Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 91, 92, 93 ... 283, 284, 285  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 20.05.2014 15:34:43 vasta tsitaadiga

PCman kirjutas:
Aru ei saa mis hetkel toimub. On üks pakk UK-st. Vaatasin trackingu järgi, et on eestis ja post.ee ka näitab - aga seda niipaljukest:

Andmete registreerimine 17.05.2014 16:02 Sorteerimiskeskus (kirjad)

Kaua nad seda seal sehkendavad. Saan aru, et pühapäev oli vahel ja inimesed puhkavad aga mida nad esmaspäeval munesid?


Andmete registreerimine ei tähenda, et pakk Eestis oleks. Mul on Hiina paki andmed registreeritud palju-palju aega enne, kui pakk siia jõuab.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.05.2014 17:04:20 vasta tsitaadiga

Green_Day kirjutas:
PCman kirjutas:
Aru ei saa mis hetkel toimub. On üks pakk UK-st. Vaatasin trackingu järgi, et on eestis ja post.ee ka näitab - aga seda niipaljukest:

Andmete registreerimine 17.05.2014 16:02 Sorteerimiskeskus (kirjad)

Kaua nad seda seal sehkendavad. Saan aru, et pühapäev oli vahel ja inimesed puhkavad aga mida nad esmaspäeval munesid?


Andmete registreerimine ei tähenda, et pakk Eestis oleks. Mul on Hiina paki andmed registreeritud palju-palju aega enne, kui pakk siia jõuab.

No vaevalt EP veebis mingi kanne tekib kui neil pole midagi sisse skännidagi.
Tegelikult on pakk Eestis ja isegi Tallinna postimajas. Aga kuna neil olevat hästi palju tööd siis ei tea millal edasi saadavad. Nii ütles mulle EP tädi.
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fr3nzy
HV kasutaja
fr3nzy

liitunud: 02.02.2008




sõnum 20.05.2014 22:43:53 vasta tsitaadiga

PCman kirjutas:
Aru ei saa mis hetkel toimub. On üks pakk UK-st. Vaatasin trackingu järgi, et on eestis ja post.ee ka näitab - aga seda niipaljukest:

Andmete registreerimine 17.05.2014 16:02 Sorteerimiskeskus (kirjad)

Kaua nad seda seal sehkendavad. Saan aru, et pühapäev oli vahel ja inimesed puhkavad aga mida nad esmaspäeval munesid?


On olemas süsteem, IPS, mille kaudu rahvusvaheliste pakkide andmeid vahetatakse. Kui nüüd see pilu sulle paneb hiinast paki teele, siis sealpool registreeritakse pakk/andmed, kuna aga paljud hiina postiasutused arvuteid ei kasuta, siis salvestatakse trackingusse andmed alles siis kui see läbib postipunkti kus arvutid-nett kasutusel. Läbi selle süsteemi laekub nüüd EP'le info et kuskil midagi liigub sulle. See info tekib väga harva, 1% pakkidel. Pakk jõuab eesti siis kui on sündmus "Saabumine" ja asukoht siis juba sorteerimiskeskus või toll vms.

EDIT: Märkasin hiljem, et sul UK pakk hoopis.

El-Fuego kirjutas:
Järjekordselt saan kalli paki mille otsas jalgupidi trambitud, nurgad katki ja pakendid kahjustatud. Eelmisel korral oli ligi 600 euro väärtsuses tellimus mis oli sõna otseses mõttes katki ja mille detailid vajavad väljavahetust. icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif


Eeldan, et tegemist rahvusvahelise saadetisega? Sinu jutust jääb mulje, nagu see samune kuller/teenidaja oleks sulle selle "hiinast" isiklikult kätte toonud... Arvesta ka sellega, et sellised pakid elavad enne EP'sse saabumist väga palju läbi. Loomulikult on EP ise ka selliste juhtumite tekitaja, kuid paljud sellised pakid saabuvad juba räbalatena sorteerimisse aga tee mis sa teed, ennast ajaks vihalegi kui saak rikutud paki, kuid alati ei saa selles teenindajat süüdistada. Probleemide lahendamine sellises asutuses võtab aega lihtsalt juba sellepärast, et sa ei saa ainukesena pakki.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.05.2014 22:59:17 vasta tsitaadiga

Tõesti tase - UK-st liigub pakk eesti 3 päevaga. EP aga ei suuda seda sama kiiresti edasi toimetada. Paar päeva veel ja saab nädal.....kus asi EP kinni istub.
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.05.2014 00:52:14 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
P.S 99% juhtudest on katkise/viga saanud kauba puhul süüdi pakendaja/vale pakendamine thumbs_down.gif

Bullshit kuubis.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.05.2014 01:13:16 vasta tsitaadiga

+1, võin visata tagaistmele pakkimata õrna eseme ja on suht kindel, et see tervelt kohale jõuab kui sobivad sõiduvõtted valin, eriti veel juhul kui tegemist on võõra varaga. Netist tellitud pakid on siiski paremini pakitud ja ~50cm kõrguselt kukkumist ei karda, kui kuller suudab ka need ära lõhkuda, siis mina küll kedagi peale kulleri süüdistada ei oskaks...... Aga noh isegi wikipedia seletab selle nähtuse ära miks pakid tervelt kohale ei jõua http://en.wikipedia.org/wiki/White_van_man
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 21.05.2014 01:38:55 vasta tsitaadiga

frenzo kirjutas:
PCman kirjutas:
Aru ei saa mis hetkel toimub. On üks pakk UK-st. Vaatasin trackingu järgi, et on eestis ja post.ee ka näitab - aga seda niipaljukest:

Andmete registreerimine 17.05.2014 16:02 Sorteerimiskeskus (kirjad)

Kaua nad seda seal sehkendavad. Saan aru, et pühapäev oli vahel ja inimesed puhkavad aga mida nad esmaspäeval munesid?


On olemas süsteem, IPS, mille kaudu rahvusvaheliste pakkide andmeid vahetatakse. Kui nüüd see pilu sulle paneb hiinast paki teele, siis sealpool registreeritakse pakk/andmed, kuna aga paljud hiina postiasutused arvuteid ei kasuta, siis salvestatakse trackingusse andmed alles siis kui see läbib postipunkti kus arvutid-nett kasutusel. Läbi selle süsteemi laekub nüüd EP'le info et kuskil midagi liigub sulle. See info tekib väga harva, 1% pakkidel. Pakk jõuab eesti siis kui on sündmus "Saabumine" ja asukoht siis juba sorteerimiskeskus või toll vms.

EDIT: Märkasin hiljem, et sul UK pakk hoopis.

El-Fuego kirjutas:
Järjekordselt saan kalli paki mille otsas jalgupidi trambitud, nurgad katki ja pakendid kahjustatud. Eelmisel korral oli ligi 600 euro väärtsuses tellimus mis oli sõna otseses mõttes katki ja mille detailid vajavad väljavahetust. icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif


Eeldan, et tegemist rahvusvahelise saadetisega? Sinu jutust jääb mulje, nagu see samune kuller/teenidaja oleks sulle selle "hiinast" isiklikult kätte toonud... Arvesta ka sellega, et sellised pakid elavad enne EP'sse saabumist väga palju läbi. Loomulikult on EP ise ka selliste juhtumite tekitaja, kuid paljud sellised pakid saabuvad juba räbalatena sorteerimisse aga tee mis sa teed, ennast ajaks vihalegi kui saak rikutud paki, kuid alati ei saa selles teenindajat süüdistada. Probleemide lahendamine sellises asutuses võtab aega lihtsalt juba sellepärast, et sa ei saa ainukesena pakki.


Ei pakk tuli Narvast

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.05.2014 07:33:29 vasta tsitaadiga

no eesti siseselt ma yldiselt alati väldin eesti posti, dpd palju mõistlikum, eriti selles vääringus.
ma poleks pakki vastu võtnudki, kui vastab kirjeldatud olukorrale. teinud kasvõi kohapeal lahti ennem

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mäger
HV kasutaja

liitunud: 27.12.2006




sõnum 21.05.2014 08:51:16 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
+1, võin visata tagaistmele pakkimata õrna eseme ja on suht kindel, et see tervelt kohale jõuab kui sobivad sõiduvõtted valin, eriti veel juhul kui tegemist on võõra varaga. Netist tellitud pakid on siiski paremini pakitud ja ~50cm kõrguselt kukkumist ei karda, kui kuller suudab ka need ära lõhkuda, siis mina küll kedagi peale kulleri süüdistada ei oskaks...... Aga noh isegi wikipedia seletab selle nähtuse ära miks pakid tervelt kohale ei jõua http://en.wikipedia.org/wiki/White_van_man


Siin tahad öelda, et post peaks vedama asju ükshaaval??
Pakkimine siiski väga oluline, et tervelt kohale jõuaks. Peale kulleri on veel erinevaid võimalusi, et pakiga midagi juhtub. Nagu ka eelpool öeldi, siis suure tõenäosusega ei "lõhkunud" pakki ära postitädi, kes läks taha ruumi seda tooma või kuller..
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 21.05.2014 09:02:16 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
no eesti siseselt ma yldiselt alati väldin eesti posti, dpd palju mõistlikum, eriti selles vääringus.
ma poleks pakki vastu võtnudki, kui vastab kirjeldatud olukorrale. teinud kasvõi kohapeal lahti ennem


Kuna asja oli niikaua oodatud siis tagasisaatmine välistatud. Uue kapi tellimine oleks võtnud järgmised mitu nädalat enne kui oleks uue toote saanud. Lisaks sinna juurde uue toote otsimine jne.

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007




sõnum 21.05.2014 09:21:42 vasta tsitaadiga

Selge see, et pakki ei lõhkunud ära üks kindel postitädi või kuller. Ise need siiski katki ei lähe. Postisüsteemil on olemas lipik, kuhu kirjutatakse: pakk saabus x asutusse/sorteerimiskeskusesse avatud/lõhutud/vettinult jne. Saades enda kätte paki, mis on ilmselgelt avatud/katkise pakendiga/vettinud, pannakse see lipik peale, et kliendi pretensiooni korral läheks võimalik kahjunõue sellest lipikukirjutajast allavett. Kui sellist sedelit katkise paki juures ei ole, siis võibki kogu kahjunõude esitada sellele õnnetule postitädile, kes selle üle leti ulatab. Puhtalt nende enda tegemata töö, et tagumiku lappimine on tegemata jäänud.
Mind, kui klienti, ei huvitagi tegelikult see, kes lõhkus. Pakk on katki (kap lõhutud/kadunud): kahjunõue letti. Lõhkuja fikseerimine on postiteenistuse enda siseasi kahjunõuete suunamiseks.

Ei mõtle neid asju ise välja. Mõned aastad tagasi saadeti mulle aegajalt pappkarpidega betoonikänkraid värvinäidisteks. Mõned suutsid karbi seina loksudes penetreerida ja aegajalt oli ka "auk" Eesti Posti kleepekaga kinni tõmmatud ja lipik juures, et "pakk saabus X sorteerimiskeskusesse katkise karbiga". Lihtne, efektiivne ja töötab.

jeesus188, dpd kohta kuuleb ka igatsugu külajutte icon_neutral.gif . Tuttaval toodi DPD kullerpakk nädal aega hiljem saatjale tagasi. Tel numbrid kõik õiged, aadress korras jne. Miks kohale ei viidud: Nad ise ka ei teadnud.

_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.05.2014 09:24:56 vasta tsitaadiga

El-Fuego kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
no eesti siseselt ma yldiselt alati väldin eesti posti, dpd palju mõistlikum, eriti selles vääringus.
ma poleks pakki vastu võtnudki, kui vastab kirjeldatud olukorrale. teinud kasvõi kohapeal lahti ennem


Kuna asja oli niikaua oodatud siis tagasisaatmine välistatud. Uue kapi tellimine oleks võtnud järgmised mitu nädalat enne kui oleks uue toote saanud. Lisaks sinna juurde uue toote otsimine jne.

Saan ma aru, et tegu on mööblipakkidega?
Kui jah, siis isiklikult olen palju kordi näinud, kuidas neid transporditakse. Kui yksi tõstetakse, siis kanditakse üle nurkade, lastakse pauguga maha jne. Järgmine mutt/kutt lohistab seda siis edasi, kolmas kordab esimese tegevust jne.
Kõndimine paki peal, kui tead ja tunned asja, pole yldse probleem.

Nii et pole siin imestada midagi kahjuks, kui mööblist jutt

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 21.05.2014 09:46:45 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
El-Fuego kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
no eesti siseselt ma yldiselt alati väldin eesti posti, dpd palju mõistlikum, eriti selles vääringus.
ma poleks pakki vastu võtnudki, kui vastab kirjeldatud olukorrale. teinud kasvõi kohapeal lahti ennem


Kuna asja oli niikaua oodatud siis tagasisaatmine välistatud. Uue kapi tellimine oleks võtnud järgmised mitu nädalat enne kui oleks uue toote saanud. Lisaks sinna juurde uue toote otsimine jne.

Saan ma aru, et tegu on mööblipakkidega?
Kui jah, siis isiklikult olen palju kordi näinud, kuidas neid transporditakse. Kui yksi tõstetakse, siis kanditakse üle nurkade, lastakse pauguga maha jne. Järgmine mutt/kutt lohistab seda siis edasi, kolmas kordab esimese tegevust jne.
Kõndimine paki peal, kui tead ja tunned asja, pole yldse probleem.

Nii et pole siin imestada midagi kahjuks, kui mööblist jutt


Jah riidekapiga tegu. Lastevoodi sai samast kohast tellitud. Praegu seisab nurgas ja ootab uusi voodi otsasid. Kuna tõsised muljumisjäljed sees ja voodi väljatõmmataval kapil oli plaadist suur tükk väljas.

Kuid kuidas need 3mm-se sügavusega jäljed puitu said jääb mulle mõistetamatuks, nagu oleks terava vinkelraua peal vedelenud, raskus nende peale asetatuna

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!


viimati muutis Muhekas 21.05.2014 17:07:47, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 21.05.2014 12:28:12 vasta tsitaadiga

Spezz kirjutas:
beastbeats kirjutas:
P.S 99% juhtudest on katkise/viga saanud kauba puhul süüdi pakendaja/vale pakendamine thumbs_down.gif

Bullshit kuubis.

Rääkisin enda kogemustest, mis tekkinud sadade pakkide saamisega/saatmisega välismaale.

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 277
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.05.2014 15:08:10 vasta tsitaadiga

Mäger kirjutas:
napoleon kirjutas:
+1, võin visata tagaistmele pakkimata õrna eseme ja on suht kindel, et see tervelt kohale jõuab kui sobivad sõiduvõtted valin, eriti veel juhul kui tegemist on võõra varaga. Netist tellitud pakid on siiski paremini pakitud ja ~50cm kõrguselt kukkumist ei karda, kui kuller suudab ka need ära lõhkuda, siis mina küll kedagi peale kulleri süüdistada ei oskaks...... Aga noh isegi wikipedia seletab selle nähtuse ära miks pakid tervelt kohale ei jõua http://en.wikipedia.org/wiki/White_van_man


Siin tahad öelda, et post peaks vedama asju ükshaaval??
Pakkimine siiski väga oluline, et tervelt kohale jõuaks. Peale kulleri on veel erinevaid võimalusi, et pakiga midagi juhtub. Nagu ka eelpool öeldi, siis suure tõenäosusega ei "lõhkunud" pakki ära postitädi, kes läks taha ruumi seda tooma või kuller..


Ei taha. Tahan öelda seda, et piltlikult öeldes pole see iga kaubaga just kõige mõistlikum, kui kallur pakid hoovi peale maha kallab, buldooser need seina äärde kokku lükkab ja kopp need järgmiste autode vahel laiali jagab. Teenuse osutaja peaks siiski transportimisel kasutama riiuleid, korduvkasutatavaid transpordikaste vms, mis tagab, et pakk ühes tükis kohale jõuab.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 21.05.2014 23:30:01 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Mäger kirjutas:
napoleon kirjutas:
+1, võin visata tagaistmele pakkimata õrna eseme ja on suht kindel, et see tervelt kohale jõuab kui sobivad sõiduvõtted valin, eriti veel juhul kui tegemist on võõra varaga. Netist tellitud pakid on siiski paremini pakitud ja ~50cm kõrguselt kukkumist ei karda, kui kuller suudab ka need ära lõhkuda, siis mina küll kedagi peale kulleri süüdistada ei oskaks...... Aga noh isegi wikipedia seletab selle nähtuse ära miks pakid tervelt kohale ei jõua http://en.wikipedia.org/wiki/White_van_man


Siin tahad öelda, et post peaks vedama asju ükshaaval??
Pakkimine siiski väga oluline, et tervelt kohale jõuaks. Peale kulleri on veel erinevaid võimalusi, et pakiga midagi juhtub. Nagu ka eelpool öeldi, siis suure tõenäosusega ei "lõhkunud" pakki ära postitädi, kes läks taha ruumi seda tooma või kuller..


Ei taha. Tahan öelda seda, et piltlikult öeldes pole see iga kaubaga just kõige mõistlikum, kui kallur pakid hoovi peale maha kallab, buldooser need seina äärde kokku lükkab ja kopp need järgmiste autode vahel laiali jagab. Teenuse osutaja peaks siiski transportimisel kasutama riiuleid, korduvkasutatavaid transpordikaste vms, mis tagab, et pakk ühes tükis kohale jõuab.


+1 thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VaikeHobun
HV vaatleja

liitunud: 23.11.2011




sõnum 30.05.2014 20:37:47 vasta tsitaadiga

Tellisin joogipudeli Hiinast. Väga kiirelt tuli kohale, ja kell pool üheksa reede õhtul Eesti Post toob veel kohale ka ukse taha? Ei tea millest selline teenindus icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 02.06.2014 10:03:30 vasta tsitaadiga

Teenuse osutamise parendamise asemel tegeletakse brändi kujundamisega icon_rolleyes.gif

https://www.omniva.ee/era
http://e24.postimees.ee/2813528/eesti-postist-saab-omniva
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smith
HV veteran
Smith

liitunud: 25.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.06.2014 10:05:01 vasta tsitaadiga

Eesti Posti üle viriseda polegi enam võimalik. See asutus on nüüd tõusnud täiesti uuele innovaatiliste lahenduste ja muude taristusse panustamise väljakutsete tasemele.

http://www.omniva.ee/

_________________
Only the Central Computer knows the truth
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 02.06.2014 10:10:19 vasta tsitaadiga

Vabandame vastuse viibimise pärast!

Vastavalt kehtivale tüüptingimustele vigastatud tähtsaadetis ning kaaluvahega või vigastatud pakendiga saadetis avatakse saaja nõudmisel saadetise kättetoimetamisel kulleri juuresolekul. Posti vastustus jääb püsima juhul, kui saadetise kahjustumine avastatakse enne väljastamist või väljastamise ajal, hilisemate pretensioonide korral puudub võimalus teha kindlaks, kus ja millal kahjustused võisid tekkida.

Samas selgitame, et saatja on kohustatud pakkima saadetise transpordikindlasse pakendisse, mis tagab saadetise sisu säilimise. Pakend ja kinnitus peavad kaitsma postisaadetist vigastamise eest.


Meil on kahju, et saadetised olid Teieni jõudmisel kahjustada saanud.





Järgmine kord kui saadetis tuleb läheb selle kontrollimise ja vastuvõtmisega terve päev, enne kui kulleri minema lasen!!!! Ja kaup oli korralikult pakitud.
S*tapead sellised.

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.06.2014 10:24:59 vasta tsitaadiga

... meenub kohe EE oma laiavate välisprojektidega, eks EP läheb nüüd sama teed ...
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.06.2014 10:35:16 vasta tsitaadiga

Smith kirjutas:
Eesti Posti üle viriseda polegi enam võimalik. See asutus on nüüd tõusnud täiesti uuele innovaatiliste lahenduste ja muude taristusse panustamise väljakutsete tasemele.

http://www.omniva.ee/
tyr, on tropid.
Eile träkkimise leht andis errori, täna leht maas.
No proovisin seda uut kodulehte, voilaa, träkkimine sinna tekkinud.
Sellega seoses probleem:
A)kust tädi maali peaks teadma, et uue lehe peal saab täkkida
B) väljamaa lehtedelt pole mõtet nüüd tykk aega vaadata, sest nad pyyavad infot saada vanalt lehelt, mis ei tööta

Pannud siis suunava lingi yles vms

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.06.2014 11:45:05 vasta tsitaadiga

Tea mitu milli selle logo peale magama pandi. Oleks ise kindlasti odavamalt valmis teinud.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 02.06.2014 12:05:58 vasta tsitaadiga

Uus logo kujutab ilmekalt, millised pakid kohale jõudes on
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.06.2014 16:55:53 vasta tsitaadiga

Saabumine 31.05.2014 13:27 Eesti
Väljasaatmine 29.05.2014 11:48 Tšehhi vabariik
Vastuvõtmine 28.05.2014 16:14 Tšehhi vabariik

Mida nad munevad nüüd? icon_neutral.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 91, 92, 93 ... 283, 284, 285  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.