Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Diablo III märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 277, 278, 279 ... 294, 295, 296  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed osta D3: Reaper of Souls expansioni?
Jah
52%
 52%  [ 171 ]
Ei
47%
 47%  [ 154 ]
hääli kokku : 325

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jonathan19
HV kasutaja
jonathan19

liitunud: 13.11.2011




sõnum 18.05.2014 19:46:13 vasta tsitaadiga

UnknowFunk kirjutas:
Kaua see dropi event kestab?

22 maini

keegi boostiks veits? võin vastu boostida
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2014 20:55:27 vasta tsitaadiga

Sain siis lõpuks jade seti kokku ja täitsa viisakas on kuigi lootsin rohkem dammi teha.
Zuni setiga meeldib siiski rohkem mängida icon_eek.gif

http://eu.battle.net/d3/en/profile/pots-2924/hero/42656967


viimati muutis pots4t4j4 18.05.2014 21:59:15, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2014 21:05:06 vasta tsitaadiga

pots4t4j4, mõtlesin sama.. pole veel mängida jõudnud üle nädala. Jade tundub tore aga noo niipalju raskem tundub kuidagi icon_razz.gif zuni on lihtsalt lebolaks, jooksed ringiratast ja mobid surevad.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2014 14:42:35 vasta tsitaadiga

nagu näha siis Zuni set polegi vajalik T5-T6 farmiks: https://www.youtube.com/watch?v=rdK-s7qIs6M

Proovisin asja ja oma mitte just ideaalse geari puhul T5 soolotav ideaalselt. Törtsukene vaja tweakida geari kuid asi toimib väga edukalt.

_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2014 14:47:13 vasta tsitaadiga

Ma lasin selle post-patch värdjaliku inventoryläägi pärast oma trifecta crusa kindad shardiks. Aitäh Obama.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002




sõnum 19.05.2014 21:45:39 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
pots4t4j4, mõtlesin sama.. pole veel mängida jõudnud üle nädala. Jade tundub tore aga noo niipalju raskem tundub kuidagi icon_razz.gif zuni on lihtsalt lebolaks, jooksed ringiratast ja mobid surevad.


Just selleks otsustasingi WD'ga mängimise lõpetada, eluigav on, kui midagi ei pea tegema peale eest ära jooksmise...

Läksin wizi peale tagasi, sain viimase tali juppi + set blackthorne + aughilds = mäng muutus huvitavaks uuesti. T6 veel päris läbi ei jookse, selleks vaja ice climbers ja magefist + sun ceeper ning mõned tweakid, kuid mäng on lõbus koos selle meteoriidi sajuga icon_smile.gif Black hole'ga vanad kokku ja tuld icon_lol.gif

_________________
icon_razz1.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2014 22:44:42 vasta tsitaadiga

Krusaga ühe miljoni papersheeti dpsi klubis. Aww jiss, leivapuru!
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vasques
HV kasutaja
vasques

liitunud: 14.11.2006




sõnum 19.05.2014 23:58:42 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Ma lasin selle post-patch värdjaliku inventoryläägi pärast oma trifecta crusa kindad shardiks. Aitäh Obama.


mul läksid ühed inna püksid, õnneks kadala viskab ala iga 2500 shardi kohta ühe inna set itemi.

mul munk solos alles t3 max, t1 leboots. loodan et kui nüüd rorgi saab siis asi muutub lihtsamaks, bt/aug/inna set peale ja arcane amu, 2.5k fulmi kukkus ka, rollisin küll as-i socketiks ja 2.4k peale aga sõidab küll - oi oleks veel vana thunder fury alles aga jah icon_biggrin.gif hcel ikka mingid võlud peavad olema. heal munga setist läks ka eelmise surmaga paar itemit nii et see projekt lükkub ka edasi icon_biggrin.gif

_________________
Chuck Norris on juba 2 aastat surnud. Vikatimees kogub siiamaani julgust, et seda talle öelda.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2014 09:10:16 vasta tsitaadiga

Plin500 kirjutas:
Just selleks otsustasingi WD'ga mängimise lõpetada, eluigav on, kui midagi ei pea tegema peale eest ära jooksmise...

Kui sa endale teed glass cannoni siis jah peale jooksmise muud ei tee. Mina oma 1,2 millise dpsiga saan rahulikult pasa sees istuda ja tuld ja tõrva välja loopida.

_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rebel_
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2010




sõnum 20.05.2014 11:19:10 vasta tsitaadiga

peale patchi on ikka kõik demonic vesseld tühjad thumbs_down.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 20.05.2014 11:47:34 vasta tsitaadiga

need tehti täits tühjaks jah, vahest harva mingi kullatükike kukub, aga praegu on need rohkem ainult harringtoni vöö prociks, muu suhtes võib rahumeeli mööda minna.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Werder
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2003




sõnum 20.05.2014 13:29:16 vasta tsitaadiga

Andke soovitusi mida muuta, hetkel T2 solo.
http://www.diabloprogress.com/hero/methamomphis-2943/Brutality/33251001
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2014 13:51:03 vasta tsitaadiga

sellise dpsiga/toughnessiga peaks T4 solo küll väga lihtne olema. Avalaunch, earthquake skillideks võibolla? Samas ma pole barbi ise mänginud peale RoSi tulekut, nii et skille väga soovitada ei oska.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marx112
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2006




sõnum 20.05.2014 14:51:04 vasta tsitaadiga

Tegin ka WD ja praeguseks on mängitud umbes 20h, sealt 5h leveldasin umbes. praegu solon t4 rahuldavalt. Olen juba 3 jade juppi ka saanud ja 1 zunimassa. Munaga olen mänginud umbes 400h ja t3 solo on enam vähem icon_biggrin.gif. Ma ei ütle et WD on OP, vaid et MONK on pask. 2.1 on lubatud veits talle buffi anda. Aga see võib poole aasta pärast tulla.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Werder
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2003




sõnum 20.05.2014 15:34:12 vasta tsitaadiga

eShelobik kirjutas:
sellise dpsiga/toughnessiga peaks T4 solo küll väga lihtne olema. Avalaunch, earthquake skillideks võibolla? Samas ma pole barbi ise mänginud peale RoSi tulekut, nii et skille väga soovitada ei oska.



T2 on lihtne, t3-4 jääb dpsist puudu.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mut4nt
HV vaatleja

liitunud: 02.05.2013




sõnum 20.05.2014 16:47:15 vasta tsitaadiga

mul monk 720k dmg mängus sees 1,1m ja T4 kannatab veel mängida aga T5 ilmselt m6tetu
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 20.05.2014 16:47:22 vasta tsitaadiga

Werder kirjutas:
Andke soovitusi mida muuta, hetkel T2 solo.
http://www.diabloprogress.com/hero/methamomphis-2943/Brutality/33251001


Meleele singleplayeri jaoks kindlasti 2x unity + surematu follower combo.

Kõige suurema dam boosti saaksid ilsmelt kui sa oma kõige rohkem kasutatava skillile dam bonuse võtaksid.
Võid mõnda muud barbi seti ka proovida kui loodiga õnne on. Immortal king on suht universaalne. Mõni teine nõuab suht spetsiifilist mängu stiili ja skille.
Suurt ei oska muidugi soovitada. Barbarit olen suht kaootiliselt mänginud.
Eks sa pead ise proovima ja testima mis sulle kõige paremini sobib.

Endal läks Crusaderiga pea nädal , et peale patchi T5/T6 jaoks build leida mis mulle meeldiks ja mis mu asjadega sobiks. Blizzard on asja suht keeruliseks ajanud. Isegi kui tahaks mõnda teist buildi kasutada on skill/elemental dam erinevad ja teoreetiliselt parem build on tegelikult viletsam.
Kes tahavad thunderfury ja crusaderiga lammutada , siis lightning damil põhinev 1-e käe relva crusader on täiesti töötav. Alates kuskil T4-st on selleks muidugi soovitavalt Akkhani seti max bonust ja natuke CDR-i vaja.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2014 16:53:07 vasta tsitaadiga

ma pole oma crusaderi peale patchi mängida tahtnud, blessed shield sai nerfi ja mu gyrfalcons flail ei ole enam nii hea, muud relva pole kätte pista ka... kogu ülejäänud gear ka holy peale ehitatud ja settidega mind ei õnnistata.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jreinula
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2014 17:03:32 vasta tsitaadiga

Minu crusader saab T5 hakkama, kuigi gearile on parandusruumi kõvasti.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/kreisimees-1789/hero/38814837
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 20.05.2014 17:49:14 vasta tsitaadiga

jreinula kirjutas:
Minu crusader saab T5 hakkama, kuigi gearile on parandusruumi kõvasti.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/kreisimees-1789/hero/38814837


Huvitav mis nende kaelakeedega on. Ma pole ka kollasest paremat saanud.Arenemisruumi on veel piisavalt.
T6-st päris suvalt veel läbi ei jookse, aga kotiga goblini saan maha kui kõik CD-d vabad on. Farmimise jaoks läheb sutsu aeglaselt.
T5-s on paras farmimise jaoks. DPS test Beliali peal on ka edukalt läbitud.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Ivan-2374/hero/38506079
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cheetah
HV veteran
Cheetah

liitunud: 12.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2014 19:06:21 vasta tsitaadiga

http://www.diabloprogress.com/hero/lammas-2988/Barberian/24002755 selline onu mul, t3 solo küll lebo, kõrgemat tormenti pole proovinud.
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2014 19:46:56 vasta tsitaadiga

SirAskAlot kirjutas:
jreinula kirjutas:
Minu crusader saab T5 hakkama, kuigi gearile on parandusruumi kõvasti.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/kreisimees-1789/hero/38814837


Huvitav mis nende kaelakeedega on. Ma pole ka kollasest paremat saanud.Arenemisruumi on veel piisavalt.
T6-st päris suvalt veel läbi ei jookse, aga kotiga goblini saan maha kui kõik CD-d vabad on. Farmimise jaoks läheb sutsu aeglaselt.
T5-s on paras farmimise jaoks. DPS test Beliali peal on ka edukalt läbitud.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Ivan-2374/hero/38506079


RNG.
Esimesele charile kukkus üsna kiirelt, teine laseb siiani kollasega ringi.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2014 00:48:34 vasta tsitaadiga

On kellelgi äkki mõni nipp gemmide farmimiseks oleks hunnikus vaja topaze et neckile ja ringidele +20% cold damage rollida aga arvestades kui vähe neid igaltpoolt tuleb siis on topaze raskem saada kui jade või zunimassa setti icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
koiott
HV veteran

liitunud: 10.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.05.2014 07:33:26 vasta tsitaadiga

pots4t4j4, tegin päris pikalt rift it forward commis jookse. Rift Guardian viskab päris tihti mõne parema gemi ja shardide eest saad ka upgrade ja soule koguneb ka. + umbes 100k kulda ühe killiga, et kui paremaid topaze üldse ei kuku, siis raha eest saad neid pärast ikka teha. Samas ega vist mingit über kiiret teed pole, kui just kulda väga palju üle ei jäänud.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 21.05.2014 09:11:12 vasta tsitaadiga

kaks kõige paremat viisi gemide saamiseks on kastid ja goblinid. kastid on veidi garanteeritum värk, tee veidi mõni kerge raskusastmega split bountysid grupis ja küll sa sealt saad.
goblinitega on tiba keerulisem, mul selleks on vana legacy puzzle ring followerile.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vasques
HV kasutaja
vasques

liitunud: 14.11.2006




sõnum 21.05.2014 13:13:13 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
SirAskAlot kirjutas:
jreinula kirjutas:
Minu crusader saab T5 hakkama, kuigi gearile on parandusruumi kõvasti.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/kreisimees-1789/hero/38814837


Huvitav mis nende kaelakeedega on. Ma pole ka kollasest paremat saanud.Arenemisruumi on veel piisavalt.
T6-st päris suvalt veel läbi ei jookse, aga kotiga goblini saan maha kui kõik CD-d vabad on. Farmimise jaoks läheb sutsu aeglaselt.
T5-s on paras farmimise jaoks. DPS test Beliali peal on ka edukalt läbitud.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Ivan-2374/hero/38506079


RNG.
Esimesele charile kukkus üsna kiirelt, teine laseb siiani kollasega ringi.


low levelis mungal hoian ikka kollast, 150 @ critdam/cc/dex/vita, lege amud aint kas arcane ja bt (mõlemad annavad korralikult miinusstate aga lihtsalt passivid on hea packide vastu).

_________________
Chuck Norris on juba 2 aastat surnud. Vikatimees kogub siiamaani julgust, et seda talle öelda.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2014 20:25:23 vasta tsitaadiga

puzzle ring gob kogub gemme sinu inventorisse or ?
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2014 20:25:23 vasta tsitaadiga

puzzle ring gob kogub gemme sinu inventorisse or ?
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jreinula
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2014 21:33:24 vasta tsitaadiga

Kui sulle see droppis, siis loe. Kõik on kirjas.
Kui ei, siis ainult valgeid korjab ja iga 12 valge pealt kukutab kollase või kui joppab, siis lege.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002




sõnum 21.05.2014 21:34:30 vasta tsitaadiga

http://www.diabloprogress.com/hero/plin-2426/Tan/30723737

CDR on 50% kandis, seega black hole koos friizi (33% lisa dämmi) ja lisa meteoriidiga teeb burst dämmiks eliitidele 200-500 milli olenevalt critical hitist. Black hole resetib end iga 6 sekundi tagant, mis võimaldab suhteliselt hästi karja koos hoida + frost nova samuti ~6 sekundi tagant.

Edasine upgradime läheb aga keeruliseks, kuna peale amuleti enam vabu slote pole. Olemas on korralik Triumvirate, mille võiks asendada off-handiga ning leida siis korralik Tali amulet, mis jääb set boonust hoidma. Mütsi jaoks on ka olemas heade rollidega Andariels, kuid Tali set peab jääma, seega vahetada saab ainult ühe asja.

Nii cinder kui ka magefist on esialgu lahjad, seal on parandamise ruumi küll.

Veel oskab keegi soovitada, mida võiks vahetada/uuendada?

_________________
icon_razz1.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vasques
HV kasutaja
vasques

liitunud: 14.11.2006




sõnum 22.05.2014 01:02:39 vasta tsitaadiga

see kadala viskab rohkem class legesi kui keegi teine diablos, 250 shardi eest 2xeightdemon bootsid ja ühed ice clibersid... pole paha
_________________
Chuck Norris on juba 2 aastat surnud. Vikatimees kogub siiamaani julgust, et seda talle öelda.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2014 03:54:49 vasta tsitaadiga

Irw... blizztard siis jätabki selle 100% lego buffi mängu... ojah, kuidagi väga igavaks kisub kui kõik leiavad miljon legot tunnis.
http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/12926172697?cid=social_20140522_24419834

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
koiott
HV veteran

liitunud: 10.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.05.2014 08:07:28 vasta tsitaadiga

HDTanel, tundub tegelt, et Blizz tahabki, et kõik mängiks iga klassiga natuke aega, kuigi peab ütlema, et isegi siis on gearimine ülimalt lihtne.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2014 09:25:37 vasta tsitaadiga

Plin500 kirjutas:
http://www.diabloprogress.com/hero/plin-2426/Tan/30723737

Korralik põrguline

Minu oma selline hetkel: http://www.diabloprogress.com/hero/shade-2777/Shade/30196570
WD-ga pelamise kõrvalt on vaikselt kukkunud sedaträni maagile. Sunkeeper ka pangas vedelmas olemas. Suurimatupgrade ootan neckile ja kindad võiks ka paremad saada. Set itemitest ma ei unista, kuna nende kukkumise tõenäosus on minu puhul 0. Kui kukub siis saan W ja maagiga enamjaolt barbari või DH jubinaid (smart loot my ass). Ükspäev kukkus 5 rift guardianilt natalyas chest int rolliga icon_biggrin.gif

_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 22.05.2014 11:17:34 vasta tsitaadiga

Norm @ lege drop.
_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002




sõnum 22.05.2014 15:25:24 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Veel oskab keegi soovitada, mida võiks vahetada/uuendada?


Ise küsin, ise vastan - Wand Of Woh on selle asja nimi, mida vaja otsida. 4000% dämmi juurde 4ja explosion blastiga on päris hea. Otsima siis icon_smile.gif

_________________
icon_razz1.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2014 15:26:44 vasta tsitaadiga

Praegune drop rate on hea, 99% legedest on saast, aga hea on et ma leian neid palju, mul on vähemalt võimalus midagi head leida.
Mulle jääb arusaamatuks kust on võetud arusaam, et seda mängu peab mitu aastat nühkima, et T6 vääriline tegelane teha, mängin paar kuud, kui uut contenti ei tule, so what, liigun edasi järgmise mängu juurde, samalaadsetest mängudest ei ole just puudust (Grim Dawn, POE, Van Helsing 2, Marvel jne) ei näe ühtegi põhjust miks ma peaks aasta ainult Diablo 3 mängima.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 22.05.2014 15:28:34 vasta tsitaadiga

nvm. Lilla.
_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."


viimati muutis Redikate 22.05.2014 15:34:00, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2014 15:31:45 vasta tsitaadiga

Redikate, https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8185967#8185967
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vasques
HV kasutaja
vasques

liitunud: 14.11.2006




sõnum 22.05.2014 19:51:40 vasta tsitaadiga

Shade kirjutas:
Plin500 kirjutas:
http://www.diabloprogress.com/hero/plin-2426/Tan/30723737

Korralik põrguline

Minu oma selline hetkel: http://www.diabloprogress.com/hero/shade-2777/Shade/30196570
WD-ga pelamise kõrvalt on vaikselt kukkunud sedaträni maagile. Sunkeeper ka pangas vedelmas olemas. Suurimatupgrade ootan neckile ja kindad võiks ka paremad saada. Set itemitest ma ei unista, kuna nende kukkumise tõenäosus on minu puhul 0. Kui kukub siis saan W ja maagiga enamjaolt barbari või DH jubinaid (smart loot my ass). Ükspäev kukkus 5 rift guardianilt natalyas chest int rolliga icon_biggrin.gif


nii, kogu 500 blood shardi(sces peaks eriti lihtne olema), mine kadala juurde, nii siin üks raske punkt - tee endale selgeks mis set lege sa saada tahad, kliki ja korda seda tegevust five times. kui sa just normalis mängu ei avanud siis peaks sul ansipi moodi kindlalt mõni set lege olema, ice clibereid otsides sain bt saapaid vist isegi 4 tk(kuuluvad ka set itemite alla siiski) + 2 class seti. sharde saabaste peale kulutasin ~2.3k.

_________________
Chuck Norris on juba 2 aastat surnud. Vikatimees kogub siiamaani julgust, et seda talle öelda.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caur
HV kasutaja
caur

liitunud: 23.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2014 22:15:37 vasta tsitaadiga

P2rast normali kottide avamist tormenti peal parema stuffi saamiseks ei uskunud, et Blizz shardidega sama asja laseb teha. Aga alles hiljuti avastasin oma HC chariga, et nii on. Algul nuputasin, et wtf, miks Kadala sette ei anna. 1k sharde tormentis ja 3 set itemit olemas
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2014 23:58:42 vasta tsitaadiga

Jätkuvalt random.
Tuhandeid sharde vööde vastu vahetatud, ei midagi. Vähemalt kukkus vahetult pärast seda sitt Tal.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vasques
HV kasutaja
vasques

liitunud: 14.11.2006




sõnum 23.05.2014 00:45:22 vasta tsitaadiga

caur_pROACH kirjutas:
P2rast normali kottide avamist tormenti peal parema stuffi saamiseks ei uskunud, et Blizz shardidega sama asja laseb teha. Aga alles hiljuti avastasin oma HC chariga, et nii on. Algul nuputasin, et wtf, miks Kadala sette ei anna. 1k sharde tormentis ja 3 set itemit olemas


see oli blue postis ka kirjas, ei ütleks et see halb idee on aga et neid nii palju tuleb... sc on varsti nagu d2, kõik räägivad kui hea see on aga keegi ei mängi.

_________________
Chuck Norris on juba 2 aastat surnud. Vikatimees kogub siiamaani julgust, et seda talle öelda.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2014 00:51:04 vasta tsitaadiga

vasques, 28780 bloodshardi kulutatud - 0 set itemit.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vasques
HV kasutaja
vasques

liitunud: 14.11.2006




sõnum 23.05.2014 01:14:29 vasta tsitaadiga

eShelobik, arvatavasti neist väga paljud selle pätsi ajal. see drop rate nii rng. viimasega lasin ringe, 3 souli tuli, broken promises and gg-ed,

kas see anniversary buff toimib kadala peal ka ?

_________________
Chuck Norris on juba 2 aastat surnud. Vikatimees kogub siiamaani julgust, et seda talle öelda.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2014 01:15:39 vasta tsitaadiga

ei toimi, kadalale buff ei mõjunud.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 23.05.2014 09:00:19 vasta tsitaadiga

eile RNGesus kutsus mu wizardit tule peale üle minema. ühel päeval kukkusid korralikud magefistid, cindercoat ja +2 mirrorball.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2014 09:07:22 vasta tsitaadiga

vasques kirjutas:
nii, kogu 500 blood shardi(sces peaks eriti lihtne olema), mine kadala juurde, nii siin üks raske punkt - tee endale selgeks mis set lege sa saada tahad, kliki ja korda seda tegevust five times. kui sa just normalis mängu ei avanud siis peaks sul ansipi moodi kindlalt mõni set lege olema, ice clibereid otsides sain bt saapaid vist isegi 4 tk(kuuluvad ka set itemite alla siiski) + 2 class seti. sharde saabaste peale kulutasin ~2.3k.

Tean seda moodust, kuid õnne ikkagi ei ole. Olen saabaste ostu peale kulutanud 5000-6000 shardi ja siiamaani saan firewalkeeid ja iceclimbereid - no set items.
Set itemite kohapealt olen ma mitte õnnelik inimene. WD-ga kukub enamjaolt kas DH või barbari set itemeid. Või siis laialt levinud Blackthorne - kugi blacthorne on väga hea set - siiamaani kasutan oma WDpeal ful setiihtsalt mõnus on muret mitte tunda igasuguse sita sees seistes icon_smile.gif

Jõuudeks saan vast oma zuni set kätte icon_smile.gif

_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2014 10:19:40 vasta tsitaadiga

http://www.reddit.com/r/Diablo/comments/269tue/i_made_a_chrome_extension_to_display_accurate/ hea extension chromele, ei pea diabloprogressi kaudu oma elemental damaget vaatama.
http://www.thesilverspire.com/tools see leht arvutab ilusti skillide/spellide damage välja, lisaks siis palju cooldown reduction mõjutab.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 23.05.2014 12:07:46 vasta tsitaadiga

puhas epeen icon_lol.gif
solo 6M sheet, ilma shrinedeta

niisama lõbuks. väike varu on ka, osa geeri on tavaline igapäeva geer, mitte epeenimiseks.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Diablo III mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 277, 278, 279 ... 294, 295, 296  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.