Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  HTC One seeria märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 34, 35, 36  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
kami
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2003




sõnum 04.04.2014 16:17:27 vasta tsitaadiga

Käisin siis M8-ga natuke klõpsimas. Esimesel pildil saab kahe kaamera trikki näha
Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis kami 04.04.2014 21:26:38, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 04.04.2014 20:09:55 vasta tsitaadiga

Kaamera on sama si¤¤ nagu M7'l, aga pole vähemalt lilla. Kust juba M8 said?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kami
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2003




sõnum 04.04.2014 21:25:43 vasta tsitaadiga

mario20031 kirjutas:
Kaamera on sama si¤¤ nagu M7'l, aga pole vähemalt lilla. Kust juba M8 said?

Instagramiks piisab. Londonist icon_smile.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soca
HV vaatleja

liitunud: 20.10.2010




sõnum 08.04.2014 21:13:37 vasta tsitaadiga

Kännukas uus One saadaval http://www.kannukas.ee/id/kataloog/katid/2/
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 08.04.2014 21:36:29 vasta tsitaadiga

Otsin meest kes mu One S tööle paneks.
Praegu vahetpole mis tsirkust teha, sisselülitades vilgutab ainult alumise rea tulesi.
Väärt töö eest väärt tasu. beer_yum.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiitise
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2014 12:22:11 vasta tsitaadiga

jaank kirjutas:
Otsin meest kes mu One S tööle paneks.
Praegu vahetpole mis tsirkust teha, sisselülitades vilgutab ainult alumise rea tulesi.
Väärt töö eest väärt tasu. beer_yum.gif

Proovi järgnevaid soovitusi: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2446385
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 09.04.2014 13:04:07 vasta tsitaadiga

See on hoopis teine mudel, aga võin proovida.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2014 13:44:37 vasta tsitaadiga

soca kirjutas:
Kännukas uus One saadaval http://www.kannukas.ee/id/kataloog/katid/2/


hind on küll karm. On ju jee 2x parem kui Nexus 5. icon_rolleyes.gif thumbs_down.gif


Nii nad pankrotti läksidki.

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2014 14:00:29 vasta tsitaadiga

Samsungi tippmudel ka sarnase hinnaga, ning müüakse iga aastaselt rekordkoguseid.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 09.04.2014 14:09:33 vasta tsitaadiga

Selline hind on kõigil uutel lipulaevadel ju, olenemata tootjast suhtkoht. S5 hind on suht sama näiteks. Mõned eelised on nexuse ees ka, sm card näiteks ja ilmselt on 2 way iR. Eelmisel versioonil on
_________________
Asju saab kah teisiti teha!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2014 14:16:16 vasta tsitaadiga

namstoop kirjutas:
soca kirjutas:
Kännukas uus One saadaval http://www.kannukas.ee/id/kataloog/katid/2/


hind on küll karm. On ju jee 2x parem kui Nexus 5. icon_rolleyes.gif thumbs_down.gif


Nii nad pankrotti läksidki.



Hind on toote elutsüklile täiesti kohane ju. Nexus 5'st parem on ta parem kindlasti.
Isiklikult meeldib välimuselt M7 oma kandiliste nurkadega oluliselt rohkem ja kuna kaamera ega aku valdkonnas kahjuks arenguid pole toimunud siis vast uuendama ei hakka.
Kommentaarid: 269 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 229
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2014 14:20:31 vasta tsitaadiga

No Sampsung ja Apple vbl jah võivad sellist hinda lubada, lihtsalt turg on niigi pihus. Aga HTC-l nagu väga hästi ju ei lähe, järelikult sellise hinnaga ei lähe hästi kaubaks. icon_idea.gif

kqpahv, Nexus 5-st parem võib ta ju olla ja kindlasti ongi (ka mina tunnen oma eelneva HTC DHD mõningatest funktsioonidest puudust), aga kas 2x parem, et 2x kõrgemat hinda õigustada icon_question.gif Ei usu. Ja ilmselt ma pole ainus icon_smile.gif

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2014 14:25:46 vasta tsitaadiga

Ära ei tasuks ka seda unustada, et HTC'l on telefonide müük enamus tuluallikast, Google saab Nexus 5't odavamalt müüa kuna puudub vajadus suuri kasumeid teenida telefonide pealt. Viimased Nexus tooted on üldse imeasjad mis on suht jubedalt mobiilide hinnapoliitikat rikkunud, kuna nüüd tahetaksegi saada kommiraha eest kõikse vingemat nutitelefoni tasku omale.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2014 14:42:27 vasta tsitaadiga

gan3b kirjutas:
Ära ei tasuks ka seda unustada, et HTC'l on telefonide müük enamus tuluallikast, Google saab Nexus 5't odavamalt müüa kuna puudub vajadus suuri kasumeid teenida telefonide pealt. Viimased Nexus tooted on üldse imeasjad mis on suht jubedalt mobiilide hinnapoliitikat rikkunud, kuna nüüd tahetaksegi saada kommiraha eest kõikse vingemat nutitelefoni tasku omale.


Lisaks on HTC see õnnetu telefonitootja, kes ise vist ühtegi juppi ei tooda - kõiges sõltub teistest, kõik peab sisse ostma.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2014 15:18:53 vasta tsitaadiga

namstoop kirjutas:
No Sampsung ja Apple vbl jah võivad sellist hinda lubada, lihtsalt turg on niigi pihus. Aga HTC-l nagu väga hästi ju ei lähe, järelikult sellise hinnaga ei lähe hästi kaubaks. icon_idea.gif

kqpahv, Nexus 5-st parem võib ta ju olla ja kindlasti ongi (ka mina tunnen oma eelneva HTC DHD mõningatest funktsioonidest puudust), aga kas 2x parem, et 2x kõrgemat hinda õigustada icon_question.gif Ei usu. Ja ilmselt ma pole ainus icon_smile.gif



Eks siin tuleb kahaneva kasu printsiip mängu nagu iga teise asjaga. Sama moodi ma ei usu, Mercedes E klass oleks kaks korda parem auto kui Skoda Oktaavia, mis aga ei tähenda et Mersut ei ostetaks icon_razz.gif
Kui asjale üliratsionaalselt läheneda siis ilmselt pole telefon seda hinda väärt jah. Samas inimesed ei ole enamasti ratsionaalsed ja ostuotsused tehakse ikkagi emotsioonide põhjal. Keskmise lääne inimese elukvaliteeti see 300$ nagunii ei mõjuta.
M7 oli samuti 699€ euri ja müüs küll ju thumbs_up.gif
Kommentaarid: 269 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 229
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 09.04.2014 15:23:39 vasta tsitaadiga

M8 müüb ilmselt tugevamini, kui m7. Küsimus selles, et kas piisavalt, et firmat miinusest välja tuua
_________________
Asju saab kah teisiti teha!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2014 21:58:38 vasta tsitaadiga

kqpahv kirjutas:
namstoop kirjutas:
No Sampsung ja Apple vbl jah võivad sellist hinda lubada, lihtsalt turg on niigi pihus. Aga HTC-l nagu väga hästi ju ei lähe, järelikult sellise hinnaga ei lähe hästi kaubaks. icon_idea.gif

kqpahv, Nexus 5-st parem võib ta ju olla ja kindlasti ongi (ka mina tunnen oma eelneva HTC DHD mõningatest funktsioonidest puudust), aga kas 2x parem, et 2x kõrgemat hinda õigustada icon_question.gif Ei usu. Ja ilmselt ma pole ainus icon_smile.gif



Eks siin tuleb kahaneva kasu printsiip mängu nagu iga teise asjaga. Sama moodi ma ei usu, Mercedes E klass oleks kaks korda parem auto kui Skoda Oktaavia, mis aga ei tähenda et Mersut ei ostetaks icon_razz.gif
Kui asjale üliratsionaalselt läheneda siis ilmselt pole telefon seda hinda väärt jah. Samas inimesed ei ole enamasti ratsionaalsed ja ostuotsused tehakse ikkagi emotsioonide põhjal. Keskmise lääne inimese elukvaliteeti see 300$ nagunii ei mõjuta.
M7 oli samuti 699€ euri ja müüs küll ju thumbs_up.gif


Tõsijutt. Aga "loll raha" viiakse maailmas paraku ilmselt Apple kaukasse, nii et teistele palju ei jää.

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 10.04.2014 21:42:56 vasta tsitaadiga

jaank kirjutas:
Otsin meest kes mu One S tööle paneks.
Praegu vahetpole mis tsirkust teha, sisselülitades vilgutab ainult alumise rea tulesi.
Väärt töö eest väärt tasu. beer_yum.gif


Endiselt aktuaalne... või äkki kui sa tead kedagi kes teab kedagi...
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2014 11:03:27 vasta tsitaadiga

https://www.youtube.com/watch?v=1gnPdiE5kVs
Linuse ülevaade
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soca
HV vaatleja

liitunud: 20.10.2010




sõnum 14.04.2014 18:44:16 vasta tsitaadiga

kahvli ülevaade http://www.kahvel.ee/30364/arvustus-htc-one-m8/
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2014 12:07:12 vasta tsitaadiga

M7 - M8 üleminejad, olete rahul ? Jubedalt kisub uuendama aga ei tea kas parem aku ja swipe to unlock on väärt seda.
_________________
Postitan ainult Smartposti või DPD kulleriga !
Kommentaarid: 269 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 229
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kami
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2003




sõnum 15.05.2014 11:08:01 vasta tsitaadiga

Täna tuldi siis uue miniga välja. Topeltkaamerat sealt ei leia, aga 13MP sensor on küll huvitav.

One mini 2 (HTC.com) http://www.htc.com/www/smartphones/htc-one-mini-2/
Uudis eesti keeles (Kahvel) http://www.kahvel.ee/30636/htc-one-mini-2-m8-disain-13-megapiksline-kaamera-450-eurot/
Käed-küljes (Engadget) http://www.engadget.com/2014/05/15/htc-one-mini-2-hands-on/
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2014 20:37:33 vasta tsitaadiga

One (M7) hakkab ka vaikselt uuendusi saama. Sense 6 jne.
http://www.androidguys.com/2014/05/22/sense-6-0-htc-one-m7-begins-rollout-europe/

Andke märku, kui meie riigis ka keegi juba uuendust saanud on.

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
19Mart94
HV kasutaja

liitunud: 22.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2014 20:42:37 vasta tsitaadiga

MaitK kirjutas:
One (M7) hakkab ka vaikselt uuendusi saama. Sense 6 jne.
http://www.androidguys.com/2014/05/22/sense-6-0-htc-one-m7-begins-rollout-europe/

Andke märku, kui meie riigis ka keegi juba uuendust saanud on.


thumbs_up.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
luhasalu
HV kasutaja

liitunud: 27.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2014 20:47:45 vasta tsitaadiga

Sain eile thumbs_up.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2014 20:49:14 vasta tsitaadiga

luhasalu kirjutas:
Sain eile thumbs_up.gif


Esmamuljed?

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2014 20:53:42 vasta tsitaadiga

sain eile 2 mb tõmmatud. Siis oli ka kõik. Peale seda võttis HTC update serverist maha ja enam pole pakkunud tõmbamiseks.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
luhasalu
HV kasutaja

liitunud: 27.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2014 20:58:12 vasta tsitaadiga

Positiivsed.UI on värskem. Kaamera äpp on vahvam. Ei mäleta kas eelmise versiooniga sai vol up/down nupuga pilti teha aga nüüd on see võimalus olemas. Recent app'ide killimine ühe nupuga on thumbs_up.gif
Väikseid nüansse on kuhjaga. Plaan kohe-kohe m8 soetada jäi hetkel ära. Ainus mis veel ostma peibutab on topelt toksimisega unlockimine.

Edit: Seda 2mb probleemi kohtasin eile samuti. Proovisin mitmeid kordi enne kui tõmmatud sai.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2014 11:26:40 vasta tsitaadiga

luhasalu kirjutas:
Ainus mis veel ostma peibutab on topelt toksimisega unlockimine
Lase elementalx kernel peale ja ongi pmst m8 olemas. Ise olen juba paar kuud kasutanud seda ARHD-ga ja probleeme pole, aku peab kauem vastu kui stock-is jne.
Mina jätan küll m8 vahele ja ootan millega htc järgmine aasta välja tuleb.
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
luhasalu
HV kasutaja

liitunud: 27.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2014 17:28:02 vasta tsitaadiga

m7 on seni esimene telefon millel pole custom rom'i kasutanud. Põhjuseks piisav kiirus ja enamvähem normaalne aku pidamine.
Aga paistab, et jääb m8 vahele ja tuleb käesolevat aparaati modima hakata.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dateight
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.01.2006




sõnum 26.05.2014 12:13:29 vasta tsitaadiga

Sai ka M8 soetatud. Paar päeva kasutanud ja seni üsna positiivselt meelestatud. Kasutasin enne selle seotamist iPhone 5S-i ja M7-t, nendega võrreldes on edasiminek päris korralik. Mulle kõige olulisem - aku - on seni kõige meeldivam üllatus. Ma olen tavakasutajast ilmselt natuke hevim kasutaja. 4G on pidevalt sees, pushitakse exchange meili, Skype/Lynch ja google'i tsätt on aktiivne, positsioneering on sees, räägin üksjagu päeva jooksul jne. Sellise kasutamsiega oli nii M7 kui 5S-iga pidevalt probleeme, et telefon enne õhtut pilli kotti ei paneks. M8-ga jääb sama kasutuse juures õhtuks veel natuke välku järelegi thumbs_up.gif

Koostekvaliteet tundub ka parem kui M7-l, hea on käes hoida seda telefoni ja tundub kuidagi rohkem premium toote moodi kui M7. Ilmselt aitab kaasa asjaolu, et M8 on natuke raskem kui algne One. Uus Sense erilisie emotsioone ei tekita aga ette ei ole ka jäänud. Displei on väga hea ja kaamera on ka okei.

Ainuke asi, mis mind häirib on telefoni suurus aga see on 5S-ilt tulles ilmselt paratamatu. Vajab üksjagu harjumist, et ühe käega ei saa enam korralikult toimetada.

_________________
Ma ei tee ettemaksu ega saada kaupa enne kasutajatele, kellel on väiksem tehingute ajalugu kui minul. Kui see ei sobi, siis ära minu müügiteemasse pakkumist tee või minu pakkumist oma müügiteemas arvesta!
Kommentaarid: 214 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lepa
Kreisi kasutaja
Lepa

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2014 16:24:37 vasta tsitaadiga

Ise ka tänasest M8 peal. Üleminek läks ludinal, seaded, kontaktid, mailikontod jne toimetas ise kenasti üle. Käes istub M8 ilmselt suurusest tingituna pisut paremini, tore üllatus oli ka komplektis olnud silikonümbris. Suuremaid loomkatseid pole veel teha jõudnud, aga esmamulje on väga hea. Eks lähipäevad annavad rohkem aru.
Ainuke esialgu leitud häiriv asi (ja häiris see ka M7 puhul) - pilti tehes, ca kolmandikul kordadest ei saa kaamera aru, mis pidi pilt olema peab (näiteks dokumente või mistahes natuke ebastandartsemaid objekte pildistades. Ka seda alumist pilti näiteks). Minu jaoks täiesti arusaamatu asi, pole teistel telefonidel veel kohanud sellist jama. kellelgi veel?


viimati muutis Lepa 25.06.2014 15:55:55, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2014 08:39:35 vasta tsitaadiga

Kellegi vanale One'le on uuendus juba ära tulnud? Endal veel mitte...
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2014 09:41:30 vasta tsitaadiga

Ei veel. Osades regioonides juba tulnud nädala algul.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 01.06.2014 22:47:42 vasta tsitaadiga

Selline uudis liigub siis:

HTC Reportedly Cancels Plans To Release 5.5-Inch One M8 Prime Handset

Read more:
http://hothardware.com/News/HTC-Reportedly-Cancels-Plans-To-Release-55Inch-One-M8-Prime-Handset/#ixzz33Q1TcHdK
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2014 11:35:13 vasta tsitaadiga

HTC ONE (E8) tundub esmapilgul päris huvitav kombinatsioon, eks näis mis reaalseks hinnaks kujuneb.

http://www.gsmarena.com/htc_one_e8_announced_with_snapdragon_801_plastic_body-news-8685.php
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2014 13:03:33 vasta tsitaadiga

HTC One M7 Sense 6 update saabus.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alan
HV veteran
Alan

liitunud: 12.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2014 13:05:37 vasta tsitaadiga

Oliverk kirjutas:
HTC One M7 Sense 6 update saabus.


thumbs_up.gif Läheb juba peale.
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2014 13:22:06 vasta tsitaadiga

Sain 20 mintsa tagasi installitud. Esimene asi, mis häirib on see, kui dialerist valid kellegi kontakti ja selle kontakti pildil on pea ära lõigatud, ehk pole profiilipilti täielikult näha. Näppisin nädalavahetusel M8-t, tollel täpselt sama teema. Keegi teab ehk mingit lahendust sellele või lihtsaslt harjumuse asi?
_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kami
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2003




sõnum 04.06.2014 13:36:04 vasta tsitaadiga

Mini 2 olemas. Kiiruse kohta ei oska veel suurt midagi öelda, aga suurus oleks kohe väga-väga mõnus, kui ta pisut lühem oleks.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zimson
Kreisi kasutaja
zimson

liitunud: 04.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2014 13:30:35 vasta tsitaadiga

Kaalun One (M7) dual sim variandi soetamist. Kõige suurem küsimärk minu jaoks on aku kestvus, mis nagu me juba teame, sõltub kasutusintensiivsusest. Minu kasutusvajadus on erinev ehk on perioode, kus on palju kasutamist, kuid samas ka perioode, kus telefon seisab lauanurga peal. Siit ka küsimus, kui pikk on tema reaalne standby ehk kui unustada ta lauanurga peale (taustal sünkimine kinni jms), siis millal umbes aku tühjaks saab?
_________________
Juriidiliselt on kõik korrektne!
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2014 13:55:55 vasta tsitaadiga

zimson kirjutas:
Kaalun One (M7) dual sim variandi soetamist. Kõige suurem küsimärk minu jaoks on aku kestvus, mis nagu me juba teame, sõltub kasutusintensiivsusest. Minu kasutusvajadus on erinev ehk on perioode, kus on palju kasutamist, kuid samas ka perioode, kus telefon seisab lauanurga peal. Siit ka küsimus, kui pikk on tema reaalne standby ehk kui unustada ta lauanurga peale (taustal sünkimine kinni jms), siis millal umbes aku tühjaks saab?


M7 aku test on siin, ei pidanud olema väga efektiivne ooteajal, pigem näljane:
http://blog.gsmarena.com/htc-one-battery-test-is-complete-results-are-in/
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2014 14:10:19 vasta tsitaadiga

Mul oli ka M7 mõnda aega tagasi. Et kõige paremini sulle akuiga selgeks teha, siis lauanurgal ja lennurežiimis olles ikkagi 24h umbes. Tundub, et prose ise lihtsalt tiksutab vaikselt tühjaks, säti teda kuidas tahad.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2014 14:18:40 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Mul oli ka M7 mõnda aega tagasi. Et kõige paremini sulle akuiga selgeks teha, siis lauanurgal ja lennurežiimis olles ikkagi 24h umbes. Tundub, et prose ise lihtsalt tiksutab vaikselt tühjaks, säti teda kuidas tahad.


Kindel, et sul mingi äpp ei lekitanud akut?
24h tundub ikka väga vähe lennurežiimis, arvestades, et nemad testides said päeva jooksul 3h kasutamist + niisama passides kokku 48h.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2014 15:10:43 vasta tsitaadiga

Mul kestab tavareziimiski 48h vabalt. DATA 24/7 sees.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2014 15:35:31 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
olafsand kirjutas:
Mul oli ka M7 mõnda aega tagasi. Et kõige paremini sulle akuiga selgeks teha, siis lauanurgal ja lennurežiimis olles ikkagi 24h umbes. Tundub, et prose ise lihtsalt tiksutab vaikselt tühjaks, säti teda kuidas tahad.


Kindel, et sul mingi äpp ei lekitanud akut?
24h tundub ikka väga vähe lennurežiimis, arvestades, et nemad testides said päeva jooksul 3h kasutamist + niisama passides kokku 48h.


Võimalik, et oli muidugi. Mul oli sisseehitatud task managerist asjad suletud ainult. Taustatoimingutesse ei süvenenud kunagi.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 12.06.2014 17:31:35 vasta tsitaadiga

Kus kõige odavam kuldne ONE M8?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Helseth
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2012




sõnum 17.06.2014 16:57:47 vasta tsitaadiga

Peale viimast M7 sense 6.0 uuendust tundub, et aku saab kiiremini otsa.

Vaatasin, et aku kasutuse alla on tekkinud "cell standby", mida enne uuendust ei pannud tähele.
Saan aru, mis see cell standby on, aga kas ongi normaalne, et 1/4 kulub selle alla?

Spoiler Spoiler Spoiler



Spoiler Spoiler Spoiler


Iseenesest mobiilset andmesidet ei kasuta, kas sel juhul peaks ümberlülitama GSM peale?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2014 19:47:38 vasta tsitaadiga

GSM on ta sul nagunii. Mõtled, et kas lülitub 3G pealt 2G peale? Vastus on "ei". Data sees/väljas ei vaheta võrgurežiimi.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
goclever
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2013




sõnum 20.06.2014 14:06:51 vasta tsitaadiga

Tere foorumlased icon_smile.gif
Soetasin endale AT&T HTC One ja nüüd ei saa mobiilsidevõrku sisse.
Müügikohas öeldi et 4G ei pruugi kinni võtta, aga 3G võtab kindlasti.
Äkki keegi oskab aidata ?

_________________
Telefonid : Mi8 ja Note 3
Rootin telefone ja paigaldan custom rome.
Hinnad olenevad telefonist, küsi julgelt icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  HTC One seeria mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 34, 35, 36  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.