|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
kami
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2003
|
04.04.2014 16:17:27
|
|
|
Käisin siis M8-ga natuke klõpsimas. Esimesel pildil saab kahe kaamera trikki näha
Spoiler 
viimati muutis kami 04.04.2014 21:26:38, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mario20031
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2003
|
04.04.2014 20:09:55
|
|
|
| Kaamera on sama si¤¤ nagu M7'l, aga pole vähemalt lilla. Kust juba M8 said?
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kami
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2003
|
04.04.2014 21:25:43
|
|
|
| mario20031 kirjutas: |
| Kaamera on sama si¤¤ nagu M7'l, aga pole vähemalt lilla. Kust juba M8 said? |
Instagramiks piisab. Londonist
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soca
HV vaatleja
liitunud: 20.10.2010
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007
|
08.04.2014 21:36:29
|
|
|
Otsin meest kes mu One S tööle paneks.
Praegu vahetpole mis tsirkust teha, sisselülitades vilgutab ainult alumise rea tulesi.
Väärt töö eest väärt tasu.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiitise
HV kasutaja
liitunud: 04.03.2005
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007
|
09.04.2014 13:04:07
|
|
|
| See on hoopis teine mudel, aga võin proovida.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
09.04.2014 13:44:37
|
|
|
hind on küll karm. On ju jee 2x parem kui Nexus 5.
Nii nad pankrotti läksidki.
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
09.04.2014 14:00:29
|
|
|
Samsungi tippmudel ka sarnase hinnaga, ning müüakse iga aastaselt rekordkoguseid.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocki
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.01.2003
|
09.04.2014 14:09:33
|
|
|
Selline hind on kõigil uutel lipulaevadel ju, olenemata tootjast suhtkoht. S5 hind on suht sama näiteks. Mõned eelised on nexuse ees ka, sm card näiteks ja ilmselt on 2 way iR. Eelmisel versioonil on
_________________ Asju saab kah teisiti teha! |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10Fold
Piiratud kasutaja

liitunud: 03.10.2007
|
09.04.2014 14:16:16
|
|
|
| namstoop kirjutas: |
hind on küll karm. On ju jee 2x parem kui Nexus 5.
Nii nad pankrotti läksidki. |
Hind on toote elutsüklile täiesti kohane ju. Nexus 5'st parem on ta parem kindlasti.
Isiklikult meeldib välimuselt M7 oma kandiliste nurkadega oluliselt rohkem ja kuna kaamera ega aku valdkonnas kahjuks arenguid pole toimunud siis vast uuendama ei hakka.
|
|
| Kommentaarid: 269 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
229 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
09.04.2014 14:20:31
|
|
|
No Sampsung ja Apple vbl jah võivad sellist hinda lubada, lihtsalt turg on niigi pihus. Aga HTC-l nagu väga hästi ju ei lähe, järelikult sellise hinnaga ei lähe hästi kaubaks.
kqpahv, Nexus 5-st parem võib ta ju olla ja kindlasti ongi (ka mina tunnen oma eelneva HTC DHD mõningatest funktsioonidest puudust), aga kas 2x parem, et 2x kõrgemat hinda õigustada Ei usu. Ja ilmselt ma pole ainus
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
09.04.2014 14:25:46
|
|
|
Ära ei tasuks ka seda unustada, et HTC'l on telefonide müük enamus tuluallikast, Google saab Nexus 5't odavamalt müüa kuna puudub vajadus suuri kasumeid teenida telefonide pealt. Viimased Nexus tooted on üldse imeasjad mis on suht jubedalt mobiilide hinnapoliitikat rikkunud, kuna nüüd tahetaksegi saada kommiraha eest kõikse vingemat nutitelefoni tasku omale.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
09.04.2014 14:42:27
|
|
|
| gan3b kirjutas: |
| Ära ei tasuks ka seda unustada, et HTC'l on telefonide müük enamus tuluallikast, Google saab Nexus 5't odavamalt müüa kuna puudub vajadus suuri kasumeid teenida telefonide pealt. Viimased Nexus tooted on üldse imeasjad mis on suht jubedalt mobiilide hinnapoliitikat rikkunud, kuna nüüd tahetaksegi saada kommiraha eest kõikse vingemat nutitelefoni tasku omale. |
Lisaks on HTC see õnnetu telefonitootja, kes ise vist ühtegi juppi ei tooda - kõiges sõltub teistest, kõik peab sisse ostma.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10Fold
Piiratud kasutaja

liitunud: 03.10.2007
|
09.04.2014 15:18:53
|
|
|
| namstoop kirjutas: |
No Sampsung ja Apple vbl jah võivad sellist hinda lubada, lihtsalt turg on niigi pihus. Aga HTC-l nagu väga hästi ju ei lähe, järelikult sellise hinnaga ei lähe hästi kaubaks.
kqpahv, Nexus 5-st parem võib ta ju olla ja kindlasti ongi (ka mina tunnen oma eelneva HTC DHD mõningatest funktsioonidest puudust), aga kas 2x parem, et 2x kõrgemat hinda õigustada Ei usu. Ja ilmselt ma pole ainus  |
Eks siin tuleb kahaneva kasu printsiip mängu nagu iga teise asjaga. Sama moodi ma ei usu, Mercedes E klass oleks kaks korda parem auto kui Skoda Oktaavia, mis aga ei tähenda et Mersut ei ostetaks
Kui asjale üliratsionaalselt läheneda siis ilmselt pole telefon seda hinda väärt jah. Samas inimesed ei ole enamasti ratsionaalsed ja ostuotsused tehakse ikkagi emotsioonide põhjal. Keskmise lääne inimese elukvaliteeti see 300$ nagunii ei mõjuta.
M7 oli samuti 699€ euri ja müüs küll ju
|
|
| Kommentaarid: 269 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
229 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocki
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.01.2003
|
09.04.2014 15:23:39
|
|
|
M8 müüb ilmselt tugevamini, kui m7. Küsimus selles, et kas piisavalt, et firmat miinusest välja tuua
_________________ Asju saab kah teisiti teha! |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
09.04.2014 21:58:38
|
|
|
| kqpahv kirjutas: |
| namstoop kirjutas: |
No Sampsung ja Apple vbl jah võivad sellist hinda lubada, lihtsalt turg on niigi pihus. Aga HTC-l nagu väga hästi ju ei lähe, järelikult sellise hinnaga ei lähe hästi kaubaks.
kqpahv, Nexus 5-st parem võib ta ju olla ja kindlasti ongi (ka mina tunnen oma eelneva HTC DHD mõningatest funktsioonidest puudust), aga kas 2x parem, et 2x kõrgemat hinda õigustada Ei usu. Ja ilmselt ma pole ainus  |
Eks siin tuleb kahaneva kasu printsiip mängu nagu iga teise asjaga. Sama moodi ma ei usu, Mercedes E klass oleks kaks korda parem auto kui Skoda Oktaavia, mis aga ei tähenda et Mersut ei ostetaks
Kui asjale üliratsionaalselt läheneda siis ilmselt pole telefon seda hinda väärt jah. Samas inimesed ei ole enamasti ratsionaalsed ja ostuotsused tehakse ikkagi emotsioonide põhjal. Keskmise lääne inimese elukvaliteeti see 300$ nagunii ei mõjuta.
M7 oli samuti 699€ euri ja müüs küll ju  |
Tõsijutt. Aga "loll raha" viiakse maailmas paraku ilmselt Apple kaukasse, nii et teistele palju ei jää.
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007
|
10.04.2014 21:42:56
|
|
|
| jaank kirjutas: |
Otsin meest kes mu One S tööle paneks.
Praegu vahetpole mis tsirkust teha, sisselülitades vilgutab ainult alumise rea tulesi.
Väärt töö eest väärt tasu.  |
Endiselt aktuaalne... või äkki kui sa tead kedagi kes teab kedagi...
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oliverk
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soca
HV vaatleja
liitunud: 20.10.2010
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10Fold
Piiratud kasutaja

liitunud: 03.10.2007
|
15.04.2014 12:07:12
|
|
|
M7 - M8 üleminejad, olete rahul ? Jubedalt kisub uuendama aga ei tea kas parem aku ja swipe to unlock on väärt seda.
_________________ Postitan ainult Smartposti või DPD kulleriga ! |
|
| Kommentaarid: 269 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
229 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kami
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2003
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaitK
HV veteran

liitunud: 14.06.2005
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
19Mart94
HV kasutaja
liitunud: 22.06.2010
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
luhasalu
HV kasutaja
liitunud: 27.01.2009
|
22.05.2014 20:47:45
|
|
|
Sain eile
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaitK
HV veteran

liitunud: 14.06.2005
|
22.05.2014 20:49:14
|
|
|
| luhasalu kirjutas: |
Sain eile  |
Esmamuljed?
_________________ Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha? |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oliverk
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
22.05.2014 20:53:42
|
|
|
| sain eile 2 mb tõmmatud. Siis oli ka kõik. Peale seda võttis HTC update serverist maha ja enam pole pakkunud tõmbamiseks.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
luhasalu
HV kasutaja
liitunud: 27.01.2009
|
22.05.2014 20:58:12
|
|
|
Positiivsed.UI on värskem. Kaamera äpp on vahvam. Ei mäleta kas eelmise versiooniga sai vol up/down nupuga pilti teha aga nüüd on see võimalus olemas. Recent app'ide killimine ühe nupuga on
Väikseid nüansse on kuhjaga. Plaan kohe-kohe m8 soetada jäi hetkel ära. Ainus mis veel ostma peibutab on topelt toksimisega unlockimine.
Edit: Seda 2mb probleemi kohtasin eile samuti. Proovisin mitmeid kordi enne kui tõmmatud sai.
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2III7
HV veteran

liitunud: 20.09.2003
|
23.05.2014 11:26:40
|
|
|
| luhasalu kirjutas: |
| Ainus mis veel ostma peibutab on topelt toksimisega unlockimine |
Lase elementalx kernel peale ja ongi pmst m8 olemas. Ise olen juba paar kuud kasutanud seda ARHD-ga ja probleeme pole, aku peab kauem vastu kui stock-is jne.
Mina jätan küll m8 vahele ja ootan millega htc järgmine aasta välja tuleb.
|
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
152 |
|
| tagasi üles |
|
 |
luhasalu
HV kasutaja
liitunud: 27.01.2009
|
23.05.2014 17:28:02
|
|
|
m7 on seni esimene telefon millel pole custom rom'i kasutanud. Põhjuseks piisav kiirus ja enamvähem normaalne aku pidamine.
Aga paistab, et jääb m8 vahele ja tuleb käesolevat aparaati modima hakata.
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dateight
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.01.2006
|
26.05.2014 12:13:29
|
|
|
Sai ka M8 soetatud. Paar päeva kasutanud ja seni üsna positiivselt meelestatud. Kasutasin enne selle seotamist iPhone 5S-i ja M7-t, nendega võrreldes on edasiminek päris korralik. Mulle kõige olulisem - aku - on seni kõige meeldivam üllatus. Ma olen tavakasutajast ilmselt natuke hevim kasutaja. 4G on pidevalt sees, pushitakse exchange meili, Skype/Lynch ja google'i tsätt on aktiivne, positsioneering on sees, räägin üksjagu päeva jooksul jne. Sellise kasutamsiega oli nii M7 kui 5S-iga pidevalt probleeme, et telefon enne õhtut pilli kotti ei paneks. M8-ga jääb sama kasutuse juures õhtuks veel natuke välku järelegi
Koostekvaliteet tundub ka parem kui M7-l, hea on käes hoida seda telefoni ja tundub kuidagi rohkem premium toote moodi kui M7. Ilmselt aitab kaasa asjaolu, et M8 on natuke raskem kui algne One. Uus Sense erilisie emotsioone ei tekita aga ette ei ole ka jäänud. Displei on väga hea ja kaamera on ka okei.
Ainuke asi, mis mind häirib on telefoni suurus aga see on 5S-ilt tulles ilmselt paratamatu. Vajab üksjagu harjumist, et ühe käega ei saa enam korralikult toimetada.
_________________ Ma ei tee ettemaksu ega saada kaupa enne kasutajatele, kellel on väiksem tehingute ajalugu kui minul. Kui see ei sobi, siis ära minu müügiteemasse pakkumist tee või minu pakkumist oma müügiteemas arvesta! |
|
| Kommentaarid: 214 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
179 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lepa
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.07.2008
|
27.05.2014 16:24:37
|
|
|
Ise ka tänasest M8 peal. Üleminek läks ludinal, seaded, kontaktid, mailikontod jne toimetas ise kenasti üle. Käes istub M8 ilmselt suurusest tingituna pisut paremini, tore üllatus oli ka komplektis olnud silikonümbris. Suuremaid loomkatseid pole veel teha jõudnud, aga esmamulje on väga hea. Eks lähipäevad annavad rohkem aru.
Ainuke esialgu leitud häiriv asi (ja häiris see ka M7 puhul) - pilti tehes, ca kolmandikul kordadest ei saa kaamera aru, mis pidi pilt olema peab (näiteks dokumente või mistahes natuke ebastandartsemaid objekte pildistades. Ka seda alumist pilti näiteks). Minu jaoks täiesti arusaamatu asi, pole teistel telefonidel veel kohanud sellist jama. kellelgi veel?
viimati muutis Lepa 25.06.2014 15:55:55, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
30.05.2014 08:39:35
|
|
|
| Kellegi vanale One'le on uuendus juba ära tulnud? Endal veel mitte...
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oliverk
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
30.05.2014 09:41:30
|
|
|
| Ei veel. Osades regioonides juba tulnud nädala algul.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renhoelder
HV veteran

liitunud: 19.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oliverk
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
04.06.2014 13:03:33
|
|
|
| HTC One M7 Sense 6 update saabus.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alan
HV veteran

liitunud: 12.02.2008
|
04.06.2014 13:05:37
|
|
|
| Oliverk kirjutas: |
| HTC One M7 Sense 6 update saabus. |
Läheb juba peale.
|
|
| Kommentaarid: 131 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaitK
HV veteran

liitunud: 14.06.2005
|
04.06.2014 13:22:06
|
|
|
Sain 20 mintsa tagasi installitud. Esimene asi, mis häirib on see, kui dialerist valid kellegi kontakti ja selle kontakti pildil on pea ära lõigatud, ehk pole profiilipilti täielikult näha. Näppisin nädalavahetusel M8-t, tollel täpselt sama teema. Keegi teab ehk mingit lahendust sellele või lihtsaslt harjumuse asi?
_________________ Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha? |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kami
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2003
|
04.06.2014 13:36:04
|
|
|
| Mini 2 olemas. Kiiruse kohta ei oska veel suurt midagi öelda, aga suurus oleks kohe väga-väga mõnus, kui ta pisut lühem oleks.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zimson
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2002
|
10.06.2014 13:30:35
|
|
|
Kaalun One (M7) dual sim variandi soetamist. Kõige suurem küsimärk minu jaoks on aku kestvus, mis nagu me juba teame, sõltub kasutusintensiivsusest. Minu kasutusvajadus on erinev ehk on perioode, kus on palju kasutamist, kuid samas ka perioode, kus telefon seisab lauanurga peal. Siit ka küsimus, kui pikk on tema reaalne standby ehk kui unustada ta lauanurga peale (taustal sünkimine kinni jms), siis millal umbes aku tühjaks saab?
_________________ Juriidiliselt on kõik korrektne! |
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
10.06.2014 13:55:55
|
|
|
| zimson kirjutas: |
| Kaalun One (M7) dual sim variandi soetamist. Kõige suurem küsimärk minu jaoks on aku kestvus, mis nagu me juba teame, sõltub kasutusintensiivsusest. Minu kasutusvajadus on erinev ehk on perioode, kus on palju kasutamist, kuid samas ka perioode, kus telefon seisab lauanurga peal. Siit ka küsimus, kui pikk on tema reaalne standby ehk kui unustada ta lauanurga peale (taustal sünkimine kinni jms), siis millal umbes aku tühjaks saab? |
M7 aku test on siin, ei pidanud olema väga efektiivne ooteajal, pigem näljane:
http://blog.gsmarena.com/htc-one-battery-test-is-complete-results-are-in/
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
10.06.2014 14:10:19
|
|
|
| Mul oli ka M7 mõnda aega tagasi. Et kõige paremini sulle akuiga selgeks teha, siis lauanurgal ja lennurežiimis olles ikkagi 24h umbes. Tundub, et prose ise lihtsalt tiksutab vaikselt tühjaks, säti teda kuidas tahad.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
10.06.2014 14:18:40
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
| Mul oli ka M7 mõnda aega tagasi. Et kõige paremini sulle akuiga selgeks teha, siis lauanurgal ja lennurežiimis olles ikkagi 24h umbes. Tundub, et prose ise lihtsalt tiksutab vaikselt tühjaks, säti teda kuidas tahad. |
Kindel, et sul mingi äpp ei lekitanud akut?
24h tundub ikka väga vähe lennurežiimis, arvestades, et nemad testides said päeva jooksul 3h kasutamist + niisama passides kokku 48h.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oliverk
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
10.06.2014 15:10:43
|
|
|
| Mul kestab tavareziimiski 48h vabalt. DATA 24/7 sees.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
10.06.2014 15:35:31
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
| olafsand kirjutas: |
| Mul oli ka M7 mõnda aega tagasi. Et kõige paremini sulle akuiga selgeks teha, siis lauanurgal ja lennurežiimis olles ikkagi 24h umbes. Tundub, et prose ise lihtsalt tiksutab vaikselt tühjaks, säti teda kuidas tahad. |
Kindel, et sul mingi äpp ei lekitanud akut?
24h tundub ikka väga vähe lennurežiimis, arvestades, et nemad testides said päeva jooksul 3h kasutamist + niisama passides kokku 48h. |
Võimalik, et oli muidugi. Mul oli sisseehitatud task managerist asjad suletud ainult. Taustatoimingutesse ei süvenenud kunagi.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007
|
12.06.2014 17:31:35
|
|
|
| Kus kõige odavam kuldne ONE M8?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Helseth
HV kasutaja
liitunud: 05.01.2012
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
17.06.2014 19:47:38
|
|
|
| GSM on ta sul nagunii. Mõtled, et kas lülitub 3G pealt 2G peale? Vastus on "ei". Data sees/väljas ei vaheta võrgurežiimi.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
goclever
HV kasutaja
liitunud: 28.01.2013
|
20.06.2014 14:06:51
|
|
|
Tere foorumlased
Soetasin endale AT&T HTC One ja nüüd ei saa mobiilsidevõrku sisse.
Müügikohas öeldi et 4G ei pruugi kinni võtta, aga 3G võtab kindlasti.
Äkki keegi oskab aidata ?
_________________ Telefonid : Mi8 ja Note 3
Rootin telefone ja paigaldan custom rome.
Hinnad olenevad telefonist, küsi julgelt  |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|