praegune kellaaeg 28.06.2026 09:04:56
|
|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
18.05.2014 12:49:10
|
|
|
| Mario., +1
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
18.05.2014 14:54:36
|
|
|
Kas on miskit sellist app -i, mis mu telefoni/tahvli muudaks kodu arvuti ekraaniks ja saaks läbi wifi telefonilt/tahvlilt vaadata arvutist filme/seriaale või kuulata muusikat ?
Splashtop miski tasuline programm oli, aga sellega ma ei saanud häält tahvlisse. Proovisin kõike mida see programm arvutis andis valida hääle kohta ja tahvlis, aga ei saanudki häält.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
18.05.2014 15:19:22
|
|
|
Remote desktop rakendused on kasulikud küll, aga kindlasti mitte meedia mängimiseks.
Ise kasutan Androidiga seadet arvutis olevate videofailide vaatamiseks harva, aga eelistan selleks kasutada ES File Exploreri ja MX Playeri kombinatsiooni.
Kõige lihtsam lahendus oleks aga ilmselt arvutis mingi DLNA server ja telefonis/tahvlis klient. Näiteks Plex või muu sranane.
viimati muutis vortex 18.05.2014 15:20:03, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
18.05.2014 15:19:23
|
|
|
| Na ma olen juba 2-3 proovinud. Asi ongi selles, et kõigiga pääsen tahvliga küll arvutile ligi ja saan tahvli peal toimetada, aga ühelgiga pole saanud häält tahvlisse.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
18.05.2014 15:23:59
|
|
|
| imediashare, flipps
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
18.05.2014 15:52:54
|
|
|
nvm sain miskil programmil hääle tahvlile aga pilt laagis ja polnud miski 1/5 pildist.
Leidsin miski muu programmi, mis läbi wifi saab asju toimetada nagu läbi usb kaabli.
Tahvlil on miski 50mb sec kiirus wifi-l ja tuleb suht kiirelt need ära ja siis hiljem lihtsalt kustutada.
Vähemalt siis ei laagi ja kaua ootama ei pea ka.
Seda remote desktop kasutada näpuga on ebamugav ka ja pulka pole millega neid liigutusi teha.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JOKKER666
HV veteran

liitunud: 21.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fukiku
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.11.2003
|
19.05.2014 10:15:38
|
|
|
| lopes39 kirjutas: |
nvm sain miskil programmil hääle tahvlile aga pilt laagis ja polnud miski 1/5 pildist.
Leidsin miski muu programmi, mis läbi wifi saab asju toimetada nagu läbi usb kaabli.
Tahvlil on miski 50mb sec kiirus wifi-l ja tuleb suht kiirelt need ära ja siis hiljem lihtsalt kustutada.
Vähemalt siis ei laagi ja kaua ootama ei pea ka.
Seda remote desktop kasutada näpuga on ebamugav ka ja pulka pole millega neid liigutusi teha. |
Meedia jaoks on mõistlik siiski meediaspetsiifilisi vahendeid kasutada nagu eelpool soovitati. Mingi DLNA server oma arvutisse püsti ja vastav DLNA klient droidi poolele ja saad kenasti üle võrgu vaadatud. Desktopi striimimine vaevalt et kunagi sellist kvaliteeti suudab tagada nagu otse meediafaili mängitamine.
Plex ilmselt oleks üks hea variant, aga selle droidi klient maksis mingi 3,50€ vist.
_________________ Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist. |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JOKKER666
HV veteran

liitunud: 21.09.2002
|
19.05.2014 10:56:49
|
|
|
See hetkel teel olevat dhl koodi ei leia...
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DJope
HV veteran

liitunud: 15.06.2003
|
19.05.2014 11:15:38
|
|
|
| Kui pole plaanis mingit suurt meediakogu tekitada, vaid pigem vahetevahel mõni fail telefonis maga mängida, siis mõistlik valik ka http://www.rejetto.com/hfs/. See tekitab arvutis ajutise http faili serveri. Telefoni brauserisse serveri aadress sisse ja saab kõiki video faile üle võrgu mängida. Telefoni brauser peab olema nii seadistatud, et hakkaks video faile mängima, mitte neid tõmbama. Mängijaks mul MX PLayer. HFS's peab olema leeching lubatud, siis saab telefonis ka kerida. Selline kombinatsioon toimib väledamalt kui igasugused DLNA serverid.
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raitzzzz
HV vaatleja

liitunud: 28.07.2010
|
20.05.2014 10:54:59
|
|
|
TrackChecker tundub täitsa ok. Kontrollib muudatusi iga tunni või suurema aja vältel, kisab ka kui on muudatusi. Olemas sellel ka arvuti versioon.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ykshuntka
HV kasutaja

liitunud: 15.01.2007
|
20.05.2014 15:56:11
|
|
|
Tere.
Mida teha, et firefox või opera ei laeks iseseisvalt apk faile alla?
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
20.05.2014 23:53:44
|
|
|
Mis mõttes iseseisvalt? Iseenesest laadivad sul mingeid suvalisi apk-sid alla?
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
21.05.2014 00:20:48
|
|
|
| Dogbert kirjutas: |
| Mis mõttes iseseisvalt? Iseenesest laadivad sul mingeid suvalisi apk-sid alla? |
pigem oli mõeldud, et kui nuppu vajutada, siis firefox jne hakkavad haldama seda.
seaded-rakendused-peast enam ei mäleta, aga sealt saab tyhistada
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ykshuntka
HV kasutaja

liitunud: 15.01.2007
|
21.05.2014 14:18:39
|
|
|
Laeb ilma nõusolekut küsimata alla. Muidugi tegu on kahtlase leheküljegahttp://www.tfpdl.com
Vajutad mingit linki või üritad lehekülge kerida siis tulevad telefoni.
Androidi allalaadimise seadeid ei leidnud.
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
28.05.2014 10:22:52
|
|
|
on mõnda head kaamera appi mis jätaks settingud meelde peale kinnipanekut?
Mul samsungi kaamera käib ajudele kuna iga kord kui kaamera panen käima on vaja seaded paika panna (säritusväärtus -1 ja ISO 400 soovin, et oleks koguaeg) ja kui kogemata pildistamise ajal läheb näpp back nupule, siis on kaamera kinni ja pane jälle menüüst need seaded paika. Võiks olla võimalus, et need seaded jäävad mällu
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocki
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riffman
HV kasutaja

liitunud: 10.10.2007
|
28.05.2014 22:00:04
|
|
|
| Mingit elukat leidub, mis hommikul tahvli peal äratuse ajal näiteks Skyplusi (või mingi muu eesti raadio) tööle viskaks?
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
28.05.2014 23:56:21
|
|
|
| Tunein.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocki
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.01.2003
|
29.05.2014 09:19:33
|
|
|
+1
Tunein kaustan ise ka kõikides seadmetes, ka autos sõites tihti
_________________ Asju saab kah teisiti teha! |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riffman
HV kasutaja

liitunud: 10.10.2007
|
29.05.2014 14:31:43
|
|
|
| Tunein olemas aga kellaajaline autostart võimalus ju puudub.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
29.05.2014 14:38:26
|
|
|
| riffman kirjutas: |
| Tunein olemas aga kellaajaline autostart võimalus ju puudub. |
Pane mängima soovitud jaam ja options alt seejärel set alarm.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riffman
HV kasutaja

liitunud: 10.10.2007
|
29.05.2014 14:42:07
|
|
|
salatoimik ,Super AMOLED - tänud. Kasutanud juba üsna pikalt aga niimoodi näppinud pole. Kunagi settingute alt otsisin, sealt ei leidnud ja sinnapaika see jäi.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
01.06.2014 16:49:05
|
|
|
On see Google Now ka asjaks asi või tilulilu?
Pakub vahel otsingut kasutades seda, aga kas ta midagi etemaks teeb?
Tänan vastuste eest.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
silver010
HV veteran

liitunud: 31.10.2003
|
01.06.2014 18:27:44
|
|
|
| Eestis üsna mõttetu asi, iga asja jaoks mis ta pakub on paremad alternatiivid
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nexus4
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.03.2012
|
02.06.2014 22:07:25
|
|
|
Ise kasutan Google Now'd. Põhiliselt just widgetina avakeraanil. Ta on ikka päris tark, ma ei tea küll teisi programme mis temaga oskaks konkureerida. Ilmselt oleneb, mida ootad temalt.
Mul on talle antud access põhimõtteliselt igale poole, ehk et sobrab mu gmailis, vaatab kus ma olen, vahib mu kalendrit jne. Tulemuseks siis päris kasulikud teavitused. Näiteks teab kus käin ma tööl, hommikuti telefoni vaadates näitab ta mis kell ma tööle jõuaksin, peale tööd näitab millal koju jõuaksin. Kui midagi chrome'ga googeldad näitab uudiseid või artikleid selle kohta või kui oled maps.google.com'is mingit kohta otsinud siis telefonis küsib et kas oled huvitatud sinna navigeerimast ja näitab kohe ka aja kaua sinna läheks. Samuti igasugused postitamised ja shipping info mis gmailile potsatab tuleb sinna. no ja ilma näitab ka. Et 1 widget to rule them all. Mõnus infoallikas.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1234567
HV vaatleja
liitunud: 05.11.2003
|
03.06.2014 00:40:13
|
|
|
| Google Now on reisimise puhul ka väga tore asjandus - kui eelnevalt näiteks oma hotelli googledad, siis kohale jõudes pakub kohe hotellini navigeerimist. Lisaks oskab Gmailist lennunumbrid leida ja sinna kõrvale kuvada isegi lennujaama värvanumbreid, millest lend väljub. Ja muidugi valuuta teisendamise widgetid, oluliste fraaside tõlked (nt hommikuti kuvab tere hommikust), lähedal asuvad fotokohad jne. Ma ei tea mis alternatiivid sellistele asjadele on?
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
03.06.2014 02:24:22
|
|
|
See on kõik iseenesest päris äge, aga mõni võib sellest ka südari saada, kui teada saab, millistes andmetes see google sul sobranud on.
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ants40
HV kasutaja
liitunud: 07.09.2004
|
03.06.2014 08:55:43
|
|
|
| siinus kirjutas: |
| aga mõni võib sellest ka südari saada, kui teada saab, millistes andmetes see google sul sobranud on. |
Üks humoorikas olupilt meie tulevikust:
Spoiler 
Üks humoorikas olupilt meie tulevikust:
"Telefonikõne:
„Google Pizza, tere päevast, kuulan teid!“
„Mis see oli?!“
„Google Pizza. Mida tellite?“
„Noh... Kas see pole siis Mafiooso Pizza?“
„Oli küll, aga Google ostis ta ära ja nüüd hõlmavad meie teenused Eestis kõike.“
„Väga hea. Tellimuse võtate?“
„Loomulikult. Kas võtate oma tavalise tellimuse?“
„Tavalise tellimuse??? Kust teie teate, mis mu tavaline tellimus on?“
„Teie mobiilinumber on meie andmebaasis sees. Viimased 32 korda olete meilt tellinud suure Francescana, topeltjuustu, topeltsingi ja mustade oliividega.“
„Vau! Poleks arvanudki...“
„Sel ajal, kui me teie tellimust täidame, lähete te harilikult kõige lähemasse poodi, Konsumisse, ja ostate 6-paki A. Le Coq Premiumi. Muide, õlut ma ei soovita – see lihtsalt ei sobi pizza juurde. Kui te võite endale keset päeva veini lubada, siis ma soovitaksin...“
„Pidage nüüd kinni, kurat võtaks! Kust, saadanas, te seda teate?!“
„Teie Swedbanki pangakaardi tehingute andmed jooksevad meie andmebaasi. Igaks juhuks...“
„Kui ma nii näljane poleks, siis ma ütleks teile, mis ma sellest arvan! Aga olgu. Niisiis...“
„Vabandage, kas võib teile nõu anda?“
„Noh, hea küll.“
„Kas te olete kursis meie täieliku pitsamenüüga?“
„Ei.“
„Alates sellest kuust pakume uut täiustatud Vegetarianat brokkoli ja paprikaga, juurde võiksite võtta vähesoolast mineraalvett.“
„Brokkoli? Paprika? Mage? Olete te hulluks läinud? Ma vihkan seda kõike!“
„Mõistan, kuid see on teie tervise huvides. Pealegi on teie kolesteroolitase väga kõrge...“
„Kust te seda teate?“
„Meie firmal on maailma suurim andmebaas. Teie telefoninumbri järgi teame me teie nime, sealt järgneb isikukood ja sealt perearsti andmed teie tervise kohta.“
„Ma sülitan teie andmebaasi peale! Ma ei taha taimetoitu! Ma võtan rohtusid ja võin seepärast süüa, mida tahan, selge?“
„Mul on kahju, aga viimasel ajal pole te tablette võtnud.“
„Mida kuradit! Kust te teate? Nuhite mu järel iga päev vä?“
„Ei-ei! Lihtsalt meil on andmed kõigi linna apteekide kohta ja viimast korda käisite seal kolm kuud tagasi. Korraga saate retsepti järgi 30 tabletti.“
„Kurat, see on õige! Ja kust te seda teate?“
„Ikka teie pangakaardilt. Aga sel kuul olete kõvasti rohkem kulutanud, kui tavaliselt. Pärast pitsatellimust jääb teie arvele mõnisada eurot, nii et soovitan kuni palgapäevani kokkuhoidlik olla..“
„Sa vana ra**k... Kas ma ei või teile näiteks sularahas maksta, mis? Mis te nüüd ütlete?“
„See on võimatu. Te maksate sularahas ainult koduabilisele, et tema pealt makse ei peaks tasuma. Ülejäänud raha mängisite kasiinos maha. Meil on mõned huvitavad oletused, kust te sularaha saate, aga ma ei hakka teid nendega tüütama.“
„Vaat kus elajad! Kust te teate, palju ma oma koduabilisele maksan?“
„Noh, ta paneb selle raha SEB Panka oma arvele ja kannab siis emale üle, selgituses ilusasti, kust raha pärit.“
„Minge õige p***e!“
„Kuidas soovite. Kahetsen, aga teiega suheldes ilmub kogu see info automaatselt arvutiekraanile ja ma tahan teid ainult aidata. Arvan, et peaksite perearstilt retsepti küsima ja uued tabletid välja ostma.“
„Kuule, sina...! Mul on kõrini nendest neetud arvutitest, andmebaasidest, internetist, Google´ist, Facebookist, Twitterist ja eraelu täielikust puudumisest 21. sajandil!“
„Palun ärge ärrituge, see pole teie huvides...“
„Ole vait! Juba homme sõidan sellest nuhkimisest kaugemale. Sõidan näiteks Fidži saartele, või kuhu iganes, kus pole arvuteid, internetti, telefoni ega inimesi, kes mind kogu aeg jälgivad...“
„Ma saan teist aru...“
„Viimast korda kasutan kaarti selleks, et osta endale lennukipilet maailma lõppu!“
„Väga tore...“
„Tühistage see pitsatellimus. Ma ei taha seda.“
„Hästi... Juba tühistatud. Kui lubate, siis veel üks pisike detail...“
„Mida kuradit te veel tahate!?“
„Tahan teile lihtsalt meenutada, et teie pass on aegunud...“
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
03.06.2014 09:25:02
|
|
|
| ants40 kirjutas: |
| siinus kirjutas: |
| aga mõni võib sellest ka südari saada, kui teada saab, millistes andmetes see google sul sobranud on. |
Üks humoorikas olupilt meie tulevikust:
Spoiler 
Üks humoorikas olupilt meie tulevikust:
"Telefonikõne:
„Google Pizza, tere päevast, kuulan teid!“
„Mis see oli?!“
„Google Pizza. Mida tellite?“
„Noh... Kas see pole siis Mafiooso Pizza?“
„Oli küll, aga Google ostis ta ära ja nüüd hõlmavad meie teenused Eestis kõike.“
„Väga hea. Tellimuse võtate?“
„Loomulikult. Kas võtate oma tavalise tellimuse?“
„Tavalise tellimuse??? Kust teie teate, mis mu tavaline tellimus on?“
„Teie mobiilinumber on meie andmebaasis sees. Viimased 32 korda olete meilt tellinud suure Francescana, topeltjuustu, topeltsingi ja mustade oliividega.“
„Vau! Poleks arvanudki...“
„Sel ajal, kui me teie tellimust täidame, lähete te harilikult kõige lähemasse poodi, Konsumisse, ja ostate 6-paki A. Le Coq Premiumi. Muide, õlut ma ei soovita – see lihtsalt ei sobi pizza juurde. Kui te võite endale keset päeva veini lubada, siis ma soovitaksin...“
„Pidage nüüd kinni, kurat võtaks! Kust, saadanas, te seda teate?!“
„Teie Swedbanki pangakaardi tehingute andmed jooksevad meie andmebaasi. Igaks juhuks...“
„Kui ma nii näljane poleks, siis ma ütleks teile, mis ma sellest arvan! Aga olgu. Niisiis...“
„Vabandage, kas võib teile nõu anda?“
„Noh, hea küll.“
„Kas te olete kursis meie täieliku pitsamenüüga?“
„Ei.“
„Alates sellest kuust pakume uut täiustatud Vegetarianat brokkoli ja paprikaga, juurde võiksite võtta vähesoolast mineraalvett.“
„Brokkoli? Paprika? Mage? Olete te hulluks läinud? Ma vihkan seda kõike!“
„Mõistan, kuid see on teie tervise huvides. Pealegi on teie kolesteroolitase väga kõrge...“
„Kust te seda teate?“
„Meie firmal on maailma suurim andmebaas. Teie telefoninumbri järgi teame me teie nime, sealt järgneb isikukood ja sealt perearsti andmed teie tervise kohta.“
„Ma sülitan teie andmebaasi peale! Ma ei taha taimetoitu! Ma võtan rohtusid ja võin seepärast süüa, mida tahan, selge?“
„Mul on kahju, aga viimasel ajal pole te tablette võtnud.“
„Mida kuradit! Kust te teate? Nuhite mu järel iga päev vä?“
„Ei-ei! Lihtsalt meil on andmed kõigi linna apteekide kohta ja viimast korda käisite seal kolm kuud tagasi. Korraga saate retsepti järgi 30 tabletti.“
„Kurat, see on õige! Ja kust te seda teate?“
„Ikka teie pangakaardilt. Aga sel kuul olete kõvasti rohkem kulutanud, kui tavaliselt. Pärast pitsatellimust jääb teie arvele mõnisada eurot, nii et soovitan kuni palgapäevani kokkuhoidlik olla..“
„Sa vana ra**k... Kas ma ei või teile näiteks sularahas maksta, mis? Mis te nüüd ütlete?“
„See on võimatu. Te maksate sularahas ainult koduabilisele, et tema pealt makse ei peaks tasuma. Ülejäänud raha mängisite kasiinos maha. Meil on mõned huvitavad oletused, kust te sularaha saate, aga ma ei hakka teid nendega tüütama.“
„Vaat kus elajad! Kust te teate, palju ma oma koduabilisele maksan?“
„Noh, ta paneb selle raha SEB Panka oma arvele ja kannab siis emale üle, selgituses ilusasti, kust raha pärit.“
„Minge õige p***e!“
„Kuidas soovite. Kahetsen, aga teiega suheldes ilmub kogu see info automaatselt arvutiekraanile ja ma tahan teid ainult aidata. Arvan, et peaksite perearstilt retsepti küsima ja uued tabletid välja ostma.“
„Kuule, sina...! Mul on kõrini nendest neetud arvutitest, andmebaasidest, internetist, Google´ist, Facebookist, Twitterist ja eraelu täielikust puudumisest 21. sajandil!“
„Palun ärge ärrituge, see pole teie huvides...“
„Ole vait! Juba homme sõidan sellest nuhkimisest kaugemale. Sõidan näiteks Fidži saartele, või kuhu iganes, kus pole arvuteid, internetti, telefoni ega inimesi, kes mind kogu aeg jälgivad...“
„Ma saan teist aru...“
„Viimast korda kasutan kaarti selleks, et osta endale lennukipilet maailma lõppu!“
„Väga tore...“
„Tühistage see pitsatellimus. Ma ei taha seda.“
„Hästi... Juba tühistatud. Kui lubate, siis veel üks pisike detail...“
„Mida kuradit te veel tahate!?“
„Tahan teile lihtsalt meenutada, et teie pass on aegunud...“
|
haige laks
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raul050
HV vaatleja
liitunud: 07.08.2006
|
03.06.2014 12:19:00
|
|
|
Mõni taskulambi äpp, mis ei kaevanda, jälgi asukohta, loe meile, levita viiruseid, levita reklaami? Paneks lihtsalt taskulambi põlema ning oleks optimaalselt lihtne ja kiire...
On raske uskuda, et ühel hetkel ei satuks guugeli poolt kogutud info kolmanda või neljanda osapoole kätte, kes seda võib kasutada millekski enamaks, kui töölesõidu aja arvutamiseks. Tegelikult on raske uskuda, et juba mõni kolmas osapool seda guugelist ei ammuta... Tervisliku seisundi kohta info kogumine ja tuletamine internetiotsingute, asukohainfo ja igasuguste gadgetite järgi, mis teie pulssi jälgivad ja samme loevad, pole liiga keeruline.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
silver010
HV veteran

liitunud: 31.10.2003
|
03.06.2014 12:26:10
|
|
|
| Kaks postitajat küsisid alternatiive, noh ilma näitab paremini EMHI, igast artiklid mida ta pakub on enamasti kehvema kvaliteediga, kui Google Magazine-i jõudvad, kalendrikanded on võrreldes Kalendri widgetiga kohmakad. Parkimisasukohti jne asju annab ta tihti täiesti mõttetutel hetkedel (kui liikled ühistranspordiga, jala ja autoga). Lähedal asuvate söögikohtade valik on väga nigel võrreldes Places Finderiga. Need reisi featured head küll aga niikuinii ju pilet taskus, kus info peal. Välismaal ilma datata ei näita see mõhkugi. Ebayst ostetud kauba saatmine on suht infovähene... Ja pealegi tal igal hetlel pole kõike näha, nt börs vms.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
03.06.2014 12:27:08
|
|
|
| Raul050 kirjutas: |
Mõni taskulambi äpp, mis ei kaevanda, jälgi asukohta, loe meile, levita viiruseid, levita reklaami? Paneks lihtsalt taskulambi põlema ning oleks optimaalselt lihtne ja kiire...
On raske uskuda, et ühel hetkel ei satuks guugeli poolt kogutud info kolmanda või neljanda osapoole kätte, kes seda võib kasutada millekski enamaks, kui töölesõidu aja arvutamiseks. Tegelikult on raske uskuda, et juba mõni kolmas osapool seda guugelist ei ammuta... Tervisliku seisundi kohta info kogumine ja tuletamine internetiotsingute, asukohainfo ja igasuguste gadgetite järgi, mis teie pulssi jälgivad ja samme loevad, pole liiga keeruline. |
mis telefon? samsungidel on enda "abivalgus" widget näiteks olemas mis led'i põlema paneb.
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
03.06.2014 12:42:10
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| ants40 kirjutas: |
| siinus kirjutas: |
| aga mõni võib sellest ka südari saada, kui teada saab, millistes andmetes see google sul sobranud on. |
Üks humoorikas olupilt meie tulevikust:
Spoiler 
Üks humoorikas olupilt meie tulevikust:
"Telefonikõne:
„Google Pizza, tere päevast, kuulan teid!“
„Mis see oli?!“
„Google Pizza. Mida tellite?“
„Noh... Kas see pole siis Mafiooso Pizza?“
„Oli küll, aga Google ostis ta ära ja nüüd hõlmavad meie teenused Eestis kõike.“
„Väga hea. Tellimuse võtate?“
„Loomulikult. Kas võtate oma tavalise tellimuse?“
„Tavalise tellimuse??? Kust teie teate, mis mu tavaline tellimus on?“
„Teie mobiilinumber on meie andmebaasis sees. Viimased 32 korda olete meilt tellinud suure Francescana, topeltjuustu, topeltsingi ja mustade oliividega.“
„Vau! Poleks arvanudki...“
„Sel ajal, kui me teie tellimust täidame, lähete te harilikult kõige lähemasse poodi, Konsumisse, ja ostate 6-paki A. Le Coq Premiumi. Muide, õlut ma ei soovita – see lihtsalt ei sobi pizza juurde. Kui te võite endale keset päeva veini lubada, siis ma soovitaksin...“
„Pidage nüüd kinni, kurat võtaks! Kust, saadanas, te seda teate?!“
„Teie Swedbanki pangakaardi tehingute andmed jooksevad meie andmebaasi. Igaks juhuks...“
„Kui ma nii näljane poleks, siis ma ütleks teile, mis ma sellest arvan! Aga olgu. Niisiis...“
„Vabandage, kas võib teile nõu anda?“
„Noh, hea küll.“
„Kas te olete kursis meie täieliku pitsamenüüga?“
„Ei.“
„Alates sellest kuust pakume uut täiustatud Vegetarianat brokkoli ja paprikaga, juurde võiksite võtta vähesoolast mineraalvett.“
„Brokkoli? Paprika? Mage? Olete te hulluks läinud? Ma vihkan seda kõike!“
„Mõistan, kuid see on teie tervise huvides. Pealegi on teie kolesteroolitase väga kõrge...“
„Kust te seda teate?“
„Meie firmal on maailma suurim andmebaas. Teie telefoninumbri järgi teame me teie nime, sealt järgneb isikukood ja sealt perearsti andmed teie tervise kohta.“
„Ma sülitan teie andmebaasi peale! Ma ei taha taimetoitu! Ma võtan rohtusid ja võin seepärast süüa, mida tahan, selge?“
„Mul on kahju, aga viimasel ajal pole te tablette võtnud.“
„Mida kuradit! Kust te teate? Nuhite mu järel iga päev vä?“
„Ei-ei! Lihtsalt meil on andmed kõigi linna apteekide kohta ja viimast korda käisite seal kolm kuud tagasi. Korraga saate retsepti järgi 30 tabletti.“
„Kurat, see on õige! Ja kust te seda teate?“
„Ikka teie pangakaardilt. Aga sel kuul olete kõvasti rohkem kulutanud, kui tavaliselt. Pärast pitsatellimust jääb teie arvele mõnisada eurot, nii et soovitan kuni palgapäevani kokkuhoidlik olla..“
„Sa vana ra**k... Kas ma ei või teile näiteks sularahas maksta, mis? Mis te nüüd ütlete?“
„See on võimatu. Te maksate sularahas ainult koduabilisele, et tema pealt makse ei peaks tasuma. Ülejäänud raha mängisite kasiinos maha. Meil on mõned huvitavad oletused, kust te sularaha saate, aga ma ei hakka teid nendega tüütama.“
„Vaat kus elajad! Kust te teate, palju ma oma koduabilisele maksan?“
„Noh, ta paneb selle raha SEB Panka oma arvele ja kannab siis emale üle, selgituses ilusasti, kust raha pärit.“
„Minge õige p***e!“
„Kuidas soovite. Kahetsen, aga teiega suheldes ilmub kogu see info automaatselt arvutiekraanile ja ma tahan teid ainult aidata. Arvan, et peaksite perearstilt retsepti küsima ja uued tabletid välja ostma.“
„Kuule, sina...! Mul on kõrini nendest neetud arvutitest, andmebaasidest, internetist, Google´ist, Facebookist, Twitterist ja eraelu täielikust puudumisest 21. sajandil!“
„Palun ärge ärrituge, see pole teie huvides...“
„Ole vait! Juba homme sõidan sellest nuhkimisest kaugemale. Sõidan näiteks Fidži saartele, või kuhu iganes, kus pole arvuteid, internetti, telefoni ega inimesi, kes mind kogu aeg jälgivad...“
„Ma saan teist aru...“
„Viimast korda kasutan kaarti selleks, et osta endale lennukipilet maailma lõppu!“
„Väga tore...“
„Tühistage see pitsatellimus. Ma ei taha seda.“
„Hästi... Juba tühistatud. Kui lubate, siis veel üks pisike detail...“
„Mida kuradit te veel tahate!?“
„Tahan teile lihtsalt meenutada, et teie pass on aegunud...“
|
haige laks  |
Mitte eriti, see on täpselt see õudusunenägu, mis järgneb sellele, mida nexus4 ülalpool sõnadega "Mõnus infoallikas" kirjeldas. Hästi kirjutatud.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocki
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.01.2003
|
03.06.2014 12:55:35
|
|
|
Ilma igasuguse google toeta müüakse poes päris taskulampe - küsi müüjatelt , millised on! Pole vaja muretseda mingite andmete kadumise pärast, ainult patareisid tuleks vahetada
_________________ Asju saab kah teisiti teha! |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
03.06.2014 13:22:35
|
|
|
| Raul050 kirjutas: |
| Mõni taskulambi äpp, mis ei kaevanda, jälgi asukohta, loe meile, levita viiruseid, levita reklaami? Paneks lihtsalt taskulambi põlema ning oleks optimaalselt lihtne ja kiire... |
See on suht pisike ja ok, aga lülita widgetina, mitte rakendusena:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.devuni.flashlight
| rocki kirjutas: |
Ilma igasuguse google toeta müüakse poes päris taskulampe - küsi müüjatelt , millised on! Pole vaja muretseda mingite andmete kadumise pärast, ainult patareisid tuleks vahetada  |
Ostsin alles endale väga kena 2xAA leedika, aga pole seegi, raip, iga kord taskus. Telefon ikka on.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raul050
HV vaatleja
liitunud: 07.08.2006
|
03.06.2014 13:44:31
|
|
|
Poes müüakse ka baromeetreid ja paberkaarte... Aga tänud soovitamast.
Proovin soovitatud rakenduse ära, tänud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
03.06.2014 13:47:34
|
|
|
| Raul050 kirjutas: |
Poes müüakse ka baromeetreid ja paberkaarte... Aga tänud soovitamast.
Proovin soovitatud rakenduse ära, tänud. |
kompassi mõtlesid ikka?
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
silver010
HV veteran

liitunud: 31.10.2003
|
03.06.2014 14:20:26
|
|
|
| telefonides baromeeter ka juba
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raul050
HV vaatleja
liitunud: 07.08.2006
|
03.06.2014 15:24:31
|
|
|
| Ilmakaari ennustad niigi vastavalt sellele, kust poolt päike ja tähed fooliummütsile siravad või sammal puudel kasvab. Baromeetri abil ennustad ilma.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
03.06.2014 17:38:03
|
|
|
[quote="Raul050"]Poes müüakse ka baromeetreid ja paberkaarte... Aga tänud soovitamast.
.Proovin soovitatud rakenduse ära, tänud.[/quote
]Power Toggles. Annab veel mõningaid lisavõimalusi. Endal on widget mugavalt notification baril, sääl on veel lisatud hotspoti ikoonid
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
03.06.2014 18:35:37
|
|
|
| Märt. kirjutas: |
| Raul050 kirjutas: |
Poes müüakse ka baromeetreid ja paberkaarte... Aga tänud soovitamast.
.Proovin soovitatud rakenduse ära, tänud. |
Power Toggles. Annab veel mõningaid lisavõimalusi. Endal on widget mugavalt notification baril, sääl on veel lisatud hotspoti ikoonid |
Pidin sama soovitama. "Seitse ühe hoobiga!"
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nexus4
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.03.2012
|
03.06.2014 20:26:22
|
|
|
| rex kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| ants40 kirjutas: |
| siinus kirjutas: |
| aga mõni võib sellest ka südari saada, kui teada saab, millistes andmetes see google sul sobranud on. |
Üks humoorikas olupilt meie tulevikust:
Spoiler 
Üks humoorikas olupilt meie tulevikust:
"Telefonikõne:
„Google Pizza, tere päevast, kuulan teid!“
„Mis see oli?!“
„Google Pizza. Mida tellite?“
„Noh... Kas see pole siis Mafiooso Pizza?“
„Oli küll, aga Google ostis ta ära ja nüüd hõlmavad meie teenused Eestis kõike.“
„Väga hea. Tellimuse võtate?“
„Loomulikult. Kas võtate oma tavalise tellimuse?“
„Tavalise tellimuse??? Kust teie teate, mis mu tavaline tellimus on?“
„Teie mobiilinumber on meie andmebaasis sees. Viimased 32 korda olete meilt tellinud suure Francescana, topeltjuustu, topeltsingi ja mustade oliividega.“
„Vau! Poleks arvanudki...“
„Sel ajal, kui me teie tellimust täidame, lähete te harilikult kõige lähemasse poodi, Konsumisse, ja ostate 6-paki A. Le Coq Premiumi. Muide, õlut ma ei soovita – see lihtsalt ei sobi pizza juurde. Kui te võite endale keset päeva veini lubada, siis ma soovitaksin...“
„Pidage nüüd kinni, kurat võtaks! Kust, saadanas, te seda teate?!“
„Teie Swedbanki pangakaardi tehingute andmed jooksevad meie andmebaasi. Igaks juhuks...“
„Kui ma nii näljane poleks, siis ma ütleks teile, mis ma sellest arvan! Aga olgu. Niisiis...“
„Vabandage, kas võib teile nõu anda?“
„Noh, hea küll.“
„Kas te olete kursis meie täieliku pitsamenüüga?“
„Ei.“
„Alates sellest kuust pakume uut täiustatud Vegetarianat brokkoli ja paprikaga, juurde võiksite võtta vähesoolast mineraalvett.“
„Brokkoli? Paprika? Mage? Olete te hulluks läinud? Ma vihkan seda kõike!“
„Mõistan, kuid see on teie tervise huvides. Pealegi on teie kolesteroolitase väga kõrge...“
„Kust te seda teate?“
„Meie firmal on maailma suurim andmebaas. Teie telefoninumbri järgi teame me teie nime, sealt järgneb isikukood ja sealt perearsti andmed teie tervise kohta.“
„Ma sülitan teie andmebaasi peale! Ma ei taha taimetoitu! Ma võtan rohtusid ja võin seepärast süüa, mida tahan, selge?“
„Mul on kahju, aga viimasel ajal pole te tablette võtnud.“
„Mida kuradit! Kust te teate? Nuhite mu järel iga päev vä?“
„Ei-ei! Lihtsalt meil on andmed kõigi linna apteekide kohta ja viimast korda käisite seal kolm kuud tagasi. Korraga saate retsepti järgi 30 tabletti.“
„Kurat, see on õige! Ja kust te seda teate?“
„Ikka teie pangakaardilt. Aga sel kuul olete kõvasti rohkem kulutanud, kui tavaliselt. Pärast pitsatellimust jääb teie arvele mõnisada eurot, nii et soovitan kuni palgapäevani kokkuhoidlik olla..“
„Sa vana ra**k... Kas ma ei või teile näiteks sularahas maksta, mis? Mis te nüüd ütlete?“
„See on võimatu. Te maksate sularahas ainult koduabilisele, et tema pealt makse ei peaks tasuma. Ülejäänud raha mängisite kasiinos maha. Meil on mõned huvitavad oletused, kust te sularaha saate, aga ma ei hakka teid nendega tüütama.“
„Vaat kus elajad! Kust te teate, palju ma oma koduabilisele maksan?“
„Noh, ta paneb selle raha SEB Panka oma arvele ja kannab siis emale üle, selgituses ilusasti, kust raha pärit.“
„Minge õige p***e!“
„Kuidas soovite. Kahetsen, aga teiega suheldes ilmub kogu see info automaatselt arvutiekraanile ja ma tahan teid ainult aidata. Arvan, et peaksite perearstilt retsepti küsima ja uued tabletid välja ostma.“
„Kuule, sina...! Mul on kõrini nendest neetud arvutitest, andmebaasidest, internetist, Google´ist, Facebookist, Twitterist ja eraelu täielikust puudumisest 21. sajandil!“
„Palun ärge ärrituge, see pole teie huvides...“
„Ole vait! Juba homme sõidan sellest nuhkimisest kaugemale. Sõidan näiteks Fidži saartele, või kuhu iganes, kus pole arvuteid, internetti, telefoni ega inimesi, kes mind kogu aeg jälgivad...“
„Ma saan teist aru...“
„Viimast korda kasutan kaarti selleks, et osta endale lennukipilet maailma lõppu!“
„Väga tore...“
„Tühistage see pitsatellimus. Ma ei taha seda.“
„Hästi... Juba tühistatud. Kui lubate, siis veel üks pisike detail...“
„Mida kuradit te veel tahate!?“
„Tahan teile lihtsalt meenutada, et teie pass on aegunud...“
|
haige laks  |
Mitte eriti, see on täpselt see õudusunenägu, mis järgneb sellele, mida nexus4 ülalpool sõnadega "Mõnus infoallikas" kirjeldas. Hästi kirjutatud. |
Jaja, ostke s5, lülitage kõik gps, andmeside ja wifid välja ja helistame siis selle arvutiga.
See info on neil ju nii kui nii olemas, ise ta midagi juurde ei genereeri. Saab enese huvides ära kasutada hoopis. Aga probleem kui selline eksisteerib osadele. (No need ulmefilm ja vanglaplaneedi mehed) mina ei oska küll enda põhjal ühtegi stenaariumit tuua, kus need andmed minu kahjuks hakkaksid kunagi töötama.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rennu21
HV kasutaja
liitunud: 03.01.2009
|
03.06.2014 20:31:54
|
|
|
| nexus4 kirjutas: |
| rex kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| ants40 kirjutas: |
| siinus kirjutas: |
| aga mõni võib sellest ka südari saada, kui teada saab, millistes andmetes see google sul sobranud on. |
Üks humoorikas olupilt meie tulevikust:
Spoiler 
Üks humoorikas olupilt meie tulevikust:
"Telefonikõne:
„Google Pizza, tere päevast, kuulan teid!“
„Mis see oli?!“
„Google Pizza. Mida tellite?“
„Noh... Kas see pole siis Mafiooso Pizza?“
„Oli küll, aga Google ostis ta ära ja nüüd hõlmavad meie teenused Eestis kõike.“
„Väga hea. Tellimuse võtate?“
„Loomulikult. Kas võtate oma tavalise tellimuse?“
„Tavalise tellimuse??? Kust teie teate, mis mu tavaline tellimus on?“
„Teie mobiilinumber on meie andmebaasis sees. Viimased 32 korda olete meilt tellinud suure Francescana, topeltjuustu, topeltsingi ja mustade oliividega.“
„Vau! Poleks arvanudki...“
„Sel ajal, kui me teie tellimust täidame, lähete te harilikult kõige lähemasse poodi, Konsumisse, ja ostate 6-paki A. Le Coq Premiumi. Muide, õlut ma ei soovita – see lihtsalt ei sobi pizza juurde. Kui te võite endale keset päeva veini lubada, siis ma soovitaksin...“
„Pidage nüüd kinni, kurat võtaks! Kust, saadanas, te seda teate?!“
„Teie Swedbanki pangakaardi tehingute andmed jooksevad meie andmebaasi. Igaks juhuks...“
„Kui ma nii näljane poleks, siis ma ütleks teile, mis ma sellest arvan! Aga olgu. Niisiis...“
„Vabandage, kas võib teile nõu anda?“
„Noh, hea küll.“
„Kas te olete kursis meie täieliku pitsamenüüga?“
„Ei.“
„Alates sellest kuust pakume uut täiustatud Vegetarianat brokkoli ja paprikaga, juurde võiksite võtta vähesoolast mineraalvett.“
„Brokkoli? Paprika? Mage? Olete te hulluks läinud? Ma vihkan seda kõike!“
„Mõistan, kuid see on teie tervise huvides. Pealegi on teie kolesteroolitase väga kõrge...“
„Kust te seda teate?“
„Meie firmal on maailma suurim andmebaas. Teie telefoninumbri järgi teame me teie nime, sealt järgneb isikukood ja sealt perearsti andmed teie tervise kohta.“
„Ma sülitan teie andmebaasi peale! Ma ei taha taimetoitu! Ma võtan rohtusid ja võin seepärast süüa, mida tahan, selge?“
„Mul on kahju, aga viimasel ajal pole te tablette võtnud.“
„Mida kuradit! Kust te teate? Nuhite mu järel iga päev vä?“
„Ei-ei! Lihtsalt meil on andmed kõigi linna apteekide kohta ja viimast korda käisite seal kolm kuud tagasi. Korraga saate retsepti järgi 30 tabletti.“
„Kurat, see on õige! Ja kust te seda teate?“
„Ikka teie pangakaardilt. Aga sel kuul olete kõvasti rohkem kulutanud, kui tavaliselt. Pärast pitsatellimust jääb teie arvele mõnisada eurot, nii et soovitan kuni palgapäevani kokkuhoidlik olla..“
„Sa vana ra**k... Kas ma ei või teile näiteks sularahas maksta, mis? Mis te nüüd ütlete?“
„See on võimatu. Te maksate sularahas ainult koduabilisele, et tema pealt makse ei peaks tasuma. Ülejäänud raha mängisite kasiinos maha. Meil on mõned huvitavad oletused, kust te sularaha saate, aga ma ei hakka teid nendega tüütama.“
„Vaat kus elajad! Kust te teate, palju ma oma koduabilisele maksan?“
„Noh, ta paneb selle raha SEB Panka oma arvele ja kannab siis emale üle, selgituses ilusasti, kust raha pärit.“
„Minge õige p***e!“
„Kuidas soovite. Kahetsen, aga teiega suheldes ilmub kogu see info automaatselt arvutiekraanile ja ma tahan teid ainult aidata. Arvan, et peaksite perearstilt retsepti küsima ja uued tabletid välja ostma.“
„Kuule, sina...! Mul on kõrini nendest neetud arvutitest, andmebaasidest, internetist, Google´ist, Facebookist, Twitterist ja eraelu täielikust puudumisest 21. sajandil!“
„Palun ärge ärrituge, see pole teie huvides...“
„Ole vait! Juba homme sõidan sellest nuhkimisest kaugemale. Sõidan näiteks Fidži saartele, või kuhu iganes, kus pole arvuteid, internetti, telefoni ega inimesi, kes mind kogu aeg jälgivad...“
„Ma saan teist aru...“
„Viimast korda kasutan kaarti selleks, et osta endale lennukipilet maailma lõppu!“
„Väga tore...“
„Tühistage see pitsatellimus. Ma ei taha seda.“
„Hästi... Juba tühistatud. Kui lubate, siis veel üks pisike detail...“
„Mida kuradit te veel tahate!?“
„Tahan teile lihtsalt meenutada, et teie pass on aegunud...“
|
haige laks  |
Mitte eriti, see on täpselt see õudusunenägu, mis järgneb sellele, mida nexus4 ülalpool sõnadega "Mõnus infoallikas" kirjeldas. Hästi kirjutatud. |
Jaja, ostke s5, lülitage kõik gps, andmeside ja wifid välja ja helistame siis selle arvutiga.
See info on neil ju nii kui nii olemas, ise ta midagi juurde ei genereeri. Saab enese huvides ära kasutada hoopis. Aga probleem kui selline eksisteerib osadele. (No need ulmefilm ja vanglaplaneedi mehed) mina ei oska küll enda põhjal ühtegi stenaariumit tuua, kus need andmed minu kahjuks hakkaksid kunagi töötama. |
Tuleb tagasi kutsuda taksofonide ajastu. Seal ei saa keegi su käike jälitada(või no minimeeritud võimalused)
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
03.06.2014 23:15:10
|
|
|
Ma ei saa ka neist põdejatest aru. No on googlel andmed siis on, kah asi.
Kui ikka sedasi põetakse, siis müüge oma linnavillad maha ja minge kuhugi siberisse elama. Pole elektrit, räkimata muust. Elate seal eralduses, ei tea midagi maailmas toimuvast. Sõjad jne, kõik läheb mööda.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|
| lisa lemmikuks |
|
|
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
|
|
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
|