Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 8 ja 8.1 (arutelu ja probleemid) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 144, 145, 146 ... 160, 161, 162  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2014 21:03:43 vasta tsitaadiga

Tänud nõuannete eest. Kahjuks jõudis päeval juba kopa üle visata.
Panin Windows7 installi USB sisse ja vaatasin siis mis partitsioone mul näitab.
Kuigi eelnevalt kirjutasin, et lasin Samsung Recovery´ga kõik partitsioonid ühte ja tühjaks, siis siin näitas ikka neid mingi 7-8 tükki.
3 OEM reservered recovery partitsiooni (Recovery, SAMSUNG_REC, SAMSUNG_REC2), C ketas ning veel mingid väikesed. Igastahes kustutasin nad kõik ära ja formattisin üheks.

Peale seda muidugi arvuti ise Samsung Recovery´sse bootida ei oska, läbi Recovery USB saab, aga siis ütleb, et ei leia image´t mida restoryda. Ei tea siis mis kasu on sellest USBst mille tegingi läbi selle programmi. See pole ju lihtsalt Recovery käivitaja vaid saigi tehtud Bootable Factory Image USB..

Igastahes panin praegu Win7 peale kuni taipan ära kuidas Win8 tagasi saada.
Kuidas nüüd sellistel masinatel on, kus seda keyd hoitakse? Kas nüüd enam pole võimalust Win8 tagasi saada (kuna kustutasin kõik partitsioonid ära) ja pean uue litsentsi ostma või siis hoitakse võtit kuskil BIOSes?
Sellisel juhul peaksin otsima Windows 8 Pro OEM x64 versiooni ja see aktiveerub installides ise ära?
Vanasti oli ikka hea, key oli kleepsu peal.. isegi lauakale digitaalselt ostetud Win8´ga sai võtme ja olen mitmeid kordi seda kasutanud, et reinstallida Windows. Siin aga pole seda kuskilt võtta icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2014 21:50:34 vasta tsitaadiga

tsitaat:
The BIOS contains a hash that tells the Windows 8 installer that it is licensed for a specific version of Windows 8 (Windows 8 or Windows 8 Pro). If you install (or reinstall) that licensed version, it simply "activates" because the hardware is activated for that version of Windows. If you install a version of Windows 8 that the hardware isn't licensed for, it won't activate automatically and you'll have to put in a product key.


Spoiler Spoiler Spoiler


Paikapidavuse kohta ei oska midagi kosta... icon_wink.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2014 21:54:58 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
tsitaat:
The BIOS contains a hash that tells the Windows 8 installer that it is licensed for a specific version of Windows 8 (Windows 8 or Windows 8 Pro). If you install (or reinstall) that licensed version, it simply "activates" because the hardware is activated for that version of Windows. If you install a version of Windows 8 that the hardware isn't licensed for, it won't activate automatically and you'll have to put in a product key.


Spoiler Spoiler Spoiler


Paikapidavuse kohta ei oska midagi kosta... icon_wink.gif


Tänud, eks ma proovin. Enne oli installitud 8 Pro ja logoga kleeps väidab sama, niiet peaks Pro installika kuskilt otsima. Semas legaalset installikat ei õnnestu küll leida.. miks nii raskeks tehtud asja.. Ainuke asi mille leidsin Microsofti lehelt oli upgrade ISO ja see muidugi ei sobi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2014 22:18:42 vasta tsitaadiga

Clover, võtme saad siit kätte (loeb biosest/efist välja): http://www.belarc.com/free_download.html
ISO saad aga siit: http://www.cnet.com/how-to/how-to-download-the-official-microsoft-windows-8-1-iso/

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2014 23:55:26 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
Clover, võtme saad siit kätte (loeb biosest/efist välja): http://www.belarc.com/free_download.html
ISO saad aga siit: http://www.cnet.com/how-to/how-to-download-the-official-microsoft-windows-8-1-iso/


Sellist iso saamise meetodit tean, ise mitu korda kasutanud oma lauaarvuti Windowsi reinstalliks.
Praegu aga see mind ei aita, kuna küsib ju keyd installimisel. Keyd mida mul ei ole.
Ma ei tea kus see Belarc peaks näitama BIOSest välja loetud keyd aga ainuke asi Software litsentside all mis Windowsiga seotud on Windows 7 mis hetkel peal ja selle suvaline võti.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2014 08:48:06 vasta tsitaadiga

Clover, Siis pead paigaldama vaikimisi võtmega ja seejärel on sul 30 päeva aega õige võti sisestada või lasta süsteemil see sisestada < viimane on muidugi kaheldava väärtusega, kui ta juba installi ajal ei oska BIOS-st koodi välja lugeda, siis pole usku, et ta seda ka pärast automaagiliselt teeks. 8.1 Pro vaikimisi võti peaks olema: XHQ8N-C3MCJ-RQXB6-WCHYG-C9WKB või siis GBFNG-2X3TC-8R27F-RMKYB-JK7QT (krt ei mäleta laupäeva hommikul icon_lol.gif ). Ja kui vaja automatiseerida, siis ISO sources kausta PID.txt nimeline fail, kus võti sees ja loeb sealt automaatselt välja.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2014 09:57:24 vasta tsitaadiga

Tomorrow, Tänud thumbs_up.gif. Proovin järgi.

Mul ainult küsimus, kas ma peaks siis proovima Win 8'ga või 8.1'ga?
Eile proovisin 8'ga, siis küsisiki võtit.
Küsin seepärast, et kui enda n.ö upgrade Win8 olen reinstallinud lauakale, siis alguses olen alati pidanud paigaldama 8, sest võti sobib ainult sellele ja alles siis 8.1.
Kas praegusel juhul võiks ta kohe 8.1 osata ära aktiveerida? Tahvli enda peal Win8 kleeps ja välja lastud minuteada kah siis kui veel polnud 8.1.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2014 11:16:30 vasta tsitaadiga

Clover, ma olen edukalt OEM Masinaid 8.1 meediaga installinud, default võtmega ja hiljem sellesama masina 8 OEM keyga aktiveerinud icon_wink.gif
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2014 11:23:12 vasta tsitaadiga

Etz, Proovisin praegu 8.1 installida, kajuks küsis võtit niiet pidin default key sisestama. Eks näis mis edasi saab.
Üks on kindel, kui korra Win8.1 proovid tahvli peal, siis ega midagi muud (nt Win7) enam ei taha icon_biggrin.gif (mitte et desktopi peal ma poleks 8.1'ga rahul).
Samas uuesti ostma küll ei hakka. EKs peab googeldama ja otsima lahendusi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oracle
HV kasutaja


liitunud: 24.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2014 20:00:29 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Clover, Siis pead paigaldama vaikimisi võtmega ja seejärel on sul 30 päeva aega õige võti sisestada või lasta süsteemil see sisestada < viimane on muidugi kaheldava väärtusega, kui ta juba installi ajal ei oska BIOS-st koodi välja lugeda, siis pole usku, et ta seda ka pärast automaagiliselt teeks. 8.1 Pro vaikimisi võti peaks olema: XHQ8N-C3MCJ-RQXB6-WCHYG-C9WKB või siis GBFNG-2X3TC-8R27F-RMKYB-JK7QT (krt ei mäleta laupäeva hommikul icon_lol.gif ). Ja kui vaja automatiseerida, siis ISO sources kausta PID.txt nimeline fail, kus võti sees ja loeb sealt automaatselt välja.


Saab ka ilma default keyta:

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2014 21:55:56 vasta tsitaadiga

Oracle, Minu kogemuse põhjal sellest ei piisanud, et võtmeküsimist vahele jätta ja nagu õpetusest lugeda võib küsitakse ikkagi võtit. Lihtsalt hilisemas installifaasis.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oracle
HV kasutaja


liitunud: 24.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2014 18:42:43 vasta tsitaadiga

Toimib küll. Probleem on ju selles, et kui tahad installida kohe puhta 8.1 Windowsi, siis tavalise 8 versiooni key (näiteks Upgrade versioon) ei lähe läbi. Aga kui teed eelneva juhise järgi, siis installi käigus võtit ei küsita aga pärast, kui Win on juba paigaldatud, siis sobib Win 8 (upgrade) key küll.

Muul juhul pead installima Win 7 ja siis Upgrade 8 ning seejärel tegema upgrade 8.1 peale. See aga võtab palju kauem aega.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2014 18:48:27 vasta tsitaadiga

Oracle kirjutas:
Muul juhul pead installima Win 7 ja siis Upgrade 8 ning seejärel tegema upgrade 8.1 peale. See aga võtab palju kauem aega.


Ei pea, võid südamerahus otse 8.1 default võtmega ära installida ja 8 "upgrade" võtmega pärast aktiveerida...
Ja see sinu trikk ei tööta, võtit küsitakse installil ikkagi, tõsi küll käib ka seesama upgrade võti.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ik2
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2014 23:18:56 vasta tsitaadiga

Clover kirjutas:
Tänud nõuannete eest. Kahjuks jõudis päeval juba kopa üle visata.
Panin Windows7 installi USB sisse ja vaatasin siis mis partitsioone mul näitab.
Kuigi eelnevalt kirjutasin, et lasin Samsung Recovery´ga kõik partitsioonid ühte ja tühjaks, siis siin näitas ikka neid mingi 7-8 tükki.
3 OEM reservered recovery partitsiooni (Recovery, SAMSUNG_REC, SAMSUNG_REC2), C ketas ning veel mingid väikesed. Igastahes kustutasin nad kõik ära ja formattisin üheks.

Peale seda muidugi arvuti ise Samsung Recovery´sse bootida ei oska, läbi Recovery USB saab, aga siis ütleb, et ei leia image´t mida restoryda. Ei tea siis mis kasu on sellest USBst mille tegingi läbi selle programmi. See pole ju lihtsalt Recovery käivitaja vaid saigi tehtud Bootable Factory Image USB..

Igastahes panin praegu Win7 peale kuni taipan ära kuidas Win8 tagasi saada.
Kuidas nüüd sellistel masinatel on, kus seda keyd hoitakse? Kas nüüd enam pole võimalust Win8 tagasi saada (kuna kustutasin kõik partitsioonid ära) ja pean uue litsentsi ostma või siis hoitakse võtit kuskil BIOSes?
Sellisel juhul peaksin otsima Windows 8 Pro OEM x64 versiooni ja see aktiveerub installides ise ära?
Vanasti oli ikka hea, key oli kleepsu peal.. isegi lauakale digitaalselt ostetud Win8´ga sai võtme ja olen mitmeid kordi seda kasutanud, et reinstallida Windows. Siin aga pole seda kuskilt võtta icon_biggrin.gif



loe seda juttu kuidas saad biosis win8 key kätte http://www.nextofwindows.com/how-to-retrieve-windows-8-oem-product-key-from-bios/

_________________
No Face, No Name, No Number
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 10.06.2014 16:37:11 vasta tsitaadiga

Microsoftil on siis selline sõnum Windows 8.1 omanikele seoses teisipäevase uuendamisega:

The company has set a deadline of June 10 for everyone to install Windows 8.1 Update, so those running 8.1 right now should really hurry up and deploy the new update as soon as possible.

“Customers who do not update their Windows 8.1 devices to the Windows 8.1 Update by this new deadline will no longer receive updates. We’re confident that within the next month, the majority of the remaining customers who haven’t updated their devices to the Windows 8.1 Update will be able to do so,” Microsoft said.


Kogu jutt ise:
Tomorrow at Microsoft: Windows 8.1 Update Installation Deadline, Windows XP Gone for Good
http://news.softpedia.com/news/Tomorrow-at-Microsoft-Windows-8-1-Update-Installation-Deadline-Windows-XP-Gone-for-Good-445857.shtml
----------------
Veel üks link siis:
Windows 8.1 patches won't install without April update
To snag Microsoft's June patches and later ones, Windows 8.1 users better make sure they've installed the April update.

http://www.cnet.com/news/windows-8-1-patches-wont-install-without-april-update/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2014 16:44:20 vasta tsitaadiga

ik2 kirjutas:
loe seda juttu kuidas saad biosis win8 key kätte http://www.nextofwindows.com/how-to-retrieve-windows-8-oem-product-key-from-bios/


Suured tänud, tundub et sain õige võtme kätte thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2014 21:16:31 vasta tsitaadiga

oot mida kuradit, et kui 10. juuniks pole uuendust teinud siis uuendusi edasi ei saa? Siis pole seda win võtit üldse mõtet edaspidi osta
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2014 21:21:57 vasta tsitaadiga

El-Fuego, misasja sa pudrutad? icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2014 01:09:41 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
El-Fuego, misasja sa pudrutad? icon_biggrin.gif

Endal ka häbi icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2014 22:18:22 vasta tsitaadiga

Sai soetatud Speedlink`i juhtmevaba mängupult. Kui restart teha või lihtsalt arvuti käima panna, siis on see USB vastuvõtja hoobilt unknown. Kui masin töötab ja ühendada, siis asi ok. Kas saab windowsis miskit sättida`? Jube tüütu on seda kogu aeg eemaldad ja tagasi siis kohe ühendada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2014 22:35:26 vasta tsitaadiga

Tõenäoliselt võtab windows selle mingi vale draiveriga külge ja hiljem ei suuda draiverit muuta. Vaata mis draiveri win külge võtab ja keela selle startupil laadimine, abi võib olla sellest lingist http://msdn.microsoft.com/en-us/library/windows/hardware/ff557272%28v=vs.85%29.aspx
NB! ole ettevaatlik, kui vale draiveri laadimise keelad, võib olla tulemuseks mittebootiv süsteem
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ErkiT_old
HV kasutaja

liitunud: 27.07.2012




sõnum 16.06.2014 23:34:15 vasta tsitaadiga

Ma ei saa normaalselt pilte avada. Viskab veateateks "COM Surrogate has stopped working".

Event vieweri sisu spoileris ja seal näitab faulting module-iks Inteli draiveri dll faili. Kuidas seda jura lahendada? Googeldasin ka seda errorit muidugi ja igasuguste dll failide uuesti regamine midagi ei aidanud. Ka DEP-i nimekirja lisamine miskit ei muutnud. Peab vist ikka third-party softi piltide vaatamiseks võtma. icon_rolleyes.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2014 08:53:13 vasta tsitaadiga

Sarnane probleem on siin http://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windows_7-hardware/windows-7-photo-viewer-broken-by-intel-corporation/5b762252-56e0-4dd6-8581-83030c4790e3
proovi uuemat või vanemat graafikakaardi draiverit.
Aga piltide vaatamideks võid sellegipoolest irfanview installida icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ErkiT_old
HV kasutaja

liitunud: 27.07.2012




sõnum 17.06.2014 23:09:36 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Sarnane probleem on siin http://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windows_7-hardware/windows-7-photo-viewer-broken-by-intel-corporation/5b762252-56e0-4dd6-8581-83030c4790e3
proovi uuemat või vanemat graafikakaardi draiverit.
Aga piltide vaatamideks võid sellegipoolest irfanview installida icon_smile.gif
Läksingi IrfanView peale üle. Pole tahtmist meeletult kottida selliste lambikate jamadega. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2014 21:16:13 vasta tsitaadiga

8.1 C-ketas pidevalt 100%, midagi teha ei saa, task manageri lahti ei saa. Mis jama see on?
olen asju kinni pannud, maintenanced maas. ikka jamab...

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2014 21:26:36 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Tõenäoliselt võtab windows selle mingi vale draiveriga külge ja hiljem ei suuda draiverit muuta. Vaata mis draiveri win külge võtab ja keela selle startupil laadimine, abi võib olla sellest lingist http://msdn.microsoft.com/en-us/library/windows/hardware/ff557272%28v=vs.85%29.aspx
NB! ole ettevaatlik, kui vale draiveri laadimise keelad, võib olla tulemuseks mittebootiv süsteem


Tänud! Külge ei võta ühtegi draiverit vaid näitab USB all unknown device. Kui nüüd vastuvõtja eemaldada ja uuesti kohe ühendada, siis see unknown kaob ära ja tekib õige asi (Xbox 360 game controller) icon_sad.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 18.06.2014 22:21:31 vasta tsitaadiga

iir, proovi seda: http://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windows_8-performance/windows-8-keeps-slows-down-to-100-disk-usage-and/cd787f8d-e7b4-4872-aecb-6f0cd15ad942
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mariokuu
HV vaatleja
mariokuu

liitunud: 03.07.2009




sõnum 20.06.2014 14:57:47 vasta tsitaadiga

Eile läks arvuti ära airplane mode-i ja seda enam välja lülitada ei anna kuna kõik on hall. Kunagi oli veel sama jama, siis aitas restart aga nüüd enam mitte. Tollel korral kui restardi tegin, sain kõik korda aga kui tahtsin vaadata näiteks, et millised wifif on olemas, läks ka kohe ise airplane mode-i. Ei aita ka need asjad https://www.youtube.com/watch?v=313Q35Q1u8o ja http://blogs.catapultsystems.com/jcowan/archive/2012/10/31/tips-and-tricks-windows-8-problems-disabling-and-enabling-airplane-mode-wireless-capability.aspx Hetkel saan vaid kaabliga netti. Paar pilti ka sellest, et kõik on hall ja ära muuta ei saa ise http://www.upload.ee/image/4115275/1.jpg ja http://www.upload.ee/image/4115276/2.jpg Mõtlesin, et kui eemaldan praeguse wifi arvutil mälust, et äkki siis hakkab otsima wifit, siis see ei aidanud ka midagi icon_biggrin.gif
Äkki keegi oskab aidata?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oracle
HV kasutaja


liitunud: 24.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2014 16:05:23 vasta tsitaadiga

Mul ka üks mure Win 8.1-ga. Kui lisasin SD-kaardil oleva kausta Piltide teeki (parem klikk ja kaasa Piltide teeki), siis File Exploreriga vaadates näitab seda kausta ning faile seal sees aga Metro appist "Fotod" ei näita seda kausta.

Oskab keegi aidata?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2014 16:16:35 vasta tsitaadiga

mariokuu, esimese asjana vaata, ega masinal mingit füüsilist lülitit pole. Kui on, siis pead seal wifi sisse lülitama.
Kui sellest abi polnud, siis vaata ega wifi BIOS-s keelatud pole. Kui BIOSi minna ei saa/oska, siis võib ka tootja utiliidi otsida, mis seda windowsis teha oskab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mariokuu
HV vaatleja
mariokuu

liitunud: 03.07.2009




sõnum 20.06.2014 18:40:25 vasta tsitaadiga

Pole ühtegi füüsilit lülitit arvutil
Ei osanud sealt BIOSist midagi muuta.
http://www.upload.ee/image/4116954/1.jpg
http://www.upload.ee/image/4116955/2.jpg
http://www.upload.ee/image/4116956/3.jpg
http://www.upload.ee/image/4116961/4.jpg

Windows 8.1 on peal
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2014 20:50:00 vasta tsitaadiga

Teisel pildil sealt miscellaneous devices alt võib midagi huvitavat leida. Aga kui ei leia, siis on ainus võimalus tootja utiliit otsida. Huvi pärast võid muidugi proovida ka seda, mis mõni plaadilt bootiv linux asjast arvab, võibolla suudab see wifi uuesti sisse lülitada ja saad ka nii korda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mariokuu
HV vaatleja
mariokuu

liitunud: 03.07.2009




sõnum 20.06.2014 22:59:05 vasta tsitaadiga

seal polnud midagi huvitavat
http://www.upload.ee/image/4117310/20140620_224945.jpg
Mis asi see utiliit on ja kus kohast ma teda saan ja mida ma temaga tegema peaksin?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2014 23:05:57 vasta tsitaadiga

oeh, google on sinu sõber. Aga kui ise googeldada ei oska, ütle vähemalt oma arvuti mudel. Selle leiad kas ostuarvelt või tõenäoliselt ka arvuti all olevalt kleepsult. Hea oleks ka teada, kas ostsid arvuti uuena või kasutatult ja kas peal on sama windows mis ostmise hetkel või installisid selle ise.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mariokuu
HV vaatleja
mariokuu

liitunud: 03.07.2009




sõnum 20.06.2014 23:17:37 vasta tsitaadiga

Dell Inspiron 15R 5537
Arvuti sai ostetud uuena ja peal oli kohe windows 8. Ise pole midagi peale pannud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2014 23:35:40 vasta tsitaadiga

http://www.dell.com/support/home/us/en/19/product-support/product/inspiron-15r-5537/drivers
Esimesena võib sind huvitada Dell Airplane Mode Switch Driver

Kui hakkama ei saa ja Tallinnas asud, siis võibolla tuleb mul homme tuju rattaga sõitma minna ja võin pilgu peale visata, kui lihtne probleem on ja 10-15 minutiga korda saab, siis ei maksa see sulle midagi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mariokuu
HV vaatleja
mariokuu

liitunud: 03.07.2009




sõnum 22.06.2014 14:50:12 vasta tsitaadiga

viskas errori ette, et ei suutnud ära teha.
sellise logi viskas ette http://www.upload.ee/files/4117455/Network_Driver_4P0C3_WN_1.4.0.0_A00.txt.html
Kahjuks asun Tartumaal

Sain asja korda. Aitas see kui vaiutasin fn+ mingi antenniga nuppu ja see lülitas selle airplane mode välja.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iFlop
Kreisi kasutaja
iFlop

liitunud: 03.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2014 16:09:03 vasta tsitaadiga

Pärast Win 8.1 update tekkis Lenovo T60 läpakal järgnev probleem:
http://support.lenovo.com/en_US/detail.page?DocID=HT079944

Nimelt sisselogimise akna asemel näidatakse musta ekraani. Üks lihtne workaround antud probleemile on arvuti magama panna ning üles äratada ning kõik on ok.
Lenovo poole lahendus oleks video driver maha võtta. Sellisel juhul aga ei tööta VGA out.

Läpakal on ATI X1300 videokaart ning sobiva Vista driveri sain Lenovo lehelt.

Kuskilt värskemat mobility radeon x1300 driverit saada pole, mis Win 8.1'ga normaalselt töötaks?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 25.06.2014 08:53:45 vasta tsitaadiga

Sahistatakse, et tulemas on ka uuendus Windows 8.1 Update 3 ja seda siis järgmise aasta kevadel. icon_razz1.gif

Microsoft Starts Work on Windows 8.1 Update 3 – Report

Windows 8.1 is set to receive a second update sometime this year, but according to some new rumors, Microsoft is already preparing a third pack of improvements that could arrive in early 2015.

Reports coming out via Twitter user Faikee and spotted by Microsoft News claim that Microsoft has already started work on what could be called Windows 8.1 Update 3, a fresh set of improvements that could succeed Windows 8.1 Update 2 and bring even more changes to the modern platform.

Not much has been said, but according to the leaked data, Windows 8.1 Update 3 could launch in spring 2015, most likely a couple of months before the debut of Windows 9. Unconfirmed rumors suggested that Windows 9 might be here in April with lots of improvements, including a Start menu and a desktop version of Cortana.


Edasi lingil:
http://news.softpedia.com/news/Microsoft-Starts-Work-on-Windows-8-1-Update-3-Report-447958.shtml
-----------------------
Netis "sahistatakse" siis järgmise uuenduse Update 2 väljatulekust:

Windows 8.1 Update 2 Reaches RTM – Report
As announced earlier this year, Microsoft is working on a second Windows 8.1 update that would continue the company's efforts to improve its modern platform and according to some new rumors, Redmond is ready to push Update 2 to RTM.

The news come via Russian group WZor, who has a pretty good track on Windows leaks until now, whose post was spotted by Microsoft News on a Russian forum. WZor reportedly said that Windows 8.1 Update 2 is on track to reach RTM this week, although the company hasn't announced anything on this matter.

“At this time I cannot give an exact date of signing of the RTM. Although next week (23 – 27 June) a very significant event is planned inside Microsoft. I’m not sure what will happen, but most likely the first RTM-Escrow build will be signed off,” WZor's post in Russian and translated with Google Translate reads.


Edasi lingil:
http://news.softpedia.com/news/Windows-8-1-Update-2-Reaches-RTM-Report-448214.shtml
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 01.07.2014 00:42:40 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi veel nii olnud, et windowsis hiirenool hakib? Kui mängu mängida, siis kõik ok, aga desktopis katkestused sees.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2014 01:02:42 vasta tsitaadiga

Dave20, Sometimes kiilub kinni nagu jah. Samuti tekkis mul probleem CMstorm Inferno hiirega ja enam ei olnud võimalik MÄNGE mängida - enamus menüüdes ja paljudes mängudes hakkasid hiire interruptid ületama kõige muu toimimise ja hiire liigutamise hetkel jäi ülejäänud mäng seisma. Seda ma korda hetkel ei saanudki ja olin sunnitud võtma kasutusse teise hiire.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 01.07.2014 02:22:05 vasta tsitaadiga

Chidori, ei usu väga, et hiires viga on, arvan, et windowsis mingi teema.. Kui ostsin selle hiire, siis veel sellist jama ei teinud. Hiir siis logitech g502.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2014 03:10:53 vasta tsitaadiga

Win 8.1 on mingi hiirejama tõesti mis seotud DPI skaleerumisega. Täpsemalt siis see:
http://www.pcworld.com/article/2062425/microsoft-fixes-windows-8-1-mouse-issues-but-not-for-all-games.html
http://hothardware.com/News/Microsoft-Admits-Windows-81-Update-May-Bork-Your-Mouse-Promises-a-Fix/
http://support.microsoft.com/kb/2908279

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2014 04:01:49 vasta tsitaadiga

Tomorrow, seal kirjeldatakse, et hiir hüpleb mitte ei liigu sujuvalt, aga mul tekkisid vähe teised probleemid. Näiteks Wolfensteinis menüü ei tööta, aga mäng ise toimib - CS:GO ei tööta kuskil. State of Decays oli päris naljakas kuidas ekraanil kaheksaid hiirega tehes jäid kõik zombid seisma ja kui jätsid hiire seisma, siis hakkasid uuesti liikuma. Esimest korda märkasin ma seda kui ma korra 8800GTX kasti panin, peale seda enam ma CMstormi kasutada ei saanud mängimiseks.

Kusjuures igaks juhuks lasin maha ja installisin uuesti video ja hiire driverid ilma eduta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2014 07:23:10 vasta tsitaadiga

Chidori, Tegu võib ka olla 8.1 hiire polling rate jamaga. Neid hiirejamasid on veel 8.1 all: http://www.howtogeek.com/175722/how-to-fix-mouse-lag-in-pc-games-on-windows-8.1/
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 01.07.2014 14:16:42 vasta tsitaadiga

Netis "sahistatakse" vöimalusest, et augustikuus saavad Windows 8.1 omanikud taas siis meeldivat uuendust teha... icon_razz1.gif beer_yum.gif

Microsoft to Quietly Launch Windows 8.1 Update 2 on August 12 – Report

Windows 8.1 Update 2 development is said to be completed and although Microsoft hasn't yet provided any release date information, it appears that mid-August is very likely to bring us the final version of the product.

Microsoft watcher Mary Jo Foley says in a new report that Microsoft is very likely to roll out Windows 8.1 Update 2 as part of the August Patch Tuesday release, with the company to avoid holding a separate press conference for this debut.

The reason is as simple as it could be: Windows 8.1 Update 2 would include only performance improvements and patches, so no new features are going to be added, which means that Microsoft is only looking into fast ways to deliver these fixes to all computers without too much fuss.

Windows 8.1 Update 2 was initially expected to include the Start menu, but according to people close to the matter, the company has delayed the debut of this feature until early 2015. Now Windows 9 is rumored to come with a Start menu, although nothing is confirmed on this front either.

Windows 8.1 Update 2 will obviously be offered free of charge to all users, so keep an eye on your calendars to count the days left till everyone gets it.


http://news.softpedia.com/news/Microsoft-to-Quietly-Launch-Windows-8-1-Update-2-on-August-12-Report-449024.shtml
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taf131
HV kasutaja
taf131

liitunud: 03.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2014 15:15:09 vasta tsitaadiga

Loodetavasti ei pea siis uuendamiseks palju klikke ja kükke tegema
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2014 19:10:15 vasta tsitaadiga

Ei tea, mul tuli update'st, valisin paigalda, update 1 puhul thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
es1
HV kasutaja

liitunud: 01.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2014 21:51:18 vasta tsitaadiga

http://windows8sale.com - kas see lehekülg on legit? Või kus on kõige parema hinnaga?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Levelxer
HV veteran
Levelxer

liitunud: 27.11.2011




sõnum 01.07.2014 21:53:37 vasta tsitaadiga

es1 kirjutas:
http://windows8sale.com - kas see lehekülg on legit? Või kus on kõige parema hinnaga?

Keegi juba lihtsa taustauuringu teinud - http://www.tomshardware.co.uk/answers/id-2009193/website-selling-windows-legit.html#12601493
Ehk pole usaldusväärne.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 8 ja 8.1 (arutelu ja probleemid) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 144, 145, 146 ... 160, 161, 162  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.