|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed osta D3: Reaper of Souls expansioni? |
| Jah |
|
52% |
[ 171 ] |
| Ei |
|
47% |
[ 154 ] |
|
| hääli kokku : 325 |
|
| autor |
|
jonathan19
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2011
|
18.05.2014 19:46:13
|
|
|
| UnknowFunk kirjutas: |
| Kaua see dropi event kestab? |
22 maini
keegi boostiks veits? võin vastu boostida
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
18.05.2014 21:05:06
|
|
|
pots4t4j4, mõtlesin sama.. pole veel mängida jõudnud üle nädala. Jade tundub tore aga noo niipalju raskem tundub kuidagi zuni on lihtsalt lebolaks, jooksed ringiratast ja mobid surevad.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shade
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.10.2005
|
19.05.2014 14:42:35
|
|
|
nagu näha siis Zuni set polegi vajalik T5-T6 farmiks: https://www.youtube.com/watch?v=rdK-s7qIs6M
Proovisin asja ja oma mitte just ideaalse geari puhul T5 soolotav ideaalselt. Törtsukene vaja tweakida geari kuid asi toimib väga edukalt.
_________________ GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
19.05.2014 14:47:13
|
|
|
| Ma lasin selle post-patch värdjaliku inventoryläägi pärast oma trifecta crusa kindad shardiks. Aitäh Obama.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Plin500
HV piljardihai

liitunud: 15.01.2002
|
19.05.2014 21:45:39
|
|
|
| HDTanel kirjutas: |
pots4t4j4, mõtlesin sama.. pole veel mängida jõudnud üle nädala. Jade tundub tore aga noo niipalju raskem tundub kuidagi zuni on lihtsalt lebolaks, jooksed ringiratast ja mobid surevad. |
Just selleks otsustasingi WD'ga mängimise lõpetada, eluigav on, kui midagi ei pea tegema peale eest ära jooksmise...
Läksin wizi peale tagasi, sain viimase tali juppi + set blackthorne + aughilds = mäng muutus huvitavaks uuesti. T6 veel päris läbi ei jookse, selleks vaja ice climbers ja magefist + sun ceeper ning mõned tweakid, kuid mäng on lõbus koos selle meteoriidi sajuga Black hole'ga vanad kokku ja tuld
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
19.05.2014 22:44:42
|
|
|
| Krusaga ühe miljoni papersheeti dpsi klubis. Aww jiss, leivapuru!
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vasques
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2006
|
19.05.2014 23:58:42
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| Ma lasin selle post-patch värdjaliku inventoryläägi pärast oma trifecta crusa kindad shardiks. Aitäh Obama. |
mul läksid ühed inna püksid, õnneks kadala viskab ala iga 2500 shardi kohta ühe inna set itemi.
mul munk solos alles t3 max, t1 leboots. loodan et kui nüüd rorgi saab siis asi muutub lihtsamaks, bt/aug/inna set peale ja arcane amu, 2.5k fulmi kukkus ka, rollisin küll as-i socketiks ja 2.4k peale aga sõidab küll - oi oleks veel vana thunder fury alles aga jah hcel ikka mingid võlud peavad olema. heal munga setist läks ka eelmise surmaga paar itemit nii et see projekt lükkub ka edasi
_________________ Chuck Norris on juba 2 aastat surnud. Vikatimees kogub siiamaani julgust, et seda talle öelda. |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shade
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.10.2005
|
20.05.2014 09:10:16
|
|
|
| Plin500 kirjutas: |
| Just selleks otsustasingi WD'ga mängimise lõpetada, eluigav on, kui midagi ei pea tegema peale eest ära jooksmise... |
Kui sa endale teed glass cannoni siis jah peale jooksmise muud ei tee. Mina oma 1,2 millise dpsiga saan rahulikult pasa sees istuda ja tuld ja tõrva välja loopida.
_________________ GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rebel_
HV kasutaja
liitunud: 29.01.2010
|
20.05.2014 11:19:10
|
|
|
peale patchi on ikka kõik demonic vesseld tühjad
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
20.05.2014 11:47:34
|
|
|
| need tehti täits tühjaks jah, vahest harva mingi kullatükike kukub, aga praegu on need rohkem ainult harringtoni vöö prociks, muu suhtes võib rahumeeli mööda minna.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Werder
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
20.05.2014 13:51:03
|
|
|
| sellise dpsiga/toughnessiga peaks T4 solo küll väga lihtne olema. Avalaunch, earthquake skillideks võibolla? Samas ma pole barbi ise mänginud peale RoSi tulekut, nii et skille väga soovitada ei oska.
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marx112
HV kasutaja
liitunud: 09.01.2006
|
20.05.2014 14:51:04
|
|
|
Tegin ka WD ja praeguseks on mängitud umbes 20h, sealt 5h leveldasin umbes. praegu solon t4 rahuldavalt. Olen juba 3 jade juppi ka saanud ja 1 zunimassa. Munaga olen mänginud umbes 400h ja t3 solo on enam vähem . Ma ei ütle et WD on OP, vaid et MONK on pask. 2.1 on lubatud veits talle buffi anda. Aga see võib poole aasta pärast tulla.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Werder
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2003
|
20.05.2014 15:34:12
|
|
|
| eShelobik kirjutas: |
| sellise dpsiga/toughnessiga peaks T4 solo küll väga lihtne olema. Avalaunch, earthquake skillideks võibolla? Samas ma pole barbi ise mänginud peale RoSi tulekut, nii et skille väga soovitada ei oska. |
T2 on lihtne, t3-4 jääb dpsist puudu.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mut4nt
HV vaatleja
liitunud: 02.05.2013
|
20.05.2014 16:47:15
|
|
|
| mul monk 720k dmg mängus sees 1,1m ja T4 kannatab veel mängida aga T5 ilmselt m6tetu
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SirAskAlot
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.03.2011

|
20.05.2014 16:47:22
|
|
|
Meleele singleplayeri jaoks kindlasti 2x unity + surematu follower combo.
Kõige suurema dam boosti saaksid ilsmelt kui sa oma kõige rohkem kasutatava skillile dam bonuse võtaksid.
Võid mõnda muud barbi seti ka proovida kui loodiga õnne on. Immortal king on suht universaalne. Mõni teine nõuab suht spetsiifilist mängu stiili ja skille.
Suurt ei oska muidugi soovitada. Barbarit olen suht kaootiliselt mänginud.
Eks sa pead ise proovima ja testima mis sulle kõige paremini sobib.
Endal läks Crusaderiga pea nädal , et peale patchi T5/T6 jaoks build leida mis mulle meeldiks ja mis mu asjadega sobiks. Blizzard on asja suht keeruliseks ajanud. Isegi kui tahaks mõnda teist buildi kasutada on skill/elemental dam erinevad ja teoreetiliselt parem build on tegelikult viletsam.
Kes tahavad thunderfury ja crusaderiga lammutada , siis lightning damil põhinev 1-e käe relva crusader on täiesti töötav. Alates kuskil T4-st on selleks muidugi soovitavalt Akkhani seti max bonust ja natuke CDR-i vaja.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
20.05.2014 16:53:07
|
|
|
| ma pole oma crusaderi peale patchi mängida tahtnud, blessed shield sai nerfi ja mu gyrfalcons flail ei ole enam nii hea, muud relva pole kätte pista ka... kogu ülejäänud gear ka holy peale ehitatud ja settidega mind ei õnnistata.
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jreinula
HV kasutaja
liitunud: 26.03.2012
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SirAskAlot
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.03.2011

|
20.05.2014 17:49:14
|
|
|
Huvitav mis nende kaelakeedega on. Ma pole ka kollasest paremat saanud.Arenemisruumi on veel piisavalt.
T6-st päris suvalt veel läbi ei jookse, aga kotiga goblini saan maha kui kõik CD-d vabad on. Farmimise jaoks läheb sutsu aeglaselt.
T5-s on paras farmimise jaoks. DPS test Beliali peal on ka edukalt läbitud.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Ivan-2374/hero/38506079
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Cheetah
HV veteran

liitunud: 12.07.2006
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
20.05.2014 19:46:56
|
|
|
| SirAskAlot kirjutas: |
Huvitav mis nende kaelakeedega on. Ma pole ka kollasest paremat saanud.Arenemisruumi on veel piisavalt.
T6-st päris suvalt veel läbi ei jookse, aga kotiga goblini saan maha kui kõik CD-d vabad on. Farmimise jaoks läheb sutsu aeglaselt.
T5-s on paras farmimise jaoks. DPS test Beliali peal on ka edukalt läbitud.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Ivan-2374/hero/38506079 |
RNG.
Esimesele charile kukkus üsna kiirelt, teine laseb siiani kollasega ringi.
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
21.05.2014 00:48:34
|
|
|
On kellelgi äkki mõni nipp gemmide farmimiseks oleks hunnikus vaja topaze et neckile ja ringidele +20% cold damage rollida aga arvestades kui vähe neid igaltpoolt tuleb siis on topaze raskem saada kui jade või zunimassa setti
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
koiott
HV veteran
liitunud: 10.05.2007

|
21.05.2014 07:33:26
|
|
|
| pots4t4j4, tegin päris pikalt rift it forward commis jookse. Rift Guardian viskab päris tihti mõne parema gemi ja shardide eest saad ka upgrade ja soule koguneb ka. + umbes 100k kulda ühe killiga, et kui paremaid topaze üldse ei kuku, siis raha eest saad neid pärast ikka teha. Samas ega vist mingit über kiiret teed pole, kui just kulda väga palju üle ei jäänud.
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
136 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
21.05.2014 09:11:12
|
|
|
kaks kõige paremat viisi gemide saamiseks on kastid ja goblinid. kastid on veidi garanteeritum värk, tee veidi mõni kerge raskusastmega split bountysid grupis ja küll sa sealt saad.
goblinitega on tiba keerulisem, mul selleks on vana legacy puzzle ring followerile.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vasques
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2006
|
21.05.2014 13:13:13
|
|
|
| Killer85 kirjutas: |
| SirAskAlot kirjutas: |
Huvitav mis nende kaelakeedega on. Ma pole ka kollasest paremat saanud.Arenemisruumi on veel piisavalt.
T6-st päris suvalt veel läbi ei jookse, aga kotiga goblini saan maha kui kõik CD-d vabad on. Farmimise jaoks läheb sutsu aeglaselt.
T5-s on paras farmimise jaoks. DPS test Beliali peal on ka edukalt läbitud.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Ivan-2374/hero/38506079 |
RNG.
Esimesele charile kukkus üsna kiirelt, teine laseb siiani kollasega ringi. |
low levelis mungal hoian ikka kollast, 150 @ critdam/cc/dex/vita, lege amud aint kas arcane ja bt (mõlemad annavad korralikult miinusstate aga lihtsalt passivid on hea packide vastu).
_________________ Chuck Norris on juba 2 aastat surnud. Vikatimees kogub siiamaani julgust, et seda talle öelda. |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
21.05.2014 20:25:23
|
|
|
| puzzle ring gob kogub gemme sinu inventorisse or ?
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
21.05.2014 20:25:23
|
|
|
| puzzle ring gob kogub gemme sinu inventorisse or ?
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jreinula
HV kasutaja
liitunud: 26.03.2012
|
21.05.2014 21:33:24
|
|
|
Kui sulle see droppis, siis loe. Kõik on kirjas.
Kui ei, siis ainult valgeid korjab ja iga 12 valge pealt kukutab kollase või kui joppab, siis lege.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Plin500
HV piljardihai

liitunud: 15.01.2002
|
21.05.2014 21:34:30
|
|
|
http://www.diabloprogress.com/hero/plin-2426/Tan/30723737
CDR on 50% kandis, seega black hole koos friizi (33% lisa dämmi) ja lisa meteoriidiga teeb burst dämmiks eliitidele 200-500 milli olenevalt critical hitist. Black hole resetib end iga 6 sekundi tagant, mis võimaldab suhteliselt hästi karja koos hoida + frost nova samuti ~6 sekundi tagant.
Edasine upgradime läheb aga keeruliseks, kuna peale amuleti enam vabu slote pole. Olemas on korralik Triumvirate, mille võiks asendada off-handiga ning leida siis korralik Tali amulet, mis jääb set boonust hoidma. Mütsi jaoks on ka olemas heade rollidega Andariels, kuid Tali set peab jääma, seega vahetada saab ainult ühe asja.
Nii cinder kui ka magefist on esialgu lahjad, seal on parandamise ruumi küll.
Veel oskab keegi soovitada, mida võiks vahetada/uuendada?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vasques
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2006
|
22.05.2014 01:02:39
|
|
|
see kadala viskab rohkem class legesi kui keegi teine diablos, 250 shardi eest 2xeightdemon bootsid ja ühed ice clibersid... pole paha
_________________ Chuck Norris on juba 2 aastat surnud. Vikatimees kogub siiamaani julgust, et seda talle öelda. |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
koiott
HV veteran
liitunud: 10.05.2007

|
22.05.2014 08:07:28
|
|
|
| HDTanel, tundub tegelt, et Blizz tahabki, et kõik mängiks iga klassiga natuke aega, kuigi peab ütlema, et isegi siis on gearimine ülimalt lihtne.
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
136 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shade
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.10.2005
|
22.05.2014 09:25:37
|
|
|
Korralik põrguline
Minu oma selline hetkel: http://www.diabloprogress.com/hero/shade-2777/Shade/30196570
WD-ga pelamise kõrvalt on vaikselt kukkunud sedaträni maagile. Sunkeeper ka pangas vedelmas olemas. Suurimatupgrade ootan neckile ja kindad võiks ka paremad saada. Set itemitest ma ei unista, kuna nende kukkumise tõenäosus on minu puhul 0. Kui kukub siis saan W ja maagiga enamjaolt barbari või DH jubinaid (smart loot my ass). Ükspäev kukkus 5 rift guardianilt natalyas chest int rolliga
_________________ GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Redikate
HV veteran

liitunud: 30.12.2005
|
22.05.2014 11:17:34
|
|
|
Norm @ lege drop.
_________________ http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do." |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Plin500
HV piljardihai

liitunud: 15.01.2002
|
22.05.2014 15:25:24
|
|
|
| tsitaat: |
Veel oskab keegi soovitada, mida võiks vahetada/uuendada?
|
Ise küsin, ise vastan - Wand Of Woh on selle asja nimi, mida vaja otsida. 4000% dämmi juurde 4ja explosion blastiga on päris hea. Otsima siis
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thargun
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.11.2009
|
22.05.2014 15:26:44
|
|
|
Praegune drop rate on hea, 99% legedest on saast, aga hea on et ma leian neid palju, mul on vähemalt võimalus midagi head leida.
Mulle jääb arusaamatuks kust on võetud arusaam, et seda mängu peab mitu aastat nühkima, et T6 vääriline tegelane teha, mängin paar kuud, kui uut contenti ei tule, so what, liigun edasi järgmise mängu juurde, samalaadsetest mängudest ei ole just puudust (Grim Dawn, POE, Van Helsing 2, Marvel jne) ei näe ühtegi põhjust miks ma peaks aasta ainult Diablo 3 mängima.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Redikate
HV veteran

liitunud: 30.12.2005
|
22.05.2014 15:28:34
|
|
|
nvm. Lilla.
_________________ http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
viimati muutis Redikate 22.05.2014 15:34:00, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vasques
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2006
|
22.05.2014 19:51:40
|
|
|
| Shade kirjutas: |
Korralik põrguline
Minu oma selline hetkel: http://www.diabloprogress.com/hero/shade-2777/Shade/30196570
WD-ga pelamise kõrvalt on vaikselt kukkunud sedaträni maagile. Sunkeeper ka pangas vedelmas olemas. Suurimatupgrade ootan neckile ja kindad võiks ka paremad saada. Set itemitest ma ei unista, kuna nende kukkumise tõenäosus on minu puhul 0. Kui kukub siis saan W ja maagiga enamjaolt barbari või DH jubinaid (smart loot my ass). Ükspäev kukkus 5 rift guardianilt natalyas chest int rolliga  |
nii, kogu 500 blood shardi(sces peaks eriti lihtne olema), mine kadala juurde, nii siin üks raske punkt - tee endale selgeks mis set lege sa saada tahad, kliki ja korda seda tegevust five times. kui sa just normalis mängu ei avanud siis peaks sul ansipi moodi kindlalt mõni set lege olema, ice clibereid otsides sain bt saapaid vist isegi 4 tk(kuuluvad ka set itemite alla siiski) + 2 class seti. sharde saabaste peale kulutasin ~2.3k.
_________________ Chuck Norris on juba 2 aastat surnud. Vikatimees kogub siiamaani julgust, et seda talle öelda. |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caur
HV kasutaja

liitunud: 23.09.2003
|
22.05.2014 22:15:37
|
|
|
| P2rast normali kottide avamist tormenti peal parema stuffi saamiseks ei uskunud, et Blizz shardidega sama asja laseb teha. Aga alles hiljuti avastasin oma HC chariga, et nii on. Algul nuputasin, et wtf, miks Kadala sette ei anna. 1k sharde tormentis ja 3 set itemit olemas
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
22.05.2014 23:58:42
|
|
|
Jätkuvalt random.
Tuhandeid sharde vööde vastu vahetatud, ei midagi. Vähemalt kukkus vahetult pärast seda sitt Tal.
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vasques
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2006
|
23.05.2014 00:45:22
|
|
|
| caur_pROACH kirjutas: |
| P2rast normali kottide avamist tormenti peal parema stuffi saamiseks ei uskunud, et Blizz shardidega sama asja laseb teha. Aga alles hiljuti avastasin oma HC chariga, et nii on. Algul nuputasin, et wtf, miks Kadala sette ei anna. 1k sharde tormentis ja 3 set itemit olemas |
see oli blue postis ka kirjas, ei ütleks et see halb idee on aga et neid nii palju tuleb... sc on varsti nagu d2, kõik räägivad kui hea see on aga keegi ei mängi.
_________________ Chuck Norris on juba 2 aastat surnud. Vikatimees kogub siiamaani julgust, et seda talle öelda. |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
23.05.2014 00:51:04
|
|
|
| vasques, 28780 bloodshardi kulutatud - 0 set itemit.
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vasques
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2006
|
23.05.2014 01:14:29
|
|
|
eShelobik, arvatavasti neist väga paljud selle pätsi ajal. see drop rate nii rng. viimasega lasin ringe, 3 souli tuli, broken promises and gg-ed,
kas see anniversary buff toimib kadala peal ka ?
_________________ Chuck Norris on juba 2 aastat surnud. Vikatimees kogub siiamaani julgust, et seda talle öelda. |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
23.05.2014 01:15:39
|
|
|
| ei toimi, kadalale buff ei mõjunud.
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
23.05.2014 09:00:19
|
|
|
| eile RNGesus kutsus mu wizardit tule peale üle minema. ühel päeval kukkusid korralikud magefistid, cindercoat ja +2 mirrorball.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shade
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.10.2005
|
23.05.2014 09:07:22
|
|
|
| vasques kirjutas: |
| nii, kogu 500 blood shardi(sces peaks eriti lihtne olema), mine kadala juurde, nii siin üks raske punkt - tee endale selgeks mis set lege sa saada tahad, kliki ja korda seda tegevust five times. kui sa just normalis mängu ei avanud siis peaks sul ansipi moodi kindlalt mõni set lege olema, ice clibereid otsides sain bt saapaid vist isegi 4 tk(kuuluvad ka set itemite alla siiski) + 2 class seti. sharde saabaste peale kulutasin ~2.3k. |
Tean seda moodust, kuid õnne ikkagi ei ole. Olen saabaste ostu peale kulutanud 5000-6000 shardi ja siiamaani saan firewalkeeid ja iceclimbereid - no set items.
Set itemite kohapealt olen ma mitte õnnelik inimene. WD-ga kukub enamjaolt kas DH või barbari set itemeid. Või siis laialt levinud Blackthorne - kugi blacthorne on väga hea set - siiamaani kasutan oma WDpeal ful setiihtsalt mõnus on muret mitte tunda igasuguse sita sees seistes
Jõuudeks saan vast oma zuni set kätte
_________________ GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
23.05.2014 12:07:46
|
|
|
puhas epeen
solo 6M sheet, ilma shrinedeta
niisama lõbuks. väike varu on ka, osa geeri on tavaline igapäeva geer, mitte epeenimiseks.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|