Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Spin Tires märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 13.06.2013 11:54:20 vasta tsitaadiga

5 hours to go - http://www.kickstarter.com/projects/358753914/spintires-the-ultimate-off-road-challenge thumbs_up.gif
_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
gnjack
HV kasutaja

liitunud: 07.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2013 17:22:30 vasta tsitaadiga

Nad said nüüd £40 000 asemel £60 935
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2013 00:01:45 vasta tsitaadiga

Mis te mööda rada sõidate .. OPEN MAP.. ma viimati askeldasin üle 2 tunni metsas, siht oli ees, et välja vaja saada .. vaikselt teadsin ka kuhupoole minna kuid see mudas mäkerdamine röövis oma aja .. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gnjack
HV kasutaja

liitunud: 07.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2013 09:49:34 vasta tsitaadiga

Puud ei jäänud ette? icon_biggrin.gif Mina metsast läbi ei saanud tänu suurtele puudele. icon_smile.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2013 12:59:54 vasta tsitaadiga

Need jäävad igatepidi ette tegelikult aga ma teen nii, et võtan sihi ette ja siis kaamera keeran suht auto ette, puude vahelt mahub läbi küll, vahest läheb kitsaks aga manööverdades saab hakkama. : )
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 15.06.2013 13:22:00 vasta tsitaadiga

http://www.rigsofrods.com/threads/92776-Spin-Tires-offroad-trucks-and-cars-trucktrial-!!!-NEW-DEMO-6-2013-with-big-test-area-pg-31!!!-) keegi neid mode on proovidnud, tunduvad üsna pädevad thumbs_up.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 15.06.2013 20:31:05 vasta tsitaadiga

2011 jah, 2013 ei.
_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Defeee
HV kasutaja
Defeee

liitunud: 10.09.2006




sõnum 16.06.2013 14:35:18 vasta tsitaadiga

Kõige tüütumad on need pisikesed põõsad, mis eest ei lähe. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Altas
jõrr

liitunud: 13.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2013 20:47:03 vasta tsitaadiga

Njh, võtab küll palju aega see värk.

Niisama jukerdada lampi keset metsa on suht igav, kuid kui ka mõne missiooniga tegu oleks, siis ikka eelistaks läbi metsa roomata icon_smile.gif
Kõige tüütum on muidugi vajuda maz-iga vastu puud nii, et puu jääb kabiini ja rataste vahele, siis on suht võimatu minema saada.

_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Saabu
HV kasutaja
Saabu

liitunud: 30.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2013 21:49:37 vasta tsitaadiga

Spin Tiresi Facebooki lehelt:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 01.07.2013 22:16:16 vasta tsitaadiga

Kas on oodata kabiinivaadet? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2013 23:14:23 vasta tsitaadiga

Kickstarteri järgi jäi neil tollest raha puudu, aga.. võiks sellisel mängul olla küll korralik seest vaade
_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caspar08
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2013 01:11:26 vasta tsitaadiga

:O selline cockpit vaade koos miski võimalusega, et hiirega on 'freelook' oleks ikka ÜLIKÕVA :O võiks ka mingi korralik peeglisüsteem vms olla, mis oleks veelgi lahedam icon_biggrin.gif ja kaart vms võiks olla kas GPS akna küljes või et kui vajutad kaardinuppu mingit, siis võtab kuskilt 'pardatsokist' või kuskilt armatuurilt kaardi ja hoiab seda käes. Muidu rallimängud nii väga ei tõmbagi, aga kui nii paljude võimalustega oleks, siis isegi tõmbaks vast. Ja see graafika tol pildil on ka ikka kõval tasemel, eks teda natuke veel 'enhancitud' kah.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2013 02:42:00 vasta tsitaadiga

Ingame unrendered pilt icon_lol.gif
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 02.07.2013 03:41:41 vasta tsitaadiga

maatriks kirjutas:
Ingame unrendered pilt icon_lol.gif
thumbs_up.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 02.07.2013 07:45:16 vasta tsitaadiga

Tegijad ei pidavat veel teadma kas lisavad seestvaate või mitte, sest nende mängumootor pole selle vaate jaoks loodud. See pidi nõudma üsna palju koodi ümberkirjutamist.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Saabu
HV kasutaja
Saabu

liitunud: 30.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2013 10:20:12 vasta tsitaadiga

Tegu peaks olema Ural 4320 kokpitiga - hetkel mängu lisatav/kõige uuem mängu lisatud masin.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvutipäss
Kreisi kasutaja
Arvutipäss

liitunud: 26.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2013 23:23:34 vasta tsitaadiga


Link



E: http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=184738222
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 14.10.2013 13:26:29 vasta tsitaadiga

Greenlight.

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=184738222
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2014 15:48:18 vasta tsitaadiga

Nüüd saab pre-orderi ära teha juba, hinnaks hetkel $26.99 ehk 19.68€.
http://buy.spintires.com/
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Altas
jõrr

liitunud: 13.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2014 17:42:05 vasta tsitaadiga

Läbi trip-i sain omale siis kah selle ettetellitud. beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif
_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2014 10:22:09 vasta tsitaadiga

juunis:


Link
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Saabu
HV kasutaja
Saabu

liitunud: 30.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2014 17:53:10 vasta tsitaadiga

Eile tuli tunnine video Beta Release gameplayst

Link
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2014 18:15:32 vasta tsitaadiga

Kas seda full betat saab ka kusagilt?
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2014 19:32:05 vasta tsitaadiga

Syncmahv kirjutas:
Kas seda full betat saab ka kusagilt?

8p22h pärast peaks saama. Ei jõua ära oodata icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2014 21:28:54 vasta tsitaadiga

Ulme hea näeb välja, ootamine tüütab icon_biggrin.gif
_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2014 02:55:47 vasta tsitaadiga

striker13 kirjutas:
Ulme hea näeb välja, ootamine tüütab icon_biggrin.gif

Ootamine tüütab, jah.. Tundub, et tuleb minu jaoks GOTY, pole ammu ühtegi mängu nii väga oodanud icon_razz.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wtf3000
HV vaatleja
Wtf3000

liitunud: 31.03.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2014 14:17:55 vasta tsitaadiga

Ajaviiteks võib juba tutvuda manuaaliga: http://cdn.akamai.steamstatic.com/steam/apps/263280/manuals/SPINTIRES_manual_en.pdf

E: saab ka nii https://www.youtube.com/watch?v=4DOgH142xoQ
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 06.06.2014 15:22:37 vasta tsitaadiga

Palju pela hind olema hakkab ? Põnev toode thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Saabu
HV kasutaja
Saabu

liitunud: 30.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2014 15:42:22 vasta tsitaadiga

Mina võtsin Videogamersist endale: http://videogamers.eu/E-pood/Steam_mangud/SpinTiresFull
Teistes kohtades on umbes 22€, nii et see päris hea pakkumine.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2014 16:04:07 vasta tsitaadiga

Saabu kirjutas:
Mina võtsin Videogamersist endale: http://videogamers.eu/E-pood/Steam_mangud/SpinTiresFull
Teistes kohtades on umbes 22€, nii et see päris hea pakkumine.

Ametlikul lehel 20€, miks too ei sobinud? icon_rolleyes.gif
http://buy.spintires.com/
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Saabu
HV kasutaja
Saabu

liitunud: 30.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2014 16:10:05 vasta tsitaadiga

pohmakas,,
Ausalt öeldes, ega väga vahet ei ole jah, kust osta - lihtsalt see link jõudis minuni ja seal oli täitsa hea hind, mille eest mäng soetada.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 06.06.2014 16:31:05 vasta tsitaadiga

Saabu kirjutas:
Mina võtsin Videogamersist endale: http://videogamers.eu/E-pood/Steam_mangud/SpinTiresFull
Teistes kohtades on umbes 22€, nii et see päris hea pakkumine.


Tea kui turvaline ka on. Ettevõtte vanus paistab ainult 1 kuu olevat, samas hind 16.90€ päris hea.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvutipäss
Kreisi kasutaja
Arvutipäss

liitunud: 26.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2014 21:57:28 vasta tsitaadiga

Bumer, Firma on juba 1a vana.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 07.06.2014 10:21:06 vasta tsitaadiga

Arvutipäss kirjutas:
Bumer, Firma on juba 1a vana.


Ju siis uus firma lihtsalt tehtud või midagi. Krediidiinfo lehel näitab asutatud 16.04.2014.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
november116
Kreisi kasutaja
november116

liitunud: 14.05.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2014 17:38:36 vasta tsitaadiga

Märgin ära!
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2014 17:30:06 vasta tsitaadiga

Tänasest saab siis kätte, panin Steamis tõmbama ära, mõne aja pärast vast saab juba proovima hakata thumbs_up.gif
_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 13.06.2014 18:06:39 vasta tsitaadiga

Palju kaalub?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jamal
HV vaatleja

liitunud: 31.03.2011




sõnum 13.06.2014 18:14:32 vasta tsitaadiga

24,99€
Eile veel sain pre-orderina vist mingi 22-ga HumbleBundlest.

_________________
Ahto
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004



Online
sõnum 13.06.2014 18:54:31 vasta tsitaadiga

Jamal kirjutas:
24,99€
Eile veel sain pre-orderina vist mingi 22-ga HumbleBundlest.
https://gamesrepublic.com/game/simulation,spintires,384.html
21€
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2014 19:34:26 vasta tsitaadiga

17.90€ http://www.allkeyshop.com/blog/buy-spintires-cd-key-compare-prices/
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 13.06.2014 20:15:18 vasta tsitaadiga

Kaalumise all mõeldakse siiski mahtu icon_lol.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Altas
jõrr

liitunud: 13.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2014 20:24:00 vasta tsitaadiga

~600mb.
_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 13.06.2014 20:44:21 vasta tsitaadiga

Üllatavalt väike. 3D mudelid tänapäeval muidu suht mahukad. Mängus on MP ? icon_eek.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 13.06.2014 21:24:46 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
Üllatavalt väike. 3D mudelid tänapäeval muidu suht mahukad. Mängus on MP ? icon_eek.gif


Jah, kuni 4 inimest peaks olema.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SinineSiil
Kreisi kasutaja
SinineSiil

liitunud: 12.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2014 21:43:48 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
Üllatavalt väike. 3D mudelid tänapäeval muidu suht mahukad. Mängus on MP ? icon_eek.gif

3d mudelid ei võta tegelikult väga üldse ruumi. Tekstuurid ja audio võtavad lõviosa ruumist.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2014 21:49:51 vasta tsitaadiga

Kes siis proovinud ja kuida on? kas tõesti oma raha väärt?
Videode järgi on füüsika küll teisest maailmast.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 13.06.2014 22:10:58 vasta tsitaadiga

Jap thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Altas
jõrr

liitunud: 13.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2014 00:02:59 vasta tsitaadiga

Üksi on suht igav mudas kraapida, mp proovin täna ära.
_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
november116
Kreisi kasutaja
november116

liitunud: 14.05.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2014 04:03:51 vasta tsitaadiga

Ise 15h mänginud mp. Peab mainima, et on super! thumbs_up.gif
Suur miinus mp juures on see, et ei saa saveda thumbs_down.gif
Muidu on kõik superfun
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Spin Tires mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.