|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004

|
03.06.2014 17:41:12
|
|
|
Kui ma uut SEB internetipanga kujundust nägin, siis esimene mõte oli, et see on tehtud nägemispuudega inimestele - kõik on suur, lahmakas, ruumi raiskav. Nüüd on HV sama teed läinud...
Seda lehte on normaalne vaadata 70% zoomiga.
Või õigemini, leht ise tuleb 70% peale zoomida ja siis tekst 110% peale...
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vondur
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.01.2006
|
03.06.2014 18:22:15
|
|
|
| Dogbert kirjutas: |
Kui ma uut SEB internetipanga kujundust nägin, siis esimene mõte oli, et see on tehtud nägemispuudega inimestele - kõik on suur, lahmakas, ruumi raiskav. Nüüd on HV sama teed läinud...
Seda lehte on normaalne vaadata 70% zoomiga.
Või õigemini, leht ise tuleb 70% peale zoomida ja siis tekst 110% peale... |
Kusjuures minul on nägemispuue...
ja isegi minusuguse puuduliku jaoks on avaleht liiga "hästi" nähtav!
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oracle
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2003
|
03.06.2014 18:27:51
|
|
|
Mulle see uus kujundus meeldib, lihtne ja selge. Veits palju kerima peab ja algul on harjumatu aga ok
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Forss
HV kasutaja

liitunud: 11.04.2004
|
03.06.2014 18:43:30
|
|
|
Minule väga meeldib
Kiitus tegijatele. Ainuke muudatus, mis ma teeks oleks avalehel Uudiste ja Ülevaadete sisu tekst 10% väiksemaks ja footeris ka tekst väiksemaks
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Forss
HV kasutaja

liitunud: 11.04.2004
|
03.06.2014 19:06:48
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
Forss, vaatame neljapäeval mis teha annab.
Seniks pane brauseri suum 90% peale  |
Ei hakka zoomi muutma. Üleval meeldib suur tekst.
All lihtsalt palju suurt teksti üheskoos, aga tavaliselt nii alla ei keri ikka
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004

|
03.06.2014 19:13:52
|
|
|
Nojah, maitse asi. Kui varem nägi leht välja nagu teabekeskus - palju asjalikku infot, vähe kerimist, siis uus on nagu need papist raamatud mudilaste jaoks.
Suurest ekraanist pole enam miskit tolku, muudkui vehi ringi seal peal ja keri. Ma ei kujuta ettegi läpaka ekraani peal selle vaatamist...
Mul poleks selle vastu midagi, kui kõik veebilehed oleksid sellised lahmakad - siis panekski default zoomi kuhugi 75% kanti ja see ei häiriks. Kui kunagi monitor 4K peale peaks minema, ehk siis võib default zoomi peale ka jätta. Aga praegu ei pea üldse kaugelt otsima - foorum on endiselt normaalne lugeda 100% zoomiga ja enamus teisi veebilehti samuti.
Kuniks enamus inimesi 4K monitoride taga ei istu, ei ole selline laiutamine puhtalt laiutamise pärast eriti otstarbekas, eriti kui seda teha ühena esimestest.
Ja ma ei räägi siin teksti suurusest, ma räägin suurtest tühjadest aladest iga elemendi ümber. Nagu ma märkisin, siis lehekülge zoomiks välja, aga teksti mitte nii palju või siis üldse mitte. Kas on lehe eesmärgiks disain disaini pärast või praktilisus?
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
03.06.2014 21:30:47
|
|
|
kirjas ju, et tabletisõbralik. suurem dpi, portrait ja teistsugused kerimisharjumused.
one size fits all on alati mingeid nurki maha hõõrunud.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
03.06.2014 21:46:24
|
|
|
| tsitaat: |
Ja ma ei räägi siin teksti suurusest, ma räägin suurtest tühjadest aladest iga elemendi ümber.
|
Ma pean vägagi nõustuma sellega paraku.
FHD peal on üle poole nähtavast alast enamjaolt tühi.
Tasuks kaaluda mingite elementide paneelide liigendamist , ümberpaigutamist vms.
2min tagasi tehtud shot
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erik111
HV Guru
liitunud: 21.05.2012
|
04.06.2014 07:58:11
|
|
|
| Forss kirjutas: |
Minule väga meeldib
Kiitus tegijatele. Ainuke muudatus, mis ma teeks oleks avalehel Uudiste ja Ülevaadete sisu tekst 10% väiksemaks ja footeris ka tekst väiksemaks |
Samad sõnad.Pole häda midagi.
|
|
| Kommentaarid: 183 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004

|
04.06.2014 11:39:33
|
|
|
Kas siis tõepoolest on HV avalehe kasutuse statistikas mobiilsete seadmete hulk juba üle 50%, et neid eelistatakse? HV mobiilidele mõeldud leht on ju juba olemas - kes tabletiga tavalise lehe kasutamisega tõesti hakkama ei saa, kebigu sinna. Mina kasutan vana HV lehte väga edukalt mobla ekraani peal, no problemo. Mis töbinäpud sellega tabletil hakkama ei saa?
One size fits nobody at all.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KoldK
HV veteran

liitunud: 05.07.2011
|
04.06.2014 11:56:27
|
|
|
| WäntWõll kirjutas: |
| tsitaat: |
Ja ma ei räägi siin teksti suurusest, ma räägin suurtest tühjadest aladest iga elemendi ümber.
|
Ma pean vägagi nõustuma sellega paraku.
FHD peal on üle poole nähtavast alast enamjaolt tühi.
Tasuks kaaluda mingite elementide paneelide liigendamist , ümberpaigutamist vms.
2min tagasi tehtud shot
 |
Sama, kuidagi laiali on. Muidu on
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Invention
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.02.2005
|
04.06.2014 13:17:29
|
|
|
Ei jõua kõiki lehekülgi läbi lapata. Aga kas seda varianti pole, et panna esilehele ka see tagasi, mitu minutit tagasi on kuskile teemasse viimane post tehtud?
_________________ Soovite oma üritusele/pulma kvaliteetset (tantsu)muusikat? Võtke julgelt ühendust!
https://www.facebook.com/danceophones/
www.danceophones.eu |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netmaster
HV kasutaja

liitunud: 21.08.2004
|
04.06.2014 18:01:07
|
|
|
tunnen ka puudust sellest viimase postituse kellaajast avalehel.
Ilmselt olen mina ka üks nendest inimestest, kellel on küll 5 arvutit ja 2 tab'i, aga kõik on nii "kehvad", et nende resolutsioonidega on uue HV kasutamine suht nutune.
Jääb mulje, nagu oleks enamus kasutajad mingisuguse nägemispuudega ja igale lingile peaks varbaga pihta saama. Selle tõttu on kõik kuidagi suur, laiali venitatud ja tühja täis. Keri nagu ogar, et üldse kuhugi jõuda.
Enamvähem rahule võiks jääda ainult siis, kui 1920x1080 monitor "portraiti" keerata. Kuigi ka siis hakkavad viimati lisatud artiklid alles ekraani alumisest servast.
viimati muutis netmaster 04.06.2014 18:29:52, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
04.06.2014 18:13:13
|
|
|
Ei telefonis ega arvutis chromega. Vaid menüü ja kommentaari box näha. IE sama.
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
04.06.2014 18:15:17
|
|
|
Moblas skyfire näitab kõike
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
04.06.2014 18:15:49
|
|
|
avaneb. Chrome.
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vondur
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.01.2006
|
04.06.2014 18:18:16
|
|
|
Chrome ja IE-ga avaneb korralikult.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
04.06.2014 18:58:04
|
|
|
Firefox, Chromium, Konqueror, Rekonq näitavad küll.
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Genert
HV kasutaja
liitunud: 14.06.2011
|
04.06.2014 19:42:18
|
|
|
Kui sa mingit tooteid vaatad ning näiteks tahad vaadata kõiki firmasi, mis pakutakse, siis kui on liiga palju neid firmasi siis teatud piiril ei näita neid enam.
Vaata pilti:
http://i.imgur.com/N2V2sRh.png
See CSS property max-height on liiga väikse väärtusega.
Mina panin 3000px ja kõik oli OK!:
http://i.imgur.com/SJhqQxM.png
Kuid ma arvan, et see 3000-iga võib juhtuda, et äkki leidub liste, mis on veel pikemad.
Nii et palun, muutke see klass selliseks (rida 319 stiili failis):
.filter-list.expanded {
max-height: 10000px;
}
|
---
Kuna ma olen 1Mbit/s ühenduse otsas, siis on näha kui aeglaselt see leht laeb.
Pange Google Font fondid oma serverisse ja lisage @font-face oma stiili, nii et ei pea tegema 3 HTTP requesti vaid 1 HTTP requesti stiili failide osas. Lisaks kompressiks selle faili ära ka. Saaks asja väiksemaks.
script failid paneks kõik kokku nii et laeks 1 script faili, mitte 3. Ning lisaks async parameetri, et javascripti failide laadimine ei blokeeriks DOMi.
<script async type="text/javascript" src="minujava.js" ></script>
|
_________________ Wannapreneur - Front-End Wizard
http://genert.github.io/ |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hashi
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
04.06.2014 20:00:56
|
|
|
Kordan - uue HV avalehel pole võimalik (teema-)viitel hiire konteksti-menüüst(paremklikk) valida "Open in new tab"
andmed - PC, Win7, IE8
Olen ääretult tänulik, kui see funktsionaalsus taastatakse (ka IE8 jaoks)
FF v.15 ja Kroom v.34 see funktsionaalsus olemas. Miks diskrimineeritakse IE8 kasutajaid?
EDIT: Ma ei taha Kroomi, FF-i ega uuemat IE-d kasutama hakata - ei meeldi, ei sobi...
_________________ Seniks...
---
Hashi |
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Genert
HV kasutaja
liitunud: 14.06.2011
|
04.06.2014 20:17:56
|
|
|
Minu kogemuse järgi on IE 8 jube....
Ma pidin peaaegu kreepsu saama, kui tegelesin ühe projektiga ning see pidi IE 8-ga töötama.
Küll tuleb igasuguseid mahukaid skripte kasutada, et lihtsad asjad töötaks IE 8-s olgu siis see html5shiv, ecm5 shiv...jne.
Ma kirjutasin oma "jQuery suguse" library ning seal läks pool tööst, et antud asi ikka jookseks IE 8-ga.
Kui keegi ei kasutaks IE 8 ja alla selle, siis ma arvan, et firmad säästaksid väga palju raha ning närvid jääksid alles front-end developeritele ning uni oleks öösel magusam neil.
/rant
Ma soovitaks uuemat brauserit kasutada kasutussõbralikkuse tõttu ning väikeseks teadmiseks: vanad IE versioonid on väga "augulised", eriti JavaScript'i osas.
---
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutikomponendid/K%C3%B5rvaklapid/208004/
Ei näita produkti informatsiooni.
Vaatasin lähtekoodi - back-end'i kala.
Vaadake PHP kood üle.
_________________ Wannapreneur - Front-End Wizard
http://genert.github.io/ |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
part24
HV kasutaja

liitunud: 03.10.2008
|
05.06.2014 00:03:08
|
|
|
| No andeks, aga see asi on mu jaoks midagi täiesti mõistusevastast. Nagu õudusunenägu. Lihtsam on ilmselt midagi otsides käia mööda pakkujaid ise hindu uurimas.
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salasilm66
HV vaatleja
liitunud: 30.03.2009
|
05.06.2014 00:37:23
|
|
|
| sellise "uuenduse" valmistaja peaks kliendivaenulikkuse eripreemia saama. Mis it arendajatel küll viimasel ajal viga on, et järjest ämbreid kolistatakse, alles oli SEB kes samasuguse ruumiraiskava netipangaga hakkama sai ja nüüd hinnavaatlus..
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
05.06.2014 08:13:55
|
|
|
Muuseas, Chrome suudab meelde jätta HV 90% suumi, misiganes tingimustes.
Lehelt lehele minnes, brauserit restartides jne. 1920x1200 resoga on 90% suum täiesti paras.
Meeldetuletuseks kõigile, kellele uus HV (veel) ei meeldi, siis kättesaadav ka vanem versioon http://thv.hv.ee/
Lahmiv kriitika jätab mu täiesti külmaks, lugege mis kriitikat sai 2011 HV https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8201560#8201560
Uut versiooni täiendame ja lihvimine nii, et ruumikasutus oleks parem, peagi lisandub ka piltideta ultrakompaktne vaade jne.
Nii, et kannatust, rahu ja mõistvat suhtumist Ja kes ära ei suuda oodata, siis http://thv.hv.ee/
_________________ Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine |
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
McSilmus
HV kasutaja
liitunud: 27.11.2001
|
05.06.2014 09:04:39
|
|
|
| Jõudu ja jaksu ! Elu on näidanud, et parem hakata uuega kohe harjuma, kui venitada vanaga edasi. Mingil hetkel ei olnud sülearvuti otsingufiltril resolutsiooni valikut, kuid nüüd see olemas. Minu jaoks on tehtud parandused olnud positiivsed.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yeah1000
HV kasutaja

liitunud: 09.02.2005
|
05.06.2014 09:18:33
|
|
|
See, kes ei viitsi otsinguribale hv.ee trükkida, võib sinna ka kv.ee sisestada. Avaneb sama leht
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2korda2
HV kasutaja
liitunud: 19.07.2003
|
05.06.2014 10:43:55
|
|
|
hashi,
IE pole kunagi olnud arendajate meelisbrowser. Oli aeg, kui IE oli defacto standard, siis arendajad kehitasid õlgu, nägid vaeva ja panid asjad tööle. Seejärel tuli aeg, kui piisavalt suure osakaalu said lehitsejad, millel asjad töötasid tunduvalt lihtsamalt. Sel ajal kirusid arendajad juba päris kõvasti ja hambad ristis pandi ikka asjad tööle. Nüüd on kätte jõudnud aeg, kui IE osakaal on juba vähenenud oluliselt ja arendajad kehitavad jälle õlgu - enam ei pane IE peal asju tööle. Viiteks - Sotši OM koduleht polnud IE9 ühilduv.
Muide, HV kodulehe päis näeb IE10 peal (1080 - lõikasin servast ülearust maha) hetkel välja selline: https://dl.dropboxusercontent.com/u/48027526/hv_avaleht_IE10.png
Ei usu, et nii ongi mõeldud aga ma saan täitsa aru - eraldi ponnistust IE tarvis ei oota.
Probleem (2?): minule ütleb FF29.0.1 avalehe avamisel nüüd sedasi https://dl.dropboxusercontent.com/u/48027526/hv_avaleht.png
Ei jäta head muljet.
| tsitaat: |
| Nüüd kuvatakse avalehel esiletõstetud teemade pealkirju vaid esimeses "Uued postitused tabis". |
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
05.06.2014 10:45:49
|
|
|
Minule küll, seal midagi sellist ei öelda...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2korda2
HV kasutaja
liitunud: 19.07.2003
|
05.06.2014 10:51:01
|
|
|
Sry, nii juhtub, kui segamini võtta:D
Luban edaspidi IE-d kasutada ainult majasiseste "see asi töötab ainult IE peal, igavesest ajast igavesti" korporatiivlahenduste tarvis.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
05.06.2014 11:30:12
|
|
|
| Nagu aru olen saanud, siis see vana versioon millalgi läheb maha. Kas siis, kui olete valmis saanud uues versioonis selle veelgi kompaktsema versiooniga (kus pilte vähem vms)? Või on plaan see üles jätta kauemaks?
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004

|
05.06.2014 11:42:09
|
|
|
Veidi parem justkui on, aga fullHD ekraanil on endiselt liiga suur, läpakas ei julge vaadatagi.
Ja siis see lehekülg, mille avanemise kohta küsisid - avaneb praegu kenasti (Firefox/KDE ja Opera/Android), aga kogu lehekülje läbikerimine võtab higiseks sellesama suure ekraani peal - elementide ja ridade vahed on meeletult suured.
Lõpuks avasin siis uue lehe ka moblas (1184x720; 4,5") - anna andeks, aga see on hobuse unenägu (ma ei mõtle sellega midagi pahasti, aga ei oska seda paremini iseloomustada). Mul läheb sõrm tuliseks, kui need 15 lehekülge avalehte läbi jõuan kerida, mille peale see leht laiali laotub! Igal leheküljel kümme rida infot või umbes nii. Linke võiks pöidla või suure varbaga vajutada. Mis lukuaugu mõõtudega ja samas nanomeetriskaalale mahtuva pikslimõõduga ekraanid need küll on, millele see leht on disainitud?
Jah, zoom on nullis seejuures. Palun, Tanel, see ei ole lahmimine. Leht on liiga suur ja liiga tühi. Sul pole seal enam ju reklaami jaokski ruumi
Pildid iseenesest ei ole üldse probleem, tühi ruum on.
Palun lase neil arendajatel seda tühja ruumi veel vähendada, senine muutus pole kaugeltki piisav.
Mul ei ole midagi uue kujunduse vastu - see on täitsa kena iseenesest, aga ta on ikka veel liiga laiali, liiga suur. Vaata kasutajate ekraanide suuruse statistikat - nii suur ei kõlba, see ei mahu enamusel ekraanile ära ja venib meeletult pikaks. Kui üle poolte kasutajate peavad lehekülje vaatamiseks seda välja zoomima hakkama, siis ei ole see normaalne ometi.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
05.06.2014 11:45:05
|
|
|
See on tõesti vägivaldne, mis juhtunud on.
Tore ja pehme küll, hobuse unenägu, kuid keeruline on keskenduda, kui ma pean üle tollide oma silmi vedama, sest kõik on ümmargune ja laialivalguv ehket suur. Klassikaline versioon püüab kasulikult fookust.
Poolitatud brauseriakna korral kohandub uus versioon laiusele nii, et kaob alamkategooria täpsustusvõimalus?
Parem põhimenüü seda ei paku.?
viimati muutis Mario. 05.06.2014 11:55:50, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
05.06.2014 11:53:35
|
|
|
avaneb, aga...
ekraanile mahub lehte avades peale päise veel foorumiteemad, kuumad pakkumised, reklaam (teine samal lehel) ja alla äärde vaevu läpaka nimi. pilte ega läpaka specce või detaile ekraanile ei mahu.
ie-ga avades on lisaks veel teksti peal olev (kolmas) reklaam, mida näiteks firefox ei näidanud.
tööl 1680x1050 resol. kodus proovisin enne 1080p, peal ja ei ole oluliselt parem (+30px vertikaalselt on väike vahe).
1200x1920 molul, ehk siis portraitis 1920x1200 nägi välja enam-vähem söödav kuigi seal kerimise vajadus on juba ausalt öeldes väga kurjast.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
viimati muutis londiste 05.06.2014 11:57:49, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
05.06.2014 11:56:06
|
|
|
Kas avalehele, sinna kus on nupp/link "Foorum" ei annaks kõrvale panna ka samalaadseid "Uudised" ja "Ülevaated" nupukesi mis vastavasse kohale lehel viskavad?
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
05.06.2014 11:58:40
|
|
|
londiste, kes ütles, et hinnapakkumine peab olema kohe avalehel nähtav?
Võrdle vana versiooniga, seal pead veel rohkem kerima http://thv.hv.ee/products/S%C3%BClearvutid/S%C3%BClearvutid/440960/
Palun saage aru, põhimõttelisi muudatusi enam ei tule, disain on paigas. Reklaamid on vajalikud portaali ülevalpidamiseks.
Meie tegeleme seniks peenhäälestamisega ja erinevate täienduste sisseviimisega.
P.S. Muuseas, nagu varem öeldud, desktopil tõmmake suum 90% peale ja proovige siis.
Chrome suudab ka selle meelde jätta (FF, IE11, Safari või Opera kohta ei oska öelda).
_________________ Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
viimati muutis Tanel 05.06.2014 12:05:39, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
05.06.2014 12:04:35
|
|
|
Tanel, sul on õigus. ma vana versiooniga ei võrrelnudki, seal on veel hullem.
lihtsalt tähelepanek, et see on kõike muud kui mugav layout asjade vaatamiseks. konkreetse vidina lehel näed korraga alguses ekraani peale mahtuvana konkreetsest vidinast vaid nime, edasi tuleb juba kerima hakata.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taavi
HV veteran
liitunud: 04.02.2002
|
05.06.2014 12:05:59
|
|
|
| londiste ei räägi ju avalehest vaid konkreetse toote omast.
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KoldK
HV veteran

liitunud: 05.07.2011
|
05.06.2014 12:09:03
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
| Dogbert, juhtisime Okia tähelepanu sellele, aga nende vastus oli, et pole võimalik. |
Tohoh, väga huvitav.
Muidu kujundus ja kõik on tipp-topp, aga jah see suuruse värk on endiselt
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|