|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Kermit
HV vaatleja

liitunud: 09.08.2011
|
21.04.2014 09:59:00
|
|
|
On keegi aru saanud, kuidas vaadata filme/videoid koos subtiitritega? Videopleier ei ole nõus tunnistama levinumaid subtiitrifaile. Iseenesest pole see oluline, kuid teinekord oleks jällegi vajalik, kui tahan vaadata mõnda filmi, mis pole inglise keeles.
_________________
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
skyhigh
HV vaatleja
liitunud: 11.06.2013
|
22.04.2014 01:40:28
|
|
|
| Kas 3G sisse/väljalülitamist saab ka action centeris teha või ainult WiFi? Kui nii, siis suhteliselt kasutu värk.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
RitariÄssa
HV vaatleja
liitunud: 03.09.2013
|
22.04.2014 22:17:13
|
|
|
| skyhigh kirjutas: |
| Kas 3G sisse/väljalülitamist saab ka action centeris teha või ainult WiFi? Kui nii, siis suhteliselt kasutu värk. |
WP 8.1 ei kasuta mobiilsidet kui ta on leidnud sinu Wi-Fi, säästab automaatselt akut, aga jah mobiilside toggle nuppu action centeris ei ole, ainult Wi-Fi.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karelson
HV vaatleja
liitunud: 23.04.2014
|
23.04.2014 11:04:46
Otsin spetsialisti abi, Lumia 800 |
|
|
| Otsin spetsialisti seoses Lumia 800 (WP 7.8) murega. Telefonis videoid 13 giga, aga sealt neid kätte ei saa. Zune teatab, et nende videote ekspordiga on probleem. Läbi OneDrive'i õnnestus ära tõsta vaid alla 1-minutilised videod, suuremaid kompresseerib sel viisil automaatselt, väga kehvaks surub kvaliteedi. Proovisin ka Windows Phone Device Manageri kasutada, aga see ütleb, et telefon lukus, kuigi on võrguvaba, ilmselt mõeldakse developeride lukku. Kas keegi suudaks need sealt "päästa"? Tasu eest muidugi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
deathdog
HV kasutaja
liitunud: 22.03.2009
|
23.04.2014 11:05:31
|
|
|
| kas 800 -l seda võimalust ei ole et paned juhtmega külge ja see tekitab lihtsalt uue "keta"masinale ja saad lihtsalt ära kopida?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
karelson
HV vaatleja
liitunud: 23.04.2014
|
23.04.2014 11:09:33
|
|
|
| Ei, kahjuks mitte. Väike regedit aitas küll tekitada sellise olukorra, kus näen telefoni kettana, aga mitte juba telefonis olevate failide struktuuri, vaid uus tühi ketas. Ehk telefoni saan, jah, nii tõsta, aga sealt arvutisse ei saa.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
nexus4
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.03.2012
|
23.04.2014 12:05:12
|
|
|
| Tösta arvutist mingi väike fail nii telefoni, siis telefonis otsi see fail ülesse ja tõsta videod sinna kausta ümber ja siis vaata arvutist?
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
23.04.2014 12:30:45
|
|
|
Teamviewer?
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
deathdog
HV kasutaja
liitunud: 22.03.2009
|
23.04.2014 13:55:56
|
|
|
| nokia 800 vist pole WP8 ? vähemalt teamvieweri kodukas pakub et kaheksale
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
23.04.2014 14:11:13
|
|
|
IIRC oli WP7'le mingi RDP app olemas.
Kuna ise pole kasutanud, siis ei oska kommenteerida, kas see oskab ka kettaid kaasa võtta.
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
23.04.2014 14:31:46
|
|
|
| deathdog kirjutas: |
| nokia 800 vist pole WP8 ? vähemalt teamvieweri kodukas pakub et kaheksale |
800 on WP7.8
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karelson
HV vaatleja
liitunud: 23.04.2014
|
23.04.2014 18:44:26
|
|
|
| nexus4 kirjutas: |
| Tösta arvutist mingi väike fail nii telefoni, siis telefonis otsi see fail ülesse ja tõsta videod sinna kausta ümber ja siis vaata arvutist? |
Kahjuks ükski menüü ei paku võimalust nende klippide tõstmiseks ühtegi teise kataloogi.
| Killer85 kirjutas: |
IIRC oli WP7'le mingi RDP app olemas.
Kuna ise pole kasutanud, siis ei oska kommenteerida, kas see oskab ka kettaid kaasa võtta. |
Oh, damn - sellest ei saanud enam aru. Otsingi endast targemat, kellele telefon viia ja kes väärika tasu eest need klipid sealt päästaks. (Mu e-mail on nähtav, saatke, palun, kiri, kui keegi oskab aidata).
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LongHorn
HV kasutaja

liitunud: 29.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
skyhigh
HV vaatleja
liitunud: 11.06.2013
|
24.04.2014 02:03:07
|
|
|
| 8.1 tarkvarauuendust tehes soovitaks mälukaardi telefonist eemaldada. Mul läks kaduma ca 500 mp3-e, mille alusel need kustutati, ei tea. 33 jäi alles...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
krist2an
HV veteran

liitunud: 24.08.2008
|
24.04.2014 08:41:31
|
|
|
Ja siis räägitakse, et Android on keeruline... Samal ajal peab WP telefoni filmide kopeerimiseks mingeid asju registris muutma ja faile ma ei tea mitmesse kausta tõstma
_________________ Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peps71
HV kasutaja
liitunud: 16.04.2006
|
24.04.2014 09:03:41
|
|
|
| skyhigh kirjutas: |
| 8.1 tarkvarauuendust tehes soovitaks mälukaardi telefonist eemaldada. Mul läks kaduma ca 500 mp3-e, mille alusel need kustutati, ei tea. 33 jäi alles... |
Huvitav, Mul ei länud küll midagi kaotsi.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
24.04.2014 11:32:19
|
|
|
krist2an, Plex. Kasuta seda. Okey, tean, et ei tööta väljaspool koduvõrku erinevalt iOS või Android versioonist täna, aga küll nad tööle saavad asja
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krist2an
HV veteran

liitunud: 24.08.2008
|
24.04.2014 13:02:16
|
|
|
| d3t kirjutas: |
krist2an, Plex. Kasuta seda. Okey, tean, et ei tööta väljaspool koduvõrku erinevalt iOS või Android versioonist täna, aga küll nad tööle saavad asja  |
Ei mul pole seda vaja, ma lihtsalt panen telefoni USB kaabliga arvuti külge, kopeerin filmi ükskõik millisesse kausta ma soovin (koos subtiitritega loomulikult) ning ongi kõik.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raidu1986
HV kasutaja

liitunud: 11.01.2007

|
24.04.2014 13:58:53
|
|
|
Keegi lumia 1520 ka midagi rääkida oskab?
Peale selle, et 6" on.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nexus4
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.03.2012
|
24.04.2014 15:30:32
|
|
|
| Oli mingi hetk ostunimekirjas. Käisn kohapeal näppimas ja vaatamas ka. Aga jah 6 tolli oli liig.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raidu1986
HV kasutaja

liitunud: 11.01.2007

|
24.04.2014 16:11:01
|
|
|
| nexus4 kirjutas: |
| Oli mingi hetk ostunimekirjas. Käisn kohapeal näppimas ja vaatamas ka. Aga jah 6 tolli oli liig. |
Mul on hetkel ostunimekirjas. Tahaks ise ka seda kusagil näppida. Pole kahjuks sellist võimalust võru kandis. -.-
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
25.04.2014 09:19:24
|
|
|
raidu1986, WP8.1 update teeb paremaks. Korpus samas IMHO liiga õhuke, otsin official coveri juurde ja tunnen ennast kindlamalt telefoni osas aga ilmselt polnud kõige parem idee, kuna segab kaamerat natuke (samas kaane kasutamine hoidikuna on ülimugav, kui vaid magneteid kasutataks). Pmst kui 1520 liiga suur on ja glance screen huvi ei paku, võib võtta väikevenna 930.
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ErkiT_old
HV kasutaja
liitunud: 27.07.2012
|
25.04.2014 21:06:02
|
|
|
Huvi pärast küsin, et kas mõnel Lumia 720 omanikul ka volume down key ei tööta normaalselt? Peab tugevalt vajutama, et nupp toimiks. Iga uue telefoniga olen pidanud garantiis käima- ebanormaalne.
Googeldades tuleb välja, et paljud hädas tolle asjaga.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
25.04.2014 21:52:33
|
|
|
| Nais lumia720 toimib ei ole sellist muret.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
27.04.2014 22:51:02
|
|
|
ErkiT, seda anomaaliat olen alates black updatest märganud. kuna downgrade võimalik pole, siis oota update järgi, seniks aitab sind mõni programm strorest, otsi "Volume" ja peaksid mõned valikuvarjandid tulema. üldjoontes aitab kahtlaste anomaaliate vastu reboot või raskemal juhul hard-reset.
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RitariÄssa
HV vaatleja
liitunud: 03.09.2013
|
28.04.2014 08:47:56
|
|
|
| d3t kirjutas: |
| ErkiT, seda anomaaliat olen alates black updatest märganud. kuna downgrade võimalik pole, siis oota update järgi, seniks aitab sind mõni programm strorest, otsi "Volume" ja peaksid mõned valikuvarjandid tulema. üldjoontes aitab kahtlaste anomaaliate vastu reboot või raskemal juhul hard-reset. |
On küll downgrade võimalik.
http://wmpoweruser.com/how-to-downgrade-from-windows-phone-8-1-to-wp8-0-video/
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
skyhigh
HV vaatleja
liitunud: 11.06.2013
|
02.05.2014 10:47:20
|
|
|
Lumia 720, ostetud juunis 2013, volüüminupp hakkas jukerdama juba suvel, novembris ei töötanud enam üldse, viisin garantiisse. Väidetavalt tehti küljelülitite vahetus kuigi kuu aja pärast oli jälle rikkis. Kuna ei viitsinud uuesti esindusse joosta, tõmbasin mingi volüümimuutmise äpi. 8.1 uuendusega see äpivajadus kadus, sest volüümi saab ka niisama ekraanilt reguleerida. Uuesti telefonist paariks nädalaks loobuda ei taha, kahtlen ka selles, et need nupud üldse ära vahetati. Mõni nädal tagasi jälle paar päeva toimis ideaalselt, kummaline.
Aga miks peale viimast uuendust youtube videokvaliteet pehmeltöeldes õõvastav on? Ennem oli "HQ" nupp aga enam seda ei leia.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
RitariÄssa
HV vaatleja
liitunud: 03.09.2013
|
02.05.2014 13:18:30
|
|
|
| skyhigh kirjutas: |
Lumia 720, ostetud juunis 2013, volüüminupp hakkas jukerdama juba suvel, novembris ei töötanud enam üldse, viisin garantiisse. Väidetavalt tehti küljelülitite vahetus kuigi kuu aja pärast oli jälle rikkis. Kuna ei viitsinud uuesti esindusse joosta, tõmbasin mingi volüümimuutmise äpi. 8.1 uuendusega see äpivajadus kadus, sest volüümi saab ka niisama ekraanilt reguleerida. Uuesti telefonist paariks nädalaks loobuda ei taha, kahtlen ka selles, et need nupud üldse ära vahetati. Mõni nädal tagasi jälle paar päeva toimis ideaalselt, kummaline.
Aga miks peale viimast uuendust youtube videokvaliteet pehmeltöeldes õõvastav on? Ennem oli "HQ" nupp aga enam seda ei leia. |
Vigade ilmnemisel tuleks alati minna garantiisse, seal vead registreeritakse hooldusajalukku, seeläbi muutes kergemaks telefonimüüjalt raha tagasinõudmise. Kui telefon on sama veaga käinud mitu korda garantiis, siis teil on hea võimalus saada 100% raha tagasi. Kui võtsite järelmaksuga, siis tagastades telefoni, kantakse teile kõik osamaksed tagasi.
“Kaheaastane kaebuse ehk pretensiooni esitamise õigus on kirjas võlaõigusseaduses,” nimetas Turetski. “Seal on kirjas seegi, et puudusega kauba puhul saab tarbija nõuda toote parandamist või asendamist ja kui see pole võimalik, siis ostusumma tagasimaksmist.”
"Teil on esmalt õigus nõuda asja tasuta parandamist või asendamist. Kui see pole võimalik või parandamine ebaõnnestub, saab nõuda ostuhinna alandamist või kogu ostusumma tagastamist."
http://www.parnupostimees.ee/749322/arge-laske-ennast-petta
Kui telefon on mitu korda sama veaga käinud garantiis, siis see tähendab, et parandus ongi ebaõnnestunud või on tegemist defektse tootega! Kusjuures pea alati telefonimüüjad vastavad, et nad ei ole nõus raha tagasi maksmast, siis tuleks võtta ühendust tarbijakaitsega. Mul on niimoodi kahe telefoni eest raha tagastatud! Mõlemad korrad sekkus Tarbijakaitse minu kaitseks.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
03.05.2014 17:27:10
|
|
|
RitariÄssa, see downgrade on operatsioonisüsteemi oma, mitte firmware ja oem täienduste oma.
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
03.05.2014 17:58:49
|
|
|
| RitariÄssa kirjutas: |
Kui telefon on mitu korda sama veaga käinud garantiis, siis see tähendab, et parandus ongi ebaõnnestunud või on tegemist defektse tootega! Kusjuures pea alati telefonimüüjad vastavad, et nad ei ole nõus raha tagasi maksmast, siis tuleks võtta ühendust tarbijakaitsega. Mul on niimoodi kahe telefoni eest raha tagastatud! Mõlemad korrad sekkus Tarbijakaitse minu kaitseks.
|
Vedas Sul siis, et "niiskuskahjustust" ei tuvastatud.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spongerdan
HV kasutaja

liitunud: 27.01.2007
|
03.05.2014 18:25:06
|
|
|
| skyhigh kirjutas: |
Lumia 720, ostetud juunis 2013, volüüminupp hakkas jukerdama juba suvel, novembris ei töötanud enam üldse, viisin garantiisse. Väidetavalt tehti küljelülitite vahetus kuigi kuu aja pärast oli jälle rikkis. Kuna ei viitsinud uuesti esindusse joosta, tõmbasin mingi volüümimuutmise äpi. 8.1 uuendusega see äpivajadus kadus, sest volüümi saab ka niisama ekraanilt reguleerida. Uuesti telefonist paariks nädalaks loobuda ei taha, kahtlen ka selles, et need nupud üldse ära vahetati. Mõni nädal tagasi jälle paar päeva toimis ideaalselt, kummaline.
Aga miks peale viimast uuendust youtube videokvaliteet pehmeltöeldes õõvastav on? Ennem oli "HQ" nupp aga enam seda ei leia. |
Mul sama telefon. Kukkus maha ja siis tuli nurk lahti. Sudisin pangakaardiga seal nuppude juures ja tegin nupud katki. Hiljem hakkas ekraan mingit jama tegema, et vajutas ise ekraanile, liikus iseseisvalt telefonis ringi. Tegin reseti, mis loomulikult ei toiminud. Viisin siis telefoni Tondile, kus tehnik pidi 2 paeva jooksul vaatama, et kas on garantii voi mitte. 1,5h tundi hiljem helistati, et tulge oma telefonile jargi. Vahetati ekraan ja nupud. Super teenindus ja klient rahul
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ErkiT_old
HV kasutaja
liitunud: 27.07.2012
|
03.05.2014 18:43:01
|
|
|
Ma lähen viin oma 720 ka esmaspäeval garantiisse. Eks näis kas nad teevad selle volume down nupu korda.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
04.05.2014 16:53:23
|
|
|
On plaan tellida lumia 720 ekraani kaitsekilet, millist soovitate ja paluks nõuandeid enne ostu
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spongerdan
HV kasutaja

liitunud: 27.01.2007
|
04.05.2014 18:54:26
|
|
|
| El-Fuego kirjutas: |
On plaan tellida lumia 720 ekraani kaitsekilet, millist soovitate ja paluks nõuandeid enne ostu  |
Tehase oma on selline suur ja lai, et kui käega vastu lähed, siis hakkab kohe õhku vahele ajama. Enda ebayst tellitud on väiksemad, et paar kolm mm äärest jääb serv kileta. Mingisugune TEIO sildiga kiled on. Odav oli ja 6tk tuli Saksamaalt mõne päevaga. Endal need kiled seisavad, nii et tead, mida ma neist arvan.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
05.05.2014 12:38:15
|
|
|
| Sinu postitusest jääb arusaamatuks miks nad seisavad kas ei ole piisavalt kvaliteetsed?
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timo1337
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.10.2008
|
05.05.2014 20:36:42
|
|
|
Mina kasutan ka mingeid paari sendiseid ebay kaitsekilesid ja ei kurda. Hetkel telefon saab kohekohe aasta vanuseks ja 3-4kaitsekilet selle aja jooksul peal olnud ning ekraan on kriimuvaba ja seda kõigest mingi 2euro eest. Vähemalt telefoni enda ekraan kriimuvaba.
Mul muidugi need nö nahkkaaned ümber, kus pangakaardi tasku ja need kaardiotsad kulutavad kilet sp olen pidanud vahetama. millimeetrike on servadest puudu ja sinna kriime pole tekinud.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spongerdan
HV kasutaja

liitunud: 27.01.2007
|
05.05.2014 20:48:15
|
|
|
| El-Fuego kirjutas: |
| Sinu postitusest jääb arusaamatuks miks nad seisavad kas ei ole piisavalt kvaliteetsed? |
Siis tuleb ridade vahelt lugeda. Tellisin matid kiled, aga olid tavalised.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
05.05.2014 22:51:09
|
|
|
| Timo1337 kirjutas: |
Mina kasutan ka mingeid paari sendiseid ebay kaitsekilesid ja ei kurda. Hetkel telefon saab kohekohe aasta vanuseks ja 3-4kaitsekilet selle aja jooksul peal olnud ning ekraan on kriimuvaba ja seda kõigest mingi 2euro eest. Vähemalt telefoni enda ekraan kriimuvaba.
Mul muidugi need nö nahkkaaned ümber, kus pangakaardi tasku ja need kaardiotsad kulutavad kilet sp olen pidanud vahetama. millimeetrike on servadest puudu ja sinna kriime pole tekinud. |
Tehase oma ei taha just eriti kaua peal püsida, sellepärast uuringi
Tänud vastamast teile
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Risto40
HV vaatleja
liitunud: 31.10.2004
|
07.05.2014 10:32:40
|
|
|
| Kas WindowsPhone's on mingi selline võimalus failide avamisel nagu "open with"? St, et nagu arvutis, kas on mingi võimalus ka telefonis avada telefonis paiknevat html faili notepadi või mõne muu teksti redigeerimise programmiga, et html faili muuta ja salvestada? Või on selleks ehk mõni äpp olemas?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kalle90
HV vaatleja
liitunud: 23.01.2006
|
08.05.2014 10:16:49
|
|
|
| HTC Titan, üle 2 a. vana lülitub ise välja paar korda päevas (ka laetud akuga). Mälu kasutatud ainult ca 20%. Backgroundis ainult üks äpp. Viimati viskas pildi taskusse poole kõne pealt. Tüütu on jälle pin- i toksida ja vabandada. Milles probleem soft või raud?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
08.05.2014 10:24:21
|
|
|
| kalle90, aku kas ise läbi või aku klemmid väsinud ja seetõttu ühendus akuga katkeb. Proovi panna aku teise otsa paberitükk vahele, et aku oleks korralikult vastu klemme surutud.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
phobic
HV kasutaja

liitunud: 26.01.2002
|
09.05.2014 16:13:53
|
|
|
| Mul on hakanud peale 8.1 installi telefon lambist restarte tegema. : (
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
09.05.2014 22:21:14
|
|
|
Kellel soovi, siis olen nimekirjadesse mõned põnevamad rakendused ära ograniseerinud App Socialis.
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LongHorn
HV kasutaja

liitunud: 29.11.2004
|
15.05.2014 12:02:36
|
|
|
Lihtsalt infoks: MS saatis välja uuenduse WP 8.1 Dev Preview'i kasutajatele.
Pidavat muuhulgas ka parandama aku vastupidavust.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liiv
HV Guru

liitunud: 21.11.2009
|
15.05.2014 17:27:51
|
|
|
Kas see Eest tarkvara töötab Win Phonega? http://pood.nod32.ee/product/eset-mobile-security/
Kui ei sobi siis millist tarkvara soovitate?
Teine mure on see, et kuidas vaadata supakatega filme Nokia 1020? Ostsin Nokia poest Moliplayer Pro aga sub ega srt faile see ei näita
Lisaks on nagu mingi audio koodek puudu, osadel filmidel ei ole heli
|
|
| Kommentaarid: 627 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
6 :: |
517 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Forss
HV kasutaja

liitunud: 11.04.2004
|
15.05.2014 18:30:39
|
|
|
Ei tööta Windows Phonega.
Arvan et erakasutuseks pole eraldi turvaprogramme vaja.
Ettevõtete turvasüsteemidega pole hetkel kursis.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
15.05.2014 22:20:51
|
|
|
liiv, viirusetõrjetarkvara pärast windowsil (Windows 8; Windows Phone 8) muretsema ei pea.
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
15.05.2014 22:35:17
|
|
|
| Forss kirjutas: |
| Ettevõtete turvasüsteemidega pole hetkel kursis. |
WP Puhul kasutatakse "teenustega" seotud policysid, muude OS`ide teemal ei tea kaasa rääkida...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
skyhigh
HV vaatleja
liitunud: 11.06.2013
|
18.05.2014 03:23:29
|
|
|
| Minu 720 on kukkunud asfaldile, betoonile ning puupõrandale. Ekraanil on ehk paar imepisikest täket, mida näeb tõesti vaid hea valguse käes. Aasta aega vana, kilet ei kasuta, kriime ei ole. Rohkem põen kaameraläätse pärast.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
18.05.2014 03:50:11
|
|
|
| d3t kirjutas: |
| liiv, viirusetõrjetarkvara pärast windowsil (Windows 8; Windows Phone 8) muretsema ei pea. |
Windows 8 puhul on selline väide väga julge.
Pole vaja ka Androidil ja iOS-l.
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|