Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Hinnavaatluse uudised »  Uus Hinnavaatlus 2014 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.06.2014 16:47:50 vasta tsitaadiga

jägaja, paraku siis polegi midagi teha. Uue HV tegemisel arvestasime populaarseimate resolutsioonidega.
XGA 1024x768 resolutsioon moodustab vaid 2.37% kogukülastustest. Võrdluseks, FullHD 1920x1080 on mäekõrguselt populaarseim resolutsioon, moodustades veerandi kogukülastustest.

XGA resolutsiooniga telerite kategooria (uus HV)
Spoiler Spoiler Spoiler


XGA resolutsiooniga telerite kategooria (vana HV)
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2014 17:41:12 vasta tsitaadiga

Kui ma uut SEB internetipanga kujundust nägin, siis esimene mõte oli, et see on tehtud nägemispuudega inimestele - kõik on suur, lahmakas, ruumi raiskav. Nüüd on HV sama teed läinud...
Seda lehte on normaalne vaadata 70% zoomiga. icon_neutral.gif

Või õigemini, leht ise tuleb 70% peale zoomida ja siis tekst 110% peale...

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 03.06.2014 18:22:15 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Kui ma uut SEB internetipanga kujundust nägin, siis esimene mõte oli, et see on tehtud nägemispuudega inimestele - kõik on suur, lahmakas, ruumi raiskav. Nüüd on HV sama teed läinud...
Seda lehte on normaalne vaadata 70% zoomiga. icon_neutral.gif

Või õigemini, leht ise tuleb 70% peale zoomida ja siis tekst 110% peale...

Kusjuures minul on nägemispuue...
ja isegi minusuguse puuduliku jaoks on avaleht liiga "hästi" nähtav! icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oracle
HV kasutaja


liitunud: 24.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2014 18:27:51 vasta tsitaadiga

Mulle see uus kujundus meeldib, lihtne ja selge. Veits palju kerima peab ja algul on harjumatu aga ok thumbs_up.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Forss
HV kasutaja
Forss

liitunud: 11.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2014 18:43:30 vasta tsitaadiga

Minule väga meeldib thumbs_up.gif

Kiitus tegijatele. Ainuke muudatus, mis ma teeks oleks avalehel Uudiste ja Ülevaadete sisu tekst 10% väiksemaks ja footeris ka tekst väiksemaks
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.06.2014 18:44:18 vasta tsitaadiga

Forss, vaatame neljapäeval mis teha annab.
Seniks pane brauseri suum 90% peale icon_wink.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Forss
HV kasutaja
Forss

liitunud: 11.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2014 19:06:48 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Forss, vaatame neljapäeval mis teha annab.
Seniks pane brauseri suum 90% peale icon_wink.gif


Ei hakka zoomi muutma. Üleval meeldib suur tekst. thumbs_up.gif
All lihtsalt palju suurt teksti üheskoos, aga tavaliselt nii alla ei keri ikka icon_lol.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2014 19:13:52 vasta tsitaadiga

Nojah, maitse asi. Kui varem nägi leht välja nagu teabekeskus - palju asjalikku infot, vähe kerimist, siis uus on nagu need papist raamatud mudilaste jaoks.
Suurest ekraanist pole enam miskit tolku, muudkui vehi ringi seal peal ja keri. Ma ei kujuta ettegi läpaka ekraani peal selle vaatamist...

Mul poleks selle vastu midagi, kui kõik veebilehed oleksid sellised lahmakad - siis panekski default zoomi kuhugi 75% kanti ja see ei häiriks. Kui kunagi monitor 4K peale peaks minema, ehk siis võib default zoomi peale ka jätta. Aga praegu ei pea üldse kaugelt otsima - foorum on endiselt normaalne lugeda 100% zoomiga ja enamus teisi veebilehti samuti.
Kuniks enamus inimesi 4K monitoride taga ei istu, ei ole selline laiutamine puhtalt laiutamise pärast eriti otstarbekas, eriti kui seda teha ühena esimestest.

Ja ma ei räägi siin teksti suurusest, ma räägin suurtest tühjadest aladest iga elemendi ümber. Nagu ma märkisin, siis lehekülge zoomiks välja, aga teksti mitte nii palju või siis üldse mitte. Kas on lehe eesmärgiks disain disaini pärast või praktilisus?

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.06.2014 21:30:47 vasta tsitaadiga

kirjas ju, et tabletisõbralik. suurem dpi, portrait ja teistsugused kerimisharjumused.
one size fits all on alati mingeid nurki maha hõõrunud.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2014 21:46:24 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ja ma ei räägi siin teksti suurusest, ma räägin suurtest tühjadest aladest iga elemendi ümber.

Ma pean vägagi nõustuma sellega paraku.
FHD peal on üle poole nähtavast alast enamjaolt tühi.
Tasuks kaaluda mingite elementide paneelide liigendamist , ümberpaigutamist vms.

2min tagasi tehtud shot
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2014 07:58:11 vasta tsitaadiga

Forss kirjutas:
Minule väga meeldib thumbs_up.gif

Kiitus tegijatele. Ainuke muudatus, mis ma teeks oleks avalehel Uudiste ja Ülevaadete sisu tekst 10% väiksemaks ja footeris ka tekst väiksemaks

Samad sõnad.Pole häda midagi.
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2014 11:39:33 vasta tsitaadiga

Kas siis tõepoolest on HV avalehe kasutuse statistikas mobiilsete seadmete hulk juba üle 50%, et neid eelistatakse? HV mobiilidele mõeldud leht on ju juba olemas - kes tabletiga tavalise lehe kasutamisega tõesti hakkama ei saa, kebigu sinna. Mina kasutan vana HV lehte väga edukalt mobla ekraani peal, no problemo. Mis töbinäpud sellega tabletil hakkama ei saa?

One size fits nobody at all.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KoldK
HV veteran
KoldK

liitunud: 05.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2014 11:56:27 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
tsitaat:

Ja ma ei räägi siin teksti suurusest, ma räägin suurtest tühjadest aladest iga elemendi ümber.

Ma pean vägagi nõustuma sellega paraku.
FHD peal on üle poole nähtavast alast enamjaolt tühi.
Tasuks kaaluda mingite elementide paneelide liigendamist , ümberpaigutamist vms.

2min tagasi tehtud shot

Sama, kuidagi laiali on. Muidu on thumbs_up.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Invention
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2014 13:17:29 vasta tsitaadiga

Ei jõua kõiki lehekülgi läbi lapata. Aga kas seda varianti pole, et panna esilehele ka see tagasi, mitu minutit tagasi on kuskile teemasse viimane post tehtud?
_________________
Soovite oma üritusele/pulma kvaliteetset (tantsu)muusikat? Võtke julgelt ühendust!
https://www.facebook.com/danceophones/
www.danceophones.eu
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
netmaster
HV kasutaja
netmaster

liitunud: 21.08.2004




sõnum 04.06.2014 18:01:07 vasta tsitaadiga

tunnen ka puudust sellest viimase postituse kellaajast avalehel.

Ilmselt olen mina ka üks nendest inimestest, kellel on küll 5 arvutit ja 2 tab'i, aga kõik on nii "kehvad", et nende resolutsioonidega on uue HV kasutamine suht nutune.
Jääb mulje, nagu oleks enamus kasutajad mingisuguse nägemispuudega ja igale lingile peaks varbaga pihta saama. Selle tõttu on kõik kuidagi suur, laiali venitatud ja tühja täis. Keri nagu ogar, et üldse kuhugi jõuda.
Enamvähem rahule võiks jääda ainult siis, kui 1920x1080 monitor "portraiti" keerata. Kuigi ka siis hakkavad viimati lisatud artiklid alles ekraani alumisest servast.


viimati muutis netmaster 04.06.2014 18:29:52, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2014 18:09:14 vasta tsitaadiga

Kas saaks teha siin ka kogu musta ala klikitavaks, siin peab täpselt tekstile vajutama.
https://www.dropbox.com/s/e48pic67cq4gzn3/2014-06-04%2015.05.32.png

nagu siin vajutades õigele reale toimub klikk

https://www.dropbox.com/s/p64g1op46nd1277/2014-06-04%2015.06.33.png

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.06.2014 18:10:37 vasta tsitaadiga

ufo56, jep, Okiat on juba teavitatud, saavad järgmine nädal sellega tegeleda
Invention, jep, see on plaanis lisada.

Mitmed muud täiendused aga saavad homme teostatud.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.06.2014 18:11:18 vasta tsitaadiga

Mul aga teine küsimus, et kas allolev lehekülg avaneb teil kenasti iga brauseriga?
https://www.hinnavaatlus.ee/products/S%C3%BClearvutid/S%C3%BClearvutid/440960/

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2014 18:13:13 vasta tsitaadiga

Ei telefonis ega arvutis chromega. Vaid menüü ja kommentaari box näha. IE sama.
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.06.2014 18:15:10 vasta tsitaadiga

Jep, siis mingi kamm.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2014 18:15:17 vasta tsitaadiga

Moblas skyfire näitab kõike
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2014 18:15:49 vasta tsitaadiga

avaneb. Chrome.
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 04.06.2014 18:18:16 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Mul aga teine küsimus, et kas allolev lehekülg avaneb teil kenasti iga brauseriga?
https://www.hinnavaatlus.ee/products/S%C3%BClearvutid/S%C3%BClearvutid/440960/

Chrome ja IE-ga avaneb korralikult.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 04.06.2014 18:58:04 vasta tsitaadiga

Firefox, Chromium, Konqueror, Rekonq näitavad küll.
_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Genert
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2014 19:42:18 vasta tsitaadiga

Kui sa mingit tooteid vaatad ning näiteks tahad vaadata kõiki firmasi, mis pakutakse, siis kui on liiga palju neid firmasi siis teatud piiril ei näita neid enam.

Vaata pilti:
http://i.imgur.com/N2V2sRh.png

See CSS property max-height on liiga väikse väärtusega.

Mina panin 3000px ja kõik oli OK!:
http://i.imgur.com/SJhqQxM.png

Kuid ma arvan, et see 3000-iga võib juhtuda, et äkki leidub liste, mis on veel pikemad.

Nii et palun, muutke see klass selliseks (rida 319 stiili failis):

.filter-list.expanded {
    max-height: 10000px;
}




---

Kuna ma olen 1Mbit/s ühenduse otsas, siis on näha kui aeglaselt see leht laeb.

Pange Google Font fondid oma serverisse ja lisage @font-face oma stiili, nii et ei pea tegema 3 HTTP requesti vaid 1 HTTP requesti stiili failide osas. Lisaks kompressiks selle faili ära ka. Saaks asja väiksemaks.

script failid paneks kõik kokku nii et laeks 1 script faili, mitte 3. Ning lisaks async parameetri, et javascripti failide laadimine ei blokeeriks DOMi.


<script async type="text/javascript" src="minujava.js" ></script>

_________________
Wannapreneur - Front-End Wizard

http://genert.github.io/
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hashi
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 04.06.2014 20:00:56 vasta tsitaadiga

Kordan - uue HV avalehel pole võimalik (teema-)viitel hiire konteksti-menüüst(paremklikk) valida "Open in new tab"
andmed - PC, Win7, IE8
Olen ääretult tänulik, kui see funktsionaalsus taastatakse icon_smile.gif (ka IE8 jaoks)

FF v.15 ja Kroom v.34 see funktsionaalsus olemas. Miks diskrimineeritakse IE8 kasutajaid? icon_wink.gif

EDIT: Ma ei taha Kroomi, FF-i ega uuemat IE-d kasutama hakata - ei meeldi, ei sobi... icon_biggrin.gif

_________________
Seniks...
---
Hashi
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Genert
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2014 20:17:56 vasta tsitaadiga

Minu kogemuse järgi on IE 8 jube....

Ma pidin peaaegu kreepsu saama, kui tegelesin ühe projektiga ning see pidi IE 8-ga töötama.

Küll tuleb igasuguseid mahukaid skripte kasutada, et lihtsad asjad töötaks IE 8-s olgu siis see html5shiv, ecm5 shiv...jne.

Ma kirjutasin oma "jQuery suguse" library ning seal läks pool tööst, et antud asi ikka jookseks IE 8-ga.

Kui keegi ei kasutaks IE 8 ja alla selle, siis ma arvan, et firmad säästaksid väga palju raha ning närvid jääksid alles front-end developeritele ning uni oleks öösel magusam neil.

/rant

Ma soovitaks uuemat brauserit kasutada kasutussõbralikkuse tõttu ning väikeseks teadmiseks: vanad IE versioonid on väga "augulised", eriti JavaScript'i osas.

---


https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutikomponendid/K%C3%B5rvaklapid/208004/

Ei näita produkti informatsiooni.

Vaatasin lähtekoodi - back-end'i kala.

Vaadake PHP kood üle.

_________________
Wannapreneur - Front-End Wizard

http://genert.github.io/
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.06.2014 21:09:42 vasta tsitaadiga

Genert, nüüd korras, cache oli lihtsalt täis saanud, seda polnud ammu tühjendanud.
Lahtri suurendamise teeme hommikul.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
part24
HV kasutaja
part24

liitunud: 03.10.2008




sõnum 05.06.2014 00:03:08 vasta tsitaadiga

No andeks, aga see asi on mu jaoks midagi täiesti mõistusevastast. Nagu õudusunenägu. Lihtsam on ilmselt midagi otsides käia mööda pakkujaid ise hindu uurimas.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salasilm66
HV vaatleja

liitunud: 30.03.2009




sõnum 05.06.2014 00:37:23 vasta tsitaadiga

sellise "uuenduse" valmistaja peaks kliendivaenulikkuse eripreemia saama. Mis it arendajatel küll viimasel ajal viga on, et järjest ämbreid kolistatakse, alles oli SEB kes samasuguse ruumiraiskava netipangaga hakkama sai ja nüüd hinnavaatlus..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.06.2014 08:13:55 vasta tsitaadiga

Muuseas, Chrome suudab meelde jätta HV 90% suumi, misiganes tingimustes.
Lehelt lehele minnes, brauserit restartides jne. 1920x1200 resoga on 90% suum täiesti paras.

Meeldetuletuseks kõigile, kellele uus HV (veel) ei meeldi, siis kättesaadav ka vanem versioon http://thv.hv.ee/
Lahmiv kriitika jätab mu täiesti külmaks, lugege mis kriitikat sai 2011 HV icon_arrow.gif https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8201560#8201560
Uut versiooni täiendame ja lihvimine nii, et ruumikasutus oleks parem, peagi lisandub ka piltideta ultrakompaktne vaade jne.
Nii, et kannatust, rahu ja mõistvat suhtumist icon_smile.gif Ja kes ära ei suuda oodata, siis icon_arrow.gif http://thv.hv.ee/

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
McSilmus
HV kasutaja

liitunud: 27.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2014 09:04:39 vasta tsitaadiga

Jõudu ja jaksu ! Elu on näidanud, et parem hakata uuega kohe harjuma, kui venitada vanaga edasi. Mingil hetkel ei olnud sülearvuti otsingufiltril resolutsiooni valikut, kuid nüüd see olemas. Minu jaoks on tehtud parandused olnud positiivsed.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yeah1000
HV kasutaja
yeah1000

liitunud: 09.02.2005




sõnum 05.06.2014 09:18:33 vasta tsitaadiga

See, kes ei viitsi otsinguribale hv.ee trükkida, võib sinna ka kv.ee sisestada. Avaneb sama leht icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.06.2014 10:38:16 vasta tsitaadiga

Järgmised muudatused:
Nüüd toimib profiilis märgitud avalehe foorumiteemade arvu salvestamine ja kuvamine.
Nüüd kuvatakse avalehel esiletõstetud teemade pealkirju vaid esimeses "Uued postitused tabis".

Link profiilile -> https://foorum.hinnavaatlus.ee/profile.php?mode=editprofile&hv=1

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
2korda2
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2014 10:43:55 vasta tsitaadiga

hashi,
IE pole kunagi olnud arendajate meelisbrowser. Oli aeg, kui IE oli defacto standard, siis arendajad kehitasid õlgu, nägid vaeva ja panid asjad tööle. Seejärel tuli aeg, kui piisavalt suure osakaalu said lehitsejad, millel asjad töötasid tunduvalt lihtsamalt. Sel ajal kirusid arendajad juba päris kõvasti ja hambad ristis pandi ikka asjad tööle. Nüüd on kätte jõudnud aeg, kui IE osakaal on juba vähenenud oluliselt ja arendajad kehitavad jälle õlgu - enam ei pane IE peal asju tööle. Viiteks - Sotši OM koduleht polnud IE9 ühilduv.
Muide, HV kodulehe päis näeb IE10 peal (1080 - lõikasin servast ülearust maha) hetkel välja selline: https://dl.dropboxusercontent.com/u/48027526/hv_avaleht_IE10.png
Ei usu, et nii ongi mõeldud aga ma saan täitsa aru - eraldi ponnistust IE tarvis ei oota.

Probleem (2?): minule ütleb FF29.0.1 avalehe avamisel nüüd sedasi https://dl.dropboxusercontent.com/u/48027526/hv_avaleht.png
Ei jäta head muljet.

tsitaat:
Nüüd kuvatakse avalehel esiletõstetud teemade pealkirju vaid esimeses "Uued postitused tabis".
thumbs_up.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2014 10:45:49 vasta tsitaadiga

2korda2 kirjutas:
Probleem (2?): minule ütleb FF29.0.1 avalehe avamisel nüüd sedasi https://dl.dropboxusercontent.com/u/48027526/hv_avaleht.png
Ei jäta head muljet.


Minule küll, seal midagi sellist ei öelda... icon_rolleyes.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.06.2014 10:45:53 vasta tsitaadiga

2korda2, kuidas saab FF29.0.1 öelda mingit IE veateadet?
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
2korda2
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2014 10:51:01 vasta tsitaadiga

Sry, nii juhtub, kui segamini võtta:D
Luban edaspidi IE-d kasutada ainult majasiseste "see asi töötab ainult IE peal, igavesest ajast igavesti" korporatiivlahenduste tarvis.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.06.2014 11:07:46 vasta tsitaadiga

Vaata enda postitusi ja vaata enda ärifoorumi postitusi lingid on nüüd ka olemas.
Ning mitu minutit tagasi on teemasse postitatud.
Samuti on whitespace'i foorumiteemadel nüüd vähem - asi peaks kompaktsem nüüd olema.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2014 11:30:12 vasta tsitaadiga

Nagu aru olen saanud, siis see vana versioon millalgi läheb maha. Kas siis, kui olete valmis saanud uues versioonis selle veelgi kompaktsema versiooniga (kus pilte vähem vms)? Või on plaan see üles jätta kauemaks?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.06.2014 11:38:06 vasta tsitaadiga

Nagu öeldud, siis vana versioon jääb paralleelselt käiku, kuniks uus versioon on saanud kõik vajamineva funktsionaalsuse.
Samas mingit ajalist limiiti pole kehtestatud, kuid vanale versioonile enam mingeid uuendusi ei tule.
Mainitud sai ka, et plaanis on ka ultrakompaktne, piltideta vaade.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2014 11:42:09 vasta tsitaadiga

Veidi parem justkui on, aga fullHD ekraanil on endiselt liiga suur, läpakas ei julge vaadatagi.
Ja siis see lehekülg, mille avanemise kohta küsisid - avaneb praegu kenasti (Firefox/KDE ja Opera/Android), aga kogu lehekülje läbikerimine võtab higiseks sellesama suure ekraani peal - elementide ja ridade vahed on meeletult suured.

Lõpuks avasin siis uue lehe ka moblas (1184x720; 4,5") - anna andeks, aga see on hobuse unenägu (ma ei mõtle sellega midagi pahasti, aga ei oska seda paremini iseloomustada). Mul läheb sõrm tuliseks, kui need 15 lehekülge avalehte läbi jõuan kerida, mille peale see leht laiali laotub! Igal leheküljel kümme rida infot või umbes nii. Linke võiks pöidla või suure varbaga vajutada. Mis lukuaugu mõõtudega ja samas nanomeetriskaalale mahtuva pikslimõõduga ekraanid need küll on, millele see leht on disainitud?
Jah, zoom on nullis seejuures. Palun, Tanel, see ei ole lahmimine. Leht on liiga suur ja liiga tühi. Sul pole seal enam ju reklaami jaokski ruumi icon_smile.gif

Pildid iseenesest ei ole üldse probleem, tühi ruum on.

Palun lase neil arendajatel seda tühja ruumi veel vähendada, senine muutus pole kaugeltki piisav.

Mul ei ole midagi uue kujunduse vastu - see on täitsa kena iseenesest, aga ta on ikka veel liiga laiali, liiga suur. Vaata kasutajate ekraanide suuruse statistikat - nii suur ei kõlba, see ei mahu enamusel ekraanile ära ja venib meeletult pikaks. Kui üle poolte kasutajate peavad lehekülje vaatamiseks seda välja zoomima hakkama, siis ei ole see normaalne ometi.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.06.2014 11:44:43 vasta tsitaadiga

Nüüd toimib andmebaasist otsimine nii, et kui märgitud Laoseisu tingimus, siis arvestakse vaid füüsiliste poodide laoseisu.
Dogbert, juhtisime Okia tähelepanu sellele, aga nende vastus oli, et pole võimalik.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2014 11:45:05 vasta tsitaadiga

See on tõesti vägivaldne, mis juhtunud on.
Tore ja pehme küll, hobuse unenägu, kuid keeruline on keskenduda, kui ma pean üle tollide oma silmi vedama, sest kõik on ümmargune ja laialivalguv ehket suur. Klassikaline versioon püüab kasulikult fookust.

Poolitatud brauseriakna korral kohandub uus versioon laiusele nii, et kaob alamkategooria täpsustusvõimalus?
Parem põhimenüü seda ei paku.?


viimati muutis Mario. 05.06.2014 11:55:50, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.06.2014 11:53:35 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Mul aga teine küsimus, et kas allolev lehekülg avaneb teil kenasti iga brauseriga?
https://www.hinnavaatlus.ee/products/S%C3%BClearvutid/S%C3%BClearvutid/440960/
avaneb, aga...
ekraanile mahub lehte avades peale päise veel foorumiteemad, kuumad pakkumised, reklaam (teine samal lehel) ja alla äärde vaevu läpaka nimi. pilte ega läpaka specce või detaile ekraanile ei mahu.
ie-ga avades on lisaks veel teksti peal olev (kolmas) reklaam, mida näiteks firefox ei näidanud.

tööl 1680x1050 resol. kodus proovisin enne 1080p, peal ja ei ole oluliselt parem (+30px vertikaalselt on väike vahe).
1200x1920 molul, ehk siis portraitis 1920x1200 nägi välja enam-vähem söödav kuigi seal kerimise vajadus on juba ausalt öeldes väga kurjast.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!


viimati muutis londiste 05.06.2014 11:57:49, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2014 11:56:06 vasta tsitaadiga

Kas avalehele, sinna kus on nupp/link "Foorum" ei annaks kõrvale panna ka samalaadseid "Uudised" ja "Ülevaated" nupukesi mis vastavasse kohale lehel viskavad? icon_rolleyes.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.06.2014 11:58:40 vasta tsitaadiga

londiste, kes ütles, et hinnapakkumine peab olema kohe avalehel nähtav?
Võrdle vana versiooniga, seal pead veel rohkem kerima icon_arrow.gif http://thv.hv.ee/products/S%C3%BClearvutid/S%C3%BClearvutid/440960/
Palun saage aru, põhimõttelisi muudatusi enam ei tule, disain on paigas. Reklaamid on vajalikud portaali ülevalpidamiseks.
Meie tegeleme seniks peenhäälestamisega ja erinevate täienduste sisseviimisega.

P.S. Muuseas, nagu varem öeldud, desktopil tõmmake suum 90% peale ja proovige siis.
Chrome suudab ka selle meelde jätta (FF, IE11, Safari või Opera kohta ei oska öelda).

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine


viimati muutis Tanel 05.06.2014 12:05:39, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.06.2014 12:04:35 vasta tsitaadiga

Tanel, sul on õigus. ma vana versiooniga ei võrrelnudki, seal on veel hullem.
lihtsalt tähelepanek, et see on kõike muud kui mugav layout asjade vaatamiseks. konkreetse vidina lehel näed korraga alguses ekraani peale mahtuvana konkreetsest vidinast vaid nime, edasi tuleb juba kerima hakata.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2014 12:05:59 vasta tsitaadiga

londiste ei räägi ju avalehest vaid konkreetse toote omast.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KoldK
HV veteran
KoldK

liitunud: 05.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2014 12:09:03 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Dogbert, juhtisime Okia tähelepanu sellele, aga nende vastus oli, et pole võimalik.

Tohoh, väga huvitav.
Muidu kujundus ja kõik on tipp-topp, aga jah see suuruse värk on endiselt thumbs_down.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Hinnavaatluse uudised »  Uus Hinnavaatlus 2014 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.