Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Androidi rakendused märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 51, 52, 53 ... 122, 123, 124  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2014 12:49:10 vasta tsitaadiga

Mario., +1
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 18.05.2014 14:54:36 vasta tsitaadiga

Kas on miskit sellist app -i, mis mu telefoni/tahvli muudaks kodu arvuti ekraaniks ja saaks läbi wifi telefonilt/tahvlilt vaadata arvutist filme/seriaale või kuulata muusikat ?
Splashtop miski tasuline programm oli, aga sellega ma ei saanud häält tahvlisse. Proovisin kõike mida see programm arvutis andis valida hääle kohta ja tahvlis, aga ei saanudki häält.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2014 14:57:07 vasta tsitaadiga

Märksõnadeks android remote desktop.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2014 15:19:22 vasta tsitaadiga

Remote desktop rakendused on kasulikud küll, aga kindlasti mitte meedia mängimiseks.
Ise kasutan Androidiga seadet arvutis olevate videofailide vaatamiseks harva, aga eelistan selleks kasutada ES File Exploreri ja MX Playeri kombinatsiooni.
Kõige lihtsam lahendus oleks aga ilmselt arvutis mingi DLNA server ja telefonis/tahvlis klient. Näiteks Plex või muu sranane.


viimati muutis vortex 18.05.2014 15:20:03, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 18.05.2014 15:19:23 vasta tsitaadiga

Na ma olen juba 2-3 proovinud. Asi ongi selles, et kõigiga pääsen tahvliga küll arvutile ligi ja saan tahvli peal toimetada, aga ühelgiga pole saanud häält tahvlisse.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2014 15:23:59 vasta tsitaadiga

imediashare, flipps
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2014 15:47:08 vasta tsitaadiga

JOKKER666, rootimata telefonil pildid, kontaktid, SMS-id, videod, muusika ja kõnelogid vist suutis Motorola Migrate üsna hästi üle tuua suvalisest teisest droidist.
Muudele appidele ehk leiad abi siit: http://www.talkandroid.com/guides/beginner/how-to-backup-apps-and-app-data-on-your-rooted-or-non-rooted-android-phone-or-tablet/

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 18.05.2014 15:52:54 vasta tsitaadiga

nvm sain miskil programmil hääle tahvlile aga pilt laagis ja polnud miski 1/5 pildist.
Leidsin miski muu programmi, mis läbi wifi saab asju toimetada nagu läbi usb kaabli.
Tahvlil on miski 50mb sec kiirus wifi-l ja tuleb suht kiirelt need ära ja siis hiljem lihtsalt kustutada.
Vähemalt siis ei laagi ja kaua ootama ei pea ka.

Seda remote desktop kasutada näpuga on ebamugav ka ja pulka pole millega neid liigutusi teha.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2014 17:01:26 vasta tsitaadiga

http://lifehacker.com/5843206/how-to-upgrade-to-a-new-android-phone-and-take-everything-with-you

Ma jõudsin selle õpetuseni. Kui teine telefon käes, siis proovib. Väidetavalt peaks Google oma appide sünk asja siiski ära ajama.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2014 23:03:30 vasta tsitaadiga

vortex kirjutas:
Remote desktop rakendused on kasulikud küll, aga kindlasti mitte meedia mängimiseks.
Ise kasutan Androidiga seadet arvutis olevate videofailide vaatamiseks harva, aga eelistan selleks kasutada ES File Exploreri ja MX Playeri kombinatsiooni.
Kõige lihtsam lahendus oleks aga ilmselt arvutis mingi DLNA server ja telefonis/tahvlis klient. Näiteks Plex või muu sranane.
Kui programm suudab arvutipoolselt resolutsiooni väiksemaks genereerida ning üle n-WiFi telefonisse saata, siis peaks jaksama küll enamvähem lag-i vabalt.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2014 23:36:47 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Tänks icon_redface.gif
BTW otsin, kas on sellist äppi, mis automaatselt trackiks mu Hiina pakke ja telefon hakkaks kisama kui on muudatusi?
Siiamaani lednud ainult selliseid, et peab ise käsitsi kontrollima igakord me_noot.gif

Endiselt see parim: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.thelittlepinkapp.trackntrace
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fukiku
Kreisi kasutaja
Fukiku

liitunud: 06.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2014 10:15:38 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
nvm sain miskil programmil hääle tahvlile aga pilt laagis ja polnud miski 1/5 pildist.
Leidsin miski muu programmi, mis läbi wifi saab asju toimetada nagu läbi usb kaabli.
Tahvlil on miski 50mb sec kiirus wifi-l ja tuleb suht kiirelt need ära ja siis hiljem lihtsalt kustutada.
Vähemalt siis ei laagi ja kaua ootama ei pea ka.

Seda remote desktop kasutada näpuga on ebamugav ka ja pulka pole millega neid liigutusi teha.
Meedia jaoks on mõistlik siiski meediaspetsiifilisi vahendeid kasutada nagu eelpool soovitati. Mingi DLNA server oma arvutisse püsti ja vastav DLNA klient droidi poolele ja saad kenasti üle võrgu vaadatud. Desktopi striimimine vaevalt et kunagi sellist kvaliteeti suudab tagada nagu otse meediafaili mängitamine.

Plex ilmselt oleks üks hea variant, aga selle droidi klient maksis mingi 3,50€ vist.

_________________
Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2014 10:56:49 vasta tsitaadiga

Spezz kirjutas:
DVDRW kirjutas:
Tänks icon_redface.gif
BTW otsin, kas on sellist äppi, mis automaatselt trackiks mu Hiina pakke ja telefon hakkaks kisama kui on muudatusi?
Siiamaani lednud ainult selliseid, et peab ise käsitsi kontrollima igakord me_noot.gif

Endiselt see parim: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.thelittlepinkapp.trackntrace


See hetkel teel olevat dhl koodi ei leia...
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DJope
HV veteran
DJope

liitunud: 15.06.2003




sõnum 19.05.2014 11:15:38 vasta tsitaadiga

Kui pole plaanis mingit suurt meediakogu tekitada, vaid pigem vahetevahel mõni fail telefonis maga mängida, siis mõistlik valik ka http://www.rejetto.com/hfs/. See tekitab arvutis ajutise http faili serveri. Telefoni brauserisse serveri aadress sisse ja saab kõiki video faile üle võrgu mängida. Telefoni brauser peab olema nii seadistatud, et hakkaks video faile mängima, mitte neid tõmbama. Mängijaks mul MX PLayer. HFS's peab olema leeching lubatud, siis saab telefonis ka kerida. Selline kombinatsioon toimib väledamalt kui igasugused DLNA serverid.
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitzzzz
HV vaatleja
raitzzzz

liitunud: 28.07.2010




sõnum 20.05.2014 10:54:59 vasta tsitaadiga

Spezz kirjutas:
DVDRW kirjutas:
Tänks icon_redface.gif
BTW otsin, kas on sellist äppi, mis automaatselt trackiks mu Hiina pakke ja telefon hakkaks kisama kui on muudatusi?
Siiamaani lednud ainult selliseid, et peab ise käsitsi kontrollima igakord me_noot.gif

Endiselt see parim: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.thelittlepinkapp.trackntrace

TrackChecker tundub täitsa ok. Kontrollib muudatusi iga tunni või suurema aja vältel, kisab ka kui on muudatusi. Olemas sellel ka arvuti versioon.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ykshuntka
HV kasutaja
ykshuntka

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2014 15:56:11 vasta tsitaadiga

Tere.
Mida teha, et firefox või opera ei laeks iseseisvalt apk faile alla?
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2014 23:53:44 vasta tsitaadiga

Mis mõttes iseseisvalt? Iseenesest laadivad sul mingeid suvalisi apk-sid alla?
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2014 00:20:48 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Mis mõttes iseseisvalt? Iseenesest laadivad sul mingeid suvalisi apk-sid alla?

pigem oli mõeldud, et kui nuppu vajutada, siis firefox jne hakkavad haldama seda.
seaded-rakendused-peast enam ei mäleta, aga sealt saab tyhistada

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ykshuntka
HV kasutaja
ykshuntka

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2014 14:18:39 vasta tsitaadiga

Laeb ilma nõusolekut küsimata alla. Muidugi tegu on kahtlase leheküljegahttp://www.tfpdl.com
Vajutad mingit linki või üritad lehekülge kerida siis tulevad telefoni.
Androidi allalaadimise seadeid ei leidnud.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2014 10:22:52 vasta tsitaadiga

on mõnda head kaamera appi mis jätaks settingud meelde peale kinnipanekut?

Mul samsungi kaamera käib ajudele kuna iga kord kui kaamera panen käima on vaja seaded paika panna (säritusväärtus -1 ja ISO 400 soovin, et oleks koguaeg) ja kui kogemata pildistamise ajal läheb näpp back nupule, siis on kaamera kinni ja pane jälle menüüst need seaded paika. Võiks olla võimalus, et need seaded jäävad mällu
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 28.05.2014 10:52:22 vasta tsitaadiga

Mina kasutan juba aastaid softi nimega ProCapture. Lihtne majandada sellega. Proovi seda https://play.google.com/store/apps/details?id=com.neaststudios.procapture . Sellest on katsemiseks tasuta/demo variant ka olemas.
_________________
Asju saab kah teisiti teha!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riffman
HV kasutaja
riffman

liitunud: 10.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2014 22:00:04 vasta tsitaadiga

Mingit elukat leidub, mis hommikul tahvli peal äratuse ajal näiteks Skyplusi (või mingi muu eesti raadio) tööle viskaks?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2014 23:56:21 vasta tsitaadiga

Tunein.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 29.05.2014 09:19:33 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Tunein.


+1
Tunein kaustan ise ka kõikides seadmetes, ka autos sõites tihti

_________________
Asju saab kah teisiti teha!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riffman
HV kasutaja
riffman

liitunud: 10.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2014 14:31:43 vasta tsitaadiga

Tunein olemas aga kellaajaline autostart võimalus ju puudub.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2014 14:34:31 vasta tsitaadiga

http://help.tunein.com/customer/portal/articles/916435-how-do-i-set-an-alarm-?t=291574
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2014 14:38:26 vasta tsitaadiga

riffman kirjutas:
Tunein olemas aga kellaajaline autostart võimalus ju puudub.

Pane mängima soovitud jaam ja options alt seejärel set alarm.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riffman
HV kasutaja
riffman

liitunud: 10.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2014 14:42:07 vasta tsitaadiga

salatoimik ,Super AMOLED - tänud. thumbs_up.gif Kasutanud juba üsna pikalt aga niimoodi näppinud pole. Kunagi settingute alt otsisin, sealt ei leidnud ja sinnapaika see jäi. icon_redface.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2014 16:49:05 vasta tsitaadiga

On see Google Now ka asjaks asi või tilulilu?
Pakub vahel otsingut kasutades seda, aga kas ta midagi etemaks teeb?
Tänan vastuste eest.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 01.06.2014 18:27:44 vasta tsitaadiga

Eestis üsna mõttetu asi, iga asja jaoks mis ta pakub on paremad alternatiivid
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2014 22:07:25 vasta tsitaadiga

Ise kasutan Google Now'd. Põhiliselt just widgetina avakeraanil. Ta on ikka päris tark, ma ei tea küll teisi programme mis temaga oskaks konkureerida. Ilmselt oleneb, mida ootad temalt.
Mul on talle antud access põhimõtteliselt igale poole, ehk et sobrab mu gmailis, vaatab kus ma olen, vahib mu kalendrit jne. Tulemuseks siis päris kasulikud teavitused. Näiteks teab kus käin ma tööl, hommikuti telefoni vaadates näitab ta mis kell ma tööle jõuaksin, peale tööd näitab millal koju jõuaksin. Kui midagi chrome'ga googeldad näitab uudiseid või artikleid selle kohta või kui oled maps.google.com'is mingit kohta otsinud siis telefonis küsib et kas oled huvitatud sinna navigeerimast ja näitab kohe ka aja kaua sinna läheks. Samuti igasugused postitamised ja shipping info mis gmailile potsatab tuleb sinna. no ja ilma näitab ka. Et 1 widget to rule them all. Mõnus infoallikas.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1234567
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2003




sõnum 03.06.2014 00:40:13 vasta tsitaadiga

Google Now on reisimise puhul ka väga tore asjandus - kui eelnevalt näiteks oma hotelli googledad, siis kohale jõudes pakub kohe hotellini navigeerimist. Lisaks oskab Gmailist lennunumbrid leida ja sinna kõrvale kuvada isegi lennujaama värvanumbreid, millest lend väljub. Ja muidugi valuuta teisendamise widgetid, oluliste fraaside tõlked (nt hommikuti kuvab tere hommikust), lähedal asuvad fotokohad jne. Ma ei tea mis alternatiivid sellistele asjadele on?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 03.06.2014 02:24:22 vasta tsitaadiga

See on kõik iseenesest päris äge, aga mõni võib sellest ka südari saada, kui teada saab, millistes andmetes see google sul sobranud on.
_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ants40
HV kasutaja

liitunud: 07.09.2004




sõnum 03.06.2014 08:55:43 vasta tsitaadiga

siinus kirjutas:
aga mõni võib sellest ka südari saada, kui teada saab, millistes andmetes see google sul sobranud on.
Üks humoorikas olupilt meie tulevikust:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2014 09:25:02 vasta tsitaadiga

ants40 kirjutas:
siinus kirjutas:
aga mõni võib sellest ka südari saada, kui teada saab, millistes andmetes see google sul sobranud on.
Üks humoorikas olupilt meie tulevikust:
Spoiler Spoiler Spoiler
haige laks icon_lol.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raul050
HV vaatleja

liitunud: 07.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2014 12:19:00 vasta tsitaadiga

Mõni taskulambi äpp, mis ei kaevanda, jälgi asukohta, loe meile, levita viiruseid, levita reklaami? Paneks lihtsalt taskulambi põlema ning oleks optimaalselt lihtne ja kiire...

On raske uskuda, et ühel hetkel ei satuks guugeli poolt kogutud info kolmanda või neljanda osapoole kätte, kes seda võib kasutada millekski enamaks, kui töölesõidu aja arvutamiseks. Tegelikult on raske uskuda, et juba mõni kolmas osapool seda guugelist ei ammuta... Tervisliku seisundi kohta info kogumine ja tuletamine internetiotsingute, asukohainfo ja igasuguste gadgetite järgi, mis teie pulssi jälgivad ja samme loevad, pole liiga keeruline.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 03.06.2014 12:26:10 vasta tsitaadiga

Kaks postitajat küsisid alternatiive, noh ilma näitab paremini EMHI, igast artiklid mida ta pakub on enamasti kehvema kvaliteediga, kui Google Magazine-i jõudvad, kalendrikanded on võrreldes Kalendri widgetiga kohmakad. Parkimisasukohti jne asju annab ta tihti täiesti mõttetutel hetkedel (kui liikled ühistranspordiga, jala ja autoga). Lähedal asuvate söögikohtade valik on väga nigel võrreldes Places Finderiga. Need reisi featured head küll aga niikuinii ju pilet taskus, kus info peal. Välismaal ilma datata ei näita see mõhkugi. Ebayst ostetud kauba saatmine on suht infovähene... Ja pealegi tal igal hetlel pole kõike näha, nt börs vms.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2014 12:27:08 vasta tsitaadiga

Raul050 kirjutas:
Mõni taskulambi äpp, mis ei kaevanda, jälgi asukohta, loe meile, levita viiruseid, levita reklaami? Paneks lihtsalt taskulambi põlema ning oleks optimaalselt lihtne ja kiire...

On raske uskuda, et ühel hetkel ei satuks guugeli poolt kogutud info kolmanda või neljanda osapoole kätte, kes seda võib kasutada millekski enamaks, kui töölesõidu aja arvutamiseks. Tegelikult on raske uskuda, et juba mõni kolmas osapool seda guugelist ei ammuta... Tervisliku seisundi kohta info kogumine ja tuletamine internetiotsingute, asukohainfo ja igasuguste gadgetite järgi, mis teie pulssi jälgivad ja samme loevad, pole liiga keeruline.


mis telefon? samsungidel on enda "abivalgus" widget näiteks olemas mis led'i põlema paneb.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2014 12:42:10 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
ants40 kirjutas:
siinus kirjutas:
aga mõni võib sellest ka südari saada, kui teada saab, millistes andmetes see google sul sobranud on.
Üks humoorikas olupilt meie tulevikust:
Spoiler Spoiler Spoiler
haige laks icon_lol.gif

Mitte eriti, see on täpselt see õudusunenägu, mis järgneb sellele, mida nexus4 ülalpool sõnadega "Mõnus infoallikas" kirjeldas. Hästi kirjutatud.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 03.06.2014 12:55:35 vasta tsitaadiga

Ilma igasuguse google toeta müüakse poes päris taskulampe - küsi müüjatelt , millised on! Pole vaja muretseda mingite andmete kadumise pärast, ainult patareisid tuleks vahetada icon_smile.gif
_________________
Asju saab kah teisiti teha!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2014 13:22:35 vasta tsitaadiga

Raul050 kirjutas:
Mõni taskulambi äpp, mis ei kaevanda, jälgi asukohta, loe meile, levita viiruseid, levita reklaami? Paneks lihtsalt taskulambi põlema ning oleks optimaalselt lihtne ja kiire...

See on suht pisike ja ok, aga lülita widgetina, mitte rakendusena:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.devuni.flashlight

rocki kirjutas:
Ilma igasuguse google toeta müüakse poes päris taskulampe - küsi müüjatelt , millised on! Pole vaja muretseda mingite andmete kadumise pärast, ainult patareisid tuleks vahetada icon_smile.gif

Ostsin alles endale väga kena 2xAA leedika, aga pole seegi, raip, iga kord taskus. Telefon ikka on.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raul050
HV vaatleja

liitunud: 07.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2014 13:44:31 vasta tsitaadiga

Poes müüakse ka baromeetreid ja paberkaarte... Aga tänud soovitamast.

Proovin soovitatud rakenduse ära, tänud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2014 13:47:34 vasta tsitaadiga

Raul050 kirjutas:
Poes müüakse ka baromeetreid ja paberkaarte... Aga tänud soovitamast.

Proovin soovitatud rakenduse ära, tänud.


kompassi mõtlesid ikka?
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 03.06.2014 14:20:26 vasta tsitaadiga

telefonides baromeeter ka juba
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raul050
HV vaatleja

liitunud: 07.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2014 15:24:31 vasta tsitaadiga

Ilmakaari ennustad niigi vastavalt sellele, kust poolt päike ja tähed fooliummütsile siravad või sammal puudel kasvab. Baromeetri abil ennustad ilma.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2014 17:38:03 vasta tsitaadiga

[quote="Raul050"]Poes müüakse ka baromeetreid ja paberkaarte... Aga tänud soovitamast.
.Proovin soovitatud rakenduse ära, tänud.[/quote

]Power Toggles. Annab veel mõningaid lisavõimalusi. Endal on widget mugavalt notification baril, sääl on veel lisatud hotspoti ikoonid

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2014 18:35:37 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
Raul050 kirjutas:
Poes müüakse ka baromeetreid ja paberkaarte... Aga tänud soovitamast.
.Proovin soovitatud rakenduse ära, tänud.
Power Toggles. Annab veel mõningaid lisavõimalusi. Endal on widget mugavalt notification baril, sääl on veel lisatud hotspoti ikoonid

Pidin sama soovitama. "Seitse ühe hoobiga!" icon_biggrin.gif

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2014 20:26:22 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
ants40 kirjutas:
siinus kirjutas:
aga mõni võib sellest ka südari saada, kui teada saab, millistes andmetes see google sul sobranud on.
Üks humoorikas olupilt meie tulevikust:
Spoiler Spoiler Spoiler
haige laks icon_lol.gif

Mitte eriti, see on täpselt see õudusunenägu, mis järgneb sellele, mida nexus4 ülalpool sõnadega "Mõnus infoallikas" kirjeldas. Hästi kirjutatud.


Jaja, ostke s5, lülitage kõik gps, andmeside ja wifid välja ja helistame siis selle arvutiga.
See info on neil ju nii kui nii olemas, ise ta midagi juurde ei genereeri. Saab enese huvides ära kasutada hoopis. Aga probleem kui selline eksisteerib osadele. (No need ulmefilm ja vanglaplaneedi mehed) mina ei oska küll enda põhjal ühtegi stenaariumit tuua, kus need andmed minu kahjuks hakkaksid kunagi töötama.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rennu21
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 03.06.2014 20:31:54 vasta tsitaadiga

nexus4 kirjutas:
rex kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
ants40 kirjutas:
siinus kirjutas:
aga mõni võib sellest ka südari saada, kui teada saab, millistes andmetes see google sul sobranud on.
Üks humoorikas olupilt meie tulevikust:
Spoiler Spoiler Spoiler
haige laks icon_lol.gif

Mitte eriti, see on täpselt see õudusunenägu, mis järgneb sellele, mida nexus4 ülalpool sõnadega "Mõnus infoallikas" kirjeldas. Hästi kirjutatud.


Jaja, ostke s5, lülitage kõik gps, andmeside ja wifid välja ja helistame siis selle arvutiga.
See info on neil ju nii kui nii olemas, ise ta midagi juurde ei genereeri. Saab enese huvides ära kasutada hoopis. Aga probleem kui selline eksisteerib osadele. (No need ulmefilm ja vanglaplaneedi mehed) mina ei oska küll enda põhjal ühtegi stenaariumit tuua, kus need andmed minu kahjuks hakkaksid kunagi töötama.


Tuleb tagasi kutsuda taksofonide ajastu. Seal ei saa keegi su käike jälitada(või no minimeeritud võimalused)
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2014 23:15:10 vasta tsitaadiga

Ma ei saa ka neist põdejatest aru. No on googlel andmed siis on, kah asi.
Kui ikka sedasi põetakse, siis müüge oma linnavillad maha ja minge kuhugi siberisse elama. Pole elektrit, räkimata muust. Elate seal eralduses, ei tea midagi maailmas toimuvast. Sõjad jne, kõik läheb mööda.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Androidi rakendused mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 51, 52, 53 ... 122, 123, 124  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.