|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
10.03.2014 18:00:14
|
|
|
| Motiv8 kirjutas: |
| salatoimik kirjutas: |
On mõni Tele2 klient saanud kh selle ketta taavi kontserti sõnumi?  |
Tuli vist küll. |
hmm, täitsa huvitav. Muidu küll spämmivad hoogsalt, aga seda pole tulnud ühelegile viiest numbrist
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiiger15
HV veteran

liitunud: 15.01.2004
|
10.03.2014 21:38:35
|
|
|
Ikka tuli sõnum, ja oli oodatud sõnum kamh...
_________________ My choices, my life - don't judge me, just try better! |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peacemaki
HV kasutaja
liitunud: 10.05.2005
|
15.03.2014 11:47:45
|
|
|
Elan ennast välja.
Koguaeg on tele2 mobiil maksetega mingi kamm. Otsekorraldus on tehtud, et nad oma raha kätte saavad. Viimased kolmkuud on nad võtnud raha, kuid ikka mingi häda.
Vist uuendasin, enda maksetesüsteemi ja nüüd mina pean jamaga tegelema, et nendele koguaeg raha juurde kandma.
Ma ei saa aru, kuidas asi nii keeruliseks on aetud.
Pean vist kõnekaardile tagasi kolima.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
21.03.2014 22:11:56
|
|
|
ahah, tele2 saadab venekeelseid meile? Koguaeg eesti keeles olnud nüüd tuli vene keelne reklaam...
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
25.03.2014 13:43:08
|
|
|
Tuli miskine võõrkeelne jah. Pole hullu - juhtub. Peamine, et sellised vead ei kujuneks neil reeglipärasteks
Edit: kiri tuli
| tsitaat: |
Hea klient
Vabandame, et eelmisel reedel jõudis Sinuni eestikeelse pakkumise asemel venekeelne pakkumine. Vea põhjuseks oli inimlik eksitus andmebaasi töötlemisel. Kinnitame, et Sinu suhtluskeeleks on endiselt eesti keel ning edaspidi jõuavad Tele2 pakkumised Sinuni eesti keeles. Lisame käesolevale kirjale õige, eestikeelse pakkumise ja vabandame veelkord ebameeldivuste pärast!
Sinu Tele2 |
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ertai
HV veteran

liitunud: 11.05.2007
|
02.04.2014 09:35:07
|
|
|
Sitt kogemus hetkel. Pakuti emale perepaketti (ema-isa,õde,vend). Soovitasin tal selle võtta, minuteid palju, tasuta nutiföön (nooremale õele) jne.
Lubati, et kuller tuleb ja sai kellaajadki kokku lepitud, nädal möödunud lubatud kõnest ja kullerit ei kuskil. Sai kirjutatud e-mail, helistatud. Lubati tagasi helistada "mõne hetke pärast" ja siiani pole tagasi helistatud (48h hiljem)..
mulle selline vingumine väga ei meeldi nagu ma ise hetkel korraldan, aga tegemist on suure ettevõttega, kus klienditeenindus peaks tasemel olema.
Saan aru, et vahel lähevad asjad veidi halvasti, aga kui tagasi ei helistata mitme arupärimise peale, siis on wtf.
Pahaseks teebki see, et keeratakse sitta, aga ikkagi üritatakse lõpuks erinevate kavalate pakkumistega veidi sinisilmsemaid tarbijaid orjastada.
Loodetavasti täna asi laheneb, ise tuleb jälle helistada.
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
02.04.2014 17:40:49
|
|
|
Kiitust tuleb jagada Tele2 Mustakivi Prisma esindusele. Kui üle kanali asuv Elisa kehitas iga asja peale õlgu, kui neile telefoni garantiise viisin ja soovisin asendustelefoni või lihtlabast mikroSim kaardile adapterit et saakin seda vanas telefonis kasutada siis polnud neil ühte ega teist. SIM adapterit soovitati küsida "keskelt"!?
Küsisin siis "keskelt", hinnati seda 4.50€ peale. Noo ei.
EMTi+Elioni esinduses oli üürati järjekord.
Üle kanali Tele2 esidus aga küsis, milline SIM kaart, vaatasid peale, et jah, meil on müüa ka adapter, kuid soovite, siis on ka tasuta pakkuda seda äralõigatud SIM kaardi serva.
Võttis siis sahtlist Elisa kaardi jaoks kellegi Elisa kaardilt äralõigatud riba. Ei mingit raha küsimist ja nina krimpsutamist, et päh, Elisa SIM ju.
Kuigi olen ka Tele2 klient, aga seda nad pealavaadates ju tuvastada ei suuda.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NightStriker
HV veteran
liitunud: 24.07.2007
|
07.04.2014 22:29:56
|
|
|
Uus kuu= uus arve= järjekordne võimalus nautida vestlust Tele2 võrratu klienditeenindusega arvete korrektsuse teemadel.
Seekord on ühe sms asemel mitu välja läinud mitmel telefonil. Neist kõige vanema QGSM kaardiga telefon ei suuda endiselt sms saata. Pole seda aega ka leidnud, et esindusse kohapeale minna. Teistel on mitmekordsed sms-id mõni üksik juhus.
_________________ Allverelaev sukeldub määramata ajaks... |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
22.04.2014 15:44:45
|
|
|
Huvitav, tähtajaline leping ammu läbi, iseteeninduses vaatan, et
Antud numbril on hetkel tähtajaline leping ning seetõttu ei ole paketivahetus teostatav iseteeninduse vahendusel. Tuletame Teile meelde, et tähtajalise lepingu enneaegselt muutmisel rakenduvad leppetrahvid vastavalt lepingus sätestatule. Paketi vahetuseks palume pöörduda Tele2 klienditeenindusse.
Korras firma...
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
22.04.2014 22:27:02
|
|
|
Võta telefon ja helista neile.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
22.04.2014 22:53:40
|
|
|
Kirjutan. Aga pole kasu, tehniline kala, keegi ei oska korda teha...
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JOKKER666
HV veteran

liitunud: 21.09.2002
|
23.04.2014 09:14:33
|
|
|
| Mul oli ka tele2 nii, et iseteeninduses oli näha lepingu kuupäevad jne. Kui leping hakkas läbi saama(umbes kuupäeva teadsin), kadus see info sealt kuskile ära... Emaili teel sain muigugi info kätte.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salasilm66
HV vaatleja
liitunud: 30.03.2009
|
23.04.2014 09:52:59
|
|
|
| iir kirjutas: |
Huvitav, tähtajaline leping ammu läbi, iseteeninduses vaatan, et
Antud numbril on hetkel tähtajaline leping ning seetõttu ei ole paketivahetus teostatav iseteeninduse vahendusel. Tuletame Teile meelde, et tähtajalise lepingu enneaegselt muutmisel rakenduvad leppetrahvid vastavalt lepingus sätestatule. Paketi vahetuseks palume pöörduda Tele2 klienditeenindusse.
Korras firma... |
eks kõigil firmadel juhtub tehnilisi apsakaid, küll aitab sellisel juhul klienditeenindusse helistamine. Kui nad tehnilist probleemi ei saa ehk hetkega parandada siis paketi vahetavad kindlasti
|
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
23.04.2014 12:43:04
|
|
|
ma ei taha paketti vahetada. ma tahan, et mul ei oleks tähtajalist lepingut ja mul oleks võimalus omale uus pakett vahetada.
Kui nemad keeravad mulle oma hinnakirja muudatusega, millest mind teavitatakse kuskil kodulehel uudiste all , siis ma jäängi neid tüütama sellega...
pagan, vahepeal mõtlesin, et paneks emaili kliendi igapäev samat sõnumit saatma: kas täna on hinnakirja muudetud? Muidu saan jälle kaks korda suurema arve ükspäev. Vaataks kaua nad vastata viitsivad
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
23.04.2014 13:34:56
|
|
|
| Nagu küla koerale, nii koer külale ehk tasub neile pisiasjadega pinda käia küll, kui nad ise t*ra panevad. Mina saatsin nad ka viimati pikalt just seetõttu, et pakett vahetati mulle ette teatamata ära. Neil on olemas mu tel nr, meiliaadress, kodune aadress. Igasugu reklaamrämpsu kõlbab saata, vajalikku infot mitte. Kinnihoidmiskõne peale vastasin ka, et nad võivad ju soodsamad olla, aga kui suhtumine nii sitt on, siis pole mõtet mulle mingit letialust paketti pakkuda.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kevku
HV kasutaja
liitunud: 05.10.2007
|
26.04.2014 16:44:40
|
|
|
| Tundub et Tele2 võrgus toimib nüüd kella sünk?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Toomas
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.03.2003
|
26.04.2014 20:46:40
|
|
|
Tahtsin täna esinduses Mobiil-ID-d teha, paluti esmaspäeval tagasi tulla kuna neil mingid süsteemid maas Tühi käik
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
26.04.2014 20:49:42
|
|
|
| kevku kirjutas: |
| Tundub et Tele2 võrgus toimib nüüd kella sünk? |
No idea. Koguaeg GPS kella syncinud.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiiger15
HV veteran

liitunud: 15.01.2004
|
26.04.2014 22:18:21
|
|
|
See kella sync on eelmisest sajandist, mis läbi võrgu käis, nutikatel ei saagi enam aru mis seda süngib, aga koguaeg õige, kas läbi neti, läbi gpsi või hoopis läbi sõbra nutika, igatahes kellaaja pärast ei ole pidand muret tundma!
_________________ My choices, my life - don't judge me, just try better! |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
27.04.2014 20:02:50
|
|
|
| kevku kirjutas: |
| Tundub et Tele2 võrgus toimib nüüd kella sünk? |
Ilma netiühenduseta ei toimi. Vähemalt vana Nokia E60 peal mitte.
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
13.05.2014 14:47:57
|
|
|
Vaatasin, et mul on ikka tähtajaline leping? On ikka itimehed seal koos...
| iir kirjutas: |
Huvitav, tähtajaline leping ammu läbi, iseteeninduses vaatan, et
Antud numbril on hetkel tähtajaline leping ning seetõttu ei ole paketivahetus teostatav iseteeninduse vahendusel. Tuletame Teile meelde, et tähtajalise lepingu enneaegselt muutmisel rakenduvad leppetrahvid vastavalt lepingus sätestatule. Paketi vahetuseks palume pöörduda Tele2 klienditeenindusse.
Korras firma... |
---
+ kas T2 on jälle pakette muutnud???
https://pood.tele2.ee/et/serviceplans/848
•Tele2 internetiteenuse kasutamisel kehtib Mõistliku kasutamise põhimõte 5GB arveldusperioodi kohta. Mõistliku kasutamise põhimõtte ületamisel rakendub Päevapilet.
kas eelnevalt ei olnud piiramatu?
E: 4.99 paketis on ikka piiramatu? Või unustati muuta?
• Tele2 internetiteenuse kasutamisel kehtib Mõistliku kasutamise põhimõte 5GB arveldusperioodi kohta. Mõistliku kasutamise põhimõtte ületamisel piiratakse interneti kiirus 200 kbit/sek kiirusele.
E: Samas KIRJELDUSE tulbas on kirjas nagu see päevapilet kehtiks mõlemale paketile? Kuidas sellist asja teha saab? Kes sellest aru peab saama?
Nuti 4.99 pakkumine sisaldab sideteenust, mille kuutasu sisse arvestatakse igakuiselt 100 SMS-i (v.a eritariifsed numbrid) ja internetiteenust andmeside allalaadimiskiirusega kuni 2 Mbit/s.
Nuti 9.49 pakkumine sisaldab sideteenust, mille kuutasu sisse arvestatakse igakuiselt 1200 minutit kõneaega ja 1000 sõnumit Eesti operaatorite võrkudesse (va eritariifsed numbrid) ning internetiteenust piiramatu andmeside allalaadimiskiirusega.
Tele2 internetiteenuse kasutamisel kehtib Mõistliku kasutamise põhimõte 5GB arveldusperioodi kohta. Mõistliku kasutamise põhimõtte ületamisel rakendub Päevapilet.
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
13.05.2014 15:17:12
|
|
|
ok, kui kire see piiramatu kirus on? Minu H+ näitab 2-3 mega. 4.99 pakett. Mis 9 euroses paketis kiiruseks siis on?
Tundub, et 4.99 paketti pole veel ära muudetud... Ajuvaba segadus ikka
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
13.05.2014 15:18:20
|
|
|
| Käisin välismaal ja Tele2 roaming ehk rändlus ei töötanud Lumia 925-ga. Huvitav kas tuleb kusagil aktiveerida ka rändlusteenus, sellekohast märget Tele2 lehel ei leia? Või ongi eraklientidele piiratud? Kasutatavate sageduste koha pealt peaks vähemalt tavakõnesid ikka teha saama? Telefoni enda seadetega sai ka mängitud, kasu sellest ei tõusnud. Telefon leidis: Orange ja paar teist operaatorit üles küll aga valides teatas: " ei saa võrguga ühendust" vms.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
13.05.2014 15:19:36
|
|
|
iseteeninduses saab valida rändluse.
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
13.05.2014 15:25:42
|
|
|
| Vaatasin siin huvipärast teisi operaatoreid (olen hetkel EMT) ning samade teenuste eest maksaksin olenevalt kuust kuni 4 korda vähem. Elisat ei soovi kuna neil katkine mobiil-id. Kuid kuidas Tele2 reaalselt on? Mind rahuldaks see Nuti 9.49 täielikult ning kõneminuteid ja sõnumeid jääks veel ülegi
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
13.05.2014 15:29:00
|
|
|
tavaline. muudavad hindu kui tahavad ja pakette kah. pead ise kodulehel uudiseid lugemas käima, kui tahad muudatusest teada.
Muidu olen ei mäleta enam kui kaua T2 võrgus olnud (10+ aastat?) ja leviprobleeme küll ei tundu olevat. Datat eriti tihti ei kasuta ja telefon on 2G peal enamasti, kuskil objektil kui wifit pole siis igavusest läheb 3G sisse et midagi vaadata.
Kunagi olin ka EMT võrgus, aga T2 oli vanasti kõvasti soodsam, nüüd väga suurt vahet pole, aga odavaim on ikka.
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
13.05.2014 16:03:22
|
|
|
Vael, eraldi peab aktiveerima jah, by default on suletud (just seetõttu, et piiriäärsed elanikud saaksid muidu kenasi arveid taguda)
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
16.05.2014 11:49:27
|
|
|
| kuidas mini sim-->micro simiks saada ilma ise lõikamata?
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kala1
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2006
|
16.05.2014 11:56:21
|
|
|
Sõber lõikab
_________________ M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier. |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Toomas
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.03.2003
|
17.05.2014 22:30:29
|
|
|
| Kui TELE2 lehel ei käi, siis ei teagi mis toimub. Ärikliendile uued paketid tekkinud, 9,49 eur-iga saab 1200 kõneminutit Eestisiseselt, 500 SMS'i Eestis saatmiseks ja 5GB netti piiramatu kiirusega. Hakkasingi kohe iseteeninduses paketti muutma aga enne kinnitamist sain teateks "Allolevad teenused pole uuele teenuspaketile lubatud ja need eemaldatakse koos paketivahetusega: Üritatud kõneteenus, Mobiil-ID". Mobiil-ID nii elementaarne ja nüüd siis selline teade. Panin päringu teele neile, et mis teema sellega on!?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
17.05.2014 22:31:46
|
|
|
| kala1 kirjutas: |
| Sõber lõikab |
Sain ise hakkama kuidagi
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UB
HV Guru

liitunud: 26.12.2002
|
21.05.2014 10:53:45
|
|
|
Kas tõesti on Tele2 operaatoritel teateid vastu võtta ja edasi saata? Helistasin ning teatasin, et selles ja selles piirkonnas on teil 3G võrk maas ning toimib ainult 2G. Ütlesin, et minu informatsioon toetub mitmele seadmele ning enda poolt olen kõik teinud. Selle asemel, et see info lihtsalt tehnikulele edastada, palusid nad mul igasuguseid asju teha: võta SIM kaart välja, taaskäivita seade, vali ainult 3G mitte automaatne jms eeldades et mina olen eesel.
Mina lõpetasin selle kõne ära ja ütlesin, et saadan edaspidi ainult kirju. Muidugi ei ole kindel, kas sellest on ka kasu, sest selle asemel saadetakse sulle vastu ankeet, kus pead määrama ära oma kõrguse merepinnast ja igasugused muud ulmelised parameetrid. Kas tõesti on raske veatetateid lihtsalt registreerida?
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
21.05.2014 11:28:15
|
|
|
| UB kirjutas: |
Kas tõesti on Tele2 operaatoritel teateid vastu võtta ja edasi saata? Helistasin ning teatasin, et selles ja selles piirkonnas on teil 3G võrk maas ning toimib ainult 2G. Ütlesin, et minu informatsioon toetub mitmele seadmele ning enda poolt olen kõik teinud. Selle asemel, et see info lihtsalt tehnikulele edastada, palusid nad mul igasuguseid asju teha: võta SIM kaart välja, taaskäivita seade, vali ainult 3G mitte automaatne jms eeldades et mina olen eesel.
Mina lõpetasin selle kõne ära ja ütlesin, et saadan edaspidi ainult kirju. Muidugi ei ole kindel, kas sellest on ka kasu, sest selle asemel saadetakse sulle vastu ankeet, kus pead määrama ära oma kõrguse merepinnast ja igasugused muud ulmelised parameetrid. Kas tõesti on raske veatetateid lihtsalt registreerida? |
Tundub üsnagi standardne pöördumiste käsitlus. Samas, kui klient ütleb, et xyz on tehtud, kuid omaltpoolt näed, et 3G on püsti mastiseadmetes ja kliendid kärgede taga, siis ei lähe juu lampi taaskäivitama?
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NightStriker
HV veteran
liitunud: 24.07.2007
|
21.05.2014 11:47:23
|
|
|
| Pailaps kirjutas: |
| UB kirjutas: |
Kas tõesti on Tele2 operaatoritel teateid vastu võtta ja edasi saata? Helistasin ning teatasin, et selles ja selles piirkonnas on teil 3G võrk maas ning toimib ainult 2G. Ütlesin, et minu informatsioon toetub mitmele seadmele ning enda poolt olen kõik teinud. Selle asemel, et see info lihtsalt tehnikulele edastada, palusid nad mul igasuguseid asju teha: võta SIM kaart välja, taaskäivita seade, vali ainult 3G mitte automaatne jms eeldades et mina olen eesel.
Mina lõpetasin selle kõne ära ja ütlesin, et saadan edaspidi ainult kirju. Muidugi ei ole kindel, kas sellest on ka kasu, sest selle asemel saadetakse sulle vastu ankeet, kus pead määrama ära oma kõrguse merepinnast ja igasugused muud ulmelised parameetrid. Kas tõesti on raske veatetateid lihtsalt registreerida? |
Tundub üsnagi standardne pöördumiste käsitlus. Samas, kui klient ütleb, et xyz on tehtud, kuid omaltpoolt näed, et 3G on püsti mastiseadmetes ja kliendid kärgede taga, siis ei lähe juu lampi taaskäivitama? |
Klienditeenidaja ei näe seda infot (võibolla ainult mõned eriti pädevad). Teatad, et majas on kolm Tele2 telefoni + 3,5Gruuter ja kõik seadmed näitavad, et 3G on kadunud (null posti levi). Tavaliselt on levi põhjas ja nüüd ei ole. Selle peale võtab klienditeenindaja ankeedi: kui kõrgel oled maapinnast, kui kaugel mastist jne.
Viskad telefoni hargile ja info rikke kohta isegi ei jõua tehnikuteni, kes midagi näevad/lülitavad.
_________________ Allverelaev sukeldub määramata ajaks... |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
21.05.2014 11:50:02
|
|
|
| Pailaps kirjutas: |
| UB kirjutas: |
Kas tõesti on Tele2 operaatoritel teateid vastu võtta ja edasi saata? Helistasin ning teatasin, et selles ja selles piirkonnas on teil 3G võrk maas ning toimib ainult 2G. Ütlesin, et minu informatsioon toetub mitmele seadmele ning enda poolt olen kõik teinud. Selle asemel, et see info lihtsalt tehnikulele edastada, palusid nad mul igasuguseid asju teha: võta SIM kaart välja, taaskäivita seade, vali ainult 3G mitte automaatne jms eeldades et mina olen eesel.
Mina lõpetasin selle kõne ära ja ütlesin, et saadan edaspidi ainult kirju. Muidugi ei ole kindel, kas sellest on ka kasu, sest selle asemel saadetakse sulle vastu ankeet, kus pead määrama ära oma kõrguse merepinnast ja igasugused muud ulmelised parameetrid. Kas tõesti on raske veatetateid lihtsalt registreerida? |
Tundub üsnagi standardne pöördumiste käsitlus. Samas, kui klient ütleb, et xyz on tehtud, kuid omaltpoolt näed, et 3G on püsti mastiseadmetes ja kliendid kärgede taga, siis ei lähe juu lampi taaskäivitama? |
Point pole selles, kas on 3G olemas või mitte, point on selles, et see olemasolev 3G võib töötada, nänu tehnilistele jamadele, kordi või kümneid kordi aeglasemalt / kehvemini vms.
Sel juhul lihtsalt on esimene ja kõige lihtsam tegevus selle masti Restartimine.
PS: Olen ise ka kunagi Tel2-ga kõvasti puid ja maid jaganud. Ning siis oli näha, et on vaja ikka väga kõva närvi, et Tele2-ga võidukalt lõpuni vaielda. Ja see tollane vaidlus kestis nädalaid, päevas tihti isegi mitmeid e-kirju vahetades.
Aga õnneks lõpuks tüdinesid vastuvaidlemisest ära ja panid oma tehnikud tööle, viga üles otsima ning likvideerima.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
21.05.2014 15:38:34
|
|
|
| See mingi uudis, et Tele2 võrgus ainult E näitab? Koguaeg istun samas kohas ja iga päev kõigub levi 2G 3,5G-ni. Mis seals ikka, üritad venides uudised ära lugeda ja palvetad, et vahepeal ühendust täitsa ära ei kaotaks, mida juhtub ka ikka mitu korda. Tartus.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
21.05.2014 15:47:03
|
|
|
Vael, lukusta enda telefon 3G võrku...
Miks tänapäeval üldse veel 2G võrgus istutakse nende nutiföönidega?
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
21.05.2014 22:43:32
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
Olen ise ka kunagi Tel2-ga kõvasti puid ja maid jaganud. Ning siis oli näha, et on vaja ikka väga kõva närvi, et Tele2-ga võidukalt lõpuni vaielda. Ja see tollane vaidlus kestis nädalaid, päevas tihti isegi mitmeid e-kirju vahetades.
Aga õnneks lõpuks tüdinesid vastuvaidlemisest ära ja panid oma tehnikud tööle, viga üles otsima ning likvideerima.  |
No kes sind kiita jõuab. sul kodus terve kosmosekeskus, kõikide opekate sim kaartide ja kõikvõimalike antennidega. muudkui skännivad igas millisekundis erinevaid võrke ja teevad speedtesti. egas ühtki sekundit saa ju pulganetis vahele jääda.
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timoha
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2006
|
22.05.2014 13:31:37
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
Vael, lukusta enda telefon 3G võrku...
Miks tänapäeval üldse veel 2G võrgus istutakse nende nutiföönidega?  |
Ma kah oma nutikaga üritasin ainult 3G peal istuda kuid TELE2 levi Mustamäe (Vilde tee) ja ka Kadriorus on suht nutune vahepeal ja isegi olen nendel päevadel, kus otsustasin lukustada 3G võrku, olen üldse levist väljas olnud. Ei saaks öelda et piirkonnad on kuskil metsas ja levi peaks ikka olema ok! Samas kui lukustada 2G siis kõik on ok...aga noh...nutikas ja 2G!?....
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
22.05.2014 14:10:15
|
|
|
Lihtsam kohe ankeet saata
--
Telefoninumber:
Täpne kuupäev, millal probleem algas (kas konkreetsel kellaajal?):
Täpne aadress, kus probleem esineb (maakond, linn, tänav, maja nr ja korrus):
Kas te seostate antud probleemi tekkimist mõne muudatusega?:
a) kolimine
b) maja remont
c) uus ehitis kõrval
d) puude lehte minek
e) kasutan teises ruumis
Rikke tüüp:
a) interneti levi kadus (enne oli)
b) internetiühendus katkeb - on vaja uuesti vajutada Connecti Internetiühendus
c) hangub - ühendus on olemas, aga andmed ei liigu
d) interneti kiirus on aeglane, alla 1mb (kiirusetest www.speedtest.net)
e) ei saa enam üldse ühendust
Võrk (mida näitab modem/telefon)?:
a) 2G - EDGE, GPRS
b) 3G - HSDPA, 3,5G, 3G,UMTS,Turbo
c) 4G - 4G,LTE
Kas olete teise seadmega või teisel aadressil proovinud?:
a) Jah - sama probleem (proovi SIM-kaarti teises telefonis)
b) Jah - mujal probleemi pole
c) Ei - pole proovinud
Kas olete proovinud seadet lukustada konkreetsesse võrku? (3G ja 4G)
a) Jah
b) Ei
Seadme mark ja mudel? (nt: Huawei E169):
Seadme levi näit (% või pulgad) (Protsentide saamiseks: Hoides kursorit programmi all vasakus nurgas levinäidu mõõdikul, ilmub ekraanile Signal Strenght % või mitu pulka (nt 0-1 pulga vahel kõigub)):
Kontakttelefon:
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiiger15
HV veteran

liitunud: 15.01.2004
|
23.05.2014 20:40:27
|
|
|
Kaldun arvama, ed signal strenght ei ole niihea argument vaidlemiseks, kui näiteks RSSI näit. Aga tuginen oma teadmistele ja arvamusele, seega jah...
_________________ My choices, my life - don't judge me, just try better! |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JOKKER666
HV veteran

liitunud: 21.09.2002
|
24.05.2014 22:18:41
|
|
|
| Mul oli tele2 ga päris tihti sellist asja, et telefon näitab H+ ja pulgad põhjas, aga lehti ära ei lae.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NightStriker
HV veteran
liitunud: 24.07.2007
|
10.06.2014 09:13:25
|
|
|
Kellelgi veel tele2 arve hilineb see kuu?
Eraisiku ja ettevõtte arve on mõlemad meili pealt puudu.
_________________ Allverelaev sukeldub määramata ajaks... |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salasilm66
HV vaatleja
liitunud: 30.03.2009
|
10.06.2014 10:38:14
|
|
|
| sain arve vastupidi juba eriti varakult, 4-ndal tuli mailile
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
10.06.2014 10:50:16
|
|
|
| Elukaaslasel teist kuud järjest pole arve e-mailile laekunud. Kui eelmisel kuul saadeti arve uuesti pärast kõnet klienditeenindusse ja tuli lõpuks kohale, siis seekord saadeti eelmisel nädalal pärast kõnet (väidetavalt) uuesti, aga arve pole siiani kohale jõudnud. Klienditeenindusest vastati seepeale, et vaadaku siis iseteenindusest, kui kohale ei tule. Süüdistati GMaili spämifiltrit, aga seal pole miskit ja eelmisel korral, kui uuesti saadeti, oli spämikaust tühi ning uus arve tuli otse Inboxi. Minule tulevad kenasti arved GMaili Inboxi kohale. Huvitav, kas nüüd hakkab see arvete jama Tele2 kummitama nagu Elisalgi kunagi oli?
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NightStriker
HV veteran
liitunud: 24.07.2007
|
10.06.2014 11:21:09
|
|
|
Mul peaks mõlemad hotmaili tulema. Korra on varem rämpsposti läinud, kui nad saatja aadressi vahetasid, aga sealt sai "trusted sender" pandud. Nüüd on üle tüki aja esimene kord, kui arve seitsmendaks kuupäevaks kohale pole jõudnud.
Hotmaili filter laseb rämpsu kenasti õigesse kasti, aga kustutab ise u 14 päeva pärast. Kui sinna midagi tulnud oleks, oleks see praegu veel olemas.
_________________ Allverelaev sukeldub määramata ajaks... |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
10.06.2014 11:23:32
|
|
|
Möödundkuine arve leiti peale kõnet klienditeenindusele gmaili spämmikastist.
Sel kuul veel ei tea.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|