinud. Mitte kuskilt ei näe teda ingame, küll on aga embleem salvestatud. Või on probleem selles, et mul pole sealt pandud "Share with everyone"?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2014 15:44:49 vasta tsitaadiga

Kui on battlelogis pandud siis peakski kõik olema. Hüppa mingist sõidukist korra välja kui piloot oled ja näed oma embleemi sõiduki küljel.
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2014 07:56:01 vasta tsitaadiga

Ps4 peal MP hetkel täiesti mängimatu. Kõigepealt kaob heli siis relv siis tuleb freez ja ps4 tuleb pmst seinast välja tõmmata, et ta üldse shutdowni teeks.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Squekky
HV vaatleja

liitunud: 24.08.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2014 23:17:19 vasta tsitaadiga

Mida ma tegema pean? Obtain 8 kills with any Assault rifle
Ei valda väga hästi inglise keelt icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2014 23:19:21 vasta tsitaadiga

8 meest noti maha Assault rifle tüüpi relvaga
_________________
M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2014 23:20:16 vasta tsitaadiga

Et vähemalt 8 korda pead tapma ükstapuha millise Assault Rifle relvaga (millised need on, näed nt Battlelogis Unlocks->Weapons sektsioonis).
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vad89
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2010




sõnum 24.02.2014 18:20:14 vasta tsitaadiga

Kes mängib BF4 PS4 peal lisage Latency666. Olge üle 18a vana. Pole eriline heeliumi austaja kuigi kunagi olin sama noor ja loll icon_biggrin.gif.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2014 12:10:24 vasta tsitaadiga

BATTLEFIELD 4™ NAVAL STRIKE LATE MARCH FOR BF4 PREMIUM

Naval Strike also introduces five new weapons, the amphibious hovercraft vehicle, ten assignments and the all-new Carrier Assault mode, which is an homage to the fan-favorite, Titan mode from Battlefield 2142.

KEY FEATURES

4 all-new multiplayer maps set in the South China Sea
Lost Islands
Nansha Strike
Wave Breaker
Operation Mortar
5 weapons all-new to Battlefield 4
Introducing the amphibious hovercraft vehicle
2 additional gadgets
3GL (3 grenade launcher) attachment for the Assault class
Anti-Heli Mine; an aircraft disabling projectile for the Engineer class


-------------

Battlefield 4 Naval Strike: Carrier Assault

So how is a match of Carrier Assault played out? There are two ways of destroying the enemy carrier: either by full map control or assaulting the carrier as infantry. Each round is divided into 2 stages, starting with map control and ending with carrier attack. Both teams start on their own carrier and race to control the missile launchers placed on the map, by capturing the control points near them. This will automatically launch missiles towards the enemy carrier throughout the round, eventually destroying its hull and making it open for infantry attacks.

When this happens for one or both teams, the carrier assault state is started. The team can then either drive a boat out to the carrier and climb aboard, or use the parachute spawn points above it. Once inside, the team must destroy two M-COM stations, which will open up new areas to the carrier, with the engine room being the final one.

Destroying the two M-COM’s, or bringing down the carrier hull’s health to 0%, will win the match for your team.






-------------
E: Pimp my tank
icon_smile.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Squekky
HV vaatleja

liitunud: 24.08.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2014 20:36:06 vasta tsitaadiga

Keegi mängib veel bf4, võiks koos pela teha PSN: Jerox1337
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2014 15:50:52 vasta tsitaadiga

PS4 64p serveris ja pilt hüppab...
Vähe rahvast siis on ok, kui server täis läheb hakkab peale...
network smoothing ei mõju üldse, pole vahet kas on 0 või 60...
http://bf4central.com/2014/03/battlefield-4-rubber-banding/
icon_sad.gif
----
Snaipri 40x optika on küll mõttetu... Liiga kerge on 1000m+ headshotte saada, istu oma baasis ja anna tuld... Lasin Caspianis oma baasist vastase baasis mingi venna maha sain sõimata, et pussy cheater bla bla bla...
icon_sad.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 21.04.2014 01:00:46 vasta tsitaadiga

Keegi siit on nõus õhtul PS3-mel proovima seda "death Shield" värki ? et oleks 3 inimest kokku tarvis, nagu see PC teemas videos on.

PSN: WorldUK (PS mulle võib ka icon_wink.gif

E: Võib ka PS4-jal proovida nüüd kui keegi viitsib.

Lisaks, kust saab hästi soodsalt Premiumi ? PS4-jale?

_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2014 18:38:20 vasta tsitaadiga

uurisin pikalt ,et kuidas on pc vs ps4 ja kõik kohad kiitsid:)
võtsin siis endale ka ligi ja millise suure pettumuse osaliseks ma sain:S
see tervaus ja textuurid tänu nõrgemale resole on ikka kohutav:S next gen my ass.
arvutil pilt 2x ilusam:S aga seal cheatereid palju ,et lootsin konsoolil normi elamust:/

samas NBA 2k14 on tõesti next gen title vääriline.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2014 21:32:03 vasta tsitaadiga

noh, oleksid sa PS3 pealt tulnud siis näeksid erinevust paremuse suunas...
icon_biggrin.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nikson
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2008




sõnum 03.05.2014 12:21:53 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
uurisin pikalt ,et kuidas on pc vs ps4 ja kõik kohad kiitsid:)
võtsin siis endale ka ligi ja millise suure pettumuse osaliseks ma sain:S
see tervaus ja textuurid tänu nõrgemale resole on ikka kohutav:S next gen my ass.
arvutil pilt 2x ilusam:S aga seal cheatereid palju ,et lootsin konsoolil normi elamust:/

samas NBA 2k14 on tõesti next gen title vääriline.

Sa niikuinii müüd selle pleisi mingi aeg ju maha. Mis sul seal ikka vahet on. Kes ajab graafikat taga, kes mängib mängu. icon_smile.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2014 12:31:57 vasta tsitaadiga

siven, kui asjad endale ennem selgeks teha, mida tähendab konsooli next gen, siis oleks ka pettumus väiksem. Ühegi konsooli uus generatsioon ei ole võrreldav arvuti pideva arenguga..ehk siis need kaks liiguvad omasoodu.
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2014 13:08:06 vasta tsitaadiga

Nikson kirjutas:
siven kirjutas:
uurisin pikalt ,et kuidas on pc vs ps4 ja kõik kohad kiitsid:)
võtsin siis endale ka ligi ja millise suure pettumuse osaliseks ma sain:S
see tervaus ja textuurid tänu nõrgemale resole on ikka kohutav:S next gen my ass.
arvutil pilt 2x ilusam:S aga seal cheatereid palju ,et lootsin konsoolil normi elamust:/

samas NBA 2k14 on tõesti next gen title vääriline.

Sa niikuinii müüd selle pleisi mingi aeg ju maha. Mis sul seal ikka vahet on. Kes ajab graafikat taga, kes mängib mängu. icon_smile.gif



ennem ei müü kui ps5 tuleb:)
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2014 20:16:12 vasta tsitaadiga

Metros on see küljeuks kinni laotud mingi prügiga ja tunnelis väike koridor samuti...
icon_eek.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2014 20:36:18 vasta tsitaadiga

Äkki mängid mingit teist mode'i, kus on väiksem Metro map? Ma pole ise kindel, kuna pole mänginud väiksemat Metro mapi ja kas üldse on, kuid teistel mapidel küll.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2ndalpha
HV kasutaja
2ndalpha

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2014 08:41:59 vasta tsitaadiga

See on jah 32 v 32 kaart.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2014 20:24:44 vasta tsitaadiga

aa, ok, nüüd kus oma serverid on tulnud, siis võib jah neid vist leida, eelnevalt olid kõik 64p DICE ametlikud serverid. 32 olid kõik tühjad sinna ei sattunud.
Aga huvitav miks? Võiks just kõik uksed lahtikäivad olla, kasvõi, et pead ise lõhkuma... Seal 32p mäpis lõhkusin seda prügihunnikut midagi ei juhtund, suicide ainult...
icon_smile.gif
-------------
http://battlelog.battlefield.com/bf4/news/view/premium-trailer-dragons-teeth/


Link

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Squekky
HV vaatleja

liitunud: 24.08.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2014 14:15:56 vasta tsitaadiga

Nüüd olemas ka teiste inimeste serverid.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nismo44
HV kasutaja

liitunud: 21.10.2007




sõnum 16.05.2014 15:14:39 vasta tsitaadiga

Kas ka mõni eesti server kuskil on? või mõni server, kust võib eestlasi mängimas leida?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 16.05.2014 15:46:28 vasta tsitaadiga

nismo44 kirjutas:
Kas ka mõni eesti server kuskil on? või mõni server, kust võib eestlasi mängimas leida?


3LV
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T4
HV kasutaja

liitunud: 13.05.2004




sõnum 17.05.2014 11:48:32 vasta tsitaadiga

aivo80 kirjutas:
nismo44 kirjutas:
Kas ka mõni eesti server kuskil on? või mõni server, kust võib eestlasi mängimas leida?


3LV



3LV lisatud serveri nimesse et searchiga leiaks. beer_yum.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
atliner
HV kasutaja

liitunud: 01.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2014 20:10:57 vasta tsitaadiga

...no servers found
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2014 21:46:34 vasta tsitaadiga

atliner kirjutas:
...no servers found

PS4?

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
atliner
HV kasutaja

liitunud: 01.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2014 18:48:29 vasta tsitaadiga

ps3... ja ei leia-vist otsin valesti
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 19.05.2014 19:26:54 vasta tsitaadiga

Kust saab premiumi ps4-jale soodsamalt kui £39.99?

E: atliner sa ikka custom ja sealt pane settingud ka milliseid mappe ja värke tahad mängida. Mul ka ennem ei andnud yhtegi kuni otsingu sätted paika said.

_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2014 19:31:49 vasta tsitaadiga

10.10.10, Kas või siit: http://www.amazon.com/Battlefield-Premium-Season-Pass-Digital/dp/B00GGUUFUI
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 19.05.2014 20:50:59 vasta tsitaadiga

Kas võib usa amazonist osta ja kasutada EU-s?
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2014 21:16:50 vasta tsitaadiga

Ikka, ainult, et seda sealt osta, tuleb panna endal Amazoni kontole US aadress vist.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T4
HV kasutaja

liitunud: 13.05.2004




sõnum 21.05.2014 21:47:16 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
atliner kirjutas:
...no servers found

PS4?


Server jah PS4 peal.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
atliner
HV kasutaja

liitunud: 01.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2014 22:37:12 vasta tsitaadiga

T4 kirjutas:
iir kirjutas:
atliner kirjutas:
...no servers found

PS4?


Server jah PS4 peal.
no selge siis...rohkem aega ei viida otsimisega
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Squekky
HV vaatleja

liitunud: 24.08.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2014 17:15:14 vasta tsitaadiga

Kas PS4 eestlastest pelajatel on mingi server kus pelatakase?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2014 18:59:12 vasta tsitaadiga

3LV
selline imelik server. PS3 peal sai pidevalt nalja kui meie olime kaotamas ja vastastiimist hakkas mehi kaduma...
icon_lol.gif
Praegu on seal mingi "no sniper class" reegel, ähvardatakse bänniga, samas on pidevalt snaiprid mängus...

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T4
HV kasutaja

liitunud: 13.05.2004




sõnum 26.05.2014 20:56:34 vasta tsitaadiga

No recon class jah, ja pooldajaid ja sõnumi saatjaid kellele meeldib nii , on tohutult. Bänniga ei ähvardata vaid karm reaalsus kui vaid ban list oleks suurem kui 100 mängijat või siis saaks kõiki mängijaid bännida (mingi 25 % sab ainult kickida). 1 päev serverit online = kusagil 60-80 bännitavat, vist ei osata lugeda. Miks tihti reconid sees kuigi on serveri nimes teisiti on see et inimestel muu elu kah kui koguaeg serveris rekoone taga ajada, kuigi adminne serveril 7 siis mänguajad ei ühti ja piisab vaid 30 minutitst kui olukord on õõvastav.
Kahjuks ei saa ka paljud aru et kui server on võetud siis tahaks ise kah mängida mitte koguaeg teistele meelejärgi olla ja squad listis tuhnida ja pooli vahetada et näha olemasolevaid reconeid. Sõimajaid on ka mõningaid kuigi võiks teise serveri valida hoopis mitte vastuvoolu ujuda ja pärast kiunuda kui jalaga tagumikku saades serverist välja visatud.

Kel huvi mängida PS4 peal BF4 ilma recon klassita (kui adminnid sees) siis teate kust meid leida ja olete oodatud icon_wink.gif , lahinguväljal näeme!
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2014 00:49:05 vasta tsitaadiga

Ohoh, peab tolmu maha pühkima battlefieldilt ja ka läbi astuma
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2014 12:18:26 vasta tsitaadiga

3LV on ok server, ainuke jama et pidevalt täis...
Ükspäev läksin modedega samasse tiimi, mingi aja pärast olin üksi ilma tiimita. liiga noob vist...
icon_cry.gif

E: pärast olime ühega ikka koos, ZAVOD 311 on lemmik mäpp miskipärast icon_smile.gif
http://battlelog.battlefield.com/bf4/battlereport/show/32/471314436361078848/189440062/

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T4
HV kasutaja

liitunud: 13.05.2004




sõnum 30.05.2014 08:02:17 vasta tsitaadiga

Sellist nalja seal ei tehta et visatakse eestlast lõvidele söödaks. Nimelt server ise balanseerib peale igat roundi (roundi keskel vist mitte), squade ta üldjuhul ei lõhu aga squade võib üle visata küll. Seega 1 hetk leiadki end teiselt poolt kui sa pole meie squadis olnud. Üldjuhul on party ka üleval kui adminnid sees, seega astu läbi. Nime panen sul VIP listi (laseb vist natuke varem sisse isegi kui oled järjekorras 3/3).

beer_yum.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2014 10:24:49 vasta tsitaadiga

ära võta tõsiselt, ma niisama.
icon_smile.gif
beer_yum.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nismo44
HV kasutaja

liitunud: 21.10.2007




sõnum 12.06.2014 16:51:36 vasta tsitaadiga

Kas siin on kedagi, kes ka tavalist, mitte-hardcore'i mängiks PS4-l ning oleks nõus mikriga mängima ja korralikku koostööd tegema? Siis kellegi sellisega võiks koos mängida, minu psn on: katlakivi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2014 16:57:27 vasta tsitaadiga

Mõni mäng on ikka räige, tund aega ja 1600 ticketit vist oli, viimasel minutil on seis 1:1 mõlemal samapalju elusi alles, ei julge enam sisse ka minna, siis viimasel viiel sekundil hakkab vastaste nr vähenema...
icon_biggrin.gif
http://battlelog.battlefield.com/bf4/battlereport/show/32/476799017360999744/189440062/

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 12.06.2014 22:42:59 vasta tsitaadiga

nismo44 kirjutas:
Kas siin on kedagi, kes ka tavalist, mitte-hardcore'i mängiks PS4-l ning oleks nõus mikriga mängima ja korralikku koostööd tegema? Siis kellegi sellisega võiks koos mängida, minu psn on: katlakivi


Kui HC mängid oleksin käpp icon_wink.gif

_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2014 18:43:42 vasta tsitaadiga

Olen kaks Hardline koodi saanud supordist, kumbki ei hakka tööle, psn ütleb, et:
The Prepaid Card code you entered is incorrect or is no longer valid

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3/PS4/X360/X1] Battlefield 4 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.