Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 185, 186, 187 ... 439, 440, 441  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
V4p3x
HV kasutaja
V4p3x

liitunud: 19.05.2008




sõnum 07.05.2014 09:15:37 vasta tsitaadiga

Ebay ekraan?!
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Klm_on
Kreisi kasutaja
Klm_on

liitunud: 05.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2014 09:23:48 vasta tsitaadiga

V4p3x kirjutas:
Ebay ekraan?!


Jah Inglismaalt...
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Skyline
HV kasutaja

liitunud: 09.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2014 11:08:09 vasta tsitaadiga

Taolist asja näinud ka ebay ekraanidega, osadel juhtudel abiks olnud ekraani kaablite kinni-lahti ühendamine(vahest ka ühenduste puhastamine).
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2014 19:07:19 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi peale uut iOS update on iPhone 5 akuga probleeme olnud?
Pole täpselt aku protsenti vaadanud aga viimased neli korda on pildi
mustaks visanud ja 10% ja 20% hoiatust pole näinud. Kuskil 20-30%
vahel viskab pildi taskusse. Taustaks 3G ja Mail app. Facebooki ei ole.

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2014 20:45:54 vasta tsitaadiga

Jaa probleemid akuga igapäevaselt icon_biggrin.gif
aga jah mida külmem ilm seda kiirem hangumine.
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2014 20:48:33 vasta tsitaadiga

Minul on koguaeg aku korralikult pidanud. Erinevad kellad ja viled on maha
keeratud ka. Nüüd viimane nädal, peale update on telefon imelikult käitunud.

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2014 21:41:04 vasta tsitaadiga

Mul on nüüd tööpäeva lõpuks 50% akust alles. Enne SIMi vahetust oli heal juhul 20% alles.
Kõik süngid sees, 5 postkasti, facebook jne. Sõidu ajal Waze, vahepeal netis brausimine.
iPhone 5 siis.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2014 22:17:56 vasta tsitaadiga

eestirula3 kirjutas:
Nagu öeldakse, et kes igapäev akut ei lae, see ei ole õige nutitelefoni kasutaja. icon_biggrin.gif

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Motiv8
Kreisi kasutaja
Motiv8

liitunud: 11.07.2003




sõnum 07.05.2014 22:18:29 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
Mul on nüüd tööpäeva lõpuks 50% akust alles. Enne SIMi vahetust oli heal juhul 20% alles.
Kõik süngid sees, 5 postkasti, facebook jne. Sõidu ajal Waze, vahepeal netis brausimine.
iPhone 5 siis.


Kuidas seda peaks kontrollima, et kas sim on probleemne või mitte, tavakasutus 8-22.15ni 51% akut järgi, tegemist iphone5-ga?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2014 22:20:42 vasta tsitaadiga

Ma usun, et sul on ok SIM. Sa ilmselt ei näpi ka telefoni kogu aeg?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2014 22:21:13 vasta tsitaadiga

kannataks ringi vahetada
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Motiv8
Kreisi kasutaja
Motiv8

liitunud: 11.07.2003




sõnum 07.05.2014 22:23:54 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
Ma usun, et sul on ok SIM. Sa ilmselt ei näpi ka telefoni kogu aeg?


Uudiseid ikka loen , kasutusajaks 2hours ja 31 minutes näitab ainult?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2014 22:32:32 vasta tsitaadiga

Mul 4h 18m kasutust ja 31% alles praeguseks.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jannp
HV kasutaja
jannp

liitunud: 07.06.2009




sõnum 07.05.2014 22:34:05 vasta tsitaadiga

Ostsin 5s docki ja keelasin protsentide näidud ära, pärast seda pole pidanud enam sellepärast stressama. Kui õhtul koju tulen või töö juures istun, siis telefon on koguaeg dockis ja laeb. Kui liigun, siis pea alati on aku täis.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2014 23:22:31 vasta tsitaadiga

ma sain 10h kasutust ja 1d 10h standbyd kätte täna oma 5S'iga, aga ka jah protsentide näit on maha keeratud. Olulisemaidki asju mille pärast muretseda icon_smile.gif
_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hnz
HV kasutaja
hnz

liitunud: 04.09.2009




sõnum 08.05.2014 11:39:38 vasta tsitaadiga

3day standby, 8h kasutust näitab minu 5s, 2% akut järgi. Kaart vahetatud + sain uue telefoni ka garantiist, eelmisega võrreldes on sutsu parem.
_________________
HP Omen
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diavolos
Kreisi kasutaja
Diavolos

liitunud: 24.03.2005




sõnum 08.05.2014 12:09:19 vasta tsitaadiga

Milles võib olla probleem?
Nimelt pikalt ja truult teeninud iphone 3 ühel hetkel ei salvesta enam kõnede logi. Näiteks keegi teeb vastamata on number ekraanil. Avan klahviluku ja vastamata kõnede seast seda numbrit enam ei leia,et tagasi helistada? Kõnelogi on üldse kuidagi ebaselge. Tundub nagu uusi numbreid enam ei salvestagi. Korraks ekraanil näitab ja kõik.

Tekstisõnumid/smsid olid varem ajalises järjekorras ,aga nüüd on nad seal täiesti ebakorrektselt.

Isegi kaameraga tehtud pildid on täiesti suvalises järjekorras. Varem olid nad sellises järjekorras nagu ma need olin teinud.


Mingid seaded valesti või kuskohalt viga otsida ?
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Voyage
HV Guru

liitunud: 07.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2014 12:28:29 vasta tsitaadiga

Kas läbi itunes-i oled proovinud restore teha? võib aidata
Kommentaarid: 826 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 655
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diavolos
Kreisi kasutaja
Diavolos

liitunud: 24.03.2005




sõnum 08.05.2014 14:07:41 vasta tsitaadiga

Proovitud. Kasu ei midagi....
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2014 15:19:29 vasta tsitaadiga

Kell ja kuupäev on õiged? Võibolla salvestuvad lõppu, kui kuupäev kuidagi valeks on läinud.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2014 21:25:25 vasta tsitaadiga

Uuenda tarkvara...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2014 10:38:16 vasta tsitaadiga

http://www.ebay.com/itm/201043755510?var=500238277095 kas keegi eestis ka selliseid müügil on näinud? Kui jah, siis kus? Ja kas on soovitusi iphone 4s ekraanikiledele ... sai klikist ostetud miski 3pack neid tumenevaid kilesid, aga see muutis ekraani väga väga halvaks, virvendamise efekt tekkis juurde ja sai kohe maha võetud..
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2014 10:57:22 vasta tsitaadiga

Kas kaitsekile ostmata jätmine poleks variant? Sest iga lisakiht ekraanil muudab pilti kehvemaks. Kui tõesti on vaja ekraani kaitsta siis võib ju mingi väikese-kerge-õhukese vutlari hankida. Mul oli iPhone4 jaoks päris hea väike kott, mis ei muutnud moblat üldsegi kopsakamaks taskus ning käis kiirelt ümbert ära.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2014 11:15:06 vasta tsitaadiga

Mark0, ega ma neid ei fänna ka, eelmistel telefonidel pole kasutanud, aga 4S tundub käes kuidagi "õrn" icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2014 11:15:57 vasta tsitaadiga

eShelobik, arusaadav. Aga kile asemel võib pruukida mingit kotti, saab ekraani ilu täies mahus nautida.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m2ka
HV kasutaja

liitunud: 29.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2014 11:34:24 vasta tsitaadiga

Minu kogemus näitab, et kvaliteetne polükarbonaat on oluliselt etem materjal telefoni kaitseks. Juba materjalide seisukohast tunduvad kukkumise, kriimustuste ja paigalduse poolest igasugused PC ja TPU ümbrised paremad, kuna neelavad lööki paremini, ei kriimustu nii kergelt ja paigaldamisel ei kahjusta seadet.

Heida pilk nt Ringke ja Spigen-i toodangule.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2014 11:35:08 vasta tsitaadiga

ringke fusion
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2014 11:46:01 vasta tsitaadiga

Unustage ära need kiled ja muu nonsenss. 2 aastat ilma igasuguse peenutsemiseta, ilma nahkvutlarite ja kiledeta.
Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis Anti 11.08.2014 16:12:12, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2014 11:49:49 vasta tsitaadiga

Anti, kuss. Kileärikad tahavad ka leiba lauale saada icon_exclaim.gif
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 09.05.2014 12:53:59 vasta tsitaadiga

Antiga nõus täiesti aga kui enesetunne parem saab, võib alati kileärikaid toetada. Sügavat pointi pole jah
_________________
Asju saab kah teisiti teha!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrisa
HV veteran

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2014 02:34:41 vasta tsitaadiga

Tüüpiline nende 20$ 4S ekrranide puhul. Nagu öeldud - näpi connectoreid. Tihti aga on lõpuks kõige targem see ära visata ja kusagilt korralik ekraan püüda leida, ja viimane pole lihtne arvestades kui palju kräppi müüakse.
See pole mingi näitaja kas müüja asub Inglismaal või Hiinas. Esimene tellib lihtsalt ise Hiinast ja müüb sulle väikse kasumiga maha.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 12.05.2014 13:13:15 vasta tsitaadiga

Polegi võimalik kuidagi legaalselt sarjasid vaadata ipadis/phones ?
Mõned üksikud osad poes, thats it, netflix ka eestis ei tööta, polegi muud varianti, kui pirama hakata ja siis nutetakse, et piraatlus vohab thumbs_up.gif

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2014 13:45:15 vasta tsitaadiga

Ei ole.
_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enigma
Kreisi kasutaja
enigma

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2014 23:37:55 vasta tsitaadiga

Kas vastab tõele et septembris tuleb välja musta värvi Iphone 5C
http://applefansite.com/2013/08/black-iphone-5c/
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrisa
HV veteran

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2014 00:03:20 vasta tsitaadiga

enigma kirjutas:
Kas vastab tõele et septembris tuleb välja musta värvi Iphone 5C
http://applefansite.com/2013/08/black-iphone-5c/

See uudis on varsti pea aasta vaja, ja juttu on 2013 septembrist. Siis ei tulnud musta, selle sügise kohta ei ole teada.
Kui ikka väga suur isu on, siis saad tellida musta tagakülje kusagilt ja ise ära vahetada või lasta kellelgi teha.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eestirula3
HV kasutaja
eestirula3

liitunud: 07.12.2009




sõnum 26.05.2014 12:37:19 vasta tsitaadiga

enigma kirjutas:
Kas vastab tõele et septembris tuleb välja musta värvi Iphone 5C
http://applefansite.com/2013/08/black-iphone-5c/


Ei usu, et tuleb. Nõudlus 5C vastu on nagunii nii väike.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2014 14:11:09 vasta tsitaadiga

AFAIK oli 5C usa mobiiliturul peal 5S'i järgmine smartphone müüginumbri poolest, tehes igast samsadele tuule alla
_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ristokru
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2014 20:58:34 vasta tsitaadiga

Ma ei tea kas õige teema siin küsida aga äkki siin mõni iphone remontija ja oskab öelda milles viga kui saan iphone kasutada murevabalt ILMA Sim kaardita aga nii kui Sim sees,aku lõpetab töö nii 50-70 5 juures ja kuumeneb jne.
Olen nõus ka raha maksma , asi korda saada icon_smile.gif

_________________
Müüa kõiksuguseid mööblitarvikuid.
FB: Autoinglid- Premium püsivahatamine/poleerimine/keraamika/mobiilne pesu.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2014 21:25:03 vasta tsitaadiga

ristokru, mine operaatori juurde ja vaheta sim kaart välja
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ristokru
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2014 10:01:25 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
ristokru, mine operaatori juurde ja vaheta sim kaart välja


Kusjuures sai alles uus sim tehtud.Aga kuumaks läheb sealt kus aku ühendub plaadiga.

_________________
Müüa kõiksuguseid mööblitarvikuid.
FB: Autoinglid- Premium püsivahatamine/poleerimine/keraamika/mobiilne pesu.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2014 14:55:24 vasta tsitaadiga

Aga miks mitte garantiisse minna? Või mõnda remondiettevõttesse (kasvõi helistada) kui garantii ei kehti enam. Siin igapäevaselt telefonide remontimisega tegelevaid inimesi pole küll kohanud.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eestirula3
HV kasutaja
eestirula3

liitunud: 07.12.2009




sõnum 29.05.2014 19:59:07 vasta tsitaadiga

Artur 55608931 Tallinnas, Tondil tegeleb Apple seadmete parandamisega. Võta ühendust.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ristokru
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2014 11:23:22 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Aga miks mitte garantiisse minna? Või mõnda remondiettevõttesse (kasvõi helistada) kui garantii ei kehti enam. Siin igapäevaselt telefonide remontimisega tegelevaid inimesi pole küll kohanud.


Ma juba uurisin garantii värki. Diagnost oli umbes 20-30,sellele siis juurde vea parandus jne. Kui viga liiga suur siis lihtsalt ei tasu ära enam ja saab telefoni kasutada ipodina icon_biggrin.gif

_________________
Müüa kõiksuguseid mööblitarvikuid.
FB: Autoinglid- Premium püsivahatamine/poleerimine/keraamika/mobiilne pesu.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raido357
HV veteran

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2014 16:56:44 vasta tsitaadiga

eestirula3 kirjutas:
Artur 55608931 Tallinnas, Tondil tegeleb Apple seadmete parandamisega. Võta ühendust.


+1
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2014 23:06:03 vasta tsitaadiga

ristokru kirjutas:
Renka kirjutas:
Aga miks mitte garantiisse minna? Või mõnda remondiettevõttesse (kasvõi helistada) kui garantii ei kehti enam. Siin igapäevaselt telefonide remontimisega tegelevaid inimesi pole küll kohanud.


Ma juba uurisin garantii värki. Diagnost oli umbes 20-30,sellele siis juurde vea parandus jne. Kui viga liiga suur siis lihtsalt ei tasu ära enam ja saab telefoni kasutada ipodina icon_biggrin.gif

Ehk garantiiaeg on läbi?
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ristokru
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2014 09:08:15 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
ristokru kirjutas:
Renka kirjutas:
Aga miks mitte garantiisse minna? Või mõnda remondiettevõttesse (kasvõi helistada) kui garantii ei kehti enam. Siin igapäevaselt telefonide remontimisega tegelevaid inimesi pole küll kohanud.


Ma juba uurisin garantii värki. Diagnost oli umbes 20-30,sellele siis juurde vea parandus jne. Kui viga liiga suur siis lihtsalt ei tasu ära enam ja saab telefoni kasutada ipodina icon_biggrin.gif

Ehk garantiiaeg on läbi?

Jep, juba nii pool aastat.

_________________
Müüa kõiksuguseid mööblitarvikuid.
FB: Autoinglid- Premium püsivahatamine/poleerimine/keraamika/mobiilne pesu.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 31.05.2014 20:27:39 vasta tsitaadiga

eestirula3 kirjutas:
enigma kirjutas:
Kas vastab tõele et septembris tuleb välja musta värvi Iphone 5C
http://applefansite.com/2013/08/black-iphone-5c/


Ei usu, et tuleb. Nõudlus 5C vastu on nagunii nii väike.


Ilmselt see odavmudel jääb ka viimaseks apple proovist turu alumist otsa haarata.

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hnz
HV kasutaja
hnz

liitunud: 04.09.2009




sõnum 31.05.2014 22:06:35 vasta tsitaadiga

applespotis on asjatundjaid, kes teevad selle sama asja mitu korda odavamalt ära, esiteks ei tule mingit diagnosti hinnale juurde.

ristokru kirjutas:
rex kirjutas:
ristokru kirjutas:
Renka kirjutas:
Aga miks mitte garantiisse minna? Või mõnda remondiettevõttesse (kasvõi helistada) kui garantii ei kehti enam. Siin igapäevaselt telefonide remontimisega tegelevaid inimesi pole küll kohanud.


Ma juba uurisin garantii värki. Diagnost oli umbes 20-30,sellele siis juurde vea parandus jne. Kui viga liiga suur siis lihtsalt ei tasu ära enam ja saab telefoni kasutada ipodina icon_biggrin.gif

Ehk garantiiaeg on läbi?

Jep, juba nii pool aastat.

_________________
HP Omen
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2014 22:08:15 vasta tsitaadiga

Toimib veel see icloud locki lahtihäkkimis värk?
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Th3NewGuy
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.08.2013




sõnum 31.05.2014 22:12:44 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Toimib veel see icloud locki lahtihäkkimis värk?

Ei toimi õnneks.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 185, 186, 187 ... 439, 440, 441  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.