Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 4 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 187, 188, 189 ... 252, 253, 254  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 01.06.2014 16:44:15 vasta tsitaadiga

Jama ikkagi see, et ei saa joinida serveritesse kus kõik dlc mapid ringluses misest, et hetkel käiva mapi dlc on olemas...
_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2014 11:05:11 vasta tsitaadiga

Sai ka omale nüüd mäng soetatud, kas HV'lastel/eestlastel mingi oma server ka on või on see täiesti random kus mängite?
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 03.06.2014 01:51:44 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:
Sai ka omale nüüd mäng soetatud, kas HV'lastel/eestlastel mingi oma server ka on või on see täiesti random kus mängite?


Miks soetasid, bf3 palju parem ja praegu tasuta ka. Ma ise ostsin ka bf4-ja ja pragu kogub tolmu.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wtf3000
HV vaatleja
Wtf3000

liitunud: 31.03.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2014 09:08:27 vasta tsitaadiga

"Maitse asi", ütles kukk ja nokkis sitta edasi.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaido163
HV kasutaja
kaido163

liitunud: 31.07.2008




sõnum 03.06.2014 10:52:42 vasta tsitaadiga

proz213 kirjutas:
Eesti servereid ka alles on?


Praegu on minu teada alles EBV server. Estonian Battlefield Veterans server: http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/54d87d82-bdac-44ec-92ad-4d622c3892c1/EBV-Estonian-Battlefield-Veterans-Eesti/
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2014 11:00:32 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Renq kirjutas:
Sai ka omale nüüd mäng soetatud, kas HV'lastel/eestlastel mingi oma server ka on või on see täiesti random kus mängite?


Miks soetasid, bf3 palju parem ja praegu tasuta ka. Ma ise ostsin ka bf4-ja ja pragu kogub tolmu.


Dave ytleks nii, et graafiliselt on bf4 ikka parem.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 03.06.2014 11:28:53 vasta tsitaadiga

Meil tuttavaga ka server võetud vahest ikka kolistame seal.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/95f6c1f4-903e-4a46-8111-26e67eed69ca/MTLH-Metalheadz-Conquest-1000-Tickets-by-4Netplayers/
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2014 14:14:41 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Renq kirjutas:
Sai ka omale nüüd mäng soetatud, kas HV'lastel/eestlastel mingi oma server ka on või on see täiesti random kus mängite?


Miks soetasid, bf3 palju parem ja praegu tasuta ka. Ma ise ostsin ka bf4-ja ja pragu kogub tolmu.


bf3'e võtsin siis, kui humble bundle'ist mingi paari euroga kätte sai ja kuna ikka omaette vaimustava mänguga tegu oli, siis mõtlesin, et võtan see kord uue mängu, et saaks kauem täristada kuni bf5'e tulekuni.

Mis bf3's nii palju paremat on siis?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
battlear
HV kasutaja
battlear

liitunud: 24.05.2009




sõnum 03.06.2014 14:39:31 vasta tsitaadiga

http://battlelog.battlefield.com/bf4/forum/threadview/2979150493962966647/
Mul tõmbas update ära, aga mängida veel ei saa.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
proz213
HV vaatleja
proz213

liitunud: 12.06.2012




sõnum 03.06.2014 15:01:43 vasta tsitaadiga

Lehys kirjutas:
Meil tuttavaga ka server võetud vahest ikka kolistame seal.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/95f6c1f4-903e-4a46-8111-26e67eed69ca/MTLH-Metalheadz-Conquest-1000-Tickets-by-4Netplayers/


Imelik, Rootsi serverites on parem ping kui Eesti omas. Rootsis 13 ja Eestis 45. Ei jaga eriti seda asja, peaks vastupidi olema või?

_________________
"either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” ― Arthur C. Clarke
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2014 15:07:53 vasta tsitaadiga

Mul sama. Peaks ju olema, et mida ligemal server on, seda väiksem ping on... Või millest see oleneb veel?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 03.06.2014 16:02:13 vasta tsitaadiga

proz213 kirjutas:
Lehys kirjutas:
Meil tuttavaga ka server võetud vahest ikka kolistame seal.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/95f6c1f4-903e-4a46-8111-26e67eed69ca/MTLH-Metalheadz-Conquest-1000-Tickets-by-4Netplayers/


Imelik, Rootsi serverites on parem ping kui Eesti omas. Rootsis 13 ja Eestis 45. Ei jaga eriti seda asja, peaks vastupidi olema või?


Eestis on reaalselt ka serverid nüüd BF4 jaoks?

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 03.06.2014 17:00:54 vasta tsitaadiga

väljamaalt renditud server,asub siis saksas minu teada
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
battlear
HV kasutaja
battlear

liitunud: 24.05.2009




sõnum 03.06.2014 18:23:05 vasta tsitaadiga

battlear kirjutas:
http://battlelog.battlefield.com/bf4/forum/threadview/2979150493962966647/
Mul tõmbas update ära, aga mängida veel ei saa.

Defaultis on ta off ehk siis välja saadavad kõik 30-se tickratega, aga kas ise võtad vastu 10-se või 30-sega on sinu valik ?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2014 19:12:46 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2014 19:19:39 vasta tsitaadiga

Saad sa aru, et koik on näinud seda. Sa ei pea oma vidoklipi spammima igale poole icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
battlear
HV kasutaja
battlear

liitunud: 24.05.2009




sõnum 03.06.2014 20:58:51 vasta tsitaadiga

Tänane patch siis

Link
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2014 21:03:19 vasta tsitaadiga

Just enne patchi sain BF4-ja mängitud ja kirutud selle netcode'i (no ei anna BF3-ga võrreldagi). Nüüd peale patchi sai väikse mängu teha ja nagu tunduks tõepoolest olema veidike parem, kuid eks vajab see rohkem mängimist, siis saab aimu sellest paremini.
Kuid lisati ka sätetesse mingi networkiga seoses sättevalik. (seal saab valida, et kas on off, low, medium või high). Mis sellega on? Defaultis on off, kuid kas on mõtet näppida seda?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duxdery
HV veteran
duxdery

liitunud: 13.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2014 21:13:39 vasta tsitaadiga

See peaks nüüd olema siis vastavalt 10, 20 ja 30 tagasisidet serverisse vms. Kui Sul on kiire nett, siis pane high. Varasemalt oli kõigil defaultis 10, nüüd peaks siis high saatma 30 korda sekundis... või nuh nii olen ma ise aru saanud yuutuuberite videosid vaadates.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
battlear
HV kasutaja
battlear

liitunud: 24.05.2009




sõnum 03.06.2014 22:04:25 vasta tsitaadiga

Xfactori jutust sain ma nii aru: Ennem oli tickrate 10, nii üles kui alla. Nüüd peaks ''üleslaadimise'' tickrate kõigil 30 olema, aga ''allalaadimise'' tickrate saad ise nendest seadetest kuni 30 panna.
Pane high peale. Siis saadab server sulle seda, mis vastased teevad, 30x sekundis varasema 10x asemel.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2014 11:02:09 vasta tsitaadiga

Nii loodan, et olen leidnud lahenduse oma DX ja graafikadraiveri errorile BF3-s. Arvatavasti tekitas seda errorit programm mis oli hiirega kaasas. Sest kui trükkisin msconfig ja tapsin selle programmi ära. Nii, et ta ka enam ei käivituks arvutiga koos, peale seda pole ka mingit jama olnud. Nii kui lükkasin programmi uuesti tööle ja siirdusin mängu ilmusid ka uuesti anomaaliad. Tahaks loota, et see oli sellest. Kuid arusaamatuks jääb miks siis BF4-jaga seda kala ei olnud?
'"DirectX function "GetDeviceRemovedReason" failed with DXGI_ERROR_DEVICE_HUNG: Device hung due to badly formed commands"
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rebel_
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2010




sõnum 04.06.2014 11:38:18 vasta tsitaadiga

asi mille nad ise pekki keerasid on muidugi hea parandada.
alguses oli ju korras, ei tea miks nad BF3e netcode peale tagasi läksid vahepeal ...
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2014 12:01:11 vasta tsitaadiga

tsitaat:

alguses oli ju korras, ei tea miks nad BF3e netcode peale tagasi läksid vahepeal ...

Business pool tahab kulusid all hoida, ei tohiks olla suur mõistatus miks nii tehti.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2014 12:07:21 vasta tsitaadiga

Rebel_ kirjutas:
asi mille nad ise pekki keerasid on muidugi hea parandada.
alguses oli ju korras, ei tea miks nad BF3e netcode peale tagasi läksid vahepeal ...


Praegu mindi siis BF3 netkoodi peale tagasi?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KoldK
HV veteran
KoldK

liitunud: 05.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2014 12:19:34 vasta tsitaadiga

540MB ongi see update või midagi uut? icon_eek.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2014 12:26:03 vasta tsitaadiga

KoldK kirjutas:
540MB ongi see update või midagi uut? icon_eek.gif


Netcode fix jah poolegigane.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2014 12:27:02 vasta tsitaadiga

Rebel_ kirjutas:
asi mille nad ise pekki keerasid on muidugi hea parandada.
alguses oli ju korras, ei tea miks nad BF3e netcode peale tagasi läksid vahepeal ...

Enne patchi oli siis BF3 netcode'i peal? Mulle küll BF3-st tundub, et netcode oli seal parem BF4-st (enne patchi).
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2014 15:50:43 vasta tsitaadiga

Kust te selliseid rumalusi genereerite?

BF4 netcode on nüüd 30Hz tickrate peal, enne oli 10Hz. Lisati 200m network bubble, sinust 200m raadiuses olevad objektid on high frequency 30Hz tickrate peal ja väljaspool seda on 10Hz.

Ärge unustage menüüst seda peale ka panemast icon_wink.gif

http://battlelog.battlefield.com/bf4/news/view/new-netcode-update-rolling-out/

_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 04.06.2014 15:54:03 vasta tsitaadiga

Defaultis oli mul juba high peal
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 07.06.2014 00:32:53 vasta tsitaadiga

Kumb mäng ikkagi rohkem korras on, kas bf3 või bf4? Ise leian, et bf3, seal pole mingeid jamasid, et keegi läbi seina tulistaks jne.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fragile
Kreisi kasutaja
fragile

liitunud: 13.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2014 13:56:16 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Kumb mäng ikkagi rohkem korras on, kas bf3 või bf4? Ise leian, et bf3, seal pole mingeid jamasid, et keegi läbi seina tulistaks jne.

+1

_________________
Steam profiil
Children play Call of Duty.. Boys play Battlefield.. Men play ARMA
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mtv0308
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2014 14:39:58 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Kumb mäng ikkagi rohkem korras on, kas bf3 või bf4? Ise leian, et bf3, seal pole mingeid jamasid, et keegi läbi seina tulistaks jne.


Mul peale seda viimast patchi sujub asi nagu ladusalt BF4s.

Mis läbi seina tulistamisest sa räägid? Ega sa BF4 ometi vana CSiga segamini ei ajanud?

_________________
http://www.youtube.com/z4nn1n
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2014 14:44:19 vasta tsitaadiga

mtv0308, Ilmselt ta mõtleb seda, et oled juba nurgataga, kuid kuulid tulevad "ümber nurga" sulle "järgi". Viimase patchiga pidavat see olema nüüd vähem vigane, kuid kas täiesti kadunud, seda ei oska ma öelda... Pole palju mänginud.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 07.06.2014 14:46:03 vasta tsitaadiga

Neh alles ikka. Hommikul sai kogetud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2014 16:59:12 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
Neh alles ikka. Hommikul sai kogetud.


See on sellest, et üks pinglagib. Kui kõik oleks 10ms pingiga, siis seda ei oleks.

Minul on mäng korras igatahes, proovisin CTE-s riotshieldi ka ja mõttetumat asja ei ole veel kohanud.

_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duxdery
HV veteran
duxdery

liitunud: 13.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2014 18:31:20 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Ajuvaba asi ju! Tanki mürsk ei tapa, tapab kiiremini, kui nuga ja ilma animatsioonita ning mahub ilusti per*eauku ära, sest seljas seda pole, kui ees pole.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
battlear
HV kasutaja
battlear

liitunud: 24.05.2009




sõnum 08.06.2014 13:33:02 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2014 15:37:58 vasta tsitaadiga

Rushis kulub marjaks ära see kilp.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2014 17:02:17 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Rushis kulub marjaks ära see kilp.


RUSH-is pidi commander välja võetama järgmise suure patchiga, loodetavasti saab siis ka BF4 RUSH-i mängida, senimaani pole viitsinud seda UAV-spot-festi proovida. Samuti on sarnane muudatus vist obliterationis tulemas, et bomb carrier ei ole koguaeg spotitud nagu praegu. Vähemalt sellist juttu olen CTE foorumites näinud, kas see ka tõeks osutub, ei tea.

_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2014 18:11:52 vasta tsitaadiga

HC ka või? Mis lollus...
Terve Normal on ju mõttetu spottimine... Tuleks igaltpoolt välja võtta juba...

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
battlear
HV kasutaja
battlear

liitunud: 24.05.2009




sõnum 08.06.2014 23:40:24 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
HC ka või? Mis lollus...
Terve Normal on ju mõttetu spottimine... Tuleks igaltpoolt välja võtta juba...

Kellele ei meeldi spottimine, nende jaoks on hardocre, miks vaja normalist ka maha võtta siis ?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rallih007
Kreisi kasutaja
Rallih007

liitunud: 01.06.2009




sõnum 09.06.2014 11:11:42 vasta tsitaadiga

battlear kirjutas:
iir kirjutas:
HC ka või? Mis lollus...
Terve Normal on ju mõttetu spottimine... Tuleks igaltpoolt välja võtta juba...

Kellele ei meeldi spottimine, nende jaoks on hardocre, miks vaja normalist ka maha võtta siis ?

Hardcore on teada tuntud camp fest, raske on campida kui ära spotitakse ju.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chardin
HV vaatleja

liitunud: 10.11.2011




sõnum 09.06.2014 17:59:40 vasta tsitaadiga

Mina olen viimasel ajal mänginud hardcore koos mini map'iga ning väga hea on ilusti on sealt näha. Samas isegi parem on kui on normal ilma 3d spottinguta, siis ei saa sniper ühe lasuga põlve maha võtta.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2014 19:03:19 vasta tsitaadiga

http://www.cincyjungle.com/2014/6/9/5793014/e3-2014-list-of-games-on-xbox-one-ps4-wii-ps3-xbox-360-and-more

Battlefield 5
EA
TBA

Battlefield: Hardline*
EA
PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PC

Star Wars Battlefront*
EA
PS4, Xbox One, PC

_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2014 19:07:30 vasta tsitaadiga

milla see dlc peaks ilmuma?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2014 19:07:43 vasta tsitaadiga

Battlefield 5 :/
Kuradi COD rsk.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2014 19:08:10 vasta tsitaadiga

battlear kirjutas:
iir kirjutas:
HC ka või? Mis lollus...
Terve Normal on ju mõttetu spottimine... Tuleks igaltpoolt välja võtta juba...

Kellele ei meeldi spottimine, nende jaoks on hardocre, miks vaja normalist ka maha võtta siis ?

no siis võtku normalist commander välja, HC ta nagunii ju spottida ei saa...
kui üldse võetakse

Rallih007 kirjutas:
battlear kirjutas:
iir kirjutas:
HC ka või? Mis lollus...
Terve Normal on ju mõttetu spottimine... Tuleks igaltpoolt välja võtta juba...

Kellele ei meeldi spottimine, nende jaoks on hardocre, miks vaja normalist ka maha võtta siis ?

Hardcore on teada tuntud camp fest, raske on campida kui ära spotitakse ju.

Päris elu on samuti
icon_razz1.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2014 00:45:26 vasta tsitaadiga

Tühja see BF4 aeg BF5 bronnida see siin juba ajast ja arust.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2014 00:46:52 vasta tsitaadiga

Võiks saada BF6, 7 jne ka juba preorderida. icon_smile.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 10.06.2014 00:54:07 vasta tsitaadiga

El-Fuego kirjutas:
Tühja see BF4 aeg BF5 bronnida see siin juba ajast ja arust.


Mis sa ajad, ma mängin isegi bf2 veel ja bf3 hakkasin nüüd mängima kui tasuta sai. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 4 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 187, 188, 189 ... 252, 253, 254  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.