|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
V4p3x
HV kasutaja

liitunud: 19.05.2008
|
07.05.2014 09:15:37
|
|
|
| Ebay ekraan?!
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Klm_on
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.04.2004
|
07.05.2014 09:23:48
|
|
|
| V4p3x kirjutas: |
| Ebay ekraan?! |
Jah Inglismaalt...
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Skyline
HV kasutaja
liitunud: 09.10.2004
|
07.05.2014 11:08:09
|
|
|
| Taolist asja näinud ka ebay ekraanidega, osadel juhtudel abiks olnud ekraani kaablite kinni-lahti ühendamine(vahest ka ühenduste puhastamine).
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
07.05.2014 19:07:19
|
|
|
Kas kellelgi peale uut iOS update on iPhone 5 akuga probleeme olnud?
Pole täpselt aku protsenti vaadanud aga viimased neli korda on pildi
mustaks visanud ja 10% ja 20% hoiatust pole näinud. Kuskil 20-30%
vahel viskab pildi taskusse. Taustaks 3G ja Mail app. Facebooki ei ole.
_________________ raamatupidamine | laadakalender |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puna
HV Guru

liitunud: 18.08.2003
|
07.05.2014 20:45:54
|
|
|
Jaa probleemid akuga igapäevaselt
aga jah mida külmem ilm seda kiirem hangumine.
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
07.05.2014 20:48:33
|
|
|
Minul on koguaeg aku korralikult pidanud. Erinevad kellad ja viled on maha
keeratud ka. Nüüd viimane nädal, peale update on telefon imelikult käitunud.
_________________ raamatupidamine | laadakalender |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
07.05.2014 21:41:04
|
|
|
Mul on nüüd tööpäeva lõpuks 50% akust alles. Enne SIMi vahetust oli heal juhul 20% alles.
Kõik süngid sees, 5 postkasti, facebook jne. Sõidu ajal Waze, vahepeal netis brausimine.
iPhone 5 siis.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puna
HV Guru

liitunud: 18.08.2003
|
07.05.2014 22:17:56
|
|
|
| eestirula3 kirjutas: |
Nagu öeldakse, et kes igapäev akut ei lae, see ei ole õige nutitelefoni kasutaja.  |
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Motiv8
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2003
|
07.05.2014 22:18:29
|
|
|
| raxz kirjutas: |
Mul on nüüd tööpäeva lõpuks 50% akust alles. Enne SIMi vahetust oli heal juhul 20% alles.
Kõik süngid sees, 5 postkasti, facebook jne. Sõidu ajal Waze, vahepeal netis brausimine.
iPhone 5 siis. |
Kuidas seda peaks kontrollima, et kas sim on probleemne või mitte, tavakasutus 8-22.15ni 51% akut järgi, tegemist iphone5-ga?
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
07.05.2014 22:20:42
|
|
|
| Ma usun, et sul on ok SIM. Sa ilmselt ei näpi ka telefoni kogu aeg?
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puna
HV Guru

liitunud: 18.08.2003
|
07.05.2014 22:21:13
|
|
|
| kannataks ringi vahetada
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Motiv8
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2003
|
07.05.2014 22:23:54
|
|
|
| raxz kirjutas: |
| Ma usun, et sul on ok SIM. Sa ilmselt ei näpi ka telefoni kogu aeg? |
Uudiseid ikka loen , kasutusajaks 2hours ja 31 minutes näitab ainult?
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
07.05.2014 22:32:32
|
|
|
| Mul 4h 18m kasutust ja 31% alles praeguseks.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jannp
HV kasutaja

liitunud: 07.06.2009
|
07.05.2014 22:34:05
|
|
|
| Ostsin 5s docki ja keelasin protsentide näidud ära, pärast seda pole pidanud enam sellepärast stressama. Kui õhtul koju tulen või töö juures istun, siis telefon on koguaeg dockis ja laeb. Kui liigun, siis pea alati on aku täis.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
07.05.2014 23:22:31
|
|
|
ma sain 10h kasutust ja 1d 10h standbyd kätte täna oma 5S'iga, aga ka jah protsentide näit on maha keeratud. Olulisemaidki asju mille pärast muretseda
_________________ ..||.. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hnz
HV kasutaja

liitunud: 04.09.2009
|
08.05.2014 11:39:38
|
|
|
3day standby, 8h kasutust näitab minu 5s, 2% akut järgi. Kaart vahetatud + sain uue telefoni ka garantiist, eelmisega võrreldes on sutsu parem.
_________________ HP Omen |
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Diavolos
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.03.2005
|
08.05.2014 12:09:19
|
|
|
Milles võib olla probleem?
Nimelt pikalt ja truult teeninud iphone 3 ühel hetkel ei salvesta enam kõnede logi. Näiteks keegi teeb vastamata on number ekraanil. Avan klahviluku ja vastamata kõnede seast seda numbrit enam ei leia,et tagasi helistada? Kõnelogi on üldse kuidagi ebaselge. Tundub nagu uusi numbreid enam ei salvestagi. Korraks ekraanil näitab ja kõik.
Tekstisõnumid/smsid olid varem ajalises järjekorras ,aga nüüd on nad seal täiesti ebakorrektselt.
Isegi kaameraga tehtud pildid on täiesti suvalises järjekorras. Varem olid nad sellises järjekorras nagu ma need olin teinud.
Mingid seaded valesti või kuskohalt viga otsida ?
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Voyage
HV Guru
liitunud: 07.01.2004
|
08.05.2014 12:28:29
|
|
|
| Kas läbi itunes-i oled proovinud restore teha? võib aidata
|
|
| Kommentaarid: 826 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
655 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Diavolos
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.03.2005
|
08.05.2014 14:07:41
|
|
|
| Proovitud. Kasu ei midagi....
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
08.05.2014 15:19:29
|
|
|
| Kell ja kuupäev on õiged? Võibolla salvestuvad lõppu, kui kuupäev kuidagi valeks on läinud.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
08.05.2014 21:25:25
|
|
|
| Uuenda tarkvara...
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
09.05.2014 10:38:16
|
|
|
| http://www.ebay.com/itm/201043755510?var=500238277095 kas keegi eestis ka selliseid müügil on näinud? Kui jah, siis kus? Ja kas on soovitusi iphone 4s ekraanikiledele ... sai klikist ostetud miski 3pack neid tumenevaid kilesid, aga see muutis ekraani väga väga halvaks, virvendamise efekt tekkis juurde ja sai kohe maha võetud..
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
09.05.2014 10:57:22
|
|
|
| Kas kaitsekile ostmata jätmine poleks variant? Sest iga lisakiht ekraanil muudab pilti kehvemaks. Kui tõesti on vaja ekraani kaitsta siis võib ju mingi väikese-kerge-õhukese vutlari hankida. Mul oli iPhone4 jaoks päris hea väike kott, mis ei muutnud moblat üldsegi kopsakamaks taskus ning käis kiirelt ümbert ära.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
09.05.2014 11:15:06
|
|
|
Mark0, ega ma neid ei fänna ka, eelmistel telefonidel pole kasutanud, aga 4S tundub käes kuidagi "õrn"
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
09.05.2014 11:15:57
|
|
|
| eShelobik, arusaadav. Aga kile asemel võib pruukida mingit kotti, saab ekraani ilu täies mahus nautida.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m2ka
HV kasutaja
liitunud: 29.07.2007
|
09.05.2014 11:34:24
|
|
|
Minu kogemus näitab, et kvaliteetne polükarbonaat on oluliselt etem materjal telefoni kaitseks. Juba materjalide seisukohast tunduvad kukkumise, kriimustuste ja paigalduse poolest igasugused PC ja TPU ümbrised paremad, kuna neelavad lööki paremini, ei kriimustu nii kergelt ja paigaldamisel ei kahjusta seadet.
Heida pilk nt Ringke ja Spigen-i toodangule.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
09.05.2014 11:35:08
|
|
|
| ringke fusion
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
09.05.2014 11:46:01
|
|
|
Unustage ära need kiled ja muu nonsenss. 2 aastat ilma igasuguse peenutsemiseta, ilma nahkvutlarite ja kiledeta.
Spoiler 
viimati muutis Anti 11.08.2014 16:12:12, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
09.05.2014 11:49:49
|
|
|
Anti, kuss. Kileärikad tahavad ka leiba lauale saada
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocki
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.01.2003
|
09.05.2014 12:53:59
|
|
|
Antiga nõus täiesti aga kui enesetunne parem saab, võib alati kileärikaid toetada. Sügavat pointi pole jah
_________________ Asju saab kah teisiti teha! |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jyrisa
HV veteran
liitunud: 04.08.2005
|
11.05.2014 02:34:41
|
|
|
Tüüpiline nende 20$ 4S ekrranide puhul. Nagu öeldud - näpi connectoreid. Tihti aga on lõpuks kõige targem see ära visata ja kusagilt korralik ekraan püüda leida, ja viimane pole lihtne arvestades kui palju kräppi müüakse.
See pole mingi näitaja kas müüja asub Inglismaal või Hiinas. Esimene tellib lihtsalt ise Hiinast ja müüb sulle väikse kasumiga maha.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
12.05.2014 13:13:15
|
|
|
Polegi võimalik kuidagi legaalselt sarjasid vaadata ipadis/phones ?
Mõned üksikud osad poes, thats it, netflix ka eestis ei tööta, polegi muud varianti, kui pirama hakata ja siis nutetakse, et piraatlus vohab
_________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta |
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
328 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
12.05.2014 13:45:15
|
|
|
Ei ole.
_________________ ..||.. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
enigma
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.05.2004
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jyrisa
HV veteran
liitunud: 04.08.2005
|
25.05.2014 00:03:20
|
|
|
See uudis on varsti pea aasta vaja, ja juttu on 2013 septembrist. Siis ei tulnud musta, selle sügise kohta ei ole teada.
Kui ikka väga suur isu on, siis saad tellida musta tagakülje kusagilt ja ise ära vahetada või lasta kellelgi teha.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eestirula3
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2009
|
26.05.2014 12:37:19
|
|
|
Ei usu, et tuleb. Nõudlus 5C vastu on nagunii nii väike.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
26.05.2014 14:11:09
|
|
|
AFAIK oli 5C usa mobiiliturul peal 5S'i järgmine smartphone müüginumbri poolest, tehes igast samsadele tuule alla
_________________ ..||.. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ristokru
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.11.2008
|
26.05.2014 20:58:34
|
|
|
Ma ei tea kas õige teema siin küsida aga äkki siin mõni iphone remontija ja oskab öelda milles viga kui saan iphone kasutada murevabalt ILMA Sim kaardita aga nii kui Sim sees,aku lõpetab töö nii 50-70 5 juures ja kuumeneb jne.
Olen nõus ka raha maksma , asi korda saada
_________________ Müüa kõiksuguseid mööblitarvikuid.
FB: Autoinglid- Premium püsivahatamine/poleerimine/keraamika/mobiilne pesu. |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
26.05.2014 21:25:03
|
|
|
ristokru, mine operaatori juurde ja vaheta sim kaart välja
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ristokru
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.11.2008
|
27.05.2014 10:01:25
|
|
|
| Renka kirjutas: |
| ristokru, mine operaatori juurde ja vaheta sim kaart välja |
Kusjuures sai alles uus sim tehtud.Aga kuumaks läheb sealt kus aku ühendub plaadiga.
_________________ Müüa kõiksuguseid mööblitarvikuid.
FB: Autoinglid- Premium püsivahatamine/poleerimine/keraamika/mobiilne pesu. |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
27.05.2014 14:55:24
|
|
|
Aga miks mitte garantiisse minna? Või mõnda remondiettevõttesse (kasvõi helistada) kui garantii ei kehti enam. Siin igapäevaselt telefonide remontimisega tegelevaid inimesi pole küll kohanud.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eestirula3
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2009
|
29.05.2014 19:59:07
|
|
|
| Artur 55608931 Tallinnas, Tondil tegeleb Apple seadmete parandamisega. Võta ühendust.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ristokru
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.11.2008
|
30.05.2014 11:23:22
|
|
|
| Renka kirjutas: |
| Aga miks mitte garantiisse minna? Või mõnda remondiettevõttesse (kasvõi helistada) kui garantii ei kehti enam. Siin igapäevaselt telefonide remontimisega tegelevaid inimesi pole küll kohanud. |
Ma juba uurisin garantii värki. Diagnost oli umbes 20-30,sellele siis juurde vea parandus jne. Kui viga liiga suur siis lihtsalt ei tasu ära enam ja saab telefoni kasutada ipodina
_________________ Müüa kõiksuguseid mööblitarvikuid.
FB: Autoinglid- Premium püsivahatamine/poleerimine/keraamika/mobiilne pesu. |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raido357
HV veteran
liitunud: 26.09.2002
|
30.05.2014 16:56:44
|
|
|
| eestirula3 kirjutas: |
| Artur 55608931 Tallinnas, Tondil tegeleb Apple seadmete parandamisega. Võta ühendust. |
+1
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
30.05.2014 23:06:03
|
|
|
| ristokru kirjutas: |
| Renka kirjutas: |
| Aga miks mitte garantiisse minna? Või mõnda remondiettevõttesse (kasvõi helistada) kui garantii ei kehti enam. Siin igapäevaselt telefonide remontimisega tegelevaid inimesi pole küll kohanud. |
Ma juba uurisin garantii värki. Diagnost oli umbes 20-30,sellele siis juurde vea parandus jne. Kui viga liiga suur siis lihtsalt ei tasu ära enam ja saab telefoni kasutada ipodina  |
Ehk garantiiaeg on läbi?
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ristokru
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.11.2008
|
31.05.2014 09:08:15
|
|
|
| rex kirjutas: |
| ristokru kirjutas: |
| Renka kirjutas: |
| Aga miks mitte garantiisse minna? Või mõnda remondiettevõttesse (kasvõi helistada) kui garantii ei kehti enam. Siin igapäevaselt telefonide remontimisega tegelevaid inimesi pole küll kohanud. |
Ma juba uurisin garantii värki. Diagnost oli umbes 20-30,sellele siis juurde vea parandus jne. Kui viga liiga suur siis lihtsalt ei tasu ära enam ja saab telefoni kasutada ipodina  |
Ehk garantiiaeg on läbi? |
Jep, juba nii pool aastat.
_________________ Müüa kõiksuguseid mööblitarvikuid.
FB: Autoinglid- Premium püsivahatamine/poleerimine/keraamika/mobiilne pesu. |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
31.05.2014 20:27:39
|
|
|
| eestirula3 kirjutas: |
Ei usu, et tuleb. Nõudlus 5C vastu on nagunii nii väike. |
Ilmselt see odavmudel jääb ka viimaseks apple proovist turu alumist otsa haarata.
_________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta |
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
328 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hnz
HV kasutaja

liitunud: 04.09.2009
|
31.05.2014 22:06:35
|
|
|
applespotis on asjatundjaid, kes teevad selle sama asja mitu korda odavamalt ära, esiteks ei tule mingit diagnosti hinnale juurde.
| ristokru kirjutas: |
| rex kirjutas: |
| ristokru kirjutas: |
| Renka kirjutas: |
| Aga miks mitte garantiisse minna? Või mõnda remondiettevõttesse (kasvõi helistada) kui garantii ei kehti enam. Siin igapäevaselt telefonide remontimisega tegelevaid inimesi pole küll kohanud. |
Ma juba uurisin garantii värki. Diagnost oli umbes 20-30,sellele siis juurde vea parandus jne. Kui viga liiga suur siis lihtsalt ei tasu ära enam ja saab telefoni kasutada ipodina  |
Ehk garantiiaeg on läbi? |
Jep, juba nii pool aastat. |
_________________ HP Omen |
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
31.05.2014 22:08:15
|
|
|
| Toimib veel see icloud locki lahtihäkkimis värk?
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Th3NewGuy
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.08.2013
|
31.05.2014 22:12:44
|
|
|
| Super AMOLED kirjutas: |
| Toimib veel see icloud locki lahtihäkkimis värk? |
Ei toimi õnneks.
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|