Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Windows Phone üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 55, 56, 57 ... 79, 80, 81  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Kermit
HV vaatleja
Kermit

liitunud: 09.08.2011




sõnum 21.04.2014 09:59:00 vasta tsitaadiga

On keegi aru saanud, kuidas vaadata filme/videoid koos subtiitritega? Videopleier ei ole nõus tunnistama levinumaid subtiitrifaile. Iseenesest pole see oluline, kuid teinekord oleks jällegi vajalik, kui tahan vaadata mõnda filmi, mis pole inglise keeles.
_________________
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skyhigh
HV vaatleja

liitunud: 11.06.2013




sõnum 22.04.2014 01:40:28 vasta tsitaadiga

Kas 3G sisse/väljalülitamist saab ka action centeris teha või ainult WiFi? Kui nii, siis suhteliselt kasutu värk.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RitariÄssa
HV vaatleja

liitunud: 03.09.2013




sõnum 22.04.2014 22:17:13 vasta tsitaadiga

skyhigh kirjutas:
Kas 3G sisse/väljalülitamist saab ka action centeris teha või ainult WiFi? Kui nii, siis suhteliselt kasutu värk.


WP 8.1 ei kasuta mobiilsidet kui ta on leidnud sinu Wi-Fi, säästab automaatselt akut, aga jah mobiilside toggle nuppu action centeris ei ole, ainult Wi-Fi.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karelson
HV vaatleja

liitunud: 23.04.2014




sõnum 23.04.2014 11:04:46 Otsin spetsialisti abi, Lumia 800 vasta tsitaadiga

Otsin spetsialisti seoses Lumia 800 (WP 7.8) murega. Telefonis videoid 13 giga, aga sealt neid kätte ei saa. Zune teatab, et nende videote ekspordiga on probleem. Läbi OneDrive'i õnnestus ära tõsta vaid alla 1-minutilised videod, suuremaid kompresseerib sel viisil automaatselt, väga kehvaks surub kvaliteedi. Proovisin ka Windows Phone Device Manageri kasutada, aga see ütleb, et telefon lukus, kuigi on võrguvaba, ilmselt mõeldakse developeride lukku. Kas keegi suudaks need sealt "päästa"? Tasu eest muidugi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deathdog
HV kasutaja

liitunud: 22.03.2009




sõnum 23.04.2014 11:05:31 vasta tsitaadiga

kas 800 -l seda võimalust ei ole et paned juhtmega külge ja see tekitab lihtsalt uue "keta"masinale ja saad lihtsalt ära kopida?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karelson
HV vaatleja

liitunud: 23.04.2014




sõnum 23.04.2014 11:09:33 vasta tsitaadiga

Ei, kahjuks mitte. Väike regedit aitas küll tekitada sellise olukorra, kus näen telefoni kettana, aga mitte juba telefonis olevate failide struktuuri, vaid uus tühi ketas. Ehk telefoni saan, jah, nii tõsta, aga sealt arvutisse ei saa.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2014 12:05:12 vasta tsitaadiga

Tösta arvutist mingi väike fail nii telefoni, siis telefonis otsi see fail ülesse ja tõsta videod sinna kausta ümber ja siis vaata arvutist?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2014 12:30:45 vasta tsitaadiga

Teamviewer?
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
deathdog
HV kasutaja

liitunud: 22.03.2009




sõnum 23.04.2014 13:55:56 vasta tsitaadiga

nokia 800 vist pole WP8 ? vähemalt teamvieweri kodukas pakub et kaheksale
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2014 14:11:13 vasta tsitaadiga

IIRC oli WP7'le mingi RDP app olemas.
Kuna ise pole kasutanud, siis ei oska kommenteerida, kas see oskab ka kettaid kaasa võtta.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2014 14:31:46 vasta tsitaadiga

deathdog kirjutas:
nokia 800 vist pole WP8 ? vähemalt teamvieweri kodukas pakub et kaheksale

800 on WP7.8

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karelson
HV vaatleja

liitunud: 23.04.2014




sõnum 23.04.2014 18:44:26 vasta tsitaadiga

nexus4 kirjutas:
Tösta arvutist mingi väike fail nii telefoni, siis telefonis otsi see fail ülesse ja tõsta videod sinna kausta ümber ja siis vaata arvutist?


Kahjuks ükski menüü ei paku võimalust nende klippide tõstmiseks ühtegi teise kataloogi.

Killer85 kirjutas:
IIRC oli WP7'le mingi RDP app olemas.
Kuna ise pole kasutanud, siis ei oska kommenteerida, kas see oskab ka kettaid kaasa võtta.


Oh, damn - sellest ei saanud enam aru. Otsingi endast targemat, kellele telefon viia ja kes väärika tasu eest need klipid sealt päästaks. (Mu e-mail on nähtav, saatke, palun, kiri, kui keegi oskab aidata).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LongHorn
HV kasutaja
LongHorn

liitunud: 29.11.2004




sõnum 23.04.2014 23:14:39 vasta tsitaadiga

Ise katsetanud pole aga guugel pakkus seda: http://www.nokiarevolution.com/usb-storage-enabler-for-wp-phones/
Äkki on kasu.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skyhigh
HV vaatleja

liitunud: 11.06.2013




sõnum 24.04.2014 02:03:07 vasta tsitaadiga

8.1 tarkvarauuendust tehes soovitaks mälukaardi telefonist eemaldada. Mul läks kaduma ca 500 mp3-e, mille alusel need kustutati, ei tea. 33 jäi alles...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2014 08:41:31 vasta tsitaadiga

Ja siis räägitakse, et Android on keeruline... icon_rolleyes.gif Samal ajal peab WP telefoni filmide kopeerimiseks mingeid asju registris muutma ja faile ma ei tea mitmesse kausta tõstma icon_lol.gif
_________________
Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peps71
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2014 09:03:41 vasta tsitaadiga

skyhigh kirjutas:
8.1 tarkvarauuendust tehes soovitaks mälukaardi telefonist eemaldada. Mul läks kaduma ca 500 mp3-e, mille alusel need kustutati, ei tea. 33 jäi alles...

Huvitav, Mul ei länud küll midagi kaotsi.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2014 11:32:19 vasta tsitaadiga

krist2an, Plex. Kasuta seda. Okey, tean, et ei tööta väljaspool koduvõrku erinevalt iOS või Android versioonist täna, aga küll nad tööle saavad asja icon_razz.gif
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2014 13:02:16 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
krist2an, Plex. Kasuta seda. Okey, tean, et ei tööta väljaspool koduvõrku erinevalt iOS või Android versioonist täna, aga küll nad tööle saavad asja icon_razz.gif

Ei mul pole seda vaja, ma lihtsalt panen telefoni USB kaabliga arvuti külge, kopeerin filmi ükskõik millisesse kausta ma soovin (koos subtiitritega loomulikult) ning ongi kõik.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raidu1986
HV kasutaja
raidu1986

liitunud: 11.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2014 13:58:53 vasta tsitaadiga

Keegi lumia 1520 ka midagi rääkida oskab?
Peale selle, et 6" on. icon_razz.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2014 15:30:32 vasta tsitaadiga

Oli mingi hetk ostunimekirjas. Käisn kohapeal näppimas ja vaatamas ka. Aga jah 6 tolli oli liig.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raidu1986
HV kasutaja
raidu1986

liitunud: 11.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2014 16:11:01 vasta tsitaadiga

nexus4 kirjutas:
Oli mingi hetk ostunimekirjas. Käisn kohapeal näppimas ja vaatamas ka. Aga jah 6 tolli oli liig.


Mul on hetkel ostunimekirjas. Tahaks ise ka seda kusagil näppida. Pole kahjuks sellist võimalust võru kandis. -.-
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2014 09:19:24 vasta tsitaadiga

raidu1986, WP8.1 update teeb paremaks. Korpus samas IMHO liiga õhuke, otsin official coveri juurde ja tunnen ennast kindlamalt telefoni osas aga ilmselt polnud kõige parem idee, kuna segab kaamerat natuke (samas kaane kasutamine hoidikuna on ülimugav, kui vaid magneteid kasutataks). Pmst kui 1520 liiga suur on ja glance screen huvi ei paku, võib võtta väikevenna 930.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ErkiT_old
HV kasutaja

liitunud: 27.07.2012




sõnum 25.04.2014 21:06:02 vasta tsitaadiga

Huvi pärast küsin, et kas mõnel Lumia 720 omanikul ka volume down key ei tööta normaalselt? Peab tugevalt vajutama, et nupp toimiks. Iga uue telefoniga olen pidanud garantiis käima- ebanormaalne. thumbs_down.gif
Googeldades tuleb välja, et paljud hädas tolle asjaga. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2014 21:52:33 vasta tsitaadiga

Nais lumia720 toimib ei ole sellist muret.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2014 22:51:02 vasta tsitaadiga

ErkiT, seda anomaaliat olen alates black updatest märganud. kuna downgrade võimalik pole, siis oota update järgi, seniks aitab sind mõni programm strorest, otsi "Volume" ja peaksid mõned valikuvarjandid tulema. üldjoontes aitab kahtlaste anomaaliate vastu reboot või raskemal juhul hard-reset.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RitariÄssa
HV vaatleja

liitunud: 03.09.2013




sõnum 28.04.2014 08:47:56 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
ErkiT, seda anomaaliat olen alates black updatest märganud. kuna downgrade võimalik pole, siis oota update järgi, seniks aitab sind mõni programm strorest, otsi "Volume" ja peaksid mõned valikuvarjandid tulema. üldjoontes aitab kahtlaste anomaaliate vastu reboot või raskemal juhul hard-reset.


On küll downgrade võimalik.

http://wmpoweruser.com/how-to-downgrade-from-windows-phone-8-1-to-wp8-0-video/
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skyhigh
HV vaatleja

liitunud: 11.06.2013




sõnum 02.05.2014 10:47:20 vasta tsitaadiga

Lumia 720, ostetud juunis 2013, volüüminupp hakkas jukerdama juba suvel, novembris ei töötanud enam üldse, viisin garantiisse. Väidetavalt tehti küljelülitite vahetus kuigi kuu aja pärast oli jälle rikkis. Kuna ei viitsinud uuesti esindusse joosta, tõmbasin mingi volüümimuutmise äpi. 8.1 uuendusega see äpivajadus kadus, sest volüümi saab ka niisama ekraanilt reguleerida. Uuesti telefonist paariks nädalaks loobuda ei taha, kahtlen ka selles, et need nupud üldse ära vahetati. Mõni nädal tagasi jälle paar päeva toimis ideaalselt, kummaline.

Aga miks peale viimast uuendust youtube videokvaliteet pehmeltöeldes õõvastav on? Ennem oli "HQ" nupp aga enam seda ei leia.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RitariÄssa
HV vaatleja

liitunud: 03.09.2013




sõnum 02.05.2014 13:18:30 vasta tsitaadiga

skyhigh kirjutas:
Lumia 720, ostetud juunis 2013, volüüminupp hakkas jukerdama juba suvel, novembris ei töötanud enam üldse, viisin garantiisse. Väidetavalt tehti küljelülitite vahetus kuigi kuu aja pärast oli jälle rikkis. Kuna ei viitsinud uuesti esindusse joosta, tõmbasin mingi volüümimuutmise äpi. 8.1 uuendusega see äpivajadus kadus, sest volüümi saab ka niisama ekraanilt reguleerida. Uuesti telefonist paariks nädalaks loobuda ei taha, kahtlen ka selles, et need nupud üldse ära vahetati. Mõni nädal tagasi jälle paar päeva toimis ideaalselt, kummaline.

Aga miks peale viimast uuendust youtube videokvaliteet pehmeltöeldes õõvastav on? Ennem oli "HQ" nupp aga enam seda ei leia.


Vigade ilmnemisel tuleks alati minna garantiisse, seal vead registreeritakse hooldusajalukku, seeläbi muutes kergemaks telefonimüüjalt raha tagasinõudmise. Kui telefon on sama veaga käinud mitu korda garantiis, siis teil on hea võimalus saada 100% raha tagasi. Kui võtsite järelmaksuga, siis tagastades telefoni, kantakse teile kõik osamaksed tagasi.

“Kaheaastane kaebuse ehk pretensiooni esitamise õigus on kirjas võlaõigusseaduses,” nimetas Turetski. “Seal on kirjas seegi, et puudusega kauba puhul saab tarbija nõuda toote parandamist või asendamist ja kui see pole võimalik, siis ostusumma tagasimaksmist.”

"Teil on esmalt õigus nõuda asja tasuta parandamist või asendamist. Kui see pole võimalik või parandamine ebaõnnestub, saab nõuda ostuhinna alandamist või kogu ostusumma tagastamist."
http://www.parnupostimees.ee/749322/arge-laske-ennast-petta

Kui telefon on mitu korda sama veaga käinud garantiis, siis see tähendab, et parandus ongi ebaõnnestunud või on tegemist defektse tootega! Kusjuures pea alati telefonimüüjad vastavad, et nad ei ole nõus raha tagasi maksmast, siis tuleks võtta ühendust tarbijakaitsega. Mul on niimoodi kahe telefoni eest raha tagastatud! Mõlemad korrad sekkus Tarbijakaitse minu kaitseks.

Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2014 17:27:10 vasta tsitaadiga

RitariÄssa, see downgrade on operatsioonisüsteemi oma, mitte firmware ja oem täienduste oma. icon_wink.gif
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 03.05.2014 17:58:49 vasta tsitaadiga

RitariÄssa kirjutas:


Kui telefon on mitu korda sama veaga käinud garantiis, siis see tähendab, et parandus ongi ebaõnnestunud või on tegemist defektse tootega! Kusjuures pea alati telefonimüüjad vastavad, et nad ei ole nõus raha tagasi maksmast, siis tuleks võtta ühendust tarbijakaitsega. Mul on niimoodi kahe telefoni eest raha tagastatud! Mõlemad korrad sekkus Tarbijakaitse minu kaitseks.

Vedas Sul siis, et "niiskuskahjustust" ei tuvastatud.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spongerdan
HV kasutaja
spongerdan

liitunud: 27.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2014 18:25:06 vasta tsitaadiga

skyhigh kirjutas:
Lumia 720, ostetud juunis 2013, volüüminupp hakkas jukerdama juba suvel, novembris ei töötanud enam üldse, viisin garantiisse. Väidetavalt tehti küljelülitite vahetus kuigi kuu aja pärast oli jälle rikkis. Kuna ei viitsinud uuesti esindusse joosta, tõmbasin mingi volüümimuutmise äpi. 8.1 uuendusega see äpivajadus kadus, sest volüümi saab ka niisama ekraanilt reguleerida. Uuesti telefonist paariks nädalaks loobuda ei taha, kahtlen ka selles, et need nupud üldse ära vahetati. Mõni nädal tagasi jälle paar päeva toimis ideaalselt, kummaline.

Aga miks peale viimast uuendust youtube videokvaliteet pehmeltöeldes õõvastav on? Ennem oli "HQ" nupp aga enam seda ei leia.


Mul sama telefon. Kukkus maha ja siis tuli nurk lahti. Sudisin pangakaardiga seal nuppude juures ja tegin nupud katki. Hiljem hakkas ekraan mingit jama tegema, et vajutas ise ekraanile, liikus iseseisvalt telefonis ringi. Tegin reseti, mis loomulikult ei toiminud. Viisin siis telefoni Tondile, kus tehnik pidi 2 paeva jooksul vaatama, et kas on garantii voi mitte. 1,5h tundi hiljem helistati, et tulge oma telefonile jargi. Vahetati ekraan ja nupud. Super teenindus thumbs_up.gif ja klient rahul icon_smile.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ErkiT_old
HV kasutaja

liitunud: 27.07.2012




sõnum 03.05.2014 18:43:01 vasta tsitaadiga

Ma lähen viin oma 720 ka esmaspäeval garantiisse. Eks näis kas nad teevad selle volume down nupu korda. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2014 16:53:23 vasta tsitaadiga

On plaan tellida lumia 720 ekraani kaitsekilet, millist soovitate ja paluks nõuandeid enne ostu icon_smile.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spongerdan
HV kasutaja
spongerdan

liitunud: 27.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2014 18:54:26 vasta tsitaadiga

El-Fuego kirjutas:
On plaan tellida lumia 720 ekraani kaitsekilet, millist soovitate ja paluks nõuandeid enne ostu icon_smile.gif


Tehase oma on selline suur ja lai, et kui käega vastu lähed, siis hakkab kohe õhku vahele ajama. Enda ebayst tellitud on väiksemad, et paar kolm mm äärest jääb serv kileta. Mingisugune TEIO sildiga kiled on. Odav oli ja 6tk tuli Saksamaalt mõne päevaga. Endal need kiled seisavad, nii et tead, mida ma neist arvan.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2014 12:38:15 vasta tsitaadiga

Sinu postitusest jääb arusaamatuks miks nad seisavad kas ei ole piisavalt kvaliteetsed?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2014 20:36:42 vasta tsitaadiga

Mina kasutan ka mingeid paari sendiseid ebay kaitsekilesid ja ei kurda. Hetkel telefon saab kohekohe aasta vanuseks ja 3-4kaitsekilet selle aja jooksul peal olnud ning ekraan on kriimuvaba ja seda kõigest mingi 2euro eest. Vähemalt telefoni enda ekraan kriimuvaba.
Mul muidugi need nö nahkkaaned ümber, kus pangakaardi tasku ja need kaardiotsad kulutavad kilet sp olen pidanud vahetama. millimeetrike on servadest puudu ja sinna kriime pole tekinud.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spongerdan
HV kasutaja
spongerdan

liitunud: 27.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2014 20:48:15 vasta tsitaadiga

El-Fuego kirjutas:
Sinu postitusest jääb arusaamatuks miks nad seisavad kas ei ole piisavalt kvaliteetsed?

Siis tuleb ridade vahelt lugeda. icon_lol.gif Tellisin matid kiled, aga olid tavalised.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2014 22:51:09 vasta tsitaadiga

Timo1337 kirjutas:
Mina kasutan ka mingeid paari sendiseid ebay kaitsekilesid ja ei kurda. Hetkel telefon saab kohekohe aasta vanuseks ja 3-4kaitsekilet selle aja jooksul peal olnud ning ekraan on kriimuvaba ja seda kõigest mingi 2euro eest. Vähemalt telefoni enda ekraan kriimuvaba.
Mul muidugi need nö nahkkaaned ümber, kus pangakaardi tasku ja need kaardiotsad kulutavad kilet sp olen pidanud vahetama. millimeetrike on servadest puudu ja sinna kriime pole tekinud.


Tehase oma ei taha just eriti kaua peal püsida, sellepärast uuringi icon_smile.gif

Tänud vastamast teile icon_smile.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Risto40
HV vaatleja

liitunud: 31.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2014 10:32:40 vasta tsitaadiga

Kas WindowsPhone's on mingi selline võimalus failide avamisel nagu "open with"? St, et nagu arvutis, kas on mingi võimalus ka telefonis avada telefonis paiknevat html faili notepadi või mõne muu teksti redigeerimise programmiga, et html faili muuta ja salvestada? Või on selleks ehk mõni äpp olemas?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalle90
HV vaatleja

liitunud: 23.01.2006




sõnum 08.05.2014 10:16:49 vasta tsitaadiga

HTC Titan, üle 2 a. vana lülitub ise välja paar korda päevas (ka laetud akuga). Mälu kasutatud ainult ca 20%. Backgroundis ainult üks äpp. Viimati viskas pildi taskusse poole kõne pealt. Tüütu on jälle pin- i toksida ja vabandada. Milles probleem soft või raud?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2014 10:24:21 vasta tsitaadiga

kalle90, aku kas ise läbi või aku klemmid väsinud ja seetõttu ühendus akuga katkeb. Proovi panna aku teise otsa paberitükk vahele, et aku oleks korralikult vastu klemme surutud.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
phobic
HV kasutaja
phobic

liitunud: 26.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.05.2014 16:13:53 vasta tsitaadiga

Mul on hakanud peale 8.1 installi telefon lambist restarte tegema. : (
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2014 22:21:14 vasta tsitaadiga


Kellel soovi, siis olen nimekirjadesse mõned põnevamad rakendused ära ograniseerinud App Socialis.

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LongHorn
HV kasutaja
LongHorn

liitunud: 29.11.2004




sõnum 15.05.2014 12:02:36 vasta tsitaadiga

Lihtsalt infoks: MS saatis välja uuenduse WP 8.1 Dev Preview'i kasutajatele.
Pidavat muuhulgas ka parandama aku vastupidavust. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2014 17:27:51 vasta tsitaadiga

Kas see Eest tarkvara töötab Win Phonega? http://pood.nod32.ee/product/eset-mobile-security/
Kui ei sobi siis millist tarkvara soovitate?


Teine mure on see, et kuidas vaadata supakatega filme Nokia 1020? Ostsin Nokia poest Moliplayer Pro aga sub ega srt faile see ei näita

Lisaks on nagu mingi audio koodek puudu, osadel filmidel ei ole heli
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Forss
HV kasutaja
Forss

liitunud: 11.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2014 18:30:39 vasta tsitaadiga

liiv kirjutas:
Kas see Eest tarkvara töötab Win Phonega? http://pood.nod32.ee/product/eset-mobile-security/
Kui ei sobi siis millist tarkvara soovitate?


Ei tööta Windows Phonega.

Arvan et erakasutuseks pole eraldi turvaprogramme vaja.

Ettevõtete turvasüsteemidega pole hetkel kursis.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2014 22:20:51 vasta tsitaadiga

liiv, viirusetõrjetarkvara pärast windowsil (Windows 8; Windows Phone 8) muretsema ei pea.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2014 22:35:17 vasta tsitaadiga

Forss kirjutas:
Ettevõtete turvasüsteemidega pole hetkel kursis.


WP Puhul kasutatakse "teenustega" seotud policysid, muude OS`ide teemal ei tea kaasa rääkida...

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skyhigh
HV vaatleja

liitunud: 11.06.2013




sõnum 18.05.2014 03:23:29 vasta tsitaadiga

Minu 720 on kukkunud asfaldile, betoonile ning puupõrandale. Ekraanil on ehk paar imepisikest täket, mida näeb tõesti vaid hea valguse käes. Aasta aega vana, kilet ei kasuta, kriime ei ole. Rohkem põen kaameraläätse pärast.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2014 03:50:11 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
liiv, viirusetõrjetarkvara pärast windowsil (Windows 8; Windows Phone 8) muretsema ei pea.
Windows 8 puhul on selline väide väga julge.

Pole vaja ka Androidil ja iOS-l.

_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Windows Phone üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 55, 56, 57 ... 79, 80, 81  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.