Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Watch Dogs märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 20, 21, 22  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
VisaHinGG
HV kasutaja
VisaHinGG

liitunud: 11.01.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2014 09:18:42 vasta tsitaadiga

Jõudsin siis niikaugele, kus tuleb 7semele numbrile saada joomismängus pihta. Imposssssibrrru. 50-60 attemptsi ja parim üritus oli 5/7. Võtaks heameelega save game, kellel see koht tehtud ja vägakaugele pole edasi stooritanud.

Muidu stoori pool tundub täitsa OK, graafiliselt on ju ilus mäng kuid ei midagi superilusat. Missioonid liiga üksluised ja siiamaani pole ühtegi missiooni mis oleks jätnud wau effekti ja tahaks uuesti pelada. Pmst kõik on sellsied, et mine kuhugi, hacki kedagi midagi. Mu meelest on mäng liiga lihtsaks tehtud ikka. Siiamaani pole pidanud kordagi relvapoodi minema, et midagi juurde soetada endale kuna koguaeg on pmst max ammo max relvadega olemas inventorys. Samamoodi crafting komponentidega. Kui väljaspool missiooni saad surma tekid nagu paar meetrit eemal enda surmakohast ja alustad sealtsamast. Mitte mingit ''karistust'' ei järgne suremisele. Relvad jäävad sulle alles, spawning point on see kus surma said. Tundub wierd. Vastaseid on näha läbi takistuse. Meh.. Kaardil arusaadav veel aga see, kui mäng tasuta wallhacki annab on thumbs_down.gif . Drivinguga harjub ära, samas aiming on nii konsoolilik kui olla saab. Soundtrackid on mõnusad.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avila
HV vaatleja

liitunud: 16.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2014 09:41:45 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
Magic, watch dogsi steamis omada on üsna mõttetu ettevõtmine. nagu ka teisi ubi mänge, käivitad sa ikkagi uplayst ja steami enda asju nagu achievemente/nänni/multiplayerit ei kasutata.


Steami ostu puhul lisandub tegelikult see väärtus, et kõik su gaming pahn on ühes hästiorganiseeritud kaustas, kuhu jooksevad updated ja saad backuppida.

Kui nonsteam game shortcti lisad, siis peaks töötama ka steami overlay. Ja ei ole välistatud, et ubi võib lisada ka steami achievemente (näiteks Rocksmith 2014 sai achievid, kaardid jne).

Best bang for buck pole aga mugav on küll imho.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2014 20:21:33 vasta tsitaadiga

PC peal saab vb varsti selle E3 2012 visuaalid kätte icon_rolleyes.gif
http://www.dsogaming.com/news/watch_dogs-modders-aiming-for-e3-2012-visuals-real-ultra-quality-settings-supposedly-uncovered/
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2014 12:54:00 vasta tsitaadiga

Paar screenshoti:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2014 15:57:05 vasta tsitaadiga

Selle video põhjal saaks ühe päris korraliku Hollywoodi action-filmistseeni teha:


Link
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aff
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2014 00:39:17 vasta tsitaadiga

Lihtsalt pean postitama:

i5 4440
780ti

1680 x 1050 120 hz

jookseb.

Never ever pre purchase

Hea mäng , ootame gta 5 ja loodame parimat.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2014 00:48:05 vasta tsitaadiga

dstar kirjutas:
Selle video põhjal saaks ühe päris korraliku Hollywoodi action-filmistseeni teha:


Link


PFFFF, oleks siis lõpus üles leidnud ja actionit saanud vähemalt.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2014 10:34:52 vasta tsitaadiga

Politsei sellise asja peale kohale ei tulegi?
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2014 11:45:27 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
Politsei sellise asja peale kohale ei tulegi?

onlainis minu teada ei tule.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
shizny
HV kasutaja
shizny

liitunud: 04.11.2003




sõnum 07.06.2014 12:47:14 vasta tsitaadiga

VisaHinGG kirjutas:
Jõudsin siis niikaugele, kus tuleb 7semele numbrile saada joomismängus pihta. Imposssssibrrru. 50-60 attemptsi ja parim üritus oli 5/7. Võtaks heameelega save game, kellel see koht tehtud ja vägakaugele pole edasi stooritanud.

Muidu stoori pool tundub täitsa OK, graafiliselt on ju ilus mäng kuid ei midagi superilusat. Missioonid liiga üksluised ja siiamaani pole ühtegi missiooni mis oleks jätnud wau effekti ja tahaks uuesti pelada. Pmst kõik on sellsied, et mine kuhugi, hacki kedagi midagi. Mu meelest on mäng liiga lihtsaks tehtud ikka. Siiamaani pole pidanud kordagi relvapoodi minema, et midagi juurde soetada endale kuna koguaeg on pmst max ammo max relvadega olemas inventorys. Samamoodi crafting komponentidega. Kui väljaspool missiooni saad surma tekid nagu paar meetrit eemal enda surmakohast ja alustad sealtsamast. Mitte mingit ''karistust'' ei järgne suremisele. Relvad jäävad sulle alles, spawning point on see kus surma said. Tundub wierd. Vastaseid on näha läbi takistuse. Meh.. Kaardil arusaadav veel aga see, kui mäng tasuta wallhacki annab on thumbs_down.gif . Drivinguga harjub ära, samas aiming on nii konsoolilik kui olla saab. Soundtrackid on mõnusad.


kui nii lihtne mäng, siis kuidas sa joomismängust edasi ei saa?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 07.06.2014 22:02:33 vasta tsitaadiga

Patchi pole ikka loota veel?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2014 22:51:51 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Patchi pole ikka loota veel?

Ei, aga DLC on juba väljas icon_cool.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 07.06.2014 23:25:11 vasta tsitaadiga

Ühesõnaga talvel Steam Winter sale'iga tasub juba osta, ehk patchitud ja mõned DLCdki väljad.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 07.06.2014 23:37:22 vasta tsitaadiga

Ertai kirjutas:
Ühesõnaga talvel Steam Winter sale'iga tasub juba osta, ehk patchitud ja mõned DLCdki väljad.
tasub hetkelgi osta thumbs_up.gif
jookseb mõistlikult ja muidu on ka tiptop

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 08.06.2014 00:05:30 vasta tsitaadiga

libe, kõigil ei jookse mõistlikult, kuigi siiani kõik uued mängud seda teinud. Kui ikka fps kukub ükskõik mis seadetel isegi low peal nagu ka ultral pidevalt 50 pealt 20 peale järsku ja mäng hakib nagu segane, siis pole mõistlik. Palju õnne sulle, et sul on mõistlik ja töötab.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2014 00:27:29 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
libe, kõigil ei jookse mõistlikult, kuigi siiani kõik uued mängud seda teinud. Kui ikka fps kukub ükskõik mis seadetel isegi low peal nagu ka ultral pidevalt 50 pealt 20 peale järsku ja mäng hakib nagu segane, siis pole mõistlik. Palju õnne sulle, et sul on mõistlik ja töötab.

pole hullu, yhele kasutajale, kahjuks kasutajanime ei mäleta, aga 20 fps oli talle silky smooth thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2014 09:32:19 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
libe, kõigil ei jookse mõistlikult, kuigi siiani kõik uued mängud seda teinud. Kui ikka fps kukub ükskõik mis seadetel isegi low peal nagu ka ultral pidevalt 50 pealt 20 peale järsku ja mäng hakib nagu segane, siis pole mõistlik. Palju õnne sulle, et sul on mõistlik ja töötab.

Sul on tõsine piin ikka selle mängu päras?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 08.06.2014 09:58:12 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
Dave20 kirjutas:
libe, kõigil ei jookse mõistlikult, kuigi siiani kõik uued mängud seda teinud. Kui ikka fps kukub ükskõik mis seadetel isegi low peal nagu ka ultral pidevalt 50 pealt 20 peale järsku ja mäng hakib nagu segane, siis pole mõistlik. Palju õnne sulle, et sul on mõistlik ja töötab.

Sul on tõsine piin ikka selle mängu päras?



Tal on iga mängu pärast tõsine piin. Vähemalt nii on mulje jäänud, kui ta pidevalt omal Windowsi vahetab 7 ja 8 vahel.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 08.06.2014 09:59:02 vasta tsitaadiga

alt +f4 ja uuesti käima on asi korras.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2014 10:21:09 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Dave20 kirjutas:
libe, kõigil ei jookse mõistlikult, kuigi siiani kõik uued mängud seda teinud. Kui ikka fps kukub ükskõik mis seadetel isegi low peal nagu ka ultral pidevalt 50 pealt 20 peale järsku ja mäng hakib nagu segane, siis pole mõistlik. Palju õnne sulle, et sul on mõistlik ja töötab.

pole hullu, yhele kasutajale, kahjuks kasutajanime ei mäleta, aga 20 fps oli talle silky smooth thumbs_up.gif

Osad inimesed vist silmavärdjad jah, mul sõber ütles kunagi ühe fifa kohta, et jookseb täiesti ideaalselt jne... mõtlesin, et mis minu raalil siis viga, et sisuliselt parem raal aga läägib nagu vana lits(meil mõlemal oli aegunud raalid sel ajal, eriti temal)... läksin siis tema poole vaatama ja see mäng oli täiesti mängimatu, silmajärgi 10 fps keskmiselt, ise tüüp täiesti rahul... icon_lol.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2014 10:35:12 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
libe, kõigil ei jookse mõistlikult, kuigi siiani kõik uued mängud seda teinud. Kui ikka fps kukub ükskõik mis seadetel isegi low peal nagu ka ultral pidevalt 50 pealt 20 peale järsku ja mäng hakib nagu segane, siis pole mõistlik. Palju õnne sulle, et sul on mõistlik ja töötab.


Profiili järgi riistvara peaks nagu piisavalt olema, äkki proovid windowsi asemel tihendit vahedada? Hakkab äkki tööle?
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 08.06.2014 12:45:41 vasta tsitaadiga

no ma ei tea,ei saa öelda et see mäng päris super hästi oleks ka arvuti peale optimiseeritud, nagu ubisoftile kombeks... aga jah isegi nii hea arvuti puhul võiks öelda et kõik mängud peaksid super hästi jooksma icon_rolleyes.gif Kõigepealt tuleb enne mängima asumist vaadata üle juba korratud põhitõed: uuendatud viimased graafika driverid ,kõik muud uuendused net framework jne... viiruseid ei ole arvutis,kõvaketas defragitud ,mängides ei jookse taustal ebavajalikke programme mis mälu söövad,isegi kui arvutis on piisavalt mälu ja kuna see watch dogs pidavat olema mälusöödik, siis ma sulgeks kõik ebavajalikud proged jms.....mingid skyped ja utorrentid tuleks kinni panna icon_smile.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 08.06.2014 13:17:21 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
no ma ei tea,ei saa öelda et see mäng päris super hästi oleks ka arvuti peale optimiseeritud, nagu ubisoftile kombeks... aga jah isegi nii hea arvuti puhul võiks öelda et kõik mängud peaksid super hästi jooksma icon_rolleyes.gif Kõigepealt tuleb enne mängima asumist vaadata üle juba korratud põhitõed: uuendatud viimased graafika driverid ,kõik muud uuendused net framework jne... viiruseid ei ole arvutis,kõvaketas defragitud ,mängides ei jookse taustal ebavajalikke programme mis mälu söövad,isegi kui arvutis on piisavalt mälu ja kuna see watch dogs pidavat olema mälusöödik, siis ma sulgeks kõik ebavajalikud proged jms.....mingid skyped ja utorrentid tuleks kinni panna icon_smile.gif
pole mõtet, mängu mälukasutus ei ületa 2gb
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2014 13:37:13 vasta tsitaadiga

ertr2, ületab ja väga vabalt. mul tarbib peale veidi mängimist kuskile 7gb kanti.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 08.06.2014 14:45:01 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
ertr2, ületab ja väga vabalt. mul tarbib peale veidi mängimist kuskile 7gb kanti.
windows8ga? huvitav, olen proovinud erinevaid versioone, minul üle 2e ei kasuta icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 08.06.2014 14:52:10 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
londiste kirjutas:
ertr2, ületab ja väga vabalt. mul tarbib peale veidi mängimist kuskile 7gb kanti.
windows8ga? huvitav, olen proovinud erinevaid versioone, minul üle 2e ei kasuta icon_rolleyes.gif
task manageris näitab jah 2GB, kuid nii kui watch dogsi käima tõmban, siis lendab üldine mälukasutus paugult 6GB peale
ja pärast paari tundi hakkab windows juba lõugama, et mälu hakkab otsa saama

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 08.06.2014 14:53:03 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
ertr2 kirjutas:
londiste kirjutas:
ertr2, ületab ja väga vabalt. mul tarbib peale veidi mängimist kuskile 7gb kanti.
windows8ga? huvitav, olen proovinud erinevaid versioone, minul üle 2e ei kasuta icon_rolleyes.gif
task manageris näitab jah 2GB, kuid nii kui watch dogsi käima tõmban, siis lendab üldine mälukasutus paugult 6GB peale
ja pärast paari tundi hakkab windows juba lõugama, et mälu hakkab otsa saama
a okei, mul on samamoodi, aga miks task manager ei näita siis rohkema kui 2gb mälu kasutust?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2014 17:12:53 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
libe kirjutas:
ertr2 kirjutas:
londiste kirjutas:
ertr2, ületab ja väga vabalt. mul tarbib peale veidi mängimist kuskile 7gb kanti.
windows8ga? huvitav, olen proovinud erinevaid versioone, minul üle 2e ei kasuta icon_rolleyes.gif
task manageris näitab jah 2GB, kuid nii kui watch dogsi käima tõmban, siis lendab üldine mälukasutus paugult 6GB peale
ja pärast paari tundi hakkab windows juba lõugama, et mälu hakkab otsa saama
a okei, mul on samamoodi, aga miks task manager ei näita siis rohkema kui 2gb mälu kasutust?


originaal? 64bit OS?
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 08.06.2014 17:45:30 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
xxlmaster kirjutas:
Dave20 kirjutas:
libe, kõigil ei jookse mõistlikult, kuigi siiani kõik uued mängud seda teinud. Kui ikka fps kukub ükskõik mis seadetel isegi low peal nagu ka ultral pidevalt 50 pealt 20 peale järsku ja mäng hakib nagu segane, siis pole mõistlik. Palju õnne sulle, et sul on mõistlik ja töötab.

Sul on tõsine piin ikka selle mängu päras?



Tal on iga mängu pärast tõsine piin. Vähemalt nii on mulje jäänud, kui ta pidevalt omal Windowsi vahetab 7 ja 8 vahel.


See oli esimene mäng mille pärast windowsi proovisin vahetada. Ja muidugi see on mäng mida tahaks mängida.
Mälu kasutus on mängul 5Gb max ja see ei muutu suremaks.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 08.06.2014 18:05:38 vasta tsitaadiga

Dave20, BF4-s sa läksid 7 pealt 8 peale üle ja siin mängus sa vahetasid seda Windowsi.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 08.06.2014 18:29:01 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
lopes39 kirjutas:
xxlmaster kirjutas:
Dave20 kirjutas:
libe, kõigil ei jookse mõistlikult, kuigi siiani kõik uued mängud seda teinud. Kui ikka fps kukub ükskõik mis seadetel isegi low peal nagu ka ultral pidevalt 50 pealt 20 peale järsku ja mäng hakib nagu segane, siis pole mõistlik. Palju õnne sulle, et sul on mõistlik ja töötab.

Sul on tõsine piin ikka selle mängu päras?



Tal on iga mängu pärast tõsine piin. Vähemalt nii on mulje jäänud, kui ta pidevalt omal Windowsi vahetab 7 ja 8 vahel.


See oli esimene mäng mille pärast windowsi proovisin vahetada. Ja muidugi see on mäng mida tahaks mängida.
Mälu kasutus on mängul 5Gb max ja see ei muutu suremaks.
kindel, et sul nvidia control panelist mingid seaded pole pandud, mis hoolimata mängu seadetest üle käivad?
vertical sync soovitan ka control panelis adaptive panna ja mängust off

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 08.06.2014 18:43:53 vasta tsitaadiga

Ma tõmbasin reso 1920X1080 pealt 1360X768 peale ja jookseb high seadetel üsna talutavalt icon_biggrin.gif Tahaks muidugi kõike põhja panna reso kaasaarvatud aga jah ei vea välja kahjuks momendil icon_neutral.gif Mäng tundub esiaalgu stoori poole pealt üsna huvitav,aga linn on kuidagi tühi ja midagi huvitavat teha pole peale kellegi päästmise... proovisin mingi psühhotroopset lendamise narkotsi ka... väga imelik lisa mängule icon_lol.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 08.06.2014 18:54:06 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
Ma tõmbasin reso 1920X1080 pealt 1360X768 peale ja jookseb high seadetel üsna talutavalt icon_biggrin.gif Tahaks muidugi kõike põhja panna reso kaasaarvatud aga jah ei vea välja kahjuks momendil icon_neutral.gif Mäng tundub esiaalgu stoori poole pealt üsna huvitav,aga linn on kuidagi tühi ja midagi huvitavat teha pole peale kellegi päästmise... proovisin mingi psühhotroopset lendamise narkotsi ka... väga imelik lisa mängule icon_lol.gif
pole ju tühi, ma pidin ekstra online settingutest invasionid välja lülitama, muidu nonstop tüütati mingite jamadega - ei lasknud missiooni rahus teha

samas, kui korra juba ise online asjadega viitsin pelama hakata, siis tegevust küll

lisaks linnas käib päris korralik elu

hetkel olen level 25 ja alles esimese actis 6 missiooni tehtud icon_biggrin.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 08.06.2014 20:01:30 vasta tsitaadiga

vertical sync-i ei kasuta mängus üldse, aga pole vaadanud, mis ta nvidea setingutes on. Aga miski nagu oleks peal küll seal nvidea seadetes, et ei mõju mängus ultra ega low seadete muutmine, fps ikka sama. Kui koju ja arvutisse saan jälle, siis vaatan üle.
Ps. Tunnistan, et siiani olen proovinud neid pira versioone, reloaded jne. Üks jooksis natuke paremini kui teine, aga suurt vahet polnud. Pole tahtnud mängu veel osta ka, sest selline jama.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
helpless
HV kasutaja
helpless

liitunud: 28.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2014 20:01:44 vasta tsitaadiga

Läksin minagi eile seda mängu 10 minutiks mängima, lõpuks tuli vist 3 tundi.
Endal jookseb mäng õnneks ideaalselt max graafika pael.

Kas seda mängu saab onlines ka mängida, kui mäng poest ei ole "ostetud"? icon_smile.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 08.06.2014 20:03:37 vasta tsitaadiga

helpless, ei saa online mängida, kui pira on!
Räägi mis jubinatest sul arvuti koosneb? Profiilis pole kirjas.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
helpless
HV kasutaja
helpless

liitunud: 28.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2014 20:23:53 vasta tsitaadiga

Ok, pole hullu. Ima selletagi täitsa hea mäng.

http://www.upload.ee/image/4094497/info3.JPG - midagi veel soovid teada?

_________________
Need to hear louder!
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 08.06.2014 20:29:52 vasta tsitaadiga

helpless kirjutas:
Ok, pole hullu. Ima selletagi täitsa hea mäng.

http://www.upload.ee/image/4094497/info3.JPG - midagi veel soovid teada?
pane oma masin sinna
https://foorum.hinnavaatlus.ee/profile.php?mode=editprofile

võid minu profiili kasvõi eeskujuks võtta

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
helpless
HV kasutaja
helpless

liitunud: 28.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2014 20:37:01 vasta tsitaadiga

Miks see nii tähtis on?
_________________
Need to hear louder!
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 08.06.2014 20:40:19 vasta tsitaadiga

helpless kirjutas:
Miks see nii tähtis on?
see ei ole tähtis sulle, kuid kui sa mingi pela teemas sõna võtad ja kiidad, kui hästi kraam jookseb, siis on abiks teistele
ja vastupidi, kui sul mingil põhjusel kehvasti jookseb, siis see profiilis mainitud info on abiks ning väldib liigseid küsimusi icon_idea.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est4ever
HV veteran
est4ever

liitunud: 05.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2014 12:01:46 vasta tsitaadiga

kuskohast parima hinnaga praegu originaali saab?
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2014 15:40:27 vasta tsitaadiga

nonii, sai mängule üsna täielik ringi peale.
online võite ja drinking game on puudu, ülejäänute osas peaks kaart tühi olema.
40-50h.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 09.06.2014 15:43:03 vasta tsitaadiga

est4ever kirjutas:
kuskohast parima hinnaga praegu originaali saab?


Otsi siit: http://www.allkeyshop.com/blog/
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TauC
HV Guru
TauC

liitunud: 23.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2014 22:34:07 vasta tsitaadiga

Proovisin ka ära profiili masinaga, nvidia driver 337.88 ja kogu raud default.

1920x1080 / Vsync off / Temporal SMAA / Motion Blur on / Depth of Field on / MHBAO / kõik muu HIGH - ehk nii nagu Auto Detect algusest peale paika pani.

CPU kõik tuumad ja GPU taob stabiilselt piirajasse nagu oodata oli.

CPU tuumade temperatuurid kõiguvad 40-50C vahel. GPU 60C kandis, max 65C ja fan max 65% @3120rpm .

RAM kasutus ~ 6.4GB ja VRAM ~ 1.6GB.

Mäng ise jookseb stabiilselt 45-55fps, alla 40 kukkumisi ei ole.

UPDATE:

Pikemalt ringi vaadates läks max RAM juba veidi üle 8k MB ja VRAM max 1.62k MB. Muud näitajad kõik samad, kuid ilmselt pikemalt mängides kummitab kerg RAM'i puudus (8GB), hakib mõne hetke kui tipu lähedale hakkab jõudma. Muide, pagefile usage max on 12GB.

Üldiselt ei mõista ma seda nurinat, miks võtab mäng nii palju mälu ja kasutab sedavõrd palju protsessorit. Linn on ju suur ja ilus, datat on käidelda palju. Tulevastes mängudes näemegi ilmselt aina rohkem seda, et suurem osa käib läbi RAMi ja protsessor arvutab rohkem. Rahvas ju ootab ja räägib siin aina next-gen asjadest, kuskilt peab see tulema. 16GB mälu mänguarvutile on juba igaljuhul mõistlik, eriti kui DDR4 on uksele koputamas ja räägitakse mitmekordsetest mahu tõusudest.

Ehk siis, Haswell/Devil's Canyon i7 + 16GB RAM + 3-4GB GPU + SSD on üks korralik mänguarvuti raud tänasel hetkel. Ei saa eeldada, nagu mõned siin foorumis, et uuemad mängud jooksevadki AMD FX-6300/8GB RAM/R9 270X masinal Ultra seadetel. Justkui oodatakse, et uuema generatsiooni mängud jooksevad vanema ja nõrgema raua peal paremini. Tänapäeva mängud Ultra seadetel peakski ja jooksebki high-end raua peal. Säästugamer lepibki madalamate seadetega.
Kommentaarid: 328 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2014 08:41:10 vasta tsitaadiga

TauC, update jutt on väga asjalik ja hea lugemine, tänud! icon_smile.gif

Mul samuti 8 giga rami ja saab otsa ning enne täitumist hakkab ka jõnksutama pilti veidi. Kas 4 giga lisamisel võib siiski eeldada, et ka 12 giga saab täis selle mänguga või peaks sellest juba piisama?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 11.06.2014 10:08:38 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Ei saa eeldada, nagu mõned siin foorumis, et uuemad mängud jooksevadki AMD FX-6300/8GB RAM/R9 270X masinal Ultra seadetel.
probleem on selles, et minu profiilimasina peal jookseb see mäng nii high kui ka low peal täpselt samamoodi, fpsiga 30-40 vahetevahel droppides 20 peale, mis on äärmiselt ebamugav
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TauC
HV Guru
TauC

liitunud: 23.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2014 13:48:05 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
tsitaat:
Ei saa eeldada, nagu mõned siin foorumis, et uuemad mängud jooksevadki AMD FX-6300/8GB RAM/R9 270X masinal Ultra seadetel.
probleem on selles, et minu profiilimasina peal jookseb see mäng nii high kui ka low peal täpselt samamoodi, fpsiga 30-40 vahetevahel droppides 20 peale, mis on äärmiselt ebamugav


http://www.forbes.com/sites/jasonevangelho/2014/05/26/why-watch-dogs-is-bad-news-for-amd-users-and-potentially-the-entire-pc-gaming-ecosystem/

Mäng lihtsalt pole AMD rauale mõeldud. Hea näide on all toodud graafik, kus 300$ GTX 770 annab parema tulemuse kui 500$ R9 290X.

Siis polegi midagi imestada kui X6 1075T + 280X jookseb 30-40fps ja vahepeal ka alla taob. Protsessor ilmselt teeb juba ületunde ja ikka jääb ajast puudu.

Btw, kui rattad välja keerata ja autost välja minna, jäävadki nad välja keeratuks - kas GTA IV's ka selline asi oli ? Autode juhitavuse üle on siin juba piisavalt diskuteeritud, aga igaljuhul tuleb kiituseks öelda, et väga hästi on paigas masinate tüübid - tagaveolised ongi konkreetsed tagaveolised ja joonistavad kenasid poognaid, neliveolised on stabiilsed ega lohista kohapeal tühja, esiveolised on vähem jõulisemad ja alajuhitavamad. Meelelahutust igaljuhul kuhjaga. Haters Gonna Hate.
Kommentaarid: 328 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ragnarök
HV vaatleja

liitunud: 23.07.2010




sõnum 11.06.2014 14:00:52 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 11.06.2014 14:03:46 vasta tsitaadiga

Vana asi.
Igatahes see nädal peaks patch tulema,..
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2014 14:32:31 vasta tsitaadiga

TauC kirjutas:

http://www.forbes.com/sites/jasonevangelho/2014/05/26/why-watch-dogs-is-bad-news-for-amd-users-and-potentially-the-entire-pc-gaming-ecosystem/

Mäng lihtsalt pole AMD rauale mõeldud. Hea näide on all toodud graafik, kus 300$ GTX 770 annab parema tulemuse kui 500$ R9 290X.


Tegu on blogipostiga, mis for some unknown reason pandi suure kella külge. Tegu on täieliku bullshitiga. Nvidia pole eales AMDle käru keeranud mingeid featureid või ligipääsu keelates.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Watch Dogs mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 20, 21, 22  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.