Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
autor
MorRAW
Ei ole Guru
liitunud: 30.05.2002
Kommentaarid: 376 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
1 ::
2 ::
317
tagasi üles
gnjack
HV kasutaja
liitunud: 07.11.2012
13.06.2013 17:22:30
Nad said nüüd £40 000 asemel £60 935
Kommentaarid: 8 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
8
tagasi üles
RKsilver
HV Guru
liitunud: 08.07.2005
15.06.2013 00:01:45
Mis te mööda rada sõidate .. OPEN MAP.. ma viimati askeldasin üle 2 tunni metsas, siht oli ees, et välja vaja saada .. vaikselt teadsin ka kuhupoole minna kuid see mudas mäkerdamine röövis oma aja ..
Kommentaarid: 172 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
2 ::
3 ::
140
tagasi üles
gnjack
HV kasutaja
liitunud: 07.11.2012
15.06.2013 09:49:34
Puud ei jäänud ette? Mina metsast läbi ei saanud tänu suurtele puudele.
Kommentaarid: 8 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
8
tagasi üles
RKsilver
HV Guru
liitunud: 08.07.2005
15.06.2013 12:59:54
Need jäävad igatepidi ette tegelikult aga ma teen nii, et võtan sihi ette ja siis kaamera keeran suht auto ette, puude vahelt mahub läbi küll, vahest läheb kitsaks aga manööverdades saab hakkama. : )
Kommentaarid: 172 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
2 ::
3 ::
140
tagasi üles
ertr2
HV Guru
liitunud: 19.06.2008
Kommentaarid: 67 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
65
tagasi üles
MorRAW
Ei ole Guru
liitunud: 30.05.2002
Kommentaarid: 376 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
1 ::
2 ::
317
tagasi üles
Defeee
HV kasutaja
liitunud: 10.09.2006
16.06.2013 14:35:18
Kõige tüütumad on need pisikesed põõsad, mis eest ei lähe.
Kommentaarid: 26 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
26
tagasi üles
Altas
jõrr
liitunud: 13.12.2011
20.06.2013 20:47:03
Njh, võtab küll palju aega see värk.
Niisama jukerdada lampi keset metsa on suht igav, kuid kui ka mõne missiooniga tegu oleks, siis ikka eelistaks läbi metsa roomata
Kõige tüütum on muidugi vajuda maz-iga vastu puud nii, et puu jääb kabiini ja rataste vahele, siis on suht võimatu minema saada.
_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
11
tagasi üles
Saabu
HV kasutaja
liitunud: 30.07.2008
01.07.2013 21:49:37
Spin Tiresi Facebooki lehelt:
Spoiler
Kommentaarid: 17 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
17
tagasi üles
Valvejoodik
HV veteran
liitunud: 27.12.2008
01.07.2013 22:16:16
Kas on oodata kabiinivaadet?
Kommentaarid: 16 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
1 ::
0 ::
15
tagasi üles
striker13
HV Guru
liitunud: 03.10.2005
01.07.2013 23:14:23
Kickstarteri järgi jäi neil tollest raha puudu, aga.. võiks sellisel mängul olla küll korralik seest vaade
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
1 ::
90
tagasi üles
Caspar08
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.04.2010
02.07.2013 01:11:26
:O selline cockpit vaade koos miski võimalusega, et hiirega on 'freelook' oleks ikka ÜLIKÕVA :O võiks ka mingi korralik peeglisüsteem vms olla, mis oleks veelgi lahedam ja kaart vms võiks olla kas GPS akna küljes või et kui vajutad kaardinuppu mingit, siis võtab kuskilt 'pardatsokist' või kuskilt armatuurilt kaardi ja hoiab seda käes. Muidu rallimängud nii väga ei tõmbagi, aga kui nii paljude võimalustega oleks, siis isegi tõmbaks vast. Ja see graafika tol pildil on ka ikka kõval tasemel, eks teda natuke veel 'enhancitud' kah.
Kommentaarid: 90 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
85
tagasi üles
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
Kommentaarid: 164 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
1 ::
155
tagasi üles
ertr2
HV Guru
liitunud: 19.06.2008
02.07.2013 03:41:41
maatriks kirjutas:
Ingame unrendered pilt
Kommentaarid: 67 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
65
tagasi üles
Bumer
HV veteran
liitunud: 16.10.2004
02.07.2013 07:45:16
Tegijad ei pidavat veel teadma kas lisavad seestvaate või mitte, sest nende mängumootor pole selle vaate jaoks loodud. See pidi nõudma üsna palju koodi ümberkirjutamist.
Kommentaarid: 51 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
1 ::
0 ::
48
tagasi üles
Saabu
HV kasutaja
liitunud: 30.07.2008
02.07.2013 10:20:12
Tegu peaks olema Ural 4320 kokpitiga - hetkel mängu lisatav/kõige uuem mängu lisatud masin.
Kommentaarid: 17 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
17
tagasi üles
Arvutipäss
Kreisi kasutaja
liitunud: 26.11.2011
Kommentaarid: 47 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
1 ::
0 ::
43
tagasi üles
MorRAW
Ei ole Guru
liitunud: 30.05.2002
Kommentaarid: 376 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
1 ::
2 ::
317
tagasi üles
pohmakas,
käed värisevad
liitunud: 11.06.2009
Kommentaarid: 166 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
1 ::
0 ::
137
tagasi üles
Altas
jõrr
liitunud: 13.12.2011
20.05.2014 17:42:05
Läbi trip -i sain omale siis kah selle ettetellitud.
_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
11
tagasi üles
DeTHiCa.
HV Guru
liitunud: 13.01.2006
28.05.2014 10:22:09
juunis:
VIDEO
Link
Kommentaarid: 148 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
140
tagasi üles
Saabu
HV kasutaja
liitunud: 30.07.2008
04.06.2014 17:53:10
Eile tuli tunnine video Beta Release gameplayst
VIDEO
Link
Kommentaarid: 17 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
17
tagasi üles
Syncmahv
HV Guru
liitunud: 01.01.2006
04.06.2014 18:15:32
Kas seda full betat saab ka kusagilt?
Kommentaarid: 108 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
102
tagasi üles
pohmakas,
käed värisevad
liitunud: 11.06.2009
04.06.2014 19:32:05
Syncmahv kirjutas:
Kas seda full betat saab ka kusagilt?
8p22h pärast peaks saama. Ei jõua ära oodata
Kommentaarid: 166 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
1 ::
0 ::
137
tagasi üles
striker13
HV Guru
liitunud: 03.10.2005
04.06.2014 21:28:54
Ulme hea näeb välja, ootamine tüütab
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
1 ::
90
tagasi üles
pohmakas,
käed värisevad
liitunud: 11.06.2009
05.06.2014 02:55:47
striker13 kirjutas:
Ulme hea näeb välja, ootamine tüütab
Ootamine tüütab, jah.. Tundub, et tuleb minu jaoks GOTY, pole ammu ühtegi mängu nii väga oodanud
Kommentaarid: 166 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
1 ::
0 ::
137
tagasi üles
Wtf3000
HV vaatleja
liitunud: 31.03.2010
Kommentaarid: 18 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
16
tagasi üles
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
06.06.2014 15:22:37
Palju pela hind olema hakkab ? Põnev toode
Kommentaarid: 16 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
15
tagasi üles
Saabu
HV kasutaja
liitunud: 30.07.2008
Kommentaarid: 17 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
17
tagasi üles
pohmakas,
käed värisevad
liitunud: 11.06.2009
Kommentaarid: 166 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
1 ::
0 ::
137
tagasi üles
Saabu
HV kasutaja
liitunud: 30.07.2008
06.06.2014 16:10:05
pohmakas, ,
Ausalt öeldes, ega väga vahet ei ole jah, kust osta - lihtsalt see link jõudis minuni ja seal oli täitsa hea hind, mille eest mäng soetada.
Kommentaarid: 17 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
17
tagasi üles
Bumer
HV veteran
liitunud: 16.10.2004
06.06.2014 16:31:05
Tea kui turvaline ka on. Ettevõtte vanus paistab ainult 1 kuu olevat, samas hind 16.90€ päris hea.
Kommentaarid: 51 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
1 ::
0 ::
48
tagasi üles
Arvutipäss
Kreisi kasutaja
liitunud: 26.11.2011
06.06.2014 21:57:28
Bumer , Firma on juba 1a vana.
Kommentaarid: 47 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
1 ::
0 ::
43
tagasi üles
Bumer
HV veteran
liitunud: 16.10.2004
07.06.2014 10:21:06
Arvutipäss kirjutas:
Bumer , Firma on juba 1a vana.
Ju siis uus firma lihtsalt tehtud või midagi. Krediidiinfo lehel näitab asutatud 16.04.2014.
Kommentaarid: 51 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
1 ::
0 ::
48
tagasi üles
november116
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.05.2010
10.06.2014 17:38:36
Märgin ära!
Kommentaarid: 43 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
2 ::
0 ::
33
tagasi üles
striker13
HV Guru
liitunud: 03.10.2005
13.06.2014 17:30:06
Tänasest saab siis kätte, panin Steamis tõmbama ära, mõne aja pärast vast saab juba proovima hakata
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
1 ::
90
tagasi üles
Lehys
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.07.2011
13.06.2014 18:06:39
Palju kaalub?
Kommentaarid: 11 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
11
tagasi üles
Jamal
HV vaatleja
liitunud: 31.03.2011
13.06.2014 18:14:32
24,99€
Eile veel sain pre-orderina vist mingi 22-ga HumbleBundlest.
_________________ Ahto
tagasi üles
mikk36
HV Guru
liitunud: 21.02.2004
Kommentaarid: 85 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
2 ::
78
tagasi üles
Syncmahv
HV Guru
liitunud: 01.01.2006
Kommentaarid: 108 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
102
tagasi üles
Lehys
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.07.2011
13.06.2014 20:15:18
Kaalumise all mõeldakse siiski mahtu
Kommentaarid: 11 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
11
tagasi üles
Altas
jõrr
liitunud: 13.12.2011
13.06.2014 20:24:00
~600mb.
_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
11
tagasi üles
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
13.06.2014 20:44:21
Üllatavalt väike. 3D mudelid tänapäeval muidu suht mahukad. Mängus on MP ?
Kommentaarid: 16 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
15
tagasi üles
Bumer
HV veteran
liitunud: 16.10.2004
13.06.2014 21:24:46
-Kaivo- kirjutas:
Üllatavalt väike. 3D mudelid tänapäeval muidu suht mahukad. Mängus on MP ?
Jah, kuni 4 inimest peaks olema.
Kommentaarid: 51 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
1 ::
0 ::
48
tagasi üles
SinineSiil
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.07.2009
13.06.2014 21:43:48
-Kaivo- kirjutas:
Üllatavalt väike. 3D mudelid tänapäeval muidu suht mahukad. Mängus on MP ?
3d mudelid ei võta tegelikult väga üldse ruumi. Tekstuurid ja audio võtavad lõviosa ruumist.
Kommentaarid: 20 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
19
tagasi üles
Syncmahv
HV Guru
liitunud: 01.01.2006
13.06.2014 21:49:51
Kes siis proovinud ja kuida on? kas tõesti oma raha väärt?
Videode järgi on füüsika küll teisest maailmast.
Kommentaarid: 108 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
102
tagasi üles
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
Kommentaarid: 16 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
15
tagasi üles
Altas
jõrr
liitunud: 13.12.2011
14.06.2014 00:02:59
Üksi on suht igav mudas kraapida, mp proovin täna ära.
_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
11
tagasi üles
november116
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.05.2010
14.06.2014 04:03:51
Ise 15h mänginud mp. Peab mainima, et on super!
Suur miinus mp juures on see, et ei saa saveda
Muidu on kõik superfun
Kommentaarid: 43 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
2 ::
0 ::
33
tagasi üles