|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
06.06.2014 21:03:43
|
|
|
Tänud nõuannete eest. Kahjuks jõudis päeval juba kopa üle visata.
Panin Windows7 installi USB sisse ja vaatasin siis mis partitsioone mul näitab.
Kuigi eelnevalt kirjutasin, et lasin Samsung Recovery´ga kõik partitsioonid ühte ja tühjaks, siis siin näitas ikka neid mingi 7-8 tükki.
3 OEM reservered recovery partitsiooni (Recovery, SAMSUNG_REC, SAMSUNG_REC2), C ketas ning veel mingid väikesed. Igastahes kustutasin nad kõik ära ja formattisin üheks.
Peale seda muidugi arvuti ise Samsung Recovery´sse bootida ei oska, läbi Recovery USB saab, aga siis ütleb, et ei leia image´t mida restoryda. Ei tea siis mis kasu on sellest USBst mille tegingi läbi selle programmi. See pole ju lihtsalt Recovery käivitaja vaid saigi tehtud Bootable Factory Image USB..
Igastahes panin praegu Win7 peale kuni taipan ära kuidas Win8 tagasi saada.
Kuidas nüüd sellistel masinatel on, kus seda keyd hoitakse? Kas nüüd enam pole võimalust Win8 tagasi saada (kuna kustutasin kõik partitsioonid ära) ja pean uue litsentsi ostma või siis hoitakse võtit kuskil BIOSes?
Sellisel juhul peaksin otsima Windows 8 Pro OEM x64 versiooni ja see aktiveerub installides ise ära?
Vanasti oli ikka hea, key oli kleepsu peal.. isegi lauakale digitaalselt ostetud Win8´ga sai võtme ja olen mitmeid kordi seda kasutanud, et reinstallida Windows. Siin aga pole seda kuskilt võtta
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
06.06.2014 21:50:34
|
|
|
| tsitaat: |
| The BIOS contains a hash that tells the Windows 8 installer that it is licensed for a specific version of Windows 8 (Windows 8 or Windows 8 Pro). If you install (or reinstall) that licensed version, it simply "activates" because the hardware is activated for that version of Windows. If you install a version of Windows 8 that the hardware isn't licensed for, it won't activate automatically and you'll have to put in a product key. |
Spoiler 
| tsitaat: |
| Windows 8 media should universally detect the OEM hash, so if you've got legal reinstallation media from Microsoft, it shouldn't matter anymore. |
Paikapidavuse kohta ei oska midagi kosta...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
06.06.2014 21:54:58
|
|
|
| Etz kirjutas: |
| tsitaat: |
| The BIOS contains a hash that tells the Windows 8 installer that it is licensed for a specific version of Windows 8 (Windows 8 or Windows 8 Pro). If you install (or reinstall) that licensed version, it simply "activates" because the hardware is activated for that version of Windows. If you install a version of Windows 8 that the hardware isn't licensed for, it won't activate automatically and you'll have to put in a product key. |
Spoiler 
| tsitaat: |
| Windows 8 media should universally detect the OEM hash, so if you've got legal reinstallation media from Microsoft, it shouldn't matter anymore. |
Paikapidavuse kohta ei oska midagi kosta...  |
Tänud, eks ma proovin. Enne oli installitud 8 Pro ja logoga kleeps väidab sama, niiet peaks Pro installika kuskilt otsima. Semas legaalset installikat ei õnnestu küll leida.. miks nii raskeks tehtud asja.. Ainuke asi mille leidsin Microsofti lehelt oli upgrade ISO ja see muidugi ei sobi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
06.06.2014 23:55:26
|
|
|
Sellist iso saamise meetodit tean, ise mitu korda kasutanud oma lauaarvuti Windowsi reinstalliks.
Praegu aga see mind ei aita, kuna küsib ju keyd installimisel. Keyd mida mul ei ole.
Ma ei tea kus see Belarc peaks näitama BIOSest välja loetud keyd aga ainuke asi Software litsentside all mis Windowsiga seotud on Windows 7 mis hetkel peal ja selle suvaline võti.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
07.06.2014 08:48:06
|
|
|
Clover, Siis pead paigaldama vaikimisi võtmega ja seejärel on sul 30 päeva aega õige võti sisestada või lasta süsteemil see sisestada < viimane on muidugi kaheldava väärtusega, kui ta juba installi ajal ei oska BIOS-st koodi välja lugeda, siis pole usku, et ta seda ka pärast automaagiliselt teeks. 8.1 Pro vaikimisi võti peaks olema: XHQ8N-C3MCJ-RQXB6-WCHYG-C9WKB või siis GBFNG-2X3TC-8R27F-RMKYB-JK7QT (krt ei mäleta laupäeva hommikul ). Ja kui vaja automatiseerida, siis ISO sources kausta PID.txt nimeline fail, kus võti sees ja loeb sealt automaatselt välja.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
07.06.2014 09:57:24
|
|
|
Tomorrow, Tänud . Proovin järgi.
Mul ainult küsimus, kas ma peaks siis proovima Win 8'ga või 8.1'ga?
Eile proovisin 8'ga, siis küsisiki võtit.
Küsin seepärast, et kui enda n.ö upgrade Win8 olen reinstallinud lauakale, siis alguses olen alati pidanud paigaldama 8, sest võti sobib ainult sellele ja alles siis 8.1.
Kas praegusel juhul võiks ta kohe 8.1 osata ära aktiveerida? Tahvli enda peal Win8 kleeps ja välja lastud minuteada kah siis kui veel polnud 8.1.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
07.06.2014 11:16:30
|
|
|
Clover, ma olen edukalt OEM Masinaid 8.1 meediaga installinud, default võtmega ja hiljem sellesama masina 8 OEM keyga aktiveerinud
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
07.06.2014 11:23:12
|
|
|
Etz, Proovisin praegu 8.1 installida, kajuks küsis võtit niiet pidin default key sisestama. Eks näis mis edasi saab.
Üks on kindel, kui korra Win8.1 proovid tahvli peal, siis ega midagi muud (nt Win7) enam ei taha (mitte et desktopi peal ma poleks 8.1'ga rahul).
Samas uuesti ostma küll ei hakka. EKs peab googeldama ja otsima lahendusi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Oracle
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2003
|
07.06.2014 20:00:29
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
Clover, Siis pead paigaldama vaikimisi võtmega ja seejärel on sul 30 päeva aega õige võti sisestada või lasta süsteemil see sisestada < viimane on muidugi kaheldava väärtusega, kui ta juba installi ajal ei oska BIOS-st koodi välja lugeda, siis pole usku, et ta seda ka pärast automaagiliselt teeks. 8.1 Pro vaikimisi võti peaks olema: XHQ8N-C3MCJ-RQXB6-WCHYG-C9WKB või siis GBFNG-2X3TC-8R27F-RMKYB-JK7QT (krt ei mäleta laupäeva hommikul ). Ja kui vaja automatiseerida, siis ISO sources kausta PID.txt nimeline fail, kus võti sees ja loeb sealt automaatselt välja. |
Saab ka ilma default keyta:
Spoiler 
8.1 does not allow you to do a clean instal with a 8.0 key, but you can activate 8.1 with a 8.0 key once you are past that hurdle.
I recommend making a USB stick installer, then go to the sources folder, in there create a .txt file with notepad with the contents:
[EditionID]
Professional
[Channel]
Retail
[VL]
0
This is assuming you use the pro edition like me.
Next save that file as ei.cfg in the sources folder, this makes the installer skip the key check !
You can instal 8.1 without a key and when you are done it asks you to remove the USB stick, it reboots, and starts the OOBE.
This asks you for a key again but this time it DOES accept your 8.0 key and activates windows.
When you finally get a desktop you can check the system window, it will tell you Windows is activated.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Oracle
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2003
|
08.06.2014 18:42:43
|
|
|
Toimib küll. Probleem on ju selles, et kui tahad installida kohe puhta 8.1 Windowsi, siis tavalise 8 versiooni key (näiteks Upgrade versioon) ei lähe läbi. Aga kui teed eelneva juhise järgi, siis installi käigus võtit ei küsita aga pärast, kui Win on juba paigaldatud, siis sobib Win 8 (upgrade) key küll.
Muul juhul pead installima Win 7 ja siis Upgrade 8 ning seejärel tegema upgrade 8.1 peale. See aga võtab palju kauem aega.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
08.06.2014 18:48:27
|
|
|
| Oracle kirjutas: |
| Muul juhul pead installima Win 7 ja siis Upgrade 8 ning seejärel tegema upgrade 8.1 peale. See aga võtab palju kauem aega. |
Ei pea, võid südamerahus otse 8.1 default võtmega ära installida ja 8 "upgrade" võtmega pärast aktiveerida...
Ja see sinu trikk ei tööta, võtit küsitakse installil ikkagi, tõsi küll käib ka seesama upgrade võti.
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| tagasi üles |
|
 |
ik2
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.04.2002
|
08.06.2014 23:18:56
|
|
|
| Clover kirjutas: |
Tänud nõuannete eest. Kahjuks jõudis päeval juba kopa üle visata.
Panin Windows7 installi USB sisse ja vaatasin siis mis partitsioone mul näitab.
Kuigi eelnevalt kirjutasin, et lasin Samsung Recovery´ga kõik partitsioonid ühte ja tühjaks, siis siin näitas ikka neid mingi 7-8 tükki.
3 OEM reservered recovery partitsiooni (Recovery, SAMSUNG_REC, SAMSUNG_REC2), C ketas ning veel mingid väikesed. Igastahes kustutasin nad kõik ära ja formattisin üheks.
Peale seda muidugi arvuti ise Samsung Recovery´sse bootida ei oska, läbi Recovery USB saab, aga siis ütleb, et ei leia image´t mida restoryda. Ei tea siis mis kasu on sellest USBst mille tegingi läbi selle programmi. See pole ju lihtsalt Recovery käivitaja vaid saigi tehtud Bootable Factory Image USB..
Igastahes panin praegu Win7 peale kuni taipan ära kuidas Win8 tagasi saada.
Kuidas nüüd sellistel masinatel on, kus seda keyd hoitakse? Kas nüüd enam pole võimalust Win8 tagasi saada (kuna kustutasin kõik partitsioonid ära) ja pean uue litsentsi ostma või siis hoitakse võtit kuskil BIOSes?
Sellisel juhul peaksin otsima Windows 8 Pro OEM x64 versiooni ja see aktiveerub installides ise ära?
Vanasti oli ikka hea, key oli kleepsu peal.. isegi lauakale digitaalselt ostetud Win8´ga sai võtme ja olen mitmeid kordi seda kasutanud, et reinstallida Windows. Siin aga pole seda kuskilt võtta  |
loe seda juttu kuidas saad biosis win8 key kätte http://www.nextofwindows.com/how-to-retrieve-windows-8-oem-product-key-from-bios/
_________________ No Face, No Name, No Number |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
10.06.2014 16:37:11
|
|
|
Microsoftil on siis selline sõnum Windows 8.1 omanikele seoses teisipäevase uuendamisega:
The company has set a deadline of June 10 for everyone to install Windows 8.1 Update, so those running 8.1 right now should really hurry up and deploy the new update as soon as possible.
“Customers who do not update their Windows 8.1 devices to the Windows 8.1 Update by this new deadline will no longer receive updates. We’re confident that within the next month, the majority of the remaining customers who haven’t updated their devices to the Windows 8.1 Update will be able to do so,” Microsoft said.
Kogu jutt ise:
Tomorrow at Microsoft: Windows 8.1 Update Installation Deadline, Windows XP Gone for Good
http://news.softpedia.com/news/Tomorrow-at-Microsoft-Windows-8-1-Update-Installation-Deadline-Windows-XP-Gone-for-Good-445857.shtml
----------------
Veel üks link siis:
Windows 8.1 patches won't install without April update
To snag Microsoft's June patches and later ones, Windows 8.1 users better make sure they've installed the April update.
http://www.cnet.com/news/windows-8-1-patches-wont-install-without-april-update/
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
12.06.2014 16:44:20
|
|
|
Suured tänud, tundub et sain õige võtme kätte
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
13.06.2014 21:16:31
|
|
|
| oot mida kuradit, et kui 10. juuniks pole uuendust teinud siis uuendusi edasi ei saa? Siis pole seda win võtit üldse mõtet edaspidi osta
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
13.06.2014 21:21:57
|
|
|
El-Fuego, misasja sa pudrutad?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
14.06.2014 01:09:41
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
El-Fuego, misasja sa pudrutad?  |
Endal ka häbi
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
16.06.2014 22:18:22
|
|
|
| Sai soetatud Speedlink`i juhtmevaba mängupult. Kui restart teha või lihtsalt arvuti käima panna, siis on see USB vastuvõtja hoobilt unknown. Kui masin töötab ja ühendada, siis asi ok. Kas saab windowsis miskit sättida`? Jube tüütu on seda kogu aeg eemaldad ja tagasi siis kohe ühendada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ErkiT_old
HV kasutaja
liitunud: 27.07.2012
|
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ErkiT_old
HV kasutaja
liitunud: 27.07.2012
|
17.06.2014 23:09:36
|
|
|
Läksingi IrfanView peale üle. Pole tahtmist meeletult kottida selliste lambikate jamadega.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
18.06.2014 21:16:13
|
|
|
8.1 C-ketas pidevalt 100%, midagi teha ei saa, task manageri lahti ei saa. Mis jama see on?
olen asju kinni pannud, maintenanced maas. ikka jamab...
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
18.06.2014 21:26:36
|
|
|
Tänud! Külge ei võta ühtegi draiverit vaid näitab USB all unknown device. Kui nüüd vastuvõtja eemaldada ja uuesti kohe ühendada, siis see unknown kaob ära ja tekib õige asi (Xbox 360 game controller)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mariokuu
HV vaatleja

liitunud: 03.07.2009
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Oracle
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2003
|
20.06.2014 16:05:23
|
|
|
Mul ka üks mure Win 8.1-ga. Kui lisasin SD-kaardil oleva kausta Piltide teeki (parem klikk ja kaasa Piltide teeki), siis File Exploreriga vaadates näitab seda kausta ning faile seal sees aga Metro appist "Fotod" ei näita seda kausta.
Oskab keegi aidata?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
20.06.2014 16:16:35
|
|
|
mariokuu, esimese asjana vaata, ega masinal mingit füüsilist lülitit pole. Kui on, siis pead seal wifi sisse lülitama.
Kui sellest abi polnud, siis vaata ega wifi BIOS-s keelatud pole. Kui BIOSi minna ei saa/oska, siis võib ka tootja utiliidi otsida, mis seda windowsis teha oskab.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mariokuu
HV vaatleja

liitunud: 03.07.2009
|
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
20.06.2014 20:50:00
|
|
|
| Teisel pildil sealt miscellaneous devices alt võib midagi huvitavat leida. Aga kui ei leia, siis on ainus võimalus tootja utiliit otsida. Huvi pärast võid muidugi proovida ka seda, mis mõni plaadilt bootiv linux asjast arvab, võibolla suudab see wifi uuesti sisse lülitada ja saad ka nii korda.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mariokuu
HV vaatleja

liitunud: 03.07.2009
|
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
20.06.2014 23:05:57
|
|
|
| oeh, google on sinu sõber. Aga kui ise googeldada ei oska, ütle vähemalt oma arvuti mudel. Selle leiad kas ostuarvelt või tõenäoliselt ka arvuti all olevalt kleepsult. Hea oleks ka teada, kas ostsid arvuti uuena või kasutatult ja kas peal on sama windows mis ostmise hetkel või installisid selle ise.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mariokuu
HV vaatleja

liitunud: 03.07.2009
|
20.06.2014 23:17:37
|
|
|
Dell Inspiron 15R 5537
Arvuti sai ostetud uuena ja peal oli kohe windows 8. Ise pole midagi peale pannud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mariokuu
HV vaatleja

liitunud: 03.07.2009
|
|
| tagasi üles |
|
 |
iFlop
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.05.2003
|
22.06.2014 16:09:03
|
|
|
Pärast Win 8.1 update tekkis Lenovo T60 läpakal järgnev probleem:
http://support.lenovo.com/en_US/detail.page?DocID=HT079944
Nimelt sisselogimise akna asemel näidatakse musta ekraani. Üks lihtne workaround antud probleemile on arvuti magama panna ning üles äratada ning kõik on ok.
Lenovo poole lahendus oleks video driver maha võtta. Sellisel juhul aga ei tööta VGA out.
Läpakal on ATI X1300 videokaart ning sobiva Vista driveri sain Lenovo lehelt.
Kuskilt värskemat mobility radeon x1300 driverit saada pole, mis Win 8.1'ga normaalselt töötaks?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
25.06.2014 08:53:45
|
|
|
Sahistatakse, et tulemas on ka uuendus Windows 8.1 Update 3 ja seda siis järgmise aasta kevadel.
Microsoft Starts Work on Windows 8.1 Update 3 – Report
Windows 8.1 is set to receive a second update sometime this year, but according to some new rumors, Microsoft is already preparing a third pack of improvements that could arrive in early 2015.
Reports coming out via Twitter user Faikee and spotted by Microsoft News claim that Microsoft has already started work on what could be called Windows 8.1 Update 3, a fresh set of improvements that could succeed Windows 8.1 Update 2 and bring even more changes to the modern platform.
Not much has been said, but according to the leaked data, Windows 8.1 Update 3 could launch in spring 2015, most likely a couple of months before the debut of Windows 9. Unconfirmed rumors suggested that Windows 9 might be here in April with lots of improvements, including a Start menu and a desktop version of Cortana.
Edasi lingil:
http://news.softpedia.com/news/Microsoft-Starts-Work-on-Windows-8-1-Update-3-Report-447958.shtml
-----------------------
Netis "sahistatakse" siis järgmise uuenduse Update 2 väljatulekust:
Windows 8.1 Update 2 Reaches RTM – Report
As announced earlier this year, Microsoft is working on a second Windows 8.1 update that would continue the company's efforts to improve its modern platform and according to some new rumors, Redmond is ready to push Update 2 to RTM.
The news come via Russian group WZor, who has a pretty good track on Windows leaks until now, whose post was spotted by Microsoft News on a Russian forum. WZor reportedly said that Windows 8.1 Update 2 is on track to reach RTM this week, although the company hasn't announced anything on this matter.
“At this time I cannot give an exact date of signing of the RTM. Although next week (23 – 27 June) a very significant event is planned inside Microsoft. I’m not sure what will happen, but most likely the first RTM-Escrow build will be signed off,” WZor's post in Russian and translated with Google Translate reads.
Edasi lingil:
http://news.softpedia.com/news/Windows-8-1-Update-2-Reaches-RTM-Report-448214.shtml
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
01.07.2014 00:42:40
|
|
|
| Kas kellelgi veel nii olnud, et windowsis hiirenool hakib? Kui mängu mängida, siis kõik ok, aga desktopis katkestused sees.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Chidori
HV Guru

liitunud: 19.09.2007
|
01.07.2014 01:02:42
|
|
|
| Dave20, Sometimes kiilub kinni nagu jah. Samuti tekkis mul probleem CMstorm Inferno hiirega ja enam ei olnud võimalik MÄNGE mängida - enamus menüüdes ja paljudes mängudes hakkasid hiire interruptid ületama kõige muu toimimise ja hiire liigutamise hetkel jäi ülejäänud mäng seisma. Seda ma korda hetkel ei saanudki ja olin sunnitud võtma kasutusse teise hiire.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
01.07.2014 02:22:05
|
|
|
| Chidori, ei usu väga, et hiires viga on, arvan, et windowsis mingi teema.. Kui ostsin selle hiire, siis veel sellist jama ei teinud. Hiir siis logitech g502.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Chidori
HV Guru

liitunud: 19.09.2007
|
01.07.2014 04:01:49
|
|
|
Tomorrow, seal kirjeldatakse, et hiir hüpleb mitte ei liigu sujuvalt, aga mul tekkisid vähe teised probleemid. Näiteks Wolfensteinis menüü ei tööta, aga mäng ise toimib - CS:GO ei tööta kuskil. State of Decays oli päris naljakas kuidas ekraanil kaheksaid hiirega tehes jäid kõik zombid seisma ja kui jätsid hiire seisma, siis hakkasid uuesti liikuma. Esimest korda märkasin ma seda kui ma korra 8800GTX kasti panin, peale seda enam ma CMstormi kasutada ei saanud mängimiseks.
Kusjuures igaks juhuks lasin maha ja installisin uuesti video ja hiire driverid ilma eduta.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
01.07.2014 14:16:42
|
|
|
Netis "sahistatakse" vöimalusest, et augustikuus saavad Windows 8.1 omanikud taas siis meeldivat uuendust teha...
Microsoft to Quietly Launch Windows 8.1 Update 2 on August 12 – Report
Windows 8.1 Update 2 development is said to be completed and although Microsoft hasn't yet provided any release date information, it appears that mid-August is very likely to bring us the final version of the product.
Microsoft watcher Mary Jo Foley says in a new report that Microsoft is very likely to roll out Windows 8.1 Update 2 as part of the August Patch Tuesday release, with the company to avoid holding a separate press conference for this debut.
The reason is as simple as it could be: Windows 8.1 Update 2 would include only performance improvements and patches, so no new features are going to be added, which means that Microsoft is only looking into fast ways to deliver these fixes to all computers without too much fuss.
Windows 8.1 Update 2 was initially expected to include the Start menu, but according to people close to the matter, the company has delayed the debut of this feature until early 2015. Now Windows 9 is rumored to come with a Start menu, although nothing is confirmed on this front either.
Windows 8.1 Update 2 will obviously be offered free of charge to all users, so keep an eye on your calendars to count the days left till everyone gets it.
http://news.softpedia.com/news/Microsoft-to-Quietly-Launch-Windows-8-1-Update-2-on-August-12-Report-449024.shtml
|
|
| tagasi üles |
|
 |
taf131
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2009
|
01.07.2014 15:15:09
|
|
|
| Loodetavasti ei pea siis uuendamiseks palju klikke ja kükke tegema
|
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
01.07.2014 19:10:15
|
|
|
Ei tea, mul tuli update'st, valisin paigalda, update 1 puhul
|
|
| tagasi üles |
|
 |
es1
HV kasutaja
liitunud: 01.02.2008
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Levelxer
HV veteran

liitunud: 27.11.2011
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|