Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 8 ja 8.1 (arutelu ja probleemid) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 142, 143, 144 ... 160, 161, 162  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
viisnurk
HV kasutaja
viisnurk

liitunud: 21.10.2008




sõnum 15.05.2014 18:06:43 vasta tsitaadiga

Pole kindel, kas oli KB2919355 aga peale restarti ilmnes mul sama asi jah.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2014 18:35:28 vasta tsitaadiga

Oh jummel, võtke siis automaatne update maha ja uninstall mittevajalikule ja ei panda enam midagi peale vägisi ju icon_eek.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 15.05.2014 19:38:57 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Oh jummel, võtke siis automaatne update maha ja uninstall mittevajalikule ja ei panda enam midagi peale vägisi ju icon_eek.gif


See proovitud, aga ikka installis selle sama Update peale kui restardile läks peale uninstalli. Proovisin kõikide uuendustega nii, et kui ära kustutad, siis installib ikka uuesti ära, kuigi uuendus välja lülitatud. Millegi pärast kadus kettaruum ka 5Gb vähemaks icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2014 22:24:43 vasta tsitaadiga

Paljukirutud KB2919355 on Windows 8.1 Update 1 komponent. Pole seda, pole ka tulevasi update.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 15.05.2014 22:38:09 vasta tsitaadiga

d3t, sooviks teada milline Update on see mille sai ise valida kas installida või ei, millega tulid kaasa need lisanupud Windowsis jne?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2014 22:41:09 vasta tsitaadiga

See ongi vist see update, mille pead allalaadima, et saada ka tulevasi uuendusi.
See, kellel oli see Inteli draiveri probleem, installigu siis lihtsalt Inteli lehelt olev draiver praegustele peale, kui muudmoodi tõesti ei saa.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 15.05.2014 23:09:59 vasta tsitaadiga

Mina, aga sooviks seda uuendust saada teada mis tõi Windowsis mingeid jubinaid natuke juurde ja mida sai installida vabal valikul 800mb suur. Sellest updatest ei sõltunud järgnevad uuendused.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2014 23:16:24 vasta tsitaadiga

Mis nuppudest siis jutt? Update, millest oleneb, kas tulevad järgmised updated, on ka 800MB suur ning sellega muutus tõepoolest vist ka natukene Metro osa.. Seal ülevalpool.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2014 23:40:24 vasta tsitaadiga

w8.1 koos updatega on juba peaaegu kasutatav asi.
installides kasutajat tehes õige koha leidmine kus microsoft accountiga sisselogimist vältida oli vist rohkem pita kui enne.
ma ei tea kui uus või vana see pc settings app on, aga see on ikka kohutavalt suur samm õiges suunas. seaded on ikka mingis osas totakalt kaheks jagatud ja pooldubleeritud aga noh, parem kui enne.
metro appide akenena käsitsemine umbes win 2.0 tasemel on puhas huumor, ma ei oska seda muud moodi nimetada.

kui see järgmine update koos start menüüga juba tuleks, siis võiks kasutada icon_biggrin.gif

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2014 13:55:49 vasta tsitaadiga

Ma ei saa aru miks nii keeruline kõigil see asi on.

Super hea ja kiire (ning muutus peale uuendusi veel kiiremaks!) startupi ja kasutamisvalmis saamisega.

Just tegin installi (Win 8.1 PRO meedia mis sisaldas kevad 2014 update1 paketti) ja aint sellised märkused oleks:

1) Lokaalse win7 stiilis kasutaja tekitamise jaoks võrgukaabel tagant ära W8.1 installi ajal ja kõik on kena
2) Peale Windows Update ~18-t uuendust kaob ära desktop internet explorer tänu browser choise uuendusele ja teadmatul kasutajal keeruline seda taastada. Tuleb start - run "iexplore" ja siis pin to taskbar teha, selleks, et edasi juba sobiv browser lisaks installida.
3) Vana hea Windowsi enda disk cleanup utiliit on ka leitav ainult uue search abil vasakule nurka hiirega minnes "disk cleanup" otsides, misjärel kolmas vaste on õige.
4) Kõik metro appid saavad uninstalli peale mõnede millel uninstall valik puudub hiire parema kliki all.
5) Disk cleanup toimetas peale neid uuenduste tegemisi üle poole tunni mis on absurdne (eriti just Windows Update cleanup mida oli aint ca. 50mb) - kusjuures CPU ja disk usage on koguaeg peal. Sellega läheb kauem kui kõigi eelmiste windows update uuenduste installimiseks aega läks icon_lol.gif *See utiliit on tihti ka win7 all aeglane olnud, kuid mõnikord ka väga kiire, samas võttis ta restartimisel lisaks aega win7 puhul
6) Taskbar & navigation properties tuleks navigation lehelt sobivad linnukesed enda meele järgi valida (paremklikk taskbaril - properties)
7) WiFi võrkude profiile saab aint konsooliga manageerida. See on üks lollimaid tagasiminekuid vs win7 icon_neutral.gif


viimati muutis KrikU 16.05.2014 13:58:16, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2014 13:58:14 vasta tsitaadiga

1. võrgukaablit pole vaja tagant ära tõmmata. create new user lehel on all link olemas kohaliku kasutaja jaoks.
2. ie ei kao ära, browser choice app lastakse käima ja ie valides on ikoonid ilusti tagasi.
4. mõned metro appid on, mida ei saa ära uninstallida, 6-7tk iirc.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2014 13:59:36 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
1. võrgukaablit pole vaja tagant ära tõmmata. create new user lehel on all link olemas kohaliku kasutaja jaoks.
2. ie ei kao ära, browser choice app lastakse käima ja ie valides on ikoonid ilusti tagasi.
4. mõned metro appid on, mida ei saa ära uninstallida, 6-7tk iirc.


Võimalik, et 1. punkt on tõesti lisandunud valikud nüüd uuemate W8.1 installikatega.
2. kinnitan, et valisingi just IE sealt ja ikka olid kadunud ikoonid icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2014 14:03:38 vasta tsitaadiga

KrikU, täpselt ei mäleta kus, aga iirc oli w8 installil local kasutaja tegemiseks link esimesel kasutaja valimise/sisselogimise lehel. nüüd on see lihtsalt järgmisele liigutatud. olemas, aga suhteliselt märkamatu.

ie osas lugesin vale asja. sul on õigus, desktop ie link taskbarilt kadus tõesti ära ja selle tagasisaamine oli keerulisem kui pidanuks.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 16.05.2014 14:06:39 vasta tsitaadiga

Võib küsida mis teema selle lokaalse kasutajaga on? Kas paranoia või mingi reaalsem põhjus?
_________________
Purgatory Judgement
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 16.05.2014 14:29:05 vasta tsitaadiga

KrikU kirjutas:

2) Peale Windows Update ~18-t uuendust kaob ära desktop internet explorer tänu browser choise uuendusele ja teadmatul kasutajal keeruline seda taastada. Tuleb start - run "iexplore" ja siis pin to taskbar teha, selleks, et edasi juba sobiv browser lisaks installida.


see muideks on ka win 7 all niimoodi. Peale browser choiset hakka alati seda IE-d ka uuesti otsima ja uuesti pinnima taskbarile.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2014 14:35:22 vasta tsitaadiga

Üldiselt Apple stiilis ühe kasutaja jaoks optimeeritud keskkonnad on väga ebatervitatav nähtus.

On siiani paljusi arvuteid mida kasutab mitu kasutajat, mida antakse ühelt teisele edasi jne.

Selles osas on see MS konto ikka nuhtlus, kuna kõik tuleb siis iga uue kasutaja puhul uuesti confida. Paljudel pole MS kasutajat jne.

Samuti jääb tulevikus üles stsenaarium kus mulle tuuakse hooldusesse masin sellise kontoga win kasutajaga. Senini olid mul omad vahendid, et parool maha võtta juhtumitel kui seda mulle ei antud. Kas edaspidi tulevikus sellise MS kontolt saab parooli maha ja kasutajakataloogi sisule ligi. Samamoodi, kas saab failidele ligi kui sellise kontoga masina kõvaketas tõsta teise arvutissse failide kätte saamiseks (masin suri maha näiteks).

icon_idea.gif thumbs_up.gif

SurfData kirjutas:

see muideks on ka win 7 all niimoodi. Peale browser choiset hakka alati seda IE-d ka uuesti otsima ja uuesti pinnima taskbarile.


Win7 puhul pole vaja otsida - on olemas normaalne klassikaline start menüü ja shortcut jääb sinna alles icon_biggrin.gif
Win8 puhul jääb aint metro IE versioon shortcutina nähtavale icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2014 16:19:45 vasta tsitaadiga

KrikU kirjutas:
On siiani paljusi arvuteid mida kasutab mitu kasutajat, mida antakse ühelt teisele edasi jne.

Selles osas on see MS konto ikka nuhtlus, kuna kõik tuleb siis iga uue kasutaja puhul uuesti confida. Paljudel pole MS kasutajat jne.

Samuti jääb tulevikus üles stsenaarium kus mulle tuuakse hooldusesse masin sellise kontoga win kasutajaga. Senini olid mul omad vahendid, et parool maha võtta juhtumitel kui seda mulle ei antud. Kas edaspidi tulevikus sellise MS kontolt saab parooli maha ja kasutajakataloogi sisule ligi. Samamoodi, kas saab failidele ligi kui sellise kontoga masina kõvaketas tõsta teise arvutissse failide kätte saamiseks (masin suri maha näiteks).


1. Iga kasutaja peaks logima sisse oma kasutajakontoga, eranditult. Külaliste jaoks võib lubada eraldi guest konto.
2. Sünnitusvalu pigem. Korra MS konto ülesse sättinud, roamivad kõik su settingud ja appid suga kaasa. MS kasutaja on pea igaühel olemas, see on seesama mida sa kasutad Skypega, endise Messengeri või hotmaili sisselogimiseks. Ning võimalus teha suvaline meiliaadress microsofti kontoks.
3. Selleks on olemas lokaalne admin konto mis on välja lülitatud.

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2014 16:38:55 vasta tsitaadiga

Draco kirjutas:
Võib küsida mis teema selle lokaalse kasutajaga on? Kas paranoia või mingi reaalsem põhjus?
võib küsida, mis teema selle microsofti konto kasutamisega on?

d3t, kas roamib kaasa ainult metro värk või desktop ka?
kas mu kümnete gigade suurune profiil sikutatakse suvalisse teise masinasse, kuhu ma oma microsofti kontoga sisse login?

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 16.05.2014 16:44:52 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:

2. Sünnitusvalu pigem. Korra MS konto ülesse sättinud, roamivad kõik su settingud ja appid suga kaasa. MS kasutaja on pea igaühel olemas, see on seesama mida sa kasutad Skypega, endise Messengeri või hotmaili sisselogimiseks. Ning võimalus teha suvaline meiliaadress microsofti kontoks.


skypes mul ei ole emaili, tavaline kasutajanimi. Hotmaili ei ole, kunagi 10 aastat tagasi mingine oli, aga see aegus. MSN-i ei kasuta ka juba üle 10 aasta ja ka seal olnud email aegus ja on nüüd vist üldse kellelgi teisel.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 16.05.2014 16:58:33 vasta tsitaadiga

KrikU kirjutas:
Üldiselt Apple stiilis ühe kasutaja jaoks optimeeritud keskkonnad on väga ebatervitatav nähtus.

On siiani paljusi arvuteid mida kasutab mitu kasutajat, mida antakse ühelt teisele edasi jne.

Selles osas on see MS konto ikka nuhtlus, kuna kõik tuleb siis iga uue kasutaja puhul uuesti confida. Paljudel pole MS kasutajat jne.

Samuti jääb tulevikus üles stsenaarium kus mulle tuuakse hooldusesse masin sellise kontoga win kasutajaga. Senini olid mul omad vahendid, et parool maha võtta juhtumitel kui seda mulle ei antud. Kas edaspidi tulevikus sellise MS kontolt saab parooli maha ja kasutajakataloogi sisule ligi. Samamoodi, kas saab failidele ligi kui sellise kontoga masina kõvaketas tõsta teise arvutissse failide kätte saamiseks (masin suri maha näiteks).

icon_idea.gif thumbs_up.gif

SurfData kirjutas:

see muideks on ka win 7 all niimoodi. Peale browser choiset hakka alati seda IE-d ka uuesti otsima ja uuesti pinnima taskbarile.


Win7 puhul pole vaja otsida - on olemas normaalne klassikaline start menüü ja shortcut jääb sinna alles icon_biggrin.gif
Win8 puhul jääb aint metro IE versioon shortcutina nähtavale icon_wink.gif

Teises masinas saab üsna lõdvalt failidele ligi. Ja tihti polegi selleks üleüldse vaja mingit karmi parooli-eemaldajat.
See MS-i User ja paroolivärk on rohkem selleks, et arvutikasutajat ennast tüüdata igasugu paroolide küsimisega. icon_cool.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2014 16:59:55 vasta tsitaadiga

Kui on mitu masinat erinevaks otstarbeks, siis ma ei tahagi, et kõik app-d ja seaded kaasa ronivad. M$ konto puhul ei esitaks ma mitte küsimust "miks mitte?" vaid küsimuse, "mis mul selles kasu on?". Kui erilist kasu ei ole, siis on see ainult täiendav turvarisk, et M$ andmeid kuhugi oma serveritesse üles laeb ja kasutajal selle üle erilist kontrolli pole, mida ja millal sinna saadetakse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 16.05.2014 17:40:17 vasta tsitaadiga

Edit: Niipalju lisan - eelnevale juurde - et kes tahab täielikku kindlust, et tema kettalt keegi faile kätte ei saa, peab oma ketta ära krüpteerima. icon_cool.gif

PS: Olen aeg-ajalt taastanud mõnede tuttavate ketastelt faile ja seetõttu tean, et kui samas masinas on Useri ja passwordil mingi tõkketekitamine olemas siis mujal teise kettana üsna savi kas on mingi user kusagil või parool, failid suudetakse sellest hoolimata kätte saada.

Endal on üksikkasutaja läppar ja pole mingit vajadust mingit lisa-userit ja paroole tekitada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2014 17:48:46 vasta tsitaadiga

IE tagasi saab üsna lihtsalt.
Lased appi käima ja võtad kõrval appi menust launch desktop mode ja siis juba deskil olles paned pin to taskbar.
Kõlab pikk tegevsute jada kuid tegelikkuses 3-4 sec.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 16.05.2014 21:20:52 vasta tsitaadiga

Windows 8.1 uuenduse paigaldamise järel ilmub alati arvuti käivitamisel (mitte restarti tehes) pärast sisselogimisparooli sisestamist BSOD teatega “Page fault in nonpaged area”. Vahel on ka mingi muu teade, mida ei jõua lugeda. Arvuti teeb ise restardi ja siis hakkab tööle. Masin on Lenovo Yoga 13.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 19.05.2014 14:24:33 vasta tsitaadiga

Paistab, et Windows 8 saab endale ka isikliku Office Touchi. icon_razz1.gif

Microsoft Office Touch for Windows 8 Screenshots Leaked

Microsoft has already announced that it's bringing Office on Windows 8, right in the Modern UI with full touch capabilities, and new screenshots that reached the web this weekend confirm that the company is very close to finalizing work on this particular project.

Edasi juba lingil:
http://news.softpedia.com/news/Microsoft-Office-Touch-for-Windows-8-Screenshots-Leaked-442819.shtml
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Forss
HV kasutaja
Forss

liitunud: 11.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2014 14:30:08 vasta tsitaadiga

Vägev thumbs_up.gif

Windowsi puutetundlikud süsteemid päris head juba, varsti peab vist Surface Pro muretsema
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2014 13:14:32 vasta tsitaadiga

londiste, sisselogitud kasutaja avakuva roamib kaasa, appe mida pole, kuvatakse livetilena ka siis lisaks nimekirjas kuvamisele. Kui klikitakse appi peale mida pole installitud, tiritakse see automaatselt alla taustal. Rakenduste sätted roamivad enamus (logintokeneid ei süngita). Desktopi gigade jagu asju on kättasaadav läbi OneDrive (alla ei laadita peale headerite mitte midagi, fail laetakse alla alles selle avamisel, kui pole kausta sätetes määratud teisiti.

SurfData, Xboxi teenuseid ka ei kasuta? Tutvu MS kontoga siin: http://www.microsoft.com/en-au/account/default.aspx

napoleon, selleks otstarbeks mitteroamivad kontod parem idee. Paraku enamus kasutajaid tahab kogemust, kus kõik nende andmed ja asjad on kättesaadavad, olenemata masinast millega nad sisse logivad. Ja see on tulevik, mille poole Microsoft täiskiirusel põrutab.

harakas, tee masinale järjest rebooti 2-3 korda nupust, peaks automaatselt recoverisse viskama ja ära parandama. Kui ei viska, siis laadimise ajal pressi F8't. Proovi automaatset käivitamise fixi. Kui ei tööta, löö käsureautiliiti sisse: "CHKDSK /F". Viga mis saad viitab vigasele pagefilele. Kui ei aita, võid proovida restoreda eelmisesse taastepunkti. Kui need ei aita, siis edasi peaks juba võtma ja analüüsima BSOD dump faili (http://www.nirsoft.net/utils/blue_screen_view.html) ning välistada ei saa ka riistvara probleemile (CPU 1/2 taseme cache, RAM või kõvakettas)

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2014 13:28:34 vasta tsitaadiga

d3t, ühesõnaga kui ma metrot ei tarbi, siis on see sync täiesti tühi argument.
onedrives on 7 giga ruumi? mu profiil on hetkeseisuga kuskil üle 20...

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2014 13:48:32 vasta tsitaadiga

londiste, OneDrive kasutajatele kes enne SkyDrive kasutasid on pärandatud 20GB juurde. Lisaks saab osta subscriptioniga mahtu juurde, kui telefoniga pilte backupid saad mahtu juurde ja kindlasti mingit viisi pidi veel.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 21.05.2014 13:49:10 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:

SurfData, Xboxi teenuseid ka ei kasuta? Tutvu MS kontoga siin: http://www.microsoft.com/en-au/account/default.aspx


Eip, ple elusees konsoole omanud (välja arvatud need 15-20 aastat tagasi olnud telekamängud icon_biggrin.gif). Kunagi võibolla muretsen endale mõne konsooli, aga selleni on veel aega icon_biggrin.gif. Tean et MS kontot on vaja ja surutakse igal pool peale ning töökaaslase oma vahest kasutatud ohvitsa tirimiseks jms icon_razz1.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Forss
HV kasutaja
Forss

liitunud: 11.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2014 19:31:49 vasta tsitaadiga



MS kinkis 100GB aastaks tasuta, hetkel kasutuses alla 4GB
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2014 20:27:18 vasta tsitaadiga

Kuidas ma selle update oma 8.1 peale surada saan?
http://www.microsoft.com/en-gb/download/details.aspx?id=41811
Ütleb, et
"The update is not applicable to your computer"
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8185389#8185389
icon_rolleyes.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 22.05.2014 11:17:17 vasta tsitaadiga

Mul on ka mure järgm:
Inimene ostis Delli koos windows 8 Pro'ga. seadistasin ära, konto olemas, updates laseb la alla tirida windows update kaudu. Probleem on 8.1 peale panekuga store's - annab valiku, et upgrade to 8.1 pro for free, tekib download nupp, vajutan peale, hakkab sikutama ja siis tuleb teade, et vaja on administraator privileegidega kontot installimiseks.
Edasi ei lähe.
Konto millega sisse login, on admin konto, installida laseb softi.
Äkki on häid ideid? ma lihstalt ei saa aru, mida ma tegema pean või milles on kala. Googlest ka miskit tarka ei tulnud või ei osanud otsida õigesti.

Vabandust, kui teema just olnud aktiivne siin

_________________
Asju saab kah teisiti teha!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2014 12:03:06 vasta tsitaadiga

rocki, UAC kerrasid maha, aegajalt paneb see näkku.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 22.05.2014 15:14:09 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
rocki, UAC kerrasid maha, aegajalt paneb see näkku.


Kui UAC on kinni/never notify peal, siis kisab ikka sama teadet. Kui registrist kinni keerata, ei avane store üldse.

_________________
Asju saab kah teisiti teha!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2014 15:24:59 vasta tsitaadiga

rocki, ei saagi avaneda kui registrist kinni keerad, UAC on lahutamatu osa immersiivsest keskonnast.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mauro
Kreisi kasutaja
mauro

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2014 15:37:30 vasta tsitaadiga

proovi defautl admin kasutajat - kui juhuslikult tegid lihtsalt admini õigustega uue kasutaja.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 22.05.2014 16:17:37 vasta tsitaadiga

tegelikult googletasin uuesti ja leidsin sellise lahenduse, mis hetkel toimib:
Tsiteerin:
First, find where all the updates for windows are listed. Go to Control Panel ---> Programs. Then under Programs and Features, you'll see a link called "View Installed Updates". Under Microsoft Windows, scroll until you find KB2871389. Uninstall it, and then accept the prompt to reboot your computer. DELL data protection soft tuleb ka maha lasta
Ehk eemaldasin selle sama uuenduse, masinale restart ja sis proovisin stores uuesti - hetkel laeb alla vähemalt. Annan teada, kui tulemus edukas.

EDIT: Oli edukas küll, 8.1 peal nagu naksti

_________________
Asju saab kah teisiti teha!


viimati muutis rocki 23.05.2014 10:23:48, muudetud 2 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2014 18:42:42 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
rocki, ei saagi avaneda kui registrist kinni keerad, UAC on lahutamatu osa immersiivsest keskonnast.


UAC keerasin oma ASUSel kohe alguses kinni ja minged probleeme pole seni ilmnenud. Sai niimoodi ks poest 8.1 paki kätte.
Aga ega ma ka väga seda immersivet kasuta kah.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sandvik
HV kasutaja
sandvik

liitunud: 23.02.2006




sõnum 22.05.2014 22:12:34 vasta tsitaadiga

Tekkis huvi ka win 8.1 vastu ja mõtlesin teen oma praeguse win 7-ga Asuse puhtaks. Ehk teen Win 8.1pro puhta installi. Aga probleem on selles,et kuidas alles jätta oma asusega kaasas olnud eel installitud programme.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2014 22:20:46 vasta tsitaadiga

sandvik,
tsitaat:

Ehk teen Win 8.1pro puhta installi.

tsitaat:

alles jätta oma asusega kaasas olnud eel installitud programme

ei kõla loogiliselt mida palud.

Selle Asuse Bloatware saad kodukalt kõik tagasi panna.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sandvik
HV kasutaja
sandvik

liitunud: 23.02.2006




sõnum 22.05.2014 22:23:03 vasta tsitaadiga

Ehk selgitad.
WäntWõll kirjutas:
sandvik,
tsitaat:

Ehk teen Win 8.1pro puhta installi.

tsitaat:

alles jätta oma asusega kaasas olnud eel installitud programme

ei kõla loogiliselt mida palud.

Selle Asuse Bloatware saad kodukalt kõik tagasi panna.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2014 22:25:22 vasta tsitaadiga

Mida ja mis osas, heameelega thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Forss
HV kasutaja
Forss

liitunud: 11.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2014 22:31:29 vasta tsitaadiga

sandvik, kirjuta üles mis asuse kaasasolevaid programme kasutad ja siis googeldad ja installid uuesti need.

Ei ole eriline raketiteadus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sandvik
HV kasutaja
sandvik

liitunud: 23.02.2006




sõnum 22.05.2014 22:37:59 vasta tsitaadiga

1.Waves MAXXAudio.
2.ASUS Music Maker
3.CyberLink Media Suite Power2Go kui ise downloadida siis peaks nagu ostma selle uuesti
4.ASUS Video Magic
Sellised proged siis mida kasutaks win 8-saski.
Aga ei leidnud esmapilgul küll neid allalaaditavana win 8 jaoks
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2014 22:43:57 vasta tsitaadiga

MIs läpaka mudel on.
Kui asi ei toeta W8+ siis ei ole ka bundle tarkvara sellele ja ei saa samal kujul neid tagasi.
tsitaat:

CyberLink Media Suite Power2Go

Sellel on minu teada bundle tarkvarana võti kaasas, miski paberi vms.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sandvik
HV kasutaja
sandvik

liitunud: 23.02.2006




sõnum 22.05.2014 22:51:13 vasta tsitaadiga

Selline
http://www.asus.com/Notebooks_Ultrabooks/N56VZ/specifications/
mis on bundle tarkvara
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2014 23:01:37 vasta tsitaadiga

tsitaat:

mis on bundle tarkvara

see mis on algse müügikomplektiga boonuseks kaasas.
Masin on Win8 sobilik, seega see lisa soft mida otsid on kas kaasas eraldi plaadiga või recovery partitsioonile salvestatud.
Uuri asja ja vajadusel küsi Asuse supportist.
Mna rohkem aidata kahjuks ei oska.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sandvik
HV kasutaja
sandvik

liitunud: 23.02.2006




sõnum 23.05.2014 16:54:20 vasta tsitaadiga

Kaasas on ainult draiverite plaat.
Recovery partitsioon on kõvakettal täitsa olemas.
Aga kuidas seda näha mis seal sees on .
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2014 14:26:44 vasta tsitaadiga

Gparted vms. peaks ära näitama kui see partitsioon just väga eksootilises formaadis pole ja masinat plaadi või pulga pealt bootida saad. Taastamiseks pead tõenäoliselt selle recovery partitsiooni pealt bootima, enamasti tuleb selleks käivitamisel mingit klahvi vajutada.

Aga üks küs windows update kohta ka - üldiselt mulle ei meeldi, kui masin asju luba küsimata teeb ja update seadistus on notify. Aga pea iga päev windows defenderit uuendada on tüütu, kas kuidagi nii ei saaks, et defender uuendab ennast automaatselt, aga muude uuenduste jaoks küsitakse luba?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 8 ja 8.1 (arutelu ja probleemid) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 142, 143, 144 ... 160, 161, 162  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.