Avaleht
uus teema   vasta Raud »  TSI (TeeSeeIse) »  DIY Elektrijalgratas märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 95, 96, 97  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2014 15:36:55 vasta tsitaadiga

raul134, 250w mootor koos akuga komplekt on 200€ midagi. Põhjusega - 250W on ilmselgelt vähe millegi muu jaoks kui abiks kaasa väntamisel.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2014 17:26:35 vasta tsitaadiga

250w mootor maksab ~60€
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 25.05.2014 17:35:14 vasta tsitaadiga

Rummumootorit mõtled ehk? 250w brushlesse võib muidu paarikümne euri eest saada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul134
HV vaatleja

liitunud: 23.08.2010




sõnum 28.05.2014 23:53:06 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
raul134, 250w mootor koos akuga komplekt on 200€ midagi. Põhjusega - 250W on ilmselgelt vähe millegi muu jaoks kui abiks kaasa väntamisel.

Kust, saab 250w mootori koos akuga komplekt 200€ midagi?
Tegin proovi ja rentisin elektriratta 240W http://www.bali.ee/?ca=rent. Sõitsin ainult elektriga. Pedaalimist vaja polnud. Linnale tegin tiiru peale. Vedas välja küll.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2014 00:35:14 vasta tsitaadiga

Ostsin uued laagrid 6302 aga vaatan, et nendel on kohe suurem loks sees kui 23000km sõitnutel WTF icon_eek.gif
Uutel laagritel peabki kohe loks sees olema alati?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zar
HV vaatleja
zar

liitunud: 22.09.2004




sõnum 29.05.2014 05:27:33 vasta tsitaadiga

Osad laagrid on suurendatud siselõtkuga. Alati on laagri numbri taga mingid tähised, mis tähendavad erinevaid asju. Katalooge uurides saad teada täpsemalt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2014 12:27:24 vasta tsitaadiga

raul134, otsi euroopa edasimüüja (olemas, ei mäleta hetkel peast) või maksa impordimaksu: http://www.goldenmotor.ca/products/26-Inch-36V-Rear-PRO-902-Conversion-Kit.html
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raul134
HV vaatleja

liitunud: 23.08.2010




sõnum 29.05.2014 19:29:04 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
raul134, otsi euroopa edasimüüja (olemas, ei mäleta hetkel peast) või maksa impordimaksu: http://www.goldenmotor.ca/products/26-Inch-36V-Rear-PRO-902-Conversion-Kit.html

See komplekt on ilma akuta, kuigi pildil on näha aku.
Leidsin ka edasimüüad http://www.goldenmotor.com/contact/dealer.html
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zar
HV vaatleja
zar

liitunud: 22.09.2004




sõnum 30.05.2014 22:32:55 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
raul134, otsi euroopa edasimüüja (olemas, ei mäleta hetkel peast) või maksa impordimaksu: http://www.goldenmotor.ca/products/26-Inch-36V-Rear-PRO-902-Conversion-Kit.html

No aga sel juhul ei tule ju kuidagi komplekti hind 200 €. Kontrolli ikka oma faktid üle ka teinekord. Ma olen austraalias ka asju heade hindadega näinud, aga mis see saatmine jne maksab kõik...

Ma ostsin enda mootori siit: http://www.devi-motion.com Väga asjalik leht.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maidor
HV kasutaja

liitunud: 20.08.2013




sõnum 31.05.2014 09:23:50 vasta tsitaadiga

Siin on hea komplekti pakkumine- http://velo.clubbers.ee/foorum/viewtopic.php?f=144&t=49952
Ostad vaid aku juurde.

Vabandan segaduse pärast icon_biggrin.gif


viimati muutis Maidor 31.05.2014 20:18:07, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RvD
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2014 10:07:48 vasta tsitaadiga

Maidor kirjutas:
Siin on hea komplekti pakkumine- http://www.on24.ee/sisustus/kapid_kummutid_riiulid/riidekapid/36944
Ostad vaid aku juurde.

Akuga riidekapp? Miks mitte.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enterprice
HV veteran
enterprice

liitunud: 18.12.2003




sõnum 31.05.2014 13:12:13 vasta tsitaadiga

Maidor kirjutas:
Siin on hea komplekti pakkumine- http://www.on24.ee/sisustus/kapid_kummutid_riiulid/riidekapid/36944
Ostad vaid aku juurde.

Hea kapist välja tulla icon_wink.gif
Võibolla hoopis ratta hoiustamiseks või midagi, või laadimisjaam sinna teha. Pole paha icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2014 13:27:38 vasta tsitaadiga

raul134, deem, pakkusin, et kuna aku pildil, siis ka hinnas. Sorry.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2014 17:35:09 vasta tsitaadiga

zar kirjutas:
Ma ostsin enda mootori siit: http://www.devi-motion.com Väga asjalik leht.

See 1000W mootor on küll ahvatlev. Palju watte kannatab ei tea?
Müstiliselt odav.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zar
HV vaatleja
zar

liitunud: 22.09.2004




sõnum 02.06.2014 08:59:42 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
zar kirjutas:
Ma ostsin enda mootori siit: http://www.devi-motion.com Väga asjalik leht.

See 1000W mootor on küll ahvatlev. Palju watte kannatab ei tea?
Müstiliselt odav.

Lühiajaliselt 1,7 kw on mul välja kannatanud igaljuhul.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul134
HV vaatleja

liitunud: 23.08.2010




sõnum 05.06.2014 14:50:23 vasta tsitaadiga

Sai poes proovitud üht elektriratast. Elektriratas hakkas vedama pedaalimisel. Ratas võttis hoo üles ja et ratas edasi liiguks, siis pidi edasi pedaale liigutama.
Aga samal ajal pedaalides käivad pedaalid "tühja". Et "tühja" ei paneks, siis pidi pedaalidega vehkima elu eest.
Kuidas ise sõidate? Kas ainult elektriga või kui elektriga ei soovi, siis lülitate voolu välja ja sõidate jalgade jõul edasi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2014 14:54:18 vasta tsitaadiga

Elektriga ikka.
_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IndrekM80
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2013




sõnum 08.06.2014 23:02:19 vasta tsitaadiga

Et siis müstiliselt odav müstilise kvaliteediga asi??
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2014 23:14:57 vasta tsitaadiga

IndrekM80 kirjutas:
Et siis müstiliselt odav müstilise kvaliteediga asi??

Kas just müstiliselt odav, aga elektrijalgrattaga saad kordades rohkem sama raha eest kui mõne kvaliteetjalgrattaga.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul134
HV vaatleja

liitunud: 23.08.2010




sõnum 09.06.2014 00:21:55 vasta tsitaadiga

IndrekM80 kirjutas:
Et siis müstiliselt odav müstilise kvaliteediga asi??

Kui mõtled ratast mida proovisin, siis see maksis 949 euri. On Ehituse ABC poes müügil. Bestarmotor Hiina ratas. Shimano käiguvaheti oli veel kõige kehvem asi selle juures. Proovisin vahetada käike. Kord vahetas, kord mitte. Tegelt ma ei teagi ratast mille ühtegi osa poleks hiinas tehtud. Ma samas ei tea ratastest ja nende markidest midagi. Võimalik, et ongi müstiliselt odav müstilise kvaliteediga asi, aga siin eestis hinda küsida osatakse. Kui vaadata elektrijalgrattaid, näiteks aliexpressis, siis seal ongi rattad odavad. Transport siia +km +toll on rattast kallimad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2014 10:46:35 vasta tsitaadiga

Lyen 12FET + Magic Pie II ilma tuuleta:
Püstiasendis Kiirus 57 km/h @ 2000W
Aerodünaamilises asendis kiirus 65km/h @ 1600W
Regen ~800W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2014 11:38:36 vasta tsitaadiga

Mitme V peal.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2014 11:51:13 vasta tsitaadiga

Aa jah aku 72v 20ah 24s Lifepo4 (1,5 kw/h)
Nendest sinistest 10ah elementidest.
2000W juures alla 72v ei lähe thumbs_up.gif
Üle 2500W mootorit ei hakka piinama.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IndrekM80
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2013




sõnum 09.06.2014 12:15:17 vasta tsitaadiga

"Kas just müstiliselt odav, aga elektrijalgrattaga saad kordades rohkem sama raha eest kui mõne kvaliteetjalgrattaga."

Tüübile, kes on oma elektriveloga 20 000 km sõitnud ei pea seda rääkima icon_smile.gif

Minu magic pie 2 läheb Lyeni 9FET-isega 20'' Giant Revive rattaga välja 48-49km/h, amprit pole viitsinud mõõta aga pakun et 17-18A on mängus ehk siis ligikaudu 1,5kW 80V reaalpinge juures. 35 km/h kruiisida on siiski rahulikum icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zar
HV vaatleja
zar

liitunud: 22.09.2004




sõnum 09.06.2014 16:47:45 vasta tsitaadiga

A noh, vahest tahad.... Ja siis võiks ratas normaalselt ikka edasi ka köhida icon_smile.gif Autojuhtide pilgud on ikka vinged, kui foori alt korralikult startida icon_cool.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IndrekM80
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2013




sõnum 10.06.2014 14:10:32 vasta tsitaadiga

Teame, teame - kuid siiski on sellel ka oma hind. Elektrikulu kasvab 2x (32km/h vs. 50km/h) läbitud tee peale ja peab palju tähelepanelikum olema (linnas). Maanteel, eriti neljarealisel, pole viga icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2014 14:46:46 vasta tsitaadiga

Tõesti ega linnas pole eriti üle 40km/h mõtet, teeolud jne.
Kui lõputu sirge neljarealine maantee vastu vaatab, siis tekivad unistused küll. icon_razz1.gif
Tegelikult on elektrikulu osa püsikuludest üks väiksemaid.
Minul on 0€ (laen tööl ja kodus päikesega)
Aeg ka maksab: ennem tööle 1h (MP2 internal) nüüd 45min (Lyen 12fet).

See tuli kenasti nädalaga kohale. Ebays kallim thumbs_up.gif
Sellest tuleb tuulegeneraator icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IndrekM80
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2013




sõnum 10.06.2014 20:47:29 vasta tsitaadiga

Jah, hinna all pidasin eelkõige silmas seda et sama W/h mahtuvusega akuga saab sõita poole vähem mitte rahalist külge mis naeruväärselt väike. Kui ühe laadimisega ühe otsa ära teeb siis muidugi on meeldiv kiiremini saada icon_smile.gif Kuna ma ise sõidan eelkõige Tallinna linnas siis olen oma ~32-34km/h rahul, kui tahan maale minna siis põrutan 72V nii et tolmab icon_smile.gif Tegelikut peaks 9FETise piiri 84V nominaal ka ära proovima icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2014 22:10:10 vasta tsitaadiga

Mootor üle ei kuumene?
_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2014 23:18:38 vasta tsitaadiga

Õnneks mida kiiremini sõidad, seda kõvem jahutus. Mootor katsudes lihtsalt soe. Aga järsu pika mäe peal peaks olema ettevaatlik küll. Eestis selliseid vast ei esine.
Kontroller läks mul kotis nii tuliseks, et ei saanud puutudagi. Panin välja raami külge, nüüd vaevalt leige thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2014 23:26:53 vasta tsitaadiga

Ma alguses panin kontrolleri kotti. Megatuliseks läks. Kui väljas, siis kergelt leige. Transistorid on ühendatud korpuse külge otse.
_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2014 23:56:11 vasta tsitaadiga

DVDRW, see 800W regen akudele ei mõju halvasti?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IndrekM80
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2013




sõnum 11.06.2014 06:26:20 vasta tsitaadiga

Ise panin regen pidurduse "Moderate" peale, siis suurel kiirusel pidurdamisel hetkeks vool ~10A ja sealt edasi ~6A kuni vaikselt ära vajub kiiruse kukkudes... peab mõtlema selle peale et akut ära ei ruuna icon_smile.gif

Kuumenemine pole küll probleem, Lyen pole Magic Pie kontroller kus suurematel vooludel läheb ~40% energiast soojaks... Kotti ei maksaks siiski panna nagu juba selgus. Vabas õhus läheb vaevalt leigeks ja mägesid meil siin tõesti pole. icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2014 08:08:13 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
DVDRW, see 800W regen akudele ei mõju halvasti?

Aku manualis on max charging current 10A ehk 1C ehk 1500W mul (10ah 24s2p).
Max charging temp 45 kraadi.
Regen võiks olla kõva, siis ei kuluta pidureid
Tuul aitab ka suurelt kiiruselt pidurdada thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul134
HV vaatleja

liitunud: 23.08.2010




sõnum 11.06.2014 15:57:10 vasta tsitaadiga

Pakkumine komplekt akuga. Mootor 250W 36V, aku 36V 10A
http://www.devi-motion.com/webshop/sale/p-1/D1000713--prokit-902-26-%22-front---36v-10ah-battery.html
kokku koos saatmise ja km-ga 628,76 euri.

Kas on see normaalne pakkumine?
Või annaks kuskilt selle hinna eest midagi paremat saada või samaväärest komplekti odavamalt?
Te siin rohkem asjaga kursis.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fukiku
Kreisi kasutaja
Fukiku

liitunud: 06.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2014 23:06:59 vasta tsitaadiga

Särtsuratas pakub 650€+km Bafang'i mootorit koos aku ja paigaldusega. Kahjuks ei ole raatsinud nad kohe avaldada tehnilisi näitajaid.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=664330510310434&id=475677072509113

EDIT: parameetrid tulid ka juurde - "350Wmootor 36V 12aH aku. Kiirusepiirangu saab panna parooli alla. Max kiirus tuli selle rattaga 44km/h. Läbisõitu ca 40-60km"

_________________
Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2014 08:58:35 vasta tsitaadiga

459€ on mingi elektrikas Ehituse ABC-s icon_razz1.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul134
HV vaatleja

liitunud: 23.08.2010




sõnum 12.06.2014 16:55:44 vasta tsitaadiga

Selline ratas.
http://ebike.ee/tootekataloog/elektrijalgrattad/109B#Elektrijalgratas%20TDF023
Sellel pliiaku, aga kui see oma aja ära töötab, siis aku korpusesse mille välismõõdud on umbes 12cmx12cmx30cm
saaks võibolla mahutada 12 tk sellised elemendid http://www.ev-power.eu/LiFePO4-small-cells/WINA-LiFePO4-Power-3-2V-10Ah-aluminium-case.html
On keegi reaalselt sellise pliiaku sisemusse vaadanud, et teaks kas ikka on see võimalik?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2014 16:59:25 vasta tsitaadiga

Pliiakut väldi. Pliiaku on mõeldud hetkeliselt suure voolu kättesaamiseks, mitte mahutamaks palju energiat. Rääkimata lühikesest elueast.
_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2014 17:07:16 vasta tsitaadiga

"Tavalisi" (läpaka akud) liitiumioone tuleks ka vältida.
LIPO kui lühike maa ja palju võimsust vaja.
Odavaim lõppkokkuvõttes tuleb Lifepo4.
Lifepo4 aku on ka hetkel maailma kõige odavaim elektrisalvestusvahend.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 12.06.2014 17:18:35 vasta tsitaadiga

LiPo eelis on see, et sealt tuleb korraga kiiresti palju voolu välja. Lifepo4st ilmselt mitte nii väga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zar
HV vaatleja
zar

liitunud: 22.09.2004




sõnum 12.06.2014 18:24:15 vasta tsitaadiga

Lisaks eelmainitule on LiPo ka väga kerge ja odav!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2014 22:33:33 vasta tsitaadiga

LIPO odavus on petlik, >5x vähem laadimistsükleid kui Lifepo4. Seega korruta hind 5-ga.

On ka 30C Lifepo4-sid olemas, aga jah kaaluga LIPO-le ära ei tee, samas jällegi ohutum.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IndrekM80
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2013




sõnum 13.06.2014 09:04:49 vasta tsitaadiga

"Särtsuratas pakub 650€+km Bafang'i mootorit koos aku ja paigaldusega. Kahjuks ei ole raatsinud nad kohe avaldada tehnilisi näitajaid."

See aku seal on ilmselt mingi paras nali nagu ka see pakutud läbisõit 40-60km, sest pead ju VÄNTAMA... ma võin ilma akuta ka panna 100km, eksole - vot see on alles hea elektriratas icon_smile.gif Igasugune läbisõit / kiirus peab olema defineeritud ilma väntamiseta (antud aparaadil pole see ilmselt võimalik).

Mis Pro-Kit-i puutub siis aku tüüpi pole välja toodud ja hinna järgi otsustades pole see LiFePO4 vaid pigem Li-Ion... ehk siis pole suurem asi aga vähem nõudlikumale kasutajale ajab asja ära.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fukiku
Kreisi kasutaja
Fukiku

liitunud: 06.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2014 09:46:27 vasta tsitaadiga

IndrekM80 kirjutas:
"Särtsuratas pakub 650€+km Bafang'i mootorit koos aku ja paigaldusega. Kahjuks ei ole raatsinud nad kohe avaldada tehnilisi näitajaid."

See aku seal on ilmselt mingi paras nali nagu ka see pakutud läbisõit 40-60km, sest pead ju VÄNTAMA... ma võin ilma akuta ka panna 100km, eksole - vot see on alles hea elektriratas icon_smile.gif Igasugune läbisõit / kiirus peab olema defineeritud ilma väntamiseta (antud aparaadil pole see ilmselt võimalik).

Mis Pro-Kit-i puutub siis aku tüüpi pole välja toodud ja hinna järgi otsustades pole see LiFePO4 vaid pigem Li-Ion... ehk siis pole suurem asi aga vähem nõudlikumale kasutajale ajab asja ära.
Mille põhjal teed eelduse, et need numbrid on koos juurde väntamisega?
_________________
Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IndrekM80
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2013




sõnum 13.06.2014 12:46:40 vasta tsitaadiga

36V 12Ah aku annab ~425W/h energiat millest ilma pedaalimata sõitmiseks kiirusel ~35km/h jätkub umbes tunniks ehk saad sõidetud 35km, mitte 60.. teiseks sellised keskjooksuga euromänguasjad on PAS (pedal assist) tüüpi üldjuhul ja veavad ainult siis kui väntad. Tõenäoliselt on antud aparaadil ka kiirusepiirang 25km/h... sellisel kiirusel võib liikuda muidugi kaugemale kui 35km aga veavalt et 60...

Ehk siis 100% ei väida midagi aga ei tundu tõenäoline, ütleme nii icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul134
HV vaatleja

liitunud: 23.08.2010




sõnum 13.06.2014 12:58:10 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
...Kontroller läks mul kotis nii tuliseks, et ei saanud puutudagi. Panin välja raami külge, nüüd vaevalt leige thumbs_up.gif

Kas sellesse kotti on pandud ka akud?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2014 13:42:54 vasta tsitaadiga

IndrekM80 kirjutas:
36V 12Ah aku annab ~425W/h energiat millest ilma pedaalimata sõitmiseks kiirusel ~35km/h jätkub umbes tunniks ehk saad sõidetud 35km, mitte 60.. teiseks sellised keskjooksuga euromänguasjad on PAS (pedal assist) tüüpi üldjuhul ja veavad ainult siis kui väntad. Tõenäoliselt on antud aparaadil ka kiirusepiirang 25km/h... sellisel kiirusel võib liikuda muidugi kaugemale kui 35km aga veavalt et 60...

Ehk siis 100% ei väida midagi aga ei tundu tõenäoline, ütleme nii icon_smile.gif

Praktikast mu 36v 20ah sõidab 50km@35kmh ilma pedaalimata.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121


viimati muutis ranel 13.06.2014 14:02:51, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul134
HV vaatleja

liitunud: 23.08.2010




sõnum 13.06.2014 14:02:11 vasta tsitaadiga

Kui ise teha LiFePo4 36V 10Ah aku, siis kas selleks on vaja
12 akut http://www.ev-power.eu/LiFePO4-small-cells/WINA-LiFePO4-Power-3-2V-10Ah-aluminium-case.html
SBM 12c/10A http://www.ev-power.eu/SBM-CBM-1-1/Simple-Battery-Management-Board-12-cells-36V-10A.html
laadija LiFePO4 36V - 2A http://www.devi-motion.com/webshop/charger/p-1/DE000664--lifepo4-36v---2a-charger.html
Kas midagi on veel vaja?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2014 14:12:42 vasta tsitaadiga

Aku korpust.
10A BMS võib nõrgaks jääda. Mul 250W mootoril kohalt minekul 15A
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  TSI (TeeSeeIse) »  DIY Elektrijalgratas mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 95, 96, 97  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.